Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 17.02.2015 13:44:41 vasta tsitaadiga

Mul töötab laitmatult pole mingeid jamasid. Pidevalt mingi 8 seadet wifi taga, kõik väga ok.
Samas need kellel restardib kogu aeg soovitaks elektri pistikud ja pikendusjuhtmed ka üle vaadata.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 13:46:51 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
Mul töötab laitmatult pole mingeid jamasid. Pidevalt mingi 8 seadet wifi taga, kõik väga ok.
Samas need kellel restardib kogu aeg soovitaks elektri pistikud ja pikendusjuhtmed ka üle vaadata.


eem kõik muud asjad toimivad ka vanem ruuter ja äkki viga pistikutes ja juhtmetes:D?
pakuks ikka ,et inteno soft kalab.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.02.2015 13:50:37 vasta tsitaadiga

lugege teemat ja ärge tekitage müüte, et Inteno on täielik saast.
Protsente ei tea aga ilmselt on see väike osa klientidest kellel wifi või restardi probleemid.
Mul on kolmes kohas Inteno, mitte ükski ei restardi ja wifi ei kao. Kahes kohas oli sügisel korra wifi kadumine mis lahenes ainult restardiga.
Koormustest rääkides, siis ühes kohas 3 digiboksi ja üks süler wifiga, teises kohas 2 samsungit ja 10 seadet wifiga, kolmandas 3 aminot ja 2 motorolat ning 5-6 seadet wifiga, 1 serverarvuti kaabliga mis 300M ühendust tarbib, kõik töötavad.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 17.02.2015 14:25:19 vasta tsitaadiga

Räägin puhtalt kolme kogemuse põhjal. Mis polnud küll kõik elioni ruuteritega aga tingitud siiski kas halvast ühendusest või pinge suurest kõikumisest. icon_biggrin.gif
siven kirjutas:
sandvik kirjutas:
Mul töötab laitmatult pole mingeid jamasid. Pidevalt mingi 8 seadet wifi taga, kõik väga ok.
Samas need kellel restardib kogu aeg soovitaks elektri pistikud ja pikendusjuhtmed ka üle vaadata.


eem kõik muud asjad toimivad ka vanem ruuter ja äkki viga pistikutes ja juhtmetes:D?
pakuks ikka ,et inteno soft kalab.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 14:31:15 vasta tsitaadiga

1 Inteno kevad-suvest saati, 3 digiboksi, 2-3 "õuna" + NAS ja lauakad küljes.
4 restarti, neist 2tk kuuajasse vahega sügisel, 1 detsembris millalgi ja viimane lausa eelmisel pühapäeval keset päeva.
Enne seda püsis mingi 40p kenasti.
Wifiga probleeme pole olnud.

Üldiselt ei kurda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 14:35:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jee, tuli meelde parool icon_razz.gif
Uptime 156d 17h 31m 35s icon_cool.gif

10 päeva veel juures.

2 telekat, 2 aparaati wifi otsas, no problemos thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 15:44:15 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
vaatan et siin paljudel uue ruuteriga koguaeg kala, endal vaja ka üks ruuter välja vahetada uuema vastu. kas tasub seda intenot võtta või pigem minna selle eelmise variandi thompsoniga.
või siis lihtsalt oodata veel vana ühenduse otsas kuni inteno jamad korda saab?
või oskab keegi mingit muud ruuterid soovitada mis oleks mõislik ja elioni netiga hakkama saaks?
bladerunner kirjutas:
1 Inteno kevad-suvest saati, 3 digiboksi, 2-3 "õuna" + NAS ja lauakad küljes.
4 restarti, neist 2tk kuuajasse vahega sügisel, 1 detsembris millalgi ja viimane lausa eelmisel pühapäeval keset päeva.
Enne seda püsis mingi 40p kenasti.
Wifiga probleeme pole olnud.

Üldiselt ei kurda.


AVMi Fritz!Box 7360 üks aasta ja kolm kuud. Kõik töötab kenasti Elioni VDSL otsas. 0 restarti selle aja jooksul olnud.

Samuti pole mingeid muid probleeme täheldanud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0478
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.02.2015 16:16:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
lugege teemat ja ärge tekitage müüte, et Inteno on täielik saast.
Protsente ei tea aga ilmselt on see väike osa klientidest kellel wifi või restardi probleemid.
Mul on kolmes kohas Inteno, mitte ükski ei restardi ja wifi ei kao. Kahes kohas oli sügisel korra wifi kadumine mis lahenes ainult restardiga.
Koormustest rääkides, siis ühes kohas 3 digiboksi ja üks süler wifiga, teises kohas 2 samsungit ja 10 seadet wifiga, kolmandas 3 aminot ja 2 motorolat ning 5-6 seadet wifiga, 1 serverarvuti kaabliga mis 300M ühendust tarbib, kõik töötavad.


