Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 541, 542, 543  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.01.2015 13:13:34 vasta tsitaadiga

aga teisipäeval?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 19:00:07 vasta tsitaadiga

Küpses üle
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.01.2015 22:38:14 vasta tsitaadiga

Fastersi gigant burger icon_lol.gif Karm vastane oli, lõpuni ei jõudnud süüa. Vägade hea oli thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 21:46:50 vasta tsitaadiga

Ei hakanud kogu teemat läbi kammima, kuid räägiks veidi puruteedest.

Oskab keegi soovitada midagi, mis väga hästi maitseb? Kas need Selverites jms lahtiselt müüdavad ka midagi väärt on või tasub siiski mõnda spets teepoodi sisse astuda?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 21:55:05 vasta tsitaadiga

PriitL kirjutas:
Ei hakanud kogu teemat läbi kammima, kuid räägiks veidi puruteedest.

Oskab keegi soovitada midagi, mis väga hästi maitseb? Kas need Selverites jms lahtiselt müüdavad ka midagi väärt on või tasub siiski mõnda spets teepoodi sisse astuda?

tee teema on selle jaoks isegi olemas icon_wink.gif
aga vm+ vajalik

lahtiselt on mõned päris maitsvad, mitte vaid selveri omad.
aga ma olen rohkem klassikaline teemees

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 12:57:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
...aga ma olen rohkem klassikaline teemees

ehk siis partjankamees lahtiseletatult?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 16:35:08 vasta tsitaadiga

Lipton Gold mingid püramiidikujulised sõelad, huipu hea thumbs_up.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 24.01.2015 03:47:57 vasta tsitaadiga

Vaatasin ära dokumentaali Fed Up: http://www.imdb.com/title/tt2381335/

Soovitan thumbs_up.gif
Üsna hirmuäratav on see probleem tegelikult Ameerikas ja fakt, et seal koolides on tavaline toit tacod, burgerid, friikad ja pizza...juba maast madalast õpetatakse valesti toituma. Suurfirmade poolne lobitöö ja ajupesu muidugi ka.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 07:17:53 vasta tsitaadiga

Hommikukohvi kõrvale yks vinge võileib.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 12:48:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ameerikas ja fakt, et seal koolides on tavaline toit tacod, burgerid, friikad ja pizza.
icon_razz.gif bounce.gif onfire.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 14:32:00 vasta tsitaadiga

Viib keele alla jah
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 15:33:48 vasta tsitaadiga

teen hetkel hommikusööki, läks ahju icon_smile.gif


fakk, ma lubasin mitte pilte postitada, facepalm

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 15:59:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ameerikas ja fakt, et seal koolides on tavaline toit tacod, burgerid, friikad ja pizza.
icon_razz.gif bounce.gif onfire.gif

Tõeline kurjuse kants.

jeesus188 kirjutas:
teen hetkel hommikusööki, läks ahju icon_smile.gif


fakk, ma lubasin mitte pilte postitada, facepalm
Algul vaatasin, et päris asjalik kogus jalopenot (MyMan.jpg), aga siis sain aru, et tegu on ilmselt siiski hapukurgiga. icon_sad.gif
Pane pilt, kui valmis saab ka. Pärast seda tulevatest etappidest pilte ei ole enam vaja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 16:43:01 vasta tsitaadiga

sõin ära juba icon_neutral.gif
järgmine kord teen pilti

kodukootud hapukurk icon_wink.gif
edit:

ahi puhastub, ahjus ca 500c thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2015 16:57:42 vasta tsitaadiga

Gurmeeässad, andke nõu.
Kasutada on muna, juust, väike killuke sinki (väga väike), šampinjoni-singi viilud ja rukkileiba.
Mida head valmistada neist. Grillleivad?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 17:01:03 vasta tsitaadiga

praemuna singiga äkki icon_rolleyes.gif
pole juustusöödik, nii et see kingi naabrile icon_lol.gif

Kas ei viitsi poodi minna?
Edit:

sealiha (suitsutatud) hapukurgi ja küpsetatud juustuga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 24.01.2015 17:05:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2015 17:04:43 vasta tsitaadiga

