|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
16.11.2014 16:08:28
|
|
|
Väike mure... sai tab s 10.5 ostetud.
aga jama selles et parem kõlar ei tööta... tee mis sa tahad ja pane kui kõvaks tahes.
vasak töötab aga ma ei tea tundub et mitte ka nii nagu peaks.
kas kuskil setingutest annab midagi seadistada või garantiisse tagasi?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
17.11.2014 20:19:12
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| LG Gpad v500, 8.3" - kui rahapeale vihane pole just. |
Ostaks küll, aga müüjaid tundub vähevõitu olevat... Oskab keegi mõnda soovitada? Või mõnde muud toodet selle asemel?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
18.11.2014 00:16:33
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
| LG Gpad v500, 8.3" - kui rahapeale vihane pole just. |
Ostaks küll, aga müüjaid tundub vähevõitu olevat... Oskab keegi mõnda soovitada? Või mõnde muud toodet selle asemel? |
http://www.expert.ee/p/tahvelarvuti-lg-g-pad-83/6416
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
18.11.2014 08:22:09
|
|
|
Galaxy Tab Pro 8.4 kah, tiba kallim, tiba paremate spekkidega samas.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
18.11.2014 09:47:29
|
|
|
Heh mõtlesin, et ei jõua täna garantiisse viia ...
Hommikul näppisin ja ohoo kõlar hakkas tööle ...
Õhtul kõik ilus, töötab ... siis langes aku ~60% peale ja kõlar klõps vait jälle.
Panin laadima ja hommikul 100% ja kõlar ei funka ...
Natuke sirvisin webi ja plaks lampi hakkab jälle tööle ...
On keegi midagi sellist kogenud?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
20.11.2014 00:03:02
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Galaxy Tab Pro 8.4 kah, tiba kallim, tiba paremate spekkidega samas. |
Tänud, lähebki vast see loosi
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.11.2014 23:14:42
|
|
|
Näpppisin täna poes üht Samsungi 10.1 tollist. Krt pole ka paha. Pilt oli ikka ülikena ja mõnus õhuke. Tea kas Samsungi omad millalgi Lollipopi saavad peale?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.11.2014 09:22:17
|
|
|
Kas keegi teab mõnd poodi, kus Sony tabletid võiks kohapeal näppimiseks olemas olla? Jube hea, kui Samsungi omad oleks ka paralleelselt olemas.
Kuna vist Nexus 9 pole lähajal lootust Eestis osta, peab nende kahe vahel ikka valiku tegema. Kuigi Nexuse ekraanisuhe meeldiks sellisel 8-9" ekraaniga asjal tiba rohkem.
Edit: selgus, et Euronicsis (vähemalt Kristiines) on nii Sony kui Samsung olemas. Kuigi lahus asuvatel laudadel, nii et ekraani päris kõrvuti ei saanud võrrelda. Samsung tundub siiski parem olevat, nagu ka oodata oli, eriti Tab S seeria puhul.
Aga nüüd järgmine küsimus tahvlite kasutajatelt. Siiani kõigun 8.4" VS 10.5" valiku vahel
8.4" on selline, mis veel pihku mahub. 10.5" on raamid laiemaks aetud, niiet kuigi diagonaalis on vahe vaid paar tolli, on reaalsest seade ikka tunduvalt suurem, nii et pihku mahtumisest pole juttugi.
Kuidas kasutusmugavuse vahe on?
Kuna tahvli üheks oluliseks funktsiooniks saab minu jaoks olema pdf-ide lugemine (tihti kahes veerus küljendatud artiklid), siis tegelikult eelistaks 4:3 küljesuhtega ekraani. Aga kas 8.4" mahuks lehekülg selliselt ära, et on veel loetav?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
29.11.2014 21:37:10
|
|
|
Olen suvest saadik pro 8.4 kasutanud.
Põhiliselt kiidan, et lisaks pihku mahtumisele mahub ka ära taskusse.
