Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 13:54:11 vasta tsitaadiga

Tean jah, aga dev mainis, et kui Lollipop kood on final, siis ta hakkab end liigutama.
#fingerscrossed
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.02.2015 12:38:24 vasta tsitaadiga

sama siin, minminguard ja gravitybox täiega puudu, peale nende veel greenify lisavõimalused, betterbatterystatsi tugi, customshare ja veel midagi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 12:40:20 vasta tsitaadiga

Palun soovitage Androidile sõidupäevikut, kus oleksid täidetud järgnevad tingimused:
1) Teekond GPS-iga salvestatav, hiljem Google Maps-is kuvatav
2) Teekonnal juures kuupäeva, kellaaja info (et kui näiteks ollakse kohapeal rohkem, kui 5 minutit, siis näitab kohale jõudmise kellaaega ning edasi sõitmisel samamoodi)
3) Kõik see info on sheeritav/jagatav, eksporditav aruande stiilis (eriti äge oleks PDF fail).

Ei pea olema tingimata tasuta ning kasutusala olekski sõidupäevik töökohal.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 12:15:59 vasta tsitaadiga

Kuidas kustudada androidil skype vestluste ajalugu ? Sellist kohta justnagu ei leidnud. Microsoftil on see koht menüüs olemas. Internetis ringi vaadates soovitatakse kustutada rakenduste alt ajalugu ja vahemälu aga see ei aidanud. Reinstall aitaks aga minuarvates pole see üldsegi mõistlik lahendus. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 18:21:20 vasta tsitaadiga

On mõnda rakendust mille abil teha eestikeelset mälumängu?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.02.2015 20:26:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Vortex kirjutas:
See ei pruugi kunagi juhtuda.

Xposed Framework for Android 5.0 Lollipop is coming soon, developer claims it's already working
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 19:31:55 vasta tsitaadiga

Täna Amazonis jälle tasuta kraami jagamine pihta hakanud
http://www.amazon.com/b/ref=nav_sap_mas_15_02_12_Feb1_Bundle?ie=UTF8&node=10076151011

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 19:50:01 vasta tsitaadiga

Dijital, thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2015 21:02:28 vasta tsitaadiga

Pole kunagi viitsinud seda amazoni kontot teha, kas too ameerikamaa oma tasub ennast ka ära nende tasuta äppide jahtimiseks?

UK konto inff on ka meelest läinud icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 21:02:55 vasta tsitaadiga

no neid ikka tuleb vahest...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 21:06:34 vasta tsitaadiga

Amazoni konto töötab igas Amazoni poes (.com, .de, .co.uk), seega win-win.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 18:10:35 vasta tsitaadiga

jägaja, konto inff meelest läinud? Seal töötab ju parooli taastamine ometi, ma olen enda oma korduvalt taastanud. Või on lausa nii ununenud, et ei mäleta enam sedagi, millise meiliaadressiga see registreeritud sai? icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 16:15:26 vasta tsitaadiga

Mul aitab meeles pidada LastPass, nii masinas kui mobiilis. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 16:26:41 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mul aitab meeles pidada LastPass, nii masinas kui mobiilis. thumbs_up.gif

Mul KeePass selleks. Üldiselt on enamik kasutajanimesid ja paroole ajusopis meeles. Aga neid, mida korra 5a jooksul vaja läheb, aitab see hädast välja. Mingi 5 puhul pole probleem, aga kui neid juba sada, siis tekib probleeme icon_biggrin.gif

Amazoni Appstore'i puhul tuleks tähele panna aga ka seda, et seal pakutavad äpid on enamjaolt tunduvalt vanemad, kui Plays olevad versioonid.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:14:51 vasta tsitaadiga

Suutsin oma telefoni ära kaotada, google android device manager ei suuda leida, samuti ka whereismydroid ei suuda leida, oskab keegi veel midagi head soovitada ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:30:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Suutsin oma telefoni ära kaotada, google android device manager ei suuda leida, samuti ka whereismydroid ei suuda leida, oskab keegi veel midagi head soovitada ?


Osta uus telefon ? icon_biggrin.gif
Kui leidja oleks heatahtlik olnud, siis oleksid sa juba selle tagasi saanud.
Ilmselgelt leidja võttis omale, vb juba mahagi müüdud icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 19:34:33 vasta tsitaadiga

kusjuures vist ostangi oligi teine juba üle 2.a vana icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2015 22:02:11 vasta tsitaadiga

martin366, ilgelt negatiivne oled icon_biggrin.gif äkki telefon kuskil lombis ja kutu? või aku tühi?
pots4t4j4, hoia piirkonna meedial silma peal. ja registreeri kadumine politseis ka, mine tea, ehk üks hetk ilmub välja icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.02.2015 22:23:11 vasta tsitaadiga

ants40 kirjutas:
SKG kirjutas:

Vortex kirjutas:
See ei pruugi kunagi juhtuda.