Praemuna ei taha, seda praen homme leivaviilude sisse icon_razz.gif
Poodi ei viitsi väga jep. Läheks jälle tühja kõhuga rohkem raha kui tarvis oleks icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 17:06:20 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Praemuna ei taha, seda praen homme leivaviilude sisse icon_razz.gif
Poodi ei viitsi väga jep. Läheks jälle tühja kõhuga rohkem raha kui tarvis oleks icon_biggrin.gif

mulle meeldib tyhja kõhuga poes käia, siis ostan alati midagi sellist, mida ostnud ei ole icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 17:13:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Gurmeeässad, andke nõu.
Kasutada on muna, juust, väike killuke sinki (väga väike), šampinjoni-singi viilud ja rukkileiba.
Mida head valmistada neist. Grillleivad?


söö kodujuustu
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2015 17:34:26 vasta tsitaadiga

Hea mõte. Lähen ikka poodi. Ostan kodujuustu. Proovin ostunimekirja teha ja mittevajalikku kraami mitte osta.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 17:38:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lähen ikka poodi.
doh.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 18:14:41 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Gurmeeässad, andke nõu.
Kasutada on muna, juust, väike killuke sinki (väga väike), šampinjoni-singi viilud ja rukkileiba.
Mida head valmistada neist. Grillleivad?


sibulat ka on? vedelat piimatoodet / majoneesi on?

singitükid praed ära ja praed seal kohe peale seda leiva. kui rasva alles jääb, paned sinna juurde sibula ja šampinjonid. kui vedelat piimatoodet on, segad selle munaga ära ning sisse riivid /rebid/ lõigud juustu ja klopid lõpuni lahti ning kallad selle singile ja seentele hiljem peale. praed vaiksel tulel ja kaane all koogi ära. munal on kalduvus kõrbema minna ja pruun muna on tegelikult juba kõrbenud.

kui raha üldse pole. teed nimekirja ja mujale ei vaata. tavaliselt kipub "raha üldse pole" söök minema makaronid+hakkliha/kartulid.. ma olen teinud nii,et võtnud hoopis kartulit/porgandit/kapsast/kaalikat/sibulat vähemalt üle kolme söögi teen neid nii ,et keedan leemes ja sisse praen hakkliha. kui liiga vedel saab, paned peotäie makarone kah. poolekilose hakklihapaki saab sedasi kenasti kolmeks korraks ära jaotada. pakk makarone juurde, on sellest järgmisel päeval makaronid hakklihaga olemas. kui porgandit ja sibulat peaks üle jääma, riivid / tükeldad need ka hakklihasse, mis makaronidele otsa läheb. kui hakklihast kõrini saab, võtad odavad kidney oad.. need paned makaronide hulka... kolmas päev. alles on ilmselt natuke kartulit ja porgandit ning hakkliha. kui ka sibulat ning jahu leidub ( mõni naaber laenab kom supilusikatäit) saad keedetud kartuli/porgandi ja hakklihakastme..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 25.01.2015 21:49:16 vasta tsitaadiga

Kuskilt kõrvu jäänud mingi app, et sisestad olemasolevad toiduained ja siis genereeritakse, mis toite sa valmistada saad. Äkki kellelgi tuleb meelde? icon_smile.gif
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 22:02:48 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Kuskilt kõrvu jäänud mingi app, et sisestad olemasolevad toiduained ja siis genereeritakse, mis toite sa valmistada saad. Äkki kellelgi tuleb meelde? icon_smile.gif


toidutare.ee
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 29.01.2015 23:32:42 vasta tsitaadiga

Sõin Põlvas Hullus Lehmas Hull Lehm burgerit. Jättis ikka soovida 2.50ne eest. Pigem nagu suva urkaputka purks. Siriusest saab odavamalt paremat.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 29.01.2015 23:53:23 vasta tsitaadiga

2.50 pigem Ok hind lägaka eest. 2 vast parem.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.01.2015 00:32:26 vasta tsitaadiga

