Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  KLICK märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reneSharp
HV kasutaja
reneSharp

liitunud: 13.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 17:50:02 vasta tsitaadiga

Ebameeldiv kogemus klickiga, ostsin Xperia Z1, nädal aega hiljem riivas silma asjaolu et sony logo pole ekraani peal.
Klick võttis asja garantiisse, pakuti välja display vahetus 180 euri ja tehti "profülaktiline" tarkvara uuendus, kuigi mul oli juba viimane androidi versioon sinna peale pandud ja sellega asi piirdus.
Mitte ühtegi kommentaari miks see telefon mulle sellisena müüdi/või lahendust probleemile.
Saatsin kokku vist 4 emaili , esimesele vastati : too garantiise, järnevat 3-e emaili saatis ignoreerimiselaine .
Peale kuu aega garantiis veetmist küsisin telefoni tagasi nii nagu ta oli.

Xperia mudelitega on selline lugu et kui telefonil tehasekile ekraanil peal pole siis pole ka ekraanil enam garantiid, nii et võta näpust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 13:04:27 vasta tsitaadiga

Läksin Klicki omale üht Trusti gamepad'i ostma ning võtsin kohe esimese karbi kätte, mis riiulil oli. Õnneks taipasin vaadata, ega karpi lahti võetud pole, sest just nii oligi tehtud: karbil olevad kinnituskleepsud olid tavalise läbipaistva teibiga odavalt üle tõmmatud. Võtsin siis riiulilt järgmise karbi ning sellel eelnimetatud probleemi ei esinenud. Läksin siis rõõmsalt koju ning karpi lahti tehes esines ikka väike üllatus: laadimiskaabel oli täiesti suvaliselt kokku keritud ning igasugused garantii jms flaierid suvaliselt karpi visatud. Seega jah... sain ikkagi vist juba kergelt kasutatud toote icon_evil.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:36:34 vasta tsitaadiga

No kui sa juba Trusti ostma läksid, siis sul ei saanudki väga kõrged lootused olla. icon_rolleyes.gif Enivei kuna kaupluses on võimalus tutvuda tootega, siis ilmselt oli klientidele näidatud neid asju ja üldjuhul kasutatud neid ikkagi pole. Ka sinul on võimalus küsida enamus toote kohta, ning saad veenduda kas toode on täiesti kinnine või on "kergelt vaadatud". beer_yum.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 14:46:59 vasta tsitaadiga

Nokk kinni, saba lahti. Klient tahab enne ostmist kaupa näha, aga osta tahab avamata karbis kaupa icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 15:03:22 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
No kui sa juba Trusti ostma läksid, siis sul ei saanudki väga kõrged lootused olla. icon_rolleyes.gif Enivei kuna kaupluses on võimalus tutvuda tootega, siis ilmselt oli klientidele näidatud neid asju ja üldjuhul kasutatud neid ikkagi pole. Ka sinul on võimalus küsida enamus toote kohta, ning saad veenduda kas toode on täiesti kinnine või on "kergelt vaadatud". beer_yum.gif


Just nii see on! Sellist asja ei lubata, et töötaja kasutaks toodet oma tarbeks ja pärast müüb uuepähe maha.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 14.11.2014 13:01:16 vasta tsitaadiga

Teatuid brände võib kohapeal ümber vahetada, seega pole ime, kui mõni Trusti toode on närune ja kasutatud ja ümbervahetatud. Üldiselt võib üleüldse hoiduda odavamatest Trusti ja Defenderi toodetest. Kui te endale midagi ostate, siis te tahate, et see püsiks kaua. Tehke sellest lausest oma järeldus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2014 19:38:07 vasta tsitaadiga

Kas mingite suuremate asjade puhul nagu näiteks telekas on võimalus kuidagi ise kontrollida, kas on pakend avatud või mitte? Kas nendel karpidel mingeid turvateipe vmt kasutatakse?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 19:42:10 vasta tsitaadiga

Telekatel ei ole turvakleepse karbil.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.11.2014 23:18:55 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/2989367/klickist-soetatud-iphone-laks-rikki

tsitaat:
Klient ostis möödunud aasta kevadel Rocca Al Mare kaubanduskeskuse Klickist iPhone 5, mis poole aasta pärast rikki läks. Tarbijakaebuste komisjon otsustas, et pood peab kliendile mobiiltelefoni eest raha tagasi maksma.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 00:23:21 vasta tsitaadiga

Kas mitte akude garantii aeg pole 6 kuud ? Telefonidel kaasaarvatud siis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 16.12.2014 01:31:24 vasta tsitaadiga

Kas mul ainsal pärast südaööd Klicki veebileht (endiselt) ei avane?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2014 01:33:42 vasta tsitaadiga

Meid on siis kaks. Südaöö ajal veel toimis, surfasin, kuna HV oli järjekordselt oma database erroriga maas.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 29.12.2014 22:41:43 vasta tsitaadiga

Sooritasin pühapäeval esimese ostu Klicki e-poest. Tarneajaks oli määratud 2 - 7 tööpäeva. Sain ka tellimuse kinnituse, kus antud kuupäevad kirjas olid.
Esmaspäeval tekkis veebilehele kiri: TÄHELEPANU! Seoses suure koormusega võib tellimuse tarneaeg olla pikem kui 7 tööpäeva. Vabandame.

