Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 18:23:46 vasta tsitaadiga

Kui nüüd launchil selgub, et miskit on endiselt peetis siis põletatakse R* küll elusalt vist icon_lol.gif

PS! Kuidas siin mõne mehe 3a tagasi ehitatud "GTAV arvuti" ka elab? icon_lol.gif


Muidugi päris kole on ka see preorderijatele lisanänni andmine. Et ikka preorderiga veel ja veel - ausõna küll me kunagi releaseme - aga noh andke raha kohe siia - saate kunagi hiljem natukene ebavajalikku lisanänni thumbs_up.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2015 18:27:05 vasta tsitaadiga

mis see Heists üldse on? icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

mäng toetab kuni 8 tuumalisi prosesid?

saangi ennem ennast ilusti välja puhata ja tagasi tulles mängima hakata, kui just jaanipäevani edasi ei lükata icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 24.02.2015 18:30:00 vasta tsitaadiga

Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ? Üsna niru tunne on maksta läbi Steami full retail hinda mängu eest, mida juba mitu korda läbi mängitud. Selle asemel, et kohe kuulutada " Jah, meil läheb veel 6 kuud mängu lettidele toomiseks", tuuakse iga 2 kuu tagant uus releasedate, et veel preordereid sisse kasseerida. Sama hästi võiks refundi saada ja siis nädal-kaks peale reliisi osta läbi G2A vms odavamalt mängu võti. Samas saan aru, et mida kauem mängu edasi lükatakse, seda suurem võimalus, et mäng reliisil vigane ei oleks. Selline delay after delay after delay aga viib R* maine minu silmis madalamale kui eales varem.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 18:31:52 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ?

Kui ise ostsid läbi steami, siis https://store.steampowered.com/account/ aadressilt peaks saama refundi teha.
jeesus188 kirjutas:
mis see Heists üldse on? icon_rolleyes.gif

(panga)röövid
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.02.2015 19:02:53 vasta tsitaadiga

Millegi pärast arvan, et ka see kuupäev pole kindel ja lõpuks tuleb mäng suvel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:04:03 vasta tsitaadiga

No on ikka kari saamatuid seal thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:04:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis see Heists üldse on? icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

mäng toetab kuni 8 tuumalisi prosesid?

saangi ennem ennast ilusti välja puhata ja tagasi tulles mängima hakata, kui just jaanipäevani edasi ei lükata icon_biggrin.gif

Konsoolidel ju AMD 8-tuumalised prosed. Imelik oleks, kui ei toetaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2015 19:06:13 vasta tsitaadiga

Ma pole konsoolode hingeeluga kursis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:07:40 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Arvasite, et PC version tuleb märtsis? TÜNG!!!

GTAV Updates: Online Heists Coming March 10, GTAV for PC Coming April 14


Õige otsus, kes ikka tahaks Pillars of Eternityga lahingusse minna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:14:51 vasta tsitaadiga

vähemalt on seekord delay lühem kui eelmine kord icon_rolleyes.gif 2 kuud esimene kord vist? nüüd vaid nädalad. Peaks vist PS4 ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:15:27 vasta tsitaadiga

Täiesti pekkis nüüd juba 14 aprill väljalaske kuupäev. Tra pangu kohe siis järgmised jõulud icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:20:56 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Arvasite, et PC version tuleb märtsis? TÜNG!!!

GTAV Updates: Online Heists Coming March 10, GTAV for PC Coming April 14

Väga hea thumbs_up.gif
Saab paremini ette valmistada ennast icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:28:51 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
kuidas sa ennast mänguks ette valmistad?

Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema icon_lol.gif

Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 24.02.2015 19:48:18 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
thebull kirjutas:
Tea, kas Steam annab refunde preorderi eest ?

Kui ise ostsid läbi steami, siis https://store.steampowered.com/account/ aadressilt peaks saama refundi teha.
jeesus188 kirjutas:
mis see Heists üldse on? icon_rolleyes.gif

(panga)röövid



Haah milline RIP OFF ikka. Seal lehel saab tõesti valida Request a refund, aga konks on see, et raha läheb tagasi Steam Wallet´isse, mitte mu Paypalile millega ma makse tegin. Mis kuradi shite see on, et refundi saab, aga siis pead selle raha uuesti nende marketis ära kasutama. Teadagi Steam Walletist raha enda pangakontole tagasi kanda ei saa ju. Tea kas Paypal suudab tehingu ümber pöörata ja sealtkaudu refund saada ?

