Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:44:19 vasta tsitaadiga

Ensin pitää selvittää, mikä on tiepätkän suurin sallittu nopeus.
Kun se on tiedossa, haetaan auton nopeusmittarista sama lukema.
Sen jälkeen seurataan nopeusmittarin viisaria ja huolehditaan siitä, ettei se ylitä tätä nopeusrajoitusmerkin ilmoittamaa lukemaa.
Näin varmistetaan se, ettei tule ylinopeussakkoja.
Helppoa, yksinkertaista ja täysin laillista.

translatida ei viitsi...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 13.02.2015 21:14:47 vasta tsitaadiga

Mul ikka vedas üksjagu. 20min hiljem enam nii tore poleks olnud seal raudtee juures seista kuhu saba ulatus. Palju õnne nendele inimestele, 15min ootamist for sure.

Spoiler Spoiler Spoiler

Tänu Võru mnt ehitusele saab see ristmik väga suurt koormust tipptundide ajal. Võru poolt tulles on enne risti ajutine piirang 70kmh, Tartu poolt tulles ajutine märk 90kmh, planeerijad on suurepäraselt taas hakkama saanud thumbs_up.gif
https://www.google.ee/maps/@58.3004,26.719506,3a,75y,354.33h,78.05t/data=!3m4!1e1!3m2!1sVdHvJriA7T-a4jSup1Qhmg!2e0
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.02.2015 22:22:01 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tcumen kirjutas:
ranel kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teile tööle autoga on?

1km.

1 kilomeetri pärast panete auto käima? icon_eek.gif


Kunagi Hiiul elades läks alt naabrimees autoga liitrit piima ostma. Poodi oli ehk 300 meetrit. icon_rolleyes.gif

Elasin kunagi õismäe tee 52. Maja otsapeal (tornmaja kõrval) oli pood ja turg (nüüdseks maxima). Käisin ka autoga poes suitsu ostmas. Teekonna pikkuse saate mapsist vaadata...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 23:41:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ensin pitää selvittää, mikä on tiepätkän suurin sallittu nopeus.
Kun se on tiedossa, haetaan auton nopeusmittarista sama lukema.
Sen jälkeen seurataan nopeusmittarin viisaria ja huolehditaan siitä, ettei se ylitä tätä nopeusrajoitusmerkin ilmoittamaa lukemaa.
Näin varmistetaan se, ettei tule ylinopeussakkoja.
Helppoa, yksinkertaista ja täysin laillista.

translatida ei viitsi...


Enne uurid välja, mis on antud lõigu piirkiirus.
Kui see on teada, tõstad/langetad spidomeetri näidu samale tasemele.
Peale seda jälgid, et spidomeetri osuti ei ületaks seda numbrit
Nii ollakse kindel, et kiiruse ületamise eest trahvi ei saa.
Lihtne, lollikindel ja täiesti legaalne
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.02.2015 00:33:17 vasta tsitaadiga

Leinö, thumbs_up.gif siis sain ma ikka õieti asjast aru. Mõtlesin, et mis point seal on icon_biggrin.gif Aga selline lihtne ja legaalne.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.02.2015 08:25:51 vasta tsitaadiga

Valge kaubik ja tema ohtlikud mängud... joppas tal, et mesa vasakule plaanis keerata...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.02.2015 08:29:54 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Mul ikka vedas üksjagu. 20min hiljem enam nii tore poleks olnud seal raudtee juures seista kuhu saba ulatus. Palju õnne nendele inimestele, 15min ootamist for sure.

Spoiler Spoiler Spoiler


Näide sellest, kuidas mitte millestki tehakse midagi. Tee oli ju piisavalt laias ulatuses tühi, et pääseks mööda. Ok, käib sealt paar menti vahest üle tee ja veel mõni liiklusõnnetuses osaleja, aga sõita saab ju enne ja pärast seda ikka? Kuidas selline stau sinna tekitatakse, aru ei taipa...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 08:48:27 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Mul ikka vedas üksjagu. 20min hiljem enam nii tore poleks olnud seal raudtee juures seista kuhu saba ulatus. Palju õnne nendele inimestele, 15min ootamist for sure.

