Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 00:22:19 vasta tsitaadiga

kuld isegi joodav ju. peaks aastavahetuseks ligi võtma. või raiskama hunniku raha Newcky Browni peale icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.12.2014 11:42:59 vasta tsitaadiga

Purgi kuld on rõve.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:53:47 vasta tsitaadiga

Midagi neile, kes ei taha leppida muude aastaaegadega peale suve. Lehe pruulikojalt tuli välja 4,2% blond ale 32. august.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2015 21:31:36 vasta tsitaadiga

Wormsi Tammine õlu pole üldse poolpaha thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:27:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Wormsi Tammine õlu pole üldse poolpaha thumbs_up.gif
üks paremaid Eesti õllesid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:40:00 vasta tsitaadiga

Vale puha, parim on Pühaste Nokturn või Tankeri Kylmale maale
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2015 22:45:23 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Vale puha, parim on Pühaste Nokturn või Tankeri Kylmale maale
nokturn on kõige kibedam, samas tezcatlipoca võib olla isegi hullem, kuid see ei tähenda, et on parimad
nokturn oleks nagu ahju unustatud must leib, mis söeks kõrbes

õlu võiks siiski täiustada toidulauda oma maitselt, mitte mürgitada kõik ülejäänud maitsed icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:16:14 vasta tsitaadiga

libe, sõna thumbs_up.gif
Ärme unustame, suures moodsate õllede joomise ogaruses, ära vana head Waltrit icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 22:51:58 vasta tsitaadiga

Birbant Double Robust Porter 7,8%, väga mõnus porter Poolamaalt
http://www.ratebeer.com/beer/birbant-double-robust-porter/305982/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 24.01.2015 22:35:55 vasta tsitaadiga

Seekord sain saunas kah peenemaid eesti õllesid mekkida. Kõigepealt narkolabori Braun #55. Tume õlu hapuka ja humalase maitsega. Vaht püsis kogu joomise aja peal. See meeldis mulle proovitud õlledest kõige rohkem. Siis Raba "võta uus pruut tantsima". Eelmisest humalasem aga sellegipoolest väga hea. Lõpuks narkolabori IPA #57. Neist kolmest kõige humalasem ja kangem. Joodav, aga mitte päris minu maitse. Siiski parem kui Õllenauti õlled.
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 22:41:57 vasta tsitaadiga

Õllenauti valik päris suur, seal ka tõelisi pärleid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 23:00:14 vasta tsitaadiga

Õllepood Sip'is @ telliskivi on suht hea eestlaste õllevalik
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.01.2015 08:34:19 vasta tsitaadiga

Aus Karu Tuleb on lihtsalt hea rüübe thumbs_up.gif
Ei midagi erilist, aga ei midagi halba. Mingit elamust sealt küll välja ei tulnud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 25.01.2015 10:42:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit elamust sealt küll välja ei tulnud...


pohmakas ikka tuli
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.01.2015 11:41:16 vasta tsitaadiga

Selle jaoks võiks midagi odavamat võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 11:49:10 vasta tsitaadiga

Kuna aasta lõpus külastasin Spunkat

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja lisaks sellele käisin ühe Ameerika kolleegiga tiiru mööda kõrtse marsruudil Põrgu-Koht-Kelm, siis ma arvan, et kokku proovisin tol perioodil ~25 erinevat sorti väiketootjate rüübet. Umbes 20 kodumaist ja 5 väljastpoolt. Et mitte alkoholismisüüdistust saada, siis ma ei joonud neid üks. Iga pudel läks 2 või 3 vahel jaotamisele, nii et oli rohkem nagu degusteerimine.

Ja peab kurbusega tõdema, et ausalt öeldes ei olnud ühtegi, mis oleks jätnu nii hea mulje, et oleks sellest reast kuidagi eriti positiivselt eristunud icon_lol.gif Võibolla olid siis kõik liiga head. Välja arvatud üks (Põhjala Kreuzberg), mida ei soovita vaenlasele ka.