No müüte ei tekita. Aga vb on mul halb aura aga 3 ruuterit järjest samade jamadega. Elioni infotelefonist üks meesterahvas ütles et Rootsist on tulnud kinnitus et tarkvara on vigane, Märtsi keskel tuleb fix. Probleem on kõikide ruuteritega, kui avatud ühendused tõusevad üle poole lubatust kõrgemale, siis pidi midagi seal lolliks ajama. Mõnel võib olla seal 20 seaded aga kui nad ühendusi ei tee siis ei juhtugi midagi. Mul paneb üks seade umbes 8000 ühendust koguaeg.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 16:19:03 vasta tsitaadiga

No mul tegi ta restarti nt. südaööl, kui ainult 1 lauakas järgi oli ning seegi netis kolas. Ehk praktiliselt ilma koormuseta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.02.2015 16:20:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No mul tegi ta restarti nt. südaööl, kui ainult 1 lauakas järgi oli ning seegi netis kolas. Ehk praktiliselt ilma koormuseta.


Restardi aega nad ei osanud komenteerida. Enamjaolt oli mul ka südaööl. Aga koormus pidi Rootsi väitel probleem olema.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.02.2015 20:23:27 vasta tsitaadiga

SilQ, siis on ju vastus olemas, ma ise ei suuda serveriga 8000 ühendust tekitada, vaatamata sellele, et 300Mbit/s saab tarbitud. Pigem on ühendusi max 3000 kandis, sellest igal juhul probleemi ei teki.

Lõpptulemus ongi, et probleem esineb vähestel.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.02.2015 20:45:09 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
SilQ, siis on ju vastus olemas, ma ise ei suuda serveriga 8000 ühendust tekitada, vaatamata sellele, et 300Mbit/s saab tarbitud. Pigem on ühendusi max 3000 kandis, sellest igal juhul probleemi ei teki.

Lõpptulemus ongi, et probleem esineb vähestel.


Vähestel muidugi. Enamustel probleeme pole, aga rike on kõigil küljes. Lihtsalt välja lööb vähestel.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 17.02.2015 20:47:04 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
SilQ, siis on ju vastus olemas, ma ise ei suuda serveriga 8000 ühendust tekitada, vaatamata sellele, et 300Mbit/s saab tarbitud. Pigem on ühendusi max 3000 kandis, sellest igal juhul probleemi ei teki.

Lõpptulemus ongi, et probleem esineb vähestel.


Vähestel muidugi. Enamustel probleeme pole, aga rike on kõigil küljes. Lihtsalt välja lööb vähestel.


Tekita koormajale DMZ ruuteri veebiliidesest, siis enamjaolt liigub koormus võrgukaardi võimekuse pihta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 20:57:59 vasta tsitaadiga

Kolleeg väitis, et tal Inteno ei taha kuidagi üle 54Mbit kiirusi WiFiga üles võtta (nii Linux kui Win8.1). Kliendiks ThinkPad T440p Intel 7260 kaardiga. Veits teemat brausides on restartidega probleeme, aga kiiruseprobleeme silma ei jäänud.
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.02.2015 21:05:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
SilQ, siis on ju vastus olemas, ma ise ei suuda serveriga 8000 ühendust tekitada, vaatamata sellele, et 300Mbit/s saab tarbitud. Pigem on ühendusi max 3000 kandis, sellest igal juhul probleemi ei teki.

Lõpptulemus ongi, et probleem esineb vähestel.


Vähestel muidugi. Enamustel probleeme pole, aga rike on kõigil küljes. Lihtsalt välja lööb vähestel.


Tekita koormajale DMZ ruuteri veebiliidesest, siis enamjaolt liigub koormus võrgukaardi võimekuse pihta.


Mulle öeldi et seda ei ole hea näppida. Aga võin proovida.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 21:05:51 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
SilQ, siis on ju vastus olemas, ma ise ei suuda serveriga 8000 ühendust tekitada, vaatamata sellele, et 300Mbit/s saab tarbitud. Pigem on ühendusi max 3000 kandis, sellest igal juhul probleemi ei teki.

Lõpptulemus ongi, et probleem esineb vähestel.


Vähestel muidugi. Enamustel probleeme pole, aga rike on kõigil küljes. Lihtsalt välja lööb vähestel.


Tekita koormajale DMZ ruuteri veebiliidesest, siis enamjaolt liigub koormus võrgukaardi võimekuse pihta.


Sellest liidesest või?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8517267#8517267 icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.02.2015 21:14:57 vasta tsitaadiga

indrekp siin väidab, nagu alati, et probleem on kliendi, mitte Elioni poolne. No teada värk ju, antud kasutaja väitel on see alati nii olnud. icon_lol.gif

Endal Inteno siis 2014 jaanuarist, pea kohe, kui välja tuli. Kuni detsembrini, või siis ka käesoleva aasta alguseni, probleeme teadaolevalt ei olnud. Esialgu lugesin, et teistel on probleemid.

Tagasivaatavalt võib ennustada, et teatud seadmete ligipääsu probleemid olid samuti tekitatud Inteno restartide poolt. Kuid hinnanguliselt novembrini toimetas ruuter ikkagi kenasti.

