Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 02:04:25 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ütleb, et olen kas liiga vähe või palju seemneid söönud. Ühtne turg toimib nagu peab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.01.2015 15:50:29 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib selle võtmete ostmise teema kokku võtta?
Hetkel müüdavad võtmed pole steam võtmed?
Kuskohast müüakse kõige odavamat steam võtit?
Tavaliselt on hinnad läinud peale release päeva kõrgemaks?

Tänud vastajatele!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 16:00:33 vasta tsitaadiga

ei
tundub nii
ei tea
ei

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2015 16:05:40 vasta tsitaadiga

steam võtit ei müüda hetkel icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 19:09:08 vasta tsitaadiga

Naljakas, et HdTanel ka müüb GTA V-te PC-le oma poes. Kui twitchist ta channelit juhtusin vaatama, siis talt küsiti, et kas oled juba pre-ordeirinud endale GTA V? Ta vastas, et ei ole seda teinud.

Nice.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 12:55:21 vasta tsitaadiga

libe, Miks ei müüda? A mis need on? al. 40€ http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.01.2015 13:00:54 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
libe, Miks ei müüda? A mis need on? al. 40€ http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/
suure tõenäosusega sama case, mis siin eelmisel lehel toodi
igaljuhul mõttetu eeltellida nondest urgastest, kui ametlikud edasimüüjadki veel eeltellimusi steam versioonidele ei paku

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 13:37:02 vasta tsitaadiga

Hetkel ei müüda/ei saa ettetellida ametlikult GTA V PC digitaalset versiooni! Seda juba korduvalt siin kirjutatud ja arvatavasti ei kasuta GTA V Steami DRMi ehk suvalisest kohast ostetud key ei sobi Steami.

Keegi võiks muidugi kalendrisse vaadata mis aastas me oleme icon_lol.gif icon_rolleyes.gif plaati saab tellida juba suvest saadik...
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 13:50:32 vasta tsitaadiga

Päris naljakas kui peaks hakkama selle mängu jaoks draivi ostma.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 13:53:49 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Päris naljakas kui peaks hakkama selle mängu jaoks draivi ostma.


Mitte naljakas, vaid kurb. Kui Rockstars ei taha teha mängu PCle, siis ei pea nad seda tegema. Keegi ei sunni ega käse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.01.2015 18:02:25 vasta tsitaadiga

GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs

March 24, 2015

Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:10:55 vasta tsitaadiga

huvitav kas tõesti saab mäng hakkab ainult 2GB V-ramiga. olin suht kindel ,et 4 on max graafika jaoks must have:O
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:11:57 vasta tsitaadiga

Väga hea, las lihvivad veel. Süsteeminõuded ju igati OK, mitte nagu osadel mängudel, kus pildiilu pole olla, aga nõuded üle mõistuse thumbs_up.gif

viimati muutis Meshboy28 13.01.2015 18:13:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.01.2015 18:12:25 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
huvitav kas tõesti saab mäng hakkab ainult 2GB V-ramiga. olin suht kindel ,et 4 on max graafika jaoks must have:O

Soovituslik ei tähenda maksimumi.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.01.2015 18:19:36 vasta tsitaadiga

vähemalt tuleb hästi optimiseeritud, aga järjekordne edasilükkamine.. peavad "next-gen" konsoole veel lüpsma, PS3 19.2mil/PS4 4.7mil müüdud, pole piisav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:38:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HDD Space: 65GB

karbi versiooniga tuleb 4xdvd? icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:43:51 vasta tsitaadiga

Oeh.. Eks siis ootab edasi.. icon_sad.gif
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

HDD Space: 65GB

karbi versiooniga tuleb 4xdvd? icon_biggrin.gif

Endiselt ootan päeva, mil mäng karbis mälupulgaga tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 18:52:19 vasta tsitaadiga

karbi versioon tuleb pigem 6xdvd icon_lol.gif

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.01.2015 19:56:20 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd icon_lol.gif

holyshite, need 6xDVD installivad kauem aega, kui võtab elijunni tigutv netiga see asi alla laadida ja 100% mäng läbi teha. icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 20:41:00 vasta tsitaadiga

Getomees, Need speccid nüüd õiged ka?Endal siis veab vist ultra peal ära.

