|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
31.12.2014 19:35:02
Muudatused TELE2 3G internetipakettides |
|
|
Tele2 lõpetas sügisel kaks aastat kestnud üle-Eestilised võrguehitustööd ning avas Baltikumi kaasaegseima 4G tehnoloogial põhineva mobiilse interneti võrgu. Tele2 on viimastel aastatel investeerinud võrgu kvaliteeti üle 40 miljoni euro. Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette.
Internet Extra Small ja Internet Mobiilis Small pakettide asemel pakume Nuti Small 4G paketti, mis sisaldab maksimaalse kiirusega 2GB internetti hinnaga 5,95€ kuus.
Internet Mobiilis Medium paketi asemel pakume Nuti Medium 4G paketti, mis sisaldab maksimaalse kiirusega 5GB internetti hinnaga 9,95€ kuus.
Internet Mobiilis Large asemel pakume Nuti Large 4G paketti, mis sisaldab 10GB maksimaalse kiirusega andmemahtu 14,95€ eest kuus.
Internet Mobiilis Extra Large asemel pakume Nuti Extra Large 4G paketti, mis sisaldab 25GB maksimaalse kiirusega andmemahtu hinnaga 17,95€ kuus.
Internet Arvutis Small paketi asemel pakume 4G Internet Arvutis Standard S paketti, mis sisaldab 10GB maksimaalse kiirusega internetti 7,99€ eest kuus. Standard S paketi tingimused on samad, mis paketil Standard, kuid Standard S paketi maht on 10GB ning kuutasu 7,99€.
Internet Arvutis Medium paketi asemel pakume 4G Internet Arvutis Standard M paketti, mis sisaldab 20GB maksimaalse kiirusega internetti 9,99€ eest kuus. Standard M paketi tingimused on samad, mis paketil Standard, kuid Standard M paketi maht on 20GB ning kuutasu 9,99€.
Internet Arvutis Large paketi asemele pakume 4G Internet Arvutis Standard paketti, mis sisaldab 30 GB maksimaalse kiirusega internetti kuutasutga 14,99€.
Kliendil on võimalus endale ise uus sobiv pakett valida Tele2 kodulehel olevate pakettide seast. Paketivahetus on tasuta. Muudatustega mittenõustumisel on õigus leping kuni 31.01.2015 üles öelda. Valikust mitteteatamisel vahetatakse pakett 1.02.2015 automaatselt Tele2 poolt soovitatud uue paketi vastu.
Allikas: http://www.tele2.ee/uudised.html#n_4149
TELE2 teema HV foorumis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=418930
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
01.01.2015 12:21:50
|
|
|
| Eks näis kas Elisa ka oma klientidel kohustuse paneb uus pakett valida.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
01.01.2015 17:32:20
|
|
|
| 3G kasutajad peaks siis ka saama piiramata kiiruse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
01.01.2015 18:15:05
|
|
|
kuna 4G nad ei paku minu kodukohas, 3G ruuterit tasuta ei vaheta 4G ruuteri vastu, siis senine 30 GB/kuus, hakkab senise ~6€ asemel, maksma ~15€.
Ehk tegelik PR uudis - "hakkate 2-3 korda rohkem pappi köhima" ja seda suurepärast võimalust pakub T2 tasuta - "Paketivahetus on tasuta"!
Äriettevõte teeb oma hindadega mis soovib, aga selline demagoogia on rõve - nagu mingi madalalaubalistele suunatud poliitreklaam.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markusvaik
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2014
|
01.01.2015 20:06:02
|
|
|
| Ei saa täpselt aru, et mis juhtub siis kui telefon 4g ei toeta. Jäetakse kõik ilma 4g toeta telefonid netist ilma?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
01.01.2015 20:27:42
|
|
|
| Ei jäeta. Lihtsalt kasutad 3G-d ja maksad võimaluse eest kasutada 4G-d.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
01.01.2015 20:36:56
|
|
|
mul ongi 3G nutikalt piiramatu .
