Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 05.02.2015 17:30:31 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ilma tagatiseta?
täpsemalt ei tea. kui näen siis uurin
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.02.2015 21:13:56 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.

LHV icon_rolleyes.gif


LHV on jama, nõuavad netot vähemalt 650€, kuidas "vaesed" ehitajad siis kontot avada saaksid? icon_lol.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 21:22:16 vasta tsitaadiga

mis asja nad nõuavad? icon_rolleyes.gif
ma tegin seal konto ja sissetulekut vist ei küsitudki.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 21:25:30 vasta tsitaadiga

Kas nende LHV pensioni meestega ei saa kontot teha? Noh lähed Selverisse, ostad piima ja avad hoiuse icon_smile.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2015 21:38:30 vasta tsitaadiga

Nood mõttetud tegelased LHV osas...lihtsalt marketing. Isegi kaevata ei saa nende jobude peale...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.02.2015 22:17:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis asja nad nõuavad? icon_rolleyes.gif
ma tegin seal konto ja sissetulekut vist ei küsitudki.


Aa, see vist kehtib ainult krediidipoole peale (pangakaardil). Samas on neil ühe kaardi peal ju nii krediit- kui ka deebetkaart, niiet see oleks nagu eelduseks ju icon_rolleyes.gif

tsitaat:
Nõuded krediiditaotlejale
Krediidi taotlemiseks pead olema vähemalt 18-aastane ja omama Eesti kodakondsust või elamisluba kehtivusega vähemalt 3 aastat ja 4 kuud. Sinu igakuine netosissetulek peab olema vähemalt 650 € (Partner Pangakaardi puhul 250 €). Kui sinu palk ei ole viimased kuus kuud LHV Panka laekunud, on sul vaja esitada viimase kuue kuu konto väljavõte pangast, kuhu palk siiani laekus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 22:40:36 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Aga need uued aparaadid on küll head, kiired ja korralikud.


Ei ole sinuga nõus. Swedbank-i uus ja moodne automaat andis mulle 50€ vähem. Panga hinnangul oli kõik okei ja kuna summa ei olnud ka selline, et midagi tõestama hakata, siis pidingi sellega leppima. Minu raha nad nüüd muidugi ei näe enam.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 23:20:41 vasta tsitaadiga

Heh, ma rääkisin sampost, kuskil jäi midagi vahele vist. icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 03:37:08 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, saad sellise kaardi, millel on ''krediitkaardi tunnused'' Kasutada saad siiski vaid seda raha, mis ise oled peale pannud icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 10:10:34 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kes hetkel ei saa SEB panka ID-kaardiga sisse logida?
Venib, venib, timeout, 500 error jne jne

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 10:13:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas ma olen ainuke, kes hetkel ei saa SEB panka ID-kaardiga sisse logida?
Venib, venib, timeout, 500 error jne jne

Rootsi pank ju. Lõika välisühendus maha ja oled rahatu icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 10:29:48 vasta tsitaadiga

Ei, ei - nüüd said sa küll valesti aru.
Ma ei saa panka sisse, mitte, et mul ei ole raha icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 10:40:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ei, ei - nüüd said sa küll valesti aru.
Ma ei saa panka sisse, mitte, et mul ei ole raha icon_biggrin.gif

Mitte valesti vaid hoiatasin, et kui Eesti jääb välisühenduseta, siis saad raha vaid kontorist.
Peaks olema dubleeritud ka Eestis, aga kas enam on...