Kahju, et lükati edasi. icon_evil.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.01.2015 20:43:02 vasta tsitaadiga

no ma ei tea ubicrap on mittetöötavaid asju see hooaeg mägedeviisi välja lasknud, mängige neid parem ja siis vaadake uuesti, kas parem on oodata kuni mäng valmis saab, või maksta täis raha poolfabrikaadi eest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2015 20:46:13 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
no ma ei tea ubicrap on mittetöötavaid asju see hooaeg mägedeviisi välja lasknud, mängige neid parem ja siis vaadake uuesti, kas parem on oodata kuni mäng valmis saab, või maksta täis raha poolfabrikaadi eest.
ära aja paska suust icon_idea.gif
mittetöötavad icon_lol.gif

tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud, et kui tasuta ei saa, kõik perfektselt ei tööta ja ise just kõige osavam mängur selles mängus ei ole, siis on kohe pask - selline on tõdemus
haige on vaadata, kus mängurid ainult virisevad ja halavad ning nutavad raha taga

kurat isegi meie pensionärid ei hala niipalju, kui tatikatest mängurid okse.gif

_________________
☠


viimati muutis libe 13.01.2015 20:48:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 20:48:33 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd icon_lol.gif


Huvitav miks siis GTA V BluRay peal ei tule?
Filmid ju tulevad selle peal.

Seda küll jah, et 100/128GB BDXL ei suuda kumbki konsool välja lugeda (arvuti peal peaks siis kasutama alates ~50€ maksvat lugejat). Aga 2x50GB Dual Layer plaatidega saaks ju hakkama küll.
Samas kogu see optilise diski värk on ajast ja arust. Endal pole ja ei kasuta lugejat juba ~4 aastat.

65GB on muidugi üsna kobakas mängu kohta (eriti SSD peale paigaldamiseks) aga ei midagi ületamatut. Endal Reccomended nõuded klapivad. Prose on hulga kiirem, RAM 2x nii palju kui soovitatakse ja ainult graafika on täpselt piiri peal (kuigi siiski kiirem, kui standard 7870). Mängu SSD peal on kah piisavalt vaba ruumi. Enamus mänge on mul seal pigem igaks-juhuks mitte sellepärast, et ma neid pidevalt mängiks seega vajadusel saab kohe 100GB+ ruumi tekitada praegusele 107GB-le juurde.

Iseasi, et GTA V nüüd märtsis mõne teise minule olulise mänguga ühel ajal ei väljastata. Muus osas edasilükkamine ei morjenda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 20:49:32 vasta tsitaadiga

Paljudel arvutitel sul BluRay mängijad on?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 20:50:22 vasta tsitaadiga

Braien, My point exactly!
Plaadid on surnud asi ju.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2015 20:50:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
-kasutaja- kirjutas:
karbi versioon tuleb pigem 6xdvd icon_lol.gif


Huvitav miks siis GTA V BluRay peal ei tule?
Filmid ju tulevad selle peal.

Seda küll jah, et 100/128GB BDXL ei suuda kumbki konsool välja lugeda (arvuti peal peaks siis kasutama alates ~50€ maksvat lugejat). Aga 2x50GB Dual Layer plaatidega saaks ju hakkama küll.
Samas kogu see optilise diski värk on ajast ja arust. Endal pole ja ei kasuta lugejat juba ~4 aastat.

65GB on muidugi üsna kobakas mängu kohta (eriti SSD peale paigaldamiseks) aga ei midagi ületamatut. Endal Reccomended nõuded klapivad. Prose on hulga kiirem, RAM 2x nii palju kui soovitatakse ja ainult graafika on täpselt piiri peal (kuigi siiski kiirem, kui standard 7870). Mängu SSD peal on kah piisavalt vaba ruumi. Enamus mänge on mul seal pigem igaks-juhuks mitte sellepärast, et ma neid pidevalt mängiks seega vajadusel saab kohe 100GB+ ruumi tekitada praegusele 107GB-le juurde.

Iseasi, et GTA V nüüd märtsis mõne teise minule olulise mänguga ühel ajal ei väljastata. Muus osas edasilükkamine ei morjenda.
esiti on installikatel kompressioon, seega pole plaadile vaja 65GB panna icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ja siis paljudel üldse arvutil bluray lugeja on icon_question.gif icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 21:45:42 vasta tsitaadiga

As we head into 2015, we would like to share the first screens and system specs of Grand Theft Auto V for PC as well as a new release date of March 24, 2015.

link



Tsipa siis veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.01.2015 21:46:21 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs

Samalt lingilt:

Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes. Single use serial code registration via internet required; registration is limited to one Rockstar Games Social Club Account (13+) per serial code; only one log-in allowed per Social Club account at any time; serial code(s) are non-transferable once used; Social Club accounts are non-transferrable

Ootan mängu suure huviga, aga olenevalt pre-order hinnast võib ka mängimata jääda.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 13.01.2015 21:57:16 vasta tsitaadiga

