Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 447, 448, 449 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.03.2015 16:14:07 vasta tsitaadiga

Tõesti olen isegi seda kogenud ja korduvalt tuleb ka ette juhtumeid kus uus värvide lahendus näitab valesi tabamuse värve .. Kui tahate täpsemalt teada miks mõnikord juhtub, et olete enda arvates seina taga, kuid ikkagi saate pihta või surete seina taga. Väga hea ja põhjaliku selgituse saate siit. "https://www.youtube.com/watch?v=qcGowxywZTU".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.03.2015 17:00:04 vasta tsitaadiga

Täna järsku selline jant. Kuskohast nüüd viga otsima hakata?http://youtu.be/BWfIUNj0fZwz
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 17:08:07 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Täna järsku selline jant. Kuskohast nüüd viga otsima hakata?http://youtu.be/BWfIUNj0fZwz


Graafika driverid on viimased peal?
Lõhnab videokaardi tuksi minemise järgi.

_________________
Ei ole nii lolli inimest, kes ei oskaks teist õpetada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.03.2015 17:10:31 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
olafsand kirjutas:
Täna järsku selline jant. Kuskohast nüüd viga otsima hakata?http://youtu.be/BWfIUNj0fZwz


Graafika driverid on viimased peal?
Lõhnab videokaardi tuksi minemise järgi.


Mul tegi gtx 66o sama jama. hoolduses öeldi, et korras on.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 06.03.2015 17:23:23 vasta tsitaadiga

Kontrolli jahutus üle - puhasta tolmust vähemalt, lase lahtise kastiga kui veel pole, tõmba algul memory clocki graafikakaardil maha, siis GPU core ennast ja vaata mis tulemusi saad.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 17:43:11 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Täna järsku selline jant. Kuskohast nüüd viga otsima hakata?http://youtu.be/BWfIUNj0fZwz


Kunagi juhtus üks kaevandanud 280X Toxic sarnast asja tegema, küll vaid mustana. Samas mingis teises mängus hakkas tõsine värvimuusika pihta. Toxic oli muidugi kaevandamisest ka termopatjadest mingi õli välja küpsetanud ja kaart oli silmaga nähtavalt ühest kohast märg.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.03.2015 18:31:46 vasta tsitaadiga

Tegu ongi Toxic kaardiga.
Vist sain lahendatud. Asi selles, et eile proovisin klokkida ja muutsin kohe tagasi ka, sest ega mingit suurt kasu sellest polnud ja milleks kaarti piinata.

Kuna aga kasutasin google abiga TriXX programmi, siis kellegi näide oli toodud, et VDDC on originaalis 862.
Ma muidugi sättisin peale tavaolukorrale tagasi minnes selle ka käsitsi 862 peale. Hetkel programmis aga "reset" vajutades muudab ta selle 1256 peale ja vilkumine kadunud icon_eek.gif

Olen ma miskit nüüd ära sudinud totaalselt või on see VDDC õige ikka?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 06.03.2015 20:58:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Päev paar enne uuendust ka korra juhtunud nägema, aga täna oli mitmeid kordi järjest sind tabanud kuuli suunanäitaja täiesti mööda. Näitab, et said kuuli eest ja siis otsid kiirelt vastast ning selgub, et ta hoopis sul selja taga. Järgmine hetk jäin ühe snaiperi tulevälja ja aru ei saa, kuhu poole end peita või joosta, märk jälle vales suunas ja järgmine hetk jälle õiges suunas ja ise jooksed nagu peata kana ringi icon_razz.gif
Enda jaoks uuendusena hea on vaid surma tähistav punane ristike, ülejäänu pigem halvemaks läinud icon_sad.gif


Ju ta laseb rikošetiga sind:))

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 21:01:21 vasta tsitaadiga

Tundub, et reinstall aitas minu probleemi puhul.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 06.03.2015 22:28:34 vasta tsitaadiga