Hiljuti ostsin Selverist Õllenaudi Punahabet, ja see ausalt öeldes jäi rohkem meelde, kui eelnevad. Ja kõrtsides käimisest jäi meelde Sierra Nevada Pale Ale. Aga noh ega ma ei pea ennast ka hardcore õllegurmaaniks, lihtsalt meeldib proovida erinevaid maitseid. beer_yum.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.01.2015 11:52:23 vasta tsitaadiga

Proovisin kodukandi, ehk Raasiku õlletehase kogu toodangu ära. Ei ole sattunud enne müügi peale. Arvamus - keskpärane, ei midagi erilist, ehk siis käsitööõlle kohta nati niru. Ehk siis endiselt kohalik lemmik pruulikoda Põhjala, eriti Must Kuld aka "Niger Pussy":

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2015 15:16:01 vasta tsitaadiga

See hea jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.01.2015 15:40:26 vasta tsitaadiga

proovige siis wormsi tammine ka siis ära
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.01.2015 17:42:18 vasta tsitaadiga

Proovitud. Ka hea väga hea.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2015 18:10:14 vasta tsitaadiga

Peab vaatama, kas lõunakas on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 29.01.2015 18:38:01 vasta tsitaadiga

Tuld germaanimaa õllede sõbrad icon_biggrin.gif

http://vaata.delfi.ee/view.php?id=99be41ef0646376fd7f2292481b4a741
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 18:39:36 vasta tsitaadiga

see on küll hea pakkumine icon_eek.gif
Muidu saad selle raha eest 3 õlli ju icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2015 19:10:24 vasta tsitaadiga

eelmine aasta oli sarnane pakkumine neilt, kuid hind oli 9.90€
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 29.01.2015 21:41:04 vasta tsitaadiga

Suhe oli sama, ehk siis 3 õlle kohapealse hinnaga.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2015 15:15:38 vasta tsitaadiga

Käisin kohalikus poes ja võtsin tuuliku, nagu vesi...krt maitse ära rikutud nende paremate tootjatega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 15:20:26 vasta tsitaadiga

Magic, ainuke veel solkimata asi on karksi nii hele kui tume. veel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.02.2015 15:33:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Magic, ainuke veel solkimata asi on karksi nii hele kui tume. veel.

Et mu tunne polnud siis vale? St. ongi mõne komponendi osas tehtud soodsamaks...
Karksi tume oli tõesti ok.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.02.2015 15:39:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Magic, ainuke veel solkimata asi on karksi nii hele kui tume. veel.

Hmm, kas tõesti? Karksis pandi tume traat/portselankorgiga pudelisse. Samal ajal tehti seda juba ka Tartus, kroonkorgi alla.
Maitsevahe oli suur, kõrvuti võttes ei sündinud Tartu oma juua.
Ja Karksis teatavasti enam õlut ei keedeta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 15:45:46 vasta tsitaadiga

selle eripruuli sildi peal oli viimati lugedes, et alekokk on ainult turustaja. maitse on neil mõlemal ok võrreldes tuulikuga. portselanist korgiga asi on üsna palju teisest puust jah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.02.2015 15:55:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
selle eripruuli sildi peal oli viimati lugedes, et alekokk on ainult turustaja. maitse on neil mõlemal ok võrreldes tuulikuga. portselanist korgiga asi on üsna palju teisest puust jah.

Ei usu, et seal sõna "ainult" on.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 16:54:33 vasta tsitaadiga

tootja:
turustaja:
osta kuskilt pudel ja loe. uskumine ei aita.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.02.2015 18:20:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tootja:
turustaja:
osta kuskilt pudel ja loe. uskumine ei aita.

Uskumine ei aita jah.
Ma lihtsalt tean, mida Karksis praegu tehakse (ise seal õllekas 7 aastat töötanud).


Aga igaks juhuks ostan, kui näen. Äkki ongi Tartus tehtu joodavam kui vanasti.

/see on läheb offtopicuks juba/
********************************
Kas keegi Grimbergeni tumedat pudeliõlu Ambrée on kusagil Eestis müügil näinud? Kus kraanist saab, seda tean.
Omapärane on veel see, et belgianshop.com pakub seda 0,33 pudelites, Saku aga kuuldavasti 0,25-stes. Ju nad kohapeal villivad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2015 18:48:01 vasta tsitaadiga

leidsin poest täna alexandri weizeni, pidi ikka 2tk kaasa rabama
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 19:03:22 vasta tsitaadiga

kõlab hästi, aga eks peale proovimist saab täpsemalt rääkida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2015 19:09:51 vasta tsitaadiga

parem, kui wiru õlletehases tehtud pulsi nisukas, kuid saku valge oli parema mälestusega
pole ammu nisukat joonud, seega mälu on tuhmunud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 19:19:25 vasta tsitaadiga

mälu on sul padujoomisest tuhmunud icon_lol.gif icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2015 19:55:07 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
leidsin poest täna alexandri weizeni, pidi ikka 2tk kaasa rabama