Xposed Framework for Android 5.0 Lollipop is coming soon, developer claims it's already working
Spoiler Spoiler Spoiler

Esimene alpha versioon xda's saadaval (küll ainult ARMv7 seadmetele)
http://forum.xda-developers.com/xposed/official-xposed-lollipop-t3030118
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2015 01:35:46 vasta tsitaadiga

Kuidas sundida androidi (Note2) wifi võrgus püsima? Kui telefoni ei puutu ja screensaver peale läheb, katkestab ta mingi aeg ühenduse ära. Igasugused akusäästjad on kinni pandud... annab kusagilt veel midagi torkida?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 01:47:58 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Kuidas sundida androidi (Note2) wifi võrgus püsima? Kui telefoni ei puutu ja screensaver peale läheb, katkestab ta mingi aeg ühenduse ära. Igasugused akusäästjad on kinni pandud... annab kusagilt veel midagi torkida?

Mine Wifi seadete alla (sinna kus näed saada olevaid wifisi) ja võta lisaseaded, inglise keeles Advanced - Keep wifi on during sleep
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2015 02:03:02 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Petz kirjutas:
Kuidas sundida androidi (Note2) wifi võrgus püsima? Kui telefoni ei puutu ja screensaver peale läheb, katkestab ta mingi aeg ühenduse ära. Igasugused akusäästjad on kinni pandud... annab kusagilt veel midagi torkida?

Mine Wifi seadete alla (sinna kus näed saada olevaid wifisi) ja võta lisaseaded, inglise keeles Advanced - Keep wifi on during sleep
Seal on mul Always!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 02:11:30 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
martin366 kirjutas:
Petz kirjutas:
Kuidas sundida androidi (Note2) wifi võrgus püsima? Kui telefoni ei puutu ja screensaver peale läheb, katkestab ta mingi aeg ühenduse ära. Igasugused akusäästjad on kinni pandud... annab kusagilt veel midagi torkida?

Mine Wifi seadete alla (sinna kus näed saada olevaid wifisi) ja võta lisaseaded, inglise keeles Advanced - Keep wifi on during sleep
Seal on mul Always!


Lõhnab vähe tõsisema softi probleemi järele (või isegi riistvara) KUI kõik seadistused korras. Tavaliselt aitab Googeldamine, kui sealt ka midagi targemaks ei saa, siis factory reset, kui see ka ei aita siis garantiisse (kui olemas).
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2015 02:51:02 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Petz kirjutas:
martin366 kirjutas:
Petz kirjutas:
Kuidas sundida androidi (Note2) wifi võrgus püsima? Kui telefoni ei puutu ja screensaver peale läheb, katkestab ta mingi aeg ühenduse ära. Igasugused akusäästjad on kinni pandud... annab kusagilt veel midagi torkida?

Mine Wifi seadete alla (sinna kus näed saada olevaid wifisi) ja võta lisaseaded, inglise keeles Advanced - Keep wifi on during sleep
Seal on mul Always!


Lõhnab vähe tõsisema softi probleemi järele (või isegi riistvara) KUI kõik seadistused korras. Tavaliselt aitab Googeldamine, kui sealt ka midagi targemaks ei saa, siis factory reset, kui see ka ei aita siis garantiisse (kui olemas).
Tundub, et lihtsalt restart aitas icon_razz1.gif . Üks säästuäpp polnud ilmselt korralikult kinni saanud enne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 11:15:55 vasta tsitaadiga

Nüüd võimalik Googles ka Eestis arendajatel oma äppe müüa icon_smile.gif (Ei pea enam läbi välkamaal olevate firmade seda tegema)

https://support.google.com/googleplay/android-developer/table/3539140?hl=et&rd=1
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 13:46:46 vasta tsitaadiga

Kas on olemas äppi, millega saaks seadistada, et töö ajal (kell 8-17) kasutaks 2G/3G levi ja muul ajal LTE/4G. Mure seoses sellega, et Elisa siseruumide võimendi ei tööta LTE peal.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.02.2015 14:13:08 vasta tsitaadiga

Tasker. Väga mitmekülgne ja võimekas app.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 15:05:35 vasta tsitaadiga

