Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:20:05 vasta tsitaadiga

Korrigeeri vasakult horisonti; hetkel oli see esimene emotsioon, msi tekkis.
Saan aru, et 22mm ja puha, aga kui kurvatuur üle kaadri välja ei joonistu, siis pigem peita.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 19:17:27 vasta tsitaadiga

markol kirjutas:
Oli ka mahti aastavahetusel kaamera kaasa tassida. Tulemuseks pilt, ei liha ega kala, kuid vaadata peaks kõlbama küll.
Spoiler Spoiler Spoiler

Minu silma jaoks pisut tuhm... proovisin huvi pärast pisut kontrasti peale keerata ja minu arvates läks paremaks. Ehk siis, pildi algmaterjalil on potentsiaali küll. Mängi järeltöötlusega veel pisut.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 21:04:54 vasta tsitaadiga

Algne pilt on tugevalt parem.
Kui kontrastiga mängida, tasub tänavavalgustust maha tõmmata. See kollane sööb pildi niigi ära.
Kui slaidereid lohistada, siis ilma muuga tasakaalustamata päris "x" vajutada ei tasu.

Mõni nurgatagune:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 22:04:10 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Algne pilt on tugevalt parem.
Kui kontrastiga mängida, tasub tänavavalgustust maha tõmmata. See kollane sööb pildi niigi ära.

Tegemist oligi minu subjektiivnew arvamusega ja kirjutasingi, et peaks järeltöötlusega mängima... minu variant oli ainult kiire robustne näide kontrasti lisamisest ning minu arvates aitas see (öise) pildi tonaalsusele kaasa.
Ilmselgelt saaks originaalfaili kallal pusides suurepärase tulemuse, ilma detaile kaotamata. Minu arvates on antud kadreering ja moment iseenesest päris head.

PS! Ma ei tea, mis seaded teil monitoridel on, kuid tehaseseadetes on neil igatahes kontrast ja heledus liiga peal, ehk siis pilt tundubki "värvilisem"

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markol
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 11.01.2015 15:16:29 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Mario. kirjutas:
Algne pilt on tugevalt parem.
Kui kontrastiga mängida, tasub tänavavalgustust maha tõmmata. See kollane sööb pildi niigi ära.

Tegemist oligi minu subjektiivnew arvamusega ja kirjutasingi, et peaks järeltöötlusega mängima... minu variant oli ainult kiire robustne näide kontrasti lisamisest ning minu arvates aitas see (öise) pildi tonaalsusele kaasa.
Ilmselgelt saaks originaalfaili kallal pusides suurepärase tulemuse, ilma detaile kaotamata. Minu arvates on antud kadreering ja moment iseenesest päris head.

PS! Ma ei tea, mis seaded teil monitoridel on, kuid tehaseseadetes on neil igatahes kontrast ja heledus liiga peal, ehk siis pilt tundubki "värvilisem"


Ei pane pahaks kui kellelgi on soovi oma töötlus pildist välja pakkuda, kuid antud hetkel jään kindlalt arvamusele, et sa oled pildi päris ära lõhkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 16:50:28 vasta tsitaadiga

markol kirjutas:
Ei pane pahaks kui kellelgi on soovi oma töötlus pildist välja pakkuda, kuid antud hetkel jään kindlalt arvamusele, et sa oled pildi päris ära lõhkunud.

Selge icon_sad.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 14:11:01 vasta tsitaadiga

Digitaliseerisin eile tunde kogu laia filmi, mida siiani vaid üksikult bittidesse tõlgendatud.


Portra 400, aga mustvalgelt mõjub ühtlasemalt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 16:33:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 17:03:20 vasta tsitaadiga

Spooky kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

See on puha sinine ju icon_smile.gif
Valgebalansist ei tohiks kunagi mööda vaadata - selle peale on küll vahel iseenesest keeruline tulla, aga väike rutiin oma workflows sisse harjutada tuleb vaid kasuks.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 26.01.2015 21:01:42 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Spooky kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

See on puha sinine ju icon_smile.gif
Valgebalansist ei tohiks kunagi mööda vaadata - selle peale on küll vahel iseenesest keeruline tulla, aga väike rutiin oma workflows sisse harjutada tuleb vaid kasuks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kahtlustan, et see sinine on tahtlik nagu paljud veidrused just siin. Autor muidugi võiks ise sõna sekka öelda, kas ei mõista WBd sättida või tundus talle nii kiftim (sama ka teistele kummaliste piltide autoritele)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.01.2015 21:12:24 vasta tsitaadiga

Sinine on ilusam.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.01.2015 21:14:09 vasta tsitaadiga

On jah. Mulle meeldib. Sinine tekitab just sellise huvitava salapära.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 21:38:16 vasta tsitaadiga

Tekitaks, kui me võiks eeldada, et see on tahtlik.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 21:49:18 vasta tsitaadiga

