Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 22.11.2014 11:27:17 vasta tsitaadiga

Kas ps3 tunneb ise ketta ära või peab miskit tegema.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.11.2014 11:39:33 vasta tsitaadiga

Ilusti sisestad siis k2ivitusel kohe tunneb 2ra ja pakub varianti 12gb-lt andmed yle kopeerida.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 19:31:06 vasta tsitaadiga

Plaanis PS3 müüki panna, aga mul digitaalselt sinna mõned mängud ostetud. Kui jätan oma useri alles, aga PSN accountist login välja, kas ostja saab ikkagi mu digitaalset kraami mängida?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 19:33:07 vasta tsitaadiga

Tee erase...

Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 20:38:03 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Tee erase...

Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist.

Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:16:29 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
Tee erase...

Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist.

Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust.


aga kustuta vana kasutaja konsooli pealt ära , tee uus kasutaja ja proovi icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:56:17 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
Tee erase...

Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist.

Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust.

Hetkel proovisin nii, et logisin PSNist välja kasutaja peal millega mängud ostetud olid, siis läksid teise kasutajasse. Töötas küll.

aga kustuta vana kasutaja konsooli pealt ära , tee uus kasutaja ja proovi icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:03:48 vasta tsitaadiga

kaspar737, see konto, millega mängud ostetud, peab konsoolis alles olema - muuda seadetest, et enne PSN Store sisenemist küsiks parooli icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:15:37 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
kaspar737, see konto, millega mängud ostetud, peab konsoolis alles olema - muuda seadetest, et enne PSN Store sisenemist küsiks parooli icon_wink.gif

Ahah, siis ma digitaalseid mänge ostjale jätta ei saa. Oma PSN kasutajat kindlasti jätta ei taha.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 23:06:36 vasta tsitaadiga

võib ka veel nii nt teha , et muudad enda konto parooli ära jätad konsooli peale alles ja ütled ostjale , et mitte ära kustutada
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 01:17:42 vasta tsitaadiga

Anna siis PSN kaasa, lisaväärtusena icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 24.11.2014 13:43:47 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
on kellelgi reaalselt kogemusi sellega?-----> http://www.euronics.ee/t/48901/mangutarvikud/hiire-klaviatuuri-adapter-hama-playstation-3/00051847

et kas on läägi või on reaalselt nagu arvuti puhul kiire reageerimisaeg?


Sai nädalavahetusel soetatud see asi, kuna puldiga FPS või 3-rd PS mängida minu kui PC inimesele oli üle mõistuse frustreeriv.
Kõigepealt sai proovitud kaasa ostetud 19 eurose wireless klaviatuuri ja hiire comboga. Klaviatuur töötas ilusasti ja hiirt (2 nuppu + rul) see vigur ära ei tundnud. Mõtlesin, et asi on selles et klaviatuur+hiir komplekt kasutab ühte vastuvõtja USB "pulka". Otsisin välja tahvliga kasutatava wireless hiire eraldi pulgaga. Ka seda see vidin ära ei tundnud.
Siis sai sõbralt laenatud vana "Microsofti" gamer-hiir juhtmega ja selle tundis ära. ja hea oli, et saan kasutada 4 nupuga hiirt. Nii saab olulised nupud hiirele programmeerida. tegelikult oleks hea veel üks nupp hiirele (hetkel on ruut ja kolmnurk pöidla all) saada aga hetkel jääb nii.
Mängida (Mafia II) on väga hea. Ei lähe enam närvi ja saab mängu nautida. Läägi pole, kõik toimib. Klaviatuurile saab programmeerida 12 erinevat nuppude setti. Juhuks, kui mängude nuppude eelistused peaksid erinevad olema. Programmeerimine imelihtne ja saab progeda mängu käigus (pausile korraks ja teed ära).
Ütleks, et selle raha eest tomiv asi, kuid eeldab juhtmega või juhtmevaba mänguri hiirt. Muidu kas ei tunne hiirt üldse ära või läheb keeruliseks mängimine kuna liiga palju olulisi nuppe klaveril laiali.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 23:05:09 vasta tsitaadiga

Mure DS3 puldiga: töötab ainult juhtme otsas.
Nii kui juhtme eemaldan, kõik 4 tulukest puldil korraks vilguvad ja paneb pildi tasku.
Proovisin resettida, võtsin isegi puldi lahti, aga muud ei osanud teha kui tõdeda, et kõik on omal kohal ja aku pinget mõõta (4,18V).
Soovitusi?

