|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.01.2015 15:04:12
|
|
|
Kuda tänapäeva emaplaatidega on. Kas on olemas juba M.2 port ka küljes? Ei näe mingit pointi SSD-d kaabli otsa rippuma panna.
Siiski SATA peab jääma (data HDD jaoks).
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.01.2015 15:16:51
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kuda tänapäeva emaplaatidega on. Kas on olemas juba M.2 port ka küljes? Ei näe mingit pointi SSD-d kaabli otsa rippuma panna.
Siiski SATA peab jääma (data HDD jaoks). |
Jah, üsna mitmetel uusimatel isegi on, kuigi tootjad seda ise eriti välja ei taha reklaamida. Aasta tagasi, CES2014-l toodi need siis välja ja neist oli tollal ka HVF-i Uudiste alamrubriigis juttu.
Samsungil on olemas ka Pressiteade oma uue värgi kohta, selle leiab ka lingilt:
(Lehe allosast siis, Pressiteate nupu alt:)
CES 2015: Mass Production Begins for Samsung M.2 SSDs with over 2 GB/s Speed
http://news.softpedia.com/news/CES-2015-Mass-Production-Begins-for-Samsung-M-2-SSDs-with-Over-2-GB-s-Speed-469242.shtml
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.01.2015 15:27:20
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kuda tänapäeva emaplaatidega on. Kas on olemas juba M.2 port ka küljes? Ei näe mingit pointi SSD-d kaabli otsa rippuma panna.
Siiski SATA peab jääma (data HDD jaoks). |
Z97 ja H97 Intelilt lisasid M.2 toe, kiirel pilgil ei ole eriti keeruline selle pesaga emaplaate leida.
AMD poolelt ei jaksa otsida.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
11.01.2015 16:17:39
|
|
|
Huvitav, kui SSD-d lähevad üha väiksemaks, kas siis varsti hakkavad tulema juba emaplaadid kuhu on SSD integreeritud? Intel toodab ju mõlemaid, nii SSD-si kui emaplaate...ei oleks vist liiga keeruline 2 asja kokku panna.
/Lorien
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.01.2015 16:40:14
|
|
|
| Lorien kirjutas: |
Huvitav, kui SSD-d lähevad üha väiksemaks, kas siis varsti hakkavad tulema juba emaplaadid kuhu on SSD integreeritud? Intel toodab ju mõlemaid, nii SSD-si kui emaplaate...ei oleks vist liiga keeruline 2 asja kokku panna.
/Lorien |
Jah, seda on isegi päris palju juba arutatud - näiteks kasvõi, järjest õhemaks muutuvate, Netbookidega seoses.
Nii, et see teema võib teoks saada küll, iseasi, kellele meeldib ja kellele mitte kuna maht on kindel suurus.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2015 16:41:53
|
|
|
| integreeritud mälu ma ei poolda. läheb ssd rikki, osta uus mobo. lisaks see ssd tõstaks ka emaplaatide hindu märgatavalt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.01.2015 16:54:33
|
|
|
Paiatab, et Toshiba ongi juba millegi sellisega hakkama saanud.
Järgmises videos on siis näha emaplaati kinni joodetud SSD:
I was excited that my 13.3 inch 9 hr battery life Chromebook had arrived. I wanted to see what type of ssd card type was used. Upon further investigation, the ssd is soldered onto the motherboard. There is no way to upgrade the ssd.
https://www.youtube.com/watch?v=H-nScjiKBqM
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 17:12:10
|
|
|
NATAS999, nendes miniläpakates on mingi aeg juba integreeritud mälu kasutatud, integreeritud püsimälu oleks sellistes ka täiesti omal kohal. Tahvelarvutites ongi ilmselt kõik integreeritud.
Lauaarvuteid puudutaks see uudis juhul, kui tegu on NUC sarnaste miniarvutitega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innu18
HV Guru
liitunud: 12.10.2006
|
11.01.2015 17:49:16
|
|
|
Ka Asus Zenbook UX32V emaplaadil on joodetud SSD, mis küll mõeldud ketta cache memoryks. Tavalise ketta vahetasin välja 256gb SSD vastu, ning emmele joodetud 24gb SSD jäi ka veel kasutusse Korraks proovisin Win7 ka sellele 24gb peale ära mahutada, mis ka toimis kenasti, kuid antud variant polnud piisavalt kiire ning mahu tõttu puudus ka igasugune point asjal.
