|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.01.2015 17:24:05
|
|
|
Kui ma appis tellin uue nutitv, siis motorola boxis mul ka tuleb uus nutitv? Motorolas see on masendavalt aeglane?
Ahjaa, kuidas Arrise boxist parima võimaliku pildi välja võluks. Hetkel FOXlife pealt 55" teleka taga ikka kaka kvaliteet ju
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.01.2015 17:28:02
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Kui ma appis tellin uue nutitv, siis motorola boxis mul ka tuleb uus nutitv? Motorolas see on masendavalt aeglane?
Ahjaa, kuidas Arrise boxist parima võimaliku pildi välja võluks. Hetkel FOXlife pealt 55" teleka taga ikka kaka kvaliteet ju |
Eks ta suht karvane tõesti. Mina valisin 1080p24. Viimane on kaadrisagedus.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
10.01.2015 19:46:19
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
Kui ma appis tellin uue nutitv, siis motorola boxis mul ka tuleb uus nutitv? Motorolas see on masendavalt aeglane?
Ahjaa, kuidas Arrise boxist parima võimaliku pildi välja võluks. Hetkel FOXlife pealt 55" teleka taga ikka kaka kvaliteet ju |
Eks ta suht karvane tõesti. Mina valisin 1080p24. Viimane on kaadrisagedus. |
Kas Sul on oma valiku kohta ka põhjendus või on see lihtsalt juhuslik? Mina valisin näiteks 1080p50, seda seetõttu et telekas toetab niisugust kaadrisagedust.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.01.2015 20:00:59
|
|
|
Eks ta on üks neist, kelle arvates on filmide kaadrisagedus õigem kui võimalikult realistlik kaadrisagedus.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.01.2015 20:13:34
|
|
|
| Realistlik peaks ju olema 1080i50, kõik muu on arvutuste tulemus. Küsimus on lihtsalt selles, et kas paremini arvutab digiboks või teler ja milline lõpptulemus on silmale meeldivam.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.01.2015 04:20:05
|
|
|
Väldin seebiooperi effekti seriaalide ja filmide juures. Näeb veidi tõetruum välja. Enamus filme on linti võetud 24 fps, v.a mõne erandiga.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
11.01.2015 05:18:41
|
|
|
| See 50fps on see kus liikumine tundub ebaloomulikult sujuv?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.01.2015 08:05:54
|
|
|
| Umbes nagu see, mille saab tavaliselt nt. jalgpalli/spordirežiimiga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2015 09:22:58
|
|
|
Lihtne selgitus mida valida:
Kallima seeria teler, vali digiboksis 720p50:
Nii "suurendab" teler eesti SD pildi sinu HD ekraanile ise.
Odavama seeria teler, vali digiboksis 1080p50 (kui teler just ei ole nii odav, et vaid 720p toetab)
Nii suurendab digiboks oma protsessori abil pildi juba FullHD telerile söödavaks, ning teler ei pea oma lahja protsessoriga enam punnitama. (eriti kasulik näiteks 2006-2011 FullHD teleritel mille pildiprotsessor oli ikka eriti hädine, või polnud seda üldse)
Reaalselt, katseta, kumb on parem, peaks olema isegi märgatav.
Erandid:
Kui vaatad palju HD kanaleid, siis tasub digiboksi seadistus alati 1080p50 peal hoida, nii säilitatakse telekanalil õige resolutsioon.
Telekanalite kaadrisagedus on eestis alati 50, seega pole 24 kaadrisagedust mõistlik valida, spetsialistid ehk kommenteerivad kas filmiriiuli või videolaenutuse puhul, filmidel on sellest mingit effekti.
Teleril on veel hulk lisafunktsioone, mis võivad teha telepildiga imet, kuid võivad selle ka totaalselt piiksu keerata. Näpi ise vastavalt teleritootja seadisutsele, neid pildiparandusi. Samsungiga jäi mulje, et kui kõik parandused olid Low või Medium, oli pilt suht ok. Üle või kinni keerates polnud jällegi pilt normaalne, samuti säti paika kontrast, heledus ja värv, see võib pildi palju ilusamaks muuta. Loomulikult peab olema ka teleri vaatamisel vastav kaugus teleri suurusele.
