|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas mängid Hearthstone'i? |
| Jah |
|
62% |
[ 5 ] |
| Ei |
|
37% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 8 |
|
| autor |
|
Maksud
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2010
|
11.12.2014 03:21:46
|
|
|
Tervitused Eesti Hearthstone huvilistele!
Sellel reedel, 12.12.2014 toimub järjekordne AG Hearthstone turniir! Tegemist on neljanda ladderi turniiriga.
Reeglid on samad, 2 väikest muudatust ainult: Seekord ei tohi mängu ajal decki vahetada ning võitja peab saatma peale turniiri lõppu oma deckidest turniiri korraldajale pildid.
Turniiri link: http://ag.sulane.net/?page=tournaments&id=4
Eelmine kord tuli kokku 17 inimest. REKORD!
Võitjaks osutus Money, kes nüüd juhib ka ladderit(www.ag.sulane.net/?page=hsladder). Teiseks jäi ozkarhiir(3) ning kolmandaks Apexample(6).
Turniir toimub 12.12.2014, kell 19:30 - Check-in pool tundi varem. TOP 10 saavad 1-10 punkti, mis lisanduvad ladderisse.
NÄEME REEDEL!
Esimene Eesti Hearthstone turniir peale GvG launchi, loodame et näeme midagi uut ja huvitavat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2014 10:21:16
|
|
|
Praegu on areeni päris huvitav teha. Kuidagi eriti lihtsalt tulevad võidud kätte. NIi palju kulda praegu, et saakski jääda areeni mängima, aga ei viitsi nii pikalt Kaardipakke ka kulla eest osta ei raatsi. Eks puhkusel kui rohkem aega, siis kulda põletama minna.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
11.12.2014 14:43:45
|
|
|
njah... mul täna null päev.. 3x 0-3 kaotused ainult.
| raitl kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
flake, mul samuti - kahjuks 'murica serveris Ei kannatanud EU reliisi ära oodata ja tegin sinna värske konto |
Täpsustuseks mainin, et nimetet Legendary tuli ühest nendest tasuta antud kolmest pakist  |
mul ka
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krink
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2012
|
11.12.2014 15:06:30
|
|
|
| peab tõdema et nende tasuta pakkidega sai omajagu õnne ära kasutatud, sain siis 3 regiooni, ehk 9 paki peale kokku 3 lege, millest 1 kuldne
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
11.12.2014 16:20:35
|
|
|
| ot: |
| Tunne, et kõik said sellest kolmest tasuta pakist ühe legendary |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.12.2014 16:33:39
|
|
|
| mina ei saanud, ainult 3 sinist 3 paki peale kokku.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
11.12.2014 16:34:59
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| ot: |
| Tunne, et kõik said sellest kolmest tasuta pakist ühe legendary |
|
Ei
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
11.12.2014 16:37:04
|
|
|
ok, siis ma olin vist üks õnnelikest . Lihtsalt jäi silma, et paljud mainisid seda.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002

|
11.12.2014 16:39:39
|
|
|
| Ei tulnud ka mul tasuta pakkidest midagi.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo29
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
11.12.2014 16:48:06
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Ei tulnud ka mul tasuta pakkidest midagi. |
this
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002

|
17.12.2014 16:11:36
|
|
|
Eile öösel hakkas levima.
Ekraan peab 6" olema, ent sellest kitsendusest pidavat üsnagi edukalt mööda saama. Ise küll proovinud veel pole.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
17.12.2014 16:37:36
|
|
|
| tablet z'i peal toimis suht kiirelt, hiire taha ühendab, siis mängi nagu pc'l...kuigi ei saa kaartidele clickata, peab nö. lohistama. samuti peab animatsioonid ära ootama, päris nii kiirelt ei saa attackida kui arvutil, mis teeb terve lauaga ründamise suht tüütuks...aga muidu 5+
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
17.12.2014 17:17:04
|
|
|
Proovisin ka, telefon on Samsung Galaxy S5, töötab laitmatult
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.12.2014 17:20:23
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
Proovisin ka, telefon on Samsung Galaxy S5, töötab laitmatult  |
HTC m7 peal sain ka käima, töötsa mängitavalt, oli näha, et fps siiski polnud nii hea kui peaks (vb masinale restart vms aitaks). Samas pilt jube väike sellle mobiili peal, ei viitsi hakata silmi väsitama. Lisaks jäi silma, et mingil põhjusel ei lasknud mul usa regiooni sisse logida (kus põhikonto, aasia ja eu lasi).