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:53:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
est4ever kirjutas:
kuidas sa ennast mänguks ette valmistad?

Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema icon_lol.gif

Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust thumbs_up.gif


Mul nüüd täpselt puhkuse alguseks mäng lükatud. Ausalt, siin ei olnud minu käsi mängus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 20:01:45 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
est4ever kirjutas:
kuidas sa ennast mänguks ette valmistad?

Teed kalendri tühjaks, võtad töölt vabad päevad, ostad külmkapi head-paremat täis, keerad ukse lukku ja kardinad ette ja asud maratoni tegema icon_lol.gif

Tõsiselt rääkides ma pidasin silmas seda, et jääb rohkem aega midagi arvuti juures uuendada/parandada. Endal plaanis veel uus klaviatuur osta ja kõrvaklapid vajavad kah väljavahetust thumbs_up.gif


Mul nüüd täpselt puhkuse alguseks mäng lükatud. Ausalt, siin ei olnud minu käsi mängus. icon_lol.gif

Ma pean hakkama nüüd puhkust edasi lükkama kuidagi : / icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montecrist
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 20:08:23 mida küll vasta tsitaadiga

Ega see 14 veel kindel ei ole. Ahvid lükkavad vast jõuludeni seda edasi siis arvatavasti gta6 konsolitel väljas juba.

Nüüd saab siis märtsis rahus hardline-t pelada.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2015 08:33:12 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
PS! Kuidas siin mõne mehe 3a tagasi ehitatud "GTAV arvuti" ka elab? icon_lol.gif


ast: CM 690 II ADVANCED
Prose: i5 3750k @ 4,5ghz
Mobo: GIGA-BYTE MB Z77 S1155 ATX/GA-Z77X-D3H GIGA-BYTE
Graafika: MSI NVIDIA GeForce GTX 680
Mälu: 16GB Crucial DDR3 4GB 1333MHz CL9
ROM: LG BD Writer BH10LS38 5,25" SATA - black
Kõvaketas: KINGSTON SSD SATA2.5" 240GB/SV300S37A/240G
Ekraan: 42" Philips 3D LED-teler Philips 6907K

Töötab endiselt. Seni olen facebookis käinud ja värki läbi teleka icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.02.2015 08:45:50 vasta tsitaadiga

Arvestades, et pildi piirajaks jääb telekas, siis võib-olla pole isegi vaja muretseda GPU mälu vähesuse pärast.
Vähemalt kui ise Samsungi 37" telekat kasutasin...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2015 09:59:56 vasta tsitaadiga

Magic, 1080p näeb nii 22 kui ka 60 tolli peal endiselt 1080p välja, muutub vaid vaatamiskaugus?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 10:53:06 vasta tsitaadiga

VRAM kasutus sõltub ikka pikslite hulgast ehk resolutsioonist mitte ekraani tollide arvust. Aga jah see kolm aastat vana arvuti GTA V jaoks võtab muigama küll icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.02.2015 12:39:12 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Magic, 1080p näeb nii 22 kui ka 60 tolli peal endiselt 1080p välja, muutub vaid vaatamiskaugus?

Mõtlesin pigem seda ekraani punktisuurust, mis liialt lähedalt vaadates rõvedalt häirima hakkab.
Ehk kolid nagunii kaugemale ja siis võid ka mediumi peale jätta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 16:19:29 vasta tsitaadiga

Oleks eriti lahe, kui suve algus siis saaks 24/7 pela teha.Kool siis juba läbi. thumbs_up.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 17:49:38 vasta tsitaadiga

Suvel tahaks ikka väljas olla, sellepärast enamus puhkusest sai ka suvel välja võetud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 26.02.2015 08:47:00 vasta tsitaadiga

Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 26.02.2015 18:25:50 vasta tsitaadiga

affid võiksid mängu välja lasta siis kui tsiklihooaeg lõppeb, mitte siis kui algab. Aga noh alati võib lootma jääda, et lükatakse sügiseni ja siis saab sama raha eest juba parema arvuti =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 18:43:55 vasta tsitaadiga