Pudustest on aku minu arvates tagasihoidlik kestus
ja see, et tab S 8.4 sisse pandud 3 giga opmälu on ilmselgelt hea mõte,
kuna pro 8.4 oma 2 gigaga alailma jänni jääb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.11.2014 01:04:23
|
|
|
Oioi, akud võiks neil jah tiba suurema mahutavusega olla. Taaskord pluss N9 kasuks
Aga ma hakkan vaiksel 10.5" poole kiskuma. Sest tegelikult telefon ajab taskusse mahutva ekraaniga seadme vajaduse juba ju ära.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
merz
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2007
|
02.12.2014 08:08:09
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada tasuta offline navigeerimise äppi, mis oleks eesti keelse menüü ja -hääljuhistega. Hull äiapapa ostis HUAWEI S7-721u tahvli aga google maps eesti kaarti salvestada ei lase ja tahab andmesidet saada. Ostis selle ainult suure ekraaniga GPS seadmeks ega arvestanud andmeside vajadusega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.12.2014 08:35:53
|
|
|
| merz kirjutas: |
| Kas keegi oskab soovitada tasuta offline navigeerimise äppi, mis oleks eesti keelse menüü ja -hääljuhistega. Hull äiapapa ostis HUAWEI S7-721u tahvli aga google maps eesti kaarti salvestada ei lase ja tahab andmesidet saada. Ostis selle ainult suure ekraaniga GPS seadmeks ega arvestanud andmeside vajadusega. |
nokia here näiteks. kas ka tahvlil töötab ei ole proovinud. seda kas aadressiotsinguks andmesidet vajab ei tea aga kaardid saab eelnevalt alla laadida. [/url]http://here.com/download/?lang=en-US[url][/url]
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
merz
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2007
|
02.12.2014 12:11:44
|
|
|
| here ei ole paraku eesti keelne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.12.2014 18:13:39
|
|
|
oli veel kunagi navfree vms aga see oli silmal valus vaadata.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
09.12.2014 11:35:28
|
|
|
| Nendest kahest kindlalt LG, parem ekraan, parem prose.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
17.12.2014 22:18:39
|
|
|
| Lenovo tahvel a3500 -FL. Töötas tänaseni hästi. Panin nupust täna käima ja pilt ees ning mingid veateated ja vajutada sai ainult ok. 7 korda vajutasin ok ja kõik otsast peale smad teated. Tegin siis restardi ja nüüd ei võta piltigi ette? Et siis ühelpool selle tahvliga nüüd?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.12.2014 22:22:40
|
|
|
Pärast pikki kõhkluseid ja ootamist sain täna tahvli kätte. Võtsin ikka Sony Z3-e. Täitsa mõnus tükk
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
17.12.2014 23:21:55
|
|
|
| tere taas tahvlilised ja androidilised, ma seni ei ole ikka valind ei tolle Asuse LG- ja muude vahel,mis paar posti üleval olid lg g pad7-le praegu pilk pikemalt peatund,aga ei tea äkki oodata uus aasta ära see siin vahepeal langes ja tõusis hinnas, oli 105,siis 101, ja nüüd 119 1a.ee-s mujal igal pool kallim!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
razazaza
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
26.12.2014 13:35:14
|
|
|
| oskan üttelda nii palju,et tal head näitajad tõesti,ja kõik on hea, sõber ostisgi selle vaadates näitajaid, aga aga oli üks suur aga probleemiks puudub googleplay market, selle pärast õnneks oli 1a-l 14 päeva tagastus õigus ja ta sai sellest õnnetusest lahti! niit ei soovita, ja mingid koostamise vead olid seal ka ala ekraani vahele kogub tolmu JNE jne, ruutimisega saab muidugi playmarketi tagasi,aga siis kaob ju garantii niit teie otsustada rääkisin nii palju, kui teadsin. edu valimisel!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
26.12.2014 22:04:56
|
|
|
Soetasin Nexus 9 tableti ning inimesele, kes soovib tabletiga nii mängida, töö asju ajada kui ka lugeda, julgen seda tabletit väga soovitada. Kiire, mugav ning näeb hea välja. Uus Android annab ka ikka kõvasti juurde. Olin enne Nexus 7 omanik ning uuega olen isegi rohkem rahul.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
27.12.2014 19:30:09
|
|
|
| Ostsin Xiaomi MiPad-i. Ostuga rahul, Kiire, Värviline ja ekraan on samuti hea. Töötab MIUI V6 op. süsteemi peal. Mälu lajendamis võimalus kuni 128gb. NTFS formaadist saab aru, ühendasin välise ketta läbi OTG tahvliga ja kõik toimib. Miinuseks on väga libe tagumine kaas, ja ainult WiFi võimalus, GPSi ka ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
razazaza
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007
|
28.12.2014 14:34:55
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| Ostsin Xiaomi MiPad-i. Ostuga rahul, Kiire, Värviline ja ekraan on samuti hea. Töötab MIUI V6 op. süsteemi peal. Mälu lajendamis võimalus kuni 128gb. NTFS formaadist saab aru, ühendasin välise ketta läbi OTG tahvliga ja kõik toimib. Miinuseks on väga libe tagumine kaas, ja ainult WiFi võimalus, GPSi ka ei ole. |
Kust seade pärineb ja mitme rahaga sai ostetud?
| arsen kirjutas: |
| oskan üttelda nii palju,et tal head näitajad tõesti,ja kõik on hea, sõber ostisgi selle vaadates näitajaid, aga aga oli üks suur aga probleemiks puudub googleplay market, selle pärast õnneks oli 1a-l 14 päeva tagastus õigus ja ta sai sellest õnnetusest lahti! niit ei soovita, ja mingid koostamise vead olid seal ka ala ekraani vahele kogub tolmu JNE jne, ruutimisega saab muidugi playmarketi tagasi,aga siis kaob ju garantii niit teie otsustada rääkisin nii palju, kui teadsin. edu valimisel! |
Aitäh!
