sain su küsimusest nüüd aru, kui oma eelmise postituse uuesti läbi lugesin - JAH, sõnastasin ühe lause valesti. Valve pole öelnud, et see ei näita Skill Groupi. Aga olles kursis ELO süsteemiga, näitab see vaid personaalset võidu võimalust. AGA, kuidas on võimalik tiimi põhise mänguga arvutada PERSONAALSET võidu võimalust. Ole palun inimene ja tee see mulle selgeks, kui oled kindel, et see peab paika.
No ei ole raske tõesti solodes silvereid maha lasta, MGE's DMG's solodes hakkab natuke raskem tõesti. Smurfiga sain kohe LE'ks.. muidu ise olen supreme =D
Ei te ei saa ikka aru.. ELO rating on end ise korrigeeriv/parandav systeem. Smurfid seda systeemi ei riku. Aga see lihtsalt ei sobi iga inimese ratingu hindamiseks tiimipõhisel mängul. Sellega saaks tiimide tugevusi järjestada nagu seda tehakse näiteks. Jalgpallis jne. Aga mitte tiimi liikmete. Kasutu systeem. Jah.. nii palju vahet on et silver suckib lem'ide kõrval aga näiteks lem'e ja supremesi ta enam õiglaselt ei hinda.. vahe liiga väike..
E: ELO algoritme lähedamalt uurides tundub, et see hakkab paika pidama alles mängijatel, kel ilma pausideta kuskile 1000 tunni kanti mängitud aga see, kui sa "sünnid" silvetina siis rahune maha, 10 mängu on su ranki hindamiseks liiga väike. Selleks peaks olema vähemalt 30 mängu, et su esialgne rank paika saada. Lihtsalt play the shit out of the game ja kui peale 1000 tundi ikka silver oled siis võid rahus tõdeda, et oled oma elust raisanud 1000 tundi mängu peale, mida sa ei taju.. MOTT! Rohkem ei kavatse internet herodega vaielda sel teemal
viimati muutis reptiilrsk 21.02.2015 14:33:53, muudetud 1 kord
See tiim nii palju ka ei mõjuta, enda mänguoskusi peate arendama. Solodes DMG-sse või LE-sse ei ole raske saada, kui joppab, siis isegi LEM-i võimalik. Supreme'i vast päris üksi ei mängi enam.
E: ELO algoritme lähedamalt uurides tundub, et see hakkab paika pidama alles mängijatel, kel ilma pausideta kuskile 1000 tunni kanti mängitud aga see, kui sa "sünnid" silvetina siis rahune maha, 10 mängu on su ranki hindamiseks liiga väike. Selleks peaks olema vähemalt 30 mängu, et su esialgne rank paika saada. Lihtsalt play the shit out of the game ja kui peale 1000 tundi ikka silver oled siis võid rahus tõdeda, et oled oma elust raisanud 1000 tundi mängu peale, mida sa ei taju.. MOTT! Rohkem ei kavatse internet herodega vaielda sel teemal
Valve on oma ELO algoritmide koha pealt väga väga vait olnud - kus sa neid lähemalt uurisid? Ei taha mõttetut tolmu üles keerutada, aga ei saa lasta sellel ka siia kõigile lugemiseks jääda, kui pool sinu jutust lihtsalt ilmselge p*sk on
Apppi... ma rääin ELO algoritmidest. Mitte muidugi valve modifikatsioonist. Aga teades elo algoritmi ei anna seda modifitseerida nii, et ta hindaks yhe tiimi support playerit ja lurkerit õiglaselt.
viimased paar kuud nii vähe mänginud, et keskendumisvõime on praktiliselt nullilähedane aga MG2 rankivahemikus suudan ikka harju keskmiselt hakkama saada, pole õnneks eriti raske rank group veel
Ei te ei saa ikka aru.. ELO rating on end ise korrigeeriv/parandav systeem. Smurfid seda systeemi ei riku. Aga see lihtsalt ei sobi iga inimese ratingu hindamiseks tiimipõhisel mängul. Sellega saaks tiimide tugevusi järjestada nagu seda tehakse näiteks. Jalgpallis jne. Aga mitte tiimi liikmete. Kasutu systeem. Jah.. nii palju vahet on et silver suckib lem'ide kõrval aga näiteks lem'e ja supremesi ta enam õiglaselt ei hinda.. vahe liiga väike..
