Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 17:35:14 vasta tsitaadiga

mul on teistsugune kogemus.
Tellisin USA Amazonist kalleid raamatuid, mis on alati tolli alla läinud ja tulnud 2 kuud.
Nüüd olid kohal kahe nädalaga, rootsi postikotis ja makse ei lisandunud.
Jäi mulje, et need olid kusagil euroopas(rootsis) ja mina häppi icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 17:57:04 vasta tsitaadiga

Hiid, Amazon saadabki vahest mõnest oma Euroopa vahelaost - enamasti Saksamaalt.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 20:34:07 vasta tsitaadiga

Eriti positiive kogemus ebayga, ostsin 90eurise asja, väliselt 1st kohast praak, ehk siis ei sobi külma kliimasse. Sai kogu raha tagasi ja kaupa ei nõutud ka tagasi....
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2014 20:35:43 vasta tsitaadiga

Radiaatori tellisid?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 29.12.2014 11:07:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Hiid, Amazon saadabki vahest mõnest oma Euroopa vahelaost - enamasti Saksamaalt.


Amazonil on üks päris suur vaheladu ka Iirimaal. Üks naise "isehakanud" (abielu kaudu) sugulane töötab seal juba aastaid.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 12:14:56 vasta tsitaadiga

nojahh, aga KillFrenzy väitis midagi muud icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 12:58:55 vasta tsitaadiga

Hiid, isegi lehel on kirjas et sweden post 15-60 days, sama asi swiss postiga.
Vähemalt ali expressis kirjas, et kaup hiinas.
Mõni nahaalne on märkinud ebays asukohaks, et sweden ja küsivad rohkem raha nagu kaup oleks euroopas. Ühe sellise tola käest tellitud asjale tehti ilusti refund.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 15:54:29 vasta tsitaadiga

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RE910870068SE

DX tellimus. Saadeti küll Rootsist, aga ega see ei tähenda, et peaks mõne päevaga siin olema icon_smile.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:29:43 vasta tsitaadiga

wow, hong kong'ist tulevad pakid ikka "välgukiirusel" võrreldes varasemaga thumbs_up.gif 12dets tellitud pakk 29hommikul postkastis icon_smile.gif Üks kaabel mis oli tellitud 30november oli käes juba 12dets icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 00:45:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Radiaatori tellisid?

Saapad. Ei nõua nad jah neid tagasi, siiamaani pole kirja tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2014 01:12:10 vasta tsitaadiga

saatsid neile pildi?
ega neil katkistega midagi teha pole, saaks ainult näkku panna, sest peaksid posti kinni maksma icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:59:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
saatsid neile pildi?
ega neil katkistega midagi teha pole, saaks ainult näkku panna, sest peaksid posti kinni maksma icon_rolleyes.gif

Mhmh pildi ka, ju ei sobind need eesti kliimasse, nahjk hakkas pealt ühest kohast maha tulema.
Alguses tahtsid 30% kinni maksta ja siis tuli järsku kiri, et kogu summa tagastasid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 22:00:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Märt., sweden post ei tähenda, et rootsist tuleb.


Jälgin oma tellimusi 17track äpist (mitte originaalist), logid on linalakkadel ja hollandlastel, sekka ka belglastel täitsa erinevad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 12:31:41 vasta tsitaadiga

Ootamatult sain eile Hiinast paki, mida ootasin jaanuari lõpuks. Tellitud 10.dets, Tallinnas vist 23.dets.(paki peal markeriga kiri 23/12) ja Võrus 30.dets.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2015 13:51:23 vasta tsitaadiga

keegi soovib selle ära raamida ja seinale riputada, Ebay soovitas mul seda igatahes teha icon_lol.gif
http://p.ebaystatic.com/aw/pics/uk/pdf/feedback/100_Points_Certificate.pdf

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 15:18:11 vasta tsitaadiga

jeesus188, pane eBay's müüki icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 04.01.2015 16:41:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
keegi soovib selle ära raamida ja seinale riputada, Ebay soovitas mul seda igatahes teha icon_lol.gif
http://p.ebaystatic.com/aw/pics/uk/pdf/feedback/100_Points_Certificate.pdf


Veab Sul siis thumbs_up.gif
Omal ajal anti kõik need tärnid lihtsalt niisama reitingu järgi ja mingit pilti juurde ei saadetud.

