Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
carlosii
HV vaatleja
carlosii

liitunud: 01.03.2010




sõnum 31.12.2014 13:02:29 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLF6-XSUP-1WG7-AME9

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLPH-7GMU-OZCD-A2KM

IvarV kirjutas:
Mis mailboxde-s description of goodsi alla panna tuleks?

Mina panin "Electronic device"
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motary
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 15:17:44 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLAX-VA3V-RMED-YCA4

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLKK-OPMB-AY25-5CJK

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLY5-2GWU-YD6U-EJ6T
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 02.01.2015 09:20:37 vasta tsitaadiga

Kellelgi invitet jagada?

PM

Aitäh.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttjkstn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008




sõnum 02.01.2015 11:25:42 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLGK-BLL1-OEYO-RCPI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 13:43:00 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLPP-JNQ0-BH3P-7AA4
https://account.oneplus.net/invite/claim/GLDJ-PT5W-9VBI-CFXT
https://account.oneplus.net/invite/claim/GLCK-PRRY-S9EQ-KE6Y
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 13:48:55 vasta tsitaadiga

Kuidas see Eestisse saatmine käib? Keegi võiks rääkida step by step, mida tegema peaks? icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 13:58:54 vasta tsitaadiga

Teed omale mailboxde.com lehele konto, sealt saad oma isikliku Saksa postiaadressi.
Siis teed oneplus.net lehel registreeringu. Kui on kutse olemas, saad osta. Üks nõks on selles, et lehe all servas pead usa lipule vajutama ja valima õige riigi (Saksa siis näiteks), muidu ei lase ostu teha. Ostes paned siis oma Saksa aadressi. Kui jõuab Saksa, siis sealt saadavad sulle Eestisse edasi.

Kiirem muidugi Soome aadressile osta. Selleks peab sul seal keegi tuttav olema, kes toob siis siia või saadab näiteks Itellaga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:03:54 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl Erik
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2012




sõnum 02.01.2015 22:40:16 vasta tsitaadiga

Keegi tellinud mailboxde-st? Rääkige kogemustest icon_smile.gif
Kui kiiresti jõudis saadetis teieni ning mis transpordiviisi kasutasite?
Endal peaks 5. jaanuariks jõudma saadetis mailboxde-sse ning samal päeval soovin panna asja Eesti poole teele, kas jõuab reedeks kohale?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 03.01.2015 09:05:09 vasta tsitaadiga

Hea teada, et invitesi veel liigub, aga tõesti ei jõua kohe esimesena klikkida icon_smile.gif

Privasse saab ehk keegi lahke saata? Uuendan siis posti, kui olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 09:21:12 vasta tsitaadiga

Karl Erik kirjutas:
Keegi tellinud mailboxde-st? Rääkige kogemustest icon_smile.gif
Kui kiiresti jõudis saadetis teieni ning mis transpordiviisi kasutasite?
Endal peaks 5. jaanuariks jõudma saadetis mailboxde-sse ning samal päeval soovin panna asja Eesti poole teele, kas jõuab reedeks kohale?


Mina valisin sealt UPS Standard, sellega paistab tulema kuskil 9 päeva. Võibolla keegi teab milline valik seal kiirem, sest seal oli palju erinevaid võimalusi.
Aga praegu liigub sellisel tigukiirusel:

tsitaat:
Krosniewice, Poland 03/01/2015 2:03 Departure Scan
Krosniewice, Poland 02/01/2015 17:00 Arrival Scan
Berlin, Germany 02/01/2015 9:30 Departure Scan
Berlin, Germany 30/12/2014 22:45 Arrival Scan
Bautzen, Germany 30/12/2014 19:30 Departure Scan
30/12/2014 18:36 Origin Scan
30/12/2014 14:20 Collection Scan
Germany 30/12/2014 8:25 Order Processed: Ready for UPS
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 10:32:33 tundub sama saadetis olema vasta tsitaadiga

