Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:31:06 vasta tsitaadiga

hea tootenimi - voodi Jubee icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:32:14 vasta tsitaadiga

Kaarel, kas sa sellise voodi jaoks juba natuke suur ei ole?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:36:54 vasta tsitaadiga

võid täitsa maha rahuneda, jäi ON24 viimasest uudiskirjast silma, ei muud.
kuigi mõõtude poolest isegi mahuks sinna magama küll eusa_think.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.12.2014 11:39:01 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/3039819/poevargusega-vahele-jaanud-kultuuriministeeriumi-asekantsler-astus-tagasi
Poevargusega vahele jäänud kultuuriministeeriumi asekantsler astus tagasi

icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 12:08:07 vasta tsitaadiga

palk nii väike, tuleb jäätist ja päikesekreemi varastada. Mart Laaril oli kunagi ammu-ammu, peaministri ametis vist oli, ju lastele banaani ostmisega ka probleeme (varastama päris ei läinud siiski).
ega muud moodi nii madala palgaga ära ei elagi...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 12:14:28 vasta tsitaadiga

kleptomaan ilmselt
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 12:42:52 vasta tsitaadiga

Jajah, kihlvedu mai ääs icon_lol.gif
Ma küll eluga riskima ei hakkaks kihlveo pärast, pm lennutas end pellerist alla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.12.2014 12:46:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 30.12.2014 12:43:50 vasta tsitaadiga

Tüübil 3400.- Brutopalk, palju makse peab maksma, et selline 1kuu riigitöötaja palk väljamaksta...
http://www.reform.ee/ru/node/71332
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.12.2014 21:31:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Poevargusega vahele jäänud Savisaar on vihane


politsei alustas poe suhtes kriminaalmenetluse,
Tln linnapeal oleks asi palju kergem ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 14:29:48 vasta tsitaadiga

Helistab loppkasutaja mingist N firmast meie lvl1 IT Helldeski. Tema DeskDrawer olevat "stuck". Voetakse esmased detailid ja lubatakse tagasi helistada. Meie lvl1 engineer uurib olemasolevat dokumentatasiooni ja ticket history-t antud firma kohta, kuid ei leia midagi antud appi kohta. Helistab tagasi ja siis selgub... et tal oligi reaalselt laua sahtel kinni jaanud.

- Why on earth you called IT Helpdesk about this?
- You mean you guys don't look after such issues?
- ...


Srs. 2015 algas huumoriga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 14:33:40 vasta tsitaadiga

Facility management on tihti IT all ehk sama first line
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 14:34:46 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Helistab loppkasutaja mingist N firmast meie lvl1 IT Helldeski. ...


Ega see ka halb nali/eksitus pole;)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:38:59 vasta tsitaadiga

Ei ole ühtegi normaalset väljaannet. Kõik toodavad mingit pa5ka.
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/lennujaama-tankija-paljastas-ulemaailmse-vandenou?id=70404623
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:42:50 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ei ole ühtegi normaalset väljaannet. Kõik toodavad mingit pa5ka.
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/lennujaama-tankija-paljastas-ulemaailmse-vandenou?id=70404623

Haha, tankmise ajal hakkasid kerosiiniaurud vist moistusele.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:46:36 vasta tsitaadiga

1. aprill on veel kaugel. Kas see artikkel Kranaadis ei peaks olema?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:49:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
1. aprill on veel kaugel. Kas see artikkel Kranaadis ei peaks olema?


tsitaat:
Eesti Ekspressi vandenõuteooriate toimkond
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 15:53:19 vasta tsitaadiga

Ikkagi. Päevauudiste all?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 02.01.2015 15:56:49 vasta tsitaadiga

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/lennujaama-tankija-paljastas-ulemaailmse-vandenou?id=70404623&page=3 kirjutas:

Märkus. Käesolev lugu on väljamõeldis, välja arvatud need osad, mis seda ei ole.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 16:30:55 vasta tsitaadiga

Plot twist: Ekspress avaldas loo esialgselt tõe pähe ja hiljem kui sai ämbrist aru lisas, et tegu siiski naljaga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 16:38:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Plot twist: Ekspress avaldas loo esialgselt tõe pähe ja hiljem kui sai ämbrist aru lisas, et tegu siiski naljaga.

See on vandenõuteooria vandenõuteooriast icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 17:01:05 vasta tsitaadiga

Helistas klient poodi murega, lubasin kliendile, et uurin laost järgi, mis tema tellimusega on ja panin ta numbri paberile kirja. Helistasin siis lattu, sain info kätte, helistasin kliendile tagasi, andsin info edasi. Ja siis kliendil oli üks küsimus veel, millele ma vastust ei teadnud ja lubasin uuesti tagasi helistada. Kogemata ja mõtlematusest valisin lao numbri asemel kliendi telefoninumbri ja alustasin kõne lausega "Kuuled kukk üks küsimus veel" (kuna laomees sõber ja aeg-ajalt ikka selline kõneviis.) Pidin maaalla vajuma häbist, kui teiselpool toru oli mu klient icon_redface.gif icon_redface.gif icon_eek.gif . Õnneks oli väga mõistlik inimene ja saime naerda mõlemad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.01.2015 17:07:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Plot twist: Ekspress avaldas loo esialgselt tõe pähe ja hiljem kui sai ämbrist aru lisas, et tegu siiski naljaga.

