|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis väärtusega käekella kannad? |
| Alla 50€ |
|
14% |
[ 55 ] |
| 51-100€ |
|
11% |
[ 46 ] |
| 101-150€ |
|
9% |
[ 38 ] |
| 151-200€ |
|
7% |
[ 30 ] |
| 201-300€ |
|
9% |
[ 36 ] |
| 301-500€ |
|
7% |
[ 31 ] |
| 501-999€ |
|
4% |
[ 17 ] |
| 1000€ või rohkem |
|
5% |
[ 20 ] |
| Ei kanna käekella |
|
29% |
[ 115 ] |
|
| hääli kokku : 388 |
|
| autor |
|
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2015 10:56:31
|
|
|
Black66, mis mehhanism on? Tekkis juba "sportlik" huvi.
Üks variant oleks mingi teise mehhanismiga asendada.
Mis täpsemalt veaks öeldi?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
09.01.2015 12:23:42
|
|
|
Ei saa enam nupust ise üles keerata, kui lahti võtta tagant ja ise kruvikeerajaga üles sealt keerata, siis töötab päris pikalt, kui igapäevaselt kanda.
Seiko SNKL35K1
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2015 23:50:29
|
|
|
| 7S26-l puudub kásitsi úlesse keeramise vóimalus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
10.01.2015 00:06:00
|
|
|
| Küljepealt nupust teda täitsa sai alguses käsitsi üles keerata. Nüüd see pool ei toimi ja kuidagi muudmoodi teda ülesse pole võimalik keerata, hiljem muidugi keeraks ennast automaatselt üles.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.01.2015 16:22:49
|
|
|
Sain XR käest Parnis Marina Militare kätte. Esialgsed muljed on suuresti positiivsed - koostekvaliteet on hinna eest super, kroon ja selle lukk liiguvad väga mõnusalt, rootori liikumine on kõvasti sujuvam ja kergem kui mu Seiko 5-l ning sinine AR läige on tõsiselt kena. Mehaanika on ka ilusti kaunistatud. Üllatusena tuli ka see, et rihmal oli piisaval auke minu väikse randme jaoks.
Miinustena tuleb kohe välja tuua see, et helendus on väga nõrk ning esialgsel katsetamisel tundus et tunnimarkerid polegi helendava värviga kaetud (viimane on väär - tuleb korralikult laadida lihtsalt). Teiseks on tagumise klaasi taga kohe üks koletu karv näha, mille lasen vast peagi mõnel kellassepal eemaldada.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2015 18:17:57
|
|
|
EvilKatarn,
Muidu kui paremat lume-i tahad, siis sihverplaati saab vahetada. Mõõt on sellel 36,3mm. Ebays neid on superlumega palju.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
10.01.2015 18:55:31
|
|
|
| XR, sul on 1 selline Marina Militare veel üle? Või said mõlemad müüdud?
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
10.01.2015 18:58:15
|
|
|
| Ei tea kas sinna mingi mõistliku metallrihma kah leiab? Ma ei seedi neid nahkrihmasid üldse.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
10.01.2015 20:54:08
|
|
|
| Black66, kui aega saad, palun pane oma Seikost ja selle mehaanikast siia pilt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
10.01.2015 20:58:14
|
|
|
| Esmaspäeval kui kodus olen ja aega saan, otsin ta sahtlist üles ja teen pildid.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
23.01.2015 12:19:16
|
|
|
| webromps kirjutas: |
Sirivisin siin paar päeva nüüd neid kellasid ja lõpuks võtsin UK Amazonist siise Seiko SNN241, kuna Jaapanit ja Seikot soovitati siin.
Eks ta küll natukene suuremat sorti asi on, aga eks näis. Kuna esimene "päris"(loe: mitte 5 eurone plastmass tükk) kell, siis kui pole suurem asi, eks järgmised jõulud annab viga parandada  |
Jõudis täna siis ka lõpuks enda kell kohale. 18 pandi oli postitatud. Pakil Amazon.fr kirjad peal. Kuu aega tiirutas siis kuskil euroopas ringi.
Suutsin muidugi nädal aega tagasi teha amazonile juba avalduse ja esmaspäeval kanti ka raha tagasi.
