|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.12.2014 11:28:49
|
|
|
hmm, et põlvas on olemas Pean vist siis SIM kaarti vahetama, kuna senimaani pole telefon LTE võrku roninud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
02.01.2015 22:02:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Rääkige kas selle nõmeda päevapileti automaatse tellimise saab kuidagi kinni keerata? Äärmiselt tüütu, et peale iga androidi clean installi on mobiilside sees ja eurod muudkui lähevad, kuigi ma absoluutselt seda ei kasuta. Tahaks, et peaks ise mingile numbrile sõnumi saatma, et see tellida, kui mul seda tõesti vaja läheb. |
Tele2 sai selle mobiilse neti vist lasta võrgus kinni panna, sest nagu aru saan see pole sulle oluline.
set paketti pole etc
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.01.2015 05:12:49
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Rääkige kas selle nõmeda päevapileti automaatse tellimise saab kuidagi kinni keerata? Äärmiselt tüütu, et peale iga androidi clean installi on mobiilside sees ja eurod muudkui lähevad, kuigi ma absoluutselt seda ei kasuta. Tahaks, et peaks ise mingile numbrile sõnumi saatma, et see tellida, kui mul seda tõesti vaja läheb. |
Selle lüpsimasina seadsid nad juba ammu "kliendi huvides" üles.
Viska installi ajaks kaart välja. Siis pärast igasugu welcome screen'e andmeside kinni ja kaart uuesti sisse.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.01.2015 09:14:31
|
|
|
rex, Tundub jah, et see on kiireim lahendus. Eile oli jälle. Kogemata näperdades läks 3G sisse ja jälle € läinud. Kasutan ettemaksuga kõnekaarti ja pean uurima kas sellel saab 3G üldse kinni keerata. Võibolla APN-id ära kustutada?
Samas võrk vist paneb APN-id jälle ise tagasi? Hetkel kustutasin ära. Teen paar taaskäivitust ja ootan mõned päevad. Eks näis kas tekivad ise tagasi.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
03.01.2015 12:57:09
|
|
|
| See ülekoormatus - kas ülekoormatusega koos kaob ka levi? Sest Tartus seal kus ma põhiliselt 3G pulka kasutan, oli tavaliselt levi põhjas, nüüd on ka levi kadunud, rääkimata siis sellest, et mingeid kiirusi kätte ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.01.2015 14:09:03
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| rex, Tundub jah, et see on kiireim lahendus. Eile oli jälle. Kogemata näperdades läks 3G sisse ja jälle € läinud. |
Ei tasu näperdada siis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.01.2015 15:10:08
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
rex, Tundub jah, et see on kiireim lahendus. Eile oli jälle. Kogemata näperdades läks 3G sisse ja jälle € läinud. Kasutan ettemaksuga kõnekaarti ja pean uurima kas sellel saab 3G üldse kinni keerata. Võibolla APN-id ära kustutada?
Samas võrk vist paneb APN-id jälle ise tagasi? Hetkel kustutasin ära. Teen paar taaskäivitust ja ootan mõned päevad. Eks näis kas tekivad ise tagasi. |
Eespool peaks ka juba mitmel korral juttu olnud olema, et Tele2 laseb su vaatamata APN-i kohal kirjasolevale ilusti andmesidevõrku. Kõik ikka kliendi huvides. Igalt andmesidepaketti mitte võtnud nutikakasutajalt kukub uut telefoni sisse lülitades automaatselt 1€. Neilt, kes ei taba mobiilset andmesidet välja lülitada, saab iga avastamiseni jäänud päeva eest veel 1€ küsida. Ja siis kliendile öelda, et see kuni 30€ lisa arvel on sinu enda kaitseks ja heaoluks. Mis nii viga öelda, kui enamik pööblist näib olevat arvamusel, et 1EEK ja 1€ on sama numbriga, järelikult ka sama väärtusega. Olemata ise 5a jooksul kümmet protsentigi palgatõusu saanud.
