Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1274, 1275, 1276 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.01.2015 18:36:32 vasta tsitaadiga

Mulle jääb mulje, et just ei kiirustatud. Tõenäoliselt oli leping aasta lõpuni, kanal otsustas müügi eestis lõpetada ja uut lepingut ei hakatud 6 kuu jaoks tegemagi, kohe uued kanalid asemele.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 06.01.2015 18:51:35 vasta tsitaadiga

Normaalne oleks olnud kõigepealt uued lisada, kasvõi kuuajalise kattuvusega. Saan aru et see oleks Elionile kahjulik olnud, maksta mitme kanali eest ise raha saamata, samas oleks see mainekujunduslikult jällegi õigem olnud.
Nüüd 01.01 enamvähem minuti pealt võeti TNT maha (kuigi kanalinimekirjas oli veel peaaegu et õhtuni), samas uute kanalite sisselülitamine pole veel täies mahus endiselt lõppenud, st. nopitavateks saavad nad millalgi "hiljem".

Alles siin kui paar kuud tagasi uued kanalid lisandusid, oli nende käimasaamisega probleeme, oleks sellest võinud midagi õppidagi. Aga ei.
Hetkel tundub, et sügati kotte rahumeeli 05.01 hommikuni ja siis vaadati, et mis me uuel aastal ka õige teeme.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2015 18:57:25 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
"TNT film kanali asemele tuleb 2 kanalit: filmikanalid K1 ja HD1 "
armjan, sa peaksid väga hästi teadma, et need K1 ja HD1 ei tulnud TNT asemele. TNT oli noppekanal, neid teisi näed siis, kui ostad 8€ maksva lisapaketi.


Täpselt. Kasutasin seda ka ise noppekanalina, seega, on ääretult väär väide, et tulid kaks kanalit ühe asemele. Sittagi ma tarbijana ei juurde saanud.

Sellest lisakanalite paketist tahaksin 3 kanalit noppida, ja kõik. Ülejäänud kasutu mudru risustab lihtsalt kanalilisti. On varem see pakett olnud ja reaalselt ei jõua kõiki kanaleid inimene jälgida, seda enam, kui need kanalid huvi ei paku.

armjan kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Lähevad ka nopitavaks


Kindel?
Eile helistasin 165 infosse ja seal tädi väitis, et võib-olla lähevad nopitavaks, kui kokkuleppele saadakse. Märts anti tähtajaks.


indrekp kirjutas:
Mulle jääb mulje, et just ei kiirustatud. Tõenäoliselt oli leping aasta lõpuni, kanal otsustas müügi eestis lõpetada ja uut lepingut ei hakatud 6 kuu jaoks tegemagi, kohe uued kanalid asemele.


Ja uut lepingut ei tehtud läbirääkijate mugavusest?
Või oli kanali vaadatavus nullulähedane?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.01.2015 19:01:09 vasta tsitaadiga

Kui juba kividega loopimiseks läks, siis ma ei saa ka veel ühte viskamata jätta: subtiitrid kohalikus keeles ka neile kahele uuele kanalile mingi aeg tekivad?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 19:30:22 vasta tsitaadiga

Ja motorola box kunagi uuesti 5.1 heli hakkab väljastama? Selle HD kanali heli on täiesti saast tänu selle puudumisele.

Lisaks küsimus suurele ringile, et kes vastutab telekavade eest? Elioni ise ikka neid ju ei koosta. Nimelt mind häirib juba aastatid tugevalt see, et ei suudeta filmidele originaakeelset nime panna kirjeldusse kaasa (olgu see siis inglise, etioopia, vene või seto). Kui kuramuse keerukas see veel olla võiks?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?


viimati muutis MaitK 06.01.2015 19:38:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.01.2015 19:48:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mulle jääb mulje, et just ei kiirustatud. Tõenäoliselt oli leping aasta lõpuni, kanal otsustas müügi eestis lõpetada ja uut lepingut ei hakatud 6 kuu jaoks tegemagi, kohe uued kanalid asemele.