Ma ainuke sellise probleemiga hetkel?:
"ERROR
No contact with EA Online. Please Try again later.
"

Roundi lõppedes läksin mängust välja ja nüüd ei saa enam serveritesse sisse. Samuti sõduri skill 0 ning annab teada et "The Game Statistics Engine is currently down."
Igaljuhul peale arvuti restarti sama seis.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.03.2015 22:34:07 vasta tsitaadiga

dRifteR, tundub et mitte.
Ma mõtlesin juba et mul midagi viga, sest tegin just repair mängule lootuses, et saab rohkem kui 30min mängida ennem kui stopped working error tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 06.03.2015 22:42:21 vasta tsitaadiga

"Hey, folks. Our team is aware of the connectivity issue and is working to get it resolved."
Selline mess siis 2 tundi tagasi

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 07.03.2015 00:18:56 vasta tsitaadiga

Nüüd korras!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 07.03.2015 02:04:33 vasta tsitaadiga

Selle mänguga ka si..agi ei muutu...

Polnud umbes pool aastat mänginud, mõtlesin siis, et vaba reede õhtu, et prooviks korra.

Installisin mängu, sain miski 10 mintsa toksida, siis serverit vahetades..."ERROR

No contact with EA Online. Please Try again later."

Ok...ootasin paar tundi ja proovisin uuesti....20 mintsa mängu ja hakkas jubedalt läägama...vaatan, see kuradi memory leak jälle ....8 gigast 7,9 ära söönud.

Vihastasin...otsustasin uninstallida raisa......ja kirsiks tordil pani unistaller kah mulle mingi errori ekraanile kopp.gif

Võtan veel üks 8 aastat pausi, siis proovin veel korra...ehk siis on paremkas läinud see asi.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 07.03.2015 08:42:35 vasta tsitaadiga

meesmetsast kirjutas:
Selle mänguga ka si..agi ei muutu...

Polnud umbes pool aastat mänginud, mõtlesin siis, et vaba reede õhtu, et prooviks korra.

Installisin mängu, sain miski 10 mintsa toksida, siis serverit vahetades..."ERROR

No contact with EA Online. Please Try again later."

Ok...ootasin paar tundi ja proovisin uuesti....20 mintsa mängu ja hakkas jubedalt läägama...vaatan, see kuradi memory leak jälle ....8 gigast 7,9 ära söönud.

Vihastasin...otsustasin uninstallida raisa......ja kirsiks tordil pani unistaller kah mulle mingi errori ekraanile kopp.gif

Võtan veel üks 8 aastat pausi, siis proovin veel korra...ehk siis on paremkas läinud see asi.


Väga valel hetkel tulid kui aus olla. Sest peale seda ülihuge patchi kus relvad ja kõik said uuesti rebalanci töötas mäng ideaalselt ilma tõrketeta kuni senini. icon_biggrin.gif Kahjuks küll ei mäleta hetkel kunasest see patch live tuli aga on olnud juba omajagu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 07.03.2015 09:20:39 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks AMD kaartidega üldse OC vältida või olla endas hästi kindel kui seda teete 3rd party progega. Kõik need power settingud ja asjad on nii keeruliseks läind tänapäeval, et igasugu softi conflictide tõenäosus on ülisuur. Ma usaldaks täiesti clean Omega driverit ja sealt kasutada Overdrive alt niipalju kui vaja kui sedagi.
Teada bugisi jätkub - killcam on väga tüütu ning selline graafikabugi AA2x või 4x kasutades. Panin täiesti non AA ja 160-180 fps on üllatavalt meeldivam gameplay kui 80-120 - tearing muutub kuidagi vähem häirivaks.
Muidu küll märganud ise ja lugenud, et Mantle peaks veelgi parem peale uut patchi olema AMD kaartidega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 07.03.2015 09:57:50 vasta tsitaadiga

Kellad 24/7 on julmad: 4.7ghz prosele(paraja lisavoldiga) ja 1481gpu (ilma volti lisamata). Jookseb väga hästi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.03.2015 14:27:59 vasta tsitaadiga

Hetk tagasi sattusin TDM serveris sellise asja otsa, et osad mu tiimikaaslased olid pea kohal ja väljaku keskele jõudes oleks nagu sein ees olnud ning W all hoides hakkas mees kohapeal "hüplema". Serveri ping`i näitas 45. Kuidas seike asi võimalik?