Nüüd viimase kuu jooksul on WiFi probleemid süvenenud, kaob ikka öösiti, hommikul netti ei saa enam. Lisaks iseeneslikud restardid, kas õhtul telerit vaadates, või siis ka öösel lihtsalt teeb ruuter restardi.
Viimane kord lasin helpdeskil asja üle vaadata, mingit roboti poolset restarti ei tuvastatud ja miks öösel asi restarti tegi jääbki selgusetuks.

Pakuti ruuteri vahetust, kuid arvasin, et ootan eelnevalt vihjatud tarkvarauuenduse ikka ära, kui kannatab niikaua oodata. Kui testimisega saadakse ühele poole, võiks see päev ka juba veebruaris olla. Aga Q1 on ilmselt tõenäolisem tärmin. Ootame siis.

PS: enda ruuter on UPSi taga. Toidet ei süüdistaks. Muidu NAS vinguks samuti toitekatkestuse üle.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006




sõnum 17.02.2015 21:25:47 vasta tsitaadiga

ulme, et sellise risu eest veel 100+ euri maksta ja wifi läbilase on sarnane tg784 purgile..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.02.2015 21:26:01 vasta tsitaadiga

Teadaolevalt on ikka inimene süüdi kui puusse paneb, valesti valitud sõidukiirus, mitte libe tee või kehvad pidurid icon_smile.gif

Elion on juba informeerinud, et viga on ruuteris olemas, küll aga esineb seda ainult netisõltlastel.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.02.2015 21:29:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Elion on juba informeerinud, et viga on ruuteris olemas, küll aga esineb seda ainult netisõltlastel.


indrekp kirjutas:
..
Mul on kolmes kohas Inteno, ... kõik töötavad.


Jajah, räägi enda sõltuvustest icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2015 21:33:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

netisõltlastel

Nüüd hakkame veel kasutajaid kastidesse toppima......pensionär, algaja, user, hardcore user, netisõltlane thumbs_up.gif

Küsiks siis vastu, miks netisõltlastele pole ruuterit pakkuda?
Netisõltlased üldjuhul toovad rohkem raha sisse kui tädi Maali 5 megase ühenduse otsas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 17.02.2015 21:35:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.02.2015 21:33:34 vasta tsitaadiga

No kuule mida juttu, 16300 aktiivset ühendust on maksimum koormus ja poole peal ära kooleb ei vasta ikka väga nõuetele. Mis moodi siis mina süüdi olen??
Peale selle peab veel arvestama wifi probleeme ja lan'i kiiruse suvaline vahetamine, millele muidugi rohi olemas. Aga töötavaks seadmeks seda küll pidada ei saa.
Mida reklaamid seda pead pakkuma, mitte ajama inimeste kaela, et liialt palju tahad. Hetkel on süüdi ikka totaalselt elion, seda tunnistavad nad ka ise. Minu seisukohta nad teavad ja on ka lubatud kompentsatsiooni. Helistavad iga nädal ja uurivad kuidas mul läheb.

Wifi kiituseks pean mina küll ütlema et see paranes minul küll oluliselt.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.02.2015 21:42:12 vasta tsitaadiga

Ahh, ära pane tähele, ints on ju hindu ja neil on kastisüsteem omane icon_razz1.gif icon_cool.gif

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

netisõltlastel

Nüüd hakkame veel kasutajaid kastidesse toppima......pensionär, algaja, user, hardcore user, netisõltlane thumbs_up.gif

Küsiks siis vastu, miks netisõltlastele pole ruuterit pakkuda?
Netisõltlased üldjuhul toovad rohkem raha sisse kui tädi Maali 5 megase ühenduse otsas

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lullerhaus
HV vaatleja
lullerhaus

liitunud: 14.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2015 00:28:03 vasta tsitaadiga

Olin ka ise üks rumalatest kes esimeste seas eelmine aasta rõõmsalt Inteno koju tõi lootes, et see on parem kui TG784, kahjuks jäi rõõm üürikeseks.
Probleem probleemi järel, terve suvi sai arendajatega jauratud, küll prooviti üht, küll teist lahendust.
Selle aasta algul ükspäev koju tulles kui avastasin, et telefon enam netti külge ei võta ja ruuterisse logides nägin, et ilma mingisuguse etteteatamiseta oli uuendatud/reset tehtud siis keesin ikka korralikult üle. Võtsin sammud kohe poe poole ja tõin Asus RT-N66U koju hoopis, nüüd kõik töötab nii nagu peab ja ei pea enam närve kulutama. Inteno panin ainult lauatelefoni jaoks Asusele sappa.

Loo moraal: kel oskusi, tahet ning võimalust siis võtku selle käki asemel parem mõni asuse või mikrotiku ruuter icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2015 00:45:58 vasta tsitaadiga

Või siis midagi millel ka Elioni profiil olemas on nii, et ei ole vaja Elioni ruuterit lisaks eraldi külge ühendada telefoni või teleka jaoks icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0478
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.