Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2015 23:13:54 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Tänud vastajatele. Sain veidi mõtteid juurde, mida veel otsida. Paljude miinus minu jaoks ongi see, et eeldavad mingeid kontosid kuskil. Sellised ei sobi.
riaak, Toggli mõte käis endalgi korraks peast läbi, sest sai kunagi nende algusajal seda ajamõõtmisel kasutatud.
Sixten, mul hetkel ongi Excel, aga tahtsin just sellest lahti saada, et oleks mugavam ja kiirem sisestada tegevust - valid tegevuse ja kuupäeva icon_razz.gif. Umbes sellised, nagu on igasugused rahakulutamise jälgimise rakendused (näit. Expense IQ)


KeepTrack on suhteliselt selline, mida ma otsisin thumbs_up.gif https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zagalaga.keeptrack

Ja üks lugu ka telekate teemast siia:
Dijital kirjutas:
Six kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.companion

Dijital kirjutas:

Kas kuidagi on võimalik teha ka teistpidi, et teleri pilt manada telefoni ekraanile? Vaja antenni häälestamiseks signaali jälgida.

Teoorias kõlab ilusti. Kommentaarid koledasti. Eks praktika näitab tegelikkust, kui teleka taha satun. Tänud.

Algus oli paljulubav. Sai juhtida teleka volüümi, kanaleid. Siis läksin teleka menüüsse. Kõik ok. Liigun seal ringi. Olen ilgelt sillas. Ja nii kui lähen signaali tugevust vaatama, jääb äpp korraks laadima ja siis kiri, et ühendus katkenud ja rakendus paneb ennast kinni. Demet thumbs_down.gif. Proovitud sai siis v1 äppi, kuna telekaks oli 2013 aasta teler.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 17:11:12 vasta tsitaadiga

Kas leiduks selline lihtne rakendus, et kui moblalt kaoks levi ära. Näiteks 5min, pole levi siis hakkab karjuma.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 16:23:54 Andriod smartphone energy saver app abi vasta tsitaadiga

Värske Samsung Galaxy S4 mini omanik ning tekkis küsimus, et kas on tasuta saada mõnda programmi mis suudaks telefoni ööseks kas siis päris välja lülitada või siis vähemasti mingisse deep sleep mode viia ning hommikul jälle automaatselt normaalsesse reziimi tagasi tuua?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.01.2015 20:07:53 Re: Andriod smartphone energy saver app abi vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Värske Samsung Galaxy S4 mini omanik ning tekkis küsimus, et kas on tasuta saada mõnda programmi mis suudaks telefoni ööseks kas siis päris välja lülitada või siis vähemasti mingisse deep sleep mode viia ning hommikul jälle automaatselt normaalsesse reziimi tagasi tuua?


Tasker
Profile scheduler

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 00:57:22 vasta tsitaadiga

Olen nüüd selle aasta algusest saati kasutanud Wifi Time Tracker äppsi.
Sai siis ära määratud kaks töökohta, mille vahet liigun nii kuidas juhtub. Ühes töökohas viibin kahes erinevas ruumis ja seega määrasin ära ka kahe erineva ruumi wifi ruuterite levialade nimed sama töökoha profiili alla. Juba töökoha majale lähenedes tunneb taskus vibratsiooni, mis teavitab tööaja lugemist. Aku hõivamine väga minimaalne. Väike screenshot ka minu tööaegadest.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 11:00:11 vasta tsitaadiga

Kas see on võimeline wifi AP-sid MAC aadresside järgi eristama ka (et saaks samanimelise võrgu piires liikumisi jälgida) või ainult nime järgi?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 14:09:25 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kas see on võimeline wifi AP-sid MAC aadresside järgi eristama ka (et saaks samanimelise võrgu piires liikumisi jälgida) või ainult nime järgi?

Tundub, et vaid nime järgi aga pole testinud MAC teemat.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 11:34:27 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kas arvutist Android seadet juhtida saab?
Sellesmõttes, et kasutan Xperia Z'i pleierina ja mugav oleks arvutist lugu vahetada, youtube, soundcloud vms.
TeamViewerit proovisin, aga pole päris see, muud google vastused polnud ka väga abistavad.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 12:18:10 vasta tsitaadiga

Airdroid ilmselt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2015 13:14:00 vasta tsitaadiga

puik17, lihtsalt huvi pärast, mis TeamVieweril puudu jäi? Ja teisalt, kui oled juba arvuti taga, miks siis telefoni pleierina edasi kasutad?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 13:33:48 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
puik17, lihtsalt huvi pärast, mis TeamVieweril puudu jäi? Ja teisalt, kui oled juba arvuti taga, miks siis telefoni pleierina edasi kasutad?