Spoiler Spoiler Spoiler


Näide sellest, kuidas mitte millestki tehakse midagi. Tee oli ju piisavalt laias ulatuses tühi, et pääseks mööda. Ok, käib sealt paar menti vahest üle tee ja veel mõni liiklusõnnetuses osaleja, aga sõita saab ju enne ja pärast seda ikka? Kuidas selline stau sinna tekitatakse, aru ei taipa...

Jo nad on liiga palju jänkide filme vaadanud. icon_lol.gif Eeskujuks ilmselt FBI saabumine sireenide huilates- tulevad, tänavad kinni, kõik kõhuli maha ja siis spetialistid hakkavad tudeerima, mis õieti juhtus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.02.2015 09:10:25 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Mul ikka vedas üksjagu. 20min hiljem enam nii tore poleks olnud seal raudtee juures seista kuhu saba ulatus. Palju õnne nendele inimestele, 15min ootamist for sure.

Spoiler Spoiler Spoiler


Näide sellest, kuidas mitte millestki tehakse midagi. Tee oli ju piisavalt laias ulatuses tühi, et pääseks mööda. Ok, käib sealt paar menti vahest üle tee ja veel mõni liiklusõnnetuses osaleja, aga sõita saab ju enne ja pärast seda ikka? Kuidas selline stau sinna tekitatakse, aru ei taipa...

Tegelikult see pole nii lihtne kui tundub. Sinna tekivadki tipptundidel üsna pikad sabad kuna julgelt 80-90% autodest tahab sealt vasakule Võru poole keerata ning selleks tuleb esiteks üsna katkematu joru Tartu poolt tulijaid läbi lasta, lisaks teisel pool risti on veel autosid kes tuleb otse üle lasta ja nii see ummik sinna õhtuti tekib. Ja ega see päästeauto mis seal suure tee ääres oma diskoga nähtavust segab. Ta ka kaasa ei aita just.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.02.2015 14:07:25 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Valge kaubik ja tema ohtlikud mängud... joppas tal, et mesa vasakule plaanis keerata...
Spoiler Spoiler Spoiler
1 koht on veel ravila-Ilmatsalu ristmik, kus Ilmatsalu (ringi tallinna) poolt tulles lihtsalt tuimalt 50 lasti üle ristmiku endal parem käsi kinni. Seal ka ühe valge kaubiku pärast pidin pidevalt rehve kulutama. Teine koht on näituse-vaksali, kus näituse tänav on peatee ja pidevalt tullaks 50-ga vaksali tänavast ja põrutatakse üle. Seal ka pidevalt blokki pidanud vajutama.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 14:19:22 vasta tsitaadiga

Miks mulle siin koguaeg vaskult tulija signaali annab?
icon_sad.gif

https://www.google.co.uk/maps/@59.443283,24.864565,3a,75y,149.4h,92.71t/data=!3m4!1e1!3m2!1sYHuPPhnqp6TERsKRKEVy8Q!2e0?hl=en
Neil on isegi selline märk olemas...
https://www.google.co.uk/maps/@59.443377,24.865534,3a,28.3y,285.73h,90.83t/data=!3m4!1e1!3m2!1slx0jlbEp_H8RNQmowAxkzA!2e0?hl=en
icon_sad.gif

Täna sain mingi valge kaubiku käest pasunat, jäin seisma vaatasin mis tahab, veidi vehkis midagi siis näitas, et ok mine mine... nagu mina oleks süüdi olnud...
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 14:20:05 vasta tsitaadiga

Öösel oli vinge lumesadu...nüüd aga enam pole sellest midagi järgii thumbs_down.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 15:30:22 vasta tsitaadiga

Tallinnas on üldse masendav. Mingi must ja löga. Tulin eile südaöö paiku Raplamaalt - nagu jõulud krt. Kõik kena valge, lund langeb. Kohe mõnus oli sõita.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2015 15:46:36 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tallinnas on üldse masendav. Mingi must ja löga. Tulin eile südaöö paiku Raplamaalt - nagu jõulud krt. Kõik kena valge, lund langeb. Kohe mõnus oli sõita.