E: ELO algoritme lähedamalt uurides tundub, et see hakkab paika pidama alles mängijatel, kel ilma pausideta kuskile 1000 tunni kanti mängitud aga see, kui sa "sünnid" silvetina siis rahune maha, 10 mängu on su ranki hindamiseks liiga väike. Selleks peaks olema vähemalt 30 mängu, et su esialgne rank paika saada. Lihtsalt play the shit out of the game ja kui peale 1000 tundi ikka silver oled siis võid rahus tõdeda, et oled oma elust raisanud 1000 tundi mängu peale, mida sa ei taju.. MOTT! Rohkem ei kavatse internet herodega vaielda sel teemal
Ma alustasin olin Gold Nova 3 ( 2003 -2009 sügiseni mängisin cs 1.6, 2012 alustasin cs:go , ehk isegi 2013 (praeguseks 500h+ ja supreme.)
Nagu eelnevalt ütlesin 10 mängu - Gold nova 3 , 25 võitu - dmg , 170võitu - LE , 200 võitu - LEM , 220 - Supreme - hetkel on 260-270 võitu.
Kurb kuid selliste tundide peale ütlevad kõik, et kuidas see võimalik - saan sellepärast reporte . Ehk seepärast, et olen 1.6's lasknud ikka clanbases/esea's/matsi.fi/swe inimeste vastu.
Spreimist võiks isegi veel harjutada, pole kellegi õpetussõnu kasutanud.
Ei te ei saa ikka aru.. ELO rating on end ise korrigeeriv/parandav systeem. Smurfid seda systeemi ei riku. Aga see lihtsalt ei sobi iga inimese ratingu hindamiseks tiimipõhisel mängul. Sellega saaks tiimide tugevusi järjestada nagu seda tehakse näiteks. Jalgpallis jne. Aga mitte tiimi liikmete. Kasutu systeem. Jah.. nii palju vahet on et silver suckib lem'ide kõrval aga näiteks lem'e ja supremesi ta enam õiglaselt ei hinda.. vahe liiga väike..
E: ELO algoritme lähedamalt uurides tundub, et see hakkab paika pidama alles mängijatel, kel ilma pausideta kuskile 1000 tunni kanti mängitud aga see, kui sa "sünnid" silvetina siis rahune maha, 10 mängu on su ranki hindamiseks liiga väike. Selleks peaks olema vähemalt 30 mängu, et su esialgne rank paika saada. Lihtsalt play the shit out of the game ja kui peale 1000 tundi ikka silver oled siis võid rahus tõdeda, et oled oma elust raisanud 1000 tundi mängu peale, mida sa ei taju.. MOTT! Rohkem ei kavatse internet herodega vaielda sel teemal
Ma alustasin olin Gold Nova 3 ( 2003 -2009 sügiseni mängisin cs 1.6, 2012 alustasin cs:go , ehk isegi 2013 (praeguseks 500h+ ja supreme.)
Nagu eelnevalt ütlesin 10 mängu - Gold nova 3 , 25 võitu - dmg , 170võitu - LE , 200 võitu - LEM , 220 - Supreme - hetkel on 260-270 võitu.
Kurb kuid selliste tundide peale ütlevad kõik, et kuidas see võimalik - saan sellepärast reporte . Ehk seepärast, et olen 1.6's lasknud ikka clanbases/esea's/matsi.fi/swe inimeste vastu.
Spreimist võiks isegi veel harjutada, pole kellegi õpetussõnu kasutanud.
sa next level vend kah. grr ja need su sõbrad veel mängivad ?