Tundub et sama auto peal minu tellitud telefon : )

tsitaat:
Krosniewice, Poland 03/01/2015 2:03 Väljumisel skaneerimine
Krosniewice, Poland 02/01/2015 16:00 Saabumisel skaneerimine
Berlin, Germany 02/01/2015 10:00 Väljumisel skaneerimine
Berlin, Germany 30/12/2014 22:45 Saabumisel skaneerimine
Bautzen, Germany 30/12/2014 19:30 Väljumisel skaneerimine
30/12/2014 18:32 Päritolu skaneerimine
30/12/2014 14:20 Pealekorjel skaneerimine
Germany 30/12/2014 8:25 Tellimus töödeldud: UPSi jaoks valmis
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 03.01.2015 12:11:40 vasta tsitaadiga

Tulemuseks siis see, et OPO support tegi Teamvieweri vahendusel Pekingi ajatsooni tööajal telefoni uue flashimise, minu arusaamist mööda sama, viimase versiooniga. Kuna probleem ei kadunud, siis kinnitati RMA taotlus. Hetkel RMA taotlust kinnitades aksepteeris telefoni üleskorjamiseks Eesti aadressi. Loodan, et saab selle neile lihtsalt tagastada ja uue telefoni saadavad samuti siia.


daddo kirjutas:
xman2009 kirjutas:
Oman kahte OPO't ning kuulen esimest korda sellisest probleemist.


Õnneks pole ma vist üksi, aga kahjuks tundub, et probleem on juba pikemalt üleval ja pole eriti tõsist suhtumist kaasa toonud. Jama on seegi, et pole veel selget ühist nimetajat nende vahel telefonide, kel see probleem esineb, vahel leitud/teadvustatud.

https://forums.oneplus.net/threads/problem-with-microphone.148838/

https://forums.oneplus.net/threads/microphone-problem.91832/

Asi ei tundu olevat rauas, kuna kuulasin ühe call recorderi poolt salvestatud kõnedes (mida teine pool väidetavalt) ei kuulnud üldse hästi, oli ideaalne. Samuti viitab tarkvaralisele probleemile see, et ka probleemse kõne kestel, lülitades sisse speakeri, hakkab teine pool väidetavalt paremini kuulma.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 12:31:32 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Teed omale mailboxde.com lehele konto, sealt saad oma isikliku Saksa postiaadressi.
Siis teed oneplus.net lehel registreeringu. Kui on kutse olemas, saad osta. Üks nõks on selles, et lehe all servas pead usa lipule vajutama ja valima õige riigi (Saksa siis näiteks), muidu ei lase ostu teha. Ostes paned siis oma Saksa aadressi. Kui jõuab Saksa, siis sealt saadavad sulle Eestisse edasi.

Kiirem muidugi Soome aadressile osta. Selleks peab sul seal keegi tuttav olema, kes toob siis siia või saadab näiteks Itellaga.


Kuidas muidu Saksa tolliga on? Võib muretult läbi mailbox.com muud hiina elektroonikat tellida?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 13:32:24 vasta tsitaadiga

Eks mõni targem kommenteerib, palju need Saksa tollimaksud on, nagu ma aru olen saanud, siis nendega tegeleb mailboxde ise. Oneplus tuleb UK vahelaost, sellepärast makse ei lisandu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 21:22:20 vasta tsitaadiga

Kui palju see kogu lõbu maksma läheb, kui võtta 64GB versioon ja läbi Saksa siia saata?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 22:55:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui palju see kogu lõbu maksma läheb, kui võtta 64GB versioon ja läbi Saksa siia saata?


minu läheb/läks...
1.SEB virtualkaarti tegemine 0,64.-
2. Paypalis kaarti andmete uuendamine 1,00.- see kantakse arvele hiljem tagasi
3. telefon koos saatmisega mailboxde-sse 318,99.-
5. saatmine mailboxde.com-ist..veel ei tea , kuid kirjutavad et 17,- millegagi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 01:16:12 vasta tsitaadiga

Ja telefon on seda raha väärt?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jynger
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 02:49:05 vasta tsitaadiga

