Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 18:17:58 vasta tsitaadiga

24€ dhl-ga soome ja sealt eesti läks kokku 5 päeva.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 10:23:22 vasta tsitaadiga

Umbes neli tundi tagasi oli potsatnud minu postkasti 24h kehtiv 64 GB Sandstone Black kutse, kel huvi, kasutagu ära:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 03.02.2015 12:33:47 vasta tsitaadiga

Mul samuti üks kutse ära anda, peaks ca 20h kehtima veel:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 13:26:56 vasta tsitaadiga

Palun postitage OnePlus kutsetega seonduv edaspidi eraldi teemasse: OnePlus kutsete teema


Kas moni moderaator saaks selle lause teema esimesse posti ka lisada? Tanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 13:39:06 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi!!! Ära tüütas juba ammu see kutsete pläma tehnilises teemas. Ja isegi kui kirjutasin, et ärge siia postitage kutseid, siis kedagi ei kottinud icon_evil.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 20:05:57 vasta tsitaadiga

OxygenOS. Päris hirmutav perspektiiv tundub. Ja mina lootsin (loodan siiani), et saab vanilje Lollipopi CM kirssidega.
http://www.phonearena.com/news/OxygenOS-images-slip-out-OnePlus-original-ROM-to-be-unveiled-on-February-12th_id65514

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 20:23:26 vasta tsitaadiga

Miks see ei sobi? https://download.cyanogenmod.org/?device=bacon
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 21:49:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Miks see ei sobi? https://download.cyanogenmod.org/?device=bacon

On see täisfunktsionaalne ja stabiilne? (nt MobiilID jm muud mängud)? Ei julge beetasid katsetada.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 22:05:16 vasta tsitaadiga

Mul toimib CM12 nightly täisfunktsionaalsusega, mobiilID ja värgid.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 01:13:46 vasta tsitaadiga

minisvami kirjutas:
SKG kirjutas:
Miks see ei sobi? https://download.cyanogenmod.org/?device=bacon

On see täisfunktsionaalne ja stabiilne? (nt MobiilID jm muud mängud)? Ei julge beetasid katsetada.

MobiilID-d pole elusees proovinud.
Minu jaoks töötavad kõik funktsioonid.
Uuendused ja fixid igal öösel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 01:21:43 vasta tsitaadiga

Kas cm12 saab otse ka peale lasta või peab kindlasti ennem kõik ära puhastama?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 01:27:07 vasta tsitaadiga

Puhtaks jah. CM12 nightly builde saab edaspidi niisama peale lasta.

Google appsid saab sealt: http://forum.xda-developers.com/paranoid-android/general/gapps-official-to-date-pa-google-apps-t2943900


viimati muutis SKG 04.02.2015 02:52:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hundesohn
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 02:43:19 vasta tsitaadiga

Keegi kes mailboxde kaudu oneplusi tellinud oskab öelda kuhu sisestada mailboxde ID tellimisel? Mailboxde kaudu antav juhis jääb pisut segaseks, justkui peaks enda nime asemele mailbox id panema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 02:44:38 vasta tsitaadiga

perekonna nime järgi pane
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:56:09 vasta tsitaadiga

kunas oneplus one 2 välja peaks tulema?
kuskil väideti, et juba aprillis.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:20:53 vasta tsitaadiga

Nimi on siiski sel uuel OnePlus Two ja nii palju kui kuulnud olen, siis tuleb kolmas kvartal.
ja vahe selles, et uuel kiibistikul, uuem soft, aku nats suurem, kaamera nats paremaks ning raadio lisatud
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 23:47:18 vasta tsitaadiga

Minu arust oli hind ka veidi kallim
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 10:21:47 vasta tsitaadiga

Sain kätte juba teise Oneplus One, mille tellisin tuttavale. Sai ostetud 20 jaanuaril olnud vabamüügi ajal, kätte sain siis 17 päeva pärast ostu. Mailboxde-st tuli UPS Standardiga täpselt üks nädal.


Nüüdsest teisipäeviti võimalik osta Oneplus One kutsevabalt. Ainult Bamboo Cover on kutsetega. Natuke kahju muidugi, Oneplus kaotas minu silmis palju oma "fäänsilusest", aga võibolla on see märk sellest, et hakkab Oneplus Two paistma...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 11:18:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Excellent timing.
Now is your chance.

