Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 11:29:08 vasta tsitaadiga

Möödunud nv-l vanad juba puurisid pedja sonnidel, see nv juba suht kindlalt peaks enamuste väiksemate järvede peale minna saama

EDIT, juba täna saab, jää 4-5cm:

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.01.2015 14:55:22 vasta tsitaadiga

Vahepeal pikalt soojem olnud, ning nüüd ehk on lootust jahedamaks ajaks, et pääseb ehk ka jääle sel aastal. Eelmine talihooaeg jäigi endal kahjuks vahele. Aga igal juhul ei teeks paha meenutada jääl liikumise põhitõed:

http://www.rescue.ee/jaaohutus
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 18:01:27 vasta tsitaadiga

Kas landikonksud on teravaks luisatud? icon_cool.gif
Pühapäeval peaks minema proovima, ehk midagi ka näkkab.

Jääolud on jube nigelad, pärnu jõepeal kõvemad mehed ikka käivad, ma nii kõva mees ei ole.... merel pole midagi teha, võid paadiga kalal käia.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2015 18:13:00 vasta tsitaadiga

Mul on tutikad konksud, ei viitsi teritada icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 29.01.2015 17:48:04 vasta tsitaadiga

Järvedel jää ja indikaatorid peal juba. Ise pole veel testima jõudnud, eks järgmise nädala keskel lähen matõlli uputama.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 04:06:42 vasta tsitaadiga

Start!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 11:47:52 vasta tsitaadiga

Tubli. thumbs_up.gif Anna siis hiljem teada, kuda läks.
Mind tõmbas mingi tõbi pikali ja täna passin. icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 19:41:49 vasta tsitaadiga


Link

Väga rohkem midagi ei toimunudki...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 10.02.2015 22:54:34 vasta tsitaadiga

Ai kurja icon_razz1.gif icon_razz1.gif

Mul õnnestus vähemalt esimest korda linnuke kirja saada, et "jääl käidud".Pikkjärvel. Ilm ilus, aga nulliring. Vähemalt "käidud" icon_smile.gif Eelmine aasta jäi ka üldse vahele.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 20:16:59 vasta tsitaadiga

7ndal sai ka kaameraga jõe ääres töllerdatud.


Link

Kas ainult minul hakib pilt, kui YTs full screenis @ 1080p vaadata?
Arvutis originaalklipid on täiesti ok.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 20:21:50 vasta tsitaadiga

Ei haki
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 20:27:30 vasta tsitaadiga

Leinö, thumbs_up.gif
Siis on vist paras aeg arvuti upgrade peale mõtlema hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 21:23:35 vasta tsitaadiga

mul ei näita üldse midagi.
Vaid mingi must väike kast on.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 22:09:25 vasta tsitaadiga

Hiid, kalad on küll väiksed, aga päris must kast nüüd ka olla ei tohiks icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 07:53:41 vasta tsitaadiga

pärast adobe flashi installimist näen ka rõõbat icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 13:32:34 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mis valemiga on võimalik kalastus.eu sooduskupongi saada?
Seal müüakse üsna ok hinnaga gopro hero4 silverit ja hea oleks kui saaks kuidagi veel hinnast maha joonistada.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 15:35:32 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/video.php?v=302117273271897 icon_rolleyes.gif
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 16:05:47 vasta tsitaadiga

Panen märgi maha (:
Et päris tühja poleks postitus, uuriks, et kas keegi nüüd viimasel ajal haugi on vabast veest püüdmas käinud?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 09.03.2015 18:07:01 vasta tsitaadiga

Kahtlen tugevalt, et enne kude midagi mõistlik tuleb. Lisaks kas/kui mõistlik on enne kudemist neid näppima minna. (Viimane nädal veel võimalus anyway, 15 algab keeld)
Pole pikalt veekogu äärde saanud, seega ei oska hetkel ennustada kui kiirelt ääred lahti tulid ja kas midagi toimub kaldas hetkel. Võimalik, et kogu kude on tegemata ja jääbki suht niruks kuna vesi läheb liialt soojaks ära.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 20:57:24 vasta tsitaadiga

on küll OT aga ehk keegi siinsetest kalameestest teab keegi kedagi, kes võiks olla otsitav:

KAATER OTSIB OMANIKKU!