Kokkuvõttes sõltub selles osas palju toast kus telerit vaadatakse.
PS. leidsin lehe kus Heigo vastab lühidalt ja konkreetselt mitmetele tv kasutajate küsimustele, seal muudki huvitavat:
http://www.vastused.ee/loe/kodu-ja-kontoritehnika/tv-audio-video-fototehnika/1.html
kaadrisagedusi puudutab selline vastus:
Spoiler 
Numbrid ekraani resolutsiooni 720p, 1080i ja 1080p taga näitavad, mitu kaadrit sekundis edastatakse telepilti. Ehk siis 24, 25 ja 50 taga on veel ühik herts (Hz), mis näitab, et telepilt saabub digiboksist telerisisse vastavalt siis 24, 25 või 50 kaadrit sekundis sagedusega.
Tavatelepilti vaadates võib-olla need vahed silmaga otseselt välja ei tule, eriti kui kasutusel 25Hz või 50Hz kaadrisagedus. Siiski on soovitus kasutada 50Hz kaadrisagedust, kuna sel juhul on kaadrite vahetus silmale märkamatum, seda eriti kiiremat tegevust kuvavate filmide või saadete puhul.
Eraldi peab rääkima 24 Hz kaadrisagedusest. See vorming on kasutusel kinofimide puhul ning filmist "Viimne reliikvia" tuntud tõllastseenis vaid selle sageduse valimisel, liiguvad tõlla rattad õiges suunas. Kui on valikus 25 või 50 Hz, siis liiguvad tõllarattad teleri ekraanil vastusuunas.
Igapäevases teleri vaatamiseks ei soovita kasutada 24 Hz sagedust, kuna siis võib tunduda näiteks AK või TV3 uudistesaadetega kaasneva tekstiriba tekst katkendlik.
Seega - teie valik, 1080p50, on õige seadistus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.01.2015 09:32:02
|
|
|
Kas HD kanalid ei tule mitte 1080i50 resoga?
| indrekp kirjutas: |
...
Kui vaatad palju HD kanaleid, siis tasub digiboksi seadistus alati 1080p50 peal hoida, nii säilitatakse telekanalil õige resolutsioon.
...
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2015 10:04:49
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kas HD kanalid ei tule mitte 1080i50 resoga?
| indrekp kirjutas: |
...
Kui vaatad palju HD kanaleid, siis tasub digiboksi seadistus alati 1080p50 peal hoida, nii säilitatakse telekanalil õige resolutsioon.
...
|
|
interlace, progressive, võib ju digiboks teha? Mõni teler näitab i puhul muidu kohe kammi, pealegi on digiboksi sätetes i eemaldatud kuna uus menüü oli triibuline.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
11.01.2015 11:24:05
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Väldin seebiooperi effekti seriaalide ja filmide juures. Näeb veidi tõetruum välja. Enamus filme on linti võetud 24 fps, v.a mõne erandiga. |
Seebiooperi efekti põhjustab paneeli värskendussagedus (õigemini teleri tarkvara, mis silub kiiresti liikuvat pilti), mitte niivõrd mängitava faili kaadrisagedus.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.01.2015 13:30:43
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Telekanalite kaadrisagedus on eestis alati 50, seega pole 24 kaadrisagedust mõistlik valida, spetsialistid ehk kommenteerivad kas filmiriiuli või videolaenutuse puhul, filmidel on sellest mingit effekti. |
See mingi nali või?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.01.2015 13:38:08
|
|
|
Ja ärge ajage frame rate'i ja refresh rate'i segamini...
| salatoimik kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Telekanalite kaadrisagedus on eestis alati 50, seega pole 24 kaadrisagedust mõistlik valida, spetsialistid ehk kommenteerivad kas filmiriiuli või videolaenutuse puhul, filmidel on sellest mingit effekti. |
See mingi nali või? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2015 16:25:52
|
|
|
salatoimik, Oskad midagi täpsustada, täpsusta. Ilmselgelt said aru mida 24 ja 50 all mõeldakse.