|
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
287 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.01.2015 18:50:50
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| integreeritud mälu ma ei poolda. läheb ssd rikki, osta uus mobo. lisaks see ssd tõstaks ka emaplaatide hindu märgatavalt. |
Seda muret vast pole, et kui läheb tuksi siis plate uus tuleks osta kuna siis lihtsalt asi ei tööta aga muu töötab edasi ehk tuleb jooksutada tavalise kettapealt. Samas jama on selles, et praegu on enamvähem suurusega SSD liialt kallis, et teda platele kinni joota - kui 128GB SSD lisaks platele mingi 15-20 eura hinda siis oleks ju savi aag antud juhul ajaks see plate hinna liialt kalliks. Väiksemat aga on suht mõttetu panna kuna 64bit win ise võtab päris kopsaka ruumi ja väike saab kirjutades niipalju vatti, et ei kestaks kaua. Antud juhul pesa platel on palju mõistlikum.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2015 19:07:40
|
|
|
| Auron, lisaks veel väiksega see mure, et windowsi system restore võtab väga palju ruumi, kes sega kinni ei taipa keerata, siis sellel üsna kiirelt see ketas pilgeni täis. lisaks veel need asjad, mida paljud programmid tahavad users kausta toppida. ise olen oma 80GB'ga juba suht kimpus. nii palju kui võimalik, olen data massiivile üle kolind, aga päris kõike sinna panna ei lasta.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voime
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2003
|
11.01.2015 20:06:55
|
|
|
| Raspberry-l on näiteks prose ja mälu ühes kiibis. Eks kunagi ole terve emaplaat 1 kiip kuhu ühendad toite ja ekraani
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 20:11:34
|
|
|
Eks Intel'i SD card arvuti selline ka juba on.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
11.01.2015 21:17:50
|
|
|
| Olen oma Lenovo Y510P taga, kus on vaikimisi kaasas 24 GB M.2 ketas, mis pole oma väiksuse tõttu kasutust leidnud. Ma olen ka lugenud, et M.2 pidi palju kiirem standard olema. Tasuks vist siis järgi proovida ma OS sellele kettale istutada.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2015 22:37:34
|
|
|
|
roheline on siiski pcb ja mustad vidinad seal peal on kiibid, transid ja pistikud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nax
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2003
|
12.01.2015 00:37:44
|
|
|
[quote="NATAS999"]
roheline on siiski pcb ja mustad vidinad seal peal on kiibid, transid ja pistikud.[/quote
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
12.01.2015 00:56:34
|
|
|
Sõrme peal on mälu must ruut, SoC alumisel pildil?
vist
viimati muutis Levelxer 12.01.2015 13:21:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2015 01:21:45
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
|
roheline on siiski pcb ja mustad vidinad seal peal on kiibid, transid ja pistikud. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.01.2015 10:12:13
|
|
|
Hmm, mul on masinas 4x M.2 SSD pesa + raid support. MSI GT72.
Just tellisin ühe ketta, vb peaks veel paar tellima. Raidis võib sealt huvitavaid kiiruseid saada. Isegi ei tea mida sellist kiirustega peale hakata kui aus olla.
Spoiler 
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
viimati muutis Aeron 12.01.2015 11:26:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.01.2015 10:33:30
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
|
roheline on siiski pcb ja mustad vidinad seal peal on kiibid, transid ja pistikud. |
Spoiler 
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
12.01.2015 12:37:52
|
|
|
| Pigem küsimus selles, et kas H97 platel olev pesa on tõesti aeglasem, või on tegu asrocki turuamokki ärakasutamisega....
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.01.2015 13:38:15
|
|
|
| mul polnud seal mingit enchance nuppu ja desktopil viskas üldse kuhugi poolkahtlase lehe peale, mille lingid viitasid just selle udukogu peale, millest ma screenshoti tegin.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
12.01.2015 17:47:02
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Kuda tänapäeva emaplaatidega on. Kas on olemas juba M.2 port ka küljes? Ei näe mingit pointi SSD-d kaabli otsa rippuma panna.
Siiski SATA peab jääma (data HDD jaoks). |
Z97 ja H97 Intelilt lisasid M.2 toe, kiirel pilgil ei ole eriti keeruline selle pesaga emaplaate leida.
AMD poolelt ei jaksa otsida. |
kiire otsinguga tuli välja 19 inteli plaati (eeldatavalt on rohkem), H97, Z97 ja X99 kiibiga. Odavamad on alla 100€. AMD poole peal neid hetkel silma ei hakanudki.
| Lorien kirjutas: |
Huvitav, kui SSD-d lähevad üha väiksemaks, kas siis varsti hakkavad tulema juba emaplaadid kuhu on SSD integreeritud? Intel toodab ju mõlemaid, nii SSD-si kui emaplaate...ei oleks vist liiga keeruline 2 asja kokku panna.