TeamVieweriga juutuubist muusikat mängides üle brauseri muusika hakkis. AirMirrorit uurisin ka, aga nõuab rooti.
Arvuti on diivanilaual, kõlarid natuke kaugemal pluss ei tööta audio pesa.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 23.01.2015 14:53:41 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Dijital kirjutas:
puik17, lihtsalt huvi pärast, mis TeamVieweril puudu jäi? Ja teisalt, kui oled juba arvuti taga, miks siis telefoni pleierina edasi kasutad?


TeamVieweriga juutuubist muusikat mängides üle brauseri muusika hakkis. AirMirrorit uurisin ka, aga nõuab rooti.
Arvuti on diivanilaual, kõlarid natuke kaugemal pluss ei tööta audio pesa.

Kui ma su probleemist õigesti aru saan, siis selline seade oleks palju mugavam lahendus: link

Kõlarid olgu kaugel tahes, telefoni saad enda käes hoida ja heli liigub üle Bluetoothi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 15:34:26 vasta tsitaadiga

Õige, aga asja mõte ongi selles, et ma ei peaks veel ühte lisavidinat ostma. Tulen koju, viskan telefoni dokki ja vajadusel saan arvutis lisaks muudele toimingutele ka endale meelepärast muusikat lasta.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 23.01.2015 16:05:06 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Õige, aga asja mõte ongi selles, et ma ei peaks veel ühte lisavidinat ostma. Tulen koju, viskan telefoni dokki ja vajadusel saan arvutis lisaks muudele toimingutele ka endale meelepärast muusikat lasta.

Oleneb arvutist, aga üldjuhul suudab ka arvuti sellesse Bluetooth vastuvõtjasse oma heli saata - pole telefoni vahepeale vajagi. Ühesõnaga, lisavidin küll, aga ülimalt mugav.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 19:33:14 vasta tsitaadiga

Müüa ka siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=634250

Ise olen sarnast Logitech'i oma juba mitu aastat vahelduva eduga nii autos kui toas kasutanud. Täitsa ok.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 21:10:27 vasta tsitaadiga

Tänud!
Eks tuleb ikka üks vidin juurde muretseda icon_razz.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 19:29:33 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mõnda rakendust või lahendust, kuidas teha kataloogist/failist "shortcut", mitte desktopile, vaid kuhugi teise kataloogi?

Näiteks, mul on failid:
abc/fafa/1.pdf
abc/fafa/2.pdf
abc/fafa/3.pdf
abc/fafa/4.pdf

Tahaks teha shortcutid näiteks:
esimene\1.pdf.shortcut
esimene\3.pdf.shortcut
teine\1.pdf.shortcut
teine\4.pdf.shortcut

Peamine põhjus on see, et ei tahaks faile topelt/duubeldada ning vajadusel saaks siis muuta ühte seda sama faili, aga on lihtsalt "linkitud" (ehk shortcut).

Mõnes suuremas failihalduris sisse ehitatud? ES File manager? Astro? Ei suutnud leida väga.

EDIT: Uurisin veidi ning paljud failisüsteemid (NTFS, FAT32) ei toeta "symbolic link" ning sellepärast leiutaski Microsoft .lnk faili.
Huvitav, miks Androidi peal mingisugune failihaldur seda teinud ei ole... Ongi mingisugune uus "tekstifail", laiendiga .shortcut või misiganes ning failisisu on "\mnt\sdcard\folder\file.pdf" või misiganes - lihtsustatud kujul, point säilib.