| karm kirjutas: |
| See ülekoormatus - kas ülekoormatusega koos kaob ka levi? Sest Tartus seal kus ma põhiliselt 3G pulka kasutan, oli tavaliselt levi põhjas, nüüd on ka levi kadunud, rääkimata siis sellest, et mingeid kiirusi kätte ei saa. |
Ei, läbilaskevõime ülekoormatus ei mõjuta signaali tugevust ei kõne- ega andmeside puhul.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
05.01.2015 11:49:54
|
|
|
| Kas keegi kunagi on näinud Tele2s näinud seda ka kahekanali kasu, mis lubab kuni 42 Mbit kiirust? Ma nüüd ei oota seda vastust, mis räägib, et kiirused ongi muutuvad, kuid kui ühe kanali kiirus on sama mis väidetava kahe kanali oma (kuigi riistvara ja võrk pidavat võimaldama), siis tahaks teada, kas keegi on seda vahet ka kunagi näinud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.01.2015 15:22:43
|
|
|
| On keegi omale hea hinnaga 4G paketi ka välja kaubelnud? Miskit peab enne esimest veebruarit endale siis sebima kui senised olemasolevad 3g paketid ära kaotatakse.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
05.01.2015 18:37:37
|
|
|
Isiklikult 99% tõenäosusega liigun üle EMT leeri. Lihtsalt veebruarist ei ole tele2-s enam paketti, mis rahuldaks. Seda nii hinna kui ka mahu poolest. Kiirus ei ole primaarne. Kasutan internet arvutis varianti. Samas ei saa aru, kuidas nad nüüd (ja kõik opekad) "arvutimehi" nii kotivad? "Me" võime solvuda ja üle minna kaabli peale. Tagasi. Enamus meist siis, kel alternatiiv kaablina olemas, aga siiamaani mobiilne odavam/soodsam olnud. Saaks aru, kui kogu see kottimine toimuks nutikasutajate aadressil, kellel tõesti varianti pole - "nutad, aga maksad"...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.01.2015 19:19:22
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Kas keegi kunagi on näinud Tele2s näinud seda ka kahekanali kasu, mis lubab kuni 42 Mbit kiirust? Ma nüüd ei oota seda vastust, mis räägib, et kiirused ongi muutuvad, kuid kui ühe kanali kiirus on sama mis väidetava kahe kanali oma (kuigi riistvara ja võrk pidavat võimaldama), siis tahaks teada, kas keegi on seda vahet ka kunagi näinud? |
tahanteada on, ainuke seda toetav mast on tema akna taga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.01.2015 20:37:14
|
|
|
kui võimalik siis võiks keegi kopeerida selle 3g pakettide kaotuse siia, sest oma vahenditega ei ole mul veel õnnestunud tele2 uudiseid lugeda.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
05.01.2015 22:55:33
|
|
|
Tere, juhtus selline probleem, et aastalõpus kadus Opera mail kliendil kirjade väljasaatmine. Ennem oli kõik korras SMTP on smtp.mail.ee 25 pordi pealt. Ootasin kogu pühade aja, eeldades, et neil ehk mingi rike ja asi paraneb ise, kuid ei midagi. Proovisin läbi browseri minna lehele smtp.mail.ee ja tuleb ette autentimine ( mailklient töötas siiani ilma autentimiseta ) kas serveris tehti muudatusi? OK panin autentimis andmed mailklienti sisse - ei midagi, proovisin erinevaid porte ja lõpuks 587 hakkas toimima.
Mis siis õieti juhtus kas kellelgi on sarnast kogemust.
NB! kasutan tele2 mobiilipulka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
07.01.2015 10:13:03
|
|
|
Tänan vastuse eest. Nad oleksid ju võinud teavitada oma kliente , kui sellised suured muudatused, mis seaded ära muudavad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
07.01.2015 16:53:06
|
|
|
| andrusny kirjutas: |
| Tänan vastuse eest. Nad oleksid ju võinud teavitada oma kliente , kui sellised suured muudatused, mis seaded ära muudavad. |
Kuna tegu on tasuta teenusega "as is", pole nagu midagi parata. Võiks, saaks, oleks on toredad...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taimu
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2007
|
19.01.2015 16:11:05
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| On keegi omale hea hinnaga 4G paketi ka välja kaubelnud? Miskit peab enne esimest veebruarit endale siis sebima kui senised olemasolevad 3g paketid ära kaotatakse. |
Kuna Tele2 oma hinnapakkette painutada ei suvatsenud, siis hääletasin jalgadega: Tele2 -> ZuumNet (Elisa). 8Mb kiirust ja 50GB mahtu. Tõsi küll, tänase EMT uudise valguses on ilmselt ainult aja küsimus, millal ZuumNeti pakettides ka maht kinni keeratakse. Elame-näeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.01.2015 17:22:10
|
|
|
Jep, samad sõnad. Enne muidugi paar korda võtsi selle kuu alguses Iseteeninduse kaudu nendega ühendust, et nad mulle parema pakkumise teeksid või mingi lahenduse välja pakuksid. Kui muidu varasemalt probleemide teatamise puhul võeti paari päeva jookskul ühendust (helistati), siis seekord null tagasisidet. Ju siis on liinid umbes rahulolematutest klientidest...
