|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
10.01.2015 02:04:25
|
|
|
Ütleb, et olen kas liiga vähe või palju seemneid söönud. Ühtne turg toimib nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.01.2015 15:50:29
|
|
|
Keegi viitsib selle võtmete ostmise teema kokku võtta?
Hetkel müüdavad võtmed pole steam võtmed?
Kuskohast müüakse kõige odavamat steam võtit?
Tavaliselt on hinnad läinud peale release päeva kõrgemaks?
Tänud vastajatele!
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
10.01.2015 16:00:33
|
|
|
ei
tundub nii
ei tea
ei
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2015 16:05:40
|
|
|
steam võtit ei müüda hetkel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
10.01.2015 19:09:08
|
|
|
Naljakas, et HdTanel ka müüb GTA V-te PC-le oma poes. Kui twitchist ta channelit juhtusin vaatama, siis talt küsiti, et kas oled juba pre-ordeirinud endale GTA V? Ta vastas, et ei ole seda teinud.
Nice.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.01.2015 13:00:54
|
|
|
suure tõenäosusega sama case, mis siin eelmisel lehel toodi
igaljuhul mõttetu eeltellida nondest urgastest, kui ametlikud edasimüüjadki veel eeltellimusi steam versioonidele ei paku
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
11.01.2015 13:37:02
|
|
|
Hetkel ei müüda/ei saa ettetellida ametlikult GTA V PC digitaalset versiooni! Seda juba korduvalt siin kirjutatud ja arvatavasti ei kasuta GTA V Steami DRMi ehk suvalisest kohast ostetud key ei sobi Steami.
Keegi võiks muidugi kalendrisse vaadata mis aastas me oleme plaati saab tellida juba suvest saadik...
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.01.2015 13:50:32
|
|
|
| Päris naljakas kui peaks hakkama selle mängu jaoks draivi ostma.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2015 13:53:49
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| Päris naljakas kui peaks hakkama selle mängu jaoks draivi ostma. |
Mitte naljakas, vaid kurb. Kui Rockstars ei taha teha mängu PCle, siis ei pea nad seda tegema. Keegi ei sunni ega käse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
13.01.2015 18:02:25
|
|
|
GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs
March 24, 2015
Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
13.01.2015 18:10:55
|
|
|
| huvitav kas tõesti saab mäng hakkab ainult 2GB V-ramiga. olin suht kindel ,et 4 on max graafika jaoks must have:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
13.01.2015 18:11:57
|
|
|
Väga hea, las lihvivad veel. Süsteeminõuded ju igati OK, mitte nagu osadel mängudel, kus pildiilu pole olla, aga nõuded üle mõistuse
viimati muutis Meshboy28 13.01.2015 18:13:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
13.01.2015 18:12:25
|
|
|
| siven kirjutas: |
| huvitav kas tõesti saab mäng hakkab ainult 2GB V-ramiga. olin suht kindel ,et 4 on max graafika jaoks must have:O |
Soovituslik ei tähenda maksimumi.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
13.01.2015 18:19:36
|
|
|
| vähemalt tuleb hästi optimiseeritud, aga järjekordne edasilükkamine.. peavad "next-gen" konsoole veel lüpsma, PS3 19.2mil/PS4 4.7mil müüdud, pole piisav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2015 18:38:43
|
|
|
karbi versiooniga tuleb 4xdvd?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
13.01.2015 18:43:51
|
|
|
Oeh.. Eks siis ootab edasi..
| jeesus188 kirjutas: |
karbi versiooniga tuleb 4xdvd?  |
Endiselt ootan päeva, mil mäng karbis mälupulgaga tuleb
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
13.01.2015 18:52:19
|
|
|
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.01.2015 19:56:20
|
|
|
| -kasutaja- kirjutas: |
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd
 |
holyshite, need 6xDVD installivad kauem aega, kui võtab elijunni tigutv netiga see asi alla laadida ja 100% mäng läbi teha.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
13.01.2015 20:41:00
|
|
|
Getomees, Need speccid nüüd õiged ka?Endal siis veab vist ultra peal ära.
