Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.01.2015 14:14:22 vasta tsitaadiga

Mind isiklikult ei huvita see eriti üldse, sest mul ei ole a) zuumi lisakaarti ega b) suurt hulka nutiseadmeid. Arvasin vaid, et oleks kena, kui mõni teadja seda infot jagaks, sest kindlasti on neid, keda see huvitaks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 26.01.2015 20:42:35 vasta tsitaadiga

Sain oma starmani modemist jagu vist. Vana hea iga tund restart probleem ja peale nõelatrikki enam dns servusid kätte ei saa ja modem cisco/cisco ligi ei lase. Pole netti enam vähemalt 59 minutitki.

Edit. Peale umbes kümmet restarti nõelaga/ilma hakkas niipalju tööle, et nett tagasi, aga ligi ikka ei lase.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.01.2015 11:17:02 vasta tsitaadiga

Teie, kes võtsite uue 400Mbit interneti ja said uue modemi: kas teil ka katkeb internet vahel mõneks minutiks? Starmaniga on raske kontakti saada, tavaliselt pädevat vastust/lahendust ei tule seega mõtlesin, et küsiks siin abi. Nt. modemi resetid ei aita midagi, mida nad alati esimese lahendusena pakuvad, kui midagi häda on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 27.01.2015 11:20:10 vasta tsitaadiga

Nagu ma enne kirjutasin siis iga tund katkeb. Aitab nõelaga pikk reset tagant. Mõneks ajaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 27.01.2015 11:37:36 vasta tsitaadiga

Ma ei pannud su postitust tähelegi. Aga sinu lahendus, mida ma olen ka ise kasutanud on vaid ajutine lahendus nagu sa ise mainisid. Probleemist oleks vaja jäädavalt lahti saada.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.01.2015 13:40:24 vasta tsitaadiga

Kes sai 400/40 paketiga uue modemi? Ainult ruutereid jagatakse ju.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2015 15:56:52 vasta tsitaadiga

ilmselt seda 3940 i silmas peetakse.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 22:46:52 vasta tsitaadiga

Mul käis ka täna tehnik kodus, et kiirus 400 peale tõsta. Seega modem läks minema ja ruuter tuli asemele, mida ainult modemina tööle panna ei saa. Alguses proovisime koos tehnikuga teha nii, et minu ruuter nende ruuteri dmz-sse, aga siis lõpetas millegi pärast nende ruuteris dns töötamise ja tuli resest teha nende ruuterile. Lisaks mingil imelikul põhjusel ei lasknud nende ruuter läbi minu ruuteri üle 100 läbi (NB! enne otse modemist 200 tuli ju läbi ja minu ruuteri seaded jäid samaks). Seega ei jäänud mul muud üle kui oma ruuter vahelt välja võtta. Sisevõrgu aadressi muuta ei lase. DNS serverite aadresse muuta ei lase (olen siiani kasutanud Goole omi). DHSP starting aadressi muuta ei lase. Kui vaadata selle Cisco ruuteri võimalusi, siis selles mis sulle antakse on päris palju kinni pandud. Kõige lahedam on, et kui vaadata "Pre-assigned DHCP IP Addresses" listi, siis seal on kogu aeg mingi seade, mis võtab endale IP-aadressi kohe ka peale reseti tegemist ja välja visata seda sealt ka ei saa. MAC järgi on tegu Scientific Atlanta võrguseadega, mis oleks nagu Cisco ise (ettevõtete ühinemine). Samas Connected Devices Summary tabelis teda näha ei ole.
Krt, ei meeldi mulle asjad, mis tekitavad kahtlusi, mis tekitavad kõhklusi, eriti kui sulle surutakse peale seadmeid, mida sul ei ole võimalik täielikult hallata icon_mad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 22:48:30 vasta tsitaadiga

Koli elioni icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.01.2015 22:53:03 vasta tsitaadiga

Westswamp kirjutas:
Mul käis ka täna tehnik kodus, et kiirus 400 peale tõsta. Seega modem läks minema ja ruuter tuli asemele, mida ainult modemina tööle panna ei saa. Alguses proovisime koos tehnikuga teha nii, et minu ruuter nende ruuteri dmz-sse, aga siis lõpetas millegi pärast nende ruuteris dns töötamise ja tuli resest teha nende ruuterile. Lisaks mingil imelikul põhjusel ei lasknud nende ruuter läbi minu ruuteri üle 100 läbi (NB! enne otse modemist 200 tuli ju läbi ja minu ruuteri seaded jäid samaks). Seega ei jäänud mul muud üle kui oma ruuter vahelt välja võtta. Sisevõrgu aadressi muuta ei lase. DNS serverite aadresse muuta ei lase (olen siiani kasutanud Goole omi). DHSP starting aadressi muuta ei lase. Kui vaadata selle Cisco ruuteri võimalusi, siis selles mis sulle antakse on päris palju kinni pandud. Kõige lahedam on, et kui vaadata "Pre-assigned DHCP IP Addresses" listi, siis seal on kogu aeg mingi seade, mis võtab endale IP-aadressi kohe ka peale reseti tegemist ja välja visata seda sealt ka ei saa. MAC järgi on tegu Scientific Atlanta võrguseadega, mis oleks nagu Cisco ise (ettevõtete ühinemine). Samas Connected Devices Summary tabelis teda näha ei ole.
Krt, ei meeldi mulle asjad, mis tekitavad kahtlusi, mis tekitavad kõhklusi, eriti kui sulle surutakse peale seadmeid, mida sul ei ole võimalik täielikult hallata icon_mad.gif
Mul siiamaani venib 400 Mbps peale liikumine just seepärast, et Cisco ei ole siiani välja andnud 400 Mbps modemit EuroDOCSIS sagedustega. DOCSIS oma on ammuilma olemas, aga see kõlbab vaid Ameerikas kasutamiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 23:01:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, seadmevahetuse saab starmanis lihtsamalt mis iganes seadmega. plusspoolelt selle 3940 i kohta on see, et tal on dualband AC wi-fi..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.01.2015 23:05:32 vasta tsitaadiga

modemi puudumine on thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 23:06:50 vasta tsitaadiga

on.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 31.01.2015 23:21:26 vasta tsitaadiga