Nii et eilsest leping lõpetatud ja uus teenusepakkuja EMT.
Objektiivne olles, siis muidugi vähemalt Luigel on Tele2 3G parem kui EMT-i oma. Viimasel ülekoormuse ilmingud selles paigas...
Oskab keegi soovitada Mobile Partneri (uuemat) versiooni, milles saab HSPA valida/lukustada? Kasutan versiooni, millel WCDMA ainult võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.01.2015 17:45:28
|
|
|
| Ega nad ei lase HSPA peale lukustada, kuna hoiaksid nii mõttetult kanalit kinni. Lukustad WCDMA peale ja hoiad netiradio tiksumas, siis ongi HSPA peal "lukus".
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
20.01.2015 17:49:11
|
|
|
Kahjuks ei tööta, kõigub koguaeg wcdma ja hspa vahepeal . Lukustatud wcdma, taustal tiksub pingtest.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2015 20:33:29
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Kahjuks ei tööta, kõigub koguaeg wcdma ja hspa vahepeal . Lukustatud wcdma, taustal tiksub pingtest.
Spoiler 
|
Proovi sellega (256kbps striim) http://striiming.trio.ee:8008/uuno.mp3
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.01.2015 08:42:04
|
|
|
Igasugu suurem DL peaks aitama jah.
võid proovida ka mõnda netimängu mis näitab samuti pingi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
21.01.2015 11:54:25
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ega nad ei lase HSPA peale lukustada, kuna hoiaksid nii mõttetult kanalit kinni. Lukustad WCDMA peale ja hoiad netiradio tiksumas, siis ongi HSPA peal "lukus". |
Vabandan, minu viga . Netiraadioga variant töötab. Point selles, et kahe teise operaatoriga töötab/töötas ka pideva pingtesti variant (või siis ma arvasin et töötab, kõik see 5 aastat, mida mobiilset kasutan ...)
Lihtsalt pole EMT "joonist" teiste operaatorite juures kohanud. Eelmises postis olev ekraanipauk siis. Pannes netiraadio tiksuma, hoiab HSPA-s. Tele2 puhul seda vaja ei läinud, lisaks oli ka ping parem kui EMT-l (kes seda oleks võinud arvata aasta-paar tagasi, kui Tele2 suurt pingi sarjati). Kuigi EMT-l samas kohas RSSI parem - enamus ajast alla 60dBm-i, Tele2-l üle. Signaali tugevus mõlemal 92-99% vahel.
Tele2 pingtest mõni aeg tagasi tehtud:
Spoiler 
EMT-i oma eelmises postis, koos netiraadioga 50-70ms vahel...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
23.01.2015 15:55:53
|
|
|
mnjah, uuest kuust max kiirus.... mis kiirus?
hetkel peaks olema pakett DL 6, UL 2
tegelikkus on midagi muud
aina "paremaks" läheb
jne...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.01.2015 19:28:30
|
|
|
Ega'sh keegi ometi nii lihtsameelne olnd, et moblaoperaatori lubaduse peale max kiirust saada lootis?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.01.2015 21:02:08
|
|
|
mis missioonikriitilist siis jooksmas oli, et juuksekarva taheti lõhki ajada?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
23.01.2015 21:16:13
|
|
|
ehk siis teisisõnu: tõstetakse hinda, ilma et tarbija midagi oluliselt juurde saaks.
kui seni oli masti võimekus piiratud erinevate tarbijatele kiirusega, siis nüüd võetakse see filter maha
kas antud mastini pannakse nüüd siis ka suurem toru??? et pärast masti kõik saaksid nautida 4G max kiiruseid???
kahtlen...
| RCC kirjutas: |
| mis missioonikriitilist siis jooksmas oli, et juuksekarva taheti lõhki ajada? |
kui tahad pangandusega tegeleda ja vaja tööservust faile tirida, siis antud ühendus on ikka täielik ikaldus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2015 11:51:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
Ega'sh keegi ometi nii lihtsameelne olnd, et moblaoperaatori lubaduse peale max kiirust saada lootis?  |
Ilmselt ei looda seda keegi
4G puhul tunduvad optimaalsed kuskil max 10 mega lahendused. Loodetavasti rohkem ei kuku.
