Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:01:19 vasta tsitaadiga


Link

Palju uusi võimalusi endale Xbox One soetada.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:07:41 vasta tsitaadiga

d3t, see ajutine allahindlus on vaid USA-s.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 29.10.2014 14:30:21 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Tasuta Gold 7-ks päevaks, peab ära kasutama ennem 30ndat, sisestada saab ainult läbi xbox.com-i, ainult hõbe/Silver kasutajale ja üksteise otsa panna ei saa.

PTW4M-P7H3Q-G4M42-3FM34-GFYV6
XFGFD-3VKW7-JDX3Y-F34MC-G7HXV
PVBX3-MGV7D-YYVG4-H9WQC-RYX78
9DHBW-WMC84-VCP8V-PVHK6-W9HHC
GXW8T-QQJXW-K7QK3-V2D44-KPDDD
BC66J-F8JB6-YWDFB-3F9RG-PXW98
GKYFJ-2TQ8T-J7J72-6W96Y-R2933
GW8GF-4QD92-MVVW7-JG7HC-TPM2R
FJD94-QFMQK-GPVRV-X3VC2-VMKX9
6PYYC-B2DXM-3664C-CPRMK-6XBY6
BJW9G-FVJ3G-V2GXG-H3JCG-KY73G


Juhul kui kellelgi peaks ilmnema mingeid probleeme neid koode lunastades, väike FYI: Lisaks sellele, et peab olema Silver/Free member, ei pruugi need koodid töötada ka juhul kui su kasutajal on varem mingil ajahetkel olnud Gold teenus küljes. See on nö nifty trick MSi poolt, et neid koode saaks tõesti ainult uued kasutajad proovida.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:46:35 vasta tsitaadiga

thebull, töötavad igal võimalikul moel..kui järgida eel nimetatud loetelu. 7 päevane ei anna ainult õigust tõmmata igakuiseid Free to Gold mänge, kõik muu toimib ilusti.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 29.10.2014 16:26:04 vasta tsitaadiga

virx, sul ja ka paljudel teistel on siis ilmselt hästi läinud. Aga fakt on see, et need 7 ja 14 päeva free trialid üsna tihti ei toimi kasutajatel, mis on kunagi selle kasutaja ajaloos omanud Gold sub´i. Tean seda omast üsnagi pikaajalisest professionaalsest kogemusest. Suvel, kui veel Xbox Supporti heaks töötasin, oli selle asjaga palju muresid, aga ehk on nad selle nüüdseks ära suutnud fixida.
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 13:53:57 vasta tsitaadiga

Selle kuu tasuta mäng retro stiilis Volgar
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 05.11.2014 14:25:17 vasta tsitaadiga

Sai proovitud ja ütleks, et päris fun vana kooli pela.
Raskusaste ei hellita ja graafika kriibib silma icon_smile.gif
Co-op-i ei tundunud olema aga oleks võinud olla.

Samas lootsin, et tuleb ikka midagi paremat. Siiamaani kõik tasuta mängud kuidagi lati alt läbi läinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 14:03:16 vasta tsitaadiga

Tegin Halo:MCC jaoks teema, paari päeva pärast juba launch. Kes veel kavatseb hankida launch päevaks? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=626366&highlight=
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rgz
HV vaatleja
rgz

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 09:38:09 vasta tsitaadiga

Plaanin osta lähipäevil One`i ning ehk annate veidi nõu, kas peaksin ostma kindlasti Kinectiga versiooni või pigem on tegemist leluga, mis niikuinii jääb kapi peale tolmu koguma?!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 10:32:58 vasta tsitaadiga

rgz, kui sinu jaoks on Siri / Google Now / Cortana oluline olnud, siis võta Kinect ka. Mängudest Dance Central hetkel ja hunnik personaalseid treenereid Xbox Fitnessis. Lisaks siis webcam mis zoomib sisse sujuvalt nii Skypes kui Twitchis. Kui sulle need huvi ei paku, siis lükka ost edasi kinecti osas. Kui kodus üksi ei ole, siis tuleks onlines mängides kasutada peakomplekti ikkagi icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rgz
HV vaatleja
rgz

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 11:04:22 vasta tsitaadiga

Klaar, tänud! Nutune lugu see, et Kinectiga versiooni ma Tallinnas TÄNA vist kusagilt kätte ei saa. Üsna uskumatu lugu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 18:02:44 vasta tsitaadiga

mul vedeleb kinect juba 5 kuud kapiotsas...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 10:55:43 vasta tsitaadiga

Minul pole samas kordagi tekkinud pähe mõtet, et ma Kinecti Xboxi küljest lahti ühendaks.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 12:07:23 vasta tsitaadiga

rgz kirjutas:
Klaar, tänud! Nutune lugu see, et Kinectiga versiooni ma Tallinnas TÄNA vist kusagilt kätte ei saa. Üsna uskumatu lugu.