Kuigi hommikul oli päris suur naljatuju, ehk saadi aru.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.01.2015 16:55:30
|
|
|
576i25 edastatakse eesti kanaleid.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2015 17:37:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| 576i25 edastatakse eesti kanaleid. |
Just nii, ma ei mõista, miks teleri taga olev elektrivõrgu 50Hz häirib koguaeg vestlust teemal, telekanali 25Hz.
Ilmselt sellepärast, et digiboksi väljund on 24 vs. 50 ent sellegipoolest on soovitus tarbida 50Hz valikut.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.01.2015 17:50:43
|
|
|
| Sai ka novembris film laenutatud. Koik ok, tuli siis nüüd dets. arve ja tundus kuidagi natuke suurem kui tavapäraselt. Hakkasin siis arveid võrdlema ja selgus, et oli juurde lisatud filmilaenutus uuesti. Sama filmmida novembris olin vaadanud. Helistasin siis klienditeenindusse ja rääkisin nendega ja lõpuks öeldi noh me ka ei tea ju siis vaatasid kaks korda. Ütlesin siis, et misk ma oleks seda pidanud tegema kui just äsja vaatasin seda. Siis tuli vastuseks no ju siis oli hea film. Rääkisime edasi ja lõpuks meenus, et mul graafik kalendrisse joonistatud kuna tööl ja kuna vaba. Palusin neil uuesti kellaaega ja kuupäeva korrata. Sel päeval kui nemad väidavad, et mina olevat filmi laenutanud ja vaadanud selgus, et oli hoopis tööl ja täpselt veel sellises vahetuses mis kuidagi ei oleks sobinud filmi vaatamise kellaajaga. Lõpuks öeldi noh me ka ei tea me võime ju pretensioonitatotluse edasi anda iseasi kas sellest ka midagi muutub. Eks nüüd tuleb siis kuulõppu oodata ja vaadata mis vastuseks tuleb. Igatahes üsna alatu nende poolt arvetele juurde kirjutada asju mida ei ole tellinud ja vaadanud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.01.2015 18:13:12
|
|
|
Miks Tallinna TV kahes eksemplaris on esindatud? On mõni reaalne põhjus, miks ma peaks tahtma SD pilti vaadata?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.01.2015 18:16:55
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Miks Tallinna TV kahes eksemplaris on esindatud? On mõni reaalne põhjus, miks ma peaks tahtma SD pilti vaadata? |
Mõnel on veel Amino box
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 18:18:19
|
|
|
Ja siis? uusNuti ju aminole selga ei lähe.
Pigem on teema selles, et siis on rohkem kanaleid paketis.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 11.01.2015 18:20:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.01.2015 18:20:05
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Ja siis? uusNuti ju aminole selga ei lähe. |
Ja uusNuti ning Tallinna TV seos=?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.01.2015 18:25:14
|
|
|
dets arve neil julmalt puus, hea et otsekorraldust pole teinud, ma sain müstilise "kuulub tasumisele" 220 euri
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 18:26:42
|
|
|
Küsimus oli, et miks kanaleid on topelt, piisaks ka ühest, HD kanalist.
Sinu põhjendus oli, et Amino boksi pärast. Amino ei peaks tõesti üldse HD kanaleid näitama.
Küsimus jääb siis ikka õhku et kuna uusnuti jookseb ainult HD võimelistel seadmetel, miks siis peab identset kanalit edastama külg-külje kõrval - SD ja HD versiooni.
Amino siin põhjuseks olla ei saa.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
11.01.2015 18:28:39
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| 576i25 edastatakse eesti kanaleid. |
Täpsustuseks, et niisuguse kirjaviisi korral (mis minu jaoks näib eksitav) on tegu täiskaadritega, poolkaadreid (st. kaadrisagedus) on ju ikka 50. Kineskoopide ajastul ei rääkinud keegi 25 hetsistest telekatest. Olid ikka 50Hz või siis 100Hz. Aga noh las ta olgu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.01.2015 18:29:07
|
|
|
Ma olen ilmselt burrjus.