Päris detailsed on pildid thumbs_up.gif
Vist tuleb PC nuumata võimsamaks ja siis ka PC-l see ette võtta icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 21:58:37 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
As we head into 2015, we would like to share the first screens and system specs of Grand Theft Auto V for PC as well as a new release date of March 24, 2015.

link



Tsipa siis veel icon_biggrin.gif

link on tühi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.01.2015 22:06:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud...
kurat tule oma koopast välja ja võta mõni mäng ligi, mis ei ole pre 2k välja lastud ffs.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2015 22:11:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe kirjutas:
tänapäeva lapsed on nii ära hellitatud...
kurat tule oma koopast välja ja võta mõni mäng ligi, mis ei ole pre 2k välja lastud ffs.
erm?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.01.2015 22:23:52 vasta tsitaadiga

libe, ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle arvates ongi nii kõik kõige parima võimaliku tulemuseni valmis viimistletud, kui n.ö. cutscene ajal jääb kuuliprits paugutama ja mingi debiilne NPC oma tüüp sellele ette jookseb, surma saab oma lollusest ja peale seda terve küla sind reeturiks sõimab, hoolimata sellest, et pahad minema ajasid sealt, ja sind kõikvõimalike ja -võimatute kättesaadavate ja -saamatute asjadega surnuks üritavad teha. vähe sellest, et mängija enda lollusest põhjustatud enese surm ei mõjuta mängu kulgu absoluutselt mitte kuidagi, ehk siis on nii dumbed down, kui vähegi olla saab. edasi saab minna ainult god mode peale.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2015 22:27:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe, ma ei viitsi vaielda inimesega, kelle arvates ongi nii kõik kõige parima võimaliku tulemuseni valmis viimistletud, kui n.ö. cutscene ajal jääb kuuliprits paugutama ja mingi debiilne NPC oma tüüp sellele ette jookseb, surma saab oma lollusest ja peale seda terve küla sind reeturiks sõimab, hoolimata sellest, et pahad minema ajasid sealt, ja sind kõikvõimalike ja -võimatute kättesaadavate ja -saamatute asjadega surnuks üritavad teha. vähe sellest, et mängija enda lollusest põhjustatud enese surm ei mõjuta mängu kulgu absoluutselt mitte kuidagi, ehk siis on nii dumbed down, kui vähegi olla saab. edasi saab minna ainult god mode peale.
sul on mingi isiklik vimm, ära seda minu peale vala
mina kommenteerisin inimestele, kes virisevad

kui tunned ennast puudutatuna, siis oled süüdi

kuid seda lahkama pole mõtet siin hakata icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.01.2015 22:52:56 vasta tsitaadiga

mind häirivad sellised inimesed, et kiruvad maapõhja mängu väljalaskmise edasilükkumist ja glitche/buge featuriteks nimetavad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 22:53:06 vasta tsitaadiga

Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 13.01.2015 22:57:14 vasta tsitaadiga

isiklikult väga hea, et edasi lükkus. Arvutit mul hetkel pole ja plaan oligi alles märtsis ehitada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.01.2015 23:07:00 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Laenake sõbralt konsool ja mängige läbi. Miks te ootate ikka veel mängu mis oli enamvähem peaaegu poolteist aastat tagasi juba väljas?


PC-le pole ju veel väljas. Sinu poolt ikka väga rumal tekst jälle.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2015 23:10:07 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mind häirivad sellised inimesed, et kiruvad maapõhja mängu väljalaskmise edasilükkumist ja glitche/buge featuriteks nimetavad.
ma ei ole kumbagi teinud
oleks hea meelega seda gta'd pelanud nüüd kevadel, kuid kannatan ära
samuti ei pea ma buge featuriteks, kuid mingid tühised vead, milleks peab peatuma, ei häiri mind - kui miski takistab mul edasijõudmast või edasi pelamast, vot see ajab närvi
Scart kirjutas:
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura? icon_rolleyes.gif
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis

sa oled üks kuradi tõusulaine raisk

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 23:12:53 vasta tsitaadiga

njah, totaalne pettumus, lootsin, et minu sünnipäeva peale release jääb, nagu algselt pidi olema. tüüpiline Cockstar games
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 23:28:08 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Laenake sõbralt konsool ja mängige läbi. Miks te ootate ikka veel mängu mis oli enamvähem peaaegu poolteist aastat tagasi juba väljas?