E: Kui keegi endale uut käekella rihma hakkab vaatama, siis
http://www.leatherman.com/on/demandware.store/Sites-leatherman-Site/en_US/Blog-ShowPost/?p=705
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
25.01.2015 15:33:01
|
|
|
Tere.
Sain kingituseks pisikese kellapoe kinkekaardi, kus müüakse muu hulgas Timex'i ja Guess'i käekellasid. Timex'i kell, mis mulle sümpatiseeris on selline. Oskab keegi kommenteerida, kuidas selle kella kvaliteet olla võiks? Teine küsimus oleks, mida arvata Guess'i kelladest? Konkreetset mudelit hetkel veel võrdlusena tuua ei oska, tahaks lihtsalt teada kumba brändi eelistada.
EDIT:
Aastast 2000 kannan Casio ABX-68. Ühe korra on tulnud viieteist aasta jooksul patareisid (kella sees käib 2tk.) vahetada, kõik muu on toiminud praeguseni laitmatult. Isegi kellarihm on siiani originaal
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2015 15:43:16
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
Tere.
Sain kingituseks pisikese kellapoe kinkekaardi, kus müüakse muu hulgas Timex'i ja Guess'i käekellasid. Timex'i kell, mis mulle sümpatiseeris on selline. Oskab keegi kommenteerida, kuidas selle kella kvaliteet olla võiks? Teine küsimus oleks, mida arvata Guess'i kelladest? Konkreetset mudelit hetkel veel võrdlusena tuua ei oska, tahaks lihtsalt teada kumba brändi eelistada.
EDIT:
Aastast 2000 kannan Casio ABX-68. Ühe korra on tulnud viieteist aasta jooksul patareisid (kella sees käib 2tk.) vahetada, kõik muu on toiminud praeguseni laitmatult. Isegi kellarihm on siiani originaal  |
Ma jätaksin Casio alles ja ostaksin tüdruksõbrale lilli ja šokolaadi.
Guess teeb madala kvaliteediga moekellasi. Aasias võid selliseid igal tänavanurgal 5 dollariga osta.
Sellist asja on piinlik vaadata.
Spoiler 
Timexi suhtes ma ei ole erapooletu. Kasutavad suuresti enda disainitud ja aasias kokku pandud mehaanikat. Toodavad odavaid igamehe kelli ja üritagi üle oma varju hüpata. Kvaliteet on nagu ta on. Piisavalt täpsed ja kestavad nagu keskmised kvartskellad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
25.01.2015 16:24:11
|
|
|
Tasakaaluks Pacho piinlikule pildile quartz kellasisust tooks välja ilusa eeskujuliku näite Bruno Söhnle kelladest -üks vähestest kes oma quartz kellasisu ei häbene.
Bruno Söhnle on Glashütte tütarfirma kes oma mehaaniliste kellade kõrval pakub ka taskukohaseid quartz kellasid. Hinnad algavad paarisajast eurist.
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
25.01.2015 16:26:37
|
|
|
| Aasias võib ilmselt igat kella tänavanurgal 5 dollari eest osta. Kas Guess ongi kusagil Aasias odavalt kokku klopsitud kell, mile sisu ongi kvaliteedilt nagu viletsa analoogi oma?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
25.01.2015 16:32:53
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Aasias võib ilmselt igat kella tänavanurgal 5 dollari eest osta. Kas Guess ongi kusagil Aasias odavalt kokku klopsitud kell, mile sisu ongi kvaliteedilt nagu viletsa analoogi oma? |
Guess kasutab ilmselt kõige odavamaid jaapani (näiteks Seiko) sisusid - mis pole ka kõige halvemad, aga sa maksaksid Guessi eest häbematult rohkem raha kui puhta Seiko eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2015 16:43:21
|
|
|
Guessi ilma komplikatsioonideta mudelid kasutavad Epsoni mehaanikat. Nagu see mis pildil. Epson= Seiko mis on nii sitt, et Seiko ei taha sinna oma nime peale kirjutada.
Kui hinnaklassi siia paneks, siis pakuks paar nime.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
25.01.2015 16:49:52
|
|
|
| Ma just vaatasin, et ega need Seiko käekellad pole nii odavad midagi. Leiab küll ka 70$ eest, kuid viisakamad hakkavad ikka 100-120$ ja kerivad tuhandeteni välja. Guess tundub kohati isegi odavam.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2015 16:57:51
|
|
|
Guess ongi odavam. Nagu ma kirjutasin. Rämps.