Miks mina kui tarbija pean kannatama/ootama kauem oma tellimust kui firma ei suuda oma tööd organiseerida?
Samas oleksin ma varem (tellimust tehes) teadnud, et tarneaeg nii pikk oleks ost tehtud kohe poes.

Ehk kokkuvõttes on hetkel emotsioonid negatiivsed icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 30.12.2014 01:16:16 vasta tsitaadiga

keset pühi loodate saada tellitavat nänni kiirelt kätte....optimistid.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 01:19:30 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Sooritasin pühapäeval esimese ostu Klicki e-poest. Tarneajaks oli määratud 2 - 7 tööpäeva. Sain ka tellimuse kinnituse, kus antud kuupäevad kirjas olid.
Esmaspäeval tekkis veebilehele kiri: TÄHELEPANU! Seoses suure koormusega võib tellimuse tarneaeg olla pikem kui 7 tööpäeva. Vabandame.

Miks mina kui tarbija pean kannatama/ootama kauem oma tellimust kui firma ei suuda oma tööd organiseerida?
Samas oleksin ma varem (tellimust tehes) teadnud, et tarneaeg nii pikk oleks ost tehtud kohe poes.

Ehk kokkuvõttes on hetkel emotsioonid negatiivsed icon_evil.gif thumbs_down.gif


Selle kuu nali..pühade ajal loodad õigel ajal asju kätte saada? icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 09:55:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif

Lugesin eile ise ka seda jama aga ei viitsinud targutama kukkuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:14:07 vasta tsitaadiga

Kohe kindlasti on kliendil õigus. Asjale võib tegelikult läheneda väga sirgjooneliselt - kliendi ootuseid ei suudeta täita, järelikult kehv firma. Arvestades Eesti konkurentsitingimusi ja väikest turgu on ERITI oluline, et iga klient saaks teenindatud võimalikult hästi/kiiresti. Heal firmal ei saa olla vara tarneaja pikendamiseks pühade ettekäändel. Pood (juhtkond) peaks teadma ette, et pühade ajal on töökoormus suurem ning sellest lähtuvalt/vastavalt tellimustele ollakse ka suuremate jõududega tööl.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:18:12 vasta tsitaadiga

DjPaulyD kirjutas:
Kohe kindlasti on kliendil õigus. Asjale võib tegelikult läheneda väga sirgjooneliselt - kliendi ootuseid ei suudeta täita, järelikult kehv firma. Arvestades Eesti konkurentsitingimusi ja väikest turgu on ERITI oluline, et iga klient saaks teenindatud võimalikult hästi/kiiresti. Heal firmal ei saa olla vara tarneaja pikendamiseks pühade ettekäändel. Pood (juhtkond) peaks teadma ette, et pühade ajal on töökoormus suurem ning sellest lähtuvalt/vastavalt tellimustele ollakse ka suuremate jõududega tööl.


Sinu jutuga olen nõus, kui kaup on olemas mõnes Klicki esinduses ja seejärel ei suudeta tarnida kaupa 7 päeva jooksul.

Kui aga kaupa peab eraldi Baltikumi ladudest tellima kliendile, siis ei ole küll Klick kuidagimoodi süüdi, et tarned sealt ei liigu, see küll puhas bs.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:51:51 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:
DjPaulyD kirjutas:
Kohe kindlasti on kliendil õigus. Asjale võib tegelikult läheneda väga sirgjooneliselt - kliendi ootuseid ei suudeta täita, järelikult kehv firma. Arvestades Eesti konkurentsitingimusi ja väikest turgu on ERITI oluline, et iga klient saaks teenindatud võimalikult hästi/kiiresti. Heal firmal ei saa olla vara tarneaja pikendamiseks pühade ettekäändel. Pood (juhtkond) peaks teadma ette, et pühade ajal on töökoormus suurem ning sellest lähtuvalt/vastavalt tellimustele ollakse ka suuremate jõududega tööl.


Kui aga kaupa peab eraldi Baltikumi ladudest tellima kliendile, siis ei ole küll Klick kuidagimoodi süüdi, et tarned sealt ei liigu, see küll puhas bs.

