|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
23.02.2015 17:58:21
|
|
|
Andrez, Sinna võid veel kiiremad mälud peale panna.
G3258 kellatuna z97 platel tundus päris ok kiire olevat, kahjuks ei jõudnud palju katsetada ja gpu oli prose pealt, kuid see tundus ka päris mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.02.2015 19:03:38
|
|
|
| G3258 kellamise jaoks pole tingimata Z seeria platet vaja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.02.2015 15:28:37
|
|
|
keegi oskab puusalt öelda, mis oleks igapäevaseks kasutamiseks ning kontoritööks parim läppar (väiksemat sorti, 13"-14") ~€350
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
24.02.2015 15:33:38
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| G3258 kellamise jaoks pole tingimata Z seeria platet vaja. |
Mis oleks see miinimum sel juhul? Endal Asus B85M-G.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
24.02.2015 16:04:43
|
|
|
Vaatasin Asuse enda kodulehel ka. Alates 2001 biosest saavad enamus Asuse plaadid hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrt213
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
24.02.2015 16:25:01
|
|
|
Oleks vaja abi, nimelt tuttav tahab osta lauaarvutit ja on vaja projekteerimiseks ning jooniste tegemiseks panna kokku lauaarvuti.
Programmid mida kasutab antud töödeks on järgnevad: Lumion 5, SketchUp ja Photoshop cS3
Oskab/viitsib keegi panna kokku mingi lauaarvuti, mida odavamalt saab seda parem
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piido
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2010
|
24.02.2015 17:21:35
|
|
|
Tervist!
Kas 350 euro eest mõistab keegi arvuti koostada, mis tänapäeva mängud välja veaks?
Tänud ette ära juba!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
24.02.2015 18:43:27
|
|
|
Soov oleks osta 700-800€ eest sülearvutit, mida oleks hea kaasas kanda ja mis peaks vastu. Mänge ei mängi, samas võiks olla vähe asisem, et 1- 2 aasta pärast ka piisavalt jõudlust oleks.
Kasutus oleks lihtsam, TeamViewer, internet, dokumendid.
Aku võiks olla 4+ tundi
SSD vist sellese ei mahu?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esKimono
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2006
|
26.02.2015 17:05:57
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| keegi oskab puusalt öelda, mis oleks igapäevaseks kasutamiseks ning kontoritööks parim läppar (väiksemat sorti, 13"-14") ~€350 |
Kasutatud Thinkpad või Elitebook SSD ja uue akuga
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.02.2015 17:23:36
|
|
|
| +999
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
26.02.2015 17:25:35
|
|
|
| esKimono kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| keegi oskab puusalt öelda, mis oleks igapäevaseks kasutamiseks ning kontoritööks parim läppar (väiksemat sorti, 13"-14") ~€350 |
Kasutatud Thinkpad või Elitebook SSD ja uue akuga |
Ärme Delli Latitude seeriat unusta. Aga jah need on parimad valikud..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.02.2015 19:45:21
|
|
|
, arvasin ise ka, ent igaksjuhuks uurisin, ega turul mingit säästupüssi pole. ;D
läpakate teemas väga tihti just ei ole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2015 02:18:58
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| G3258 kellamise jaoks pole tingimata Z seeria platet vaja. |
See oli väärt vihje Kaalusin seda asja nii ja naa ning otsustasin, et mingit poolkõva asja ei soovi. Jäi järgi 2 võimalust - kas osta high end emaplaat või siis kõige odavam. Kuna MSI Z97M Gaming on igalt poolt otsas ja hind on samuti päris pahaks kerkinud siis sai ära võetud MSI H81M-P33. Selle raha eest (40€) vist eriti paremini enam ei saa. Kokku läks siis H81M-P33 + G3258 täpselt 108€. Hetkel käib 3,5 GHz peal, windowsi install tehtud, nüüd veel veidi seadistamist ja siis vaatab, mis selle kiibi lagi on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mel92
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.02.2015 20:12:09
|
|
|
marko654, milleks ämmale videokaart? mängib?
neti ja igapäevakasutuseks soovitaks integreeritud videoga intel'it ja kettaruumi suhtes vaata ka üle, kas ikka vaja ka on... ühtlasi paneks asja mATX kasti sisse ning ehk ka vaiksemasse kasti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
28.02.2015 20:56:42
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| milleks ämmale videokaart? mängib? |
| Tomorrow kirjutas: |
[b]marko654, See on küll overkill netikasti ja flash mängude jaoks. Eraldi graafikakaart on seal raiskamine. Samuti eraldi HDD. Pigem, kui tahad tulevikukindlat netikasti, siis on korralik emaplaat piisavate liidestega ja korralik prose/mälu olulisemad. Sekka ka SSD, kuna netikast HDD mahtu ei vaja. ATX pole samuti vajalik, sest vaiksus ja väiksus on olulisemad, seega mATX pigem.