Teised telefonid on ju kallimad.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 12:29:46 vasta tsitaadiga

Minul läks kokku 341,45€

Telefon - 299€
Express saatmine - 23,99€ (oleks võinud vabalt tavalise võtta, oli vist 19,99€)
Mailboxde saatmine - 18,46€

Ja kas ta seda väärt on? No andmed on ju võrreldes pea 3x kallima iphone 6+-ga vinged:

Quad-core 2.5 GHz vs. Dual-core 1.4 GHz
3100mAh aku vs. 2915mAh
5,5" ekraan mõlemil
3GB RAM vs. 1GB
13MP tagakaamera + 5MP esikaamera vs. 8MP ja 1,2MP
jne


Vaid Nexus 6 tundub vingem olema oma 5.96" ekraaniga, 3220mAh akuga, Quad-core 2.7 GHz prosega. Ainuke asi, mis sellel kahvem on - esikaamera 2MP.
Aga maksab viimane vist midagi alates 700+€

Tegelikult on Oneplusil veel rohkelt konkurente:
Micromax YU Yureka
Xiaomi MI 4
Meizu Mx4 Pro
Oppo Find 7
Auxus One
LG G3
Asus Zoom (4GB RAM!)
Huawei Honor 6 Plus


viimati muutis Ricard 07.01.2015 20:09:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.01.2015 01:02:42 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ja telefon on seda raha väärt?


Jep. Mul opo septembrist saati, olen igati rahul. Isegi sellega, et ta nii suur on.

Kui keegi mõtleb, et mis lisasid võtta, siis flip cover minu arust väga hea: hoiab telefoni kriimuvaba. Samuti, kui klapi lahti teed lööb ekraani sisse, ja kinni pannes välja. Ja näeb väga šikk välja, nagu ärimees oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melsport
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2015




sõnum 05.01.2015 09:35:24 Tele2 4G Oneplus vasta tsitaadiga

xman2009 kirjutas:
m1 kirjutas:
Jah on küll 4G probleeme.
Mul on Tele2 4G pakett, varem oli tallinnas mitmes kohas LTE märk näha, aga viimasel ajal ei ole märganud enam.
On sellele mingi lahendus?


Olen ka viimasel ajal tähele pannud, et ennem oli kodus LTE aga nüüd pidevalt H.


Mul samuti Tele2 4G kadunud. Viga ei saa olla selles, et Tele2 on oma pakette muutnud, sest LG telefonis sama SIM kaardiga ühendas 4G kohe ära. Panin oma Oneplusil 4G Switcheris valiku "LTE Only" ja LTE Discovery näitab korraliku 4G signaali aga miskipärast ära ei ühenda ja kui panna "LTE/GSM auto (PRL)" siis ühendab ikkagi ainult H või H+. Kahtlustan, et midagi on vahepeal välja tulnud tulnud One plusi poolse softiuuenduse käigus juhtunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 10:36:03 vasta tsitaadiga

On sellel ka juba Lollypop või eelmine KitKat 4.4.4?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jynger
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 12:13:17 vasta tsitaadiga

2 kutset pakkuda, 64 GB Sandstone Black 6 päeva kehtivad...
https://account.oneplus.net/invite/claim/GLOX-2ODB-NUDW-13MZ
https://account.oneplus.net/invite/claim/GLIA-EIT5-XJF7-U3QR
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HerrErx
HV kasutaja
HerrErx

liitunud: 26.07.2006




sõnum 05.01.2015 14:13:13 vasta tsitaadiga

Saadeti ka mulle täna kutseid. 3 tükki saadaval, kehtivad 6 päeva.
Kellel soovi, siis pm.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 05.01.2015 14:52:38 Re: Tele2 4G Oneplus vasta tsitaadiga

melsport kirjutas:

Mul samuti Tele2 4G kadunud. Viga ei saa olla selles, et Tele2 on oma pakette muutnud, sest LG telefonis sama SIM kaardiga ühendas 4G kohe ära. Panin oma Oneplusil 4G Switcheris valiku "LTE Only" ja LTE Discovery näitab korraliku 4G signaali aga miskipärast ära ei ühenda ja kui panna "LTE/GSM auto (PRL)" siis ühendab ikkagi ainult H või H+. Kahtlustan, et midagi on vahepeal välja tulnud tulnud One plusi poolse softiuuenduse käigus juhtunud.