Kahju, et lükati edasi.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.01.2015 20:43:02
|
|
|
| no ma ei tea ubicrap on mittetöötavaid asju see hooaeg mägedeviisi välja lasknud, mängige neid parem ja siis vaadake uuesti, kas parem on oodata kuni mäng valmis saab, või maksta täis raha poolfabrikaadi eest.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.01.2015 20:46:13
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| no ma ei tea ubicrap on mittetöötavaid asju see hooaeg mägedeviisi välja lasknud, mängige neid parem ja siis vaadake uuesti, kas parem on oodata kuni mäng valmis saab, või maksta täis raha poolfabrikaadi eest. |
ära aja paska suust
mittetöötavad
tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud, et kui tasuta ei saa, kõik perfektselt ei tööta ja ise just kõige osavam mängur selles mängus ei ole, siis on kohe pask - selline on tõdemus
haige on vaadata, kus mängurid ainult virisevad ja halavad ning nutavad raha taga
kurat isegi meie pensionärid ei hala niipalju, kui tatikatest mängurid
_________________ ☠
viimati muutis libe 13.01.2015 20:48:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2015 20:48:33
|
|
|
| -kasutaja- kirjutas: |
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd
 |
Huvitav miks siis GTA V BluRay peal ei tule?
Filmid ju tulevad selle peal.
Seda küll jah, et 100/128GB BDXL ei suuda kumbki konsool välja lugeda (arvuti peal peaks siis kasutama alates ~50€ maksvat lugejat). Aga 2x50GB Dual Layer plaatidega saaks ju hakkama küll.
Samas kogu see optilise diski värk on ajast ja arust. Endal pole ja ei kasuta lugejat juba ~4 aastat.
65GB on muidugi üsna kobakas mängu kohta (eriti SSD peale paigaldamiseks) aga ei midagi ületamatut. Endal Reccomended nõuded klapivad. Prose on hulga kiirem, RAM 2x nii palju kui soovitatakse ja ainult graafika on täpselt piiri peal (kuigi siiski kiirem, kui standard 7870). Mängu SSD peal on kah piisavalt vaba ruumi. Enamus mänge on mul seal pigem igaks-juhuks mitte sellepärast, et ma neid pidevalt mängiks seega vajadusel saab kohe 100GB+ ruumi tekitada praegusele 107GB-le juurde.
Iseasi, et GTA V nüüd märtsis mõne teise minule olulise mänguga ühel ajal ei väljastata. Muus osas edasilükkamine ei morjenda.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
13.01.2015 20:49:32
|
|
|
Paljudel arvutitel sul BluRay mängijad on?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.01.2015 20:50:24
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| -kasutaja- kirjutas: |
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd
 |
Huvitav miks siis GTA V BluRay peal ei tule?
Filmid ju tulevad selle peal.
Seda küll jah, et 100/128GB BDXL ei suuda kumbki konsool välja lugeda (arvuti peal peaks siis kasutama alates ~50€ maksvat lugejat). Aga 2x50GB Dual Layer plaatidega saaks ju hakkama küll.
Samas kogu see optilise diski värk on ajast ja arust. Endal pole ja ei kasuta lugejat juba ~4 aastat.
65GB on muidugi üsna kobakas mängu kohta (eriti SSD peale paigaldamiseks) aga ei midagi ületamatut. Endal Reccomended nõuded klapivad. Prose on hulga kiirem, RAM 2x nii palju kui soovitatakse ja ainult graafika on täpselt piiri peal (kuigi siiski kiirem, kui standard 7870). Mängu SSD peal on kah piisavalt vaba ruumi. Enamus mänge on mul seal pigem igaks-juhuks mitte sellepärast, et ma neid pidevalt mängiks seega vajadusel saab kohe 100GB+ ruumi tekitada praegusele 107GB-le juurde.
Iseasi, et GTA V nüüd märtsis mõne teise minule olulise mänguga ühel ajal ei väljastata. Muus osas edasilükkamine ei morjenda. |
esiti on installikatel kompressioon, seega pole plaadile vaja 65GB panna
ja siis paljudel üldse arvutil bluray lugeja on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
13.01.2015 21:45:42
|
|
|
As we head into 2015, we would like to share the first screens and system specs of Grand Theft Auto V for PC as well as a new release date of March 24, 2015.
