|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
22.11.2014 11:27:17
|
|
|
| Kas ps3 tunneb ise ketta ära või peab miskit tegema.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.11.2014 11:39:33
|
|
|
Ilusti sisestad siis k2ivitusel kohe tunneb 2ra ja pakub varianti 12gb-lt andmed yle kopeerida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
22.11.2014 19:31:06
|
|
|
| Plaanis PS3 müüki panna, aga mul digitaalselt sinna mõned mängud ostetud. Kui jätan oma useri alles, aga PSN accountist login välja, kas ostja saab ikkagi mu digitaalset kraami mängida?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
22.11.2014 19:33:07
|
|
|
Tee erase...
Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
22.11.2014 20:38:03
|
|
|
| ToivoLep kirjutas: |
Tee erase...
Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist. |
Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
22.11.2014 21:16:29
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| ToivoLep kirjutas: |
Tee erase...
Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist. |
Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust. |
aga kustuta vana kasutaja konsooli pealt ära , tee uus kasutaja ja proovi
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
22.11.2014 21:56:17
|
|
|
| l33th4xOr kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
| ToivoLep kirjutas: |
Tee erase...
Ketta kohapealt jah võtab ilusti kohe jägi ja kopib asjad ümber. Kui ketta saami ei ole viitsinud siis lõika üks plastikust kaart pooleks ja murra mõlemad pooled kokku. Topid need mõlemale poole ketast, kui ketta paigaldanud oled ja püsin kenast paigal. Edasi võid juba sentide eest raami tellida internetist. |
Ma just tahan et ostja saaks mängida, lisab müügiväärtust. |
Hetkel proovisin nii, et logisin PSNist välja kasutaja peal millega mängud ostetud olid, siis läksid teise kasutajasse. Töötas küll.
aga kustuta vana kasutaja konsooli pealt ära , tee uus kasutaja ja proovi  |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.11.2014 22:03:48
|
|
|
kaspar737, see konto, millega mängud ostetud, peab konsoolis alles olema - muuda seadetest, et enne PSN Store sisenemist küsiks parooli
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
22.11.2014 22:15:37
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
kaspar737, see konto, millega mängud ostetud, peab konsoolis alles olema - muuda seadetest, et enne PSN Store sisenemist küsiks parooli  |
Ahah, siis ma digitaalseid mänge ostjale jätta ei saa. Oma PSN kasutajat kindlasti jätta ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
22.11.2014 23:06:36
|
|
|
| võib ka veel nii nt teha , et muudad enda konto parooli ära jätad konsooli peale alles ja ütled ostjale , et mitte ära kustutada
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
23.11.2014 01:17:42
|
|
|
Anna siis PSN kaasa, lisaväärtusena
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
24.11.2014 13:43:47
|
|
|
Sai nädalavahetusel soetatud see asi, kuna puldiga FPS või 3-rd PS mängida minu kui PC inimesele oli üle mõistuse frustreeriv.
Kõigepealt sai proovitud kaasa ostetud 19 eurose wireless klaviatuuri ja hiire comboga. Klaviatuur töötas ilusasti ja hiirt (2 nuppu + rul) see vigur ära ei tundnud. Mõtlesin, et asi on selles et klaviatuur+hiir komplekt kasutab ühte vastuvõtja USB "pulka". Otsisin välja tahvliga kasutatava wireless hiire eraldi pulgaga. Ka seda see vidin ära ei tundnud.
Siis sai sõbralt laenatud vana "Microsofti" gamer-hiir juhtmega ja selle tundis ära. ja hea oli, et saan kasutada 4 nupuga hiirt. Nii saab olulised nupud hiirele programmeerida. tegelikult oleks hea veel üks nupp hiirele (hetkel on ruut ja kolmnurk pöidla all) saada aga hetkel jääb nii.
Mängida (Mafia II) on väga hea. Ei lähe enam närvi ja saab mängu nautida. Läägi pole, kõik toimib. Klaviatuurile saab programmeerida 12 erinevat nuppude setti. Juhuks, kui mängude nuppude eelistused peaksid erinevad olema. Programmeerimine imelihtne ja saab progeda mängu käigus (pausile korraks ja teed ära).
Ütleks, et selle raha eest tomiv asi, kuid eeldab juhtmega või juhtmevaba mänguri hiirt. Muidu kas ei tunne hiirt üldse ära või läheb keeruliseks mängimine kuna liiga palju olulisi nuppe klaveril laiali.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
18.12.2014 23:05:09
|
|
|
Mure DS3 puldiga: töötab ainult juhtme otsas.
Nii kui juhtme eemaldan, kõik 4 tulukest puldil korraks vilguvad ja paneb pildi tasku.