Ega jah, sai ka kevadpuhkus märtsi lõpuks võetud, aga nüüd täiesti suva. Lükaku kasvõi järgmisesse aastasse. Suvel niikunii ei viitsi mängida.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2015 18:50:19 vasta tsitaadiga

võtate puhkust, et mängida? icon_eek.gif

ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 20:46:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
võtate puhkust, et mängida? icon_eek.gif

ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja icon_wink.gif


ma möödund suvi selle kuumaga tahtsingi toas olla ainult
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.02.2015 21:19:13 vasta tsitaadiga

Jeesus ju etioopia neeger kes tahab +45 igapäevaselt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.02.2015 21:29:13 vasta tsitaadiga

Deadlock kirjutas:
Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav.

Midagi peab siiski tehtud olema jah. Või siis kuidas sama mängu osadele 2X müüa. Või on mingi soodukas PS4, Xbox omanikele?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.02.2015 21:39:10 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Deadlock kirjutas:
Mängisin PS4'l seda veits ja üldmulje oli selline 'meh, sama mis gta IV', nii graafikalt kui mängumootorilt. Loodan tõesti, et PC'l on see vahe ikka märgatav.

Midagi peab siiski tehtud olema jah. Või siis kuidas sama mängu osadele 2X müüa. Või on mingi soodukas PS4, Xbox omanikele?


Ta üldse võrdles GTA IV'ga seda, mitte eelmise generatsiooni GTA V'ga.

Kui GTA IV ja GTA V'l vahet ei tee, siis pole päästa siin enam midagi.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 22:07:47 vasta tsitaadiga

Mõni siin loodab uut mängu näha vist.
Kõik pc ägedad featuurid on teada ju.
Modid, video editor, 4K reso jne...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 22:38:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
võtate puhkust, et mängida? icon_eek.gif

ega sa suvel ka 24/7 õues pole, küll mängid kui vaja icon_wink.gif


Ega kui aus olla, sai nihutatud küll natuke märtsi alguse puhkust GTA V pärast. Miks mitte?! Olen töö inimene ja ei jõua mängida argipäeviti ja kevadpuhkuse ajaks oleks sobinud küll GTA V icon_smile.gif
Eeltellimust ei teinud ja ega väga põe. Eks millalgi sügisesse siis.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 27.02.2015 18:04:58 vasta tsitaadiga

New Grand Theft Auto V PC Screens
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 27.02.2015 19:07:21 vasta tsitaadiga

Pole just midagi erilist, puud/põõsad näevad jubedad välja. Graafika graafikaks, gameplay tuleb muidugi hea, eriti kui ise pole mängu läbi teinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 20:08:49 vasta tsitaadiga

Ei tea icon_biggrin.gif Minu jaoks on puud ja põõsad täitsa 5+ graafikaga. Ei näe midagi halba seal.
_________________
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 21:10:40 vasta tsitaadiga

Nii ilusad, et põõsaste pärast ainult ostangi selle kui see ükskord välja tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 21:25:57 vasta tsitaadiga

Midagi ilusat seal küll pole. Sellist floorat juba aastaid mängudes näinud. Kümnendal pildil näeb puu veel eriti kehv välja. Või õigemini rohul puudub ambient occlusion mis muudab selle üsna inetuks. Samas on näha, et need pildid on mingi übersuure reso pealt võetud, kuna sakke pole kuskil (hint: pilt nr 8 elektriliinid), seega need pole eriti realistlikud (vähemalt mitte 1080p+ @ 60fps jooksutatavad sellise AA taseme juures). Trailerid on asjalikumad olnud senimaani.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 28.02.2015 15:34:12 vasta tsitaadiga

Available: April 14, 2015, näitab steam.

icon_biggrin.gif

Ma arvan et hea kui teiseks juuniks kätte saame mängu.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.02.2015 18:31:22 vasta tsitaadiga

Eesliinis on graafika ok kuid see, mis taustaks ei sulandu absoluutselt sellega. Tulemus on kole, umbes sama nagu oli Far cry 4 õhust. Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha... tõsi far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega ja nüri gameplayga. Gta V'lt ootan head gameplayd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 19:02:36 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Eesliinis on graafika ok kuid see, mis taustaks ei sulandu absoluutselt sellega. Tulemus on kole, umbes sama nagu oli Far cry 4 õhust. Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha... tõsi far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega ja nüri gameplayga. Gta V'lt ootan head gameplayd.