Tuhkagi ei saa aru.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2015 18:31:25
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| dets arve neil julmalt puus, hea et otsekorraldust pole teinud, ma sain müstilise "kuulub tasumisele" 220 euri |
whaaat?
mul oli normaale....vist, ega ma krt ei syvenenud, mingi 53€
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.01.2015 18:40:53
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| dets arve neil julmalt puus, hea et otsekorraldust pole teinud, ma sain müstilise "kuulub tasumisele" 220 euri |
Kus juures mul on otsekorraldus
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2015 18:50:52
|
|
|
üks põhjuseid, mis mul otsekorraldusi pole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.01.2015 18:56:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| üks põhjuseid, mis mul otsekorraldusi pole |
Üks põhjus miks ma nad teinud olen on see, et ma ei viitsi ükshaaval makseid teha. Tüütu, kuigi jah sellega võib kenasti vastu näppe saada
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2015 18:59:52
|
|
|
läheb OT-ks, aga mul vaja teha vaid 4 püsimakset kuus, nii et see tükki küljest ei võta
ainuke porr on elioni makse, mis teises aknas avaneb jne. võiks emt-lt õppust võtta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 19:09:43
|
|
|
Kusagil teemas ma alles vaidlesin selles püsimaksete asjus. Igatahes kasutan neid ise ja Elioni puhul on kuumakse suurus suht konstantne, igatahes on kõikidel maksetel ka lagi, mida pank magha võtab.
Kui keegi 200€ arve esitab, siis ei saa nad seda, kuna limiit on hetkel 40€. Lihtne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2015 19:14:39
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kusagil teemas ma alles vaidlesin selles püsimaksete asjus. Igatahes kasutan neid ise ja Elioni puhul on kuumakse suurus suht konstantne, igatahes on kõikidel maksetel ka lagi, mida pank magha võtab.
Kui keegi 200€ arve esitab, siis ei saa nad seda, kuna limiit on hetkel 40€. Lihtne. |
minuga vaidelesid.
+/- 5€ iga kuu (lauatelefon siis muutuja) makse
ja siis tõmmatakse liin kinni, sest arve maksmata ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 19:16:18
|
|
|
Ei tõmmata teenust kinni, kuna pank saadab kohe teatise, et püsimakse debiteeriti ainult osaliselt. Ise otsustad, kas on alust juurde maksta, või mitte.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
11.01.2015 19:19:41
|
|
|
Käisin ka arvet vaatama, paistab korras olevat.
Aga huvitav küll, on tekkinud pakkumine kasutada 31 päeva jooksul 40/10 netikiirust praeguse 20/5 kiiruse hinnaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 19:24:10
|
|
|
Haa, ilmselt kliendid tahavad viis eurot kokku hoida ja kõik valisid 40/10 asemel 20/5 paketi. Ise samasugune, ja paistab et minu vajadused rahuldab see madalam kiirus.
Kui nad pakuks teleteenustes valikut siis oleksin nõus mulle huvipakkuva eest maksma.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
11.01.2015 19:46:04
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Haa, ilmselt kliendid tahavad viis eurot kokku hoida ja kõik valisid 40/10 asemel 20/5 paketi. Ise samasugune, ja paistab et minu vajadused rahuldab see madalam kiirus.
Kui nad pakuks teleteenustes valikut siis oleksin nõus mulle huvipakkuva eest maksma. |
Võibolla on varsti mingi kiirem VDSL pakett tulekul näit. 60/20 Ise vahetasin ka 40/10 -> 20/5. Aga praeguseks olen juba üle elanud vahetuse 20/5 -> 50/50
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.01.2015 20:26:54
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Sai ka novembris film laenutatud. Koik ok, tuli siis nüüd dets. arve ja tundus kuidagi natuke suurem kui tavapäraselt. Hakkasin siis arveid võrdlema ja selgus, et oli juurde lisatud filmilaenutus uuesti. Sama filmmida novembris olin vaadanud. Helistasin siis klienditeenindusse ja rääkisin nendega ja lõpuks öeldi noh me ka ei tea ju siis vaatasid kaks korda. Ütlesin siis, et misk ma oleks seda pidanud tegema kui just äsja vaatasin seda. Siis tuli vastuseks no ju siis oli hea film. Rääkisime edasi ja lõpuks meenus, et mul graafik kalendrisse joonistatud kuna tööl ja kuna vaba. Palusin neil uuesti kellaaega ja kuupäeva korrata. Sel päeval kui nemad väidavad, et mina olevat filmi laenutanud ja vaadanud selgus, et oli hoopis tööl ja täpselt veel sellises vahetuses mis kuidagi ei oleks sobinud filmi vaatamise kellaajaga. Lõpuks öeldi noh me ka ei tea me võime ju pretensioonitatotluse edasi anda iseasi kas sellest ka midagi muutub. Eks nüüd tuleb siis kuulõppu oodata ja vaadata mis vastuseks tuleb. Igatahes üsna alatu nende poolt arvetele juurde kirjutada asju mida ei ole tellinud ja vaadanud |
Arvestades asjaolu, et tellimust esitades tuleb vaikimisi sisestada PIN kood, siis tõenäoliselt võis juhtuda asjaolu, kus vaadeldava perioodi jooksul 48h sai uuesti filmi vaadatud. Seetõttu kahekordne tellimus.