Kui kohalikes ladudes pole kaupa, mida rahaks teha, siis kes selles süüdi on, klient? Ainuke "bs" on see, kui hakatakse otsima ettekäändeid stiilis "laod on tühjad", "kaup seisab Leedus", "tädi Maali auto jäi sohu kinni", jne. Mida ma öelda tahan - kui tahetakse olla väga edukas ettevõte ning olla turul parimad, siis kliendi juurde sellise jutuga minna ei tasu. Näitab taaskord suutmatust prognoosida tulevikku. Annan endale aru, et teoorias kõlab "klient tahab, ettevõte teeb" väga lihtsalt, kuid pühade ajal kauba lõppemine/ressursi vähesus on kuidagi õnnetu põhjus. On ju pühad ja sellele eelnev aeg suure raha teenimise võimalus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:56:51 vasta tsitaadiga

Mida sa ajad?
Kas ettevõte peab absoluutselt kõik kauba, mis tal e-poes müügil on, endale esindusse tarnima enne pühasi, et äkki keegi tahab midagi osta?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:58:54 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:
Mida sa ajad?
Kas ettevõte peab absoluutselt kõik kauba, mis tal e-poes müügil on, endale esindusse tarnima enne pühasi, et äkki keegi tahab midagi osta?

Mis ma ajan? Räägin teeninduskultuurist, ettekäänetest ja toimivast firmast. Vastus teisele küsimusele: kindlasti tuleks veenduda, et esinduses oleks nii palju kaupa kui võimalik ning varud täidetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.12.2014 12:13:38 vasta tsitaadiga

DjPaulyD, sa ei räägi teeninduskultuurist vaid ostjate poolutoopilistest ootustest.
Ükski asjalik klient ei eelda pühade perioodil ülikiiret teenindust. Nii võttes oleks ainus variant asi kauplusest kohapealt osta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.12.2014 18:58:05 vasta tsitaadiga

softis, tegelikult on ettevõttele väga hästi ette teada pingelisest turusituatsionist selliste pühade ajal. Seega on see tahtlik tegevus ettevõtte poolt mitte pakkuda kliendile sujuvat ja kiiret lahendust.
Mida ettevõte eelnevalt tegi, et ära hoida suurtest klentide hordidest tekkinud tööjõuressursi puudujääki? Õigemini, mida teadlikult tegemata jättis.

Ettevõttel on pohh sellest paarist kliendist, sest raha tuleb sisse niigi ojadena.

Kaupluses saab jah osta seda, mis kohal on olemas. E-poes peab olema aga väljas info võimaliku tarneaja kohta, mitte et osta ära ja siis ma vaatan edasi, millal sulle suvatsen kauba tarnida.

Samas, kas keegi teab veel ühtegi teist e-poodi, kus oleks üleval hoiatus: Tähelepanu! Seoses suure koormusega võib tellimuse tarneaeg olla pikem kui 7 tööpäeva. Vabandame.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 04.01.2015 03:47:54 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Sooritasin pühapäeval esimese ostu Klicki e-poest. Tarneajaks oli määratud 2 - 7 tööpäeva. Sain ka tellimuse kinnituse, kus antud kuupäevad kirjas olid.
Esmaspäeval tekkis veebilehele kiri: TÄHELEPANU! Seoses suure koormusega võib tellimuse tarneaeg olla pikem kui 7 tööpäeva. Vabandame.

Miks mina kui tarbija pean kannatama/ootama kauem oma tellimust kui firma ei suuda oma tööd organiseerida?
Samas oleksin ma varem (tellimust tehes) teadnud, et tarneaeg nii pikk oleks ost tehtud kohe poes.

Ehk kokkuvõttes on hetkel emotsioonid negatiivsed icon_evil.gif thumbs_down.gif


Võtan sõnad tagasi, kaup oli kohal kolme päeva pärast thumbs_up.gif
Klienditeenindusest väideti muidugi, et enne aastavahetust ei saa.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 01:39:23 vasta tsitaadiga

