|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
03.01.2015 02:41:34
|
|
|
jägaja,
see samane i7 versiooniga (mitte euronics i5-ga) oli mul veel natuke aega tagasi valikus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpion44
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2005
|
03.01.2015 14:48:03
|
|
|
Plaan uus arvuti kokku panna, aga pole suuremat sorti asjatundja. Panin mingi komplekti erinevate soovituste põhjal kokku:
http://arvutitark.ee/est/TELLIMINE/iXKJjYw513
Kas antud koplektis muidu kõik jupid sobivad omavahel ilusasti? Ja kas millegagi olen üle pingutanud, sellesmõttes, et tegelikult oli mul algselt plaan soetada 400ga arvuti, nii et tublisti üle eelarve. Ehk kas saab millegi pealt natukenegi kokku hoida ilma suurema kvaliteedi kaduta? Toite või emaplaadi näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.01.2015 14:56:59
|
|
|
Toite ja emaplaadi pealt kokkuhoidmine on nagu uue autoga lasnamäe garaažitanklast solkkütuse võtmine.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpion44
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2005
|
03.01.2015 15:46:28
|
|
|
Millegi pärast sel tellimuse lingil tooted vahetuvad... anubis, kas sa muutsid? siis on loogiline, miks. Kas korpuse väljavahetamisel mingi mõjuv põhjus? Ja mul oleks ruumi vaja, seepärast on lisaks WD 1TB SATA3 ketas. SDD HDD-st peaks ju 128Gb piisama küll.
Jupid, mille mina välja valisin, olid muidu need:
Aga toide on siis hea? Ei tahagi kehvemat toidet. Lootsin, et äkki saab veidi odavamalt samaväärse...
Klokkima tõesti ei hakka, nii et kui kallima emaplaadi eelis on vaid see, siis sobib odavam tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.01.2015 15:53:26
|
|
|
Asuse plaat on parem ja odavam, nobrainer.
128GB SSD sobib kontoriarvutisse, +€35 kahekordistab olemasoleva ruumi ja HDD saad alati hiljem juurde osta.
G-450 on parima hinna/kvaliteedi suhtega PSU, väga hea valik.
FD Arc Mini on +€20 eest mitu korda parema kaablimajanduse ja koostekvaliteediga korpus.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.01.2015 16:02:53
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Toite ja emaplaadi pealt kokkuhoidmine on nagu uue autoga lasnamäe garaažitanklast solkkütuse võtmine. |
Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpion44
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2005
|
03.01.2015 16:05:55
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Asuse plaat on parem ja odavam, nobrainer.
128GB SSD sobib kontoriarvutisse, +€35 kahekordistab olemasoleva ruumi ja HDD saad alati hiljem juurde osta.
G-450 on parima hinna/kvaliteedi suhtega PSU, väga hea valik.
FD Arc Mini on +€20 eest mitu korda parema kaablimajanduse ja koostekvaliteediga korpus. |
Tänan heade soovituste eest. Odavamaks, tundub, arvutit ei putita ikka. Pigem kallimaks.
Ketta asja ma mõtlen veel. SSD ketast kasutaks ainult windowsile ja mõnele programmile (video- ja fototöötlus). Ei olnud plaanis sinna peale video ja pildi faile koguma hakata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.01.2015 16:08:29
|
|
|
128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.
Võta 256GB, elu palju lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P1nts3L
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
03.01.2015 16:11:15
|
|
|
Plaanin ka masinat uuendada, kuid ise väga pädev selles vallas pole, seega pöördun targemate poole.Plaan oleks mõned aastad mureta mängida, jõudlus tulevikus nõrgaks kipub jääma siis clockida, lisada rami ja võibolla ka veel videokaart..Ise olen välja valinud sellise koosluse:
Jahutama seda protsessorit hakkaks CM EVO 212, kõik see sisse läheb CM K350 korpusesse ja videokaardiks läheks GTX 970.
Niiet kas selline kompott tagaks mulle selle mõne-aastase muretu mängimise, kas toiteplokk on sobiv, kas annaks hinna/kvaliteedi/jõudluse suhet parandada ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorpion44
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2005
|
03.01.2015 17:21:47
|
|
|
| anubis kirjutas: |
128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.