Sain tele2-st teada et nad on oma võrgu-uuenduste käigus 2600mhz sageduse kinni pannud ja 800 mhz kasutusele võtnud. Aga seda viimast Oneplus ei toeta.
Tegelikult peaks linnades 2100 mhz ka töötama, aga millegipärast sinna võrku telefon ei lähe.

Igatahes ise kolin EMT-sse, seal LTE toimib.
Paistab et see 800mhz puudumine on järjest olulisem puudujääk. Eelinfo põhjal ei toeta Oneplus Two ka seda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 16:37:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks siia näiteks küsiltluse tekitada, palju OnePlus One'e Eestis on juba ? Endal olemas ja väga rahul seadmega.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 16:44:19 vasta tsitaadiga

Kas Elisal on see 2600mhz võrk? Ise olen töömobiiliga Elisas ja teine isiklik number on Tele2's... oli plaanis see Oneplus One soetada, kuid hetkel tekivad kõhklused...
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 05.01.2015 18:33:06 vasta tsitaadiga

MadisN kirjutas:
Kas keegi saaks siia näiteks küsiltluse tekitada, palju OnePlus One'e Eestis on juba ? Endal olemas ja väga rahul seadmega.

Vaevalt, et kõik 1+1 omanikud siin foorumis pesitsevad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billabonge
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2015




sõnum 05.01.2015 21:09:00 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi palun saadaks mulle ühe kutse, et telefoni soetada ning võimalus sellise, et saaks valget värvi

Ette tänades,
Kasutaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 06.01.2015 07:51:38 vasta tsitaadiga

See on väga tore, et üks päev vanad kasutajad siin invite´sid küsivad, aga siiski-siiski, ootan ikka veel kutset icon_smile.gif

Avalikele siin ei hakka hammas peale, st. lähima 50km raadiuses on ainult ühes kohas levi mul.

/kutse olemas


viimati muutis Tanel^ 07.01.2015 08:01:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 06.01.2015 09:35:52 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/uusim-android-hiina-ime-lollipop-oneplusi-nutitelefonil-one?id=70488275
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c981890
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 11:40:03 vasta tsitaadiga

Meil kutsega tuli, kuid dashboardil ei näita. Ei oska värvust ja mahtu öelda.

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLAA-44CQ-GV70-BJPU
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billabonge
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2015




sõnum 06.01.2015 23:43:23 vasta tsitaadiga

Oleks ühte kutset siis veel vaja, kas saaks keegi saata palun?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 08:09:42 vasta tsitaadiga

c981890 kirjutas:
Meil kutsega tuli, kuid dashboardil ei näita. Ei oska värvust ja mahtu öelda.

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLAA-44CQ-GV70-BJPU

Suhteliselt kindel, et Sandstone ja 64gb
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Almarv
HV vaatleja
Almarv

liitunud: 10.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 08:28:40 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
http://forte.delfi.ee/news/digi/uusim-android-hiina-ime-lollipop-oneplusi-nutitelefonil-one?id=70488275


XDA-s on ammu custom romid asjad olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 08:47:19 vasta tsitaadiga

Kas meilboxde-st teele pandud pakki UPS standard, ei saagi jälgida?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 13:51:02 vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Kas meilboxde-st teele pandud pakki UPS standard, ei saagi jälgida?


Saab küll.

