Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 11:34:00 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Killer85, vaata pikaajalisi turutrende thumbs_up.gif
bladerunner, kodust loomulikult, aga see ei tähenda, et keskendud emotsioonile ja jätad külmad finantssuhtarvud kõrvale. Kas pole hea elada oma kodus teadmisega, et kui midagi halba juhtub, siis pärast selle müüki ei ole eluaegseks üürnikuks sunnitud? Ja erandid kinnitavad reeglit, need 2007/2008 kodu ostnute elamud ei ole ka kaugeltki enam võileivahinnaga.


Kahanev elanikkond su "pikaajalisi turutrende" ilmselt küll ei soosi.
Pealegi, oma kodu on sul siis, kui pangalaen tasutud. Küll jääb selgusetuks, kuidas tagab kinnisvara müümine selle, et sa pole "eluaegseks üürnikuks sunnitud"?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:42:41 vasta tsitaadiga

Killer85, no kinnistusraamatus oled siiski omanik sina, lihtsalt panga kasuks on seatud hüpoteek (kui sa räägid psühholoogilisest tundest, et sa pole tegelik omanik, siis on sul isegi õigus). Müümine ei taga, et sa pole eluaegseks üürnikuks sunnitud, aga vähendab ohtu. Nt elad 60 000 euroses korteris ja sul on 40 000 laenu, kui laenu maksta enam ei saa, müüd 60 000 korteri maha ja katad laenu, edas siis näiteks üürid paremate aegadeni. Kui kohe üürikorterit maksta ei jõua, on lugu hapum, üürihinnad ikka nulli ei lähe.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 17:30:30 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, seda küll juhul kus laenujääk on väiksem kui kinnisvara väärtus.
Nagu elu aga näitab, siis langeb säärane 'hädamüük' tihtipeale kokku majanduslangusega - inimesed ei suuda enam 'heal ajal' võetud laene teenindada või soovib pank kukkunud hinna tõttu lisatagatist.

Vabalt võib ette tulla olukord, kus müügist saadud raha ei kata eluasemelaenu ning ülejäänu vormistatakse magusa intressiga väikelaenuks.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 22:02:34 vasta tsitaadiga

Inimesed elavad ennast Swedi facebookis välja.
https://www.facebook.com/SwedbankEestis?fref=ts

Samas Delfi uudisest

tsitaat:
Võtame juba ühendust nende organisatsioonidega, kelle tegevust fondile tehtud annetuse kaudu algselt toetada soovisime ning toetame neid otse. Homse tööpäeva lõpuks anname oma toetuse otse edasi."


ehk hädasolijad ju rahast ilma ei jää
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 22:06:10 vasta tsitaadiga

Aga valus pang ikkagi igas mõttes.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 22:09:24 vasta tsitaadiga

Jah, andmine ja võtmine olid mõlemad valed valikud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 23:22:41 vasta tsitaadiga

kuna swed mulle enam tasuta kaarti ei andnud, siis lihtsalt ei kasuta enam seda thumbs_up.gif
see küll ei puutu teemasse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2014 23:41:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kuna swed mulle enam tasuta kaarti ei andnud, siis lihtsalt ei kasuta enam seda thumbs_up.gif
see küll ei puutu teemasse

Ma küll veel viimati sain. Ütlesin, et maksta ei taha (kaart oli kulunud) icon_razz.gif
Viitasin viisakalt ka LHV omale... sinna tehtud ka makseid, nii et ju hirmutas icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 11:16:01 vasta tsitaadiga

Mis pangas on päriselt ka tasuta pangakaardid st ei ole mingeid lisatingimusi, et ala kanna kogu oma palk sinna vms?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 12:18:02 vasta tsitaadiga

kui laenu pole võtnud, siis seda kohustust küll pole, et palk peab sinna laekuma
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2014 12:28:55 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Mis pangas on päriselt ka tasuta pangakaardid st ei ole mingeid lisatingimusi, et ala kanna kogu oma palk sinna vms?

Vahetamine on Swedis norm ajal ju tasuta, ilmselt ka SEB. LHV tegi pigem nii, et kuumaks puudub, aga vahetuse eest maksad. Nüüd muidugi vähemaktiivsel uue lepinguga kuumaks ka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 14:21:47 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ranel kirjutas:
Mis pangas on päriselt ka tasuta pangakaardid st ei ole mingeid lisatingimusi, et ala kanna kogu oma palk sinna vms?