Guess ongi kvaliteedilt võrreldav nende tänavanurgal müüdavatega. Guess on turundusfirma.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
25.01.2015 17:00:32
|
|
|
Kopz, on olemas ka Grand Seiko seeria mis on on väga heade 72h automaatsete mehhanismidega. Hinnad ka vastavalt kvaliteedile.
Guessi rämps ei kannata nendega mingit võrdlust.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
25.01.2015 17:15:42
|
|
|
| XR kirjutas: |
Kopz, on olemas ka Grand Seiko seeria mis on on väga heade 72h automaatsete mehhanismidega. Hinnad ka vastavalt kvaliteedile.
Guessi rämps ei kannata nendega mingit võrdlust. |
Jah. Oleks pidanud mainima lihtsalt Seiko Corp. ehksiis Seiko corpi firmad teevad kõige suurema hinnavahemikuga kellasid alates 20 eurist kuni paarisaja tuhande eurini. Lorus, Pulsar, Seiko 5, Seiko... Grand Seiko...........Credor.
Rahvajaoks on muidugi ka Grand Seiko lihtsalt Seiko ja Credorist on vähesed kuulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.01.2015 17:34:18
|
|
|
| Mõned margid millest valida. Seiko, Pulsar, Citizen, Bulova, Q&Q, Casio, Swatch (Irony), Christopher Ward, Tissot, Rotary ( ainult kvarts), Marathon, Hamilton, Calvin Klein, Wenger, Mondaine.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.01.2015 12:27:45
|
|
|
pacho, kas tõesti Calvin Klein? Võin valesti mäletada aga kas siin teemast mitte ei kirutud seda?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
26.01.2015 12:49:51
|
|
|
softis, nad kasutavad ETA Quartzi oma kellades ja need on täiesti Swiss Made
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
26.01.2015 12:52:09
|
|
|
| softis kirjutas: |
| pacho, kas tõesti Calvin Klein? Võin valesti mäletada aga kas siin teemast mitte ei kirutud seda? |
CK kellad on hea kvaliteediga. Armani ja Michael Kors on paar korda ette jäänud. Armanit ei ostaks isegi väga odavalt. MC korpused on tegelikult üsna hea kvaliteediga, ainult kellad ise on väga koledad, kasutusel odav mehaanika ja küsitakse palju raha.
viimati muutis pacho 26.01.2015 13:57:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.01.2015 13:54:27
|
|
|
Selge pilt, ajasin ilmselt Armani ja Dieseliga segamini.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
27.01.2015 02:49:30
|
|
|
Veel midagi huvitavat.
Spoiler 
Kopz, kui tahad head soodsa hinnaga kvartskronograafi, siis soovitaks H500 mehaanikaga Citizeni. Pommikindlad kellad. H500 on päris vana ja sellest tulenevalt on lahti saadud lastehaigustest.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
27.01.2015 03:26:57
|
|
|
| Oskab keegi soovitada mõnda kohta, kus teevad poleerimisega head tööd?(Kellaks Tissot T60.1.581.32) Rihm pika kasutamisega küllaltki kriimuliseks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
27.01.2015 16:55:59
|
|
|
pacho, antud poes, mille kinkekaarti oman on valik väga piiratud. Timex, Guess, Casio, Nesterov, 33 Element, Bering, Gc ja Nestrov brändidest on vaid mõned üksikud mudelid. Näiteks Casio kellad on ainult elektroonilised. Timex'it oli heal juhul kuus erinevat mudelit meestele.
Muide, kuidas on Invicta kellade kvaliteet? Vaatasin, et Amazonis on mõnele mudelile kuni 85% allahindlus
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
27.01.2015 17:12:32
|
|
|
Kopz, Invictal on nii Miyotat kui osadel ka ETA-t. Ma kunagi ostsin ühe. Ütleks, et kvaliteet on kesine, kuigi ma ise oman ühte Invictat. Käe peale pole ma seda enam päris kaua aega pannud. Vbl annan mõnele väiksele sugulasele varsti vms...
Muidu sellest valikust soovitaks mõnda Timex military seeria kella.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
27.01.2015 22:08:52
|
|
|
Näiteks selline Invicta tundub päris hea pakkumisena. Aga kas ta ka praegust soodushinda väärt on?
