Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 20:55:04 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
CPU on millegipärast langenud.. kuigi samal clockil jooxeb, kui enne




eks ta ka väsi ära pikapeale icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2004 23:46:31 vasta tsitaadiga

sai siis testitud alguses win 2k (extreme tweaked) ja win xp (average tweak + diagnostic startup) stock kiirustel 3200+@2.2 hz. tegin stock kummalgi kiirusel 2 katset:
win2k 1) 6879 2) 6871
winxp 1) 6879 2) 6879
niiet, mingit vahet pole. muidugi normal starup puhul sai xp veits vähem punkte (6864) aga xp vähem tweakitud ka.

sama proovisin ka 2684MHz peal ja winxp sai miski 10p tohkem icon_razz.gif
hetkel siis enda uus rekord. suuremal MHz ei saa enam pcmarki lasta (ikkagi eeldan/loodan, et cpu... see oleks kõige lihtsam variant). üle 1.9v ei saa anda selle samuse epoxi kaitse pärast (proovisin ka @2.2ghz panna 1.9v ikka tegi restardi). mälu ei hakanud testima, sest ei viitsinud videole lisaventi puhuma panna, et kellata. video oc vist cpu'd ei mõjuta (loodan).
244x11=2684MHz (enne oli ju 2mhz vähem ja ligi 80p vähem. 245fsb teeks juba ligi 8.5k 8) )

8387
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1738621

btw. voltc, mul Text Search parem kui sul. 300.4 vs 297.7
----
ot.

teostasin ka sisandra mälu bandwidthi testi, voltcile, kuna seal (vist) video oc ei mõjuta.
ei hakanud hetkel suuremat kella proovima.
241x11 2-2-2-11
http://zone.ee/tomz/data/rekordid/sisandra_2k4.jpg?2

ps. voltc, proovi ka samadel settingutel icon_smile.gif (sisandra 2004 kasutasin mina.)


----
tabelike ka uuesti. pisikese eduga on esikohal jaan, aga et esikolmikus püsida ma seda ixtriim skoori siia ei lisa hetkel icon_razz1.gif

1. Voltc, skoor 8535 (Mobile Barton 2400+)
2. 123, skoor 8466 (A64) omaette klaas tegelikult...
3. Tomz, skoor 8387 (Locked Barton 2500+)
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 12:52:35 vasta tsitaadiga

prooviks küll, aga dfi mobo andis otsad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

peab uurima, kas midagi muud ei ole asemele võtta, kuna dfi'si ei paista Eestis hetkel olevat icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2004 13:02:52 vasta tsitaadiga

kuda siis otsad andis?
võta Leadtek asemele icon_wink.gif proovi ära, kas ka ei kannata extreme oc'i pikemat aega... Leadteki lahendus ju märksa parem icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 16:19:30 vasta tsitaadiga

3DMark03 ja tulemus 9 icon_exclaim.gif
Seda siis konfis oleva arvutiga. Lubas ainult esimese testi teha, teiste jaoks oli liiiga lahja icon_lol.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 17:57:57 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
3DMark03 ja tulemus 9 icon_exclaim.gif
Seda siis konfis oleva arvutiga. Lubas ainult esimese testi teha, teiste jaoks oli liiiga lahja icon_lol.gif


icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2004 19:05:50 vasta tsitaadiga

PCMark2002
AthlonXP2200+ Thoroughbred@1000MHz icon_razz.gif 2459p.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 15:14:31 hea ilm kellamiseks vasta tsitaadiga

Sai siis veidi oma uut DFI lanparty b mobot proovitud, et mis loom mulle sattunud on ja tulemused olid siis järgmised:

algul alustasin fsb'ga 240 peal, imestuseks jooksis kõik testid jne läbi, läksin ahneks, ronisin biosi panin kohe 250 peale, kõik testid läbi icon_smile.gif
aga ega sellega veel pidu ei lõppenud, ronisin jällegi biosi ja panin kella 10.5 x 260 ja lasin pc mark 2002'te, masin oli nii stabiilne, et jooksis kogu testi 3x järjest läbi ja siis valisin sealt parema skoori välja:

Mobile Barton 2400+ @ 10.5 x 260= 2730mhz 1.95v
DFI Lanparty NFII B @ 260fsb 1.8v
2 x Hynix D-43 @ 260mhz 8-4-4-3-2.5-13-15 dual channel enabled

CPU 8480 - cpu skoor ei ole tegelikult midagi erilist, kuna vähem mhze
MEM 8037 - minu memi rekord ja esimene kord, kui ületan 8k piiri icon_smile.gif ja minu teada hetkel parim bartoni mäluskoor thumbs_up.gif

#1 Voltc 8037
#2 Tomz 8024
#3 see koht on hetkel lahtine, kuna pole rohkem 8k ületajaid meie kategoorias icon_smile.gif

ühesõnaga poisid andke tuld icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 15:27:39 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
245fsb teeks juba ligi 8.5k 8)

fsb annab sul miski paarkümend punkti ainult juurde, loeb ikka kell eelkõige - seega on 8,5k VÄGA kaheldav..
aga eks sa proovi icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 16:04:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
CPU 8480 - cpu skoor ei ole tegelikult midagi erilist, kuna vähem mhze
MEM 8037 - minu memi rekord ja esimene kord, kui ületan 8k piiri ja minu teada hetkel parim bartoni mäluskoor

#1 Voltc 8037
#2 Tomz 8024
#3 see koht on hetkel lahtine, kuna pole rohkem 8k ületajaid meie kategoorias

ühesõnaga poisid andke tuld

ära muretse icon_biggrin.gif annan videole ka kõva kella taha ja ehk teen üle. krdi giifoorce ikka icon_razz.gif a viska lin ka saab compareida... ilmselt sul viimastest video testides suurem fps... krt 260fsb peal või? no mul oli ainult 242 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 16:06:08 vasta tsitaadiga

ära muretse, ma saan kah oma kaarti kellata icon_lol.gif beer_yum.gif

peab kuskilt kelleltki ikka bh5'ed jõuga ära võtma, muud ei jää üle 8)

edit: krt jälle unustasin lingi ära icon_rolleyes.gif http://service.futuremark.com/compare?pcm=1741357

edit2:
huvilistele siis väike pilt kah memory võrdlusest, ei tea midagi tomz, kas see video ikka niipalju mõjutab, mul enamus teste kiiremad ja mälude ning mobo lagi see veel pole, sellest räägivad voldid
http://www.hot.ee/voltc/mem.JPG
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 16:23:02 vasta tsitaadiga

tjah... mis siis ikka, vaja ka kusagilt 260fsb välja võluda, oleks mõneks ajaks rahu majas icon_razz.gif
aga video testides sul kahes lausa märgatav edu, mis kelladel video ram oli?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 16:36:08 vasta tsitaadiga

475/475, ehk siis 5950 ultra, kui need midagi väga palju mõjutaks, siis see skooride vahe nii väike vast ei oleks icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 17:16:11 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
475/475, ehk siis 5950 ultra, kui need midagi väga palju mõjutaks, siis see skooride vahe nii väike vast ei oleks icon_razz.gif

nja, ega nad vist suurt väga ei mõjuta. aga eks ma teen kohe proovi. esiteks teen video mem 337 ja siis 365 ja siis veel boonuseks 300. vast ligi sajapunnised vahed...

tulemused siis sellised:
378/300 = 6568
378/337 = 6643
378/365 = 6716
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 13:47:44 vasta tsitaadiga

asjast siis niipalju, et klokkisin täna tiba ja tegin mõned uued rekordid icon_biggrin.gif
nii mem kui ka cpu sai üle lastud ja mitte vähe...

praegu linki ei saa visata kuna nett on megakoomas, kellelgi naabritest on vist miski viirus, mis neti kooma tõmbab
ühesõnaga link jne tulevad hiljem.

samuti ei saanud videot klokkida kuna 0.2kb sekis netiga oc proget ju tirida ei saanud, seega saaks mem skoori veel vähemalt
100 punkti võrra kasvatada.

sandrat ei saanud kah neti pärast kätte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 24.03.2004 13:50:47 vasta tsitaadiga

Minu suurepärane skoor
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 17:52:37 tulemused siis vasta tsitaadiga

Jõudsin just koju tagasi ja meeldiva üllatusena on nett jälle talutavalt kiire icon_smile.gif
seega sain mahti ka oma tulemused netti visata, need siis järgmised:

Uueks CPU rekordiga siseneme nüüd jälle uute sajasse, samuti ei jäänud palju puudu, et ka järgmist sajalist barjääri ei lõhkuda, seega jääb veel lootust.
CPU - 8678
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1743469

MEM rekordi vahe sai käristatud tomziga võrreldes siis 100 punktile
MEM - 8124
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1743550

Ühesõnaga ei ole see eriti ilus teiste suhtes, kuid nojaa, kõikidel ei peagi vedama icon_lol.gif
kokkuvõtteks annaks siis ühe pildikese kah.

futuremarki keeles prosed kuni 2720 mhzini(reaalses kuni 2800mhzi) on parim bartoni tulemus minu oma ja ühtlasi sai ka paljud fx'id ja a64'jad omatud icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 19:12:38 vasta tsitaadiga

ei ole midagi öelda, way to go voltc beer_yum.gif
oleks ml kah vesi teeks üle 8)

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2004 20:35:54 vasta tsitaadiga

tjah, oleks peaaegu teinud mem rekordi üle, aga ikka veits väha volte saab cpu ja video testi ajal tegi restardi... aga ma pole veel lõpetanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 29.03.2004 17:45:14 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
jupiter kirjutas:
jupiter kirjutas:
P4 1,8GHz@2,4GHz, 2*512MB DDR333 PQI, Abit SR7 SIS648, Seagate 80GB 7200rpm (2MB cache), video Radeon 7000:
CPU Score 5843
Memory Score 5799
HDD Score 1119
Piirdusin softiga settingutel: 4:6:2:1 Kas veidi veel clockides saab veel palju kõrgemaks ajada?

Default settingutel: 4 * 100MHz (3:3:2:1):
CPU Score 4358
Memory Score 3485
HDD Score 1111

P4 1,8 400fsb sai vahetatud P4 2,4 533fsb vastu ja ilma klokkimatta, default sain tulemused:
CPU Score 5962
Memory Score 6099
HDD Score 1133
Nüüd on emaplaat Abit SR7 (400/533fsb) ilusasti vahetatud IS7 (800fsb) vastu, et toetaks Dual memory't ja HyperThreading-ut.
Vahetasin ka kõvaketta Seagate 80GB (2MB cache, UDMA100) Matrox-i vastu 120GB (8MB cache SATA150), kuid üllatuseks on CPU ja HDD skoorid nigelad: icon_sad.gif
CPU Score 4413 (ilmselt põhjus opsüsteemis Win2K sest varem oli asi WinXP-l)
Memory Score 7025
HDD Score 769 (kas tõesti Maxtor nõnda kesine? või aitaks siin ka opsüsteemi vahetus?)

Ahjaa süsteem ilma klokkimatta

jupiter kirjutas:
Eemaldasin Seagste Udma HDD ja tulemus:
CPU Score 4429
Memory Score 7299
HDD Score 1425
Niih nüüd 2*512MB PC3200 PQI cl2,5 vahetatud 2 * 256MB Kingston HyperX vastu ja PCMark2002 kõik defaultis:
CPU: 5975
MEM: 7382
HDD: 1220

Millised time'ingud oleks soovitav panna? kas 8:2:2 või ka 7:2:2 icon_question.gif
Ei julenud pusida kuna ei tahtnud lihtsalt sisse pannes töölegi minna. Mitme pusimise ja BIOs-i resetti järel pilt ees...

Huvitav et S-ATA150 HDD punktid langesid 200 võrra icon_confused.gif
Ilmselt see tingitud mälu mahu vähenemisest 1GB-lt 512MB-le ..