Nojh, mõnele on graafika tähtsam kui gameplay, ei väida, et FC4 hea mäng on/oli, aga:
tsitaat:
Maa peal olles oli ok aga kui õhku tõusid siis panin mängu kinni ja lasin maha...

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.02.2015 19:22:17 vasta tsitaadiga

FC4 õhus liikudes oli/on pilt ikkagi väga nutune, aga vaevalt see nüüd ainuke uninstalli põhjus oli. mäng nii lollakalt katki, et seal palju muud, mis kokku viskavad niipalju üle, et ei jää muud üle, kui maha lasta see pask.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 28.02.2015 19:49:25 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Täitsa nokkimine ikka siin, graafikapeded koos, kõigil vist GTX 980 SLI.
Ainuke, mida nokkida on golfi pildi peal olev muru, mis on lihtsalt suvaline muru tekstuur ning näeb sama kehv välja nagu konsoolil icon_rolleyes.gif


Asi on selles lihtsalt, et kahju näha et PC võimalustest pole maksimumi võetud, näha, et konsooli peale algselt mõeldud. Kõiki detaile pole hakatud PC peale ümber tegema.
Õnneks peaks vähemalt optimiseering seekord parem olema, kui ei pidanud tegemist olema konsooli pordiga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.02.2015 19:54:31 vasta tsitaadiga

Braien, Loe nüüd rakulikult uuesti. far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega(tegin kolmanda osa läbi, neljas tundus nähtud seega tõesti ootasin paremat tulemust...)
Toon siia võrdluseks Bf4'ja, mis suudab ka kaugelt ilusaks ja loomulikuks jääda, säilitades samas sügavuse ja sulandades pildi loomulikult terviklikuks. Nende Gta V'e piltide põhjal tundub linn eemalt joonistusena, kuhu on lapsed taustapildid joonistanud, mis on hiljem sinna taustaks pastetud - kõik see tundub odav...
Gameplay on Gtal alati hea olnud
Räägime siis edasi kui mäng Pc peal välas ja saab seda ilu ise kaeda. Eks me olemegi kõik erinevate soovidega.....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.02.2015 20:40:18 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Braien, Loe nüüd rakulikult uuesti. far cry 4 oli odav Far cry 3'me remake vanade ideedega(tegin kolmanda osa läbi, neljas tundus nähtud seega tõesti ootasin paremat tulemust...)
Toon siia võrdluseks Bf4'ja, mis suudab ka kaugelt ilusaks ja loomulikuks jääda, säilitades samas sügavuse ja sulandades pildi loomulikult terviklikuks. Nende Gta V'e piltide põhjal tundub linn eemalt joonistusena, kuhu on lapsed taustapildid joonistanud, mis on hiljem sinna taustaks pastetud - kõik see tundub odav...
Gameplay on Gtal alati hea olnud
Räägime siis edasi kui mäng Pc peal välas ja saab seda ilu ise kaeda. Eks me olemegi kõik erinevate soovidega.....


Pilte kiputakse mängudel tavaliselt ka moonutama, eriti võib seda teha Rockstar.
Samas miinimum nõuded näitavad et ta nüüd väga ulme ilus asi ei tohiks tulla.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 06.03.2015 17:01:40 vasta tsitaadiga

Tundub põnev.
http://www.pcgamer.com/gta-5-screenshots-show-online-heists/

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 06.03.2015 20:30:55 vasta tsitaadiga

Koos PC versiooniga tuleb ka uus raadiojaam: New Music Coming to GTAV: The Alchemist and Oh No Present Welcome to Los Santos
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 07.03.2015 00:37:22 vasta tsitaadiga

Tea kas neid outfitte saab "vabal ajal" ka kanda või ainult missioonide aeg
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 21:11:50 vasta tsitaadiga

Keegi on seda Steam Gifti Kinguin-st tellinud?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.