Ehh Talina inimesed ei viitsi isegit mette esidnusse/poodigi minna, mis kilomeeter kümmekond eemale jäävad, et asja kohe kätte saada...
Ma saaks aru, et kaugeltnurga mehed vinguvad pika tarneaja üle kevadel või suvel või sügisel või talevel ( ja mette pühade ajal, siis veel hullem, eriti veel kui lumerohke talv) ja siis ka kaupa ei tooda kodu kätte, vaid ligemasse postipunkti...
Siis vaata ise kut järge jõuad... kui ei jõua haka viiivist kah veel maksma...
Näiteks selle aasta jõulude aegu ootasin oma ostu Elionist 6 päeva. Üldse ei virise, sest oskasin arvestada et KÕIK on inimesed... ja firmades töötavad KA INIMESED, kes tahavad ennast ka inimestena tunda ja seapekki ning verivorsti pugida ja siis nädal aega seda seedida vaikselt...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 10:21:45 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Ehh Talina inimesed ei viitsi isegit mette esidnusse/poodigi minna, mis kilomeeter kümmekond eemale jäävad, et asja kohe kätte saada...
Ma saaks aru, et kaugeltnurga mehed vinguvad pika tarneaja üle kevadel või suvel või sügisel või talevel ( ja mette pühade ajal, siis veel hullem, eriti veel kui lumerohke talv) ja siis ka kaupa ei tooda kodu kätte, vaid ligemasse postipunkti...
Siis vaata ise kut järge jõuad... kui ei jõua haka viiivist kah veel maksma...
Näiteks selle aasta jõulude aegu ootasin oma ostu Elionist 6 päeva. Üldse ei virise, sest oskasin arvestada et KÕIK on inimesed... ja firmades töötavad KA INIMESED, kes tahavad ennast ka inimestena tunda ja seapekki ning verivorsti pugida ja siis nädal aega seda seedida vaikselt...


Niimodi peakski normaalne inimene mõtlema. Mitte, et "aah, miks Te 24 25 26 31 keegi ei tööta, tahan oma tahvlit kätte saada.. Ise puhkan küll kodus nendel päevadel aga kõik teised peaksid töötama."
Nagu mul üks klient tõi tab-i garantiisse just ennem pühasi ja nüüd avaldas pahameelt, et miks ei ole ikka veel korras.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 17:12:54 vasta tsitaadiga

ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti

minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan korraga muidugi ainult ühte sim kaarti.

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/motorola-moto-e.html
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 19.01.2015 18:04:59 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti

minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ?


No kui kaks SIM-i sees siis loomulikult, aga kui üks siis mitte. Kui kontaktidega pole midagi ühendatud, siis vaevalt et see lisaenergia tarbimine kusagilt tuleb.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 20:29:19 vasta tsitaadiga

6.jaanuaril ostsin Klicki Rocca al Mare esindusest mobiiltelefoni. Ma avastasin 12. jaanuaril, et esikaamera ei töötanud ehk mulle müüdi praak mobiil . Järgmise päeval poes selgus, et toodet EI VAHETATA koheselt ringi ja ise garantiiremonditöökotta viies saab rutem korda. Hoopis läks kauem. Nüüd selgus, et vajaliku varuosa tuleb mitu nädalat oodata. Remondiakti kirjelduses on kliendile viidatud kui tummale, ajalooliselt on aga termin „tumm“ vägagi vulgaarne ja solvav vihjates inimese ebapädevusele(vaimupuudele) ja ebavõrdsusele seaduse silmis (selle pärast isegi Eesti Kurttummade Ühing nimetati ümber Eesti Kurtide Ühinguks eelmisel sajandil) .Olen tõsiselt pettunud. Poest ei soovita küll osta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 20:55:30 vasta tsitaadiga

1. Ilmselt ei oleks seda ka samal päeval ringi vahetatud. Kuid nädal hiljem ei vaheta selliseid asju reeglina(loomulikult on ka erandeid) keegi ringi.

2. Julgen väita, et 98% eestlastest on sõna "tumm" samaväärne kui kurt, pime, kiilaspäine või mis iganes muu sarnane omadussõna ning seda kasutades ei mõtle keegi midagi halba ning ei oskaks ka arvata, et see kedagi häirida võiks
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 23:12:20 vasta tsitaadiga

Kaz32 kirjutas:
6.jaanuaril ostsin Klicki Rocca al Mare esindusest mobiiltelefoni. Ma avastasin 12. jaanuaril, et esikaamera ei töötanud ehk mulle müüdi praak mobiil . Järgmise päeval poes selgus, et toodet EI VAHETATA koheselt ringi ja ise garantiiremonditöökotta viies saab rutem korda. Hoopis läks kauem. Nüüd selgus, et vajaliku varuosa tuleb mitu nädalat oodata. Remondiakti kirjelduses on kliendile viidatud kui tummale, ajalooliselt on aga termin „tumm“ vägagi vulgaarne ja solvav vihjates inimese ebapädevusele(vaimupuudele) ja ebavõrdsusele seaduse silmis (selle pärast isegi Eesti Kurttummade Ühing nimetati ümber Eesti Kurtide Ühinguks eelmisel sajandil) .Olen tõsiselt pettunud. Poest ei soovita küll osta.