/Lorien |
intel astus emaplaatide tootmisest välja, mõned vanad põlvkonnad on veel liikumas. Uuemaid intel enam ei tooda.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.01.2015 21:28:06
|
|
|
ma saan ka selle masinasse toppida, aga tuleb vist paar kaablit teise pessa pista
| tsitaat: |
| (M2_10G, SATA Express, and SATA3 4/5 connectors can only be used one at a time. The SATA3 4/5 connectors will become unavailable when an M.2 SSD is installed in the M2_10G connector.) |
GA-X99-UD4
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.01.2015 10:21:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma saan ka selle masinasse toppida, aga tuleb vist paar kaablit teise pessa pista
| tsitaat: |
| (M2_10G, SATA Express, and SATA3 4/5 connectors can only be used one at a time. The SATA3 4/5 connectors will become unavailable when an M.2 SSD is installed in the M2_10G connector.) |
GA-X99-UD4 |
Saad küll jah aga kaotad enamuse selle SSD potentsiaalist, kuna paistab et see M.2 pesa tuleb chipsetist. Plextor M6e on parem valik sellesse pesasse.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kasutaja-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.01.2015 11:25:35
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
ma saan ka selle masinasse toppida, aga tuleb vist paar kaablit teise pessa pista
| tsitaat: |
| (M2_10G, SATA Express, and SATA3 4/5 connectors can only be used one at a time. The SATA3 4/5 connectors will become unavailable when an M.2 SSD is installed in the M2_10G connector.) |
GA-X99-UD4 |
Saad küll jah aga kaotad enamuse selle SSD potentsiaalist, kuna paistab et see M.2 pesa tuleb chipsetist. Plextor M6e on parem valik sellesse pesasse. |
palju see kadu võib olla?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.01.2015 15:05:32
|
|
|
| tsitaat: |
| palju see kadu võib olla? |
Sinu emaplaadil on see M.2 pesa gen2 x2 http://techreport.com/review/27110/gigabyte-x99-ud4-motherboard-reviewed
Teema algatuse artiklis on märgitud READ 2,15GB/sec ja WRITE 1,55GB/sec ning seda siis ideaaltingimustes PCIe Gen3 x4 pesas.
Võrdluseks siis Samsungi eelnev mudel XP941 suudab READ 765MB/sec ja WRITE 647MB/sec, kui pistetud PCIe Gen2 x2 pesasse(Anandtech).
Lugemise kiirusest siis jääb 1/3 alles ning kirjutamis kiirusest 1/2. See kõik muidugi järjest lugemis-kirjutamis kiiruste puhul.
Random-read ja random write vaevalt nii suurte vahedega on.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.01.2015 15:11:55
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| tsitaat: |
| palju see kadu võib olla? |
Sinu emaplaadil on see M.2 pesa gen2 x2 http://techreport.com/review/27110/gigabyte-x99-ud4-motherboard-reviewed
Teema algatuse artiklis on märgitud READ 2,15GB/sec ja WRITE 1,55GB/sec ning seda siis ideaaltingimustes PCIe Gen3 x4 pesas.
Võrdluseks siis Samsungi eelnev mudel XP941 suudab READ 765MB/sec ja WRITE 647MB/sec, kui pistetud PCIe Gen2 x2 pesasse(Anandtech).
Lugemise kiirusest siis jääb 1/3 alles ning kirjutamis kiirusest 1/2. See kõik muidugi järjest lugemis-kirjutamis kiiruste puhul.
Random-read ja random write vaevalt nii suurte vahedega on. |
Aga miks sulle see ei meeldi see info mille Samsung ise oma Pressiteates välja toob...
Selle jutu järgi töötab see uus toode kiiremini ka vanema lahenduse korral.
Tsitaat:
The SM951 boasts outstanding performance, supporting both PCIe 3.0 and PCIe 2.0 interfaces. For use in the latest ultra-slim notebooks, it can read and write sequentially at 1,600 MB/s (megabytes per second) and 1,350 MB/s respectively based on PCIe 2.0.
Link siis, mlle allosast leiad suunamise Samsungi Pressiteatele:
http://news.softpedia.com/news/CES-2015-Mass-Production-Begins-for-Samsung-M-2-SSDs-with-Over-2-GB-s-Speed-469242.shtml
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.01.2015 15:31:47
|
|
|
tahanteada,
Samsungi pressiteates on suure tõenäosusega võrreldud PCIe Gen3 x4 versus PCIe Gen2 x4. Seni on laiemalt levinud PCIe Gen2 x2 pesad, ning kiirused mainitud eelmises postituses. Kindlasti on Samsungi teinud ka edasiminekut kontrolleri disainis.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.01.2015 20:42:54
|
|
|
Kuidas OP.süsteemi üleslaadimine on? Prandatud, kuigi see peaks OS enda uueduste küsimus olema? Samuti kui kuum see kivi on? Eelmised M2-d(m6e ning samyong) olid parajad praepannid 80C+.
Mänugasjaks kõlbavad, süsteemi ei hakkaks selle peal üles ehitama...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
30.01.2015 21:18:31
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Selle Samsungi SSD kiiruse rakendamiseks on vaja M.2 pesa mis on PCIE Gen3 x4 läbilaskega.
Enamus M.2 pesad Z97 emaplaatidel tulevad chipsetist(nö lõunasillast) ja on kiirusega PCIE Gen2 x2 ehk 4x väiksema läbilaske võimega. Samad lood on ka läpakatega millel M.2 pesa. |
eee...kas on kiiruste vahet M.2 slot (PCIex 2) vs PCIe 2.0x 1?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.02.2016 17:30:58
|
|
|
Mul selline küsimus et mis kiirusel Dell M4700 see Samsung 950 PRO töötaks?
Kas suudab kõik läbi lasta või jääb ühendus piirama?
Tänud.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|