Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 16:48:52 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Inimesed andsid kihutavast autost teada aga lähim patrull asus teises maakonnas. Ok...kihutava auto liikumissuunal.

http://www.parnupostimees.ee/3107303/onnetuse-pohjustanud-kihutavast-autost-teatati-enne-politseile

mis nüüd saab siis? proovi arvutada kui kaugele jõuab see kihutaja enne kui jõutakse info patrullidele välja hõigata ja kas sa soovid suuremate teede äärde spaleere politseinikest kes jälgivad pingsalt mis sa teed?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paaaaa
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 17:19:28 vasta tsitaadiga

Mul on kaks 32gb kaarti. Mahutab vist 8 tundi videosalvestisi.
Kui provida lihtsamalt ära seletada siis Super AMOLEDil on õigus. Parkimisel, kui ei ole liikumist kaadris ega liikumisanduri signaale, salvestab nn. väga säästlikus reziimis 1 kaader 5 sekundi jooksul. Kui oli liikumine või toimus löök siis läheb säästlikule reziimile ja salvestab 5 kaadrit sekundis. Kui on toimunud veel lööke või liikumist siis salvestab juba videot 20mbit kvaliteediga.. kõik see vajab püsitoidet pilstikul, kaamera akust ei piisa. Kõik need ajavahemikud, tihedused ja kvaliteedid on menüüst seadistatavad, aga pole neid veel puutunud, vaikimisi on täitsa ok. Kui nüüd ainult parkida siis tootja lubab kuu aega salvestust parkimisreziimis (2x32gb).

Suht keeruline kõike teada, jube palju settinguid ja funktsioone, tootja kirjeldus on vast asjalikum: http://datakam.ee/parking

See parkimise ajal salvestamine oli minu jaoks otsustav kaamera valikul. 3 kuud kasutamist thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2015 17:22:38 vasta tsitaadiga

paaaaa, 32 GB kaardi peale mahub ju vaid natuke üle 3 tunni 20 Mbps videot?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 18:16:23 vasta tsitaadiga

minu 801 mini näitab HD puhul 32 gigase kaardiga 5 pool tundi ruumi...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.03.2015 18:31:07 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
minu 801 mini näitab HD puhul 32 gigase kaardiga 5 pool tundi ruumi...
Mis langeb kokku ettenähtud 12 Mbps salvestusega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 18:37:56 vasta tsitaadiga

ei tea seda suurust, ju siis. eks parem kvaliteet nõuab rohkem ruumi... aga noh, ta ju kirjutab vanad jupid üle, või see paaaaa oma ei kirjuta?
E: ok, mingi parkimis reziim...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paaaaa
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 19:16:24 vasta tsitaadiga

mikk36, Kirjutasin "vist", ei olnud kindel. Vaatasin täpselt järele, veidi alla 7 tunni sõiduvideot. Puhta 32gb kaardiga kuvab mälumahuks 3:26. Kahe 32gb kaardiga 6:52 (20mbit kvaliteediga).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.03.2015 21:28:37 vasta tsitaadiga

kas su omal on võimalik korraga 2 kaarti sisse panna?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.03.2015 22:11:02 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
kas su omal on võimalik korraga 2 kaarti sisse panna?

http://www.ixbt.com/car/dvr/datakam-g5-city-max.shtml
tsitaat:
Слева под заглушкой находятся разъемы Micro-USB и первой microSD-карты.
Справа — Mini-HDMI и второй microSD-карты.


Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paaaaa
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 22:27:12 vasta tsitaadiga

Kaks kaarti korraga. Kirjutab ühele, kui esimene saab täis kirjutab teisele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 15:58:51 vasta tsitaadiga

Hea lamelli ilm on. Päris jube oleks praegu linnas naeltega sõita
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 16:09:23 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Hea lamelli ilm on. Päris jube oleks praegu linnas naeltega sõita


Kui päevotsa sõidaks, siis oleks jah jube - 2x20 minutit kannatab ära.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 16:59:42 vasta tsitaadiga

Pmst terve talv on naelikute vendade jaoks kehv olnud kes linnas sõidavad. Maal on teine asi, seal on musta jää oht pea terve talv aga linnas pole muret, ei saa oma lamelli valikud see aasta kehvaks pidada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 17:13:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Maal on teine asi

sa ilmselt ei käinud nn maal. ma käisin. metsavahe teed on praegu ka valge kooriku all. eriti just metsa vahel. must jää on selline linnamehe hirm rohkem.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.03.2015 17:24:04 vasta tsitaadiga

ma sõidan lamellidega maal ja igal pool. Mis see mustjää on? kõik jäävad jalgu icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 17:45:19 vasta tsitaadiga

