Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:17:58 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teil tööle autoga on?

18

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:18:44 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teile tööle autoga on?

1km.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:27:05 vasta tsitaadiga

Oleneb kas minna otse või ringiga. Kas lähen kodust või sõbranna juurest. Nii palju variante
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:28:41 vasta tsitaadiga

lauri teest poole vähem.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:31:36 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teile tööle autoga on?

1km.

1 kilomeetri pärast panete auto käima? icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:32:11 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teil tööle autoga on?
65km edasi-tagasi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:39:17 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teil tööle autoga on?

18


Korrutan kümnega icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 20:54:03 vasta tsitaadiga

9,5-11km sõitu + 10min jalutamist parklast
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2015 20:56:45 vasta tsitaadiga

Üks ots:
16,5km.
Varsti 8,3km.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 21:37:00 vasta tsitaadiga

Töötan kahes kohas...Ühte on 0,08km, teise umbes 0,5km. Enamasti käin autoga icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 21:40:06 vasta tsitaadiga

Palju töö juurest autoni maad on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.02.2015 21:46:51 vasta tsitaadiga

(KrikU-) https://www.youtube.com/user/Lomak1581/videos
(KrikU-) Mikk36, viska mu link HV teemasse icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 21:58:12 vasta tsitaadiga

Mul umbestäpselt 13 kilomeetrit. Pole kordagi vaadanudki odomeetrilt täpset näitu, sest pole huvi olnud. Jopet igal juhul ära ei võta.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 22:00:34 vasta tsitaadiga

haiged inimesed ikka. kultuur. miks ma pean ummikus seisma kui siin on kõnnitee...
icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.02.2015 22:16:28 vasta tsitaadiga

Nõrgem annab järele...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.02.2015 22:24:58 vasta tsitaadiga

Need Stophami videod on siit ikka parajalt vist läbi käinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 22:28:42 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
haiged inimesed ikka. kultuur. miks ma pean ummikus seisma kui siin on kõnnitee...
icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

pidemetäis kuule ja geenifondi... olen Tallinnaski käies paar korda näindu sarnaseid tegelasi, kelle jaoks kõnnitee on "võimalus".

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 22:40:54 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Need Stophami videod on siit ikka parajalt vist läbi käinud icon_biggrin.gif
mul on need tellitud, vaatan neid kogu aeg icon_biggrin.gif
Moskva ja peterburg on haigeid täis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 22:59:48 vasta tsitaadiga

AirBag.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.02.2015 23:02:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Need Stophami videod on siit ikka parajalt vist läbi käinud icon_biggrin.gif
mul on need tellitud, vaatan neid kogu aeg icon_biggrin.gif
Moskva ja peterburg on haigeid täis icon_lol.gif


On jah... Viimases videos on mingi prokuröri tütar härga täis icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2015 23:12:24 vasta tsitaadiga

Neiu: mine otsi omale töö!

Aktivist: Kuidas te teenisite raha, et omale selline auto osta? icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.02.2015 23:36:07 vasta tsitaadiga

Imelik, kas tõesti 2015a autol pole standartvarustuses automaatselt ümberlülituvaid tulesid hämaruse saabudes...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2015 23:45:28 vasta tsitaadiga

ajuNolk, see on popp ja noortepärane ilma tuledeta sõita. Igapäevaselt näen selliseid, kahjuks mitte vähe pole neid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 01:01:05 vasta tsitaadiga

Sõidan jopega ja tööle 48km.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 02:16:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fotod-viimsis-valis-punase-vaikeauto-juht-parkimiseks-eriti-imeliku-koha?id=70781139
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Ma arvan, et siin on tegu puhta reklaamiga (kasutati võimalust end tasuta reklaamida delfi-s).
Aeti auto kuhugi x kohta risti, paar pilti ja minekut.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.02.2015 07:49:00 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teil tööle autoga on?

3,9km. Aga kuna laps tuleb aeda viia ja naine ka tööle. siis tuleb kokku 9km.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 10:25:01 vasta tsitaadiga

ei tea, kas selline asi omale ei tundu, eesti looduse rüvetamisena? icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.02.2015 12:07:18 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/pollul-rallinud-bmw-x5-tegi-40meetrise-ohulennu?id=70783675


Noh, kellelegi kaameraase ei jäänud?

