|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
17.01.2015 23:13:54
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Tänud vastajatele. Sain veidi mõtteid juurde, mida veel otsida. Paljude miinus minu jaoks ongi see, et eeldavad mingeid kontosid kuskil. Sellised ei sobi.
riaak, Toggli mõte käis endalgi korraks peast läbi, sest sai kunagi nende algusajal seda ajamõõtmisel kasutatud.
Sixten, mul hetkel ongi Excel, aga tahtsin just sellest lahti saada, et oleks mugavam ja kiirem sisestada tegevust - valid tegevuse ja kuupäeva . Umbes sellised, nagu on igasugused rahakulutamise jälgimise rakendused (näit. Expense IQ) |
KeepTrack on suhteliselt selline, mida ma otsisin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zagalaga.keeptrack
Ja üks lugu ka telekate teemast siia:
| Dijital kirjutas: |
Teoorias kõlab ilusti. Kommentaarid koledasti. Eks praktika näitab tegelikkust, kui teleka taha satun. Tänud. |
Algus oli paljulubav. Sai juhtida teleka volüümi, kanaleid. Siis läksin teleka menüüsse. Kõik ok. Liigun seal ringi. Olen ilgelt sillas. Ja nii kui lähen signaali tugevust vaatama, jääb äpp korraks laadima ja siis kiri, et ühendus katkenud ja rakendus paneb ennast kinni. Demet . Proovitud sai siis v1 äppi, kuna telekaks oli 2013 aasta teler.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.01.2015 17:11:12
|
|
|
| Kas leiduks selline lihtne rakendus, et kui moblalt kaoks levi ära. Näiteks 5min, pole levi siis hakkab karjuma.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
19.01.2015 16:23:54
Andriod smartphone energy saver app abi |
|
|
| Värske Samsung Galaxy S4 mini omanik ning tekkis küsimus, et kas on tasuta saada mõnda programmi mis suudaks telefoni ööseks kas siis päris välja lülitada või siis vähemasti mingisse deep sleep mode viia ning hommikul jälle automaatselt normaalsesse reziimi tagasi tuua?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
19.01.2015 20:07:53
Re: Andriod smartphone energy saver app abi |
|
|
| Terror kirjutas: |
| Värske Samsung Galaxy S4 mini omanik ning tekkis küsimus, et kas on tasuta saada mõnda programmi mis suudaks telefoni ööseks kas siis päris välja lülitada või siis vähemasti mingisse deep sleep mode viia ning hommikul jälle automaatselt normaalsesse reziimi tagasi tuua? |
Tasker
Profile scheduler
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
20.01.2015 00:57:22
|
|
|
Olen nüüd selle aasta algusest saati kasutanud Wifi Time Tracker äppsi.
Sai siis ära määratud kaks töökohta, mille vahet liigun nii kuidas juhtub. Ühes töökohas viibin kahes erinevas ruumis ja seega määrasin ära ka kahe erineva ruumi wifi ruuterite levialade nimed sama töökoha profiili alla. Juba töökoha majale lähenedes tunneb taskus vibratsiooni, mis teavitab tööaja lugemist. Aku hõivamine väga minimaalne. Väike screenshot ka minu tööaegadest.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.01.2015 11:00:11
|
|
|
Kas see on võimeline wifi AP-sid MAC aadresside järgi eristama ka (et saaks samanimelise võrgu piires liikumisi jälgida) või ainult nime järgi?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
20.01.2015 14:09:25
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Kas see on võimeline wifi AP-sid MAC aadresside järgi eristama ka (et saaks samanimelise võrgu piires liikumisi jälgida) või ainult nime järgi? |
Tundub, et vaid nime järgi aga pole testinud MAC teemat.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.01.2015 11:34:27
|
|
|
Tekkis selline küsimus, et kas arvutist Android seadet juhtida saab?
Sellesmõttes, et kasutan Xperia Z'i pleierina ja mugav oleks arvutist lugu vahetada, youtube, soundcloud vms.
TeamViewerit proovisin, aga pole päris see, muud google vastused polnud ka väga abistavad.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.01.2015 12:18:10
|
|
|
| Airdroid ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.01.2015 13:33:48
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| puik17, lihtsalt huvi pärast, mis TeamVieweril puudu jäi? Ja teisalt, kui oled juba arvuti taga, miks siis telefoni pleierina edasi kasutad? |
TeamVieweriga juutuubist muusikat mängides üle brauseri muusika hakkis. AirMirrorit uurisin ka, aga nõuab rooti.