Statoili 1 euro hot dog on way parem kui Fastersi 1 euro hot dog. Aga ma ei saa aru, miks pea alati ainult üks vorst soojas hoitakse.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 19:48:16 vasta tsitaadiga

sirka on "kindel valik". saad seda mida ostad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 20:34:27 vasta tsitaadiga

Tegin pitsat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.01.2015 20:40:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tegin pitsat

Ostsin pitsat. Topelt kõiki lisandeid thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 21:25:23 vasta tsitaadiga

http://toidutare.ee/hommikus%C3%B6%C3%B6gid/1A93C

õigeid seeni peaks kasutama.. salatiks tomatit ja kurki.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 21:29:06 vasta tsitaadiga

teen vist täna ka pitsat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 17:23:01 vasta tsitaadiga

sai R-Kioski Teriyaki kana panini ära proovitud. päris hea ja ma sain kõhu ikka üsna täis, ehk rohkemgi kui tööl tarvis oleks (tuku tikub peale icon_razz.gif ).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2015 20:53:00 vasta tsitaadiga

ma olen tükk aega mõelnud seda proovida, eks peab lähipäevadel teoks tegema. Tegid head reklaami icon_smile.gif . Kaua protsess tellimisest kättesaamiseni aega võtab? Ja pakuvad nad seda nagu purksi "kahe paberi vahel"?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 00:28:06 vasta tsitaadiga

mingi 3 minutit ehk oli seal grilli vahel (pole täpselt aega võtnud, aga 3tk mahtus vast 10 minuti sisse ära).
need on neil külmikus igaüks eraldi paberkotis (ikka selline kott, et kogu asi mahub sisse), mis omakorda on kilepakendis. kile tuleb ümbert ja läheb koos paberiga grilli vahele. mu oma oli vist veits liiga kaua seal, niiet ühe poole pealt kippus paber natuke panini külge kinni jääma icon_razz.gif ilmselt müüja kogenematusest tingitud, kolleegide omadel seda muret polnud.
aga täitsa huvitavad juustu kasutavad - isegi jahtudes jäi korralikult pehmeks ja venivaks thumbs_up.gif IMO oleks ka teriyaki kastet veits rohkem olla võinud, mulle meeldivad teravad elamused icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2015 13:37:11 vasta tsitaadiga

mida põdrahakklihast teha?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 05.02.2015 13:42:30 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mida põdrahakklihast teha?

Hautis purustatud tomatite, erinevate paprikate ja ubadega nt.
Veidi cayenne pipart sisse, killuke tumedat mõrushokolaadi ja sööd kas riisiga või paned mingi wrapi laadse asja vahele.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 05.02.2015 14:00:30 vasta tsitaadiga

niisama kotlette võid ka teha, aga siis pead pisut seapekki vm sisse panema, sest üksinda jääb kuivaks..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.02.2015 00:58:46 vasta tsitaadiga

Tegin pitsat, tulemus:

Spoiler Spoiler Spoiler

Salvest - tomatipasta Vahemere ürtidega thumbs_up.gif
Riivjuust (Valio Atleet)
Suitsusink (Rakvere)
Ananass
Sibul
Pitsamaitseaine (Santa Maria)

Kena kõhutäis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 06.02.2015 01:12:27 vasta tsitaadiga

Tomatipüree tehakse ikka ise icon_smile.gif , aga ei, kena, kuju on veider, põhja tegid ise või mingist pulbrist? Selles suhtes, et kui pulbrist, siis on see sul vist kole paks? Muidu peaks terve plaadi ulatuses peaaegu, et saama ühest pakist vms.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 01:31:16 vasta tsitaadiga

tegin ka millalgi pitsat
https://www.dropbox.com/s/qx717yyiyr2fzbs/2015-02-01%2021.47.01.jpg?dl=0

Lubasin enam pilte mitte panna, aga las olla siis üks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.02.2015 01:33:45 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Tomatipüree tehakse ikka ise icon_smile.gif , aga ei, kena, kuju on veider, põhja tegid ise või mingist pulbrist? Selles suhtes, et kui pulbrist, siis on see sul vist kole paks? Muidu peaks terve plaadi ulatuses peaaegu, et saama ühest pakist vms.