3G piiramatu on jõudnud sinna 0,5-1,5 kanti linnas.
Elisa 4G jookseb veel 8 mega piirajasse, nii et hetkel seis parem kui 3G massidesse minekul.
Ehk täitsa kasu on ja kuna hinnad pigem tõusevad, siis võiks ikka pikemas plaanis teenus paremaks minna.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
24.01.2015 21:32:09
|
|
|
panka ikka netipulga otsas tõesti ei pea.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
25.01.2015 14:47:13
|
|
|
| Eks anna siis uuel kuul teada, kuidas olukord on. Kui "kõik" (peaaegu) neli geesse üle viiakse. Ja "piiramatu" kiiruse saavad. Lase testid uuesti...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
26.01.2015 20:00:33
|
|
|
annan natuke varem teada
sellise jura eest maksta pea 12€ kuus... T2 asjapulgad, sry kui ma kõik oma pere T2 lepingud kuhugi ära viin (mida on kokku 5 telef + 3 netti)
kuid veel 2 ndl tagasi sai vabalt 6DL ja 2UL (tavaliselt viskas 7,5DL ja 3 UL), kuid mis kamm nyt viimased ndl on olnud, ahhh?
EDIT: nagu KÕU oleks taas ellu kutsutud oma algushiilguses
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.01.2015 20:47:19
|
|
|
ega siin aita miskit, kui et appi tõttab stiilne teanjubakõike
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
27.01.2015 01:18:02
|
|
|
| urri kirjutas: |
annan natuke varem teada
sellise jura eest maksta pea 12€ kuus... T2 asjapulgad, sry kui ma kõik oma pere T2 lepingud kuhugi ära viin (mida on kokku 5 telef + 3 netti)
kuid veel 2 ndl tagasi sai vabalt 6DL ja 2UL (tavaliselt viskas 7,5DL ja 3 UL), kuid mis kamm nyt viimased ndl on olnud, ahhh?
EDIT: nagu KÕU oleks taas ellu kutsutud oma algushiilguses
 |
KÕU kulub Tele2le =) just for your consideration
btw ära kasuta seda sitta speedtesti, pane torrent - eks seal on realne pilt palju maksimum kätte annab.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
27.01.2015 07:45:12
|
|
|
seda ma tean et KÕU kuulub T2-le
lihtsalt võrdlesin seda kunagise KÕU kiirusega.
kuna olen speedtesti juba ammusest ajast kasutanud, siis annab see nö objektiivsema pildi
kui ndl tagasi andis speedtest UL umber 7 ja DL umbes 2 siis on ju võrdlusmoment olemas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.01.2015 11:31:00
|
|
|
Ülemiste keskuses nädalavahetusel. Tele2's 4G pakett, aga testi ajal lukustatud 3G võrku, sest muidu läks 2G võrku. EMT test samuti 3G võrgus (pole 4G paketti). Telefonid laual kõrvuti.
Tele2
EMT
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.01.2015 11:52:35
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Ülemiste keskuses nädalavahetusel. Tele2's 4G pakett, aga testi ajal lukustatud 3G võrku, sest muidu läks 2G võrku. EMT test samuti 3G võrgus (pole 4G paketti). Telefonid laual kõrvuti.
