Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 20:18:18 vasta tsitaadiga

saapakoll, Mõttekam, kui tavalist 1TB HDD-d, kuna see on veidi kiirem aga üldiselt kui sul mahtu vaja pole, siis sama raha eest saab 128GB SSD samuti: http://www.1a.ee/arvutikomponendid/kovakettad_ssd/crucial_mx100_ssd_128gb_sataiii_ct128mx100ssd1
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.01.2015 01:23:02 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
jägaja, von Wu,

kuna tegu on personaalse pakkumisega, siis jätan enda teada icon_wink.gif


WäntWõll,

leidsin isegi veel asisema aparaadi - VIST beer_yum.gif icon_cool.gif

KAS:
http://www.galador.ee/t/62348339:30

VÕI:
http://www.galador.ee/t/62348362:30

emb kumb neist kahest peaks olema minu töötamise ning mängmise vajadusi rahuldav!

niikuinii on olemas lisa klaviatuur (Logitech G15 kodus mängimisel) ning OS Windows 7 HP 64bit karbitoode lappar.gif beer_yum.gif

EDIT: Kas on mingeid iseärasusi, mida peaks teadma enne MSI läpaka soetamist? icon_rolleyes.gif


Martin Mets testis 2015a. jaanuari ajakirjas Digi analoogset mänguriarvutit (testi omal oli 128Gb SSD ja 16Gb mälu) ja andis selle raha eest tollele hindeks 5.
http://www.euronics.ee/t/62724/sulearvutid/sulearvuti-nitro-vn7-591g-acer/nx-mqlel-001

i7 prosega mudel: http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/140421

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 02:41:34 vasta tsitaadiga

jägaja,

see samane i7 versiooniga (mitte euronics i5-ga) oli mul veel natuke aega tagasi valikus beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorpion44
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2015 14:48:03 vasta tsitaadiga

Plaan uus arvuti kokku panna, aga pole suuremat sorti asjatundja. Panin mingi komplekti erinevate soovituste põhjal kokku:
http://arvutitark.ee/est/TELLIMINE/iXKJjYw513

Kas antud koplektis muidu kõik jupid sobivad omavahel ilusasti? Ja kas millegagi olen üle pingutanud, sellesmõttes, et tegelikult oli mul algselt plaan soetada 400ga arvuti, nii et tublisti üle eelarve. Ehk kas saab millegi pealt natukenegi kokku hoida ilma suurema kvaliteedi kaduta? Toite või emaplaadi näiteks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:56:19 vasta tsitaadiga

scorpion44 kirjutas:
Plaan uus arvuti kokku panna, aga pole suuremat sorti asjatundja. Panin mingi komplekti erinevate soovituste põhjal kokku:
http://arvutitark.ee/est/TELLIMINE/iXKJjYw513

Kas antud koplektis muidu kõik jupid sobivad omavahel ilusasti? Ja kas millegagi olen üle pingutanud, sellesmõttes, et tegelikult oli mul algselt plaan soetada 400ga arvuti, nii et tublisti üle eelarve. Ehk kas saab millegi pealt natukenegi kokku hoida ilma suurema kvaliteedi kaduta? Toite või emaplaadi näiteks?

Antud protsessoriga sa klokkima ei hakka niiet seal saad raha kokku hoida emaplaadi arvelt. Näiteks: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1150-emaplaadid/Asus-H81M-K-Intel-H81-Socket-1150-mATX-91933
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:56:59 vasta tsitaadiga

Toite ja emaplaadi pealt kokkuhoidmine on nagu uue autoga lasnamäe garaažitanklast solkkütuse võtmine.

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorpion44
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2015 15:46:28 vasta tsitaadiga

Millegi pärast sel tellimuse lingil tooted vahetuvad... anubis, kas sa muutsid? siis on loogiline, miks. Kas korpuse väljavahetamisel mingi mõjuv põhjus? Ja mul oleks ruumi vaja, seepärast on lisaks WD 1TB SATA3 ketas. SDD HDD-st peaks ju 128Gb piisama küll.