PC-le pole ju veel väljas. Sinu poolt ikka väga rumal tekst jälle.


jah, sest see mäng mis pc-le tuleb on ju totaalselt uue sisu ja välimusega icon_evil.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 23:44:43 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on uus sisu ja välimus icon_idea.gif
Pole konsoolil mänginud ja pole mingi videopede kes vaatab 10+h teise mängija gameplayd sinutorus.
Minu vaatamine piirdunud vaid enamjaolt traileriga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 23:55:48 vasta tsitaadiga

non-cinematic experience ja modding on nagu piisavad argumendid, miks PC-le oodata
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.01.2015 23:56:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura? icon_rolleyes.gif
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis

sa oled üks kuradi tõusulaine raisk


kle, isake-geimer, sa oled ise oma viimaste kuude sõnavõttudega väga edukalt demonstreerinud, et sööksid pesuehtsat s*tta ka kui see piisavalt ära garneerida ja koostisainete nimekiri peenelt paberile panna.
Kui sul töötab enam-vähem (sinu jaoks hästi), siis ei tähenda, et asi ka reaalselt hästi tehtud oleks.
Ja kui sa oledki suhtumisega, et sinul töötab = korras mäng, siis palju õnne...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.01.2015 00:03:22 vasta tsitaadiga

Nii palju viha siin teemas. Kõigile, kes ootasid, on tegemist võrdselt kurva uudisega.
Arvan, et mõistlik on maha rahuneda ning küll see märts ka ükskord tuleb:)
Senimaani mängigu igaüks oma lemmikmänge(või tehke miskit hoopis muud)
Vahvat ootamist, et see seda väärt oleks!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2015 01:01:11 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Libe esineb jälle avaldustega selle kohta, kuidas Ubicrapi selle sügise fiasko on kõik väljamõeldud jura? icon_rolleyes.gif
kle scart, mine persse, ise olid watchdogsi suurimaid ülistajaid, kui "kogu internet" selle pela maha kandis

sa oled üks kuradi tõusulaine raisk


kle, isake-geimer, sa oled ise oma viimaste kuude sõnavõttudega väga edukalt demonstreerinud, et sööksid pesuehtsat s*tta ka kui see piisavalt ära garneerida ja koostisainete nimekiri peenelt paberile panna.
Kui sul töötab enam-vähem (sinu jaoks hästi), siis ei tähenda, et asi ka reaalselt hästi tehtud oleks.
Ja kui sa oledki suhtumisega, et sinul töötab = korras mäng, siis palju õnne...
ei pea ennast just geimeriks, võibolla selle ma ei virise ega vingu ka mingite mängude peale
ei käi mööda foorumeid kisamas, näpud püsti, et see on pask ja too on fiasko ja kõik on täitsa saast ja ma ei tea mida veel - enamus tõenäoliselt ongi sellised, kes viskavad mittemeeldimisel prügikasti ja unustavad, kuid siis on see valjuhääleline vähemus, kellele meeldib üksteisega võidu vinguda icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 14:09:07 vasta tsitaadiga

Hale, lihtsalt hale kuidas rockstars pc mehi kep*ib. Aga noh, õnneks ise väga ootamas ei ole, kunagi vast torrentist proovin ära. Konsoolide peal juba igaviku väljas olnud ning piisavalt proovitud sõprade pool.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 14.01.2015 14:14:14 vasta tsitaadiga

Las lükkavad edasi kui vaja. Lihtsalt jääb mulje, et asi võib olla Heisti väljalaskmises konsoolidele, proovides maksimaalselt konsoolidelt raha saada, enne kui PC-le lasevad välja.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 15:57:27 vasta tsitaadiga

Vaesekesed, küll peab ikka raske elu olema, kui ühe mängu delay toob kaasa sellise vihahoo: cockstar games, kepib pc mehi jne jne. icon_biggrin.gif

Ma ootan ise ka seda mängu, aga no kuulge. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 16:11:08 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Vaesekesed, küll peab ikka raske elu olema, kui ühe mängu delay toob kaasa sellise vihahoo: cockstar games, kepib pc mehi jne jne. icon_biggrin.gif

Ma ootan ise ka seda mängu, aga no kuulge. icon_biggrin.gif

See on sinumeelest normaalne tegevus, et üks nii tuntud firma hoiab enne oma populaarseima mängu release date kuupäeva suu nii pikalt kinni, hoolimata kõigi survest saada kinnitust? Ja siis lühikest aega enne lubatud väljalaskekuupäeva lükkab ~2 kuud edasi? 2 kuud on pikk aeg ja selle ajaga jõuab mängus nii mõndagi muuta, tahad väita, et nad ei teadnud varem, et vajavad veel kahte kuud? Käitumine on minu silmis inetu, väga inetu. Ajavad oma lolli haipi, keegi arvutas jälle turundus kontoris välja, et nii teenib rohkem pc meestelt.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.