Proovisin resettida, võtsin isegi puldi lahti, aga muud ei osanud teha kui tõdeda, et kõik on omal kohal ja aku pinget mõõta (4,18V).
Soovitusi?
Ahjaa, teine pult toimib kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.12.2014 23:14:58
|
|
|
| aku arvatavasti ei saa korralikult ühendust.. kui mahlad sees ja voldid paigal, siis muu peale ei oskagi mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
19.12.2014 01:17:11
|
|
|
Okei.
On seal peale aku pistiku veel midagi kontrollida või mõõta?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.12.2014 09:25:00
|
|
|
osta lihtsalt uus aku, maksab ebays paar eurtsi ja on suurema mahutavusega
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.12.2014 17:53:06
|
|
|
| Vaatasin hetkekl Euronicsis PS3 Ultraslim 279.99 EUR, kas keegi teab m6nd paremat pakkumist, Eestis kohapeal ostes?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
27.12.2014 18:49:43
|
|
|
| londiste, See on 12GB ja ühelgi sealsel poel pole seda toodet ka nagunii kohapeal olemas, mis on euforial üks kriteeriumitest nagu aru saan.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.12.2014 18:54:08
|
|
|
500gb ketaste hinnad algavad 40€ juurest.
280€ eest ps3 ostmise juures leia parem see 100€ juurde ja võta ps4.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.12.2014 18:54:58
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| londiste, See on 12GB ja ühelgi sealsel poel pole seda toodet ka nagunii kohapeal olemas, mis on euforial üks kriteeriumitest nagu aru saan. |
Jep, kuna ise ei osta vaid yritan tuttavat aidata, siis oleks parem kui ta selle kuskilt kohapealt k2tte saaks ja alla 500GB konsool ei vea v2lja. Tulevane omanik ei ole seda tyypi kasutaja, kes esimese asjana kettaid vahetama kukuks.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
30.12.2014 11:41:02
|
|
|
Ma soetasin Euronicsist kuu aega tagasi 12gb PS3-e (170.-)
Sebisin 650 GB vana läpaka ketta. Ketta sisestamine PS3 ultra slimi võtab aega umbes 25-30 sekundit.
Voila, ongi nüüd olemas 662 GB PS3.
Ketta raami hetkel eestist 10.- eest osta pole võimalik (otsas). Panin ketta plastikseibidega paika ja tellisin eBayst 2.5.- eest kõvaketta raami.
Ma ei näe põhjust osta 500GB süsteem ja maksta nii palju rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
30.12.2014 12:00:40
|
|
|
| Ise olen PS3e ketast edukalt vahetanud, seda siis Slim mudeliga, see pere kuhu käesolev masin minema peaks on veidi tehnikavööramad, samas näib et läheme ikkagi ketta vahetamise teed, kasutaja iir jagatud link teeb asja tõesti puust ette ja punaseks. Euronics hetkel 12gb mudeleid ei müü, kas kuskilt neid üle leti saada on või on neti poed ainuke variant?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ndrk
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2010
|
30.12.2014 13:18:40
|
|
|
Ultra slimil pole suurt jebimist vaja teha. Seal on otsa peal kõvaketta luuk. Teed luugi lahti (5 sekundit), libistad ketta paika(5 sekundit), topid plastiktükid mõlemale poole tihendiks vahele (10 sekundit), sulged luugi (5 sekundit)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.01.2015 16:41:31
|
|
|
No kurja
Ei saa GT6 pilti tavalise FHD paneeliga ette.
Katkusin otse 3D teleka tagant ära ning 3D jäi mängu sätetes peale.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
25.01.2015 19:57:16
|
|
|
On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.01.2015 20:20:00
|
|
|
| Extsy kirjutas: |
| On ka endal selline probleem olnud,aitas kui video seadetes reset teha vms. |
3D telekat vaja, et seadeteni jõuda.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
25.01.2015 20:30:53
|
|
|
| Hoia power nuppu 5 sek all. Ei mäleta aint kas RCA video kaablit ka vaja või ei.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.01.2015 22:02:37
|
|
|
| tsitaat: |
Hoia power nuppu 5 sek all.
|
Aitas
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
31.01.2015 12:25:37
|
|
|
Kas kellelgi on ka puldid lihtsalt lollitama hakanud? Mul kolmest puldist 2 hakkasid lollitama. Mängides bf4 hakkab ise relvasid vahetama ja granaate loopima
Võtsin puldi lahti aga kõik paistab korras olevat. Skeemid puhtad. Natuke pulti väänata siis teeb ka lollusi. Samas pole kordagi loobitud voi saanud suurt vatti.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
31.01.2015 12:43:09
|
|
|
mul 1 pult lollitab, kerib menüüs end paremale poole koguaeg.. pult lahti kakutud, puhastatud, uuritud luubi all, miskit.
vahepeal teine pult viskab peamenüü ette, kui netflixi vaadata... aga see võib vabalt ka naaber olla, kes puldist enda ps3 tööle paneb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
01.02.2015 23:10:22
|
|
|
Sai PS3 ostetud ja konto soome alla tehtud. Konsooliga kaasas oli psn+ kaart 14 päeva ja saksa keelne. Proovisin seda aktiveerida, aga ei toimi.