Lamelliga tunned varem ära, et libe on. Naastuga tuleb see pidamise kaotamine palju järsemalt. Korralik lamell on Eesti oludes täiesti piisav, v.a. erijuhud ehk kui tõesti tuleb igapäevaselt sõita kusagil külavaheteedel, aga et linnades ja suurematel maanteedel naaste vaja läheks... icon_rolleyes.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 17:55:04 vasta tsitaadiga

Jah lamellid söövad lume ka eest ära. Sellepärast seda polegi sel aastal kusagil, et lamellimehi nii palju.


johhaidii, nael VS lamell vaidlus oligi taaskord siit teemast puud icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 17:58:41 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Jah lamellid söövad lume ka eest ära. Sellepärast seda polegi sel aastal kusagil, et lamellimehi nii palju.


johhaidii, nael VS lamell vaidlus oligi taaskord siit teemast puud icon_lol.gif

no mitu protsenti lamelli- ja naelameestest siis talve jooksul plekki kortsutab, et see teema nii kuum püsib läbi aastate?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 02.03.2015 18:01:15 vasta tsitaadiga

Ma olen selle olematu lumega talve jooksul juba naastud ammu teele maha jätnud....
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 18:02:40 vasta tsitaadiga

http://tallinncity.postimees.ee/3108689/europarki-probleemsete-klientide-hulgas-on-mitmeid-tippadvokaate
icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.03.2015 20:01:05 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Ma olen selle olematu lumega talve jooksul juba naastud ammu teele maha jätnud....
Pole ükski naast veel rehvist jalutama läinud selle talvega....
Sitt juht või sitt rehv.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 20:08:19 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Ma olen selle olematu lumega talve jooksul juba naastud ammu teele maha jätnud....
Pole ükski naast veel rehvist jalutama läinud selle talvega....
Sitt juht või sitt rehv.


kõik oled üle kontrollinud või icon_eek.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 20:28:24 vasta tsitaadiga

3-ndat talve rehvid, sügisel kui alla pandud sai, siis oli kas 3-4 naela 4 rehvi peale puudu.
Ketsi ei anna või blokki pidevalt ei pidurda, siis püsivad korralikes rehvides naelad kenasti.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 21:19:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Maal on teine asi

sa ilmselt ei käinud nn maal. ma käisin. metsavahe teed on praegu ka valge kooriku all. eriti just metsa vahel. must jää on selline linnamehe hirm rohkem.


No rakverest väljast natuke on pidevalt must jää maas, lund pole aga tee kate kohe läheb jäiseks. Paidest eemal natuke metsa poole on samas lumine, vähemalt paar nädalat tagasi oli. Seega mõnes kohas peabki hirmu tundma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.03.2015 21:32:38 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
3-ndat talve rehvid, sügisel kui alla pandud sai, siis oli kas 3-4 naela 4 rehvi peale puudu.
Ketsi ei anna või blokki pidevalt ei pidurda, siis püsivad korralikes rehvides naelad kenasti.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 21:55:50 vasta tsitaadiga

ma teen koguaeg ketsi aga ikka on kõik naelad alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 22:59:21 vasta tsitaadiga

Kas nt. Prantsusmaa invakaart kehtib Eestis samamoodi kui kohalik?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 00:15:12 vasta tsitaadiga

Eesti oma kehtib EU piires igatahes, ju siis. Kui on uus EU oma.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 01:00:18 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
ma teen koguaeg ketsi aga ikka on kõik naelad alles icon_smile.gif
Tee kaevukaane, raudtee/trammirööbaste või vee äravoolu resti peal ka thumbs_up.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.03.2015 07:53:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Ma olen selle olematu lumega talve jooksul juba naastud ammu teele maha jätnud....
Pole ükski naast veel rehvist jalutama läinud selle talvega....
Sitt juht või sitt rehv.