Fondide haldus on tegelikult juba ammu liikunud raskuskeskmega Rootsi.
LHV ilmselt on selles osas kõige parema sisemajanduse efektiga. Tänu neile tüütutele pähemäärijatele...
Muud jorsid elavad ju ka seal välisriikides....
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 06.02.2015 10:53:11 vasta tsitaadiga

Kas kasutajal Magic on infot et SEB serverid ei asu enam Eestis? Hetkel on tegemist lihtsalt trollimisega - https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/26608/SEB+kolis+serverid+Elioni+haldusalasse
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 11:02:18 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Kas kasutajal Magic on infot et SEB serverid ei asu enam Eestis? Hetkel on tegemist lihtsalt trollimisega - https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/26608/SEB+kolis+serverid+Elioni+haldusalasse

Ei ole mingit trollimist, täiesti reaalne mõte oli neil kulude efektiivsuse tõstmiseks viia osa funktsioone välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:15:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
connor kirjutas:
Kas kasutajal Magic on infot et SEB serverid ei asu enam Eestis? Hetkel on tegemist lihtsalt trollimisega - https://www.elion.ee/infoportaal/uudised/26608/SEB+kolis+serverid+Elioni+haldusalasse

Ei ole mingit trollimist, täiesti reaalne mõte oli neil kulude efektiivsuse tõstmiseks viia osa funktsioone välja.


Ajad SWED-iga segamini icon_idea.gif
Neil käib kõik läbi Rootsi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:25:25 vasta tsitaadiga

Ärge vaielge. Magic teab alati kõigest kõike.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 11:36:32 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ärge vaielge. Magic teab alati kõigest kõike.

Mitte ei tea vaid hoiatasin, et see kokkuhoiu õhin on kohati liialt suureks läinud.
Kuskil terminali taga raha oodates on juba hilja...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:43:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ärge vaielge. Magic teab alati kõigest kõike.

icon_biggrin.gif Hästi öeldud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 11:52:32 vasta tsitaadiga

Kas Eesti pank vms organ serverite kolimist ärs ei keelanud?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 13:14:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas Eesti pank vms organ serverite kolimist ärs ei keelanud?

Küsimus oli õhus Kaardikeskusega seoses, mis on nüüd pankade otsese kontrolli alt väljas. Ostetakse vaid teenust.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:22:51 vasta tsitaadiga

Magic, ära aja udu
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:25:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Ärge vaielge. Magic teab alati kõigest kõike.

Mitte ei tea vaid hoiatasin, et see kokkuhoiu õhin on kohati liialt suureks läinud.
Kuskil terminali taga raha oodates on juba hilja...



Et ei tea kõike vaid hoiatasid kõike? Sa paned ikka kahtlaselt tihti puusse kui sult midagi konkreetset lõpuks küsitakse. Ümarat juttu oskad igas teemas ajada tõepähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 13:37:14 vasta tsitaadiga

Kuni pole uudist või reaalset olukorda siis ongi "ümar". Paraku on mitmed asjad realiseerunud.
Et oih meil see tükk teenusest tuleb väljast outsorce teenusena.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:39:06 vasta tsitaadiga

Õnneks minu sularaha ei asu Rootsis ja ei vaja Internetiühendust selle käsitlemiseks.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:49:05 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Õnneks minu sularaha ei asu Rootsis ja ei vaja Internetiühendust selle käsitlemiseks.
indeed thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:50:40 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Õnneks minu sularaha ei asu Rootsis ja ei vaja Internetiühendust selle käsitlemiseks.


Sinu sularaha väärtus asub küll Eestist väljas. Sinu euro ei pruugi ükspäev enam midagi väärt olla
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 06.02.2015 13:54:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sinu sularaha väärtus asub küll Eestist väljas.


Kreeka väärtpaberites icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:56:09 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
LKits kirjutas:
Õnneks minu sularaha ei asu Rootsis ja ei vaja Internetiühendust selle käsitlemiseks.


Sinu sularaha väärtus asub küll Eestist väljas. Sinu euro ei pruugi ükspäev enam midagi väärt olla
vahet pole kas hoiad kullas, mullas, teemantites või pangas......ükspäev võib juhtuda see kõigiga icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2015 13:56:10 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Sinu sularaha väärtus asub küll Eestist väljas.


