Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dying Light märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.02.2015 23:04:26 vasta tsitaadiga

Kuidas ma neid airdrope leian? Pidevalt tuleb tekst, et airdrop stolen. See missioon muidu ise juba ammu läbi mängitud, kus pidi neid otsima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2015 23:18:25 vasta tsitaadiga

linna peal hulkudes pead jälgima kui lennuk üle lendab, siis sealt visatakse. kaardile tekib selline sinine valge noolega märk, jooksed sinna suunda kuni näed punast suitsu. kui esimesena kohale jõuad saad 2tk. vahest on pahad ennem kohale jõudnud, kui sul tulirelv on saad relvaga ähvardades 1 ära võtta, kui pole läheb madinaks.
teine variant on need quarantine zoned. ise olen leidnud 3tk, mingis kortermajas, supermarket ja raudteetunnel (kõige räigem neist) sealt saab igast 5tk kui ära teed, pärast saad need ka quartermasterile viia ja kõvasti xp-d.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2015 03:48:07 vasta tsitaadiga

see marker tekib kohe kaardile jah kui drop dropitakse...paned mapi peal omale waypointi ja lihtsalt jooksed kohale. Tavaliselt on tondid kohal seal, aga need on ikka suht lohhid...pole neil tulirelvagi kellelgi olnud. hüppad natuke ringi ja ükshaaval tambid ära. Tihti saab sealt mingi enamvähem arvestatava uue melee weaponi ka, et tasub neid killida ikka thumbs_up.gif

aga krt mind häirib see survival punktide lahutamine iga kord kui surma saad. tihtipeale mingit krdi torni ronides kukub vana sealt kogemata alla ja jälle 1000 survivalit maas icon_confused.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2015 10:09:59 vasta tsitaadiga

survival ongi ellujäämine, ära siis sure icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.02.2015 10:12:57 vasta tsitaadiga

checkpointid on head ja tihti spawnid seal torni otsas, kuhu üritasid ronida icon_biggrin.gif Liiga lihtne oleks, kui mingit karistust ei järgneks surma saades icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2015 17:04:32 vasta tsitaadiga

asi pole selles, et mingit karistust ei peaks järgnema. asi on selles, et kui saad surma (mitu korda järjest) mingi täiesti random kräpi pärast siis ajab see asi suht vihaseks. tegelikult tornist parem näide oluliselt on see kui a'la suvalises kohas mingi valemiga õnnestub mõnel tegelasel õhata suur punane tünn sinu täpselt seljataga, olgugi et olid sealt vaid hetkeks mööda hüppamas. kui kuskilt nurgatagant hüppap sulle järsku otsa see lõhkev vennike, seda on ka juba paar korda olnud icon_lol.gif ühesõnaga situatsioonid, kus tegelikult ise midagi nagu teha ei saanud, et surma vältida

aga mina pole küll mitte ühtegi korda! ärganud sealt torni otsas, kuhu olin ronimas...küll jah sealt torni all või kuskil keskmisel tasandil, kuhu siiski olin juba roninud. ja tegelikult tornid on natuke mõttetud selles mängus. neil oleks palju rohkem pointi siis kui sealt libistada ennast suht igas ilmakaares ja palju kaugemale...coverides niimoodi turvaliselt näiteks mingi vahemaa mida ütlema öösel muidu väga seiklema ei lähe. see nagu tasakaalustaks seda otsa ronimise vaeva

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.02.2015 17:13:47 vasta tsitaadiga

No trn on seal pigem Questi koht või Safe House. Mööda maad jooksed nagu nii kiiremini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2015 17:16:11 vasta tsitaadiga

esimesel võimalusel osta grappling hook skill. väga jõhker asi, igasugune "ronimise vaev" jääb ära.
ise teen kõik sidequestid jms ära ja kui rohkem midagi kaardil pole, siis lähen alles storyga edasi. story 15% ja üle poole skillidest lahti kõigis harudes. thumbs_up.gif

kas ainult mulle tundub, või challengid ongi ülirasked?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.02.2015 17:34:11 vasta tsitaadiga

Jeesh, pole ühestki jagu saanud peale jooksmise icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.02.2015 23:45:16 vasta tsitaadiga

Ma ikka päris koba selles mängus, mendibusse ei saa kuidagi lukust lahti thumbs_down.gif Teiseks relvad on ikka väga nõrgad, ükskõik mis relv on, see peab vastu ainult kuksil 20 lööki.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 00:12:25 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

mul on juba mõne relvaga nii, et nüpeldan küll nii mis hirmus aga lõpuks viskan ikkagi poolkasutatuna minema sest lihtsalt juba nii palju uusi ja võimsamaid tuleb peale pidevalt. või no mis mõne relvaga, suurema osaga on nii, ja siis on veel persetäis päris korralikke relvi, millega polegi midagi teha, olen neid hoiustanud aga peaks vist maha müüma selle hunniku lihtsalt.

palju sul tavaliselt relva durability on? sa ikka tead, et relvi saab ka repairida? ja et enne nö. lõppu pole mõtet repairida. ühtlasi saab relvadel durability't parandada upgrade'ga. ja veel lisaks on suht varakult mängus skill, mis pikendab kõigi relvade kasutusaega.