Ahjaa, teine pult toimib kenasti.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 23:14:58 vasta tsitaadiga

aku arvatavasti ei saa korralikult ühendust.. kui mahlad sees ja voldid paigal, siis muu peale ei oskagi mõelda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 01:17:11 vasta tsitaadiga

Okei.
On seal peale aku pistiku veel midagi kontrollida või mõõta?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 09:25:00 vasta tsitaadiga

osta lihtsalt uus aku, maksab ebays paar eurtsi ja on suurema mahutavusega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.12.2014 17:53:06 vasta tsitaadiga

Vaatasin hetkekl Euronicsis PS3 Ultraslim 279.99 EUR, kas keegi teab m6nd paremat pakkumist, Eestis kohapeal ostes?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 18:47:44 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C3%A4ngud+ja+konsoolid/Konsoolid/268575/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 18:49:43 vasta tsitaadiga

londiste, See on 12GB ja ühelgi sealsel poel pole seda toodet ka nagunii kohapeal olemas, mis on euforial üks kriteeriumitest nagu aru saan.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 18:54:08 vasta tsitaadiga

500gb ketaste hinnad algavad 40€ juurest.
280€ eest ps3 ostmise juures leia parem see 100€ juurde ja võta ps4.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.12.2014 18:54:58 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
londiste, See on 12GB ja ühelgi sealsel poel pole seda toodet ka nagunii kohapeal olemas, mis on euforial üks kriteeriumitest nagu aru saan.
Jep, kuna ise ei osta vaid yritan tuttavat aidata, siis oleks parem kui ta selle kuskilt kohapealt k2tte saaks ja alla 500GB konsool ei vea v2lja. Tulevane omanik ei ole seda tyypi kasutaja, kes esimese asjana kettaid vahetama kukuks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 20:53:56 vasta tsitaadiga

ketta vahetus on väga lihtne, võid ju ise ära teha, tõsiselt lihtne.
http://www.makeuseof.com/tag/how-to-upgrade-your-ps3-hdd/

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 30.12.2014 11:41:02 vasta tsitaadiga

Ma soetasin Euronicsist kuu aega tagasi 12gb PS3-e (170.-)
Sebisin 650 GB vana läpaka ketta. Ketta sisestamine PS3 ultra slimi võtab aega umbes 25-30 sekundit.
Voila, ongi nüüd olemas 662 GB PS3.
Ketta raami hetkel eestist 10.- eest osta pole võimalik (otsas). Panin ketta plastikseibidega paika ja tellisin eBayst 2.5.- eest kõvaketta raami.

Ma ei näe põhjust osta 500GB süsteem ja maksta nii palju rohkem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.12.2014 12:00:40 vasta tsitaadiga

Ise olen PS3e ketast edukalt vahetanud, seda siis Slim mudeliga, see pere kuhu käesolev masin minema peaks on veidi tehnikavööramad, samas näib et läheme ikkagi ketta vahetamise teed, kasutaja iir jagatud link teeb asja tõesti puust ette ja punaseks. Euronics hetkel 12gb mudeleid ei müü, kas kuskilt neid üle leti saada on või on neti poed ainuke variant?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 30.12.2014 13:18:40 vasta tsitaadiga

Ultra slimil pole suurt jebimist vaja teha. Seal on otsa peal kõvaketta luuk. Teed luugi lahti (5 sekundit), libistad ketta paika(5 sekundit), topid plastiktükid mõlemale poole tihendiks vahele (10 sekundit), sulged luugi (5 sekundit)
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 16:41:31 vasta tsitaadiga

No kurja icon_confused.gif
Ei saa GT6 pilti tavalise FHD paneeliga ette.
Katkusin otse 3D teleka tagant ära ning 3D jäi mängu sätetes peale.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 25.01.2015 19:57:16 vasta tsitaadiga

On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms.
_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 20:20:00 vasta tsitaadiga

Extsy kirjutas:
On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms.

3D telekat vaja, et seadeteni jõuda.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.01.2015 20:30:53 vasta tsitaadiga

Hoia power nuppu 5 sek all. Ei mäleta aint kas RCA video kaablit ka vaja või ei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 22:02:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hoia power nuppu 5 sek all.