Vahetamine on Swedis norm ajal ju tasuta, ilmselt ka SEB. LHV tegi pigem nii, et kuumaks puudub, aga vahetuse eest maksad. Nüüd muidugi vähemaktiivsel uue lepinguga kuumaks ka.

No ma mõtlesin siiski, et puudub kaarditasu ja kuumaks. Suht pointless on iga kuu varukaardi eest 0.96eur kuus plekkida.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2014 16:23:32 vasta tsitaadiga

LHV puhul pead vähemalt 1 makse tegema, pole oluline kas poes või internetis. Siis puudub kuumaks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 16:41:59 vasta tsitaadiga

SEBil on küll pakett kus kaardihooldustasu puudub, aga on paketitasu, sealhulgas on siis tasuta makseid Euroopa sees. Nii võib sul mitu kaarti olla, igaüks ise rahakoti vahel.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 16:46:53 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
SEBil on küll pakett kus kaardihooldustasu puudub, aga on paketitasu, sealhulgas on siis tasuta makseid Euroopa sees. Nii võib sul mitu kaarti olla, igaüks ise rahakoti vahel.

Jah, kui sa oled alla 26. Üle selle selliseid tingimusi ei pakuta.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 17:07:57 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
SEBil on küll pakett kus kaardihooldustasu puudub, aga on paketitasu, sealhulgas on siis tasuta makseid Euroopa sees. Nii võib sul mitu kaarti olla, igaüks ise rahakoti vahel.

Jah, kui sa oled alla 26. Üle selle selliseid tingimusi ei pakuta.


Pakutakse ikka, ainult et igakuist paketitasu pead maksma. http://www.seb.ee/igapaevapangandus/seb-paketid
Ilma paketitasuta saavad paketi piisavalt suure igakuise sissetulekuga kliendid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 17:11:49 vasta tsitaadiga

mul on seb-is kõik tasuta, mingi perepaketi teema vms ema kaudu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2014 17:16:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul on seb-is kõik tasuta, mingi perepaketi teema vms ema kaudu

Firma sai ka töötajale vahepeal teha soodustusi. Swedis muidugi mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 17:33:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul on seb-is kõik tasuta, mingi perepaketi teema vms ema kaudu


Kui su ema just kuldklient ei ole, siis ta maksab Perepaketi eest 2,95€/kuus.
http://www.seb.ee/igapaevapangandus/seb-paketid/seb-perepakett
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 18:38:35 vasta tsitaadiga

Peaks kuld olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 04:34:05 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Swedbank krediitkaardi jätavadki alles kuniks makseraskus tekib? Seal ju on nõue et peaks olema igakuine sissetulek ala 1000€ kuus et saada kaarti.

Ühel inimesel kellel juba aastaid ei laeku midagi kontole on siiani Platinum Mastercard miski 10k limiidiga icon_lol.gif .

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2014 07:50:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult nad ikka analüüsivad... kui ta sealt limiidist kasutab vaid 100-200 kuiselt, siis ilmselt probleemi pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 12:03:49 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Huvitav, kas Swedbank krediitkaardi jätavadki alles kuniks makseraskus tekib? Seal ju on nõue et peaks olema igakuine sissetulek ala 1000€ kuus et saada kaarti.

Ühel inimesel kellel juba aastaid ei laeku midagi kontole on siiani Platinum Mastercard miski 10k limiidiga icon_lol.gif .

no ma ei tea, mul naisele on paar korda saadetud uus krediitkaart, palk alla 1000.-
samas limiit on ikka sama 766€ ehk siis see samune 12k krooni. Nad pole viitsinud isegi ümardada icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 12:12:03 vasta tsitaadiga

jeesus188, väiksemaks võid ju limiiti alati lasta vähendada, suurendamine nõuab kahjuks tavapäraste protseduuride läbimist. Mis teha, reeglid sellised.
Ja ega pank omaalgatuslikult ei saa ka niisama heast peast hakata midagi "ümardama".
Või sulle meeldiks, kui ka ATM-st raha võttes õeldaks, et su kontojääk on "umbes" tuhande kanti, täpsustamata. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 17:11:28 vasta tsitaadiga

ei noh, uue kaardiga saadetaks tingimused, et kui aktiveerid, siis oled uute tingimustega nõus vms.
Ega mind ei häiri, lihtsalt mainisin. Kaarti korra paar aastas vaid kasutanud väljamaal, nii et poogen icon_smile.gif
Edit:
Ärge siis ehmatage, kui ukse peal küsitakse "oli asja ka või niisama" icon_biggrin.gif
http://tarbija24.postimees.ee/3035615/video-panga-uuendus-voib-kliente-ehmatada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 20:30:42 vasta tsitaadiga