Buy the OnePlus One in
64GB Sandstone Black or 16GB Silk White

Every Tuesday. 24 hours. No invite needed.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 14:25:25 vasta tsitaadiga

Kuidas OnePlus One'ga Eestis 4G leviga lood on? Levib linnast väljas ka ja kui hästi/halvasti?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 17:01:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tähele pannud sellist kummalist asja, et kui telefon välja lülitada, siis äratus ei toimi. Kui sisse lülitada, siis ütleb "missed alarm" vms.
Niipalju kui oneplusi foorumist lugesin, siis kurdeti sama jama. Mõni väitis, et toimib vaid 20% juhtudest, teine soovitas panna 3 äratus 5min vahega, siis pidi vahest toimima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 17:04:43 vasta tsitaadiga

Ricard, see on androidi eripära algusest peale olnud. Mõned tootjad (HTC) on viimastel mudelitel siiski selle kuidagi tööle saanud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 19:07:42 vasta tsitaadiga

Kui mul äratuskella vaja on, siis ostan selle. telefon on ikka selleks, et mind oleks võimalik kätte saada või, et mina helistada saaksin. seega, miks peaksin üldse telefoni väljalülitama?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 22:27:22 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Kas keegi on tähele pannud sellist kummalist asja, et kui telefon välja lülitada, siis äratus ei toimi. Kui sisse lülitada, siis ütleb "missed alarm" vms.
Niipalju kui oneplusi foorumist lugesin, siis kurdeti sama jama. Mõni väitis, et toimib vaid 20% juhtudest, teine soovitas panna 3 äratus 5min vahega, siis pidi vahest toimima.


miks peaks keegi telefoni välja lülitama üldse icon_question.gif Kui tahad, et keegi ei helistaks, siis keela teavitused ööseks ära. Kui tahad akut ka lisaks säästa, siis lülita lennurežiimi. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 12.02.2015 08:34:41 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Ricard kirjutas:
Kas keegi on tähele pannud sellist kummalist asja, et kui telefon välja lülitada, siis äratus ei toimi. Kui sisse lülitada, siis ütleb "missed alarm" vms.
Niipalju kui oneplusi foorumist lugesin, siis kurdeti sama jama. Mõni väitis, et toimib vaid 20% juhtudest, teine soovitas panna 3 äratus 5min vahega, siis pidi vahest toimima.


miks peaks keegi telefoni välja lülitama üldse icon_question.gif Kui tahad, et keegi ei helistaks, siis keela teavitused ööseks ära. Kui tahad akut ka lisaks säästa, siis lülita lennurežiimi. icon_rolleyes.gif
<

Jep, mul läheb ööga 1-2%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 12:31:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi oleks nii kena ja kirjeldaks samm-sammult mailboxde'ga opo ostu ?
Konto on mailboxis tehtud ja näiline saksamaa aadress saadud.
Invite olemas.
Kas nüüd teen selle mailboxde nimele ostu ?

Tänud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 15:27:13 vasta tsitaadiga

krt nagu puuga pähesaanud aga oskab keegi mingit head kontakti launcherit soovitada, see, mis oneplusiga kaasa tuli see küll kohe üldse ei meeldi icon_biggrin.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 15:39:02 vasta tsitaadiga

ärihai, lase CM12 peale ...
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 18:07:19 vasta tsitaadiga

uuenduste all ta seda nagu ei paku?
tuleb rohkem jamada jah?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 16.02.2015 19:13:50 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
krt nagu puuga pähesaanud aga oskab keegi mingit head kontakti launcherit soovitada, see, mis oneplusiga kaasa tuli see küll kohe üldse ei meeldi icon_biggrin.gif

Ise kasutan Xperia Z3C ExDialerit, kuna Sony enda oma on paras saast.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 16.02.2015 22:51:34 vasta tsitaadiga

Algul tundus mulle ka OPO kontaktid veits imelikud, aga harjusin ja mulle küll midagi vastukarva ei käi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttjkstn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008




sõnum 17.02.2015 11:28:06 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ka veel OPO hangub ja siis ise restarti teeb? Chromi ei saa üldse kasutada, kerid lehte vaikselt alla poole ja siis jookseb kinni ja restart. Waze vahel sama jama.
Viimane uuendus ei parandanud ka asja 11.0-XNPH05Q
Olen wipe cache partition teinud nagu mõnes kohas õpetatakse aga see pole aidanud.
Mis võimalusi veel on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 12:43:22 vasta tsitaadiga

hangumiste jm jamadega pole tegemist olnud. hea telefon thumbs_up.gif

kontaktide osas kasutan Hamster Beati True Phone Dialer & Contacts
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller.phoneapp
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 17.02.2015 18:06:26 vasta tsitaadiga