Eile Tartu oli ka nagu kott... seda enam, et aukude arv peatänaval ikka kipub sinna Tallinna kõrvaltänavatele lähenema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 16:17:45 vasta tsitaadiga

Ajuvaba mis teed mööda tuleb kentmannist baltasse minna... solarise kõrval tee kinni, viru ristist vasakule ringi poole ei tohi ja otse üle ka ei tohi ainult paremale narva mnt suunas. tiiruta nagu segane...
icon_neutral.gif
Mingeid uimaseid ka täis linn, taga sõites näed, et eesoleva auto juht vahib enamuse ajast kõrvalistujat... No mis muidu ei suuda suhelda kui pead talle silma vaatama... Kuskil seal mõõblimaja kandis on nüüd telliskivis peatee, üks jääb ootamatult ees seima hakkab vasakult tulijat läbi laskma... suur kollane peatee märk on kõrval...
Keegi siin kunagi mainis, et kõik ei ole liiklusspetsid ja ei tunne märke... Täna võis seda tõesti öelda...
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.02.2015 17:24:39 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/video.php?v=10152468691348881
icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:04:51 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/video.php?v=428680430627886
ongi nii, et mingi tegelane vehib sauaga eraautost ja jääd seisma? Peab jääma? Pole kunagi selles olukorras olnud... Ise küll sõidaks edasi ja helistaks menti...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:12:01 vasta tsitaadiga

ei ole.
korrakaitseseadus kirjutas:
§ 45. Sõiduki peatamine
(1) Politsei või seaduses sätestatud juhul muu korrakaitseorgani ametiisik võib anda sõiduki- või maastikusõidukijuhile (edaspidi sõidukijuht) käega, sauaga, helkurkettaga või alarmsõiduki valgusseadme või valjuhääldi abil liiklusseaduses kehtestatud korras märguande sõiduki või maastikusõiduki (edaspidi sõiduk) peatamiseks, kui see on vajalik ohu ennetamiseks, väljaselgitamiseks või tõrjumiseks või korrarikkumise kõrvaldamiseks.
(3) Sõidukit peatav korrakaitseorgani ametiisik peab kandma vormiriietust. Kui sõiduki peatamine toimub sõidukist, peab sõiduk olema värvitud tähistatud alarmsõiduki kohta kehtiva korra kohaselt.
(4) Erandina võib sõiduki peatada tsiviilvärvides sõidukist valgusseadme abil, kasutades vajaduse korral valjuhääldit liiklusseaduses kehtestatud korras. Sõidukist peatamise korral ei pea politseiametnik kandma vormiriietust, kui see ei ole täidetava ametiülesande olemusest või eesmärgist tulenevalt võimalik.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 14.02.2015 19:12:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:12:05 vasta tsitaadiga

Abipolitseinikud töötavad nüüd üksi?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:14:26 vasta tsitaadiga

(4) Erandina võib sõiduki peatada tsiviilvärvides sõidukist valgusseadme abil, kasutades vajaduse korral valjuhääldit liiklusseaduses kehtestatud korras. Sõidukist peatamise korral ei pea politseiametnik kandma vormiriietust, kui see ei ole täidetava ametiülesande olemusest või eesmärgist tulenevalt võimalik
ehk siis sauaga eraautost? põlev sau on valgusseade?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:20:52 vasta tsitaadiga

Ma sõidaks ka temast mööda. Iga debiilik võib ju valgusmõõgaga aknast välja vehkida. See ei pane mulle kohustust peatuda.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:26:10 vasta tsitaadiga

iir, paistab olema defineerimata vähemalt samas seaduses. aga põlevat saua ei saa lugeda politsei tunnusmärgiks, selle kasutamist ei keela ega reguleeri minu teada seadused (erinevalt näiteks vilkuritest, mida seadus ilmselt valgusseadme all silmas peab).

edit:
küll aga defineeritakse sama peatamise juhtum selgemalt ära liiklusseaduses:
liiklusseadus kirjutas:
§ 200. Sõiduki peatamine ja tehnonõuetele vastavuse kontroll liiklusjärelevalve teostamisel
(1) Peatamise märguande juhile annab liiklusjärelevalve teostaja:
1) käega (sauaga, helkurkettaga, punase märgutulega);
2) politseivärvides alarmsõidukist käesoleva lõike punktis 1 loetletud märguannetega või valjuhääldi kaudu;
3) ees sõitva sõiduki juhile taga sõitvalt alarmsõidukilt ühel ajal sinise ja punase töötava vilkuriga;
4) tsiviilvärvides alarmsõidukist sisselülitatud sinise ja punase vilkuriga või sisselülitatud sinise ja punase märgutulega, andes vajaduse korral lisaks valjuhääldi kaudu korralduse sõiduki peatamiseks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:40:48 vasta tsitaadiga