EDIT: Proovisin ka time'inguid üles ajada: 7:2:2:2, kuid lõpetas teatega insert system disk icon_sad.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 22:24:04 vasta tsitaadiga

CPU Score 5644
Memory 4591
HDD 640


kõik klokkamata icon_wink.gif ja sama pc mis profiilis
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 22:43:51 vasta tsitaadiga

CPU:6445
Mem: 8663
HDD: 2328

kõik klokkamata...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 23:31:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
CPU:6015 2400+@2300MHz... 1,7V... paraku kehva toiteka tõttu kõigub 1,65 ja 1,7 vahel icon_biggrin.gif nii et rohkem ei saa toiteka tõttu.
HDD:520 icon_razz.gif (Ultra DMA 5 peal, aga ikka nii kehv... ei tea mis jama on)
MEM:3284


Khmn. mina sain enda Athlon 2400+ ~ 7800 p. icon_confused.gif Aga jah, see vist oli 2.61GHz. peal kah! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 30.03.2004 23:43:34 vasta tsitaadiga

Mario kirjutas:
Magic kirjutas:
CPU:6015 2400+@2300MHz... 1,7V... paraku kehva toiteka tõttu kõigub 1,65 ja 1,7 vahel icon_biggrin.gif nii et rohkem ei saa toiteka tõttu.
HDD:520 icon_razz.gif (Ultra DMA 5 peal, aga ikka nii kehv... ei tea mis jama on)
MEM:3284


Khmn. mina sain enda Athlon 2400+ ~ 7800 p. icon_confused.gif Aga jah, see vist oli 2.61GHz. peal kah! icon_razz1.gif


ma sain oma 1700+ @2,3g 7k ,see 6k on sipa vähe vist?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 31.03.2004 00:45:03 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?pcm=1738368
Naljakas, videokaart vahetatud, punkte kohe juures.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 01:02:53 vasta tsitaadiga

mis see kõige kõvem mem record siis siin on?
kas mingi HV-laste edetabel on ka näha kuskil?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 31.03.2004 01:14:13 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
mis see kõige kõvem mem record siis siin on?
kas mingi HV-laste edetabel on ka näha kuskil?
ilmselt siis mu saavutus üks parimaid icon_wink.gif vähemalt PC3200 mälude seas
MEM: 9300 @234MHz 2* 512MB PC3200 PQI CL2,5 (seejuures AIDA32 write: 1715)
kusjuures oli time'ingud default ja pingega ei mänginud, ainult fsb-d tõstsin ja CPU P4 2,4HT ..

Lausa kahju et maha müüsin ja ihnurid ei täinud rohkem pakkuda kui 1800-1900 1GB mälu eest


viimati muutis jupiter 31.03.2004 01:32:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 31.03.2004 01:29:39 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
mis see kõige kõvem mem record siis siin on?
kas mingi HV-laste edetabel on ka näha kuskil?


AMD Barton-2 inimest yle 8K(vana Corsair PC3500 BH-5 ja PC3200 Hynix D43)
A64- pea 10K (PC3200-Hynix D43)
P4-2 inimest yle 14K (vana Corsair PC3500 BH-5 ja PC3200 Hynix D43)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 06:06:36 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
ilmselt siis mu saavutus üks parimaid icon_wink.gif vähemalt PC3200 mälude seas

btw Hynix D-43 on pc3200 ja veel cl3, vähemalt ametlikult, tegelikult on kivid samad mis eliit firmade pc4000 mäludel, pealegi need eesti rekordi d-43-med on nn hand picked - special thanks to 123 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 31.03.2004 08:13:32 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
P4-2 inimest yle 14K (vana Corsair PC3500 BH-5 ja PC3200 Hynix D43)
Palju peaks MEM skooriks saama kui 2 * 256MB Kingston PC3200 HyperX CL2 mälud ja prose P4 2,4HT ja emaplaat Abit IS7-G
Hetkel veidi pettunud et PQI mäluga oli lihtne 9300 punktini saada icon_question.gif
kuid Kington HyperX jaoks on isegi 8K unistus (seni 7928 parim)
Vaatan et isegi 14K mis tundub müstiline, eks saadakse need pingete ja time'ingutega mängides (või CPU Prescott?)
kuid HyperX ei lase mul neid (CL2,5/2) 8 : 3 : 3 -lt allapoole tuua nagu endisel omanikul 7 : 2 : 2 oli icon_sad.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 31.03.2004 10:06:31 vasta tsitaadiga

14K saadakse jah Prescottiga.Tava Northwood saab 12+k.Aga nood uued PC 3200/3500 HyperX-id/Corsairid ongi Cas 2-3-3-8 m2lud.Ma ei saa aru millega sa rahul ei ole.Niipalju kui lubatud,niipalju sealt tuleb ka ju.Vanade hinnad on praegu m6nusalt laes,pakutakse lausa 1.2-1.4k tykist (256 mb)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 31.03.2004 11:36:18 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
14K saadakse jah Prescottiga.Tava Northwood saab 12+k.Aga nood uued PC 3200/3500 HyperX-id/Corsairid ongi Cas 2-3-3-8 m2lud.