Järgmine nädal Euronicsis Kinect bundle saadaval

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 23:34:09 vasta tsitaadiga

Rayman Legends, vaid: 16,25€ @ Game.co.uk
Väga rahul ostuga, pole sattunud seda varem mängima, täielik pärl.

Crunchyroll on saadaval - jaapani anime ja drama

Link


Black friday Xbox One poes 28 november -1 detsember
Spoiler Spoiler Spoiler


Sain endale täna Xboxi puldi. Sellega saab elioni boxi kontrollida küll - üles alla channeli valikud toimivad, ok nupp toimib ja küljepeale liikumine. Tõsi küll see on mapitud kuidagi väga imelikult - tagasikerimine on nool vasakule, edasikerimine on nool paremale ning play/pause on keskele vajutamine. Ehk puldi alumised 5 nuppu töötavad täitsa Motorolaga. Kahjuks puudub tagasinool puldil ning elioni nimekiri ise kinni ei lähe. Heli kontroll toimib ilusti otse receveriga. Oneguide eestis kasutatav veel pole ning seega seda ei puuduta. Suht asjalik pult, igatahes läksid sahtlisse praeguseks teleka ja helisüsteemi puldid ning elioni oma on hetkel siin vaid selleks et tagasi noolt vajutada.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 03:28:50 vasta tsitaadiga

Paypal kellelgi töötab siin?
Mul vanasti 360 peal toimis ilusti kõik aga nüüd onel millegi pärast enam mitte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 10:16:28 vasta tsitaadiga

Alvaaro, mul ka ei tööta kuid mis töötab on eesti krediitkaart usa aadressiga näiteks. Minul on reaalne PO olemas aga pole sinna miskit saanud, seega pmst võid panna aadressiks kasvõi MS enda peakontori icon_razz.gif

tsitaat:
Sain endale täna Xboxi puldi. Sellega saab elioni boxi kontrollida küll - üles alla channeli valikud toimivad, ok nupp toimib ja küljepeale liikumine. Tõsi küll see on mapitud kuidagi väga imelikult - tagasikerimine on nool vasakule, edasikerimine on nool paremale ning play/pause on keskele vajutamine. Ehk puldi alumised 5 nuppu töötavad täitsa Motorolaga. Kahjuks puudub tagasinool puldil ning elioni nimekiri ise kinni ei lähe. Heli kontroll toimib ilusti otse receveriga. Oneguide eestis kasutatav veel pole ning seega seda ei puuduta. Suht asjalik pult, igatahes läksid sahtlisse praeguseks teleka ja helisüsteemi puldid ning elioni oma on hetkel siin vaid selleks et tagasi noolt vajutada.

Ja pmst saab häkkida selle tagasinupu funktsionaalsuse nii, et kui kanalimenüüs valid kanali, siis peale seda valid kaks korda vaata ja menüü läheb kinni. Suht ilus.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 10:28:43 vasta tsitaadiga

Alvaaro, mina kasutan oma UK kontot, konsool pandud US regiooni ja kasutan US poes suvalist oregoni aadressi + eesti kred kaarti. Oregoni aadressiga ei tule ameerika müügimaksu juurde hinnale.
Samuti toimis sellisel kasutusel refund kui tegin microsofti ticketi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 11:00:26 vasta tsitaadiga

No peab proovima seda cc asja fake aadressiga.
Muidu suht pede värk sellega kuna mõtlesin,et võtan EA Accessi aga seal ainult cc või paypal makse. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 11:14:25 vasta tsitaadiga

EA accessi sai ka eesti CC'ga ostetud
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 11:23:44 vasta tsitaadiga

eShelobik, minul ostetud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 14:21:08 vasta tsitaadiga

Jah täitsa toimib. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 14:43:14 vasta tsitaadiga


Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 17:38:35 vasta tsitaadiga

UFC ka nüüd EA accessiga tasuta.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 20.12.2014 02:11:29 vasta tsitaadiga

Ehk kui ostan selle EA Accessi kuu $4.99 siis saan mängu endale või mingi suckscription baasil saab ainult mängida?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 02:12:16 vasta tsitaadiga

niikaua kui sul ea access aktiivne on
aga kuu kaupa on lollus osta, aasta korraga on ca 20-25€
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 20.12.2014 02:21:32 vasta tsitaadiga

Ok tänud polnud kursis asjaga
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 26.12.2014 15:21:11 vasta tsitaadiga

Momendil vist kõige kasulikum venemaa poest osta.Praegu sealt ostsin 1399 rubla=21 euri umbes Sunset overdrive,selle raha eest isegi võib seda osta,euronicsis maksab ikka 60 euri icon_biggrin.gif Sleeping dogs ka mingi 19 euri momendil.Alien Isolation ka saab 21 euriga,inglise konto alt tuleb mingi 7-8 euri kallimad,enamus kõik uued mängud maksavad 40ne euri ringis
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 16:54:57 vasta tsitaadiga

Neil saab ikka inglise keelt ka valida või on russian only?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 29.12.2014 18:32:34 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Neil saab ikka inglise keelt ka valida või on russian only?


Xbox mängude puhul mängukoopial iseenesest mingit keelepiirangut peal ei ole. Mäng esitatakse sulle selles keeles, mis on vastab konsoolis valitud regioonile ja keelele. Ainuke asi mis võib selliste "shady" diilide puhul hiljem kannikast ampsata on see, kui ostetud Game On Demand mängul on regioonilukk peal( a la. kuna mäng osteti vene regiooni kontoga, siis saab mängu mängida ainult vene regiooni kasutades).
Kusagilt jäi silma ka uudis, et suuremad mängutootjad ja -levitajad hakkavad langeva rubla kursi puhul vene regioonile tõsisemaid lukke peale panema ja see võib vabalt esineda sellel kujul, et vene regioonist ostetud odavamat mängukoopiat saab mängida ainult vene regioonis (Xbox ja marketplace on vene regioonile seatud). Tean, et Steam seda kindlasti plaanib, MikroS*ta kohta ei ole kindel.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 29.12.2014 20:20:38 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Neil saab ikka inglise keelt ka valida või on russian only?


olen juba üsna mitu mängu veel odavalt ostnud vene alt sealt,keelt saab pärast jah valida systemi alt milliseks tahad,vahepeal oleks veel odavamalt saanud kui euro oli üle 80ne rubla:D Täpselmalt näiteks läks sunset overdrive mulle maksma 21,22 euri,sleeping dogs 19,11 ja halo master chief 37 sentidega ja forza horizon 2 oli ka 38 euri tuleb pöialt hoida,et rubla uuesti nii 100ni langeks,saaks nii kallimad mängud 30ne euri kandis juba kätte icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 30.12.2014 10:32:34 vasta tsitaadiga

ise ka olen ostnud vene saidilt mänge, seni pole ükski mäng üle 20 euro maksnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 22:09:23 vasta tsitaadiga

Kuidas sealt osta saab?
Peab uue russi konto tegema ja russide gift carde ostma?
Konsoolis russi regiooni valida ei saa vähemalt.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 02.01.2015 12:46:08 vasta tsitaadiga

peale tasumist saadetakse sulle xbox konto andmed, kus ostetud mäng peal.
oma konsoolilt logid sellega sisse ja mäng võib alata icon_smile.gif
kui huvi, siis võib proovida kontot jagada ja vaadata kuidas toimib. PM.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 02.01.2015 13:52:10 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kuidas sealt osta saab?
Peab uue russi konto tegema ja russide gift carde ostma?
Konsoolis russi regiooni valida ei saa vähemalt.