Võta 256GB, elu palju lihtsam. |
Ok. Sul on kindlasti õigus.
Aga mATX korpust võite veel soovitada. Mulle ei istu need Fractal Design sõrestikuga korpused.
| Auron kirjutas: |
Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85. |
Su jutus on iva. Kas sa midagi konkreetset ka soovitada oskad? Minu jaoks on neid liiga palju. HDMI väljund peaks kindlasti olemas olema. Muid kriteeriumeid ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
03.01.2015 18:59:27
|
|
|
| scorpion44 kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
128GB saab väga kiiresti täis, lisaks on enamasti märgatavalt aeglasemad kuna kasutusel vähem mälukiipe - kõik kontrolleri kanalid pole kasutusel. Eriti mõjutab MX100't.
Võta 256GB, elu palju lihtsam. |
Ok. Sul on kindlasti õigus.
Aga mATX korpust võite veel soovitada. Mulle ei istu need Fractal Design sõrestikuga korpused.
| Auron kirjutas: |
Toite puhul pädev aga platedest rääkides on igat liiki platedel oma eesmärk ja inimesel kes Z/H seeria lisaoptsioone ei kasuta on ju mõttetu nende eest maksta. Ehk siis kui ei klokita, kui ei panda sli/cf, kui ei ole vaja üle 2'he usb 3.0, kui ei ole vaja igavest suurt hulka sata 3 pesasid, kui kahest mälusiinist aitab kuna ka sinna saab panna 16GB, kui pole M.2 pesa vaja jne. siis võib vabalt võtta H81 või B85. |
Su jutus on iva. Kas sa midagi konkreetset ka soovitada oskad? Minu jaoks on neid liiga palju. HDMI väljund peaks kindlasti olemas olema. Muid kriteeriumeid ei ole. |
Nõustun ka Auroniga. Z plate tavalisele i5 4460-le? Miks? Tavalised plated täiesti piisavalt, vahe tuleb sisse seal jah kas sul on HDMI vaja või mingi 6 sata pesa. Kui oled tavakasutaja ja HDMI oleks vajalik siis http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1150-emaplaadid/GIGABYTE-MB-H81-S1150-MATX-GA-H81M-S2H-GIGABYTE-136474 peaks sobima sulle küll.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
03.01.2015 20:18:36
|
|
|
| Parem helikaart +piisvas koguses yhendusi on kah kallima plate eelised. H81 platet ei v6taks, b85 (mis on küll 2riklentidele m6eldud aga on ka tavaarvutisse hea valik) voi h97 on t2iesti piisav. Samamoodi pole vaja ka seda seesoonicut, 50 eurine fortron fsp ajab tavakasutajale sama moodi asja 2ra r22kimata enermaxist, corsairist ja parematest inter-techidest. Korpus vali see, mis meeldib, reegel on aga nagu k6ige muu puhul, et sa saad mille eest maksad. mida odavam seda valjem ja 6hukesem plekk. Zalmani ei soovita, bitfenix peaks ok olema n2iteks
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
03.01.2015 20:25:49
|
|
|
P1nts3L, muidu ok aga kui juba SLI toega plaat ja nvidia kaart, siis võiks toide ka sli-kindel 700-750W olla.
Lisaks su korpus toetab prose jahuteid kõrgusega kuni 148.5mm, EVO on aga 159 mm kõrge
Veel soovitaks jälgida 970 kaardi ostul, kaardi pikkust. Korpus toetab maksimaalselt 315mm kaarti aga näiteks Gigabyte G1 gaming kaart on 312mm juba ja nii millimeetrite küsimuseks ma seda ei jätaks.
Sentimeeter või kaks võiks ikka varu olla, et ketaste kaableid vedada vms või lihtsalt, et kaarti paigaldamnisel ei vigastaks.
Muidu tip-top
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.01.2015 20:46:56
|
|
|
Need Asuse Z97 ja H97 on korraliku inteli võrgukiibiga, on seda paari euri rohkem väärt.
Kui hinnavahe nii väike siis võtaks pigem veidi rohkemate võimalustega plaadi.
Mul on Seasonicu toiteplokkidega ~10 aastase kogemuse peale null probleemi, sellepärast ka soovitan.