Ma teadsin, et ma olen seda kuskil näinud...

http://www.beersofeurope.co.uk/volfas-engelman-balta-pinta
http://www.volfasengelman.lt/bravoras/en/products/beer/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2015 19:56:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mälu on sul padujoomisest tuhmunud icon_lol.gif icon_idea.gif
sa ei pea oma probleemile kaaslast otsima. sa oled joomisest tingitud mälutuhmumisprobleemiga üksi icon_cry.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 22:44:51 vasta tsitaadiga

Üks huvitav õlle soovitus. Vormsi pruulikoja tehtud 7.5% doppelbock Gambrinuse Õllepood Radiaator. Ehk siis Gambriniuse õllepoe (Õllepood nr 1.) enda õlu. Õlle saamise lugu on selline, et tehti klientide vahel küsitlus, kus uuriti millist õlut võiks pruulida ja kes peaks seda tegema ning mis nimeks panna. Tulemuseks on oivaline rüübe. Põhimõtteliselt peaks seda saama vaid tartu ja pärnud gambriniuse poodidest, aga natuke tuli ka tallinan laia tänava poodi. Soovitan soojalt proovida.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.02.2015 22:50:31 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Üks huvitav õlle soovitus. Vormsi pruulikoja tehtud 7.5% doppelbock Gambrinuse Õllepood Radiaator. Ehk siis Gambriniuse õllepoe (Õllepood nr 1.) enda õlu. Õlle saamise lugu on selline, et tehti klientide vahel küsitlus, kus uuriti millist õlut võiks pruulida ja kes peaks seda tegema ning mis nimeks panna. Tulemuseks on oivaline rüübe. Põhimõtteliselt peaks seda saama vaid tartu ja pärnud gambriniuse poodidest, aga natuke tuli ka tallinan laia tänava poodi. Soovitan soojalt proovida.

Spoiler Spoiler Spoiler
mis tolle laia tänava poe aadress on, homme linna asja, võtan ehk prooviks thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 13:34:42 vasta tsitaadiga

Lai tn 8. Leida ei tohiks olla raske, sest õllepudeleid täis aken on avatud tänava poole.

Kui kellelgi raha üle ja soov seda õlle peale kulutada, siis siin artiklis mõned vihjed, mida osta võiks
http://liquor.com/articles/most-expensive-beers/#pdfMJHVQEGIpcV02.99
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.02.2015 02:31:45 vasta tsitaadiga

sink the bismarcki olen drink baris võtnud icon_razz.gif thumbs_up.gif



aga sain täna sealt laialt tänavalt radiaatorile ja lisaks veel ka põhjala "pime öö"'le käpa taha thumbs_up.gif icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.02.2015 02:37:53 vasta tsitaadiga

Panen degusteerimiseks kokku nimekirja eesti õlledest mis välja tulnud pärast 2012 jaanuari.
Kellel soovitusi, pange siia.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 02:42:01 vasta tsitaadiga

Viimane alecoqi jõuluporter on üle aastate parim tume õlu... minu arust.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 14:17:20 vasta tsitaadiga

Stockmannis on öö ja pime öö normaalse hinnaga müügil
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.02.2015 14:43:02 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Panen degusteerimiseks kokku nimekirja eesti õlledest mis välja tulnud pärast 2012 jaanuari.
Kellel soovitusi, pange siia.
õllenadi kuukõndija thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 15:32:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
Panen degusteerimiseks kokku nimekirja eesti õlledest mis välja tulnud pärast 2012 jaanuari.
Kellel soovitusi, pange siia.
õllenadi kuukõndija thumbs_up.gif
kuukõndija ka praegu stockmannis müügil (seal letis, kus need suured õllepudelid on)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 15:59:09 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Panen degusteerimiseks kokku nimekirja eesti õlledest mis välja tulnud pärast 2012 jaanuari.
Kellel soovitusi, pange siia.
Tankeri Patuingel ja Külmale Maale.
Põhjala Mutant Disco. Öö tuli vist 2012 lõpus, et see peaks ka sobima.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.02.2015 16:00:40 vasta tsitaadiga

Paari päeva jooksul jõuab neid rohkem proovida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.