Kas asi on selles, et saksa kaart ei tööta soome konto all?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.02.2015 23:31:45
|
|
|
| Sa vastasid ise oma küsimusele
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.02.2015 01:49:30
|
|
|
Joos, tee lisaks saksa konto ja aktiveeri sellega - konsoolis olevaid mänge saad kõigi kontodega mängida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
02.02.2015 18:01:03
|
|
|
| 14 päeva ps+ ei ole ka ülearu suur kaotus kui saksa konto tegemata jätta.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
11.02.2015 22:42:23
|
|
|
ps3 slimil viskab mängu mängides mängu algusesse ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
17.03.2015 08:38:46
|
|
|
Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
17.03.2015 09:52:37
|
|
|
| Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.03.2015 10:00:39
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori? |
Endal toimis probleemideta väljatoodud lahendus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
17.03.2015 10:32:37
|
|
|
| Inq kirjutas: |
| Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin. |
võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
17.03.2015 12:45:06
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Inq kirjutas: |
| Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin. |
võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest  |
Ise mõtlesin sama, need tunduvad mõõtudelt suuremad kui originaal kas keegi kommenteeriks asja. Või siis tuleb see plastik raam ära jätta või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
17.03.2015 19:30:00
|
|
|
| Inq kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| Inq kirjutas: |
| Ega keegi ei paku puldile uut akut? Või oskab öelda kust kohapealt osta võiks? Küsin enne siit kui ebay`st ära tellin. |
võta ebayst.. saad suurema mahutavusega aku kommiraha eest  |
Ise mõtlesin sama, need tunduvad mõõtudelt suuremad kui originaal kas keegi kommenteeriks asja. Või siis tuleb see plastik raam ära jätta või kuidas? |
Mul on raamita, seal nagunii vähe ruumi, nii et ei loksu ka. 580mAh akud olid originaalis, 1800mAh akud tellisin ja istutasin sisse.. saab päris pikalt laadimata hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
17.03.2015 19:53:52
|
|
|
| Tänud, hea et ei hakanud veel tellima, proovisin teist akut töötava puldi seest, ikka ei tööta, korraks viskab 3 tuld põlema (1, 3, 4) ja kõik; elektroonika on ilmselt pekkis.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
23.03.2015 20:06:55
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Pihv kirjutas: |
Kuna valdkond minu jaoks täiesti dumdum küsin rumala küsimuse.
PS3'l on välund HDMI, Samsung monitoril on sisend DVI, on olemas üleminek HDMI-DVI, kas niimoodi saab pildi probleemideta PS3'st Samsungi monitori? |
Endal toimis probleemideta väljatoodud lahendus. |
Kas peab ka midagi seadistama? Panin Samsung 2032BW 1680x1050 ja ühendus on, pilt on, aga pilt on must. st. ei ole ilma signaalita must vaid pilt on ees aga must. Monitor veel väidab, et see pole parim resolutsioon jne.
Mida peaksin tegema?
Kas seda resot toetab? Hetkel seal mängiti mingi 13" kineskoop teleriga... ja sellel pilt ilusti ees.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko323
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2011
|
23.03.2015 20:37:08
|
|
|
| Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
23.03.2015 21:47:41
|
|
|
| marko323 kirjutas: |
| Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure. |
ei
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.03.2015 09:21:55
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| marko323 kirjutas: |
| Hoia konsoolil power nuppu niikaua all kuni piiksuma hakkab ja vaata kas lahendab su mure. |
ei |
Kui ma ei eksi on siin tegemist sageduse mitte vastavusega. Pead konsooli mõne töötava ekraani taha saama ja siis menüüst hertse muutma. Mul oli kahe aasta eest sama jama, võimalik et leidsin juhised netist toona.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
24.03.2015 10:05:10
|
|
|
Mõtlesin ise ka sama aga kahjuks pole ise selle konsooli juures, et proovida. Kui seal olin tuhnisin seadetes aga ei leidnud midagi ja vaadates selle vana TV pildi võrelsut olen kindel, et ega see üle 60hz polnud nii või naa
Aga kui hz on valed siis on monitor "tumm", pime. Hetkel on signaal olemas, monitor töötab (taustavalgus töötab) aga pilt on must/hall.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|