Aitas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 12:25:37 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka puldid lihtsalt lollitama hakanud? Mul kolmest puldist 2 hakkasid lollitama. Mängides bf4 hakkab ise relvasid vahetama ja granaate loopima icon_biggrin.gif
Võtsin puldi lahti aga kõik paistab korras olevat. Skeemid puhtad. Natuke pulti väänata siis teeb ka lollusi. Samas pole kordagi loobitud voi saanud suurt vatti.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 12:43:09 vasta tsitaadiga

mul 1 pult lollitab, kerib menüüs end paremale poole koguaeg.. pult lahti kakutud, puhastatud, uuritud luubi all, miskit.
vahepeal teine pult viskab peamenüü ette, kui netflixi vaadata... aga see võib vabalt ka naaber olla, kes puldist enda ps3 tööle paneb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 01.02.2015 23:10:22 vasta tsitaadiga

Sai PS3 ostetud ja konto soome alla tehtud. Konsooliga kaasas oli psn+ kaart 14 päeva ja saksa keelne. Proovisin seda aktiveerida, aga ei toimi.
Kas asi on selles, et saksa kaart ei tööta soome konto all?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 23:31:45 vasta tsitaadiga

Sa vastasid ise oma küsimusele
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 01:49:30 vasta tsitaadiga

Joos, tee lisaks saksa konto ja aktiveeri sellega - konsoolis olevaid mänge saad kõigi kontodega mängida icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:01:03 vasta tsitaadiga

14 päeva ps+ ei ole ka ülearu suur kaotus kui saksa konto tegemata jätta.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 22:22:07 vasta tsitaadiga

kellelgi kokkupuuteid kui mängu update'i installimine lambist erroriga lõppeb?
kõik asjad läbi proovitud ja ikka ei toimi..mänguks gran turismo 5.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8519095#8519095

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 11.02.2015 22:42:23 vasta tsitaadiga

ps3 slimil viskab mängu mängides mängu algusesse icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.03.2015 08:38:46 vasta tsitaadiga

Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 09:52:37 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 10:00:39 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori?


Endal toimis probleemideta väljatoodud lahendus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 10:32:37 vasta tsitaadiga

Inq kirjutas:
Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin.


võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 12:45:06 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Inq kirjutas:
Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin.


võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest thumbs_up.gif

Ise mõtlesin sama, need tunduvad mõõtudelt suuremad kui originaal kas keegi kommenteeriks asja. Või siis tuleb see plastik raam ära jätta või kuidas?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 19:30:00 vasta tsitaadiga

Inq kirjutas:
Leinö kirjutas:
Inq kirjutas:
Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin.


võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest thumbs_up.gif

Ise mõtlesin sama, need tunduvad mõõtudelt suuremad kui originaal kas keegi kommenteeriks asja. Või siis tuleb see plastik raam ära jätta või kuidas?


Mul on raamita, seal nagunii vähe ruumi, nii et ei loksu ka. 580mAh akud olid originaalis, 1800mAh akud tellisin ja istutasin sisse.. saab päris pikalt laadimata hakkama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 19:53:52 vasta tsitaadiga

Tänud, hea et ei hakanud veel tellima, proovisin teist akut töötava puldi seest, ikka ei tööta, korraks viskab 3 tuld põlema (1, 3, 4) ja kõik; elektroonika on ilmselt pekkis.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.03.2015 20:06:55 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Pihv kirjutas:
Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori?


Endal toimis probleemideta väljatoodud lahendus.


Kas peab ka midagi seadistama? Panin Samsung 2032BW 1680x1050 ja ühendus on, pilt on, aga pilt on must. st. ei ole ilma signaalita must vaid pilt on ees aga must. Monitor veel väidab, et see pole parim resolutsioon jne.

Mida peaksin tegema?

Kas seda resot toetab? Hetkel seal mängiti mingi 13" kineskoop teleriga... ja sellel pilt ilusti ees.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko323
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 23.03.2015 20:37:08 vasta tsitaadiga

Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.03.2015 21:47:41 vasta tsitaadiga

marko323 kirjutas:
Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure.


ei
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.03.2015 09:21:55 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
marko323 kirjutas:
Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure.


ei

Kui ma ei eksi on siin tegemist sageduse mitte vastavusega. Pead konsooli mõne töötava ekraani taha saama ja siis menüüst hertse muutma. Mul oli kahe aasta eest sama jama, võimalik et leidsin juhised netist toona.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.03.2015 10:05:10 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ise ka sama aga kahjuks pole ise selle konsooli juures, et proovida. Kui seal olin tuhnisin seadetes aga ei leidnud midagi ja vaadates selle vana TV pildi võrelsut olen kindel, et ega see üle 60hz polnud nii või naa icon_smile.gif

Aga kui hz on valed siis on monitor "tumm", pime. Hetkel on signaal olemas, monitor töötab (taustavalgus töötab) aga pilt on must/hall.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.