Kui aus olla, siis ma olen natuke sellles androidi versioonis pettunud. Oleks saanud parema pordi teha, aga noh... ega eriti vahet pole. Arvutil parem mängida niikuinii
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
17.12.2014 23:27:54
|
|
|
njah... arenal pole lihtsalt õnne ei card drawi ega mänguga... järjest 0-3 või 1-3 peksasaamised. kuld ka nullis nüüd jälle ...
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksud
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2010
|
20.12.2014 11:43:34
|
|
|
Hei Hearthstone sõbrad!
On aeg järgmiseks Hearthstone lahinguks!
Seekord teeme turniiri laupäeva õhtul. EHK TÄNA!
19:30 20.12.2014, registreerumine lõpeb pool tundi varem, peale seda algab check-in.
Registreerumine ja rohkem infot siin: http://www.ag.sulane.net/?page=tournaments&id=5
Edu laupäeval!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
24.12.2014 10:53:04
|
|
|
Õnnestus v-o7-tr-on kätte saada.
Rogue conceal on suuresti abiks
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.12.2014 06:03:47
|
|
|
Mõtlesin, et mängiks siis üle pika aja.. viimati mingi aasta alguses?
Kõik on tore kuni jõuad Rank 18 peale... noo tõsiselt, kas Blizzard ei oska absoluutselt balanseerida enam?
KÕIK vastased on kas PRIEST või MAGE... mitte kedagi muud Kuidas seda mõista? Algajatele vaid viable need kaks ning mitte midagi muud?
Kõige naljakam on muidugi see, et nii kui üks neist tuleb TEAD TÄPSELT ära mida nad mängima hakkavad ja keda neil vaja on... peale seda on lihtsalt lucki mäng, kes ennem õiged kaardid välja tirib või siis mõni tibla kuskilt Yasera vms saanud omale
Kurat võtaks, Arena on fun aga sinna saamiseks 150 kulda teenib teosammul.
Ehk siis... balancing, ever heard of it Blizzard?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
29.12.2014 11:51:20
|
|
|
| Siis tee deck, mis counterib Priesti v maget, mitte ära nuta siin.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
29.12.2014 12:22:42
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Mõtlesin, et mängiks siis üle pika aja.. viimati mingi aasta alguses?
Kõik on tore kuni jõuad Rank 18 peale... noo tõsiselt, kas Blizzard ei oska absoluutselt balanseerida enam?
KÕIK vastased on kas PRIEST või MAGE... mitte kedagi muud Kuidas seda mõista? Algajatele vaid viable need kaks ning mitte midagi muud?
Kõige naljakam on muidugi see, et nii kui üks neist tuleb TEAD TÄPSELT ära mida nad mängima hakkavad ja keda neil vaja on... peale seda on lihtsalt lucki mäng, kes ennem õiged kaardid välja tirib või siis mõni tibla kuskilt Yasera vms saanud omale
Kurat võtaks, Arena on fun aga sinna saamiseks 150 kulda teenib teosammul.
Ehk siis... balancing, ever heard of it Blizzard? |
Balancing ongi see, et kui sa kogu aeg ühte decki laod mängida, siis saad vastasteks ühte decki/chari kasutavad mängijad. tee omale 2-3 eri chari ja roteeri decke, saad ka erinevaid vastaseid ja näed rohkem. Ma ise küll ränk 14-st ei ole väga kõrgemale püüdinud (vb ka seetõttu et ei mängi preconstructed decke, vb seetõttu, et ei ole skilli), aga kuni 17-ni on suht mudarank nagunii. Seal peaks hea deckiga kõigist üle sõitma, piisab kui suudad aeg-ajalt 3-4seid winstreake teha.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeso
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2011
|
29.12.2014 12:35:19
|
|
|
| Minu kogemus on pigem selline: ranked - zoo või hunter. Arena - paladin, mage.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2014 15:19:04
|
|
|
ma hulbin oma deckidega seal 20-18 vahepeal pidevalt.. katsetan eri combosid ja decke. viimasel ajal rohkem arena jaoks kulda grindinud. eile jäi 3-3 roguega mängides.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.12.2014 16:28:02
|
|
|
| HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
29.12.2014 18:52:13
|
|
|
| Üldiselt jah, kui mängida veidikene mõistad, siis suht enamvähem iga deckiga saab kergesti rank8-11 kanti välja ning seal jooksed seina.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buld00zer
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2014
|
29.12.2014 21:13:31
|
|
|
Sain nüüd see kuu ka Legend ranki. Viimased paar ranki võttis küll natuke aega, kuid kui juba korra Legendi sisse saada, siis sealt enam välja langeda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2014 01:59:54
|
|
|
Rõõm ja kurbus käivad ikka käsikäes.