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcXJAQAgCAOwlaBcRfffSySfZJng6K1y85niyn8jZE%2FG3GDo%2FAA%3D
^ Saab veel ligi 100 € odavamalt, kui võtta AMD plavorm nõrgema prose ja kehvema emaplaadiga. |
Jah muidu tõesti poleks videot eraldi vaja, aaga kuna tal teinelaps ka kes mängib vähe paremaid mänge sis sellejaoks ka eraldi video.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
28.02.2015 21:22:19
|
|
|
Tomorrow, parem võrreldes V300 õnnetusega MX100 on ka hea, panin esimese kõige odavama, mis ei ole V300
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.03.2015 16:59:55
|
|
|
+1 selle uue 1a komplektiga võrreldes parem valik
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
01.03.2015 18:11:28
|
|
|
+1
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.03.2015 18:12:53
|
|
|
Sul ei ole vajadust APU integreeritud graafika järele? Eeldaks seda 750Ti soovi põhjal.
Seljuhul on €90 lihtsalt mahavisatud raha vs 860K.
Eraldi jahutusel on vägagi mõtet, samuti nagu suuremal SSDl.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
01.03.2015 18:24:08
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Sul ei ole vajadust APU integreeritud graafika järele? Eeldaks seda 750Ti soovi põhjal.
Seljuhul on €90 lihtsalt mahavisatud raha vs 860K.
Eraldi jahutusel on vägagi mõtet, samuti nagu suuremal SSDl. |
Okei... aga ole sis nihea ja lao kokku mulle mõningad 500-600 eurovahele jäävat komplekti, sealt sis valin sobiva
Aitähh!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
01.03.2015 20:13:42
|
|
|
tänud sulle tegelemast eks õhtul tuleb tellimus sisse anda aaga nüüd point kas i3 või amd
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
01.03.2015 20:40:34
|
|
|
| marko654 kirjutas: |
tänud sulle tegelemast eks õhtul tuleb tellimus sisse anda aaga nüüd point kas i3 või amd  |
i3
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
01.03.2015 20:43:47
|
|
|
| marko654 kirjutas: |
tänud sulle tegelemast eks õhtul tuleb tellimus sisse anda aaga nüüd point kas i3 või amd  |
Võta i3 nagu ka telefonis sulle soovitasin.
Tulevikukindlam ja parem.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
01.03.2015 22:45:22
|
|
|
| Go Kane! kirjutas: |
| marko654 kirjutas: |
tänud sulle tegelemast eks õhtul tuleb tellimus sisse anda aaga nüüd point kas i3 või amd  |
Võta i3 nagu ka telefonis sulle soovitasin.
Tulevikukindlam ja parem. |
Selge võtan sis anubis-e pakutud i3 kompoti ja asi korras aga tänud tegelejatele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
01.03.2015 23:26:28
|
|
|
Hmm... pole ammu juba protsessorite hindasid jälginud. Peaks vist oma i3 vahetama AII 860K vastu, väga hea perf/hind suhtega.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
01.03.2015 23:54:49
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
Hmm... pole ammu juba protsessorite hindasid jälginud. Peaks vist oma i3 vahetama AII 860K vastu, väga hea perf/hind suhtega.  |
Mis i3 sul on?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
02.03.2015 00:10:38
|
|
|
milline athlon i3 parem on?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
02.03.2015 00:27:35
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
Hmm... pole ammu juba protsessorite hindasid jälginud. Peaks vist oma i3 vahetama AII 860K vastu, väga hea perf/hind suhtega.  |
kust selline jutt?
Kui mängimise võimsusest rääkida siis siin üks lihtne võrdlus. i3 jõudlus peaks umbes sama olema nagu OC g3258.
https://www.youtube.com/watch?v=DVmIVSalP-s
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.03.2015 10:10:43
|
|
|
3258 mõte tegelt ongi just neile kel vaja nii plate, mälu, prose kui grafakaart ehk olulised asjad kõik uued aga rahhi kohe kõikide ässade asjade jaoks pole välja käia. Ehk siis saavad ilusti mõnda aega kellutud pentuga hakkama kuni väike rahasüst tuleb ja lihtsalt saab i5'e vastu vahetada ilma muid detaile näppimata. Samuti kui pannakse mingi mid level või alla grafakaart siis pidurdab prose väga vähe ehk siis mingi GTX760 või R9 270'ga on fps vahe mingi 2-3 aga a'la 980/290 kaardiga võib vahe olla seal kuni 20fps - samas see vahe tuleb välja seal kus fps niikuinii juba sujuvalt üle 60'ne ehk siis a'la 70 vs. 90. Loomulikult igast cinebench ja muudes taolistes sünt testides kus loeb corede hulk saab pentu suhkamit aga nende testide järgi on ka AMD mingi 8350 äss asi oma 8 tuumaga millest aga mängudes on vähe tolku.