Igastahes on digiboksi seerianumber koos kuupäeva ja tellimuse ajaga kenasti baasis olemas. Klienditugi oleks võinud meili peale väljavõtte saata.
Tõenäoliselt viimase võid nüüd kliendisuhete osakonnast meilitsi saada.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.01.2015 20:47:54
|
|
|
| tsitaat: |
tellimust esitades tuleb vaikimisi sisestada PIN kood
|
nii et kui teist korda vaatad, siis pinni enam "kogemata" ei nõua?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.01.2015 23:07:06
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| riaak kirjutas: |
| Miks Tallinna TV kahes eksemplaris on esindatud? On mõni reaalne põhjus, miks ma peaks tahtma SD pilti vaadata? |
Mõnel on veel Amino box |
Nii ei ole võimalik, et Amino kasutajad näevad ainult SD ja ülejäänud HD?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 23:22:11
|
|
|
Miks. Amino ei näe ju niikuinii HD kanaleid.
Muidu aga on vanaNuti paket ja uusNuti pakett.
Kuna vanaNuti kasutajaid kogu aeg suunatakse uuele, siis pole mingi probleem vanast HD variant välja võtta, ja seal see HD lisakanalite alla panna.
Neid kanalivangerdusi tehakse kogu aeg. Nägemata kanal ei jää ka VanaNuti motorolleritel, lihtsalt HD ne paloozena. On, kuid lisatasu eest.
Jälle mõjuv põhjus HD kanalite paketi ostmiseks.
Aga jah. uusNuti teenuses poleks dubleerida nagu mõtet, HD võimelised on need seadmed niikuinii.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.01.2015 01:58:19
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| dets arve neil julmalt puus, hea et otsekorraldust pole teinud, ma sain müstilise "kuulub tasumisele" 220 euri |
Elioni töötajate jõulupreemia.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.01.2015 10:02:23
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Sai ka novembris film laenutatud. Koik ok, tuli siis nüüd dets. arve ja tundus kuidagi natuke suurem kui tavapäraselt. Hakkasin siis arveid võrdlema ja selgus, et oli juurde lisatud filmilaenutus uuesti. Sama filmmida novembris olin vaadanud. Helistasin siis klienditeenindusse ja rääkisin nendega ja lõpuks öeldi noh me ka ei tea ju siis vaatasid kaks korda. Ütlesin siis, et misk ma oleks seda pidanud tegema kui just äsja vaatasin seda. Siis tuli vastuseks no ju siis oli hea film. Rääkisime edasi ja lõpuks meenus, et mul graafik kalendrisse joonistatud kuna tööl ja kuna vaba. Palusin neil uuesti kellaaega ja kuupäeva korrata. Sel päeval kui nemad väidavad, et mina olevat filmi laenutanud ja vaadanud selgus, et oli hoopis tööl ja täpselt veel sellises vahetuses mis kuidagi ei oleks sobinud filmi vaatamise kellaajaga. Lõpuks öeldi noh me ka ei tea me võime ju pretensioonitatotluse edasi anda iseasi kas sellest ka midagi muutub. Eks nüüd tuleb siis kuulõppu oodata ja vaadata mis vastuseks tuleb. Igatahes üsna alatu nende poolt arvetele juurde kirjutada asju mida ei ole tellinud ja vaadanud |
Sellised vaidlused on üldjuhul lihtsad. Kas tõesti oli teenindaja nii ülbe suhtlusviisiga? Et noh, võime ju.. jne.?