Arena viimane lahing, olen valmis vastasele lethalit tegema (mängisin Paladiniga), aga selle asemel et enda Boulderfist Ogrele 4/4 anda, libises hiir veidi kaugele ja vastase Ironbark protector sai omale statsideks 8/8 + 4/4 =12/12. Minu lethali tegemisest sai hoopis mulle lethali andmine. Siiamaani enda peale tige selle pärast
Samas, järgmine matš constructed ladderis.. maag vs. maag. Rappisime üksteist hoolsalt, mina enamuse ajast card disadvantages, kuidagi pean vastu... ja lõpuks peab veidi vedama ka:
Spoiler 
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.12.2014 03:52:33
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga. |
Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
30.12.2014 04:38:11
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga. |
Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks.. |
Siin on asi sinus. Pole mõtet tulla ajama juttu, et teed hunnikus mänge ja igakord on halb draw.
Asi on pigem siis juba halvasti ehitatud deckis.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.12.2014 04:54:43
|
|
|
brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
30.12.2014 07:18:13
|
|
|
| HDTanel, mis tähendab "õigeid kaarte?" Skill peitubki selles, et panna toimima need kaardid, mis sul on, mitte see, et võtad netist mingi decklisti
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
30.12.2014 08:59:01
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist. |
Ära poe kaartide taha, oskused-kogemused on need, mis selle mängu ilu on.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLvEIxIeBRKSjoySmy-oP2xp5e0tbOB2Jz
Ise ei mängi pea üldse constructetit, kuid viimase 2-3 päevaga tegin tavalise Zoo warlock decki ja win rate on 70-80%, rank 9 tuli väga kiiresti. Küllap sealt edasi läheb ka raskemaks, kuid rank ~18 ei ole probleem mingi decki jaoks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
30.12.2014 10:27:51
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga. |
Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks.. |
No aga see kehtib ju kõigile, anna aga õiged kaardid kätte ja probleemid kaovad. Järelikult sul on kehvalt ehitatud deck, kui sa niipalju nendest "õigetest" kaartidest sõltud.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.12.2014 10:43:37
|
|
|
Kõige tavalisemad zoo ja hunter rush deckid on väga odavate kaartide peale üles ehitatud ja nendega jõuab kiirelt kaugele. Lihtsalt harjuta ja ära hala.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2014 13:26:39
|
|
|
enamuse asjast otsustab see kuidas sa oma olemasolevad kaardid suhestuma saad panna omavahel. näiteks undertaker ja igast deathrattle kaardid on väga head hunteril, või maagil igast freeze spellid jne jne. Õigesti need asjad välja käid ja card drawiga veidi joppab, on kõik võidetav.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
30.12.2014 13:27:29
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist. |
Pole ime, et keegi sind ei salli. Su jutt on nii debiilne lihtsalt. Ma ei pea ennast nii heaks mängijaks, kuna ei mängi aktiivselt constructed ja legendary pole olnud (ainult arena), aga isegi mina olen basic deckidega jõudnud rank 5.
Ja kui sul enda jutu järgi skilli on, aga meta kaardid puudu, siis miks mingi 3 arena runi jagu kulda ei kogu? Kui nii hea oled nagu sa väidad, siis arenat peaksid suutma ju kenasti lõputult mängida. Teed mingi 30-50 arena runi ja olemas kaardid decki jaoks. Pakun ikka, et asi on su oskamatuse taga kinni. Pole mõtet mängu süüdistada.
viimati muutis brokenarm 30.12.2014 13:38:09, muudetud 6 korda |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2014 15:15:29
|
|
|
teine oluline asi, mida ma ka ignoreerin kohati: kui sitasti hakkab minema, pane mäng kinni ja tee midagi muud.
Combodest natukene:
Spoiler 
Blessing of Kings & Blessing of MIght & Faceless Manipulator ja vastaspoolelt FLamestrike = 2x 13/4 ründevalmis asjandused.
Moraal tglt selles et ei pea alati neid spell kaarte või damaget vastse peal kasutama, võid ka enda minione buffida kui oled kindel et neist ilma ei jää.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buld00zer
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2014
|
30.12.2014 15:29:48
|
|
|
| Väga lihtsa Shaman deckiga võib kaugele jõuda. Mech mage deck (mis pole kallis) võib kaugele jõuda. Sama ka Ramp Druid (mis tegelikult ei vaja ühtegi Legendaarset kaarti). Kõik ei pea olema Zoo ja Face hunter. Peab oskama lihtsalt valida õiged kaardid, sest kokku saab ju ainult 30 kaarti valida, see-eest heade kaartide valik on väga suur.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
30.12.2014 15:34:17
|
|
|
buld00zer, mul pole hetkel vist ühtegi legendaarset pakkides... kuidagi palju funnim tundub theme deckidega mängida kus enamus kaarte soulbound või lihtsalt konkreetse klassi omad.