Järgmise lillani tuleb aga veel 60 kommentaari oodata. Viimasel ajal olen laisk ka neid ise jätma, sest väga suurte kommentaaride arvuga ostukonto pole ka enam eriti usaldusväärne.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2015 16:57:06 vasta tsitaadiga

ma pole syydi, et peale ostu visatakse kohe kommentaar icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 17:50:47 vasta tsitaadiga

Mul peaks varsti 500 täis saama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 04.01.2015 20:24:06 vasta tsitaadiga

Selline huvitav küsimus, kui paypalis ei kasuta krediitkaarti vaid pildikaarti kas siis paypal saab sealt iseseisvalt raha ära võtta?
See kui maksan siis võetakse maha, seda ei mõtle praegu.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.01.2015 21:19:47 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt jah, saab, samamoodi nagu krediitkaardiga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 22:27:24 vasta tsitaadiga

Ma olen mõne korra ebays müünud ja ebay maksud makstakse kuu lõpus korraga, mitte tehingu ajal. Siis tuli küll arve ja läks raha ilma ühegi klikita ja aru pärimata.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.01.2015 13:22:27 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata totaalset algajat ?
Mul pole absoluutselt mingit kogemust Ebay kasutamisest ja ei oska isegi sealt lehelt leid midagi, mis Eestisse ka toimetatakse.

Nimelt mul oleks vaja kaugjuhitavat elekti shok kaelarihma oma koerale. Eesti poodides maksab see ~170 euro ja see liiga kirves hind.
Olen juba naabrite käest õiendada saanud, et koer lõugab. Praegu on kellelgi jälle jooksu aeg ja ma ise ka ei saa magada kuna mul on lihtsalt nii rumal koer.
Koera tõug on Beagle. Sarnane Eesti hagijale. Ostsin vibra ja ultraheli kaelarihma mis töötas esimesed 6 tundi ja peale seda oli see kui iluelement kaelas ja ei mõjunud enam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 13:26:50 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Oskab keegi aidata totaalset algajat ?
Mul pole absoluutselt mingit kogemust Ebay kasutamisest ja ei oska isegi sealt lehelt leid midagi, mis Eestisse ka toimetatakse.

Nimelt mul oleks vaja kaugjuhitavat elekti shok kaelarihma oma koerale. Eesti poodides maksab see ~170 euro ja see liiga kirves hind.
Olen juba naabrite käest õiendada saanud, et koer lõugab. Praegu on kellelgi jälle jooksu aeg ja ma ise ka ei saa magada kuna mul on lihtsalt nii rumal koer.
Koera tõug on Beagle. Sarnane Eesti hagijale. Ostsin vibra ja ultraheli kaelarihma mis töötas esimesed 6 tundi ja peale seda oli see kui iluelement kaelas ja ei mõjunud enam.

Siit alates kolmandast on need mis annavad voolu http://www.ebay.co.uk/sch/Dog-Supplies-/20742/i.html?_from=R40%7CR40&_sop=15&_nkw=dog+barking+collar&rt=nc&LH_PrefLoc=3
ja puldiga link
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.01.2015 13:39:21 vasta tsitaadiga

Tänud abi eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 15:22:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
(27. dets) Tellisin praegu hunnik asju. Hiinas jõulud ju tööpäevad, eks näis millal saabuvad


1. pakk juba saabus 27. dets -> 5. jaan Hiinast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 17:00:30 vasta tsitaadiga

tellisin ka pärast jõule mõned pakid ja 2 neist saabusid juba täna ukse taha, Inglismaalt siis
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2015 17:12:17 vasta tsitaadiga