Eh, mul on 90 võitu ja endiselt silver III. Ei tõuse kuskile ;P
Ega ei tõuse jah, kui kaotused on ülekaalus. Rääkidest Silveritest, siis mul on isegi väike vend Master Guardian mitte kõige parema arvutiga. Ma ei kujuta ette kuidas on üldse võimalik Silver olla, kui just ei mängi esmakordselt FPS mänge.
Mul on võite rohkem kui kaotusi. Üksinda mängides oleneb ikka kaaslastest ka palju. Pole nagu midagi teha kui kaks-kolm venda on sul tiimis täielikud idioodid.
praegu 4 kasutajaga proovinud ranking süsteemi.. ei loe ka järjestikused võidud.. mulle, tundub, et iga võidetud roundiga teenib tiim vastaste nn. ELO punkte. Ning MVP saab teistest oluliselt suurema koguse vastaste ELO punkte. Sest kui viigiga on sul ohtralt MVP'si on võimalik saada rank kõrgemale. Igatahes see on kindel, et tervel tiimil ühtlaselt rank ei tõuse/lange ja killidest see ka ei olene.
Ja tundub, et esimese kolme võidu saamiseni on ranki gainimine väga kriitiline, esimene mäng olnud mul iga kasutajaga unraked/silver vastu, kui võidetud, siis silver elite/novade vastu ja kui kolmas ka võidetud siis nova3-MG1 ( vbl rohkem võimalik tõusta aga polnud väga palju MVP'si ). ja järgmise seitse võiduni siis rankingu fine tuning, ehk siis kas rank tuleb näiteks nova2-3-4 jne. ( see siis soloq kohta, kindla tiimiga koos pole proovinud kuna nagunii ELO ei tööta sel moel ) ja selle tõestuseks tegin siis viimase kasutajaga esimesed kolm võitu nii, et kaks kaotasin, ühe võitsin ja enne kolmandat võitu kaotasin kolm järjest ja ülejäänud võitsin/kaotasin üle ühe ja 9-10 võit järjest. Sel moel tuli rankiks silver 2. Main kontol ( 360 võitu umbkaudselt ) rank oli viimati MG1 aga see ka kuna siis oli mul max. 30 fps, 70 ping ja kohati isegi packet lossiga ( Elisa LTE ning väga kehv 17" läppar ). CSS'i mängitud ca. 2500 tundi ja koguaeg 5on5 või 4on4 kindlate tiimidega.
Juhtus siis nii, et avasin venna antud võtmega oma esimese kasti (mängin niisama ja see skinni/kasti teema ei paku huvi) ja mis juhtus.
Sain StatTrak Karambit Tiger Tooth noa.
Hinda kuskilt sellele ei leia. Mis sellega peale hakata nüüd?
Juhtus siis nii, et avasin venna antud võtmega oma esimese kasti (mängin niisama ja see skinni/kasti teema ei paku huvi) ja mis juhtus.
Sain StatTrak Karambit Tiger Tooth noa.
Hinda kuskilt sellele ei leia. Mis sellega peale hakata nüüd?
redditist uuri, kõik sõltub conditionist ja patternist jne
Kui hinda pole ning ühesõnaga ei müüda, siis pane või 500000€ eest müüki, kui joppab, ostab mõni idikas ära. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Juhtus siis nii, et avasin venna antud võtmega oma esimese kasti (mängin niisama ja see skinni/kasti teema ei paku huvi) ja mis juhtus.
Sain StatTrak Karambit Tiger Tooth noa.
Hinda kuskilt sellele ei leia. Mis sellega peale hakata nüüd?
Juhtus siis nii, et avasin venna antud võtmega oma esimese kasti (mängin niisama ja see skinni/kasti teema ei paku huvi) ja mis juhtus.
Sain StatTrak Karambit Tiger Tooth noa.
Hinda kuskilt sellele ei leia. Mis sellega peale hakata nüüd?
Näita pilte/videot noast. Redditist võid uurida aga sellises seisus nuga on väärt tuhandeid, kui mitte rohkem imo.
Ole väga ettevaatlik tüüpidega redditis vms. kes pakuvad enda abi müümisel, võivad väga kergesti üle lasta.