Telefon on huviorbiidis ja tundub igati asjalik.

viimati muutis Status0 18.02.2015 08:21:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 17.02.2015 18:39:18 vasta tsitaadiga

ttjkstn kirjutas:
Kas kellelgi ka veel OPO hangub ja siis ise restarti teeb? Chromi ei saa üldse kasutada, kerid lehte vaikselt alla poole ja siis jookseb kinni ja restart. Waze vahel sama jama.
Viimane uuendus ei parandanud ka asja 11.0-XNPH05Q
Olen wipe cache partition teinud nagu mõnes kohas õpetatakse aga see pole aidanud.
Mis võimalusi veel on?

See uus update on üldse üks paras õnnetus thumbs_down.gif

Ise läksin CM12 peale ja soovitan teistelegi.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 19:42:40 vasta tsitaadiga

Mu telefon pole siiani ise ühtegi restarti teinud. Ainuke asi mis hiljaaegu oli - telefon on olnud kaks korda hangunud. Lihtsalt laua pealt võttes enam pilti ette ei tulnud. Alles siis kui u 10 sek hoidsin power nuppu all, siis käivitus nullist. Uninstallisin peal olnud Tablet AntiViruse ja Clean Masteri. Peale seda pole sellist nalja enam teinud.

viimati muutis Ricard 18.02.2015 09:08:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 19:50:36 vasta tsitaadiga

no usutavasti leiaksid mõne viirusetõrje ja cleaneri veel, mida installida thumbs_down.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 20:33:01 vasta tsitaadiga

CM12 rom telefoni ja võib kohe installida või tuleb veel midagi jamada nagu samsungiga?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 20:44:38 vasta tsitaadiga

Bootloaderi peaks lahti tegema ning custom recovery installima.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 17.02.2015 20:46:31 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
CM12 rom telefoni ja võib kohe installida või tuleb veel midagi jamada nagu samsungiga?


Bootloader unlock+recovery
https://forums.oneplus.net/threads/guide-oneplus-one-how-to-unlock-bootloader-install-custom-recovery-and-root.64487/
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 08:33:50 vasta tsitaadiga

millist cm12 kasutate, proovisin ka vahelduseks kuid cm-12-alates 04.02.2015 nightly ja edasi. olid küll bugised.
ühe versiooniga ei kuuldud mind, ainult katkentlik köki -möki oli. siis järgmisega ei kuulnud jälle mina neid, katsetasin veel kuid kõigil oli mingi häda.
kolisin originaali peale tagasi.
Muidu hea telefon ja probleeme pole ühtegi olnud, kinnijooksmisi ega restarte kordagi. kõik töötab nagu peab- eelmise S3 ei anna võrreldagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 12:31:23 vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
millist cm12 kasutate, proovisin ka vahelduseks kuid cm-12-alates 04.02.2015 nightly ja edasi. olid küll bugised.
ühe versiooniga ei kuuldud mind, ainult katkentlik köki -möki oli. siis järgmisega ei kuulnud jälle mina neid, katsetasin veel kuid kõigil oli mingi häda.
kolisin originaali peale tagasi.
Muidu hea telefon ja probleeme pole ühtegi olnud, kinnijooksmisi ega restarte kordagi. kõik töötab nagu peab- eelmise S3 ei anna võrreldagi icon_smile.gif


(endal telefon alles tee peal, ei oska veel kommenteerida - tunnen huvi)
Milleks üldse ronida nende custom romide peale ? Kas originaal (karbist saadud) versioonid ei sobi ?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 12:46:50 vasta tsitaadiga

sakurock, enne seda tegid telefonile full wipe ja siis puhta installiga peale CM12? Ilmselt mitte! CM12 töötab SUUREPÄRASELT! Mitte ühtegi sellist bugi, mida tavakasutuses näeks või mis kasutamist segaks.
ifeeldeadp, cyanogenmod (CM11S) ongi selle telefoni ametlik tarkvara. CM12 on uuel Lollipop platvormil sama arenduse uus versioon. Ametlik stable pole veel väljas aga nightly'd on täiesti kasutuskõlblikud.