Mu dets. algul tellitud uk pakk siiani jalutab, saatsin täna müüjale kirja.
Austraaliast nädalaga, uk-st piix. Keegi vist postitöötajate lastest tellis babyborn riideid icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 18:51:07 vasta tsitaadiga

saatsin ka müüjale kirja. Et tahaks vastu kommentaari saada, positiivset. Ise panin juba ammuuu... Suhtlesin saksa keeles, google translate abil, tegemist siis sakslasega. Paar päeva hiljem tuli mulle kiri. Kõigepealt tänud, et ma nii rahulikult asja võtsin, siis vabandused, et enne paari päeva ei saa. Pakki (väärtus natuke üle 50€) mulle uuesti saata. Saa siis nüüd aru, ma tahtsin positiivset saada ainult...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 20:53:38 vasta tsitaadiga

Sai tellitud mootorrattale elektrooniline kiirusehoidja, läks tolli mille alla ma peaks selle deklarerima?
Elektroonika
8471900000 – Arvuti: kaasaskantav ja muu ?

Üritasin ka teha lihtsustatud deklaratsiooni aga väidab, et toote maksumus + transport ei klapi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 21:57:47 vasta tsitaadiga

last, Kui algusepoole on eraldi lahtrid toote hinna ja postitasu kohta, siis hiljem tulevasse toote maksumuse lahtrisse kirjuta ainult toote hind ilma transata.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 23:53:39 vasta tsitaadiga

sain selle tehtud jah, proovisingi nii, täiesti ebaloogiline muidugi kui kirjas on, et kirjuta kogumaksumus
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 20:03:48 vasta tsitaadiga

Ebays on "Second Chance Offer" ehk siis saan pakkuda asja suuruselt teise pakkumise teinule.

Ma saan aru, et see on mõeldud selleks juhuks, kui parima pakkujaga kaubale ei saa.

Aga kui mul on sama asja 2tk pakkuda? Esimesega on diil edukalt tehtud. Kas teisele pakkujale pakkumise tegemisega võib midagi kuskil nihu minna?

Võibolla rumal küss, kuid pole varem väga majandanud seal
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:07:29 vasta tsitaadiga

kas siin foorumis ka läbi kellegi tellida saab ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:34:15 vasta tsitaadiga

l33th4xOr, miks ise ei telli?
Kui krediitkaarti pole/ei soovi teha, kasuta seda teenust: https://www.paypal-topup.ee/
thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:07:17 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
l33th4xOr, miks ise ei telli?
Kui krediitkaarti pole/ei soovi teha, kasuta seda teenust: https://www.paypal-topup.ee/
thumbs_up.gif


proovisin ja tuli kiri , et viitenumber ei ole sobilik vms , panga nimi on neil ka imelik "TRUST PAY,a.s." ja mis asi veel "BIC/SWIFT" on ? üldse ei saa hakkama icon_biggrin.gif

ja kui paypaliga maksta tahad siis ta pärast tahab ikka , et linkiks konto deebet või krediitkaardiga , mida mul pole..
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:48:52 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
kas siin foorumis ka läbi kellegi tellida saab ? icon_smile.gif


no kui ise ikka sellise pisiasjaga hakkama ei saa, siis ikka aitame tellida, kui muidugist narkoseeni ja muid keelatuid asju ei soovi tellida...raha muidugist ette koos pisukese aitamis %-ga icon_wink.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 16:50:13 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
kas siin foorumis ka läbi kellegi tellida saab ? icon_smile.gif


no kui ise ikka sellise pisiasjaga hakkama ei saa, siis ikka aitame tellida, kui muidugist narkoseeni ja muid keelatuid asju ei soovi tellida...raha muidugist ette koos pisukese aitamis %-ga icon_wink.gif


krediit kaart oleks siis saaks ise kah hakkama icon_smile.gif ja see topup on vähe kahtlane asi minujaoks icon_biggrin.gif , võtan sinuga läbi ps'i ühendust icon_smile.gif