2013a septembris käis umbes 60 aastane läänemaa mees Jõgeval ja ostis mu tuttavalt kaatri.
Maksis raha ära, tehti O-M leping ja lubas novembris pojaga paadile järgi tulla. Võttis kaasa vaid jala, dokumendid ja O-M lepingu tookord.
Ja nüüd siiani ei ole ta oma ostetud kaatrile järgi tulnud.
Mehest on teada vaid niipalju, et toona vähemalt töötas Soomes. 100% kindel ei ole aga vist käis punase bussiga.
Paat oli tal plaanis Matsalu kanti viia.

O-M lepingu sai vaid ostja, seetõttu ei ole ka ühtegi tema kontakti müüjal!

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 11:56:53 vasta tsitaadiga

mina see olin.
Kahjuks ei mäleta täpselt, kus mu kaater seisab icon_redface.gif
Kui saaks vihjeid, siis tuleks oma kaubale järgi. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.03.2015 12:10:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mina see olin.
Kahjuks ei mäleta täpselt, kus mu kaater seisab icon_redface.gif
Kui saaks vihjeid, siis tuleks oma kaubale järgi. icon_wink.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif

ei, see olin mina!

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 13:47:47 vasta tsitaadiga

no kes ees, see mees!
võtke dokumendid ja leping kaasa icon_wink.gif

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 11.03.2015 02:13:13 vasta tsitaadiga

ära kadusid
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 15:00:12 vasta tsitaadiga

Omanik on leitud icon_biggrin.gif

matu21 kirjutas:
on küll OT aga ehk keegi siinsetest kalameestest teab keegi kedagi, kes võiks olla otsitav:

KAATER OTSIB OMANIKKU!

2013a septembris käis umbes 60 aastane läänemaa mees Jõgeval ja ostis mu tuttavalt kaatri.
Maksis raha ära, tehti O-M leping ja lubas novembris pojaga paadile järgi tulla. Võttis kaasa vaid jala, dokumendid ja O-M lepingu tookord.
Ja nüüd siiani ei ole ta oma ostetud kaatrile järgi tulnud.
Mehest on teada vaid niipalju, et toona vähemalt töötas Soomes. 100% kindel ei ole aga vist käis punase bussiga.
Paat oli tal plaanis Matsalu kanti viia.

O-M lepingu sai vaid ostja, seetõttu ei ole ka ühtegi tema kontakti müüjal!

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 11.03.2015 15:04:50 vasta tsitaadiga

matu21 kirjutas:
Omanik on leitud icon_biggrin.gif

thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 16:03:40 vasta tsitaadiga

postimeheski oli see- icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 11.03.2015 16:29:24 vasta tsitaadiga

Särjeralli algab sel aastal pea kuu aega varem. Saartel juba vaikselt käib. Seltsimehed, olge valmis!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 22:04:05 vasta tsitaadiga

nagu siga ja kägu.... aga ometi samas kaalus.... huvitav kumb paska ajab? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 17.03.2015 23:49:44 vasta tsitaadiga

Kala sama,lihtsalt Putler jebis selle endale icon_biggrin.gif Eks me kõik käime suure sinise tünniga kalal,et jõuaks saagi ikka koju tarida icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 09:54:30 vasta tsitaadiga

Elxx kirjutas:
Eks me kõik käime suure sinise tünniga kalal,et jõuaks saagi ikka koju tarida icon_lol.gif


kalale.ee saab muidu osta neid suuri siniseid tünne kui peaks vaja minema (ei ole kuidagi selle müügiga seostud rohkem kui ostsin sealt ka omale 2 tk.).

http://www.kalale.ee/turg/koik-muu/85B1
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 18.03.2015 12:05:47 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Elxx kirjutas:
Eks me kõik käime suure sinise tünniga kalal,et jõuaks saagi ikka koju tarida icon_lol.gif


kalale.ee saab muidu osta neid suuri siniseid tünne kui peaks vaja minema (ei ole kuidagi selle müügiga seostud rohkem kui ostsin sealt ka omale 2 tk.).