Soovitatud korpusesse mahub suvaline õhkjahutus ja videokaart ilma muredeta sisse. Aga kui ei sobi siis ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
03.01.2015 22:36:12
|
|
|
Hetkel ka endal Seasonic ja rahul.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
04.01.2015 10:49:09
|
|
|
jägaja,
huvitav, kas on võimalik lisada nt samasele ACER mudelile ka SSD? - kui antud mudelil oleks ostes ainult tava ketas sees?
ülevaateid ning videosi vaadates on ainult koos SSD-ga mudelid (SSD+HDD juba karbist välja võttes)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyclon
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2003
|
06.01.2015 18:12:07
|
|
|
Tere, ei vääri eraldi teemat, aga ehk oskab keegi soovitada mida võtta ja mida jätta odavate PSUde valikust? Selline pigem säästukas netikast A6 7400K baasil. Otseselt mingit konkreetset hinnapiiri polegi, lihtsalt et oleks mingi kuldne kesktee hinna ja töökindluse osas sellisele komplektile. Põhiline kriteerium, et mõne aasta võiks ilma probleemideta kesta kuni kast nagunii ajale jalgu jääb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
06.01.2015 18:14:22
|
|
|
| zyclon kirjutas: |
Tere, ei vääri eraldi teemat, aga ehk oskab keegi soovitada mida võtta ja mida jätta odavate PSUde valikust? Selline pigem säästukas netikast A6 7400K baasil. Otseselt mingit konkreetset hinnapiiri polegi, lihtsalt et oleks mingi kuldne kesktee hinna ja töökindluse osas sellisele komplektile. Põhiline kriteerium, et mõne aasta võiks ilma probleemideta kesta kuni kast nagunii ajale jalgu jääb  |
Chieftec-i plokid on üsna odavad, ent suhteliselt töökindlad.
Odavamaid pole eriti mõtet vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno.
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2008
|
08.01.2015 22:55:23
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada sülearvutit 300€ ringis. Hea pakkumise korral võib ka kallim olla. Peaks olema 15" ekraan ja dvd lugeja tuleb kasuks. Kasutatud arvutid jätaks hetkel välja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
09.01.2015 15:44:55
Mänguri läpaka soov 700.- eur. |
|
|
Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle raha eest, kui tahta i7 prosega, siis on video nõrgem, nt. geforce GT 840M. Ja lahjema prosega (i5) saaks jälle võimsaga graafiga, nt. geforce GTX 850. Küsingi siis, et kumb variant oleks mängimise jaoks sobilikum/ jõulisem? Ah jaa, DVD seade võiks ka küljes olla ja ekraan vähemalt 15".
Mida soovitate? Raha paraku rohkem panna pole ja asjaga suht kiire.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
09.01.2015 17:30:28
|
|
|
sebast,
http://www.galador.ee/t/62388554:30
sest ega 850 kaardiga aparaate eriti odavamalt ei saa
soovitaksin natuke oodata kui võimalik ning lisada hinnale veel 100-200€ otsa ja osta siis juba ka koos i7-ga ning soetada siis juba eelnevalt kasutaja jägaja poolt soovitatud ACER
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.01.2015 18:26:27
Re: Mänguri läpaka soov 700.- eur. |
|
|
| sebast kirjutas: |
Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle raha eest, kui tahta i7 prosega, siis on video nõrgem, nt. geforce GT 840M. Ja lahjema prosega (i5) saaks jälle võimsaga graafiga, nt. geforce GTX 850. Küsingi siis, et kumb variant oleks mängimise jaoks sobilikum/ jõulisem? Ah jaa, DVD seade võiks ka küljes olla ja ekraan vähemalt 15".
Mida soovitate? Raha paraku rohkem panna pole ja asjaga suht kiire. |
Mängude jaoks on alati parem kombinatsioon i5+tugevam graafikakaart kui i7+nõrgem graafikakaart.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
09.01.2015 19:02:47
|
|
|
tänud Tomorrow , seda tahtsingi teada.