Tore, et pangateenustes tõrkeid ette tuleb, muidu kukuvad jälle mingid 'visionäärid' sularahavabadust promoma.
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/haired-seb-panga-elektrooniliste-kanalite-toos-vallandasid-klientide-viha-olen-restoranis-ja-tunnen-end-kerjusena?id=70485127
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2015 18:36:50 vasta tsitaadiga

http://online.le.ee/2015/01/05/swedbanki-sularahaautomaat-uuemoisas-torgub/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.02.2015 22:09:25 vasta tsitaadiga

Pagan, Danske paneb eraklientidele uksed kinni. See tähendab, et mul tuleb 4 aasta pärast valida uus pank kus rahaasju ajada....
tagasi üles
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2015 07:59:23 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Pagan, Danske paneb eraklientidele uksed kinni. See tähendab, et mul tuleb 4 aasta pärast valida uus pank kus rahaasju ajada....

Üldiselt on see grupp ju Eestis päris kõvasti koomale tõmmanud. Pigem on idee olla välismaa firmade kodupangaks siin. Nägin hiljuti üht välisfirma laenulepingut seadmele:
Mul 5,6% ja neil 1,6%.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 14:13:06 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Pagan, Danske paneb eraklientidele uksed kinni. See tähendab, et mul tuleb 4 aasta pärast valida uus pank kus rahaasju ajada....


tsitaat:
Vaatamata muudatustele strateegias jätkame kõikide eraklientide teenindamist. Austame kõiki kehtivaid kliendisuhteid ja lepinguid ning kõik lepingud kehtivad endiselt samadel tingimustel edasi. Samuti saab sõlmida uusi lepinguid.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 14:35:14 vasta tsitaadiga

Ilmselt on see jah pigem hea vabandus kontoritevõrgu vähendamiseks. Et ei lennatakse selga, nagu Swedbankile vahepeal.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 14:40:10 vasta tsitaadiga

Mitte, et ma danske kaitseks välja astuks aga millal teil viimati oli reaalselt vaja pangakontorit külastada?
Vahepeal sain siin sularahas summasid, siis oli vaja kontole panna ning sissemakse automaate veel ei olnud ja mingi summa sai kontoris tasuta panna, siis tõesti oli vaja aga nüüd pole aastaid kontorisse jalga tõstnud. Kui kaart läbi saab, tuleb postiga uus ja kõik muu saab netis aetud thumbs_up.gif

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 14:51:16 vasta tsitaadiga

Vaja oli käia sula sisse panemas. Muud põhjust nagu eriti polnud, ei tea kui laenu tahad kas siis peab kohale minema?
Aga need uued aparaadid on küll head, kiired ja korralikud.
Hansapank tundub kiviaeg olema oma masinatega, eriti need kus ainult raha välja saab võtta, väike virvendav ekraan...
Sissemakse omad pole ka paremad, nupud ei tööta korralikult kummalgi, tuleb toksida kuidagi, lihtsalt vajutamisest ei piisa. Uimased ka, võtad konto väljavõtte paberil, paber ammu käes ikka on kiri ees, võtke kviitung...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.02.2015 15:01:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.


penskarite jaoks vaja ju,
enamus kardab neist aparaate rohkem kui surma ju.
Kuigi poed vaatavad õudusega nt selliseid tüüpe kes maksavad mingi 75 sendise nutbari eest kaardiga icon_lol.gif
Tln elades venkude nurgpoodi minnes juba ukse peal müüjad karjusid - sularaha on?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:13:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mitte, et ma danske kaitseks välja astuks aga millal teil viimati oli reaalselt vaja pangakontorit külastada?
Vahepeal sain siin sularahas summasid, siis oli vaja kontole panna ning sissemakse automaate veel ei olnud ja mingi summa sai kontoris tasuta panna, siis tõesti oli vaja aga nüüd pole aastaid kontorisse jalga tõstnud. Kui kaart läbi saab, tuleb postiga uus ja kõik muu saab netis aetud thumbs_up.gif

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.


Ega ma ka kontoritest eriti puudust ei tunne. Käinud seal jah mingite nõustamiste pärast ainult paaril korral.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:13:38 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.


penskarite jaoks vaja ju,
enamus kardab neist aparaate rohkem kui surma ju.
Kuigi poed vaatavad õudusega nt selliseid tüüpe kes maksavad mingi 75 sendise nutbari eest kaardiga icon_lol.gif
Tln elades venkude nurgpoodi minnes juba ukse peal müüjad karjusid - sularaha on?


