Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Garantiilise toote saatmine tootjale. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003




sõnum 17.02.2015 15:16:12 Garantiilise toote saatmine tootjale. vasta tsitaadiga

Kas keegi siinsest rahvast on kokku puutunud garantiilise toote saatmisega tootjale ja RMA vormi täitmisega, nimelt vaja üks kaamera ära saata, aga selleks vaja see meilitsi tulnud vorm ära täita ning tagasi saata neile, aga seal lahtrid kuhu esialgu ei mõika miskit tarka kirjutada/märkida..lisan screeni kus peavalu valmistavad kohad märkisin punase küsimärgiga, ülejäänu nende poolt ettetäidetud. Ehk teeb keegi mulle puust ja punaselt asja selgeks icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 17.02.2015 17:02:52 vasta tsitaadiga

Kas GoPro support ütles, et pead midagi täitma?

Minu arusaamise järgi trükid selle paberi välja ja paned kaubaga (kaameraga kaasa) ning saadad kuhu öeldud.
Siis teab pakki vastu võttev töötaja, et tegu on neilt loa saanud tagastusega ja number viitab juba arvutisüsteemis
avatud juhtumile.

Lisaks toimib see paber teatavat sorti saatedokumendina, formaalselt ei tohi ükski kaup ilma saatedokumendita liikuda.

Keegi võiks muidugi minu käsitlust kinnitada või siis ümber lükata, enne kui teemaalgataja järgmisi samme astub.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003




sõnum 17.02.2015 18:36:29 vasta tsitaadiga

maybe tõesti nii nagu räägid...ise vaatasin esimese raksuga et hunnik tühjasi välju ja jäin kimbatusse icon_redface.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Garantiilise toote saatmine tootjale.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.