Esiteks üldiselt ei vahetata katkist toodet ei samal päeval, ega ka järgnevatel nädalatel, kuna klienditeenindaja ei pea võtma riski, et äkki klient on midagi ära lõhkunud ja ise saates remonti omast taskust kinni taoks. Kes müüs praagi või kes ostis praagi, sellist asja ei ole, üldiselt sina või klienditeenindaja ei näe kinnisesse karpi ja oskaks kohe öelda, kas toode on praak või terve, see jääb tootja hingele, selle jaoks ongi garantii . Mitte mingi moega ei saaks otse hoolduskeskusess viies rohkem aega minna kui otse esindusest remonti andes, kuna toode läheb ikkagi samasse hooldusesse kus sind ilmselt suunati. Kodulehel kõik hoolduskeskused kirjas. Klicki esindusest remonti saates lisandub transpordi aeg edasi-tagasi. Kuidas see tumm seal kontekstis veel oli?


Üldiselt võiks ise ka natukene peaga loogiliselt mõelda kui leili täis lähed.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaz32
HV kasutaja
Kaz32

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 02:03:54 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
1. Ilmselt ei oleks seda ka samal päeval ringi vahetatud. Kuid nädal hiljem ei vaheta selliseid asju reeglina(loomulikult on ka erandeid) keegi ringi.

2. Julgen väita, et 98% eestlastest on sõna "tumm" samaväärne kui kurt, pime, kiilaspäine või mis iganes muu sarnane omadussõna ning seda kasutades ei mõtle keegi midagi halba ning ei oskaks ka arvata, et see kedagi häirida võiks


Näiteks keegi sõimaks sind neegriks või vanamutiks kui ta näeks sind , kas ei häiri nii?
Infoks: kuid tänapäeval ei ole selle sõna kasutamine soovitatav, kuna seda sõna peetakse vahel (sh mustanahaliste endi poolt) solvavaks. Samamoodi põhimõte..

UnknowFunk kirjutas:
Kaz32 kirjutas:
6.jaanuaril ostsin Klicki Rocca al Mare esindusest mobiiltelefoni. Ma avastasin 12. jaanuaril, et esikaamera ei töötanud ehk mulle müüdi praak mobiil . Järgmise päeval poes selgus, et toodet EI VAHETATA koheselt ringi ja ise garantiiremonditöökotta viies saab rutem korda. Hoopis läks kauem. Nüüd selgus, et vajaliku varuosa tuleb mitu nädalat oodata. Remondiakti kirjelduses on kliendile viidatud kui tummale, ajalooliselt on aga termin „tumm“ vägagi vulgaarne ja solvav vihjates inimese ebapädevusele(vaimupuudele) ja ebavõrdsusele seaduse silmis (selle pärast isegi Eesti Kurttummade Ühing nimetati ümber Eesti Kurtide Ühinguks eelmisel sajandil) .Olen tõsiselt pettunud. Poest ei soovita küll osta.


Esiteks üldiselt ei vahetata katkist toodet ei samal päeval, ega ka järgnevatel nädalatel, kuna klienditeenindaja ei pea võtma riski, et äkki klient on midagi ära lõhkunud ja ise saates remonti omast taskust kinni taoks. Kes müüs praagi või kes ostis praagi, sellist asja ei ole, üldiselt sina või klienditeenindaja ei näe kinnisesse karpi ja oskaks kohe öelda, kas toode on praak või terve, see jääb tootja hingele, selle jaoks ongi garantii . Mitte mingi moega ei saaks otse hoolduskeskusess viies rohkem aega minna kui otse esindusest remonti andes, kuna toode läheb ikkagi samasse hooldusesse kus sind ilmselt suunati. Kodulehel kõik hoolduskeskused kirjas. Klicki esindusest remonti saates lisandub transpordi aeg edasi-tagasi. Kuidas see tumm seal kontekstis veel oli?


Üldiselt võiks ise ka natukene peaga loogiliselt mõelda kui leili täis lähed.


euronics vahetas koheselt kui praak sattus. Klick mitte.. Kui praak satub siis klick ja hoolduskeskus on vaheline asi, mitte klient.
"Tumm" vihastab mind, klick mees lubas mulle 1 nädalat, hoopis pikemaks. lubadus on murtud.. Nad ei teata mulle midagi mitte. Vaata, mis teisel on ka probleemid.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 25.01.2015 03:24:57 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:


. Kes müüs praagi või kes ostis praagi, sellist asja ei ole, üldiselt sina või klienditeenindaja ei näe kinnisesse karpi ja oskaks kohe öelda, kas toode on praak või terve, see jääb tootja hingele, selle jaoks ongi garantii . ..
Üldiselt võiks ise ka natukene peaga loogiliselt mõelda kui leili täis lähed.


Tegelikult on see müüja tegemata töö, kui ta kliendile kinnises karbis kontrollimata töökorraga toote ulatab.
Sest erinevalt kliendist kogemustega müüja tead, et nii mõneski karbis võib olla ka mitte töötav või puudulike omadustega toode.