Ja kui ütlesid "Jah", siis tuli tagant ruumist onu Kolja välja ja ütles "Davai, anna siia"
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:18:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.

LHV icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:22:12 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.

LHV icon_rolleyes.gif


Njah, konto loomine nõuab ikkagi kohaleilmumist
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 05.02.2015 15:34:03 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.

LHV icon_rolleyes.gif


Njah, konto loomine nõuab ikkagi kohaleilmumist


Ning kui ei nõuaks, kas sa siis saaksidki väga usaldada sellist ettevõtmist?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:42:55 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Miks mitte ei võiks olla üks selline pank, mis ei kuluta mõttetult ressurssi kontorite ülalpidamisele.

LHV icon_rolleyes.gif


Njah, konto loomine nõuab ikkagi kohaleilmumist


Ning kui ei nõuaks, kas sa siis saaksidki väga usaldada sellist ettevõtmist?


Mida see mulle rohkem annab kui näen klienditeenindajat kontoris. Kui ikka üle tahetakse lasta, siis ei huvita kedagi lõpuks. Arvutikeskuselt sai rahvas üle. Computechilt sai rahvas üle jne...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 05.02.2015 15:50:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mida see mulle rohkem annab kui näen klienditeenindajat kontoris. Kui ikka üle tahetakse lasta, siis ei huvita kedagi lõpuks. Arvutikeskuselt sai rahvas üle. Computechilt sai rahvas üle jne...


Ehk asi ongi selles - sinu näited ei tahtnud ju tõenäoliselt eesmärgistatult kohe algusest peale kedagi üle lasta, aga lihtsalt ei saadud oma asjadega hakkama ja läks nii

Seevastu aga mõtle kui palju tekiks igasuguseid x libapangafirmasid, mida oleks nii lihtne rajada, sest füüsiliselt ei pea isegi kuskil eksisteerima. Üpris selgelt, ma küll sellistele oma raha ei usaldaks, pigem koguks soki sisse
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 15:54:16 vasta tsitaadiga

No see on nende inimeste tragöödia kes oma digiallkirja annavad mingile lambiettevõttele, LHV ei ole ju lambiettevõte ja ma ei näe takistust, miks ei võiks ma saada nende kontot ja pangakaarti ilma füüsiliselt kohale minemata. Saan aru, et kui soovin võlgu võtta, siis pean nägu näitama.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:12:44 vasta tsitaadiga

Sest selline on seadus, esmane isikutuvastus käib näost-näkku.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 05.02.2015 16:15:20 vasta tsitaadiga

See on rahapesu tõkestamiseks.
https://www.riigiteataja.ee/akt/108052012005?leiaKehtiv kirjutas:

(1) Krediidiasutuses või finantseerimisasutuses konto avamisel või muu teenuse esmakordsel kasutamisel isiku poolt, kellega krediidiasutusel või finantseerimisasutusel ei ole ärisuhet, tuleb tehingus osaleva või teenust kasutava isiku isikusamasus tuvastada, viibides isiku või tema esindajaga samas kohas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:17:01 vasta tsitaadiga

Avasin omal seal konto yle veebi ilma UKs kohal kaimata. Kaart saadeti koju.
http://www.raphaelsbank.com
https://en.wikipedia.org/wiki/Raphaels_Bank

Lihtsalt riskide vahendamiseks. Iiri pangad on nagu nad on lol.


viimati muutis SKG 05.02.2015 16:18:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:17:22 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib see rahapesu andmebüroo vms... teed mingi lambiülekande sõbrale ja paned selgituseks narko, siis saad 4lk blankette täita icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:43:48 vasta tsitaadiga

aga mida siis narkoärikad ülekandesse märgivad? Etsi talvekartulate eest?
icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 16:47:53 vasta tsitaadiga

420
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 05.02.2015 17:05:23 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Pagan, Danske paneb eraklientidele uksed kinni. See tähendab, et mul tuleb 4 aasta pärast valida uus pank kus rahaasju ajada....

Üldiselt on see grupp ju Eestis päris kõvasti koomale tõmmanud. Pigem on idee olla välismaa firmade kodupangaks siin. Nägin hiljuti üht välisfirma laenulepingut seadmele:
Mul 5,6% ja neil 1,6%.
0,5% eest saab ka ja eesti firma
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2015 17:06:25 vasta tsitaadiga

Ilma tagatiseta?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.