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 13:34:31 vasta tsitaadiga

Andrus Luht, kui ametlik versioon, mis tehasest tulles aparaati paigaldatud, töötab probleemideta, miks peaks nö betasid kasutama icon_question.gif icon_rolleyes.gif
ja nii palju kui ma siin lugenud olen, on bugid-asjad reeglina olnud aparaatides kuhu, lootuses kuidagi midagi paremaks muuta, on arutult erinevat softi installitud. nt kaks antiviirust, mitu kaheldava väärtusega miskite asjade "kiiremaks" muutjat jne jne jne. samuti püütakse kasutada erinevaid vidinaid mis mõnes sonys-samsungis töötasid aga siin miskipärast vigased tunduvad. unustatakse lihtlabane fakt, et tegemist on erineva aparaadiga!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 13:37:49 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
sakurock, enne seda tegid telefonile full wipe ja siis puhta installiga peale CM12? Ilmselt mitte! CM12 töötab SUUREPÄRASELT! Mitte ühtegi sellist bugi, mida tavakasutuses näeks või mis kasutamist segaks.

Loomulikult...puhas install jm...

ifeeldeadp, cyanogenmod (CM11S) ongi selle telefoni ametlik tarkvara. CM12 on uuel Lollipop platvormil sama arenduse uus versioon. Ametlik stable pole veel väljas aga nightly'd on täiesti kasutuskõlblikud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 15:12:55 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
Andrus Luht, kui ametlik versioon, mis tehasest tulles aparaati paigaldatud, töötab probleemideta, miks peaks nö betasid kasutama icon_question.gif icon_rolleyes.gif
ja nii palju kui ma siin lugenud olen, on bugid-asjad reeglina olnud aparaatides kuhu, lootuses kuidagi midagi paremaks muuta, on arutult erinevat softi installitud. nt kaks antiviirust, mitu kaheldava väärtusega miskite asjade "kiiremaks" muutjat jne jne jne. samuti püütakse kasutada erinevaid vidinaid mis mõnes sonys-samsungis töötasid aga siin miskipärast vigased tunduvad. unustatakse lihtlabane fakt, et tegemist on erineva aparaadiga!

Kiirendajatest rääkides, kui 1+1 omasin kasutasin snapdragoni batteryguru, mis õppis telefoni kasutamist ja kohanes siis selle järgi, töötas täitsa hästi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muurek
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2006




sõnum 20.02.2015 13:55:37 vasta tsitaadiga

keegi oskab ehk aidata.

settings - personalization alla ei ilmu 'home' valikut ... esimene seal nimekirjas on 'lock screen'

launchereid ei õnnestu ka rohkem välja võluda, kui ainult standardis olevad hexo ja holo.

opo on viidud developer mode ja android on 4.4.4.

kusagile on mõni linnuke panemata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 26.02.2015 20:47:56 vasta tsitaadiga

muurek kirjutas:
keegi oskab ehk aidata.

settings - personalization alla ei ilmu 'home' valikut ... esimene seal nimekirjas on 'lock screen'

launchereid ei õnnestu ka rohkem välja võluda, kui ainult standardis olevad hexo ja holo.

opo on viidud developer mode ja android on 4.4.4.

kusagile on mõni linnuke panemata?



Mul ka lukustusekraan esimene valik... Peab mingi home ka olema? icon_lol.gif

EDIT: Mis värk selle Snapdragon Batteryguruga on, et ta kohe kindlasti tahab location servicet kasutada? Kui välja lülitada, siis see talle ei meeldi. Akut võtab rohkem kui enne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 14:45:52 vasta tsitaadiga

Tellisin eBayst kummist ümbrise. Maksis 3,57€ Kvaliteet väga korralik, tegelikult koosneb kahest osast - kummine sisemine ja plastist välisümbris. Jalg on kah suht praktiline. Kohale tuli 22 päevaga.





Kui keegi tahab ka sellist, siis osta saab >SIIT<

daddo kirjutas:
Kas veel mõnele OPO omanikule on kõnepartnerid kaevanud, et kõne kvaliteet on väga halb, nagu kuskilt kaevu põhjast ja hakib osad silbid üldse ära? Samal ajal ise kuulen teist poolt ideaalselt ja levi on ka. Samas seda kaeblemist ei ole iga kõne puhul, vaid ainult osal. Samas on olnud seda erinevate isikutega, seega tundub ikka OPO poolne probleem olema. Ka tilk tõrva meepotis...


Mul sama jama! Helistamisel teine pool ütleb, et kuuleb mind väga kehvasti, küsitakse kus krdi leviaugus ma olen. Samas ise kuulen väga hästi.
Kas keegi sellest jamast lahti saanud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 15:21:57 vasta tsitaadiga

see on vahel siis, kui telefon kaugel või viltu on ehk siis, kui ei räägi otse mikrofoni. sõltub ilmselt ka levist nats icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.