Jupid, mille mina välja valisin, olid muidu need:


Aga toide on siis hea? Ei tahagi kehvemat toidet. Lootsin, et äkki saab veidi odavamalt samaväärse...
Klokkima tõesti ei hakka, nii et kui kallima emaplaadi eelis on vaid see, siis sobib odavam tõesti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 15:53:26 vasta tsitaadiga

Asuse plaat on parem ja odavam, nobrainer.
128GB SSD sobib kontoriarvutisse, +€35 kahekordistab olemasoleva ruumi ja HDD saad alati hiljem juurde osta.
G-450 on parima hinna/kvaliteedi suhtega PSU, väga hea valik.
FD Arc Mini on +€20 eest mitu korda parema kaablimajanduse ja koostekvaliteediga korpus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 16:02:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Toite ja emaplaadi pealt kokkuhoidmine on nagu uue autoga lasnamäe garaažitanklast solkkütuse võtmine.


Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 16:05:01 vasta tsitaadiga

Seasonicu G-seeria toiteplokid on tõesti thumbs_up.gif valik.

i5 + 290x toimetasid 450w taga muretult icon_razz1.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorpion44
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2015 16:05:55 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Asuse plaat on parem ja odavam, nobrainer.
128GB SSD sobib kontoriarvutisse, +€35 kahekordistab olemasoleva ruumi ja HDD saad alati hiljem juurde osta.
G-450 on parima hinna/kvaliteedi suhtega PSU, väga hea valik.
FD Arc Mini on +€20 eest mitu korda parema kaablimajanduse ja koostekvaliteediga korpus.

Tänan heade soovituste eest. Odavamaks, tundub, arvutit ei putita ikka. Pigem kallimaks. icon_smile.gif
Ketta asja ma mõtlen veel. SSD ketast kasutaks ainult windowsile ja mõnele programmile (video- ja fototöötlus). Ei olnud plaanis sinna peale video ja pildi faile koguma hakata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 16:08:29 vasta tsitaadiga

128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.

Võta 256GB, elu palju lihtsam.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 03.01.2015 16:11:15 vasta tsitaadiga

Plaanin ka masinat uuendada, kuid ise väga pädev selles vallas pole, seega pöördun targemate poole.Plaan oleks mõned aastad mureta mängida, jõudlus tulevikus nõrgaks kipub jääma siis clockida, lisada rami ja võibolla ka veel videokaart..Ise olen välja valinud sellise koosluse:

Jahutama seda protsessorit hakkaks CM EVO 212, kõik see sisse läheb CM K350 korpusesse ja videokaardiks läheks GTX 970.
Niiet kas selline kompott tagaks mulle selle mõne-aastase muretu mängimise, kas toiteplokk on sobiv, kas annaks hinna/kvaliteedi/jõudluse suhet parandada ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorpion44
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2015 17:21:47 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.

Võta 256GB, elu palju lihtsam.

Ok. Sul on kindlasti õigus.
Aga mATX korpust võite veel soovitada. Mulle ei istu need Fractal Design sõrestikuga korpused.


Auron kirjutas:

Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85.

Su jutus on iva. Kas sa midagi konkreetset ka soovitada oskad? Minu jaoks on neid liiga palju. HDMI väljund peaks kindlasti olemas olema. Muid kriteeriumeid ei ole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 18:59:27 vasta tsitaadiga

scorpion44 kirjutas:
anubis kirjutas:
128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.

Võta 256GB, elu palju lihtsam.

Ok. Sul on kindlasti õigus.
Aga mATX korpust võite veel soovitada. Mulle ei istu need Fractal Design sõrestikuga korpused.


Auron kirjutas:

Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85.

Su jutus on iva. Kas sa midagi konkreetset ka soovitada oskad? Minu jaoks on neid liiga palju. HDMI väljund peaks kindlasti olemas olema. Muid kriteeriumeid ei ole.

Nõustun ka Auroniga. Z plate tavalisele i5 4460-le? Miks? Tavalised plated täiesti piisavalt, vahe tuleb sisse seal jah kas sul on HDMI vaja või mingi 6 sata pesa. Kui oled tavakasutaja ja HDMI oleks vajalik siis http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1150-emaplaadid/GIGABYTE-MB-H81-S1150-MATX-GA-H81M-S2H-GIGABYTE-136474 peaks sobima sulle küll.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 20:18:36 vasta tsitaadiga