See ostetud püree maitses päris hästi ja ma ei viitsinud põhja ning püree tegemisega ise mässata. Improviseerida annab päris palju, seda küll (nagu toidu tegemisel ikka). Põhi on tavaline poetainas. Kujule ei pannud väga suurt rõhku, pigem maitsele - koostisosadega kokku ei hoidnud, kena paks pitsa, mitu kihti püreed ja juustu. Terve plaadi ulatuses tehes saaks päris mitu inimest kõhu korralikult täis thumbs_up.gif

wow, pilt tuli päris...suur (vähemalt mu läpaka ekraanil) icon_lol.gif
otse telefonist panin aga "open in new tab" valides näitab normaalse suurusega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 06.02.2015 01:41:25 vasta tsitaadiga

Me üldiselt teeme kaks sellist plaaditäit korraga kolme peale ning väga kaua ei kesta sedagi icon_biggrin.gif. Aga jah, siis on alati suurem ettevõtmine ka, et see tomatikaste teha täpselt hea jms, aga korralikult kraami tulebki panna, pole mõtet koonerdada thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 00:44:25 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sai R-Kioski Teriyaki kana panini ära proovitud. päris hea ja ma sain kõhu ikka üsna täis, ehk rohkemgi kui tööl tarvis oleks (tuku tikub peale icon_razz.gif ).

võtsin täna singi-juustu, oli hea, isegi süües alles tunni aja pärast jahtunult. Ja kogus oli ka minu jaoks norm. Aega võttis tegelikult panini valmistamine (soojendamine grilli vahel) üle 5 minuti. Kauem kui hot-dogi tegemine sealsamas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 01:16:14 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sai R-Kioski Teriyaki kana panini ära proovitud. päris hea ja ma sain kõhu ikka üsna täis, ehk rohkemgi kui tööl tarvis oleks (tuku tikub peale icon_razz.gif ).

võtsin täna singi-juustu, oli hea, isegi süües alles tunni aja pärast jahtunult. Ja kogus oli ka minu jaoks norm. Aega võttis tegelikult panini valmistamine (soojendamine grilli vahel) üle 5 minuti. Kauem kui hot-dogi tegemine sealsamas.

kas nii palju hiljem ka juust veel venis? icon_smile.gif
aja kohapealt: ehk on vahe lihatüübis? maasink loogika kohaselt peaks pikemat soojutamist tahtma, tihedam värk.
seda julgen küll väita, et 15-20 min ei ootanud icon_razz.gif kana hõredam ja käibki kiiremini.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.02.2015 01:23:38 vasta tsitaadiga

mul läks sellega 3 minutit ja Panini oli valmis, väga maitsev oli, nom
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 01:33:50 vasta tsitaadiga

Mul panini masin(grill) kodus, pole paninit veel teinud, aga kõike muud küll icon_lol.gif
Ok pm olen, aga see pole päris õige
Kust seda õhukest saia saab, tavaline röstsai jääb paksuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 01:42:20 vasta tsitaadiga

päris panini ongi paks sai, ciabatta, rosetta & baguette. http://en.wikipedia.org/wiki/Panini_%28sandwich%29
see õhuke sai on siiski eeltöötluse tulemus.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 02:03:59 vasta tsitaadiga

Ma panen nii palju manti tavaliselt vahele, et hakkab igast august välja tulema icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 02:35:06 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kas nii palju hiljem ka juust veel venis? icon_smile.gif
aja kohapealt: ehk on vahe lihatüübis? maasink loogika kohaselt peaks pikemat soojutamist tahtma, tihedam värk.
seda julgen küll väita, et 15-20 min ei ootanud icon_razz.gif kana hõredam ja käibki kiiremini.

Juust oli jah thumbs_up.gif ning täiesti venis. Tegelikult oli valmistamisest möödas vast isegi rohkem, poolteist-kaks tundi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 541, 542, 543  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.