siis peab olema eraautol ka punane vilkur. abipolitseil on?
sellise peale ikka ei peatu ju
icon_biggrin.gif

seda ma tean et punasega peab seisma jääma, mõni jääb sinise vilkuriga ka seisma...
icon_biggrin.gif
piisab kui ta mööda lasta ainult, ju siis hirm on nii suur...
E: olen tuttava eravärvides autos istunud, neil on ees sirmi küljes selline allakeeratav vilkuripaneel. Sellega saab ees sõitva auto ilusti seisma.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:44:42 vasta tsitaadiga

Sellistes olukordades pead ise oskama olla ka väga konkreetne, rahulik, infot kirja panev jms "viisakalt provokatiivne". Keskmisel ametnikul hakkavad selle peale käed värisema, kui väga viisakalt uurides näiteks küsida, et kuidas me nüüd asjaga edasi läheme Teiepoolsete liiklusseaduste rikkumiste korral?

Üldjuhul tehakse sellepeale "möh?" ja siis on ka võimalik selgitada, et videoregistraatoris on antud rikkumised fikseeritud ja kuna sõiduki peatamine ning sellele eelnevad õigusrikkumised on fikseeritud, siis on neil väga-väga keeruline oma üldist käitumist põhjendada.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:46:12 vasta tsitaadiga

sellisel juhul võetakse su kaamera ära, sind viiakse jaoskonda kontrolli
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:48:33 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Tallinnas on üldse masendav. Mingi must ja löga. Tulin eile südaöö paiku Raplamaalt - nagu jõulud krt. Kõik kena valge, lund langeb. Kohe mõnus oli sõita.


pole vaja kohilast kaugemale minna mööda väikseid teid. ma käisin Sulaojal täna. see oli nagu postkaart.. raplas on homsest alates jälle asjatamist.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:49:55 vasta tsitaadiga

Rasmuse postile sekundeerin. lisaks tahaksin rõhutada, et väga oluline on just see 'viisakalt' osa.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:51:33 vasta tsitaadiga

viisakalt ja rahulikult tuleb alati olla. eriti hea kui on keegi autos veel.
sest esimese hooga lennatakse kohe peale, et mul on videod ja asjad autos olemas, tahad näha või??? Vaidled või???
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.02.2015 19:58:16 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks ta kinni peeti? Milles tema rikkumine seisnes.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 20:04:41 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Ma ei saa aru, miks ta kinni peeti? Milles tema rikkumine seisis.


Nagu näha, siis esmasena "peedistati" tõenäoliselt helkurita jalakäijat jäädes selleks ilma suunamärguandeta keset teed seisma ning peale seda, kui filmiv sõiduk oli ees seisvast sõidukist möödunud otsustati, et nüüd tuleb ka sõidukit "kontrollida". Ilmselgelt on Hollywood-i filmid mõju avaldanud ja alevikeskuse "preilidel" oli ka igavavõitu õhtupoolik. Seega oligi lahe lahe natuke "filmi teha" ja ontlikku abielumeest "ehmatada". Paraku on tehnoloogilised abivahendid jõudnud ka privileegideta massidesse ja seetõttu on hiljem oluliselt keerulisem oma huvitavat käitumist selgitada.

Aga kuna Eestis valitseb ikkagi õigus ja kord, siis politseiametnik ei eksi kunagi. Seega menetlus lõpetatakse väärteo koosseisu puudumise tõttu või ebapiisavate tõendite tõttu. Mõlemal juhul on tulemus sama.

Ametlikku seisukohta meedias pole mõtet oodatagi.

Kui ise sarnasesse olukorda satuks, siis mõtlesin tõenäoliselt üsna pikalt enne, kui viitsiksin sõdima hakata. Kui otseselt mingisugust ülbust jms negatiivset suhtumist peale ebapiisava liiklusseaduse täitmise ei olnud, siis poleks vast mõtet.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 20:15:54 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
https://www.facebook.com/video.php?v=428680430627886
ongi nii, et mingi tegelane vehib sauaga eraautost ja jääd seisma? Peab jääma? Pole kunagi selles olukorras olnud... Ise küll sõidaks edasi ja helistaks menti...