Andke siis teada, kui ilmub modem või suudetakse mõni muu seade vastavalt tööle panna.
Ma oleks ka kiiremast ühendusest huvitatud. Muidugi, kui pole ise enne jõudnud Elioni nettust võtta.
Võrreldes kehtivate alkohindadega pole ju rahalise väljamineku erinevus oluline.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2015 23:40:11 vasta tsitaadiga

starmanist sa saad selle seadme renti ja kasutad kuni klient oled. kui seadmega rendiperioodil midagi juhtub, vahetatakse see seade kobinateta välja, mitte ei müüda seda sulle kahe aasta jooksul tüki kaupa maha.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2015 00:03:15 vasta tsitaadiga

mõni 3940 kasutaja oma seadet lähemalt torkida julgeb? et kas midagi sellist on võimalik? http://blog.giuseppeurso.net/how-to-enable-real-bridge-mode-for-upc-cisco-epc-3925-with-html-injection/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 00:12:34 vasta tsitaadiga

3925 e asemele saad sa küsimise peale kenasti 3008 või 3208 /3212 he.. telliseks laskmise hind on sul lepingus kirjas.

teine asi: selle jaoks pead sa adminnina sees olema. cisco/cisco EI OLE adminnikonto.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2015 00:42:38 vasta tsitaadiga

joo suhkruvett, mul juba on 3008.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 12:35:26 vasta tsitaadiga

ja sina, "tark mees", võtad selle sonkimisele õhutamise eest varalise vastutuse kah?
taavi kirjutas:
mõni 3940 kasutaja oma seadet lähemalt torkida julgeb? et kas midagi sellist on võimalik? http://blog.giuseppeurso.net/how-to-enable-real-bridge-mode-for-upc-cisco-epc-3925-with-html-injection/

SUL on 3008, lingil käib jutt 3925 st ja sa tahaks, et keegi seda 3940 i peal prooviks. thumbs_up.gif

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 01.02.2015 16:10:22 vasta tsitaadiga

Tegelikult olen seda küsimust juba Heli- ja Multimeediafoorumis käsitlenud, aga pisut puudutab ka Starmanit, kuna seade Starmani võrgus.
Sai soetatud LG soundbar, millel on ka Nuti TV. Kõik äpid töötavad laitmatult v.a Youtube - sageli on teade, et on võimetu ühenduma kanaliga, kui pikapeale ära ühendub (võtab minuteid), siis iga video avaneb ja ligikaudu minut. Ja kui video vaatamine katkestada, siis võtab tükk aega, etjärgmist vaadata või viskab ka välja. Starmani M-netipakett, nii et kiirust on. Kui teleri (Sony) enda Youtube avada, siis praktiliselt 4 sekundiga läheb video käima. Kas on miski LG poolne eripära (LG telerite omanikud võiks ka tagasisidet anda) või Starmani teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 16:49:59 vasta tsitaadiga

võta oma telku mõnda kohta kaasa, kus muu ISP i võrku levitatakse või pane oma telku mõne mobla hotspoti külge..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrekus
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 01.02.2015 17:10:28 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Tegelikult olen seda küsimust juba Heli- ja Multimeediafoorumis käsitlenud, aga pisut puudutab ka Starmanit, kuna seade Starmani võrgus.
Sai soetatud LG soundbar, millel on ka Nuti TV. Kõik äpid töötavad laitmatult v.a Youtube - sageli on teade, et on võimetu ühenduma kanaliga, kui pikapeale ära ühendub (võtab minuteid), siis iga video avaneb ja ligikaudu minut. Ja kui video vaatamine katkestada, siis võtab tükk aega, etjärgmist vaadata või viskab ka välja. Starmani M-netipakett, nii et kiirust on. Kui teleri (Sony) enda Youtube avada, siis praktiliselt 4 sekundiga läheb video käima. Kas on miski LG poolne eripära (LG telerite omanikud võiks ka tagasisidet anda) või Starmani teema.


Mul ei ole küll Starmani internetti, aga Youtube ja LG telekas teevad omavahel väga kenasti koostööd. Mida ei saa aga öelda Starboxi ja LG teleka kohta. Nimelt kanalivahetusega kaob tihti heli ära HDMI ühenduse kaudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 01.02.2015 17:14:11 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võta oma telku mõnda kohta kaasa, kus muu ISP i võrku levitatakse või pane oma telku mõne mobla hotspoti külge..


Optsioon #2. Paneb graafiku jooksutama, kui seade on pingitav sisevõrgust. Kohe näha. laurx, tõenäoliselt evivad Cisco modem-ruuterid SNMP võimalust. Kust selle sisse lülitada saab?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 01.02.2015 17:47:05 vasta tsitaadiga

No see kanalivahetusega heli kadu on Sonyl samuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 02.02.2015 22:47:35 vasta tsitaadiga

Tahaks oma Wi-fi seadeid muuta, aga admin-admin, cisco-cisco jm. on invalid. Tehnikus külastusest oli cisco-cisco variant salvestatud browserisse, kuid see ei lase sisse enam. Kuidas ma lõpuks sisse saaksin logida?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.