link
Tsipa siis veel
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
13.01.2015 21:46:21
|
|
|
Samalt lingilt:
Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes. Single use serial code registration via internet required; registration is limited to one Rockstar Games Social Club Account (13+) per serial code; only one log-in allowed per Social Club account at any time; serial code(s) are non-transferable once used; Social Club accounts are non-transferrable
Ootan mängu suure huviga, aga olenevalt pre-order hinnast võib ka mängimata jääda.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.01.2015 21:57:16
|
|
|
Päris detailsed on pildid
Vist tuleb PC nuumata võimsamaks ja siis ka PC-l see ette võtta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2015 21:58:37
|
|
|
| Mõmmik123 kirjutas: |
As we head into 2015, we would like to share the first screens and system specs of Grand Theft Auto V for PC as well as a new release date of March 24, 2015.
link
Tsipa siis veel  |
link on tühi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.01.2015 22:06:22
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud... |
kurat tule oma koopast välja ja võta mõni mäng ligi, mis ei ole pre 2k välja lastud ffs.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.01.2015 22:11:05
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud... |
kurat tule oma koopast välja ja võta mõni mäng ligi, mis ei ole pre 2k välja lastud ffs. |
erm?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.01.2015 22:23:52
|
|
|
| libe, ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle arvates ongi nii kõik kõige parima võimaliku tulemuseni valmis viimistletud, kui n.ö. cutscene ajal jääb kuuliprits paugutama ja mingi debiilne NPC oma tüüp sellele ette jookseb, surma saab oma lollusest ja peale seda terve küla sind reeturiks sõimab, hoolimata sellest, et pahad minema ajasid sealt, ja sind kõikvõimalike ja -võimatute kättesaadavate ja -saamatute asjadega surnuks üritavad teha. vähe sellest, et mängija enda lollusest põhjustatud enese surm ei mõjuta mängu kulgu absoluutselt mitte kuidagi, ehk siis on nii dumbed down, kui vähegi olla saab. edasi saab minna ainult god mode peale.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.01.2015 22:27:27
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| libe, ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle arvates ongi nii kõik kõige parima võimaliku tulemuseni valmis viimistletud, kui n.ö. cutscene ajal jääb kuuliprits paugutama ja mingi debiilne NPC oma tüüp sellele ette jookseb, surma saab oma lollusest ja peale seda terve küla sind reeturiks sõimab, hoolimata sellest, et pahad minema ajasid sealt, ja sind kõikvõimalike ja -võimatute kättesaadavate ja -saamatute asjadega surnuks üritavad teha. vähe sellest, et mängija enda lollusest põhjustatud enese surm ei mõjuta mängu kulgu absoluutselt mitte kuidagi, ehk siis on nii dumbed down, kui vähegi olla saab. edasi saab minna ainult god mode peale. |
sul on mingi isiklik vimm, ära seda minu peale vala
mina kommenteerisin inimestele, kes virisevad
kui tunned ennast puudutatuna, siis oled süüdi
kuid seda lahkama pole mõtet siin hakata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.01.2015 22:52:56
|
|
|
| mind häirivad sellised inimesed, et kiruvad maapõhja mängu väljalaskmise edasilükkumist ja glitche/buge featuriteks nimetavad.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.01.2015 22:53:06
|
|
|
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
13.01.2015 22:57:14
|
|
|
isiklikult väga hea, et edasi lükkus. Arvutit mul hetkel pole ja plaan oligi alles märtsis ehitada
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
13.01.2015 23:07:00
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Laenake sõbralt konsool ja mängige läbi. Miks te ootate ikka veel mängu mis oli enamvähem peaaegu poolteist aastat tagasi juba väljas? |
PC-le pole ju veel väljas. Sinu poolt ikka väga rumal tekst jälle.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.01.2015 23:10:07
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| mind häirivad sellised inimesed, et kiruvad maapõhja mängu väljalaskmise edasilükkumist ja glitche/buge featuriteks nimetavad. |
ma ei ole kumbagi teinud
oleks hea meelega seda gta'd pelanud nüüd kevadel, kuid kannatan ära
samuti ei pea ma buge featuriteks, kuid mingid tühised vead, milleks peab peatuma, ei häiri mind - kui miski takistab mul edasijõudmast või edasi pelamast, vot see ajab närvi
| Scart kirjutas: |
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura?  |
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis
sa oled üks kuradi tõusulaine raisk
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
13.01.2015 23:12:53
|
|
|
| njah, totaalne pettumus, lootsin, et minu sünnipäeva peale release jääb, nagu algselt pidi olema. tüüpiline Cockstar games
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
13.01.2015 23:28:08
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Laenake sõbralt konsool ja mängige läbi. Miks te ootate ikka veel mängu mis oli enamvähem peaaegu poolteist aastat tagasi juba väljas? |
PC-le pole ju veel väljas. Sinu poolt ikka väga rumal tekst jälle. |
jah, sest see mäng mis pc-le tuleb on ju totaalselt uue sisu ja välimusega
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2015 23:44:43
|
|
|
Minu jaoks on uus sisu ja välimus
Pole konsoolil mänginud ja pole mingi videopede kes vaatab 10+h teise mängija gameplayd sinutorus.