Nendel abivõmmidel on endal veel vähemalt üks liiklusseaduse rikkumine videos kenasti näha:
Liiklusseadusest:
tsitaat:
• Halva nähtavuse korral või pimeda ajal valgustamata asulavälisel teel peatatud või pargitud sõidukil ei tohi põleda lähi-, kaug- ega udutuled. Asulateel peatatud sõidukil ei tohi põleda kaug- ega udutuled, välja arvatud juhul, kui udutulesid kasutatakse lähitulede asemel. Asulateel pargitud sõidukil ei tohi põleda lähi-, kaug- ega udutuled. Asulatee vasakul teepoolel peatatud sõidukil ei tohi põleda ka lähituled.

Teine asi on see, et liikluskorraldusvahendite nõudeid tohib eirata vaid alarmsõitu tegev sõiduk.
Lisaks suunatuledest ei tea midagi.
Need tuleks autokooli saata, mitte võmmiks panna. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.02.2015 21:55:48 vasta tsitaadiga

Imho pole küsimus selles, et kas nad rikkusid seadust vaid pigem selles, et kas selliste peale peaks üldse auto kinni pidama.
Ma eeldaks pigem halvemat ja arvaks, et tegemist on mingite Leedu pättidega, kes politseid imiteerivad (sellest on ka kirjutatud) ja sõidaks lihtsalt edasi.
Seal ei olnud ju ühtegi asja, mida tavaliselt politseil on. Eraautod on politseil enamasti mingit kindlat marki ja kui nendega kinni peetakse,
siis nad kasutavad siniseid ja punaseid vilkuvaid LED-e, mis läbi esiklaasi, vahel ka läbi iluvõre paistavad.
Selle topsiku võib iga suvaline inimene oma taskulambi peale tõmmata ja sellega vehkida ilma, et keegi võiks hiljem süüdistada politseiametniku imiteerimises.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 14.02.2015 21:57:54 vasta tsitaadiga

Mina sellise pidamise peale seisma ei jääks(puhtalt turvateema), näitaks suunaga, et peatun aga põikaks ümber ja täpiks ära, kohe kõne jõududele, et sellise numbriga masin käitub selliselt, mis teeme, asi on fikseeritud politseis ja ka minu masinast. Edasi vaataks mis saab...
Korra on läinud teel teemaks, et miks ei allu, rahulikult/põhjendatult seletades, et peatusin esimesel võimalusel kui olin saanud peatumismärguande, seadusliku, sobis ...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 22:05:30 vasta tsitaadiga

mulle tuli üks vastu ja pani oma vilkurid käima, ma pidureid ei niblinud, kulgesin edasi. Too ei viitsinud ka taga ajama hakata, võttis vilkurid maha ja jätkas oma teed. icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.02.2015 22:07:06 vasta tsitaadiga

Juhtige nüüd mu tähelepanu sellele "rikkumisele" mida too autojuht üldse sooritas? Ei saa nagu aru.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.02.2015 22:20:35 vasta tsitaadiga

Lihatööstustes on tavaliselt kord nädalas vms omatoodangu odavam väljamüük. Võib eeldada, et VK lihatööstuse väljamüük algas kell 12 ning oldi hiljaks jäämas vortsi järtsi... seega tuli tegutseda kiirelt ja otsustavalt. ~500m pärast keeras patrull juba VK hoovile. Mina korraliku kodanikuna hoidsin koomale.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 00:05:55 vasta tsitaadiga

Siin räägitakse politseist nagu mingist teisest liigist. Tegelikult on ju seal samamoodi täiesti tavalised inimesed, ja vilkureid näeb kasvõi reede õhtul enne kella 22.00-i mõnda kiirustamas poodi "väljakutsele" icon_biggrin.gif.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 00:27:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja vilkureid näeb kasvõi reede õhtul enne kella 22.00-i mõnda kiirustamas poodi "väljakutsele"

ja kus neid näha võiks? läheks kohe ja pildistaks ja vilmiks..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 08:29:18 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Siin räägitakse politseist nagu mingist teisest liigist. Tegelikult on ju seal samamoodi täiesti tavalised inimesed.

päris nii see siiski ei ole.
See on üks inimtüüp. Mitte tavalised inimesed icon_idea.gif
Sellega võib veel hädapärast nõustuda, et nende hulgas leidub ka tavalisi inimesi icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.02.2015 09:30:27 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
sellisel juhul võetakse su kaamera ära, sind viiakse jaoskonda kontrolli
icon_biggrin.gif