Sõidad mööda maanteed, kui eest lendab läbi x5 icon_lol.gif See võib võimas vaade olla. Uus Levandi on sündinud

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 12:29:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei tea, kas selline asi omale ei tundu, eesti looduse rüvetamisena? icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Oleneb, kus sõita. Ei, ma ei poolda loodusväärtuse rikkumist meelelahutusliku tegevuse otstarbeks, aga kusagil peab ka selliseid tegevusi korraldama ja Eestis on tegelt päris palju neid raskesti läbitavaid alasid, kus see ka lubatud icon_wink.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 15:08:23 vasta tsitaadiga

Vaatan neid pilte ja ei suuda ära imestada, mismoodi põllul oli võimalik nii suur hoog sisse saada, et 40m lennata icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
http://www.ohtuleht.ee/662321/galerii-bmw-juht-uletas-maantee-madallennul#12

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 15:15:24 vasta tsitaadiga

Suht sile ju. Seal kannatab vajutada
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 15:16:31 vasta tsitaadiga

Suuri külmasid pole olnud ju, pind peaks suht pehme olema.
Aga ikkagi, mis see hoog peab olema, et selline õhulend teha? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 15:33:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Suuri külmasid pole olnud ju, pind peaks suht pehme olema.
Aga ikkagi, mis see hoog peab olema, et selline õhulend teha? icon_rolleyes.gif


Seal lõunas ju oluliselt külmem olnud, kui põhjas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2015 15:36:22 vasta tsitaadiga

Alla 120 küll mitte...
Hea ühtlane künd, siis ehk kannatab ka 160. Maad seal ju on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 15:47:56 vasta tsitaadiga

Leidsin hea pealkirja.

http://www.postimees.ee/3090549/fotouudis-arestimaja-kokatadi-valmistub-roolijoodikuid-vastu-votma
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.02.2015 15:51:39 vasta tsitaadiga

Kutsuge Cobra 11
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 16:19:41 vasta tsitaadiga

http://www.virumaateataja.ee/3090567/kummaliselt-kaitunud-juht-rammis-olerexi-tankla-juures-posti-ning-jooksis-teise-tanklasse-pissile
tsitaat:

Ilmselgelt (narko?)joobes juht väljus pealtnägijate sõnade kohaselt autost, lukustas uksed ning jooksis Neste tankla suunas. Seal pani ta suitsu ette ja hakkas urineerima, samal ajal liiklust jälgides. Edasi saabusid turvamees ning politsei.

normaalne see vend kindlasti polnud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 16:25:00 vasta tsitaadiga

Lõi põie segi
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.02.2015 18:27:22 vasta tsitaadiga

Kas Rakveres pole siis enam ühtegi normaalset seina?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 18:31:38 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kas Rakveres pole siis enam ühtegi normaalset seina?

kusemise või sõitmise jaoks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 19:32:50 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
ranel kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Mitu kilomeetrit teile tööle autoga on?

1km.

1 kilomeetri pärast panete auto käima? icon_eek.gif


Kunagi Hiiul elades läks alt naabrimees autoga liitrit piima ostma. Poodi oli ehk 300 meetrit. icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 19:49:13 vasta tsitaadiga

Sõidan jopega tallinnasse
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2015 19:56:09 vasta tsitaadiga

*oma jopega
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:00:43 vasta tsitaadiga

*KOOS
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:02:46 vasta tsitaadiga

Olen jägaja juures kurvis
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2015 20:05:13 vasta tsitaadiga

ei paista veel, litsu kaasi
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:10:19 vasta tsitaadiga

maanteel juba. Maardu
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2015 20:11:27 vasta tsitaadiga

no missa magad seal pedaali peal või, litsu juurde icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 20:32:24 vasta tsitaadiga

Soome keele oskajatele
http://www.uusisuomi.fi/autot/77765-tanskalaiset-keksineet-varman-ja-laillisen-tavan-valttaa-ylinopeussakkoja icon_lol.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2015 20:36:31 vasta tsitaadiga

mütsigi ei mõiganud asja mõttest icon_confused.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.