Siis ei ole see justkui eriti kliendisõbralik suhtumine.
Ega K1 ja HD1 pole mingid uued kanalid. Nad on ju algusest saadik pikemat aega olnud ühtemoodi jama. Väga kesise ja üksluise kavaga.
Vaevalt et Elion seda ei teadnud.
Loodaks, et nendega nüüd mingit pikemat lepingut ei sõlmitud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.01.2015 19:54:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mulle jääb mulje, et just ei kiirustatud. Tõenäoliselt oli leping aasta lõpuni, kanal otsustas müügi eestis lõpetada ja uut lepingut ei hakatud 6 kuu jaoks tegemagi, kohe uued kanalid asemele.

Ja uut lepingut ei tehtud läbirääkijate mugavusest?
Või oli kanali vaadatavus nullulähedane?


Kus krt mina tean, Elioni infost ei tea ma midagi, spekuleerin siin oma mõtteid nagu teisedki, pikk postituste jada nuttu ja hala, et miks ikka TNT esimesel ära kadus ja miks asenduskanalid veidi hiljem tulid ja miks nad nopitavad ei ole icon_smile.gif
Naine vist vaatas ka seda TNT kanalit ja vist oli väga ok olnud, samas peksa pole veel saanud, et kanal kadunud icon_wink.gif

Ühesõnaga ju siis pidi nii minema...

MaitK kirjutas:
Ja motorola box kunagi uuesti 5.1 heli hakkab väljastama? Selle HD kanali heli on täiesti saast tänu selle puudumisele.

Lisaks küsimus suurele ringile, et kes vastutab telekavade eest? Elioni ise ikka neid ju ei koosta. Nimelt mind häirib juba aastatid tugevalt see, et ei suudeta filmidele originaakeelset nime panna kirjeldusse kaasa (olgu see siis inglise, etioopia, vene või seto). Kui kuramuse keerukas see veel olla võiks?


Vot need kaks asja on päris ausalt asjalik tagasiside, armjan, kui vaja postitan need sisemeilile suurele ringile sest need painavad mind samuti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 06.01.2015 20:20:41 vasta tsitaadiga

Mul on kodus kaks telekat milel taga elioni digiboksid, Arris ja Amino.
Arrisega Sony TV'l subtiitrid puuduvad, Aminoga ilusti olemas. Restardid tehtud, seaded üle vaadatud, milles probleem võiks olla?
Seda vist ei tasu mainidagi, et viimasel ajal on FOX ja FOX Life subtiitrid vahelduva eduga kadunud olnud, aga "heli/subtiitrid" alt keele valikud uuesti kinnitades on nad üldsielt ikka välja ilmunud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 21:05:30 vasta tsitaadiga

Arris, uus nuti ja tiitrid olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.01.2015 21:13:04 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Mul on kodus kaks telekat milel taga elioni digiboksid, Arris ja Amino.
Arrisega Sony TV'l subtiitrid puuduvad, Aminoga ilusti olemas. Restardid tehtud, seaded üle vaadatud, milles probleem võiks olla?
Seda vist ei tasu mainidagi, et viimasel ajal on FOX ja FOX Life subtiitrid vahelduva eduga kadunud olnud, aga "heli/subtiitrid" alt keele valikud uuesti kinnitades on nad üldsielt ikka välja ilmunud.


Arrisega olemas neh, check settings:
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 06.01.2015 21:28:39 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Ja motorola box kunagi uuesti 5.1 heli hakkab väljastama? Selle HD kanali heli on täiesti saast tänu selle puudumisele.

Kirjutasin sellest DD 5.1 heli puudumisest siin foorumis juba pool aastat tagasi ja kui ma õigesti mäletan ,siis kirjutasin sellest ka tugi@elion.ee. Siiani seda korda pole saadud. Sama viga on nii mõlema Motorola kui ka Arrise boksiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.01.2015 21:33:42 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
MaitK kirjutas:
Ja motorola box kunagi uuesti 5.1 heli hakkab väljastama? Selle HD kanali heli on täiesti saast tänu selle puudumisele.