Minu oma istub praeguse seisuga Tallinnas. Scheduled Delivery:
Thursday, 08/01/2015, By End of Day
Teekond on selline:
tsitaat:
Tallinn, Estonia 07/01/2015 8:00 Destination Scan
07/01/2015 7:00 Arrival Scan
Riga, Latvia 07/01/2015 0:24 Departure Scan
Riga, Latvia 06/01/2015 22:08 Arrival Scan
Karmelava, Lithuania 06/01/2015 19:30 Departure Scan
06/01/2015 7:12 Arrival Scan
Wolka Kosowska, Poland 05/01/2015 21:30 Departure Scan
05/01/2015 5:00 Arrival Scan
Krosniewice, Poland 03/01/2015 2:03 Departure Scan
Krosniewice, Poland 02/01/2015 17:00 Arrival Scan
Berlin, Germany 02/01/2015 9:30 Departure Scan
Berlin, Germany 30/12/2014 22:45 Arrival Scan
Bautzen, Germany 30/12/2014 19:30 Departure Scan
30/12/2014 18:36 Origin Scan
30/12/2014 14:20 Collection Scan
Germany 30/12/2014 8:25 Order Processed: Ready for UPS
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 15:06:27 vasta tsitaadiga

Pakkuda Oneplus One - 64 GB Sandstone Black kutseid (3 tk). Aega 6 päeva!
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 17:37:37 vasta tsitaadiga

arvustus sai ilmutatud http://majandus24.postimees.ee/3048089/telefonitest-defitsiitne-hiina-ime-oneplus-one
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shifty
HV kasutaja
shifty

liitunud: 08.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 17:42:50 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on ka kogemusi telefoniga Elisa võrgus? Tahaks just teada, kuidas 4G data sellel telefonil töötab Elisa võrgus, kuna viimasel vist enamus 4g nüüd 800 sagedusel (ka linnas), mis aga sellel tel puudub. Kas on kogemusi kellelgi, kas 4g levi on siis kehv elisa võrgus? Muidu ostaks kohe selle telefoni, aga see 800 sageduse puudumine teeb veidi muret.

viimati muutis shifty 07.01.2015 17:55:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nilrac
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 07.01.2015 17:46:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi lahke inimene saab kutset jagada siis paluks ka ühe.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 19:04:59 vasta tsitaadiga

Markasin, et nighty builde enam ei naita uuenduste all. CM11 siis, non-S.
Tea kas valmistuvad M12 snapshot ehk Lollipop reliisiks? Pidi ju jaanuaris tulema.

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 19:08:40 vasta tsitaadiga

Eile tuli alles esimene CM12 nightly, Milestone release'ni läheb veel ikka aega.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 19:27:55 vasta tsitaadiga

prtv, tjah, ajasin segi, baconile ei tulnudki M12 valja.
http://www.cyanogenmod.org/blog/cyanogenmod-11-m12
https://download.cyanogenmod.org/?type=snapshot
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R.K
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 22:22:21 vasta tsitaadiga

Kes soovib ühte kutset, siis pm. 64gb sandstone. - läinud

viimati muutis R.K 11.01.2015 15:23:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Almarv
HV vaatleja
Almarv

liitunud: 10.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 00:17:32 vasta tsitaadiga

shifty kirjutas:
kas kellelgi on ka kogemusi telefoniga Elisa võrgus? Tahaks just teada, kuidas 4G data sellel telefonil töötab Elisa võrgus, kuna viimasel vist enamus 4g nüüd 800 sagedusel (ka linnas), mis aga sellel tel puudub. Kas on kogemusi kellelgi, kas 4g levi on siis kehv elisa võrgus? Muidu ostaks kohe selle telefoni, aga see 800 sageduse puudumine teeb veidi muret.


Linnas sees on noprobs. Full 4g forcitud ja igalpool tlnas pmst olemas. Linnast väljas on veits halvem muidugi, aga siiamaani alati hakkama saanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 08.01.2015 10:17:41 vasta tsitaadiga

Tellitud ja jälgin teemat.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 12:45:47 vasta tsitaadiga

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLMM-AFJO-KYHU-L5AU
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klentam
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 14:46:31 vasta tsitaadiga

Tere,

Kui keegi saaks 64gb mustale kutse saata oleksin väga tänulik!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.