poelgi rohkem vaja kiiruse kohapealt ja on piiramatu
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markusvaik
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2014
|
01.01.2015 20:57:05
|
|
|
| Ehk siis hind on ikka 6 euri, aga kiirus lähed 2mb pealt piiramatuks ning maht lähed 5GB pealt 2GB peale?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
02.01.2015 09:21:03
|
|
|
| Vat kui huvitav siis. Soome DNA pakub piiramatut 4G netti, (nett on tõesti ulme kiire, kui oled enne 3G kasutanud ) 200 minutit kõnet ja 200 sõnumit. Hind on küll 19,80 aga see tasub ka ennast ära. Muidugi liituks sellega aga eestis elades pole sel mõtet, hakkad rändlust maksma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ebardkonn
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2002
|
02.01.2015 11:01:19
|
|
|
| Tegelikult peab ütlema, et olukord on päris jubedaks muutunud. Üritasin eile leida ühte lihtsamat nutikat telefoni paketti ja jäin täiesti hätta. Elementaarsed vajadused oleks siis min 2Mbit/s kiiruse ja u. 2GB/kuus trafikuga 3G/4G ja võibolla törts kõneminuteid ja sms-e ja hind võiks jääda 7-8€ piiresse (pmst varem oli see T2-s Nuti 4.99). Et hetkel tundub olukord üpriski hapu ja tundub nagu ja nagu alla 11€ ei saagi talutavat paketti ning elisas on 11€ paket kah pa*k. Et kui kellelgi mingeid ideid on siis ootan huviga ettepanekuid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
02.01.2015 11:26:05
|
|
|
| ebardkonn kirjutas: |
| Tegelikult peab ütlema, et olukord on päris jubedaks muutunud. Üritasin eile leida ühte lihtsamat nutikat telefoni paketti ja jäin täiesti hätta. Elementaarsed vajadused oleks siis min 2Mbit/s kiiruse ja u. 2GB/kuus trafikuga 3G/4G ja võibolla törts kõneminuteid ja sms-e ja hind võiks jääda 7-8€ piiresse (pmst varem oli see T2-s Nuti 4.99). Et hetkel tundub olukord üpriski hapu ja tundub nagu ja nagu alla 11€ ei saagi talutavat paketti ning elisas on 11€ paket kah pa*k. Et kui kellelgi mingeid ideid on siis ootan huviga ettepanekuid. |
Diilil väga okey pakett: https://www.diil.ee/paketid/maksidiil
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
02.01.2015 12:01:54
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Nutipaketid täitsa eksisteerivad ning viisin ka muudatused nimekirja ( http://goo.gl/WJ631k )
Kui on mingeid vigu, siis kindlasti mainige, saan parandada. |
Väga 5+ tabel. Kui sul viitsimist on siis äkki on võimalik mõned vanad paketid ka sinna sisse jätta (ala teise värviga read). Hea võrrelda ja teada paljuga külma tehakse, kui uus pakett peale tuleb.
Aasta pärast hea vaadata kuidas tingimused kliendi jaoks on muutunud.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
02.01.2015 12:39:56
|
|
|
Ehk siis: "Pakume tasuta kohustuslikus korras kallemaid piiratud piiramatuid pakette"
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.01.2015 12:54:04
|
|
|
| miga kirjutas: |
| ebardkonn kirjutas: |
| Tegelikult peab ütlema, et olukord on päris jubedaks muutunud. Üritasin eile leida ühte lihtsamat nutikat telefoni paketti ja jäin täiesti hätta. Elementaarsed vajadused oleks siis min 2Mbit/s kiiruse ja u. 2GB/kuus trafikuga 3G/4G ja võibolla törts kõneminuteid ja sms-e ja hind võiks jääda 7-8€ piiresse (pmst varem oli see T2-s Nuti 4.99). Et hetkel tundub olukord üpriski hapu ja tundub nagu ja nagu alla 11€ ei saagi talutavat paketti ning elisas on 11€ paket kah pa*k. Et kui kellelgi mingeid ideid on siis ootan huviga ettepanekuid. |
Diilil väga okey pakett: https://www.diil.ee/paketid/maksidiil |
Diil omas alles poole aasta eest selliseid halbu pakette, mida keegi ei tahtnud võtta. Olid vist hullemadki, kui Tele2 tulevased või Elisa praegused paketid.