Järelikult sitt juht, sest rehv on ülihea (äkki saaks sinu, kui parima juhi käest mõned õpetused?). Õnneks räägin ma sellest rehvist, mis on riigi raha eest ostetud. Oma raha eest ostetud rehvist vaid mõningad kadunud.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 09:37:40 vasta tsitaadiga

Naastrehv autol on nagu abirattad jalgrattal
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.03.2015 18:00:48 vasta tsitaadiga

Teekattemärgistusega tundub justkui ei tohiks seda pööret teha?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 18:04:56 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Teekattemärgistusega tundub justkui ei tohiks seda pööret teha?

Spoiler Spoiler Spoiler


Liikluskorraldusvahendi (liiklusmärk) järgi ka ei tohi.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.03.2015 18:14:32 vasta tsitaadiga

Ah on jah, märk kah. thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 21:55:01 vasta tsitaadiga

Täna lõuna paiku sattusin mingi keppi täis beeži Volvot pilootiva jõmmi peale Rocca al Mare parklaesise ringi peal.



Mina mustas, Volvo kollases. Sõitsime samal ajal ringile, tüüp paneb gaasi nii et saaks mulle pmst külje pealt sisse sõita ja kukub tuututama. Võtab end minule ohtlikult ligi sappa. Suundun Rocca katuseparkla poole ja tüüp ongi sabas lukus, suust vahtu voolamas. Paarutan siis parklas mõned ringid kuni tüübil kõrini sai ja läksin parkisin end mujale.

Tahaks teada täpsemalt mis mehe ajus toimus.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 21:57:55 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Täna lõuna paiku sattusin mingi keppi täis beeži Volvot pilootiva jõmmi peale Rocca al Mare parklaesise ringi peal.



Mina mustas, Volvo kollases. Sõitsime samal ajal ringile, tüüp paneb gaasi nii et saaks mulle pmst külje pealt sisse sõita ja kukub tuututama. Võtab end minule ohtlikult ligi sappa. Suundun Rocca katuseparkla poole ja tüüp ongi sabas lukus, suust vahtu voolamas. Paarutan siis parklas mõned ringid kuni tüübil kõrini sai ja läksin parkisin end mujale.

Tahaks teada täpsemalt mis mehe ajus toimus.

sa sõitsid talle ette, noh. mis auto sul endal oli? kindlasti selline mille ees volvo eesõigust omab automaatselt. aga ma jääks sealsamas ringilt väljudes seisma ja küsiks mis tahab.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 22:03:20 vasta tsitaadiga

Kõigest SAAB : (
Ometigi peaks surnud kaasmaalase vastu mingi austus olema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 22:24:51 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Tahaks teada täpsemalt mis mehe ajus toimus.

Tõenäoliselt suurt mitte midagi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 23:01:09 vasta tsitaadiga

Mulle sõitis hommikul rekka Riia ringil ette. Olin juba enda väljasõidule hoogsalt liginemas kui rekkajuht lihtsalt tuimalt sõitu alustas. Sain siis kenasti piduri põhja vajutada.
Hommikuti on üldse kõik kohad veidrikke täis. Teeolud olid ideaalsed, aga maanteel veniti rodus 60-ga, linnas muidugi 40.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2015 23:57:09 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
namstoop kirjutas:
Jah lamellid söövad lume ka eest ära. Sellepärast seda polegi sel aastal kusagil, et lamellimehi nii palju.
johhaidii, nael VS lamell vaidlus oligi taaskord siit teemast puud icon_lol.gif

no mitu protsenti lamelli- ja naelameestest siis talve jooksul plekki kortsutab, et see teema nii kuum püsib läbi aastate?


uus küsitlus selle talve kohta.

naast, liiklusõnnetust (avarii, väljasõit vms - auto lõpetas seal, kus ta poleks pidanud) polnud
naast, läks väga napilt
naast, toimus liiklusõnnetus
lamell, liiklusõnnetust polnud
lamell, läks väga napilt
lamell, toimus liiklusõnnetus
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2015 00:03:14 vasta tsitaadiga

Temperatuur hakkab jälle miinusesse kiskuma. Ettevaatust!

http://tartu.postimees.ee/3110195/veoki-koormast-kukkunud-kasepakk-lohkus-auto

Kasepaku asemel hakkab jää lendama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.03.2015 02:51:19 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
aga ma jääks sealsamas ringilt väljudes seisma ja küsiks mis tahab.
Ei tohi, tulevad moraalijüngrid ja seletavad et sa ise norisid seismajäämisega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 05:28:38 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Täna lõuna paiku sattusin mingi keppi täis beeži Volvot pilootiva jõmmi peale Rocca al Mare parklaesise ringi peal.