Kui keegi teab mõnda failihaldurit, mis toetab taoliste lingifailide loomist, siis palun jagage infot icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 25.01.2015 19:37:09 vasta tsitaadiga

Widgetite lisamise all on ehk failihalduri mingi widget shortcut, või siis halduris endas faili peal long pressi tehes ehk. Solid Explorer toetab mõlemat viisi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 19:53:05 vasta tsitaadiga

Ei taha widgetit, sest kasutan hoopis teistsugust launcherit ning failide haldamiseks kasutan failihaldurit.
Otsin failihaldurit, millega on võimalik teha otseteesid (shortcut/link) failideni, mida avan failihalduriga.

Windowsis on see .lnk failide näol võimalik, ei saa aru, miks Androidis mõni failihalduri arendaja seda teinud pole :/

Kujutaks keegi ette Windowsi ilma shortcuttideta? Naeruväärne...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 09:01:45 vasta tsitaadiga

Android jookseb Linuxi kernelil. Linuxis saad teha SymLingi (sisuliselt windowsi shortcut) käsuga ln -s /viidatav/kataloog /uue/viite/kataloog. Endal pole hetkel androidi seadet käepärast, et proovida. Ilmselt oleks terminali emulaatorit selleks vaja.

e: Kui see ei tööta, siis võid proovida midagi analoogset: ln -sf /viidatav/kataloog /uue/viite/kataloog. Pea aga silmas, et FAT32 symlinke ei toeta.

e2: proovisin järgi ja töötab

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 09:36:15 vasta tsitaadiga

Peab ka siis käsurealt proovima ning ehk leiab ka mingi rakenduse (root õigustega), mis selle lihtsamini ära teeb.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 10:56:25 vasta tsitaadiga

LKits, kõigepealt BusyBox (Stericson), sest Droidis puuduvad muidu paljud vajalikud käsurea tööriistad. Busybox paigalda /system/xbin kataloogi ja kasuta pakutavat smart install võimalust.
Terminali emulaatoreid on praeguseks ajaks juba mitmeid, ehk on mõni ka etem kui Jack Palevich'i oma, ei tea täpselt. Viimatinimetatul on "sünnist saati" hädad ctrl, alt jm juhtklahvide emuleerimisega.
Kui ei taha otse telefonis jännata ega sinna midagi paigaldada, siis märgatavalt lihtsam ja kiirem võib olla arvutist USB juhtme kaudu adb shellis need symlingid luua. Eriti kui arvutis juba adb olemas eelnevalt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 02:21:43 vasta tsitaadiga

Miks HVl endiselt oma appi pole või tegeleb sellega keegi?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 06:44:44 vasta tsitaadiga

HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 11:22:50 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida?

vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 28.01.2015 12:09:07 vasta tsitaadiga

Ehk keegi on kokku puutunud ja oskab soovitada appi, millega saaks täita täidetavat pdf vormi, kus on peal ka allkirja väli, mille saab allkirjastada .pfx failiga. Hetkel tundub soovitule lähedaseim olema SignDoc Mobile, mis on aga oma kasutatavuse poolest kehv ja lisaks tasuline. App võib olla tasuline, kui teeb oma tööd hästi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 12:49:26 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
prtv kirjutas:
HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida?

vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll.


Mobile Operaga on väga mugav foorumit sirvida, teistega mitte.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 17:41:09 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
-steven-- kirjutas:
prtv kirjutas:
HV esilehel on väga kena mobiilne vaade olemas, on seda tõesti rakenduse kujul vaja dubleerida?

vabandust, mõtlesin HV foorumit. telefoniga pole väga mugav foorumis käia, kuigi vahepeal läheb vaja küll.


Mobile Operaga on väga mugav foorumit sirvida, teistega mitte.


Tapatalk ei toimi?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 19:13:01 vasta tsitaadiga

Mis see on?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2015 19:14:01 vasta tsitaadiga

Nagu ma kunagi Taneli jutust aru sain, siis foorumil pole tapatalgi tuge, sisaldab liiga palju isetehtud koodi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 19:38:50 vasta tsitaadiga

Ja et foorum pole prioriteet, kuhu raha matta. Kõikidel 5+" FHD labidad taskus, mis häda sealt tavalist versiooni pruukida on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 19:53:05 vasta tsitaadiga

Nagu selgub, siis kõikidel päris pole. Peab äkki ise selle kätte võtma.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 20:16:53 vasta tsitaadiga

5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 20:36:25 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.

Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 21:13:54 vasta tsitaadiga

Proovisin ka arvutis, alla 719px ei saa lehe laiust kuidagi esitleda, ilma et sisu ära kaotaks. Tänapäeva telefonid 16:9 suhtega esitlevad end veebis kui 360x640 resolutsiooniga, seega ka parimal juhul on foorum igatepidi lai. Huvitav mismoodi see vastav brauser siis foorumi kujundust kokku laob?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 21:23:38 vasta tsitaadiga

ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 23:02:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea

http://www.whatismyscreenresolution.com/
Mis siin ütleb resoks?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 23:15:49 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ma saan okeilt moblas foorumit kasutada
reso 540 x 960 pixels, browser skyfire (vana versioon)
kui just yber pikka teksti ei kirjutata, siis zuumima ei pea

http://www.whatismyscreenresolution.com/
Mis siin ütleb resoks?

960x540

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 23:20:40 vasta tsitaadiga

No 5" fullHD ekraanilt on HV Foorumit küll kehv vaadata ja kasutada. Samas 8" tahvlilt on juba täitsa okei. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 08:02:34 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
prtv kirjutas:
5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.

Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha icon_razz.gif


Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 29.01.2015 13:41:59 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
martin366 kirjutas:
prtv kirjutas:
5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.

Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha icon_razz.gif


Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360.


Mul S5-l (Kitkat 4.4.4) igastahes Opera Classic (v12.10) tihti pangestub millegipärast. S2-l seda ainult kasutasingi. Nüüd vahelduva eduga kasutan Chromet aga Opera tundub mugavam.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 14:26:46 vasta tsitaadiga

Navionics'it sai kunagi iOS-i peal katsetatud, play-s paistab ka olemas olevat. Selliseid asju muidugi tasuta ei saa.

Edit: see oli nüüd kellelegi, kes merekaardi kohta uuris ja vahepeal juba oma posti maha võtta jõudis.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 14:27:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Navionics'it sai kunagi iOS-i peal katsetatud, play-s paistab ka olemas olevat. Selliseid asju muidugi tasuta ei saa.

Edit: see oli nüüd kellelegi, kes merekaardi kohta uuris ja vahepeal juba oma posti maha võtta jõudis.


Muuvis oma posti siia: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8513672#8513672
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 14:39:19 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Märt. kirjutas:
martin366 kirjutas:
prtv kirjutas:
5+" FHD labidas võib taskus olla küll, aga sellise punktitiheduse juures on täismõõtmetel foorum täiesti kribu. Kuna foorumi layout on suht arhailine, siis tekstijoondus on ka täiesti möödas omadega, sobiva tekstisuuruseni pilti suurendada, siis peab hakkama koguaeg vasakule ja paremale kerima ekraani kuna foorum lihtsalt ei oska word-wrapi ise teha.

Või siis tuleb kasutada vastavat browserit mis oskab word-wrapi teha icon_razz.gif


Opera Mobile oskab. Väga mugav foorumit sirvida, reso 640x360.


Mul S5-l (Kitkat 4.4.4) igastahes Opera Classic (v12.10) tihti pangestub millegipärast. S2-l seda ainult kasutasingi. Nüüd vahelduva eduga kasutan Chromet aga Opera tundub mugavam.


S4 (4.4.2) ja Nexus 5 (5.0.1) Opera Mobile 26.0.xxxxxxxxxxx ja väga bueno. Nii vana on jah juba piin kasutada,

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 29.01.2015 16:43:57 vasta tsitaadiga

rex, tänud vastuse eest! Ma märkasin jah, et veidi vales teemas oli küsimus.
Märt., playstores on kolm varianti. Ma olen seni seda classicut kasutanud. Opera developerid kirjutavad ka kommentaarides, et classic kuni android 4 soovituslik.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 19:02:19 vasta tsitaadiga

aivar1988, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser

Seda kasutan.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 19:56:34 vasta tsitaadiga

Mul endal on Chrome ja aeglase (GMS/2G) neti jaoks Opera Mini (pildid väljas).
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 18:46:38 vasta tsitaadiga

ei tea, ma kasutan android stock brauseriga foorumit ja ei kurda. Saab kenasti asjad aetud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 17:59:37 vasta tsitaadiga




/me
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 22:03:17 vasta tsitaadiga

See ei pruugi kunagi juhtuda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.