Abipolitseinikul ei ole minu teada sellist õigust. Nad võivad kohale kutsuda "päris" politsei, kui hakkavad käsi väänama ja asju konfiskeerima.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 14:03:37 vasta tsitaadiga

Politsei käibki poodides ka väljakutsetel, mitte ainult "väljakutsetel". Kust sina tead, kummaga tegemist on, eriti õhtusel ajal, kui mingid joomased tegelased ringi tuiavad ja poes on 1 müüja ja heal juhul 1 turva?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 14:18:49 vasta tsitaadiga

See terve video on kahtlane - kaks abipolitseinikku ilma reaalse ametnikuna, auto ei ole ju ka škoda ja ei paista mitte ühtegi alarmtuld. Patrullautodel, vahet pole kas era v ametivärvides, on ALATI alarmtuled olemas. Lõhnab nagu mingi omapäi tegutsemine.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 16:32:41 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
See terve video on kahtlane - kaks abipolitseinikku ilma reaalse ametnikuna, auto ei ole ju ka škoda ja ei paista mitte ühtegi alarmtuld. Patrullautodel, vahet pole kas era v ametivärvides, on ALATI alarmtuled olemas. Lõhnab nagu mingi omapäi tegutsemine.


Ma ju kirjutasin juba, et kohalikel tüdrukutel oli õhtul igav icon_smile.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.02.2015 16:48:07 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
See terve video on kahtlane - kaks abipolitseinikku ilma reaalse ametnikuna, auto ei ole ju ka škoda ja ei paista mitte ühtegi alarmtuld. Patrullautodel, vahet pole kas era v ametivärvides, on ALATI alarmtuled olemas. Lõhnab nagu mingi omapäi tegutsemine.

Ega autoks ei pea Škoda olema. Neil on igasuguseid kasutusel, alustades vanemate focustega ning lõpetades subaru foresteritega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.02.2015 17:15:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ajuNolk, see on popp ja noortepärane ilma tuledeta sõita. Igapäevaselt näen selliseid, kahjuks mitte vähe pole neid.

Bemm püüab ka popp olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.02.2015 17:18:02 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Politsei käibki poodides ka väljakutsetel, mitte ainult "väljakutsetel". Kust sina tead, kummaga tegemist on, eriti õhtusel ajal, kui mingid joomased tegelased ringi tuiavad ja poes on 1 müüja ja heal juhul 1 turva?

Kõvemad mehed lähevad vilkuritega ka si**le ja f1 vaatama, kui vaja. Kas see on õigustatud või mitte, pole kellegi asi köhida. Kui alarmsõiduõigus on antud siis tuleb neil hetkedel jalust ära kobida. Kui on tõendusmaterjale, et pollar tahtis vorstisabas essa olla, esitage need kohtule ja küll õigus ära võetakse või karistatakse kuritarvitamise eest.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.02.2015 17:21:01 vasta tsitaadiga

Ega kaebamisega saa ka lolliks minna, muidu tuleks ka need uurijate autod maha müüa, sest veetakse ju naisi lapsi sellega tööle, trenni kui vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 17:26:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ega kaebamisega saa ka lolliks minna, muidu tuleks ka need uurijate autod maha müüa, sest veetakse ju naisi lapsi sellega tööle, trenni kui vaja icon_smile.gif

kõvad ärimehed teevad ka firmaporschedega erasõite ja see on vaat, et auasi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.02.2015 17:30:47 vasta tsitaadiga

Kohtumine klientidega koguaeg icon_razz.gif
See on asi millega kuhugi nagunii ei jõua. Kunagi üritati ka osade tegelaste kütusekulu reguleerida, aga lõppes sellega, et oma asi kui raske jalg on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.02.2015 18:36:18 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Magic kirjutas:
Ega kaebamisega saa ka lolliks minna, muidu tuleks ka need uurijate autod maha müüa, sest veetakse ju naisi lapsi sellega tööle, trenni kui vaja icon_smile.gif

kõvad ärimehed teevad ka firmaporschedega erasõite ja see on vaat, et auasi.

Lisaks laseb mõni oma ema saaremaale spaasse viia...
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.