Kirjutasin sellest DD 5.1 heli puudumisest siin foorumis juba pool aastat tagasi ja kui ma õigesti mäletan ,siis kirjutasin sellest ka tugi@elion.ee. Siiani seda korda pole saadud. Sama viga on nii mõlema Motorola kui ka Arrise boksiga!

Ma rääkisin seda otse arendusega siis kui Uus Nuti tuli, vana nutiga Motorola sel hetkel veel toimis, nüüd ei tea, kuna tarkvara on muutunud. Igal juhul, vastust ei ole, sest väidetavalt mingite ressiiveritega on digiheli kättesaadav, seda on ka siin foorumis keegi väitnud. Minul Yamaha ja PCM striim.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.01.2015 21:49:10 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
MaitK kirjutas:
Ja motorola box kunagi uuesti 5.1 heli hakkab väljastama? Selle HD kanali heli on täiesti saast tänu selle puudumisele.

Kirjutasin sellest DD 5.1 heli puudumisest siin foorumis juba pool aastat tagasi ja kui ma õigesti mäletan ,siis kirjutasin sellest ka tugi@elion.ee. Siiani seda korda pole saadud. Sama viga on nii mõlema Motorola kui ka Arrise boksiga!

Sellest 5.1 heli puudumisest on ammu kirjutatud mitmes foorumis.
Filmide origiaalpealkirjade puudumisest juba mitme aasta jooksul vahelduva eduga.
indrekp nüüd avastas asjaliku tagasiside. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2015 22:18:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
sest väidetavalt mingite ressiiveritega on digiheli kättesaadav, seda on ka siin foorumis keegi väitnud. Minul Yamaha ja PCM striim.


Minu Yamaha aastast 2003 suudab DD sealt Motorolast kätte saada. Miks uuemad ressid enam aru ei saa saabuvast DD signaalist, ei tea aimatagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 23:09:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
sest väidetavalt mingite ressiiveritega on digiheli kättesaadav, seda on ka siin foorumis keegi väitnud. Minul Yamaha ja PCM striim.


Minu Yamaha aastast 2003 suudab DD sealt Motorolast kätte saada. Miks uuemad ressid enam aru ei saa saabuvast DD signaalist, ei tea aimatagi.


Uue NutiTV kasutajaliidesega??
Mul vanaga toimis, uuega enam mitte.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.01.2015 23:30:53 vasta tsitaadiga

Sai siis kah täna oma igivana Thompson 780 uue nutiTV vastu ümber vahetatud. Inteno ruuter + kaks Arrise digiboksi + kaks S4 numbritega pulti. Kõik käivitus kenasti ja töötab, kuid ootamatu probleem tekkis vana Samsungi kineskooptelekaga (ühendub boksiga scart-liidesega juhtme abil). Uus pult sai programmeeritud telekat sisse-välja lülitama, kuid telekas ei lülitu automaatselt AV peale, vaid käivitamisel tuleb iga kord sinine ekraan ette ja ma pean vanal Elioni puldil AV-nuppu vajutama, et asi tööle hakkaks. Kuidas seda AV-d uuele puldile saada?
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.01.2015 23:46:35 vasta tsitaadiga

MaitK, uue nutiga ei ole proovinud DD toimimist.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2015 00:21:06 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
MaitK, uue nutiga ei ole proovinud DD toimimist.


Nonäed. Mul ka suht vana ressiiver ja vanaga oli kõik OK, uuega on kaabeldus täpselt sama ja ei tööta. Põhjuseid teab ainult Elion.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.01.2015 05:37:58 vasta tsitaadiga

http://arstechnica.com/gadgets/2015/01/android-tv-arrives-at-ces-quietly-kicks-google-tv-to-the-curb/