Mingil hetkel sügisel viis EMT koos Diiliga sisse muudatused internetipakettide osas. Enne (vist) 2013a. lõppu olid ka Diili nutipaketid väga viis tehniliste ja ja rahakotisõbralike andmetega. Siis toodi turule tarbijale lausa kahjulikud paketid, nüüd on neid jälle pakette parendatud.
Kauaks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.01.2015 13:00:49
|
|
|
| Hetkel ootan siis millal minu Diili Netidiil 4.96 € pakett kus 5 GB 4G netti ja 100 sõnumit haamri alla läheb. Lisaks kõned juuurde 0.01€ minut.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revilo
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2011
|
02.01.2015 16:14:49
|
|
|
| Mul on nuti 7.99, see vist löögialla ei jää? Iseteeninduses ei näinud ka mingit hoiatust, kuigi see ei ole 4g pakett ja on asendatud selle 9,5 eurise paketiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
02.01.2015 18:00:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Jep, annab rääkida ühes kalendrikuus üle 16h ning saata üle 1000 sõnumi
Diilil ongi see hea, et kui maht üle läheb, siis ei pea lisaks maksma, vaid piiratakse kiirust. |
16h ehk 1000 min kuus täisrääkida pole mingi probleem, igapäev ehk 30min kõnesid ja ongi 16h koos. Kõik oleneb kuidas keegi oma minuteid kasutab ning lähtub vastavalt.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sutekas
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004
|
02.01.2015 23:22:13
|
|
|
| Kolm aastat tagasi sai EMT-st võetud miskine XL 3,5G pakett kus andmemahu piirang puudus ja täna tundub see ikka väga bro olevat - kuus tuleb alla umbes 250GB ja vahelduva eduga töötab ka torrent. Päeval on kiirus 4-5mbit ja öösel 10-12mbit. Kasutavad 4 majapidamist ja igaüks maksab 7 euri - ei usu et nad tänastel tingimustel kuskilt paremat saavad kuigi ise arvavad et maksavad kole palju. Hiljuti käisin emtist uurimas et äkki saaks sama hinnaga 4G kui aga andmemahust juttu tuli siis siis see jutt lõppeski ära ja sain aru et parem on vait olla ja kiireslt ära minna
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.01.2015 16:33:54
|
|
|
Nii et kel tähtajalise lepinguga miskit võetud, tasub enne 1.02.2015 "võlast vabaks" käik ära teha:
| tsitaat: |
| 7.4. Tähtajalise lepingu kliendi poolse ülesütlemise korral, on klient kohustatud Tele2 esimesel nõudmisel tasuma leppetrahvi vastavalt hinnakirjale ning hüvitama kliendile antud teenuse hinna soodustuse ja soodushinnaga või paketis sisaldunud terminalseadme maksumuse vastavalt tähtajalise lepingu tingimustele. Kliendil on õigus ilma leppetrahvi tasumata tingimuste punktis 10.9 sätestatud korras leping üles öelda kui see on tingitud Tele2 poolt ühepoolselt tingimuste olulise muutmisest ja/või täiendamisest. |
(copy-paste, esimese koma otstarve jääb ka mulle selgusetuks)
Pärast vajadusel uuena tavaline leping või tähtajaga uus seade. Ei pea seda ahnitsemist neile ka kergeks tegema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
03.01.2015 19:44:20
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Jep, annab rääkida ühes kalendrikuus üle 16h ning saata üle 1000 sõnumi
Diilil ongi see hea, et kui maht üle läheb, siis ei pea lisaks maksma, vaid piiratakse kiirust. |
16h ehk 1000 min kuus täisrääkida pole mingi probleem, igapäev ehk 30min kõnesid ja ongi 16h koos. Kõik oleneb kuidas keegi oma minuteid kasutab ning lähtub vastavalt. |
| ot: |
| Nojah, mul tuleb nt koos töökõnedega kokku keskmiselt 3h kuus rääkimist |