Parem helikaart +piisvas koguses yhendusi on kah kallima plate eelised. H81 platet ei v6taks, b85 (mis on küll 2riklentidele m6eldud aga on ka tavaarvutisse hea valik) voi h97 on t2iesti piisav. Samamoodi pole vaja ka seda seesoonicut, 50 eurine fortron fsp ajab tavakasutajale sama moodi asja 2ra r22kimata enermaxist, corsairist ja parematest inter-techidest. Korpus vali see, mis meeldib, reegel on aga nagu k6ige muu puhul, et sa saad mille eest maksad. mida odavam seda valjem ja 6hukesem plekk. Zalmani ei soovita, bitfenix peaks ok olema n2iteks
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 20:25:49 vasta tsitaadiga

P1nts3L, muidu ok aga kui juba SLI toega plaat ja nvidia kaart, siis võiks toide ka sli-kindel 700-750W olla.
Lisaks su korpus toetab prose jahuteid kõrgusega kuni 148.5mm, EVO on aga 159 mm kõrge icon_exclaim.gif
Veel soovitaks jälgida 970 kaardi ostul, kaardi pikkust. Korpus toetab maksimaalselt 315mm kaarti aga näiteks Gigabyte G1 gaming kaart on 312mm juba ja nii millimeetrite küsimuseks ma seda ei jätaks.
Sentimeeter või kaks võiks ikka varu olla, et ketaste kaableid vedada vms või lihtsalt, et kaarti paigaldamnisel ei vigastaks.
Muidu tip-top thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 20:46:56 vasta tsitaadiga

Need Asuse Z97 ja H97 on korraliku inteli võrgukiibiga, on seda paari euri rohkem väärt.

Kui hinnavahe nii väike siis võtaks pigem veidi rohkemate võimalustega plaadi.

Mul on Seasonicu toiteplokkidega ~10 aastase kogemuse peale null probleemi, sellepärast ka soovitan.

Soovitatud korpusesse mahub suvaline õhkjahutus ja videokaart ilma muredeta sisse. Aga kui ei sobi siis ei sobi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 22:36:12 vasta tsitaadiga

Hetkel ka endal Seasonic ja rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 10:49:09 vasta tsitaadiga

jägaja,

huvitav, kas on võimalik lisada nt samasele ACER mudelile ka SSD? - kui antud mudelil oleks ostes ainult tava ketas sees?

ülevaateid ning videosi vaadates on ainult koos SSD-ga mudelid (SSD+HDD juba karbist välja võttes) icon_rolleyes.gif beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyclon
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 06.01.2015 18:12:07 vasta tsitaadiga

Tere, ei vääri eraldi teemat, aga ehk oskab keegi soovitada mida võtta ja mida jätta odavate PSUde valikust? Selline pigem säästukas netikast A6 7400K baasil. Otseselt mingit konkreetset hinnapiiri polegi, lihtsalt et oleks mingi kuldne kesktee hinna ja töökindluse osas sellisele komplektile. Põhiline kriteerium, et mõne aasta võiks ilma probleemideta kesta kuni kast nagunii ajale jalgu jääb icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 06.01.2015 18:14:22 vasta tsitaadiga

zyclon kirjutas:
Tere, ei vääri eraldi teemat, aga ehk oskab keegi soovitada mida võtta ja mida jätta odavate PSUde valikust? Selline pigem säästukas netikast A6 7400K baasil. Otseselt mingit konkreetset hinnapiiri polegi, lihtsalt et oleks mingi kuldne kesktee hinna ja töökindluse osas sellisele komplektile. Põhiline kriteerium, et mõne aasta võiks ilma probleemideta kesta kuni kast nagunii ajale jalgu jääb icon_smile.gif

Chieftec-i plokid on üsna odavad, ent suhteliselt töökindlad.
Odavamaid pole eriti mõtet vaadata.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 18:16:31 vasta tsitaadiga

zyclon kirjutas:
Tere, ei vääri eraldi teemat, aga ehk oskab keegi soovitada mida võtta ja mida jätta odavate PSUde valikust? Selline pigem säästukas netikast A6 7400K baasil. Otseselt mingit konkreetset hinnapiiri polegi, lihtsalt et oleks mingi kuldne kesktee hinna ja töökindluse osas sellisele komplektile. Põhiline kriteerium, et mõne aasta võiks ilma probleemideta kesta kuni kast nagunii ajale jalgu jääb icon_smile.gif


http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-150W-350W/be-uiet-toiteplokk-SYSTEM-POWER-7-350W-80PLUS-pronks-37640
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno.
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2008




sõnum 08.01.2015 22:55:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada sülearvutit 300€ ringis. Hea pakkumise korral võib ka kallim olla. Peaks olema 15" ekraan ja dvd lugeja tuleb kasuks. Kasutatud arvutid jätaks hetkel välja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:57:16 vasta tsitaadiga

€300ga oleks igatpidi mõistlikum vaadata kasutatud ärimasinaid, saad kordades vastupidavama asja.