mendibussid peavadki rasked olema sest seal sees on hea mant, aga tee omale mingi 5 lockpicki ja võta rahulikult. muidugi kunagi pole üldse mõtet proovidagi neid muukida kui enne ümbert zombisid maha ei tapa. mul läheb ka tavaliselt ikka mingi 3 muukrauda ära very hard luku peale, kuigi eks saaks ka 1'ga hakkama kui ilgelt ettevaatlik oleks.

aga challenge'd on suht julmad jah icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2015 00:55:41 vasta tsitaadiga

Kust sa neid uusi võimsaid relvasid saad? Mul 26% mängitud ja siiani vist 5 erinevat relva leidnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 01:40:55 vasta tsitaadiga

neid on ju terve "maailm" täis seal. või noh, muidugi mitte päris prügikasti srval ei vedele, aga alati kui lihtsalt ringi explore'd siis leiab, missioonidel leiab, bussidest leiab ALATI midagi (mendikad)...inimvaenlastel on alati mingi suhtkoht okei relv käes. need muidugi soovitan kõik ära tappa.

5 relva? erinevat liiki sa mõtled, või üldse kokku 5 relvaga oled mänginud? mulle ei mahu pähe praegu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2015 01:49:52 vasta tsitaadiga

Mõtlen ikka 5 erinevat.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 01:53:44 vasta tsitaadiga

noh jah, mingi gas pipe, hammer, knife, shovel, bad, police baton, pry bar, cleaver....juba siin on üle 5 ning nendest kõigist omakorda on mingi 5 erinevat varianti + paljusid neist on vist üle maailma laiali ikka kümnekond tükki. et ma ei mõista mitte kuidas sul saab nii vähe neid relvi käes olla
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 02:04:35 vasta tsitaadiga

poes müüakse ju kõige paremaid tavaliselt... kallid küll aga rahaga muud ka teha pole. püstol ja automaat kestavad igavesti ja ammo suht odav neile, muud nagu osta vaja pole.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2015 02:31:21 vasta tsitaadiga

Nüüd avastasin, et mul oli rohkem relvi käes, aga ei osanud neid ennem kasutada:D Mul 4relva slotid ja ei osanud sinna neid tõmmata. Kui rahast rääkida, siis kust seda raha siis nii väga saab? Mul ainult 3000 kogunenud ja kassadest saab seda väga vähe.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 04:38:10 vasta tsitaadiga

kassadest saab 100 kaupa ja neid on ju igalpool suht, raha saab iga tapeta "küljest", missioonide tegemise eest, teatud esemeid müües ja kindlasti veel paljude muude asjade eest mis hetkel ei meenu. minul on seda kuskil 30k ja ma olen ostnud juba ka umbes 15k eest mingeid relvi. nii et ikka leidub teist...aga loomulikult selle mängu PÕHIidee on ju siiski exploremine ja justnimelt igasuguste asjade leidmine, kõige selle käigus leiabki nii relvi, raha kui kõike muud vajalikku.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.02.2015 10:15:00 vasta tsitaadiga

minu arust seda nodi,medpäkke ja muud kama on külluses,mis kaotab mängu survival tunde täielikult ära.Mäng oleks võinud olla hoopis lahedam kui oleks asju vähem,oleks huvitavam otsida ja asju kräftida,et ellu jääda,mäng on siin ikka asjadega ülilihtsaks tehtud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.02.2015 13:42:00 vasta tsitaadiga

http://www.nexusmods.com/dyinglight/

Juba ka Nexus üleval ning mod toolsid on tulemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005




sõnum 07.02.2015 22:44:22 vasta tsitaadiga

Skill tree teema on suht mõttetu ja igav.. lõpuks saad ikka kõik kätte ja võtab individuaalsuse ära. Võiks olla midagi enamat ja mitte nii.. nii mõttetut jura. Ma ei saa aru miks koguaeg tehakse ühte ja seda sama jurde üle ja üle. Heaküll, mäng oli hea ja huvitav kuid lõpuks oli asi juba liiga kerge ja pigem tüütu. Kui saavutad teatud taseme, siis kaob mängu võlu =(
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2015 22:50:17 vasta tsitaadiga

Avastasin mängus, et neid airdrope saab väga lihtsalt kätte, ei pea isegi nende tegelastega võitlema seal, lihtsalt kargad siva kasti juurde ja võtad ära. Teiseks tahtsin küsida, et kust ma seda tulirelvade laskemoona saan osta? Need kaupmehed keda mina külastanud olen, müüvad ainult külmrelvasid ja siis natuke muud stuffi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2015 23:00:12 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga mäng oli hea ja huvitav aga samas mõttetu jura icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005




sõnum 07.02.2015 23:06:42 vasta tsitaadiga

Dave20, kui saad teise maailma siis sealt saab osta. Teisel juhul pead tapma neid kellel relvad on icon_biggrin.gif

nmk, uninstall ühesõnaga. Kui sul on mängu parim külmrelv (koos epic percidega) ja skillid põhjas, siis pole seal enam midagi teha. Isegi öösel ei ole mingit "õuduka" tunnet enam kuna kõik tapad paari hoobiga ära (eriti kui sul on infinite stamina + potionid peal).
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.02.2015 23:46:41 vasta tsitaadiga

No kui story tehtud, siis pole muidugi enam mõtet mängida ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dying Light mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.