Mismõttes? Paberlehes?
Mõtlev inimene saab niigi aru, et tegu on naljaga.
Vanasti oli Ekspressis taolisi artikleid tihedamini. Muhe lugemine. Pärast hea linnapealt kuulda tõsiseid arutelusid antud teemal.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 17:19:26 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Ei ole ühtegi normaalset väljaannet. Kõik toodavad mingit pa5ka.
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/lennujaama-tankija-paljastas-ulemaailmse-vandenou?id=70404623
Selline jura toodab klikke ju icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 17:57:31 vasta tsitaadiga

Mis tasulisele lehele peamine - toob maksvaid kliente icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 18:01:06 vasta tsitaadiga

see artikkel nüüd küll kedagi ei meelita. pigem aastalõpu rihma lõdvakslaskmine.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 18:17:21 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
see artikkel nüüd küll kedagi ei meelita. pigem aastalõpu rihma lõdvakslaskmine.
Mike ei meelita, vaata palju kajastust juba HV-s saab. Toob toob nii mis mühiseb
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 20:16:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.01.2015 21:34:26 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
SKG kirjutas:
Plot twist: Ekspress avaldas loo esialgselt tõe pähe ja hiljem kui sai ämbrist aru lisas, et tegu siiski naljaga.

Mismõttes? Paberlehes?
Mõtlev inimene saab niigi aru, et tegu on naljaga.
Vanasti oli Ekspressis taolisi artikleid tihedamini. Muhe lugemine. Pärast hea linnapealt kuulda tõsiseid arutelusid antud teemal.


Ei olnud tõepähe. Juba paberlehes oli, et vandenõuosakond autoriks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 23:57:19 vasta tsitaadiga

Alates 18:30 icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 00:24:53 vasta tsitaadiga

Täitsa haige saade icon_lol.gif

Need ei ole normaalsed, mingi valitud näod saates?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.01.2015 00:33:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Täitsa haige saade icon_lol.gif


sealt leidsin selle saate paroodia ka - Reisiraadio
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 03.01.2015 01:59:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Alates 18:30 icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See Saagim on ka ikka paras... doh.gif

Ma ei viitsinud kogu seda jura vaadata ja kerisin lõppu, et näha lõpplahendust - Saagim:
"vääu, Võru! Tamula hotelli romantikapakett!" (auhind võitjatele)
milline imeline reis tõesti...Võrru icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.01.2015 02:04:13 vasta tsitaadiga

Eurotripi asemel Estotrip icon_lol.gif
uus movie
selliste klounidega ei saa reis igav olla ju
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 02:18:07 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Alates 18:30 icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See Saagim on ka ikka paras... doh.gif

Ma ei viitsinud kogu seda jura vaadata ja kerisin lõppu, et näha lõpplahendust - Saagim:
"vääu, Võru! Tamula hotelli romantikapakett!" (auhind võitjatele)
milline imeline reis tõesti...Võrru icon_lol.gif


Antud juhul polnud nali ei Saagimis ega lõpplahenduses vaid selles kui ajuvabasid ja mittemidagiütlevaid vastuseid mõni anda suudab ehk soovitan sealt koha pealt vaatama hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 02:31:01 vasta tsitaadiga

Eriti see kolmas tüüp, kes jätab lause lõppu sellise cliffhangeri, et ei saagi aru kas tahab veel midagi öelda või mitte. Et kas ongi selline loll vastus või keerutab ikka lõpuks midagi tarka ka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 02:42:07 vasta tsitaadiga

Vaene naine icon_neutral.gif
Peale esimest vastust oli juba teada, et võtab esimese icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 05:22:56 vasta tsitaadiga

Kas tõesti edevus nii suur, et sellisesse saatesse minna. Trip.ee-st saab omale vabalt reisikaaslase ja paremini eelnevalt tutvuda. Jeez.. Peab ikka desperate olema.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:11:09 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma tean nii seda tüdrukut, kui seda tema väljavalitut. Paras paar sai kokku. icon_lol.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:20:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas tõesti edevus nii suur, et sellisesse saatesse minna. Trip.ee-st saab omale vabalt reisikaaslase ja paremini eelnevalt tutvuda. Jeez.. Peab ikka desperate olema.



Tasuta reis ju icon_lol.gif


Kõva üritus, nr2 pani parimad mustad teksad ja veninud kaelusega adidase t-särgi telesaatesse selga icon_biggrin.gif


ROFL @NR3... "lõbus töö" "saab maanteel kimada või põllule keerata"
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:21:23 vasta tsitaadiga

millal järgmine saade on?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:23:56 vasta tsitaadiga

hahaha, see nr3 on nii epic... jookseb koguaeg kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:26:11 vasta tsitaadiga

ranel, mis nende "vigastused" siis on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:27:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
millal järgmine saade on?

Täna 19:25

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.01.2015 14:28:31 vasta tsitaadiga

Esimene oli vist ainukesena vabatahtlikult tulnud, teised korjati sunniviisiliselt TTV vaatajaskonna hulgast kokku icon_lol.gif icon_lol.gif

"kõik on raske" icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:31:40 vasta tsitaadiga

ohjummel...milleks selliseid saateid üldse tehakse ja veel eesotsas ajusaagim...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:32:07 vasta tsitaadiga

Et meiesugused saaksid vaadata ja enesehinngangut upitada
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.01.2015 14:33:48 vasta tsitaadiga

"Auto on 10a pärast uunikum" icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 14:39:31 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
hahaha, see nr3 on nii epic... jookseb koguaeg kokku icon_lol.gif

see võis olla kõige lõunapoolseim ttv püsifänn icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 03.01.2015 15:38:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 15:18:10 vasta tsitaadiga

Käisin selle kolmandaga ühes koolis ja oligi selline robot, millel väga kehva tarkvara peal.Ta õppis siis autoremondi lukksepaks.

Super AMOLED kirjutas:
hahaha, see nr3 on nii epic... jookseb koguaeg kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 15:45:13 vasta tsitaadiga

Debugidavaja veits
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.