Mis ajast sai eestis see kombeks, et tuleb usaldada tootjat ja kaupa poes enne ostjale andmist ei kontrollita?
Eks viga ole muidugi ka ostjates, kes ei tea või ei oska asja korrasoleku kontrollimist nõuda.


Parim näide endal on 30 000 kr külmikust, millest alles kodus selgus, et ta ilma sügavkülma pooleta ei tööta, kuna tarkus on kõik tolle puuduva kapi küljes.
Müüja kinnitas, et töötab ka eraldi ( tema ju teadis, et sama tootja eelmine mudel töötas ka eraldi)
Minul oleks igatahes palju jama ära jäänud, kui oleksin kohe poes lasknud naidata, kas kapp ka külmaks läheb. Tegu oli nagunii juba ilma pakendita müügisaali kaubaga.
Pärast seda lasen iga osteva kauba töökorra ette näidata. Aisaks erandiks oli LG pesumasin, mille sain Stocknanni laost kätte pakendis, kolm nädalat pärast hulludel päevadel tellimust. Kuna LG masinate alal nii remondi, kui lammutamise kogemus, siis mõtlesin, et las siis olla proovimata.
Lõpuks , pärast 2 aastat hakkas aga häält tegema ja selgus, et sellel masinal oli trumli laagri mansett haamriga viltu sisse pekstud ja läbi tihendi käis vesi sisse ja välja ja pesi laagrit. Ehk siis ka see oleks tulnud ostmata jätta, kuna proovimisvõimalus puudus icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 10:35:22 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Kaz32 kirjutas:
6.jaanuaril ostsin Klicki Rocca al Mare esindusest mobiiltelefoni. Ma avastasin 12. jaanuaril, et esikaamera ei töötanud ehk mulle müüdi praak mobiil . Järgmise päeval poes selgus, et toodet EI VAHETATA koheselt ringi ja ise garantiiremonditöökotta viies saab rutem korda. Hoopis läks kauem. Nüüd selgus, et vajaliku varuosa tuleb mitu nädalat oodata. Remondiakti kirjelduses on kliendile viidatud kui tummale, ajalooliselt on aga termin „tumm“ vägagi vulgaarne ja solvav vihjates inimese ebapädevusele(vaimupuudele) ja ebavõrdsusele seaduse silmis (selle pärast isegi Eesti Kurttummade Ühing nimetati ümber Eesti Kurtide Ühinguks eelmisel sajandil) .Olen tõsiselt pettunud. Poest ei soovita küll osta.


Esiteks üldiselt ei vahetata katkist toodet ei samal päeval, ega ka järgnevatel nädalatel, kuna klienditeenindaja ei pea võtma riski, et äkki klient on midagi ära lõhkunud ja ise saates remonti omast taskust kinni taoks. Kes müüs praagi või kes ostis praagi, sellist asja ei ole, üldiselt sina või klienditeenindaja ei näe kinnisesse karpi ja oskaks kohe öelda, kas toode on praak või terve, see jääb tootja hingele, selle jaoks ongi garantii . Mitte mingi moega ei saaks otse hoolduskeskusess viies rohkem aega minna kui otse esindusest remonti andes, kuna toode läheb ikkagi samasse hooldusesse kus sind ilmselt suunati. Kodulehel kõik hoolduskeskused kirjas. Klicki esindusest remonti saates lisandub transpordi aeg edasi-tagasi. Kuidas see tumm seal kontekstis veel oli?


Üldiselt võiks ise ka natukene peaga loogiliselt mõelda kui leili täis lähed.


Jutt jumala õige!!!

Ja oot - teenindaja peab igal tootel kontrollima ära kõik funktsioonid, ennem kui toote kliendile annab? Meh..

Müüsin ise kliendile süleri, mis osutus tehasest defektseks (ei hakka pikemalt kirjutama, kuid viga poleks saanud tuvastada lihtsalt funktsionaalsusi kontrollides), järgmisel päeval tuli tagasi - vahetasin uue vastu ringi ja kogulugu.
Sellist asja ei hakka keegi tegema, et kontrollib igal kliendil toodete funktsionaalsust - muidugi mõista tehakse seda siis, kui klient ise nõuab. Nagu öeldud, siis sellise probleemi puhul ongi olemas garantiiaeg, kus siis otsustatakse lõpptulem juba kliendi ja müügiesindaja kokkuleppel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 10:38:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lõpuks , pärast 2 aastat hakkas aga häält tegema ja selgus, et sellel masinal oli trumli laagri mansett haamriga viltu sisse pekstud ja läbi tihendi käis vesi sisse ja välja ja pesi laagrit. Ehk siis ka see oleks tulnud ostmata jätta, kuna proovimisvõimalus puudus

kuidas sa seda laagri mansetti kontrollinud oleks, kui see alles 2 aasta möödudes hakkas häält tegema?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 13:08:09 vasta tsitaadiga

Kui kõikidele klientidele peaks ette näitama, kas kaamera töötab, kas kõlar töötab, kas nupud töötavad, netis käib, sms-e saadab, kas üldse heliseb.... siis jääksid kolmveerand klientidest asjadest üldse ilma.