Profile Scheduler+

Seda kasutan.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 15:32:06 vasta tsitaadiga

Telefon ise ei oska 3G peale lülitada?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 18.02.2015 21:38:24 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Nüüd võimalik Googles ka Eestis arendajatel oma äppe müüa icon_smile.gif (Ei pea enam läbi välkamaal olevate firmade seda tegema)

https://support.google.com/googleplay/android-developer/table/3539140?hl=et&rd=1

Palju räägitud ja aastaid oodatud juba seda. Aga ma vaatan, et ükski kohalik nn. "tehnoloogiauudiste"portaal pole suvatsenud isegi väikest uudisnupukest teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 21:56:29 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:

Palju räägitud ja aastaid oodatud juba seda. Aga ma vaatan, et ükski kohalik nn. "tehnoloogiauudiste"portaal pole suvatsenud isegi väikest uudisnupukest teha.


Aga milleks peaksid? Nad kirjutavad seda mida pressiteadetega ette antakse või midab " maailm" pasundab. Võibolla paari nädalapärast kuskil nupuke tuleb.

Tänasest siis lisandusid: Bulgaaria, Leedu, Küpros, Malta, Läti, Eesti, Panama, Dominikaani Vabariik, Honduras, Boliivia, Bahrein ja Jamaica
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 18.02.2015 22:52:05 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Aga milleks peaksid? Nad kirjutavad seda mida pressiteadetega ette antakse või midab " maailm" pasundab. Võibolla paari nädalapärast kuskil nupuke tuleb.

No ma sellele tahtsingi viidata, et meie kohalik iPe*e tehnoloogia ajakirjandus ei lase ennast ju ometi sellisest uudisest segada. Pigem treivad veel kümnete kaupa sisutühje artikleid mingist õunaautost.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 13:28:05 vasta tsitaadiga

KRJ kirjutas:
kussu kirjutas:
Aga milleks peaksid? Nad kirjutavad seda mida pressiteadetega ette antakse või midab " maailm" pasundab. Võibolla paari nädalapärast kuskil nupuke tuleb.

No ma sellele tahtsingi viidata, et meie kohalik iPe*e tehnoloogia ajakirjandus ei lase ennast ju ometi sellisest uudisest segada. Pigem treivad veel kümnete kaupa sisutühje artikleid mingist õunaautost.


Ei läinudki paari nädalat icon_smile.gif http://kiip.ee/eesti-arendajad-saavad-nuudsest-androidi-appidega-raha-teenida/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 15:10:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas taskulampide teemat on siit läbi käinud, aga leidisin sellise taskulambi api, mis ei nõua internetti ega kõnelogide ja muu kama ligipääse + is kõige tähtsam - töötab ka minu Sony Z1C'ga.

TeslaLED Flashlight

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.flashlight
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 18:03:16 vasta tsitaadiga

Ei kasuta ammu eraldi äppi taskulambi jaoks. Gravityboxis on volume down nupu pikalt allhoidmine lockscreenil määratud taskulambiks ja kui lockscreen maas, siis lülitab seda power toggles.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 22:47:41 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitad mõnda lihtsat "meelespea" rakendust? Selline nagu oli Nokia kalender, kuhu sai lihtsalt kuupäevaliselt märkida ülesandeid ja kellaajalise märguande lisada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 23:06:28 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.withouthat.acalendar&hl=et
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.underwood.calendar_beta&hl=et
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 22.02.2015 23:32:03 vasta tsitaadiga

Soovitan veel wunderlisti. Mõeldud täpselt selleks ülesandeks. On olemas ka desktop app ja syncib üle pilve.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wunderkinder.wunderlistandroid&hl=en
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 25.02.2015 09:13:11 vasta tsitaadiga

maalane kirjutas:
Keegi oskab soovitad mõnda lihtsat "meelespea" rakendust? Selline nagu oli Nokia kalender, kuhu sai lihtsalt kuupäevaliselt märkida ülesandeid ja kellaajalise märguande lisada.