Hea näide
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=630292

Poest saad sa €300ga plastmass-korpusega käki mis aastaga pudenema hakkab.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 09.01.2015 15:44:55 Mänguri läpaka soov 700.- eur. vasta tsitaadiga

Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle raha eest, kui tahta i7 prosega, siis on video nõrgem, nt. geforce GT 840M. Ja lahjema prosega (i5) saaks jälle võimsaga graafiga, nt. geforce GTX 850. Küsingi siis, et kumb variant oleks mängimise jaoks sobilikum/ jõulisem? Ah jaa, DVD seade võiks ka küljes olla ja ekraan vähemalt 15".
Mida soovitate? Raha paraku rohkem panna pole ja asjaga suht kiire.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 17:30:28 vasta tsitaadiga

sebast,

http://www.galador.ee/t/62388554:30

sest ega 850 kaardiga aparaate eriti odavamalt ei saa

soovitaksin natuke oodata kui võimalik ning lisada hinnale veel 100-200€ otsa ja osta siis juba ka koos i7-ga ning soetada siis juba eelnevalt kasutaja jägaja poolt soovitatud ACER
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 18:26:27 Re: Mänguri läpaka soov 700.- eur. vasta tsitaadiga

sebast kirjutas:
Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle raha eest, kui tahta i7 prosega, siis on video nõrgem, nt. geforce GT 840M. Ja lahjema prosega (i5) saaks jälle võimsaga graafiga, nt. geforce GTX 850. Küsingi siis, et kumb variant oleks mängimise jaoks sobilikum/ jõulisem? Ah jaa, DVD seade võiks ka küljes olla ja ekraan vähemalt 15".
Mida soovitate? Raha paraku rohkem panna pole ja asjaga suht kiire.

Mängude jaoks on alati parem kombinatsioon i5+tugevam graafikakaart kui i7+nõrgem graafikakaart.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 09.01.2015 19:02:47 vasta tsitaadiga

tänud Tomorrow , seda tahtsingi teada.
Paraku on asjaga kiire ja seega ei saa ka juurde koguda. Kas selline aparaat on mängitav: link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 19:39:51 vasta tsitaadiga

sebast,

No ajab asja ära, ütleme nii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 00:56:07 vasta tsitaadiga

Kas 3tb välistel kõvaketastel on väga suur vahe või võib odavaima usb3 ketta ära võtta (Toshiba)? https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+v%C3%A4lised/311560/
Endal kogemusi Fujitsu/Siemens ja WD 3.5" usb2 ketastega ja verbatim'i 2.5" välise asjaga, eriti tihti ei tarbi selliseid.

Või oleks mõistlikum backupi jaoks lihtsalt wd red kasti istutada?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2015 13:36:54 vasta tsitaadiga

kokku kolme dual link dvi või displaypordi pesaga ja passiivjahutusega videokaarti oleks vaja. ainult windowsi desktopi jaoks, mängimine on ebaoluline. oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 13:53:01 vasta tsitaadiga

QUADRO NVS 450

Vaata ebays teinekord liigub võileivahinnaga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2015 14:42:02 vasta tsitaadiga

mida sa mõtleid neid ~100€ võileibu?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 14:51:21 vasta tsitaadiga

$50ga nähtud ka teisi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2015 15:07:44 vasta tsitaadiga

ok, tänud. siis tean, mida otsida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
satiirik
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2015




sõnum 11.01.2015 20:52:20 vasta tsitaadiga

Paluks abi terve arvuti komplekteerimisel. Soovituslik hinnaklass jääks 600-700.- euro vahepeale. Mängimise eesmärkidel. Hinna sisse peaks mahtuma ka monitor ning SSD.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 21:31:39 vasta tsitaadiga

satiirik kirjutas:
Paluks abi terve arvuti komplekteerimisel. Soovituslik hinnaklass jääks 600-700.- euro vahepeale. Mängimise eesmärkidel. Hinna sisse peaks mahtuma ka monitor ning SSD.