XR, Timex'i military seeriat seal ei müüda kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.01.2015 22:11:52
|
|
|
Huvitav, milles see Invictade suure allahindluse fenomen seisneb? Omal ajal kella otsides (paar aastat tagasi) ning varemgi on see silma jäänud. Igatahes paneb see peas mingi "häirekella" tööle...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
27.01.2015 23:20:32
|
|
|
see 74 ongi ta hind. Neid ei müüdagi kunagi täishinnaga. Tüng. Nagu ikka usas.
Kopz, see Invicta on ikka nigel.
Need hiinakad on 5 korda paremad: http://www.parniswatch.net/
Invicta samamoodi hiinakas koos guesside jms-ga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
28.01.2015 01:23:02
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
Näiteks selline Invicta tundub päris hea pakkumisena. Aga kas ta ka praegust soodushinda väärt on?
|
Jätame hetkeks kvaliteedi välja. Selle kella puhul on mitte soetamise toetuseks kvaliteedist palju olulisemaid argumente. Disain on väga vilets. Kellaega on väga raske lugeda. Terasest osutid hõbedasel taustal.
Tunde tähistavad numbrid on ebaproportsionaalsed ja valet värvi võrreldes ülejäänud tähistega.
Kellal on vähemalt 3 erinevat fonti.
Invicta logo on liiga kõrgel ja jätab sihverplaadile inetu tühja ruumi.
See näeb välja, nagu oleks disainitud inimese poolt, kes pole varem kella näinud ega tea milleks seda kasutatakse.
| Smoking kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada mõnda kohta, kus teevad poleerimisega head tööd?(Kellaks Tissot T60.1.581.32) Rihm pika kasutamisega küllaltki kriimuliseks läinud. |
Armid kaunistavad meest. Kell pole taastamiseks piisavalt väärtuslik. Kui on emotsionaalne väärtus siis tasub kaaluda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
28.01.2015 01:28:12
|
|
|
Seekord siis ostsin sellise, igapäevakellaks ehk hea küll. Poleks ehk muidu ostnud teist, aga õnnestus saada hea hinnaga otse Jaapanist, tuleb alla 100€ kätte.
Seiko SNDC37P1
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
28.01.2015 02:29:27
|
|
|
Kuna ma õpin siin siin Bloody Mary't tegema, siis veidike filosoofiat.
Kellade hinna ja ligitõmbavuse vahel puudub seos. Kallid kellad võivad olla käel lihtsalt tükk nähtamatut metalli ja klaasi. Rolexi, Omega jne. disainid on vanad ja väga palju jäljendatud. Need ei üllata enam kedagi. Samas võib üks odav hiinakas tõmmata kordades rohkem tähelepanu.
Näiteks. Ma kandsin minevikus üsna tihti oma Squale sukeldumiskella. Minu jaoks oli see osake horoloogia ajaloost ja olin selle kella üle üsna uhke. Kogu selle aja jooksul ei saanud kella kohta ühtegi komplimenti. Nähtamatu.
Sain kingiks ühe Bering'u kella. Sellesama mille pildid siia üles panin. Rääksiin sellest vist nii palju, et hakkas paha ja lõpuks otsustati see mulle kinkida. Minu jaoks on see lihtsalt tükk väärtusetut metalli. Väga ilus, aga väärtusetu. Pole isegi teist lahti võtnud, et vaadata mis seal sees on. Kuid paradoksaalsel kombel on see kell rohkem vestluseid alustanud kui ükski minu teine kell. Ma võiksin iga päev Submarineri kanda ja suure tõenäosusega ikka sama palju komplimente ei saaks.
Mis see tähendab? Isiklikult ei oska seisukohta võtta. Ma kedagi halvusta, lihtsalt seetõttu, et teine ei oska kella sisemist ilu hinnata.
Kopz, mis kellapood see on kus kellasi ei müüda?
Black66, näeb välja nagu sees oleks 7T92 mehaanika. Kell on oma raha väärt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
28.01.2015 11:49:45
|
|
|
pacho, kas kuskil kella peal või passis on kella mehaanika kirjas?