Ja ju ta oleks 2 aastat seal pesumasina taga istunud ja kontrollinud, kas ikka töötab... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.01.2015 03:47:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Lõpuks , pärast 2 aastat hakkas aga häält tegema ja selgus, et sellel masinal oli trumli laagri mansett haamriga viltu sisse pekstud ja läbi tihendi käis vesi sisse ja välja ja pesi laagrit. Ehk siis ka see oleks tulnud ostmata jätta, kuna proovimisvõimalus puudus

kuidas sa seda laagri mansetti kontrollinud oleks, kui see alles 2 aasta möödudes hakkas häält tegema?


Ega seda polekski saanud loomulikult kontrollida. Aga sisetunne ütles, ära osta, kui masinat vooluvõrku proovimiseks panna ei saa.
Kuna tegu oli HulludePäevade raames ette tellitud, ette makstud kaubaga, oleks loobumne ilmselt raske olnud.

Kodus olin üllatunud, et masin voolu sisse võttis ja mõtlesin, näe , sisetunne valetas.
Natke rohkem, kui 2 aasta pärast selgus, et tunne ei petnudki, muud midagi.
.......................................................................................................................................................................................
SirVorkars kirjutas:
Kui kõikidele klientidele peaks ette näitama, kas kaamera töötab, kas kõlar töötab, kas nupud töötavad, netis käib, sms-e saadab, kas üldse heliseb.... siis jääksid kolmveerand klientidest asjadest üldse ilma.

Ja ju ta oleks 2 aastat seal pesumasina taga istunud ja kontrollinud, kas ikka töötab... icon_biggrin.gif


Vaat, mul on üks õde selline rahulik inimene (Imelik küll, aga ülejäänud õed ei ole)
stis siis tema kunagi ammu suure kaubanduskeskuse EMT müügiletist Samsungi klapika . Maksis mingi 3300 kr ja ostis järelmaksuga.
Lepingu vormistamiseks oli müüjal aega küll, aga kontrollimiseks polnud, saigi kinnise karbi.

Pani kodus seina, ei lae.
Viis siis järgmine päev lähimasse linna EMT esindusse (ostetud Tallinnast) . Seal muidugi, oi see mujalt ostetud, me saadame remonti.
Läkski. Nädala ärast tuli tagasi ja laadis. Täpslt 2 laadimist saigi teha ja rohkem ei laadinud.
Uuesti esidusse, uesti parandusse ja sealt remontimata tagasi, koos kirjaga, et klient on ise lahti võtnud, midagi tinutanud remontinud, ja nüüd vaj uut emaplaati a 3000 kr. (vist)

Telefoni helistamiseks pole, järelmaks on ja garantii ei kehti Nutune olukord, kas pole? EMT kirjalik kinnitus olemas, et nende poolt seadmele enam garantii ei kehti.

Võtsin siis tema esindamise enda peale ja Tarbijakaitsesse Avaldus võeti, aga tellige ekspertiis. Vot meie soovitame seda eksperti jne.
Sai siis ekspertiis tellitud , maksis 500 kr, ekspert kinnitab, et ei tööta ja tehase viga.
Komisjoni stuing, EMT esindaja kohal, ei meie seda ekspertiisi ei tunnista, ainult sealt firma ekspertiisi. Sai siis uus ekspertiis, seekord EMT soovitud irmalt, vastus täpselt sama.

Uus istung, ekspertiisi otsus endine. Tarbijkaitse otsus- EMT maksab 2 ekspertiisi ja telefoni.
Kuna vahepeal, mina kui "rikkam sugulane" olin ka järelmaksu kinni maksnud, sis EMT käest raha saama.
Helistab mulle aga EMT piirkondlik müügiesindaja, nemad esimest ekspertiisi ei tunnista ega maksa, ülejäänud on nõus maksma.
Vihastasin ja ütlesin, et kohtume kohtus. Põhimõtte pärast ja minul on tasuta jurist olema, kas neil ka?
Poole tunni pärast siis uus kõne, et võib minna vormistama EMT esindusse, maksavad kõik kinni.