_________________ ._. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
28.12.2014 16:22:31
|
|
|
Seade sai ostetud Hiinast. Hinnad seal väljas. Ja plussiks võin öelda seda, et müüja saadab kinnise tehase pakendis. Värvi valikus on tal ainult valge aga kui kirjutada oma värvi soov siis saadab selle mille tahad. Tuleb lihtsalt suhelda. Esimene näppija oled ise. Seda võib ka miinuseks lugeda, kuid minu jaoks ei ole see enam oluline. Peale jätsin originaal Stabiilse ROM-i ja keeleks inglise. Google play installisin ka xiaomi marketist peale ja töötab ilusasti. Youtube õpetusi täis, kui ise hakkama ei saa.
http://beexz.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
29.12.2014 01:09:16
|
|
|
| arsen kirjutas: |
| oskan üttelda nii palju,et tal head näitajad tõesti,ja kõik on hea, sõber ostisgi selle vaadates näitajaid, aga aga oli üks suur aga probleemiks puudub googleplay market, selle pärast õnneks oli 1a-l 14 päeva tagastus õigus ja ta sai sellest õnnetusest lahti! niit ei soovita, ja mingid koostamise vead olid seal ka ala ekraani vahele kogub tolmu JNE jne, ruutimisega saab muidugi playmarketi tagasi,aga siis kaob ju garantii niit teie otsustada rääkisin nii palju, kui teadsin. edu valimisel! |
Kui toote pilte vaadata siis play store piltidel vähemalt küll eksisteerib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
04.01.2015 17:07:14
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Kuna aastaid ustavalt teeninud B&N Nook suri ära võtsin LG v400, €96 eest uus 18h akukestvusega säästumasin.  |
Ei tahaks uskuda, et 4000 mAh akust võiks 18 tunniks vurtsu jaguda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
04.01.2015 17:22:03
|
|
|
18 tundi vaevalt, küll aga on reaalne 10h ekraaniaega sellise koostisega (video/internet, mängimisel tunduvalt vähem).
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
04.01.2015 18:02:47
|
|
|
Kui kätte saad, testi ära ja valgusta teisi huvilisi
| ot: |
Selle järgi peaks mu telefon 9+ tundi videot mängima, mida ta suht kindlasti ei tee  |
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
04.01.2015 19:10:37
|
|
|
"The screen is very dim, even at maximum brightness - it will do at home in the evening but will be of little use outdoors, especially since it's exceptionally reflective."
Seega tundub, et natuke "kahtlaste" vahenditega saavutatakse see 18h. Nii või naa, mulle oleks ka see 8h täiesti piisav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
razazaza
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007
|
04.01.2015 19:18:16
|
|
|
Mina hankisin endale Lenovo A3500-FL (https://www.photopoint.ee/tahvelarvutid/54610-lenovo-tab-a7-40-8gb-must) photopointist 79euroga (oli viimast päeva pakkumine). Soovisin küll pikalt mingit octa core'i hea reso ja videokaga ning 2+gb ramiga aga läksin lõpuks ikkagi odava ja keskmise teed. Määravaks sai nende hulgast siis OTG täielik tugi, hind, tootja ja usb kaudu laadimine. Võtan ta Indiasse kaasa omadega (sest ükski spirituaalne reis pole täielik arvutita), ostsin veel ühe suurema (+22000mAh) lisaaku millega pikkadel rongisõitudel asja ära ajada. Eelmine kord käisin läpakaga, aga kuna seekord nii pikalt sinna ei jää ja 3-4kilose liigraskusega niivõrd lõbus ringi käia pole tuligi selline otsus teha. Eks näis kas ta mul vastu peab
_________________ ._. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.01.2015 21:14:49
|
|
|
| hippokrates kirjutas: |
"The screen is very dim, even at maximum brightness - it will do at home in the evening but will be of little use outdoors, especially since it's exceptionally reflective."
Seega tundub, et natuke "kahtlaste" vahenditega saavutatakse see 18h. Nii või naa, mulle oleks ka see 8h täiesti piisav.  |
Mul ta lastel kodukasutuseks ongi, saab jänkujussid jne juutuubi kraami + netflixi vajadused kaetud. Saan pildivõrdlused v500'ga teha, et kui palju (või vähe) seda taustavalgust on.