Mina mustas, Volvo kollases. Sõitsime samal ajal ringile, tüüp paneb gaasi nii et saaks mulle pmst külje pealt sisse sõita ja kukub tuututama. Võtab end minule ohtlikult ligi sappa. Suundun Rocca katuseparkla poole ja tüüp ongi sabas lukus, suust vahtu voolamas. Paarutan siis parklas mõned ringid kuni tüübil kõrini sai ja läksin parkisin end mujale.

Tahaks teada täpsemalt mis mehe ajus toimus.
Kui oleks piisavalt tahtnud teada mis peas toimub, poleks eest ära pidanud paarutama icon_smile.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 06:29:51 vasta tsitaadiga

Arvan, et tal peas ketras: SAAB, SAAB, SAAB...
Aga ei saanud. icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 10:20:15 vasta tsitaadiga

Eks see suuremate ringteede värk olegi nii, et aeglasemad on lihtsalt jalus või ei arvestata ringil oleva kiiremaga ja sõidetakse tuimalt ette.

--
Mul vahepeal hommikuti sarnased lood, näiteks Tartu Lõunaka ringil, hommikuse tipptunni ajal. Tuled Tallinna poolt, suunaga Võru poole ehk ringilt otse ja näiteks esimesel rajal. Jääd seisma, lased autod ringilt ära, niikui tee otse vaba, vajutad sleeperiga õrnalt kaasi ja ennem kui 2. Elva poole minev risti sõidurada ette tuleb, on juba seieril 60 (ehk ametlikult siis 53), ja siis mingid jorsid, kes tulevad ise Elva poolt, jäävad jalgu icon_confused.gif No on vaja oma saraga ronida kiiremale, kes on ringil ja kellel sõidu eesõigus, ette? Või siis püüda läbi lipsata veel. No mida sa püüad oma pisikese mahlaökopakiga. Ja sellise pärast peab teine kaasliikleja äkkpidurduse tegema. Kahjuks uut esistanget ei ole vaja, muidu võiks proovida mahlapakkide külge...äkki saab mõni on seal Stokkeri traktorite vahel murul katuselgi parkida siis...
Ja saaks selle actioni siis linti ka, ja just hääleosaga (meenutusi siin mitmeid lehti tagasi oleva video suunas), kui tuleks igasugused roppuseid ja asukohaviitasid ettesõitja suunas, ja paneks juutuubi üles ka, saab äkki rahva lemmikuks ka...
Irw...Lol... icon_lol.gif icon_cool.gif
--
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 16:34:56 vasta tsitaadiga

Suutsin kh väikse kõksu täna teha töömasinaga. Teine oli miski vana sierraga. Tol küljeplekk sees, mul nurgas plastik vaid veidi sisse surutud.
Krt nägi küll et tagurdan, aga ikka oli vaja oma õigust taga ajada ja üritada läbi lipsata thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.03.2015 16:40:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Suutsin kh väikse kõksu täna teha töömasinaga. Teine oli miski vana sierraga. Tol küljeplekk sees, mul nurgas plastik vaid veidi sisse surutud.
Krt nägi küll et tagurdan, aga ikka oli vaja oma õigust taga ajada ja üritada läbi lipsata thumbs_down.gif


Tagurdades peadki teed andma kõikidele ju? Milles probleem on? Ilmselt tahtis ta küll oma pilli räsida lasta osaliselt, et seisma ei jäänud aga siiski...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 16:41:25 vasta tsitaadiga

parklates juhtub seda tihti, tagurdad, kedagi pole ja siis lipatakse selja tagant läbi...
õige tegevus ju.
thumbs_up.gif
pead teed andma jah, aga normaalne oleks autol lasta välja tagurdada, eriti kui oled juba peaaegu väljas.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 16:44:11 vasta tsitaadiga

Teed peab andma jah, aga kui ma juba sisuliselt keset teed olen, siis võiks ikka seisma jääda mitte üritada läbi lipsata, et ehk joppab. Aga noh, ise teavad kui on viitsimist kindlustuste ja autoremondiga jännata.
Oleks siis signaaligi andnud, et ta tuleb vms.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 04.03.2015 16:45:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.03.2015 16:45:16 vasta tsitaadiga

Ostan homme vist mingi kaamera autosse ära. Saab ka ägedaid klippe laadima hakata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.