Aga uued paketid on nüüd küll kõigil päris kirved, ega kui tahta normaalselt netti mingi arvestatava mahuga, siis alla 10€ pole midagi võtta. MaksiDiil esimene norm pakett ja pigem 15€ kanti vaja kähhida.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
04.01.2015 19:01:46
|
|
|
| Revilo kirjutas: |
| Mul on nuti 7.99, see vist löögialla ei jää? Iseteeninduses ei näinud ka mingit hoiatust, kuigi see ei ole 4g pakett ja on asendatud selle 9,5 eurise paketiga. |
| Kliendil on võimalus endale ise uus sobiv pakett valida Tele2 kodulehel olevate pakettide seast, paketivahetus on tasuta. Muudatustega mittenõustumisel on õigus leping kuni 31. jaanuarini üles öelda. Valikust mitteteatamisel vahetatakse pakett alates veebruarist automaatselt Tele2 poolt soovitatud uue paketi vastu. |
Nu kaua saigi oldud juba tele2-s, praeguse seisuga lähen pigem stv kaabli/simpeli kombinatsioonile tagasi...
Yhes6naga olen tagasi t2pselt samasuguses olukorras mis 5 aasta eest Vaatan et tele2 iseteeninduses saab lepinguid tekitada niipalju kuis syda lustib, aga yhtegi lõplikult lõpetada ei saagi ?
mismoodi see zeni 50gb kuuks ajaks toimib 5 euri eest? toimib endiselt?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.01.2015 19:10:25
|
|
|
| Ei näe kuidagi, et Nuti 4.99 ja Nuti 7.99 asendust oleks seal uudises välja toodud, seega ei eelda et neid ka millekski muuks muudetakse.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
04.01.2015 21:30:17
|
|
|
| AturTT, Zeni 50 GB toimib, aga see on jube aeglane. Kuni 2mbit/s. Kuna 3G peal toimib, siis asustatud piirkondades enamuse ajast koomas. Zen peaks mingil ajal minema ka 4G peale. Vastavad simid tulid müügile juba mõned kuud tagasi, kuid pakette tehtud pole siiani. Arvatavasti kohitsevad zenil ka siis neti ära muidugi, kui juba lepingulistel seda tehti.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
07.01.2015 21:42:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ei näe kuidagi, et Nuti 4.99 ja Nuti 7.99 asendust oleks seal uudises välja toodud, seega ei eelda et neid ka millekski muuks muudetakse. |
Kui kuuled midagi selle kohta siis anna julgelt teada. Ei näe ka pointi miks peaks 4g peale minema. 3G kiirusest telefonis piisab täielikult ja kui ma ei eksi siis pidi 4G vist rohkem akut sööma ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
07.01.2015 23:29:42
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Nutipaketid täitsa eksisteerivad ning viisin ka muudatused nimekirja ( http://goo.gl/WJ631k )
Kui on mingeid vigu, siis kindlasti mainige, saan parandada. |
tabelis on MiniDiil 4G. sellist asja diili kodulehel ei ole. on ainult MiniDiil või MiniDiil 3G nimeline asi.
sa peaks selle tabeli kohta eraldi teema tegema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.01.2015 20:45:52
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ei näe kuidagi, et Nuti 4.99 ja Nuti 7.99 asendust oleks seal uudises välja toodud, seega ei eelda et neid ka millekski muuks muudetakse. |
lähevad automaatselt 4G võrku, aga hind ei muutu.
Muutuvad need internet mobiilis small jne paketid.
Mulle üritati viisakalt selgeks teha, et ma oma 3G telefoniga lisaks suuremale arvele hakkan kiiremat interneti nüüd saama....
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
09.01.2015 09:59:23
|
|
|
No põhimõtteliselt saadki Kui suur hulk kasutajaid on nö jõuga 4G sagedustele viidud siis jääb 3G levis ressurssi vabamaks
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|