|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.02.2015 18:23:46
|
|
|
Kui nüüd launchil selgub, et miskit on endiselt peetis siis põletatakse R* küll elusalt vist
PS! Kuidas siin mõne mehe 3a tagasi ehitatud "GTAV arvuti" ka elab?
Muidugi päris kole on ka see preorderijatele lisanänni andmine. Et ikka preorderiga veel ja veel - ausõna küll me kunagi releaseme - aga noh andke raha kohe siia - saate kunagi hiljem natukene ebavajalikku lisanänni
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.02.2015 18:27:05
|
|
|
mis see Heists üldse on?
| tsitaat: |
Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
|
mäng toetab kuni 8 tuumalisi prosesid?
saangi ennem ennast ilusti välja puhata ja tagasi tulles mängima hakata, kui just jaanipäevani edasi ei lükata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
24.02.2015 18:30:00
|
|
|
Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ? Üsna niru tunne on maksta läbi Steami full retail hinda mängu eest, mida juba mitu korda läbi mängitud. Selle asemel, et kohe kuulutada " Jah, meil läheb veel 6 kuud mängu lettidele toomiseks", tuuakse iga 2 kuu tagant uus releasedate, et veel preordereid sisse kasseerida. Sama hästi võiks refundi saada ja siis nädal-kaks peale reliisi osta läbi G2A vms odavamalt mängu võti. Samas saan aru, et mida kauem mängu edasi lükatakse, seda suurem võimalus, et mäng reliisil vigane ei oleks. Selline delay after delay after delay aga viib R* maine minu silmis madalamale kui eales varem.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.02.2015 18:31:52
|
|
|
| thebull kirjutas: |
Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ?
|
Kui ise ostsid läbi steami, siis https://store.steampowered.com/account/ aadressilt peaks saama refundi teha.
| jeesus188 kirjutas: |
mis see Heists üldse on? |
(panga)röövid
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
24.02.2015 19:02:53
|
|
|
Millegi pärast arvan, et ka see kuupäev pole kindel ja lõpuks tuleb mäng suvel
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.02.2015 19:04:03
|
|
|
No on ikka kari saamatuid seal
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
24.02.2015 19:04:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mis see Heists üldse on?
| tsitaat: |
Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
|
mäng toetab kuni 8 tuumalisi prosesid?
saangi ennem ennast ilusti välja puhata ja tagasi tulles mängima hakata, kui just jaanipäevani edasi ei lükata  |
Konsoolidel ju AMD 8-tuumalised prosed. Imelik oleks, kui ei toetaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.02.2015 19:06:13
|
|
|
Ma pole konsoolode hingeeluga kursis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.02.2015 19:07:40
|
|
|
Õige otsus, kes ikka tahaks Pillars of Eternityga lahingusse minna.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
24.02.2015 19:14:51
|
|
|
vähemalt on seekord delay lühem kui eelmine kord 2 kuud esimene kord vist? nüüd vaid nädalad. Peaks vist PS4 ostma
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2015 19:15:27
|
|
|
Täiesti pekkis nüüd juba 14 aprill väljalaske kuupäev. Tra pangu kohe siis järgmised jõulud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.02.2015 19:28:51
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| kuidas sa ennast mänguks ette valmistad? |
Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema
Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
24.02.2015 19:48:18
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| thebull kirjutas: |
Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ?
|
Kui ise ostsid läbi steami, siis https://store.steampowered.com/account/ aadressilt peaks saama refundi teha.
| jeesus188 kirjutas: |
mis see Heists üldse on? |
(panga)röövid |
Haah milline RIP OFF ikka. Seal lehel saab tõesti valida Request a refund, aga konks on see, et raha läheb tagasi Steam Wallet´isse, mitte mu Paypalile millega ma makse tegin. Mis kuradi shite see on, et refundi saab, aga siis pead selle raha uuesti nende marketis ära kasutama. Teadagi Steam Walletist raha enda pangakontole tagasi kanda ei saa ju. Tea kas Paypal suudab tehingu ümber pöörata ja sealtkaudu refund saada ?
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
24.02.2015 19:53:30
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| kuidas sa ennast mänguks ette valmistad? |
Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema
Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust  |
Mul nüüd täpselt puhkuse alguseks mäng lükatud. Ausalt, siin ei olnud minu käsi mängus.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
24.02.2015 20:01:45
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| kuidas sa ennast mänguks ette valmistad? |
Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema
Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust  |
Mul nüüd täpselt puhkuse alguseks mäng lükatud. Ausalt, siin ei olnud minu käsi mängus.  |
Ma pean hakkama nüüd puhkust edasi lükkama kuidagi : /
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montecrist
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2007
|
24.02.2015 20:08:23
mida küll |
|
|
Ega see 14 veel kindel ei ole. Ahvid lükkavad vast jõuludeni seda edasi siis arvatavasti gta6 konsolitel väljas juba.