Mõtlen, mis mul Seiko SNN241 sees tiksub.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.01.2015 12:07:41
|
|
|
Nagu siinses banaanivabariigis tavaks on juveelipood ja kellapood kokku liidetud. Selles poes on rõhk selgelt ehetel. Pood on Aurum, mille esindused on kusagil vanalinnas, kus kellasid ei müüdagi ja Kristiine keskuses. Nende kodulehel pole Casio, Guess'i ja Timex'it üldse mainitudki.
Black66, ilus kell
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kokteilord
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2015
|
28.01.2015 16:10:04
Franck Muller käekell |
|
|
Tere
Sooviks teada kas mu Franck Mulleri käekell on väärtuslik ehk kas ta on õige või siis odav praak kaup. kuna kell on mul väga kaua olnud ei teagi täpselt kui kaua
aga igatahes päris kaua. Kellal pole endal mitte ühtegi viga, kõik töötab suurepäraselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.01.2015 16:12:31
|
|
|
| esimene kellasepp teeb selle selgeks
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kokteilord
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2015
|
28.01.2015 16:16:28
|
|
|
| viljandis käisin kellasepa juures aga mingit kindlat vastust ei saanud, ainult et võib olla päris aga ei pruugi. kuna rihmad on päris ja klaas ka ees nagu uuel, aga nendepeale öeldi et need võivad hiljem ise pandud olla. Mingit kindlat vastust pole saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.01.2015 16:23:40
|
|
|
Kas ta sisse vaatas?
sees seerianumbrid jne
Kuid kui ta sul on ikka vana kell siis on lootust et ikka originaal.
Massvõltsingud on uueaja teema
Pakun lampi kuna ei tea kust selle kella said või mis lugu sul sellega on
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kokteilord
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2015
|
28.01.2015 16:41:01
|
|
|
oleneb kas just niivana aga minujaoks on päris vana. Erilist lugu polegi, kella sain kuskil 4-6 aastat tagasi tuttava käest kellaga ma pole enam kaua suhelnud ja ei tea kus tema selle saanud on ja pole küsinud ka. Ise arvan et kui tegi oleks odava masstoodanguga sis peaks esinema nii mõnigi viga kellal, aga kell töötab ikka nagu uus. Lahti kellasepp kella ei teinud kuna tai osanud täpselt öelda kas on päris. Kui ongi päris sis lahti tegemisel
kella väärtus vist langeb aga ei tea ka kas on nii, sest ise ma ei tea kelladest suurt midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.01.2015 16:49:17
|
|
|
4a küll vana kell pole. arvestades et neid alates 1991 tehakse siis pole üldse vana bränd.
Olen näinud Girard-Perregaux võltsingut, hästi teevad järgi raisad. Kaasaarvatud klaas peal (võiks arvata, et odav klaas või "plastmass"
Mine asjatundja juurde
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kokteilord
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2015
|
28.01.2015 16:55:23
|
|
|
ega jah mul vist muud üle ei jää kui asjatundja juurde minna . see kell peaks olema vist 1992 aasta valmistatud aga nagu ikka ei ole selles 100% kindel . lisan ka pildi kellast kui üles läheb
viimati muutis kokteilord 28.01.2015 18:10:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
28.01.2015 17:09:17
|
|
|
| kokteilord kirjutas: |
| viljandis käisin kellasepa juures aga mingit kindlat vastust ei saanud, ainult et võib olla päris aga ei pruugi. kuna rihmad on päris ja klaas ka ees nagu uuel, aga nendepeale öeldi et need võivad hiljem ise pandud olla. Mingit kindlat vastust pole saanud |
Franck Mulleri klaas ise vahetatud? See ei ole just asi mis suvalise kellaseppa juures vedeleb.
Rihmade ehtsust on väga raske hinnata. Aasiast saab 99,9% koopiaid paarikümne euroga.
Ehtsal Franck Mulleril on seerianumber. Tavaliselt käsitsi graveeritud. Kui see puudub, siis on 100% võltsing.
Kella väärtus lahtitegemisel ei lange. Kellad vajavad regulaarset hooldust ja sellega kaasneb korpuse avamine.
| kokteilord kirjutas: |
| ega jah mul vist muud üle ei jää kui asjatundja juurde minna . see kell peaks olema vist 1992 aasta valmistatud aga nagu ikka ei ole selles 100% kindel . |
Franck Muller alustas tootmist sellel aastal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|