Arvuti on diivanilaual, kõlarid natuke kaugemal pluss ei tööta audio pesa.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
23.01.2015 14:53:41
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| puik17, lihtsalt huvi pärast, mis TeamVieweril puudu jäi? Ja teisalt, kui oled juba arvuti taga, miks siis telefoni pleierina edasi kasutad? |
TeamVieweriga juutuubist muusikat mängides üle brauseri muusika hakkis. AirMirrorit uurisin ka, aga nõuab rooti.
Arvuti on diivanilaual, kõlarid natuke kaugemal pluss ei tööta audio pesa. |
Kui ma su probleemist õigesti aru saan, siis selline seade oleks palju mugavam lahendus: link
Kõlarid olgu kaugel tahes, telefoni saad enda käes hoida ja heli liigub üle Bluetoothi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.01.2015 15:34:26
|
|
|
| Õige, aga asja mõte ongi selles, et ma ei peaks veel ühte lisavidinat ostma. Tulen koju, viskan telefoni dokki ja vajadusel saan arvutis lisaks muudele toimingutele ka endale meelepärast muusikat lasta.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
23.01.2015 16:05:06
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Õige, aga asja mõte ongi selles, et ma ei peaks veel ühte lisavidinat ostma. Tulen koju, viskan telefoni dokki ja vajadusel saan arvutis lisaks muudele toimingutele ka endale meelepärast muusikat lasta. |
Oleneb arvutist, aga üldjuhul suudab ka arvuti sellesse Bluetooth vastuvõtjasse oma heli saata - pole telefoni vahepeale vajagi. Ühesõnaga, lisavidin küll, aga ülimalt mugav.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.01.2015 21:10:27
|
|
|
Tänud!
Eks tuleb ikka üks vidin juurde muretseda
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
25.01.2015 19:29:33
|
|
|
Kas on olemas mõnda rakendust või lahendust, kuidas teha kataloogist/failist "shortcut", mitte desktopile, vaid kuhugi teise kataloogi?
Näiteks, mul on failid:
abc/fafa/1.pdf
abc/fafa/2.pdf
abc/fafa/3.pdf
abc/fafa/4.pdf
Tahaks teha shortcutid näiteks:
esimene\1.pdf.shortcut
esimene\3.pdf.shortcut
teine\1.pdf.shortcut
teine\4.pdf.shortcut
Peamine põhjus on see, et ei tahaks faile topelt/duubeldada ning vajadusel saaks siis muuta ühte seda sama faili, aga on lihtsalt "linkitud" (ehk shortcut).
Mõnes suuremas failihalduris sisse ehitatud? ES File manager? Astro? Ei suutnud leida väga.
EDIT: Uurisin veidi ning paljud failisüsteemid (NTFS, FAT32) ei toeta "symbolic link" ning sellepärast leiutaski Microsoft .lnk faili.
Huvitav, miks Androidi peal mingisugune failihaldur seda teinud ei ole... Ongi mingisugune uus "tekstifail", laiendiga .shortcut või misiganes ning failisisu on "\mnt\sdcard\folder\file.pdf" või misiganes - lihtsustatud kujul, point säilib.
Kui keegi teab mõnda failihaldurit, mis toetab taoliste lingifailide loomist, siis palun jagage infot
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
25.01.2015 19:37:09
|
|
|
| Widgetite lisamise all on ehk failihalduri mingi widget shortcut, või siis halduris endas faili peal long pressi tehes ehk. Solid Explorer toetab mõlemat viisi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
26.01.2015 09:01:45
|
|
|
Android jookseb Linuxi kernelil. Linuxis saad teha SymLingi (sisuliselt windowsi shortcut) käsuga ln -s /viidatav/kataloog /uue/viite/kataloog. Endal pole hetkel androidi seadet käepärast, et proovida. Ilmselt oleks terminali emulaatorit selleks vaja.
e: Kui see ei tööta, siis võid proovida midagi analoogset: ln -sf /viidatav/kataloog /uue/viite/kataloog. Pea aga silmas, et FAT32 symlinke ei toeta.
e2: proovisin järgi ja töötab
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.01.2015 10:56:25
|
|
|
LKits, kõigepealt BusyBox (Stericson), sest Droidis puuduvad muidu paljud vajalikud käsurea tööriistad. Busybox paigalda /system/xbin kataloogi ja kasuta pakutavat smart install võimalust.
Terminali emulaatoreid on praeguseks ajaks juba mitmeid, ehk on mõni ka etem kui Jack Palevich'i oma, ei tea täpselt. Viimatinimetatul on "sünnist saati" hädad ctrl, alt jm juhtklahvide emuleerimisega.