Nüüd saab siis märtsis rahus hardline-t pelada.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
25.02.2015 08:33:12
|
|
|
| Renka kirjutas: |
PS! Kuidas siin mõne mehe 3a tagasi ehitatud "GTAV arvuti" ka elab?  |
ast: CM 690 II ADVANCED
Prose: i5 3750k @ 4,5ghz
Mobo: GIGA-BYTE MB Z77 S1155 ATX/GA-Z77X-D3H GIGA-BYTE
Graafika: MSI NVIDIA GeForce GTX 680
Mälu: 16GB Crucial DDR3 4GB 1333MHz CL9
ROM: LG BD Writer BH10LS38 5,25" SATA - black
Kõvaketas: KINGSTON SSD SATA2.5" 240GB/SV300S37A/240G
Ekraan: 42" Philips 3D LED-teler Philips 6907K
Töötab endiselt. Seni olen facebookis käinud ja värki läbi teleka
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.02.2015 08:45:50
|
|
|
Arvestades, et pildi piirajaks jääb telekas, siis võib-olla pole isegi vaja muretseda GPU mälu vähesuse pärast.
Vähemalt kui ise Samsungi 37" telekat kasutasin...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2015 09:59:56
|
|
|
| Magic, 1080p näeb nii 22 kui ka 60 tolli peal endiselt 1080p välja, muutub vaid vaatamiskaugus?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.02.2015 12:39:12
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Magic, 1080p näeb nii 22 kui ka 60 tolli peal endiselt 1080p välja, muutub vaid vaatamiskaugus? |
Mõtlesin pigem seda ekraani punktisuurust, mis liialt lähedalt vaadates rõvedalt häirima hakkab.
Ehk kolid nagunii kaugemale ja siis võid ka mediumi peale jätta.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
25.02.2015 16:19:29
|
|
|
Oleks eriti lahe, kui suve algus siis saaks 24/7 pela teha.Kool siis juba läbi.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.02.2015 17:49:38
|
|
|
| Suvel tahaks ikka väljas olla, sellepärast enamus puhkusest sai ka suvel välja võetud.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
26.02.2015 08:47:00
|
|
|
Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
26.02.2015 18:25:50
|
|
|
| affid võiksid mängu välja lasta siis kui tsiklihooaeg lõppeb, mitte siis kui algab. Aga noh alati võib lootma jääda, et lükatakse sügiseni ja siis saab sama raha eest juba parema arvuti =)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
26.02.2015 18:43:55
|
|
|
| Ega jah, sai ka kevadpuhkus märtsi lõpuks võetud, aga nüüd täiesti suva. Lükaku kasvõi järgmisesse aastasse. Suvel niikunii ei viitsi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.02.2015 18:50:19
|
|
|
võtate puhkust, et mängida?
ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.02.2015 20:46:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
võtate puhkust, et mängida?
ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja  |
ma möödund suvi selle kuumaga tahtsingi toas olla ainult
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
26.02.2015 21:19:13
|
|
|
| Jeesus ju etioopia neeger kes tahab +45 igapäevaselt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.02.2015 21:29:13
|
|
|
| Deadlock kirjutas: |
| Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav. |
Midagi peab siiski tehtud olema jah. Või siis kuidas sama mängu osadele 2X müüa. Või on mingi soodukas PS4, Xbox omanikele?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
26.02.2015 21:39:10
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Deadlock kirjutas: |
| Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav. |
Midagi peab siiski tehtud olema jah. Või siis kuidas sama mängu osadele 2X müüa. Või on mingi soodukas PS4, Xbox omanikele? |
Ta üldse võrdles GTA IV'ga seda, mitte eelmise generatsiooni GTA V'ga.
Kui GTA IV ja GTA V'l vahet ei tee, siis pole päästa siin enam midagi.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
26.02.2015 22:07:47
|
|
|
Mõni siin loodab uut mängu näha vist.
Kõik pc ägedad featuurid on teada ju.
Modid, video editor, 4K reso jne...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
26.02.2015 22:38:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
võtate puhkust, et mängida?
ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja  |
Ega kui aus olla, sai nihutatud küll natuke märtsi alguse puhkust GTA V pärast. Miks mitte?! Olen töö inimene ja ei jõua mängida argipäeviti ja kevadpuhkuse ajaks oleks sobinud küll GTA V
Eeltellimust ei teinud ja ega väga põe. Eks millalgi sügisesse siis.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
27.02.2015 19:07:21
|
|
|
Pole just midagi erilist, puud/põõsad näevad jubedad välja. Graafika graafikaks, gameplay tuleb muidugi hea, eriti kui ise pole mängu läbi teinud
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
27.02.2015 20:08:49
|
|
|
Ei tea Minu jaoks on puud ja põõsad täitsa 5+ graafikaga. Ei näe midagi halba seal.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
27.02.2015 21:10:40
|
|
|
Nii ilusad, et põõsaste pärast ainult ostangi selle kui see ükskord välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.02.2015 21:25:57
|
|
|
Midagi ilusat seal küll pole. Sellist floorat juba aastaid mängudes näinud. Kümnendal pildil näeb puu veel eriti kehv välja. Või õigemini rohul puudub ambient occlusion mis muudab selle üsna inetuks. Samas on näha, et need pildid on mingi übersuure reso pealt võetud, kuna sakke pole kuskil (hint: pilt nr 8 elektriliinid), seega need pole eriti realistlikud (vähemalt mitte 1080p+ @ 60fps jooksutatavad sellise AA taseme juures). Trailerid on asjalikumad olnud senimaani.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
28.02.2015 15:34:12
|
|
|
Available: April 14, 2015, näitab steam.
Ma arvan et hea kui teiseks juuniks kätte saame mängu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
28.02.2015 18:31:22
|
|
|
| Eesliinis on graafika ok kuid see, mis taustaks ei sulandu absoluutselt sellega. Tulemus on kole, umbes sama nagu oli Far cry 4 õhust. Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha... tõsi far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega ja nüri gameplayga. Gta V'lt ootan head gameplayd.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.02.2015 19:02:36
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Eesliinis on graafika ok kuid see, mis taustaks ei sulandu absoluutselt sellega. Tulemus on kole, umbes sama nagu oli Far cry 4 õhust. Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha... tõsi far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega ja nüri gameplayga. Gta V'lt ootan head gameplayd. |
Nojh, mõnele on graafika tähtsam kui gameplay, ei väida, et FC4 hea mäng on/oli, aga:
| tsitaat: |
| Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha... |
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.02.2015 19:22:17
|
|
|
| FC4 õhus liikudes oli/on pilt ikkagi väga nutune, aga vaevalt see nüüd ainuke uninstalli põhjus oli. mäng nii lollakalt katki, et seal palju muud, mis kokku viskavad niipalju üle, et ei jää muud üle, kui maha lasta see pask.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
28.02.2015 19:49:25
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Täitsa nokkimine ikka siin, graafikapeded koos, kõigil vist GTX 980 SLI.
Ainuke, mida nokkida on golfi pildi peal olev muru, mis on lihtsalt suvaline muru tekstuur ning näeb sama kehv välja nagu konsoolil  |
Asi on selles lihtsalt, et kahju näha et PC võimalustest pole maksimumi võetud, näha, et konsooli peale algselt mõeldud. Kõiki detaile pole hakatud PC peale ümber tegema.
Õnneks peaks vähemalt optimiseering seekord parem olema, kui ei pidanud tegemist olema konsooli pordiga.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
28.02.2015 19:54:31
|
|
|
Braien, Loe nüüd rakulikult uuesti. far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega(tegin kolmanda osa läbi, neljas tundus nähtud seega tõesti ootasin paremat tulemust...)
Toon siia võrdluseks Bf4'ja, mis suudab ka kaugelt ilusaks ja loomulikuks jääda, säilitades samas sügavuse ja sulandades pildi loomulikult terviklikuks. Nende Gta V'e piltide põhjal tundub linn eemalt joonistusena, kuhu on lapsed taustapildid joonistanud, mis on hiljem sinna taustaks pastetud - kõik see tundub odav...
Gameplay on Gtal alati hea olnud
Räägime siis edasi kui mäng Pc peal välas ja saab seda ilu ise kaeda. Eks me olemegi kõik erinevate soovidega.....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
28.02.2015 20:40:18
|
|
|
| busta kirjutas: |
Braien, Loe nüüd rakulikult uuesti. far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega(tegin kolmanda osa läbi, neljas tundus nähtud seega tõesti ootasin paremat tulemust...)
Toon siia võrdluseks Bf4'ja, mis suudab ka kaugelt ilusaks ja loomulikuks jääda, säilitades samas sügavuse ja sulandades pildi loomulikult terviklikuks. Nende Gta V'e piltide põhjal tundub linn eemalt joonistusena, kuhu on lapsed taustapildid joonistanud, mis on hiljem sinna taustaks pastetud - kõik see tundub odav...
Gameplay on Gtal alati hea olnud
Räägime siis edasi kui mäng Pc peal välas ja saab seda ilu ise kaeda. Eks me olemegi kõik erinevate soovidega..... |
Pilte kiputakse mängudel tavaliselt ka moonutama, eriti võib seda teha Rockstar.
Samas miinimum nõuded näitavad et ta nüüd väga ulme ilus asi ei tohiks tulla.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
11.03.2015 21:11:50
|
|
|
| Keegi on seda Steam Gifti Kinguin-st tellinud?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|