Uued corsairid enamused 2-3-3-6
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 15:19:58 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Piip kirjutas:
mis see kõige kõvem mem record siis siin on?
kas mingi HV-laste edetabel on ka näha kuskil?


AMD Barton-2 inimest yle 8K(vana Corsair PC3500 BH-5 ja PC3200 Hynix D43)

corsair pc3200 hoopis, mitte 3500 icon_smile.gif
voltci tulemus 8124 @255fsb oli vist 3-4-4-8
minu tulemus 8024 @245fsb 2-2-2-11

kui ainutlt minu emme 260 kanti fsbäd vüimaldaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 15:22:29 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Piip kirjutas:
mis see kõige kõvem mem record siis siin on?
kas mingi HV-laste edetabel on ka näha kuskil?


AMD Barton-2 inimest yle 8K(vana Corsair PC3500 BH-5 ja PC3200 Hynix D43)

corsair pc3200 hoopis, mitte 3500 icon_smile.gif
voltci tulemus 8124 @255fsb oli vist 3-4-4-8
minu tulemus 8024 @245fsb 2-2-2-11

kui ainutlt minu emme 260 kanti fsbäd vüimaldaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 31.03.2004 17:12:08 vasta tsitaadiga

CPU: 6763
MEM: 4494

Profiili teine masin, duron1600 fsb195
http://service.futuremark.com/compare?pcm=1748329
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 17:14:09 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
voltci tulemus 8124 @255fsb oli vist 3-4-4-8

ei olnud, 8-4-4-2.5 oli, lihtsalt dfi-l neid timinguid rohkem, ehk siis 8-4-4-3-2.5
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 21:50:24 vasta tsitaadiga

see mäluskooride värk on puhas pullisitt ju, selle peale pole küll mõtet sõdida. mina saan näiteks 5000p sest mul on kõva video sees, aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
pask.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 21:51:30 vasta tsitaadiga

mind huvitavad ka kettaskoorid icon_smile.gif sain ise just vähemalt omaarust päris hea tulemuse, et kuidas see "edetabel" oleks...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 31.03.2004 21:53:16 vasta tsitaadiga

Umbes sada postitust tagasi oli ketastest juttu, partitsiooni suurus mõjutas skoori tulemust ehk pole segi väga usutav...
Ise sain Maxtori 80g sata kettaga 1500 punkti umbes, aga ORBis on mõnel vennal hdd skoor 11 000 jne ....
Pole eriti reaalne see testitulemuse näit vist.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 21:54:45 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
see mäluskooride värk on puhas pullisitt ju, selle peale pole küll mõtet sõdida. mina saan näiteks 5000p sest mul on kõva video sees, aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif pask.

jajah - video annab sul miski 100 punkti juurde ja kogu test on tänu sellele pask, way to go man icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 21:56:39 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
see mäluskooride värk on puhas pullisitt ju, selle peale pole küll mõtet sõdida. mina saan näiteks 5000p sest mul on kõva video sees, aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
pask.


suht loomulik ju, et madala fsb´ga head saia ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 22:05:53 vasta tsitaadiga

aga kas on mingit usutavamat hdd testerit? ma küll näen ka muidu, mis kasu oli raidist aga tahaks ka mingeid usutavamaid teste teha, et teistega võrrelda

edit: juba leidsin - hd tach
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=85214&highlight=hd+tach
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 22:32:11 vasta tsitaadiga

HDTach vist oli selline vidin.
edit: hiljaks jäin icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 00:18:08 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Noname kirjutas:
see mäluskooride värk on puhas pullisitt ju, selle peale pole küll mõtet sõdida. mina saan näiteks 5000p sest mul on kõva video sees, aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif pask.

jajah - video annab sul miski 100 punkti juurde ja kogu test on tänu sellele pask, way to go man icon_confused.gif



ee, teise kaardiga saan 7500 icon_neutral.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 00:18:34 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Noname kirjutas:
see mäluskooride värk on puhas pullisitt ju, selle peale pole küll mõtet sõdida. mina saan näiteks 5000p sest mul on kõva video sees, aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
pask.