Kui ei taha otse telefonis jännata ega sinna midagi paigaldada, siis märgatavalt lihtsam ja kiirem võib olla arvutist USB juhtme kaudu adb shellis need symlingid luua. Eriti kui arvutis juba adb olemas eelnevalt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
28.01.2015 02:21:43
|
|
|
Miks HVl endiselt oma appi pole või tegeleb sellega keegi?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.01.2015 06:44:44
|
|
|
HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
28.01.2015 11:22:50
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida? |
vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
28.01.2015 12:09:07
|
|
|
| Ehk keegi on kokku puutunud ja oskab soovitada appi, millega saaks täita täidetavat pdf vormi, kus on peal ka allkirja väli, mille saab allkirjastada .pfx failiga. Hetkel tundub soovitule lähedaseim olema SignDoc Mobile, mis on aga oma kasutatavuse poolest kehv ja lisaks tasuline. App võib olla tasuline, kui teeb oma tööd hästi.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.01.2015 12:49:26
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida? |
vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll. |
Mobile Operaga on väga mugav foorumit sirvida, teistega mitte.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
28.01.2015 17:41:09
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| -steven-- kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida? |
vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll. |
Mobile Operaga on väga mugav foorumit sirvida, teistega mitte. |
Tapatalk ei toimi?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.01.2015 19:13:01
|
|
|
Mis see on?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.01.2015 19:38:50
|
|
|
| Ja et foorum pole prioriteet, kuhu raha matta. Kõikidel 5+" FHD labidad taskus, mis häda sealt tavalist versiooni pruukida on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
28.01.2015 19:53:05
|
|
|
Nagu selgub, siis kõikidel päris pole. Peab äkki ise selle kätte võtma.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.01.2015 20:16:53
|
|
|
5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.01.2015 20:36:25
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| 5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha. |
Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.01.2015 21:13:54
|
|
|
Proovisin ka arvutis, alla 719px ei saa lehe laiust kuidagi esitleda, ilma et sisu ära kaotaks. Tänapäeva telefonid 16:9 suhtega esitlevad end veebis kui 360x640 resolutsiooniga, seega ka parimal juhul on foorum igatepidi lai. Huvitav mismoodi see vastav brauser siis foorumi kujundust kokku laob?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2015 21:23:38
|
|
|
ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.01.2015 23:02:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea |
http://www.whatismyscreenresolution.com/
Mis siin ütleb resoks?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2015 23:15:49
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea |
http://www.whatismyscreenresolution.com/
Mis siin ütleb resoks? |
960x540
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.01.2015 23:20:40
|
|
|
No 5" fullHD ekraanilt on HV Foorumit küll kehv vaadata ja kasutada. Samas 8" tahvlilt on juba täitsa okei.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.01.2015 08:02:34
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha. |
Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha  |
Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
29.01.2015 13:41:59
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha. |
Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha  |
Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360. |
Mul S5-l (Kitkat 4.4.4) igastahes Opera Classic (v12.10) tihti pangestub millegipärast. S2-l seda ainult kasutasingi. Nüüd vahelduva eduga kasutan Chromet aga Opera tundub mugavam.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.01.2015 14:26:46
|
|
|
Navionics'it sai kunagi iOS-i peal katsetatud, play-s paistab ka olemas olevat. Selliseid asju muidugi tasuta ei saa.
Edit: see oli nüüd kellelegi, kes merekaardi kohta uuris ja vahepeal juba oma posti maha võtta jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.01.2015 14:39:19
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| 5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha. |
Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha  |
Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360. |
Mul S5-l (Kitkat 4.4.4) igastahes Opera Classic (v12.10) tihti pangestub millegipärast. S2-l seda ainult kasutasingi. Nüüd vahelduva eduga kasutan Chromet aga Opera tundub mugavam. |
S4 (4.4.2) ja Nexus 5 (5.0.1) Opera Mobile 26.0.xxxxxxxxxxx ja väga bueno. Nii vana on jah juba piin kasutada,
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
29.01.2015 16:43:57
|
|
|
rex, tänud vastuse eest! Ma märkasin jah, et veidi vales teemas oli küsimus.
Märt., playstores on kolm varianti. Ma olen seni seda classicut kasutanud. Opera developerid kirjutavad ka kommentaarides, et classic kuni android 4 soovituslik.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2015 18:46:38
|
|
|
ei tea, ma kasutan android stock brauseriga foorumit ja ei kurda. Saab kenasti asjad aetud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.02.2015 22:03:17
|
|
|
| See ei pruugi kunagi juhtuda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|