Edit: Sain v400 eile õhtul kätte, esmamulje on selline asi sellise raha eest, tootjakräppi [peaaegu] ei olegi, ekraan on [madalama resoga kuid] sama hea nagu v500 1920*1200 IPS [vaatenurkade osas], heleduse kohta küll midagi negatiivset öelda ei oska.
Paistab nagu ideaalne lapse/elutoatahvel.
IR'iga toimetas universaalpuldina, niiet kellel vaja seda funktsionaalsust siis valik.
Laadisin aku täis ja panin video jooksma 50% heledusega, eks näis palju eluiga on.
edit x2: 1,5h juutuubi 720p videot ja läinud on 5% akust.
edit x3: 3h45min on aku @80%
edit x4: 8h15min aku @48%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.01.2015 21:16:30
|
|
|
| Kas goclever laeb ennast micro USB otsast ka või ainult selle oma pisike ümara otsaga laadijaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.01.2015 23:59:05
|
|
|
Niih, 11h ja 25% akut järgi. Ei hakka täiesti tühjaks laskma.
Pädev väike julla see v400.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
07.01.2015 10:14:54
|
|
|
Säästuaparaadi kohta tõesti, ekraani heledus automaatse peal ma eeldan? Kui asjal oleks fhd resolutsioon ja 2gb rammu, oleks superpüss .
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.01.2015 12:52:21
|
|
|
Ei, heledus oli 50% peale lukustatud.
Leidsin väikse negatiivse asja ka, laeb jube kaua. 5h võttis aega 100% peale jõudmiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.01.2015 13:10:41
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Leidsin väikse negatiivse asja ka, laeb jube kaua. 5h võttis aega 100% peale jõudmiseks. |
no see vast on suure akuga tahvlite puhul tavaline. Lihtsalt telefoniga võrreldes läheb kauem aega ja siis tundub liiga pikk.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
07.01.2015 13:23:54
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Leidsin väikse negatiivse asja ka, laeb jube kaua. 5h võttis aega 100% peale jõudmiseks. |
Pole hullu, Mul Cube Talk 9X 10000 mAh aku laeb ca 8 tundi. Ööseks viskad juhtme seina ja hommikul kasutusvalmis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
07.01.2015 13:45:49
|
|
|
No V400 on ainult 4000 mAh, et ei tohiks nii kaua laadida, mis laadijaga laed, kaasa tulnud või mõne mobiili omaga?
Google ütles, et V400'ga tuli kaasa 1.2A laadija, mis on suht lahja.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.01.2015 22:10:00
|
|
|
Suurema venna v500 originaallaadijaga, 5v-1,8A.
edit: tuvastasin probleemi, USB kaabel on viga saanud, teise kaabliga laeb ~2x kiiremini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
13.01.2015 12:24:15
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Kas goclever laeb ennast micro USB otsast ka või ainult selle oma pisike ümara otsaga laadijaga? |
Ei ole kellelgi Gocleveri tahvlit?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
13.01.2015 15:53:43
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| artur- kirjutas: |
| Kas goclever laeb ennast micro USB otsast ka või ainult selle oma pisike ümara otsaga laadijaga? |
Ei ole kellelgi Gocleveri tahvlit? |
Ehk täpsustaksid, mis mudeliga tegu? Mitte et ma nendest Gocleveritest miskit teaksin, aga eks selle "ümmarguse augu" mõte ole, et voltaazh kõrgem kui USBil ja laadimine kiirem.
Kiire googeldus andis sellise vastuse, kuid jääb segaseks mis aparaadi kohta see käib või on see universaalne tõde:
http://www.goclever.com/uk/support,c3/frequently-asked-questions,c31/does-my-device-is-charging-via-usb-port,a282.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
13.01.2015 18:25:09
|
|
|
Terra 70 L on mudel.
Asi ongi selles, et sattus kätte 1 selline mudel ja pilti ette ei võta. Vabalt võib see ümara otsaga laadija läbi olla aga pole testimiseks teist sellist võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT_old
HV kasutaja
liitunud: 27.07.2012
|
06.02.2015 18:02:43
|
|
|
Galaxy Tab S 8.4"
Kas Androidile mingisugust sellist tarka softi ka on, et saaksin pilte sirvida nii nagu need kaustadesse on pandud?
Olen arvutis pildid kaustadesse sorteerinud ja tahaksin neid kaust kausta haaval vaadata, aga see h**njaa tahvel korjab kõik ühte kohta segamini.
Nõme selle terve posu seest ju pilte otsida, kui tean täpselt mis kaustas see pilt on.
Edit: ilmselt tuleb mõne file manageri teed minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|