Siin näiteks video 3258@4,5 vs. 4790K BF4'jas mis ju maias multicore järgi:
https://www.youtube.com/watch?v=lUlS5Q7tEJI
Lambika kaardiga vahe olematu.
Kui ei kella siis 3258 mõttetu osta, samas milleks üldse osta lahtiste kordajatega proset kui ei kella? Ajutiseks odavaks asja äraajajaks on tegu vägahea asjaga ja maksta i3'me eest topelthinda ei näe vägasuurt mõtet kuna kui kaart masinas mingi kiireim või üks nõks alla selle siis paneb pidurit ka i3.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teram
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2012
|
02.03.2015 14:33:59
|
|
|
Hei, kas keegi palun saaks kokku panna kasti kuskil 300-400€ piires.
Vaja on tavakasutajale, seega videole rõhku poleks vaja, pigem midagi mis mõned aastad korralikult vastu peaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
02.03.2015 15:27:21
|
|
|
| proseks pigem 4160, takt k6rgem ja hind madaalam. v6i on tollel midagi muud kinni keeratud? arhitektuur peaks sama olema
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
02.03.2015 15:39:43
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| proseks pigem 4160, takt k6rgem ja hind madaalam. v6i on tollel midagi muud kinni keeratud? arhitektuur peaks sama olema |
Valisin selleks et kuna integreeritud graafika siis 4330 on HD 4600 vs 4160 HD 4400. Ise arvaks et pigem graafikat võimsamat tarvis kui 100mhz protsessori jõudu.
Teisalt kas on see seda 12 eur väärt on - see on juba teine küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristol
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2015
|
02.03.2015 16:48:54
|
|
|
| Ma üritan kokku panna budget pc-d mängimiseks. Mul vedeleb kodus q6600 ja hd 5450. Raha on veel 120e alles, kuid mida osta? Mul pole kasti rääkimata kõvakettast. Mängud mida ma plaanin mängida on counter strike: global offensive, league of legends, counter strike: 1.6 ning gta sa:mp.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teram
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2012
|
02.03.2015 17:22:15
|
|
|
Ruumi mõttes võtan HDD jah.
Aga tänan!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
02.03.2015 18:48:16
|
|
|
Mulle tehti küll juba kunagi siin üks komplekt valmis aga ei julgenud veel selle arvuti tellimisega kohe kiirustada ning otsustasin veel asja natuke kaaluda. Nüüd olen siin uurinud ja puurinud ja tahaks nädalalõpus ära tellida. Palun öelge, kas kõik on endiselt ok, või peaks midagi muutma. Graafika tuleb eraldi kasutatud R9(270x või heal juhul 280x). HDD ostan hiljem juurde ja RAM-i võtan ka hiljem 4GB juurde.
Komplekt mis tehti:
Minu muudetud:
Emaplaadi võtsin kallima, kuna sellel Asrockil on tunduvalt rohkem funktsioone ning minuarvates ka ehk tulevikukindlam juhul kui peaks kunagi protsessorit uuendama?
Toite valisin ka 500W. Minu arvutuste kohaselt jääb 400W lahjaks kui ma juhuslikult 280X leian hea hinnaga?
Põhi küsimus on siiski selles, et kui palju ma selle enda valitud emaplaadiga seda protsessorit clockida saan? Või kas üldse saan? Mis kuradi vahel siis lõppude lõpuks B, H, Z seerial on kui kasutada just seda G3258 protsessorit clockituna.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
02.03.2015 20:03:58
|
|
|
| infect kirjutas: |
| UrmoZ kirjutas: |
Hmm... pole ammu juba protsessorite hindasid jälginud. Peaks vist oma i3 vahetama AII 860K vastu, väga hea perf/hind suhtega.  |
Mis i3 sul on? |
Hetkel on 2120, 860K OC peaks olema ikka parem. Tegevus kerge gaming ja video transkodeerimine.
Ei näe i3 ~120€ hinnal erilist mõtet.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.03.2015 17:49:39
|
|
|
busta, kaasasolev termopasta sobib hästi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|