Vaidluskohta ei teki kuna Elioni süsteem logib mis kell, mis film, mis hinnaga ja kas pin koodiga ja mis digiboksis käivitati. Juhul kui süsteemist loeb välja, et tegemist on süsteemi enda veaga, tehakse tagasiarvestus. Juhul kui klient ise ütleb, et kogemata aktiviseeris filmi paar päeva hiljem uuesti, usun, et ka siis tehakse kokkuleppel tagasiarvestus, kuna konsultant näeb süsteemist, et teist korda vaadati filmi vaid 30 sekundit vms.
PS. Tean tuttavat kes tellis ise teadlikult lapsele iga nädalavahetus videolaenutusest Cars, automultikat lapsele, seda siis, kui ei olnud veel lastenurga teenust. Seega ühes kuus mitu korda ühe ja sama filmi eest maksmine ei ole harukordne.
| riaak kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
| riaak kirjutas: |
| Miks Tallinna TV kahes eksemplaris on esindatud? On mõni reaalne põhjus, miks ma peaks tahtma SD pilti vaadata? |
Mõnel on veel Amino box |
Nii ei ole võimalik, et Amino kasutajad näevad ainult SD ja ülejäänud HD? |
Tegelikult ju Amino kasutajad ei näe HD kanalite nimesid nimistus, Motorola/arrise kasutajad näevad.
Ma ei tea sellele muud seletust, kui see, et dsl võrgu kasutajad saavad lihtsalt madalama kvaliteediga striimi vaadata ja ei hammusta teatud olukordades nii palju internetikiirust ära.
Hetkeks on neid topeltkanaleid ka lisakanalite paketis üsna palju. Tulemuseks oleks siiski koostada oma lemmiklist, nii võib enamvähem kindel olla, et ka uue numbripuldi kasutajatel säilib kanalitel alati oma number.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.01.2015 13:55:09
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
tellimust esitades tuleb vaikimisi sisestada PIN kood
|
nii et kui teist korda vaatad, siis pinni enam "kogemata" ei nõua? |
Sõltub, kuidas on Seaded all PIN koodi küsimine seadistatud. Vaikimisi seadistuse korral küsib iga kord, kui tellimusse sisened. Avastasin sellega seoses ühe bugi. Isegi kui PIN koodi küsimine on välja lülitatud, siis küsib ikkagi iga tellimust esitades, ka sama filmi peale minnes.
Igal juhul peaks olema välistatud ekslik tellimus.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
12.01.2015 17:01:15
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
tellimust esitades tuleb vaikimisi sisestada PIN kood
|
nii et kui teist korda vaatad, siis pinni enam "kogemata" ei nõua? |
Sõltub, kuidas on Seaded all PIN koodi küsimine seadistatud. Vaikimisi seadistuse korral küsib iga kord, kui tellimusse sisened. Avastasin sellega seoses ühe bugi. Isegi kui PIN koodi küsimine on välja lülitatud, siis küsib ikkagi iga tellimust esitades, ka sama filmi peale minnes.
Igal juhul peaks olema välistatud ekslik tellimus. |
Uues nutis on PIN koodi küsimist võimalik seadete all määrata:
1. küsi alati - küsitakse PIN kood ka juba tellitud sisu vaatamisel jms
2. Küsi tellimisel - küsitakse vaid sisu tellimisel (kõik tegevused, mille tellimisel klient maksab)
Sellist küsimise korda, kus tasulise teenuse tellimisel PIN koodi ei küsita, pole!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.01.2015 20:15:53
|
|
|
Jübe läägfest käib telekas, kõik kanalid "ökitavad".
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.01.2015 20:46:56
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Jübe läägfest käib telekas, kõik kanalid "ökitavad". |
Mõnusalt informatiivne
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.01.2015 21:10:31
|
|
|
Ega ma ise ka algul targem polnud jah. Ruuterile restart - mitte mingit kasu. Digiboksile ka - see mõikas.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
13.01.2015 09:45:31
|
|
|
Kas eKodu TV on kättesaadav Samsung SmartTV app-ile ainult läbi kaabli või ka üle WIFI?
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|