Steamis ära sõbrakutseid ja kahtlaseid linke vastu võta ning varja oma nime jne. Igatahes uuri pinda, sul aega on.
edit : ok vbl mitte tuhandeid(sattusin ise vist liiga elevile), kui neid juba sitaks on taolisi aga jah, suht palju peaks saama ikka
aimu saad asjast vbl. siin : http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/
Tere!
Mure selline, et mäng ei lähe enam tööle. Panen steamist play, korraks viskab pildi ette ja läheb kinni kohe. Proovisin csgo-d administraatorina tööle panna, ei aidanud. Oskab keegi aidata?
Kui see ka ei aita, võid uurida kas on mängu töötamise ajast jäänud mõni System Restore Point. Võid ka seda proovida (kui ei tea mida see endast kujutab, soovitan enne veits uurida). _________________ Dima oli siin
Millest probleem üldse alguse sai, muutsid midagi? Mingit veakoodi ka annab? Proovi näiteks launch optionsisse panna -w xxxx ja -h xxxx , x asemele pane siis oma native resolution numbrid 1920x1080 läheb siis -w 1920 ja -h 1080. Äkki aitab..
Sain mingi imeläbi selle tööle, tegin arvutile resa, launch options-isse -w 800 -h 600 tuli pilt ette. Miks see mäng nii tegi, ei oska öelda, ise midagi ei muutnud.
Lahkeid inimesi palju, eks hakkab kah nüüd vähe rohkem CS GO-d pealama, ei viitsi enam väikse venna kasutajaga jamada. Kord lubab ja kord ei luba mängida.
Krt venelasi igalpool, jube närvi ajavad oma mõlaga, mängida nad kah ei mõista :S kuidagi blockida ei saa mängus seda heli mis nad välja ajavad?
Krt venelasi igalpool, jube närvi ajavad oma mõlaga, mängida nad kah ei mõista :S
Aga sa selle peale ei ole mõelnud, et võib-olla elad sina venemaale liiga lähedal?
Piisavalt kaugel nendest, aga jah imelik kui pea igas mängus mingi imeliku hääle lõugavad, soundida ei saa väga ju.
1 ja viimane küsimus veel, kuidas trade keeldu maha saab? Või peabki 1 kuu ootama, et maha läheks?
Krt venelasi igalpool, jube närvi ajavad oma mõlaga, mängida nad kah ei mõista :S
Aga sa selle peale ei ole mõelnud, et võib-olla elad sina venemaale liiga lähedal?
Piisavalt kaugel nendest, aga jah imelik kui pea igas mängus mingi imeliku hääle lõugavad, soundida ei saa väga ju.
1 ja viimane küsimus veel, kuidas trade keeldu maha saab? Või peabki 1 kuu ootama, et maha läheks?
Titan vs G2 oli lihtsalt masendav. Hakkasin mõnda aega tagasi bettima,sain järje peale. Panin Titani peale 10 dollarit ja nad lihtsalt andsid mängu ära. Mulle tundus küll throw moodi. _________________
Titan vs G2 oli lihtsalt masendav. Hakkasin mõnda aega tagasi bettima,sain järje peale. Panin Titani peale 10 dollarit ja nad lihtsalt andsid mängu ära. Mulle tundus küll throw moodi.
Eile oli Titanil üldse õnnetu päev. FaceIT mängudes KennyS'il pidevad VAC probleemid ja lükati mäng edasi, G2A käest said haledalt pähe ja hiljem TSM'i käest ka. Kaotasin ise ka G2A mängus ca. 40$. Päris vihale ajas alguses ja tundus tõesti maha visatud mäng neil. Samas hiljem hakkasin mõtlema, et sai ennatlikult bet pandud kuna FaceIT mäng oleks neil olnud G2A vastu soojenduseks. Kahjuks tagasi ei saa võtta ja jätsin ikkagi Titani peale ja sinna see kõik läks.
Päeval veel ütlesin endale, et kui täna nüüd kaotan, siis müün kõik skinid maha. Inventory seega tühi
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.