Näiteks üks erilistest lemmikutest on Mage Secret deck. Mõnus vastaseid mõistatamismänge mängima sundida.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2014 15:38:01
|
|
|
| raitl kirjutas: |
Näiteks üks erilistest lemmikutest on Mage Secret deck. Mõnus vastaseid mõistatamismänge mängima sundida.  |
Seda peab proovima. Ladusid ainult secreteid täis?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
30.12.2014 18:44:21
|
|
|
flake,
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2014 21:10:32
|
|
|
hea deck. mul muidugi pooled kaardid puudu eks peab ootama sellega. Hetkel viskasin kõik deckid prügikasti endal.. peab midagi huvitavat välja mõtlema. Ladderis ei saanud kuidagi üle 17. Küllap on skill puudulik
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Apexample
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2014
|
31.12.2014 01:38:01
|
|
|
Sai ka jõulude ja uus aasta vahelist perioodi "sisukalt" ära kasutatud ja legend rank ära proovitud. Varem pole selle lõpu grindi (5-lege) jaoks aega + viitsimist eriti olnud, aga mingi umbes 15 mänguline winning streak tegi suht lihtsaks selle, viimased 2 ranki tulid küll raskelt, aga siis oli mott juba nii laes, et puht tahtejõuga sai läbi pressitud.
Pilti kah:
Spoiler 
ja kui kedagi deck list huvitab siis pmst sai sellega 4 kuni lege kõik mängud tehtud (pmst tavaline handlock). Alguses sai natuke ka ühte druidi buildi proovitud, aga see ei tundunud nii võimas:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
31.12.2014 14:59:22
|
|
|
Mängin peaaegu ainult arenat, kuid aegajalt panen constructed decki kokku, et mingi questijupp ära lõpetada vms. Olen siis rank 19 peal, no teeme Druidiga. Mul selline ladna deck, mis kõige vastu midagi suudab panna, vastane maag.
Vot sellist kombinatsiooni lollusest ja maksimaalsest joppamisest pole ma näinud, kui sel tüübil oli. Ma pikalt ei hakka lahti kirjutama, aga peale igatpidi kõige kummalisemaid käike tõmbas mees esiteks Unstable Portaliga välja Toshley http://www.hearthpwn.com/cards/12225-toshley ja järgmisena Leviathani http://www.hearthpwn.com/cards/12290-flame-leviathan. Sinna otsa 2-3 Ragnarose halba rng-d ja oligi tuuga. Täiesti sürr.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksud
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2010
|
06.01.2015 13:55:03
|
|
|
Tervitus Hearthstone fännidele!
Tulin teatama järjekordsest Hearthstone turniirist!
Turniir toimub sellel laupäeval, kell 19:30! Registreeruda tuleb enne kella seitset, sest siis algab check-in.
Reeglid on samad mis alati! Soovitan üle lugeda kui ajadega kursis pole veel.
Registreerumine ja rohkem infot siin: http://www.ag.sulane.net/?page=tournaments&id=6
Uuel aastal uue hooga!
Näeme laupäeval
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.01.2015 01:30:44
|
|
|
Täna tuli 11 võitu ära esimest korda
Kuradi mõnus ikka kui okei deck on. Enamus olid suured minionid ja Druidi specialid. 12 mäng oli aga suht ulme, Rogue vastas kellel esimesed 3 käiku olid kõik perfektsed kaardid pm..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.01.2015 23:56:41
|
|
|
Sai üks aggro hunter netist võetud. 20 pealt 13 peale praegu. Enamik võite alla 10 turni. Winrate 80% kandis
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
16.01.2015 21:26:45
|
|
|
| flake kirjutas: |
| Sai üks aggro hunter netist võetud. 20 pealt 13 peale praegu. Enamik võite alla 10 turni. Winrate 80% kandis |
Tegin endale maagi, suhteliselt aeglase. Kõik peale hunteri ja zoo on võidetavad, kuid need kaks decki võiks ära bännida. Võita on kerge, kuid mängija on ka eluigav. Täpselt sama mängu kulg mängust mängu.
Samas, kui neid kahte ei kohta, siis on lahe. Palju randomnessi on sisse toodud, eriti portali näol, mis muudab iga duelli lõbusaks. Ja just see viimane nüanss ongi imo tähtis.
Kripp oma streamis on samuti arvamusel, et erinevad deckid on see, mis muudab ladderi lahedaks ning proovib erinevaid decke teha/mänigda. Mill druid, mis nüüd küll on populaarsemaks saanud, oli lahe. Handlock, mida on mängitud aasta+ mnjah.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|