Tele2
EMT
 |
Küsin huvist ,mis pakett neil on TELE2 vs EMT ,et nii erinevad kiirused 3G võrgus ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.01.2015 12:03:00
|
|
|
Tele2 Nuti Medium (4G)
EMT Internet telefonis S
Teenuse kirjelduse järgi peaks olema:
Allalaadimiskiirus: kuni 3 Mbit/s
Üleslaadimiskiirus: kuni 1 Mbit/s
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.01.2015 16:49:34
|
|
|
| Võibolla osa jamadest seotud muutustega alates 1. veebruar ning sellest tulenevate/hetkel toimuvate ümberseadistamistega? Aga eks nad tsipa endale "jalga tulistasid" ja "tulistavad" oma forsseeritud ümberkorraldustega, mille läbi ka kliente kaotasid/kaotavad. Nagu siingi teemas on lugeda olnud. Näiteks ainukese operaatorina mitte pakkudes/tühistades odavama otsa ja varasema mahuga paketi arvutile. Hinnatundlikumatel, aga mahtu ikkagi vajavatel ja natuke sebida viitsivatel klientidel on valik olemas - zuumnet või Diil. Ehk siis Elisa või EMT.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
27.01.2015 18:34:42
|
|
|
mnjah... kui saaks võtaks või kohe selle ELIONi - https://www.elion.ee/eraklient/internet/traadita-internet
DL 6 UL 1 - 32€
nii vaata on küll tiba krõbe hinne, kuid kui peres kasvamas 2 internetiallalaadimise MM kandidaati
siis vist polegi nii kallis
jama vaid selles et siia see Alien ei peegeldu... no mitte kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.01.2015 19:23:20
|
|
|
| urri kirjutas: |
| ... kuid kui peres kasvamas 2 internetiallalaadimise MM kandidaati... |
| ot: |
ennustasin sellist asjade käiku mingi 2 aastat tagasi? Rohkem? Siis sa ei uskunud... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paisutom
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2006
|
27.01.2015 22:05:46
|
|
|
Mitte ühtegi normaalset paketti ei paku tele2 ega emt, kus oleks normaalse hinna eest ka mahtu. Pole selle kiirusega mitte essugi teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.01.2015 22:14:35
|
|
|
| Palju see normaalse hinnaga mahtu on? Diili 15GB alla 6€-ga ei ole normaalne? Eriti kui "piiramatu" kiirus ei oma tähtsust. Võta siis sama hinnaga/kiirusega zoomnet, saad 50GB.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.01.2015 22:51:06
|
|
|
| urri kirjutas: |
mnjah... kui saaks võtaks või kohe selle ELIONi - https://www.elion.ee/eraklient/internet/traadita-internet
DL 6 UL 1 - 32€
nii vaata on küll tiba krõbe hinne, kuid kui peres kasvamas 2 internetiallalaadimise MM kandidaati
siis vist polegi nii kallis
jama vaid selles et siia see Alien ei peegeldu... no mitte kuidagi |
Aga miks sa võimast välisantenni ei kasuta, Youtube on täis õpetusi kuidas ise võimast välisantenni teha ja signaali ka kümnete kilomeetrite kauguselt kinni püüda.
Nii, et paned need kaks neti- ja allalaadmisfänni välisantenne ehitama ja siis ise ehitavad ja katsetavad ning siis vaatavad kui suure kiiruse suudavad kätte saada.
Aga kui tahad raha kulutada, siis näiteks Saksamaal on väga popp järgmine antennitüüp ja sellist olen ka Eestis juba müügis näinud:
Aga see sinu aeglane kiirus näitab üsna üheselt seda, et tele2 on siis, kas:'
1. Muutnud saatja asupaika või suunda. Sel juhul pead sebima välisantenniga ja üles otsima uue, suure kiirusega saatja.
2. Tele2 on mingi saatja tööle pannud mingi muu sageduse saatjaks ja sa saad kätte mingi hästi kauge saatja nõrgukese signaali.
Sel juhul on lahenduseks võimas välisantenn.
PS: Ja ei räägi asjata, mul on siinkandis muutnud saatjate asupaika kõik kolm ISP-d ja parema signaali saamiseks on USB-modem ringi kolitud hoopis teise tuppa. Signaalitugevuste vahe on kusagil 30dB, seega oli põhjust küll uuesti skännida, et millises toas nüüd on siis kõige parem signaal. Tugevaim levi kusagil -60dB ning nõrgim nii -95dB.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.01.2015 00:38:40
|
|
|
nagi antenniga ka toimib?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
28.01.2015 19:10:14
|
|
|
tahanteada, seni on kasutuses välissuundantenn, nett lendas veel u 2 ndl tagasi pidevalt piirajasse, isegi tipptunnil
päris täpselt kellaajaliselt ei tea öelda, aga kamm hakkas pihta enam-vähem pärast 19 jaanuari.
---
Elioni mehed käisid ise asja kohapeal mõõtmas.
Siputasid paar tundi ja nentisid fakti, et mida pole seda pole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.01.2015 21:43:39
|
|
|
huvitav mida selle antenniga peale hakata, kui on selgelt kirjas, et maht on väike ja see saab nagunii täis, kas see juhtub antenniga nüüd täna või ilma antennita homme pole ju absoluutselt vahet.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
01.02.2015 14:13:38
|
|
|
mh...
| tsitaat: |
| Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette |
täna on juba 1 veebruar.
kas see ongi siis kogu Kuusalu masti võimekus, kuhu mul on suundantenn suunatud?
või ehk IT mehed alles magavad, ikkagi ju pühapäev
samas... uut hinda hakatakse kohe esimeset päevast võtma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|