Paraku on asjaga kiire ja seega ei saa ka juurde koguda. Kas selline aparaat on mängitav: link
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
09.01.2015 19:39:51
|
|
|
sebast,
No ajab asja ära, ütleme nii
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
10.01.2015 13:36:54
|
|
|
| kokku kolme dual link dvi või displaypordi pesaga ja passiivjahutusega videokaarti oleks vaja. ainult windowsi desktopi jaoks, mängimine on ebaoluline. oskab keegi midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.01.2015 13:53:01
|
|
|
QUADRO NVS 450
Vaata ebays teinekord liigub võileivahinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
10.01.2015 14:42:02
|
|
|
| mida sa mõtleid neid ~100€ võileibu?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
10.01.2015 14:51:21
|
|
|
| $50ga nähtud ka teisi.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
10.01.2015 15:07:44
|
|
|
| ok, tänud. siis tean, mida otsida.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
satiirik
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2015
|
11.01.2015 20:52:20
|
|
|
| Paluks abi terve arvuti komplekteerimisel. Soovituslik hinnaklass jääks 600-700.- euro vahepeale. Mängimise eesmärkidel. Hinna sisse peaks mahtuma ka monitor ning SSD.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
12.01.2015 00:12:20
|
|
|
Väga korralik kooslus. Vaevalt selle raha eest paremat saab. Graafikakaart võta foorumist kasutatud garantiiga (gtx760/770 või r9 280x) ning saad veelgi võimekama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
12.01.2015 08:52:54
|
|
|
| Monitori võtaks U23 selle asemel. S seerial on teadaolevad ghostimise probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marius8
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
12.01.2015 15:02:55
|
|
|
| Plaan ehitada uus lauaarvuti, mis socketi peale ehitada ? Viimati kasutasin 775te ja uuematega pole kursis. Ilmselt jääks Inteli peale.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
12.01.2015 16:09:42
|
|
|
| marius8 kirjutas: |
| Plaan ehitada uus lauaarvuti, mis socketi peale ehitada ? Viimati kasutasin 775te ja uuematega pole kursis. Ilmselt jääks Inteli peale. |
1150 tundub olevat see kõige populaarsem. Mis su planeeritav hinnaklass on?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
15.01.2015 19:21:02
|
|
|
Sai paar aastat tagasi mängimiseks selline pigem säästusuunitlusega komplekt ostetud: i3 2100, HD6870 videokaart ja 4GB RAM. Sooviks arvutit uuendada ning alustaksin videokaardist - kasutaja liiv käest saaks 300 euriga GTX 970. Niipalju kui uurisin on see sellise raha eest ilmselt parim kaart ja peaks 2-3 aastat muretult hakkama saama? R9 290 on 50 euri odavam, kuid siis peaksin ka uue toiteploki ostma, praegune 500w Chieftec jääb AMD jaoks lahjaks.
Teine küsimus on, et kas i3 jääb mängudes väga hullult pidurdama? Niipalju, kui uurisin, siis ei tohiks väga hull olla, aga ehk on kellelgi siin ka isiklik kogemus olemas. Mängin enamasti single-player mänge.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.01.2015 20:11:12
|
|
|
| eastsider, oleneb mis mänge mängid. Samas mida kiirem garafakaart on seda suurem pidur on prose. Samas prose võid ju mõni aeg hiljem uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.01.2015 20:16:58
|
|
|
| Enne jääb mängudes värk kaardi kui prose taha, võta uus kaart.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
15.01.2015 20:25:50
|
|
|
| Protsessori kohta ka - mul on LGA 1155 emaplaat, kas on pointi minna üle 1150 peale ja osta uus prose ja emaplaat või see hinnavahe ei õiguta ennast ja tuleks 1155 peale jääda ja selle socketiga i5 osta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
15.01.2015 20:27:51
|
|
|
| Kui nüüd integreeritud video perf välja arvata siis on vahe peaaegu olematu. Suht pointless upgrade oleks...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.01.2015 21:36:06
|
|
|
eastsider, võta praegu videokaart uus ja siis kui võimaldab vaheta prose i5 vastu välja, peaks nagu piisama küll. rami võid ka duubeldada ja siis edasi juba ssd ning toide
keegi teab, kust kaabli peitmiseks "voolikuid" "torusid" vms. saab?
sellist või taolist või alternatiivi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alms
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2015
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|