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcjJEQAwCMPAljCYK%2Bm%2Fr0BeOxIA6MGNNFlTKrBG6u%2BkcSzS91cH1jZ6jQ8%3D
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 00:12:20 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
satiirik kirjutas:
Paluks abi terve arvuti komplekteerimisel. Soovituslik hinnaklass jääks 600-700.- euro vahepeale. Mängimise eesmärkidel. Hinna sisse peaks mahtuma ka monitor ning SSD.


https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcjJEQAwCMPAljCYK%2Bm%2Fr0BeOxIA6MGNNFlTKrBG6u%2BkcSzS91cH1jZ6jQ8%3D

Väga korralik kooslus. Vaevalt selle raha eest paremat saab. Graafikakaart võta foorumist kasutatud garantiiga (gtx760/770 või r9 280x) ning saad veelgi võimekama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 08:52:54 vasta tsitaadiga

Monitori võtaks U23 selle asemel. S seerial on teadaolevad ghostimise probleemid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 15:02:55 vasta tsitaadiga

Plaan ehitada uus lauaarvuti, mis socketi peale ehitada ? Viimati kasutasin 775te ja uuematega pole kursis. Ilmselt jääks Inteli peale.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 15:45:30 vasta tsitaadiga

Otsin võimekat 1150 socket proset parima hinnaga, silma jäänud see https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Protsessorid/453593/
Kiidate/laidate? Võtta i5 ka valikusse?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 16:09:42 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Plaan ehitada uus lauaarvuti, mis socketi peale ehitada ? Viimati kasutasin 775te ja uuematega pole kursis. Ilmselt jääks Inteli peale.


1150 tundub olevat see kõige populaarsem. Mis su planeeritav hinnaklass on?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 15.01.2015 19:21:02 vasta tsitaadiga

Sai paar aastat tagasi mängimiseks selline pigem säästusuunitlusega komplekt ostetud: i3 2100, HD6870 videokaart ja 4GB RAM. Sooviks arvutit uuendada ning alustaksin videokaardist - kasutaja liiv käest saaks 300 euriga GTX 970. Niipalju kui uurisin on see sellise raha eest ilmselt parim kaart ja peaks 2-3 aastat muretult hakkama saama? R9 290 on 50 euri odavam, kuid siis peaksin ka uue toiteploki ostma, praegune 500w Chieftec jääb AMD jaoks lahjaks.
Teine küsimus on, et kas i3 jääb mängudes väga hullult pidurdama? Niipalju, kui uurisin, siis ei tohiks väga hull olla, aga ehk on kellelgi siin ka isiklik kogemus olemas. Mängin enamasti single-player mänge.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 20:11:12 vasta tsitaadiga

eastsider, oleneb mis mänge mängid. Samas mida kiirem garafakaart on seda suurem pidur on prose. Samas prose võid ju mõni aeg hiljem uuendada.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 20:16:58 vasta tsitaadiga

Enne jääb mängudes värk kaardi kui prose taha, võta uus kaart.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 15.01.2015 20:25:50 vasta tsitaadiga

Protsessori kohta ka - mul on LGA 1155 emaplaat, kas on pointi minna üle 1150 peale ja osta uus prose ja emaplaat või see hinnavahe ei õiguta ennast ja tuleks 1155 peale jääda ja selle socketiga i5 osta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 20:27:51 vasta tsitaadiga

Kui nüüd integreeritud video perf välja arvata siis on vahe peaaegu olematu. Suht pointless upgrade oleks...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 21:36:06 vasta tsitaadiga

eastsider, võta praegu videokaart uus ja siis kui võimaldab vaheta prose i5 vastu välja, peaks nagu piisama küll. rami võid ka duubeldada ja siis edasi juba ssd ning toide icon_razz.gif


keegi teab, kust kaabli peitmiseks "voolikuid" "torusid" vms. saab?
sellist või taolist või alternatiivi

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alms
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2015




sõnum 17.01.2015 15:55:48 vasta tsitaadiga

Kuni 500 euri eest sülearvuti. Filmide vaatamine ja online mängud on teemaks.

Ise vaatasin neid kahte
http://www.klick.ee/sulearvutid/lenovo-z50-75.html

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/acer_aspire_e5571g_iron_xtreme_i5

Kumb oleks asjalikum ? Või hoopis midagi muud*?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.