Väga kerge ikka vene konto alt osta,logid systemist vene,keel vene,toksid oma krediitandmed sisse,suvalised moskva aadressid ja toimib iga ilmaga vähemalt praegu.Momendil hea hinnaga näiteks uus dragon age seal 22 euri

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:20:09 vasta tsitaadiga

GWG Jaanuar:
D4: Dark Dreams Don't Die

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 01:16:08 vasta tsitaadiga

Üritasime täna sõpradega XBOX ONE taga XBOX ONE originaalmängu FORZA 5 mängida Logitech G27 rooliga aga ei õnnestunud kuidagi rooli tööle saada-mis jama sellega on???
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 01:27:35 vasta tsitaadiga

xBox ei söö Logitechi G25, egas ka G27 rooli...minu teada
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 01:45:51 vasta tsitaadiga

Xbox One toega korralikud roolid:

https://geizhals.at/thrustmaster-tx-racing-wheel-ferrari-458-italia-edition-4460104-xbox-one-a998243.html
https://geizhals.at/madcatz-pro-racing-force-feedback-lenkrad-und-pedale-xbox-one-mcb48503bm02-01-1-a1048260.html
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 03:42:59 vasta tsitaadiga

Olen nüüd veidi netis ringi vaadanud ja tundub tõesti et Xbox ei toeta Logitechi roole mis on ikka TÄIELIK ABSURD! Forza on ju GT kõrval parim automäng ja G27 parim ning levinuim rool! Mingi Microsofti meeleheitlik üritus sundida 1 mängu pärast nende enda rõvedat junni ostma?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 11:26:41 vasta tsitaadiga

terminator, saa üle nüüd, kumbki uus konsool ei toeta logitechi roole.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 07.01.2015 11:41:50 vasta tsitaadiga

Ja X360 ei toetanud samuti Logitech'i. Seega seda oli juba kaugelt ette näha, et tehakse eraldi roolid XONE'i jaoks. Õnneks või kahjuks, pole see midagi teab, mis uut ega maailma muutvat.

Peale kasutaja virx eelpool toodud Thrustmaster'i ja MadCatz'i roolide võib selle aasta jooksul oodata ka midagi Fanatec'ilt - http://www.fanatec.com/forum/discussion/144/fanatec-products-on-xbox-one-update

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 12:04:21 vasta tsitaadiga

terminator, vaata mitte Microsofti poole vaid Logitechi poole oma vihahoos icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 12:13:39 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
terminator, vaata mitte Microsofti poole vaid Logitechi poole oma vihahoos icon_smile.gif

http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-whats-the-deal-with-ps4-and-xbox-one-steering-wheels

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 12:33:57 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
d3t kirjutas:
terminator, vaata mitte Microsofti poole vaid Logitechi poole oma vihahoos icon_smile.gif

http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-whats-the-deal-with-ps4-and-xbox-one-steering-wheels


http://controllermax.com/ $59.95, mängi suvalise kontrolleriga, kasvõi klaviatuuri ja hiirega

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 12:58:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
beastbeats kirjutas:
d3t kirjutas:
terminator, vaata mitte Microsofti poole vaid Logitechi poole oma vihahoos icon_smile.gif

http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-05-whats-the-deal-with-ps4-and-xbox-one-steering-wheels


http://controllermax.com/ $59.95, mängi suvalise kontrolleriga, kasvõi klaviatuuri ja hiirega

Sellega on alati oht, et konsoolitootja keerab järgmise softi uuendusega "kraanid kinni"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 13:11:16 vasta tsitaadiga

beastbeats, taolised asjad on mingi aasta jagu müügil olnud ja seni pole neid kinni keeratud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 13:30:47 vasta tsitaadiga

d3t, nagu ma eelnevalt kirjutasin, siis selline oht on alati olemas (kuna seadmel ei ole konsoolitootja ametliku tuge) - Sony'l võttis see PS3-ga ka 4 aastat aega icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 08.01.2015 12:50:13 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sellega on alati oht, et konsoolitootja keerab järgmise softi uuendusega "kraanid kinni"...


Ning minu teada see toode ei edasta ka päris FFB signaale roolini. Seega rool lihtsalt väriseb ja FFB'd ei ole reaalselt tunda. Sama hästi võiks osta XONE'ile kõige odavama rooli, millel pole FFB'd, ja tulemus on sama.

Spoiler Spoiler Spoiler


Et õiget force feedback'i saada on vaja ikkagi osta eraldi rool.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 16:40:15 vasta tsitaadiga

Mis oleks hetkel parim rool XBOX ONE-le mis töötaks FORZA HORIZON 2-ga ja mida oleks Eestis või Soomes saada?

EDIT:
Eraldi teema ostuabi foorumis:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=632728

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.