Lisaks mu eelpool olnud murele leidsin sellise asja. Toxicu VDDC 862 on õige tegelikult. Aga BF4 1 kindel map vilgub selle kaardiga ja tuleb kõrgemat VDDC kasutada. Ja täpselt nii ongi, 862 ja kõik ülejäänud mapid jooksevad probleemivabalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.03.2015 14:34:56 vasta tsitaadiga

Mul esineb päris palju seda nähtamatut seina selles mängus. Pidevalt jään kinni kuskile, kus pole ei astet ega seina.
Nagu maapinna pragu layerite vahe vms ja pean paar sammu tagasi tegema ja uuesti proovima.

Eile see serveri jama tegi midagi imelikku ka. Mängisin mingis vene serveris kus mul enne serveri jama oli ping 21 ja peale serveri jama oli 110.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.03.2015 14:40:52 vasta tsitaadiga

lopes39, tänud info eest! See siis ikkagi levinum asi (nähtamatud seinad).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2015 15:04:09 vasta tsitaadiga

vene serverid on kõige rohkem neid häkkereid täis minumeelest ,ise eelistan rohkem saksa või näiteks viimasel ajal olen mänginud ühes taani serveris kus on suht normaalne seltskond.Muidugi ei saa öelda et neid häkkereid mujal ei ole,paraku on neid igalpool thumbs_down.gif Kui kunagi väideti et cod seeria on kõige rohkem aimbotte ja wallhacke täis siis saaks tänasel päeval öelda sama bf seeria kohta. Kui mängufirmad püüavad võidelda piraatluse vastu siis võiks ka pöörata sellele kui nende mäng sisaldab võrguosa siis võiks ka midagi välja mõelda cheaterite vastu. Muidugi igakord ei taju seda ära kas on tõesti nii hea mängija et paugutab seal 70-3 või kasutab hoopis wallhacki.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 15:06:01 vasta tsitaadiga

Häkivad enamus Origini Game Time kontoga, kes tahab häkkerivaba keskkonda, mängib DLC mappe. Vanillas on iga teine tasuta gametime kontoga cheater viimaselajal icon_biggrin.gif

CTE-s on nüüd Golmud ja Zavod ka öistena olemas.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.03.2015 15:22:13 vasta tsitaadiga

Tegin eile mingit kaarti nimega propaganda vms.
Lamasin enamus ajast kuskil põõsas ja kasutasin ainult mortar-it.
Lõpp seis jäi 40 killi ja 3 surma.

lõpmatuseni on neid pomme sellel ja peab ikka lagi pähe sellega saama, et kellegi maha võtaks.
Kui miski millimeeter selle PDA pealt vaadates mehest kõrvale pomm kukub, siis maha ei saa, mis on jaburaim asi selles mängus.
Või siis kui on majas mille saab maatasa teha, siis seal ka no efekt sellel asjal.

Võiks natukenegi reaalsem see mortar olla ja kui löök lainesse sisse jääb vastane, siis võiks ikka surma saada või näidata et sai pihta ja elusid läks maha.
Samas ma mängin ainult hardcore serverites ka, kus seda pihta saamist väga ei näita ka.


viimati muutis lopes39 07.03.2015 15:27:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.03.2015 15:22:46 vasta tsitaadiga

sounds fun..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 15:23:34 vasta tsitaadiga

ja siis imestatakse miks tiim kaotab, kui sihuksed lambad võsas istuvad icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 447, 448, 449 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.