Kui nüüd korralik multi-tootja platvorm välja tuleb, kus reaktsiooniaeg on ilmselt appidel kiirem kui kuu aega updatemisel, siis kas võtate kavva oma rakenduse sinna portida? Arutage sel teemal icon_razz.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.01.2015 14:17:10 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Sai siis kah täna oma igivana Thompson 780 uue nutiTV vastu ümber vahetatud. Inteno ruuter + kaks Arrise digiboksi + kaks S4 numbritega pulti. Kõik käivitus kenasti ja töötab, kuid ootamatu probleem tekkis vana Samsungi kineskooptelekaga (ühendub boksiga scart-liidesega juhtme abil). Uus pult sai programmeeritud telekat sisse-välja lülitama, kuid telekas ei lülitu automaatselt AV peale, vaid käivitamisel tuleb iga kord sinine ekraan ette ja ma pean vanal Elioni puldil AV-nuppu vajutama, et asi tööle hakkaks. Kuidas seda AV-d uuele puldile saada?

https://pood.elion.ee/productInfo/49/scart-kaabel-arris-vip1113-digiboksile/589698-001-00
Too kaabel ja boks ei edasta vajalikku signaali telerile, sisaldab ainult komposiit videosignaali koos stereoheliga. Tootjad vist hakkavad vanu standardeid unustama sest kineskoop peaks hakkama harulduseks muutuma.

MaitK kirjutas:
jägaja kirjutas:
MaitK, uue nutiga ei ole proovinud DD toimimist.

Nonäed. Mul ka suht vana ressiiver ja vanaga oli kõik OK, uuega on kaabeldus täpselt sama ja ei tööta. Põhjuseid teab ainult Elion.

Mul on tunne, et just ei tea põhjuseid, muidu poleks probleemi. Paistab, et vajalik lisa puudub just jällegi Motorola/Arris KreaTV tarkvarast sest väline liides middleware ei tea digihelist muud midagi, kui annab vaid käsu boksi tarkvarale seda edastada. Igal juhul suunan veelkord info edasi, mõni teinegi asi juurde tulnud mida peaks korrigeerima.

PS. kas see just oluline info on, aga ehk töötab äpp uuel põhjal kohe korralikult:
http://www.kahvel.ee/31204/ka-tizeniga-samsungi-telerid-saavad-omale-elioni-nutitv-rakenduse/
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 07.01.2015 14:18:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

PS. kas see just oluline info on, aga ehk töötab äpp uuel põhjal kohe korralikult:
http://www.kahvel.ee/31204/ka-tizeniga-samsungi-telerid-saavad-omale-elioni-nutitv-rakenduse/


See jää on väga õhuke.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2015 14:33:33 vasta tsitaadiga

Muidugi õhuke, veel üks platform juures. ei tasu unustada, et lg tuleb ka veel juurde...
Vb 2 aasta pärast öeldakse, et ostke uus tv kui tahate ilma boksita kasutada (hetke seeriaid)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 07.01.2015 14:34:22 vasta tsitaadiga

"Töö käib" icon_biggrin.gif

indrekp kirjutas:

PS. kas see just oluline info on, aga ehk töötab äpp uuel põhjal kohe korralikult:
http://www.kahvel.ee/31204/ka-tizeniga-samsungi-telerid-saavad-omale-elioni-nutitv-rakenduse/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.01.2015 15:23:55 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
"Töö käib" icon_biggrin.gif

indrekp kirjutas:

PS. kas see just oluline info on, aga ehk töötab äpp uuel põhjal kohe korralikult:
http://www.kahvel.ee/31204/ka-tizeniga-samsungi-telerid-saavad-omale-elioni-nutitv-rakenduse/


käib "töö" jah. Siiani oleme "tööd" teinud ja teeme ka "tööd" edasi, et kliendile "häid" teenuseid ja "rahulolu" pakkuda. Jää on "väga paks" ja me teeme omalt poolt kõik, et asju teie jaoks veel "paremaks" teha!

Vb sai nüüd irooniast ja parastamisest tänase päeva limiit täis?

Viimasel ajal on päris lahmimiseks jälle läinud.
Jälgin teemat ka siis, kui ma ei vasta. Asjadele, millele vaja vastata või on asjalik küsimus, vastus ka tuleb.
Head mõtted, ettepanekud ja probleemsed asjad viin kaasa. Inderk - sul pole vaja mulle eraldi meili saata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2015 15:33:28 vasta tsitaadiga

Ootan LG äppi thumbs_up.gif

Beetatestijaid pole vaja?
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1274, 1275, 1276 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.