Mul on asi lahendatud järgnevalt:
Läppari Outlookile on installitud Hotmaili konnektor ja loodud Hotmaili konto. Outlooki kalendris on aktiveeritud Hotmaili kalender. Telefonis on samuti Hotmaili konto ja Exchange kalender aktiveeritud.
Nii on lihtne otse arvutis meelespeasid luua ja telefonide vahetudes rändab kalender alati ajas kaasa.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 12:35:30 vasta tsitaadiga

Keep on nii arvutis kui moblas. Saab nii kellaajaliset kuo ka lisaks kuupäevaliselt meenutama panna. Kirjutad märkme ar utis, siis on kohe nähtav föönis ja vastupidi ka.
Noh, ja Google kalender ka ju olemas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 09:45:52 vasta tsitaadiga

Kui vajalik on androidil rämpsfailide koristamiseks clean master või muu analoogne äpp? Asi selles, et see programm on suht tüütu, koguaeg topib nina vahele. Kas android süsteem ise ei saa aru, mis on vajalik ja mis mitte ja süsteemi korrastamine käib automaatselt nii ehk naa või on asi nii, et lõpuks on telefon nii koomas, et tulebki clean masteriga puhastada ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 10:15:07 vasta tsitaadiga

otseselt vaja pole, ma vahel kasutan, kui play pood karjub, et ruumi pole, siis see tekitab ruumi juurde
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 04:06:24 vasta tsitaadiga

Oskab soovitada keegi äppi, mis on nagu Endomondo, kuid mõeldud autode jaoks ? St. salvestaks marsruudi kaardile, sõiduaja, teeks erinevaid graafikuid jne.
Leidsin www.vezmo.com , kuid tasuta versioon ei synci internetis oleva lehega. Paari sõidu pärast ei tahaks maksta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 01.03.2015 07:16:03 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Oskab soovitada keegi äppi, mis on nagu Endomondo, kuid mõeldud autode jaoks ? St. salvestaks marsruudi kaardile, sõiduaja, teeks erinevaid graafikuid jne.
Leidsin www.vezmo.com , kuid tasuta versioon ei synci internetis oleva lehega. Paari sõidu pärast ei tahaks maksta icon_rolleyes.gif


Kunagi sai midagi proovitud My Tracks appiga. Äkki see on midagi sellist?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 01.03.2015 10:39:50 vasta tsitaadiga

GPS Car tracker play poe otsingusse ja tuleb neid jadamisi.

E: hakkas ennastki huvitama ja leidsin sellise:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nomanprojects.mycartracks

Plussiks analoogide ees, et saab kasutada autostarti ja autostoppi. Kehvema mälu korral vältimatu featuur.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 11:54:32 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Ma ei tea kas taskulampide teemat on siit läbi käinud, aga leidisin sellise taskulambi api, mis ei nõua internetti ega kõnelogide ja muu kama ligipääse + is kõige tähtsam - töötab ka minu Sony Z1C'ga.

TeslaLED Flashlight

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.flashlight

Neile, kellel iga kB arvel või lihtsalt mäluruumi kokkuhoid erutab: https://f-droid.org/repository/browse/?fdfilter=flashlight&fdid=z4pp3r.flashlightwidget
Paigaldatuna 80kB kaaluv taskulambi-vidin. Xperia SPga töötab kenasti ja ei nõua samuti mingeid erilubasid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 15:43:55 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
GPS Car tracker play poe otsingusse ja tuleb neid jadamisi.

E: hakkas ennastki huvitama ja leidsin sellise:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nomanprojects.mycartracks

Plussiks analoogide ees, et saab kasutada autostarti ja autostoppi. Kehvema mälu korral vältimatu featuur.


Kevin on igati tunnustatud arendaja ka. Vähemalt ei ole tegemist alles tekkinud suvalise Hiinlase poolt tehtud asjaga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 07.03.2015 11:54:18 vasta tsitaadiga

Olen laisk ja ei jaksa enam googeldada tux.gif
Kuid mul oleks youtubei appi vaja mis toimiks ka kui ekraan lukus on, mäletan Kui omasin Sam S2 oli selline rakendus nagu freeyoutube player vms aga nüüd alpha playshopist ei leia enam seda, olen seal proovinud igasuguseid ja hetkel kasutan Viral lite aga see ei sobi väga. Kui panna muusika käima siis jääb see video seal igale poole lahti ja ega väga mugav ei ole uudiseid lugeda kui pool ekraani katab muusika video. Võib olla ka tasuline programm, ei ole kahju mingi kopikas välja käia, lihtsalt netist laulude alla kookimine maru tüütu, ja spotiy liiga vähe minu muusika maitset. Lühidalt: vaja programmi mis youtubeis laule mängiks ja kusagil telefonis taga taustal toimetab, et saaksin segamatult ka teisi asju telefonis teha ning võiks fav all olevad lood ise järgmisena peale lükata dance.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 12:22:33 vasta tsitaadiga

Pvstar, võeti playst maha, saadan lingi sulle.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 16:20:49 vasta tsitaadiga

saada mulle ka palun
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.