suht loomulik ju, et madala fsb´ga head saia ei saa icon_wink.gif
madala? 240 on suh norm nagu minuarust...
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 00:59:43 vasta tsitaadiga

see on tegelt rohkem cache&mem test.
suurim maht pcmark mem testis on alla 4M.
mõtle mis numbri 4M cachega xeon annab seal? pane kasvõi pc12.5 sdrammi 4MB juurde, ikka tulemus sama :p
prescott nendes alatestides saab ka nw ja bartonite käest kotti, mis mõlemale cachesse mahub.
kui juba 512k cachega asjad aeglast systeemirammi käpivad, siis
1M cachega perskott omab masendavalt.
muidugi FX omab ka ja siis veel ee oma 2.5M cachega omab ka.. jne.

niiet mõnes mõttes sandra mem on adekvaatsem

Noname kirjutas:
aga kuidas see siis mem score on kui videokaart loeb thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
pask.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 01.04.2004 05:32:16 vasta tsitaadiga

123 kirjutas:
Aga nood uued PC 3200/3500 HyperX-id/Corsairid ongi Cas 2-3-3-8 m2lud.Ma ei saa aru millega sa rahul ei ole.Niipalju kui lubatud,niipalju sealt tuleb ka ju.Vanade hinnad on praegu m6nusalt laes,pakutakse lausa 1.2-1.4k tykist (256 mb)
Ma pole rahul et ma Kingston CL2 (2*256MB) mäluga saan alla 8K skoori kuid PQI (2*512GB) CL 2,5 saan 9,3K icon_question.gif hinnavahest rääkimata
Või mängib testis palju kaasa ka mälu suurus kui panen topelt et saada 1GB täis nagu PQI-l oli siis saan 7.9K asemel 9.9K icon_question.gif
Kusjuures vist vahet eriti polnud kas panna CL2,5 või CL2 ..

Üsna hästi annab ka aimu AIDA32 Mem benchmargid read/write, kuid kardan ka et seal teeb 1GB CL3 vabalt 512MB CL2 mälule ära
On keegi testinud ja oskab kommenteerida PC4000 mälu paremust võrrelduna PC3200 mäluga ..

Avastasin hiljuti et P4 emaplaadiks hoopis Abit IS-G ehkki ostsin enda teada IS7 ja kiibil samuti kiri IS7. Aga emaplaat on üks-ühele IS7-G icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.04.2004 08:54:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

niiet mõnes mõttes sandra mem on adekvaatsem

just-just, sandra unbuffered icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 14:05:07 vasta tsitaadiga

fakin lahe - futuremark võttis pcmark 2002-e skoorid kõik kodukalt maha icon_evil.gif

samas on ka kõikide teiste testide (3dmark 03, 01, pcmark 2004) publishetud testid vigased thumbs_down.gif

näide tomzi ja minu testist:

3DMark Score
(3D marks) 21283

22356




Game 1 - Car Chase - Low Detail
(FPS) 289.2

N/A


Game 1 - Car Chase - High Detail
(FPS) 107.7

N/A


Game 2 - Dragothic - Low Detail
(FPS) 413.0

N/A


Game 2 - Dragothic - High Detail
(FPS) 211.6

N/A


Game 3 - Lobby - Low Detail
(FPS) 264.4

N/A


Game 3 - Lobby - High Detail
(FPS) 118.7

N/A


Game 4 - Nature
(FPS) 142.9

N/A

ehk siis skoor on olemas aga kõik testid on n/a - go-go-go fucking futuremark icon_evil.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 14:42:42 vasta tsitaadiga

jupiter kirjutas:
Ma pole rahul et ma Kingston CL2 (2*256MB) mäluga saan alla 8K skoori kuid PQI (2*512GB) CL 2,5 saan 9,3K icon_question.gif hinnavahest rääkimata
Või mängib testis palju kaasa ka mälu suurus kui panen topelt et saada 1GB täis nagu PQI-l oli siis saan 7.9K asemel 9.9K


mõlemad mälud jooksid samakiirelt?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.