Minu vaatamine piirdunud vaid enamjaolt traileriga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
13.01.2015 23:55:48
|
|
|
| non-cinematic experience ja modding on nagu piisavad argumendid, miks PC-le oodata
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.01.2015 23:56:27
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura?  |
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis
sa oled üks kuradi tõusulaine raisk |
kle, isake-geimer, sa oled ise oma viimaste kuude sõnavõttudega väga edukalt demonstreerinud, et sööksid pesuehtsat s*tta ka kui see piisavalt ära garneerida ja koostisainete nimekiri peenelt paberile panna.
Kui sul töötab enam-vähem (sinu jaoks hästi), siis ei tähenda, et asi ka reaalselt hästi tehtud oleks.
Ja kui sa oledki suhtumisega, et sinul töötab = korras mäng, siis palju õnne...
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
14.01.2015 00:03:22
|
|
|
Nii palju viha siin teemas. Kõigile, kes ootasid, on tegemist võrdselt kurva uudisega.
Arvan, et mõistlik on maha rahuneda ning küll see märts ka ükskord tuleb:)
Senimaani mängigu igaüks oma lemmikmänge(või tehke miskit hoopis muud)
Vahvat ootamist, et see seda väärt oleks!
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.01.2015 01:01:11
|
|
|
| softis kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura?  |
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis
sa oled üks kuradi tõusulaine raisk |
kle, isake-geimer, sa oled ise oma viimaste kuude sõnavõttudega väga edukalt demonstreerinud, et sööksid pesuehtsat s*tta ka kui see piisavalt ära garneerida ja koostisainete nimekiri peenelt paberile panna.
Kui sul töötab enam-vähem (sinu jaoks hästi), siis ei tähenda, et asi ka reaalselt hästi tehtud oleks.
Ja kui sa oledki suhtumisega, et sinul töötab = korras mäng, siis palju õnne... |
ei pea ennast just geimeriks, võibolla selle ma ei virise ega vingu ka mingite mängude peale
ei käi mööda foorumeid kisamas, näpud püsti, et see on pask ja too on fiasko ja kõik on täitsa saast ja ma ei tea mida veel - enamus tõenäoliselt ongi sellised, kes viskavad mittemeeldimisel prügikasti ja unustavad, kuid siis on see valjuhääleline vähemus, kellele meeldib üksteisega võidu vinguda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
14.01.2015 14:14:14
|
|
|
| Las lükkavad edasi kui vaja. Lihtsalt jääb mulje, et asi võib olla Heisti väljalaskmises konsoolidele, proovides maksimaalselt konsoolidelt raha saada, enne kui PC-le lasevad välja.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
14.01.2015 15:57:27
|
|
|
Vaesekesed, küll peab ikka raske elu olema, kui ühe mängu delay toob kaasa sellise vihahoo: cockstar games, kepib pc mehi jne jne.
Ma ootan ise ka seda mängu, aga no kuulge.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
14.01.2015 16:11:08
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Vaesekesed, küll peab ikka raske elu olema, kui ühe mängu delay toob kaasa sellise vihahoo: cockstar games, kepib pc mehi jne jne.
Ma ootan ise ka seda mängu, aga no kuulge.  |
See on sinumeelest normaalne tegevus, et üks nii tuntud firma hoiab enne oma populaarseima mängu release date kuupäeva suu nii pikalt kinni, hoolimata kõigi survest saada kinnitust? Ja siis lühikest aega enne lubatud väljalaskekuupäeva lükkab ~2 kuud edasi? 2 kuud on pikk aeg ja selle ajaga jõuab mängus nii mõndagi muuta, tahad väita, et nad ei teadnud varem, et vajavad veel kahte kuud? Käitumine on minu silmis inetu, väga inetu. Ajavad oma lolli haipi, keegi arvutas jälle turundus kontoris välja, et nii teenib rohkem pc meestelt.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|