Sellest ajast saati meil mitmes peres enam EMT kliente ei ole icon_wink.gif

Miks aga nii käituti, selgus alles hiljem juhuslikult teises firmas. Samsungil olid sellised tingimused garantiile, et kui firma ise parandab, siis kui sama viga 3 kuu jooksul uuesti kordub, siis peab remondifirma tegema korda oma kuludega.

Sellest siis ka see valetamine ja jutt kliendi ise telefoni tinutamisest. See valetav Firma töötab Türi tänaval tänaseni. Kas ka sama remondimees, ei tea.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 10:39:02 vasta tsitaadiga

Küsi ja proovi toodet enne kui ostad, müügimeest hiljem süüdistada, et ei pannud tööle on lihtsalt lollus. thumbs_down.gif
Korralikus poes liigub väga suur hulka kaupa ning iga asja kontrollimine on lihtsalt võimatu ja ebareaalne, sest isegi kui sa kontrollid siis tuleb inimene kes soovib toodet avamata pakendis...
Teda ei huvita, et toode on kontrollitud, äkki on kasutatud toode.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 17:17:58 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti

minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan korraga muidugi ainult ühte sim kaarti.

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/motorola-moto-e.html


Kas see teine mitte mälukaardi pesa pole? Moto E-l dual SIMi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 17:29:26 vasta tsitaadiga

maaa kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti

minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan korraga muidugi ainult ühte sim kaarti.

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/motorola-moto-e.html


Kas see teine mitte mälukaardi pesa pole? Moto E-l dual SIMi pole.


väga imelik mälukaardi pesa siis kui sim kaarte ka loeb

mul on motorola moto e XT1022 mis on täitsa dual sim.

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e_dual_sim-6323.php
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2015 16:41:16 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lugeja-kahtlustab-et-sai-uue-seadme-asemel-poeriiulil-seisnud-toote?id=70672385
väga kahtlane jutt müüja poolt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 16:53:42 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
maaa kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
ostsin siis telefoni endale , klicki lehel näitab , et toetab ainult ühte sim kaarti , reaalsuses aga toetab kahte sim kaarti

minuteada kasutab dual sim rohkem akut , või ma eksin ? ise kasutan korraga muidugi ainult ühte sim kaarti.

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/motorola-moto-e.html


Kas see teine mitte mälukaardi pesa pole? Moto E-l dual SIMi pole.


väga imelik mälukaardi pesa siis kui sim kaarte ka loeb

mul on motorola moto e XT1022 mis on täitsa dual sim.

http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e_dual_sim-6323.php



Siis peaksid õnnelik olema - said sama raha eest uuema ja kallima mudeli. Midagi halba see teine sim-pesa küll ei tee:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 17:23:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lugeja-kahtlustab-et-sai-uue-seadme-asemel-poeriiulil-seisnud-toote?id=70672385
väga kahtlane jutt müüja poolt

Mis mõttes icon_rolleyes.gif
Kaitsekile tõesti antud konsoolil puudub - on ainult (õhuke) valge pehmendus, nagu telekatel.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2015 20:47:09 vasta tsitaadiga

Kui see just plasteliinist tehtud pole (ei tea, pole omanud), siis kulumisjälgi seismisega ei teki 2 tunniga. icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 21:26:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui see just plasteliinist tehtud pole (ei tea, pole omanud), siis kulumisjälgi seismisega ei teki 2 tunniga. icon_rolleyes.gif


Inimesed alati väidavad, et asjad on hoitud nagu äsja sündinud beebid, kuid reaalsus on midagi muud (ei kaitse kedagi).
Ning läikiv plastik ongi selline jobu mis võtab iga puutumise peale kriimud külge (väga pikk kogemus sellega), nii, et kahtlen kasutatud toote müügis.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2015 21:42:27 vasta tsitaadiga

kamoon, poest toodud ja kohe tagasi viidud. pakendist välja võttes saab juba kulumisjäljed peale?
tule taevas appi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 21:46:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kamoon, poest toodud ja kohe tagasi viidud. pakendist välja võttes saab juba kulumisjäljed peale?
tule taevas appi icon_rolleyes.gif


Usu või mitte kuid olen hullematki näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 21:47:19 vasta tsitaadiga

Asi on usalduses. Ilmselgelt üks pool praegu ei usalda teist poolt.
Vastasel korral oleks asi juba ammu lahendatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2015 21:47:59 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kamoon, poest toodud ja kohe tagasi viidud. pakendist välja võttes saab juba kulumisjäljed peale?
tule taevas appi icon_rolleyes.gif


Usu või mitte kuid olen hullematki näinud icon_biggrin.gif

järelikult sellist paska pole parem vaja osta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.01.2015 22:52:23 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3073963/elektroonikapoodi-kahtlustatakse-kasutatud-seadme-muumises icon_question.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  KLICK mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.