http://www.kalale.ee/turg/koik-muu/85B1

Ma Raplast ostnud. http://parvematkad.ee/ Kuldses börsis reklaamivad tünnide müüki

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.03.2015 12:21:01 vasta tsitaadiga

Nururalli pole veel alanudki, aga pool Lasnamäge juba Haapsalu promenaadil koos icon_sad.gif Laga ja konid, eesti keelt kuulis väga harva:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 20:23:35 vasta tsitaadiga

Millist päästevesti soovitate? 50N vist paadist järvedel/jõgedel püüdmiseks?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 09:04:43 vasta tsitaadiga

see sõltub inimese kehakaalust.
Mul on N150
Soovitada saab vaid tüüpi.
Mida väiksem seda parem. Ehk siis automaatne või poolautomaatne thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 18:16:40 vasta tsitaadiga

Kui ikka vähegi ujumisliigutused välja tulevad siis jõgedel/järvedel pole midagi erilist vaja.
Mida kergem ja väiksem, seda parem on kalastada ja muid toimetusi paadis teha.

NB! näit. pärnu jõel veepolitsei kontrollib ka vastavust EU normidele/tähistele.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 17.04.2015 19:21:08 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/kalale/haugipuugist-kahlates-puugiviis-eelkoige-kova-pohjaga-jogedele-voi-joeloikudele?id=71267551
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 17:48:33 vasta tsitaadiga

kas keegi omab sellist paati http://www.lingalaid.ee/lingalaid249.html icon_question.gif
kui, siis kas tasub osta. Muidu oleks paras pikkus, mis mahuks mulle bussi ja ei peaks käruga mässama icon_razz.gif

merele ei kavatse minna. Kaalun ostu pvc ja klaasplast paadi vahel

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:02:05 vasta tsitaadiga

ma kaaluks seda. Las ots jääb välja. icon_razz.gif http://www.paadipood.ee/component/virtuemart/nordline-paadid/nordline-29-detail?Itemid=0
Saad kodule lähemalt kahh. icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:14:17 vasta tsitaadiga

mis tu mass icon_razz.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:54:58 vasta tsitaadiga

ähh...3m jääb ikka pikaks. 2,7m läheks diagonaalis aga siis peaks istmed välja viskama, mida ma ei viitsi eriti icon_lol.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 18:58:06 vasta tsitaadiga

no seal lehel on väiksemaid künasid ka, aga lihtsalt seda kandilist on kalameeste foorumis läbi aegade kiidetud.
Mine käi läbi ja katsu lähemalt.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 19:05:00 vasta tsitaadiga

kõik oleneb hinnast. Satun kalavetele ehk paar korda suve jooksul, kuna aega pole. Oleks rohkem lõõgastus

varemalt rohkem jõekallastelt püütud

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 19:07:26 vasta tsitaadiga

mul on nii paat kui käru.
Tassi see raha siia ja kasuta palju tahad.
Või teeme natuuras? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 19:11:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Või teeme natuuras? icon_razz.gif
mõttel on jumet icon_razz1.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2015 17:44:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi vähipüügivahendeid saab/tahab laenata/rentida selle nädala kolmapäevast pühapäevani? icon_razz.gif

Nii umbes 2 natta oleks hea.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 18:47:59 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi siinsetest kalameestest portatiivset kajaloodi pole vaja?
http://www.kalale.ee/turg/elektroonika/8CE7
Annaksin HV kasutajale 35€ ära.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 12:18:01 vasta tsitaadiga

3 erinevat ritva pakkuda:

http://www.kalale.ee/turg/ridvad/spinning/8D8F
http://www.kalale.ee/turg/ridvad/spinning/8D8E
http://www.kalale.ee/turg/ridvad/spinning/8D8D

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 12:24:18 vasta tsitaadiga

ceemic, Isu sai täis?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 12:41:55 vasta tsitaadiga

Syncmahv, ei, minu kalapüügi isu ei saa vist iial täis icon_biggrin.gif

Lihtsalt olen järjest kallima kraami peale liikunud ja need on seisma jäänud.
4 katkist ritva viskasin täna minema kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.