Kreeka väärtpaberites icon_lol.gif

Sa oskad ikka enda "halba" nalja teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 06.02.2015 16:16:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
LKits kirjutas:
Õnneks minu sularaha ei asu Rootsis ja ei vaja Internetiühendust selle käsitlemiseks.


Sinu sularaha väärtus asub küll Eestist väljas. Sinu euro ei pruugi ükspäev enam midagi väärt olla
vahet pole kas hoiad kullas, mullas, teemantites või pangas......ükspäev võib juhtuda see kõigiga icon_wink.gif


Kusjuures hetkel edukamad ostavadki kulda ja hõbedat kokku ning matavad maha : icon_razz1.gif

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 19:44:59 vasta tsitaadiga

swedis ei saa maksta...
Allkirjastamiseks on vaja installeerida brauserile vastav allkirjastamise komponent.
Komponendi automaatse installeerimise saate käivitada kui klikkate siia..

klikkimine avab tavalise id kaardi kodulehe...
installisin uuesti ikka sama jama... alles mõni päev tagsi maksin mitu arvet ära...
icon_rolleyes.gif
E: IE-ga töötab, chromega ei saanud...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 20:28:02 vasta tsitaadiga

iir, http://id.ee/index.php?id=36598
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 20:30:37 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 20:47:46 vasta tsitaadiga

iir, miks sa üldse üritad mingi jamaga, kui on olemas hästitoimiv brauser icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 21:04:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
iir, miks sa üldse üritad mingi jamaga, kui on olemas hästitoimiv brauser icon_neutral.gif

Chrome ju ongi hästi toimiv icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 21:18:34 vasta tsitaadiga

ei ole icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 21:42:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
IE-ga töötab, chromega ei saanud...

doh.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 22:00:58 vasta tsitaadiga

IE? icon_smile.gif
Kusjuures see kuu ju maksin arveid ja töötas... korraks tuli see teade ette ja siis kadus ära ja toimis, chrome peal siis... sellepärast ei saandki aru mis toimub
icon_smile.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 12:31:03 vasta tsitaadiga

miks te mobiil ID'd ei kasuta? ei ole vaja mingi komponendi ja muude asjadega jurada.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 12:41:25 vasta tsitaadiga

Viib pere eelarve balansist välja.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 13:03:30 vasta tsitaadiga

kopp.gif
äkki pole mobiili? hea küsimus... see tähendaks mulle veel kahe mobiili ostmist ainult selle jaoks
thumbs_up.gif

aga see pluginate lubamine ei tööta, mul polegi chromes sellist pluginat...
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 14:08:14 vasta tsitaadiga

iir, Siis kasuta release haru, mitte Beta või DEV versioone icon_idea.gif
Sisuliselt on see tark jutt siin olemas http://id.ee/index.php?id=30011&read=37081
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 14:21:17 vasta tsitaadiga

Muidugi, mul on beta peal, tänud. beer_yum.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 16:25:00 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
miks te mobiil ID'd ei kasuta? ei ole vaja mingi komponendi ja muude asjadega jurada.


Kui on mitmeid ülekandeid vaja korraga teha, siis on üldjuhul ID-kaardiga kiirem/mugavam.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 16:36:35 vasta tsitaadiga

http://www.tartuekspress.ee/?id=2662
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 16:38:52 vasta tsitaadiga

iir, elememtaarne ju et sms raha võetakse icon_rolleyes.gif
Iseasi on, miks ta nii palju seda kasutas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 16:59:11 vasta tsitaadiga

Käis vahepeal info läbi, et SEB muudab Põlva kontori sularahavabaks 1. aprillist. Sisse-välja saab kanda ainult automaadi abil.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 17:03:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, no meil ei võeta, kes seda kodulehte ei külasta ei teagi... ise ka ei teadnud... loll olen icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 20:19:32 vasta tsitaadiga

Kas sularaha arvele panemise eest võetakse ka tänapäeval teenustasu kontoris?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.