Mario., pilt on sinine, sest valgus oli selline - udune hämar õhtupoolik, sinakas maa, kergelt roosakas taevas. WB pole muudetud, lisatud sai natuke kontrasti ja teravust.

viimati muutis Spooky 26.01.2015 21:51:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 21:50:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest wb profiil oli selline
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 21:55:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 26.01.2015 22:31:18 vasta tsitaadiga

Spooky kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


tegelikult annaks seda ka siniseks keerata - oleks "salapärane" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 22:41:47 vasta tsitaadiga

kännu, neetud, ma just võtsin teo pildil sinist vähemaks, et Mario ei riidleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.01.2015 22:59:18 vasta tsitaadiga

Ei, las see tigu olla seal roheluses. Sobib paremini. icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännu
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2009




sõnum 26.01.2015 23:05:37 vasta tsitaadiga

Spooky võtsid sinist vähemaks, pannud siis midagi asemele ka, näiteks roosat, muidu on nii tavaline icon_wink.gif või siis mustvalgeks, see on ka cuul icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.01.2015 23:07:22 vasta tsitaadiga

Ohh teid küll. Käige rohkem looduses õigetel kellaaegadel, näetagi sellist sinakat pilti.
Igatahes ilmekam, kui mahakeeratud hall päevane pilt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 00:22:06 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Portra 400, aga mustvalgelt mõjub ühtlasemalt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Oh kurja kui hea!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 27.01.2015 09:40:46 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Mario. kirjutas:
Portra 400, aga mustvalgelt mõjub ühtlasemalt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Oh kurja kui hea!

Lehma pilt on ka kena ..film ikka ruulib thumbs_up.gif
Mis riistvara?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 10:41:16 vasta tsitaadiga

Mõned lahedad näoilmed: http://www.markoki.eu/index.php?showimage=1926

Ürituselt VDRUG: Танцевальный театр, täpsemalt Sveta Grigorjeva tantsueetenduselt „Smells Like Team Spirit“.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 20:04:09 vasta tsitaadiga

Kuna sinine tundub pop olevat, lisan ka ühe pildi icon_cool.gif


http://pilt.delfi.ee/show_original/16717689/
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 22:27:35 vasta tsitaadiga

masterx, thumbs_up.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 21:48:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 03:40:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 13:56:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 17:24:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 19:05:51 vasta tsitaadiga

Üks ja kaks
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 22:13:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 02:19:17 vasta tsitaadiga

Kuidagi teistmoodi lõigata ei taha? Suure seina peal võib sedasi päris hea olla aga siin vaadata on väga kribu, tahaks laiaks lõigata.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 07:17:54 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kuidagi teistmoodi lõigata ei taha? Suure seina peal võib sedasi päris hea olla aga siin vaadata on väga kribu, tahaks laiaks lõigata.

Ilmselt ta sellisena siin mõjub, aga lõigata ei. Kadreeritud ja mõeldud on ta nii, laifilm siiski ning minu jaoks jäävas vormis.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 11:54:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 11.02.2015 14:07:23 vasta tsitaadiga

Neiu oleks võinud olla veel päikese ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 22:44:52 vasta tsitaadiga

http://pilt.delfi.ee/show_original/16726549/ icon_cool.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 15.02.2015 22:56:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 18:24:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 18.02.2015 10:06:03 vasta tsitaadiga

"Päikeseloojang daamiga":

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.02.2015 21:50:29 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
"Päikeseloojang daamiga":

Spoiler Spoiler Spoiler

Minu arvates töötaks ruuduna (ülalt maha) paremini, samuti nii, kui taeva värvid kuni päris halli alguseni maha lõigata ja jätta alumine maastikupaigutusega osa.
Vees olevad kivid või liivakünkad häirivad. Teinekord vähem on rohkem...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 22:22:31 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 22:45:01 vasta tsitaadiga


_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 21.02.2015 00:42:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Facebookis vähe parema kvaliteediga https://www.facebook.com/KristianPiknerFotograafia
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.02.2015 12:22:00 vasta tsitaadiga

Kuivati kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Facebookis vähe parema kvaliteediga https://www.facebook.com/KristianPiknerFotograafia


Päris head jäädvustused thumbs_up.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 22.02.2015 04:42:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 07:57:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 12:23:23 vasta tsitaadiga

Toomas Rull 50 @ No99
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 12:44:49 vasta tsitaadiga

Pilt mis rockib (Nyksta @ Howls Of Winter 2015): http://www.markoki.eu/index.php?showimage=1940

Samalt ürituselt Taharaphita (Ants Lill ja Kaido Haavandi): http://www.markoki.eu/index.php?showimage=1943
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:35:36 vasta tsitaadiga

icon_razz1.gif

http://pilt.delfi.ee/show_original/16731659/
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.