tundub , et "green" pole enam huvitatud aitamisega , kui keegi teine soovib aidata ja mõni € kasumit teenida siis võtke ühendust icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 16:52:53 vasta tsitaadiga

mis sul vaja on?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 17:03:14 vasta tsitaadiga

mitte midagi millega väga kiire oleks , sõber tahtis mingit pilatoodet , kui viitsid osta võta ühendust icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2015 17:18:03 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
mitte midagi millega väga kiire oleks , sõber tahtis mingit pilatoodet , kui viitsid osta võta ühendust icon_smile.gif
miks sõber abi ei küsi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 17:22:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
mitte midagi millega väga kiire oleks , sõber tahtis mingit pilatoodet , kui viitsid osta võta ühendust icon_smile.gif
miks sõber abi ei küsi?


vot seda ma ei tea , küsis mult abi ostmisel niiet ütlesin , et vaatan mis teha annab .
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 22:57:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemust Paypalist Business kontoga raha väljavõtmisel. Kas on pangkontole võimlik või ei ole?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 23:05:34 vasta tsitaadiga

Premier pealt tuleb krediitkaardile küll nagu nalja ja läheb ilmselt ka US panka.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 23:57:35 vasta tsitaadiga

Et ikka ainul USA kontole? Vahepeal oli mingi uudis, et nüüd saab ka Eesti pankadesse. Aga see siis ikka ainult erakontol?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 00:14:43 vasta tsitaadiga

Mul Eesti krediitkaardile (pildikaart) tuleb. Business kohta ei tea, mul premier
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 12:34:57 vasta tsitaadiga

Tellisin novembris eBay kaudu. Eelmiseks reedeks polnud pakist kipu ega kõppu, kuigi oleks juba enne jõule minuni jõudma. Võtsin müüjaga ühendust, vabandati ette-taha ja lubati uus pakk teele panna. Veel 4 nädalat ootamist. Õnneks selle detailiga kiiret pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 12:38:32 vasta tsitaadiga

ma sain inglase käest raha tagasi, sest nuku riietes pole haisu ka.
tüüp ütles, et tal viimasel ajal probleeme välissaadetistega ja enam vist nendega tegelema ei hakka. hetkel pm 40p uk-st pakk. arvatavasti need riided mingi muu nuku seljas juba

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 14.01.2015 18:27:47 vasta tsitaadiga

Tellisin 9. detsember Hiinast vidina, pole veel kohale tulnud. Esimene pakk tuli kahe nädalaga, aga see oli vigane ja müüja pani uue paki teele. Paki teekonda ka jälgida ei saa, kuna ebay uuesti saatmist ei näita. Suhtlesime maili teel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 02:33:05 vasta tsitaadiga

Esimene tüng on ilmselt tulekul.
Ostsin ühe vidina müüjalt, kellel oli paarkümmend positiivset kommentaari. Ei olnud ainult mingid ühe daalased tehingud. Peale ostu hakkasid laekuma aga negatiivsed kommentaarid ja kõik kurdavad, et said ainult mingi mündi. Sama ootab ilmselt ka mind. Netist lugesin et kui paki vastu võtan ning seal ongi totakas münt, siis raha tagasi küsides võib PP tahta, et saadaksin mündi müüjale tagasi. Seda ma aga oma kuludega teha ei taha.
Mis oleks nüüd õige teha?
Kas ootan paki ära ja kui on liiga väike ning kerge (minu pakk peaks olema ligi pool kilo), siis keeldun vastu võtmast ning lasen Omnival paki tagasi saata?
Võtan paki vastu ning väidan, et pakk oli tühi? Siis ei oleks ka midagi tagasi saata.
Võtan paki vastu ning räägin tõtt?
Midagi muud?

Kahjuks on tegu registreeritud pakiga ning niisama see "kaduda" ei saa, kui peakski münt seal olema.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.