Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 11.12.2014 03:21:46 vasta tsitaadiga

Tervitused Eesti Hearthstone huvilistele!
Sellel reedel, 12.12.2014 toimub järjekordne AG Hearthstone turniir! Tegemist on neljanda ladderi turniiriga.
Reeglid on samad, 2 väikest muudatust ainult: Seekord ei tohi mängu ajal decki vahetada ning võitja peab saatma peale turniiri lõppu oma deckidest turniiri korraldajale pildid.
Turniiri link: http://ag.sulane.net/?page=tournaments&id=4

Eelmine kord tuli kokku 17 inimest. REKORD! icon_smile.gif
Võitjaks osutus Money, kes nüüd juhib ka ladderit(www.ag.sulane.net/?page=hsladder). Teiseks jäi ozkarhiir(3) ning kolmandaks Apexample(6).

Turniir toimub 12.12.2014, kell 19:30 - Check-in pool tundi varem. TOP 10 saavad 1-10 punkti, mis lisanduvad ladderisse.
NÄEME REEDEL!
Esimene Eesti Hearthstone turniir peale GvG launchi, loodame et näeme midagi uut ja huvitavat icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 10:21:16 vasta tsitaadiga

Praegu on areeni päris huvitav teha. Kuidagi eriti lihtsalt tulevad võidud kätte. NIi palju kulda praegu, et saakski jääda areeni mängima, aga ei viitsi nii pikalt icon_razz.gif Kaardipakke ka kulla eest osta ei raatsi. Eks puhkusel kui rohkem aega, siis kulda põletama minna.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 14:43:45 vasta tsitaadiga

njah... mul täna null päev.. 3x 0-3 kaotused ainult.

raitl kirjutas:
raitl kirjutas:
flake, mul samuti - kahjuks 'murica serveris icon_lol.gif Ei kannatanud EU reliisi ära oodata ja tegin sinna värske konto


Täpsustuseks mainin, et nimetet Legendary tuli ühest nendest tasuta antud kolmest pakist icon_cool.gif

mul ka icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 11.12.2014 15:06:30 vasta tsitaadiga

peab tõdema et nende tasuta pakkidega sai omajagu õnne ära kasutatud, sain siis 3 regiooni, ehk 9 paki peale kokku 3 lege, millest 1 kuldne
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 16:20:35 vasta tsitaadiga

ot:
Tunne, et kõik said sellest kolmest tasuta pakist ühe legendary

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 16:33:39 vasta tsitaadiga

mina ei saanud, ainult 3 sinist 3 paki peale kokku.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 16:34:59 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ot:
Tunne, et kõik said sellest kolmest tasuta pakist ühe legendary


Ei icon_neutral.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 16:37:04 vasta tsitaadiga

ok, siis ma olin vist üks õnnelikest icon_biggrin.gif . Lihtsalt jäi silma, et paljud mainisid seda.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2014 16:39:39 vasta tsitaadiga

Ei tulnud ka mul tasuta pakkidest midagi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 16:48:06 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ei tulnud ka mul tasuta pakkidest midagi.


this

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 16:00:18 vasta tsitaadiga

tänasest siis marketis olemas, andke tuld icon_cool.gif

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstone
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2014 16:11:36 vasta tsitaadiga

Eile öösel hakkas levima.
Ekraan peab 6" olema, ent sellest kitsendusest pidavat üsnagi edukalt mööda saama. Ise küll proovinud veel pole.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 16:24:20 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Eile öösel hakkas levima.
Ekraan peab 6" olema, ent sellest kitsendusest pidavat üsnagi edukalt mööda saama. Ise küll proovinud veel pole.


Järgi proovitud. Täpsem õpetus - http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/

Telefoniks - HTC desire 816

Töötab täiesti normaalselt.

HS on mobile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 16:37:36 vasta tsitaadiga

tablet z'i peal toimis suht kiirelt, hiire taha ühendab, siis mängi nagu pc'l...kuigi ei saa kaartidele clickata, peab nö. lohistama. samuti peab animatsioonid ära ootama, päris nii kiirelt ei saa attackida kui arvutil, mis teeb terve lauaga ründamise suht tüütuks...aga muidu 5+
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 17:17:04 vasta tsitaadiga

Proovisin ka, telefon on Samsung Galaxy S5, töötab laitmatult thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 17:20:23 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Proovisin ka, telefon on Samsung Galaxy S5, töötab laitmatult thumbs_up.gif

HTC m7 peal sain ka käima, töötsa mängitavalt, oli näha, et fps siiski polnud nii hea kui peaks (vb masinale restart vms aitaks). Samas pilt jube väike sellle mobiili peal, ei viitsi hakata silmi väsitama. Lisaks jäi silma, et mingil põhjusel ei lasknud mul usa regiooni sisse logida (kus põhikonto, aasia ja eu lasi).

Kui aus olla, siis ma olen natuke sellles androidi versioonis pettunud. Oleks saanud parema pordi teha, aga noh... ega eriti vahet pole. Arvutil parem mängida niikuinii icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 23:27:54 vasta tsitaadiga

njah... arenal pole lihtsalt õnne ei card drawi ega mänguga... järjest 0-3 või 1-3 peksasaamised. kuld ka nullis nüüd jälle ...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 20.12.2014 11:43:34 vasta tsitaadiga

Hei Hearthstone sõbrad!
On aeg järgmiseks Hearthstone lahinguks!
Seekord teeme turniiri laupäeva õhtul. EHK TÄNA! icon_smile.gif
19:30 20.12.2014, registreerumine lõpeb pool tundi varem, peale seda algab check-in.
Registreerumine ja rohkem infot siin: http://www.ag.sulane.net/?page=tournaments&id=5
Edu laupäeval!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 10:53:04 vasta tsitaadiga

Õnnestus v-o7-tr-on kätte saada.
Rogue conceal on suuresti abiks

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 06:03:47 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et mängiks siis üle pika aja.. viimati mingi aasta alguses?
Kõik on tore kuni jõuad Rank 18 peale... noo tõsiselt, kas Blizzard ei oska absoluutselt balanseerida enam?
KÕIK vastased on kas PRIEST või MAGE... mitte kedagi muud icon_lol.gif Kuidas seda mõista? Algajatele vaid viable need kaks ning mitte midagi muud?
Kõige naljakam on muidugi see, et nii kui üks neist tuleb TEAD TÄPSELT ära mida nad mängima hakkavad ja keda neil vaja on... peale seda on lihtsalt lucki mäng, kes ennem õiged kaardid välja tirib või siis mõni tibla kuskilt Yasera vms saanud omale icon_lol.gif
Kurat võtaks, Arena on fun aga sinna saamiseks 150 kulda teenib teosammul.

Ehk siis... balancing, ever heard of it Blizzard?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 11:51:20 vasta tsitaadiga

Siis tee deck, mis counterib Priesti v maget, mitte ära nuta siin.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 12:22:42 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mõtlesin, et mängiks siis üle pika aja.. viimati mingi aasta alguses?
Kõik on tore kuni jõuad Rank 18 peale... noo tõsiselt, kas Blizzard ei oska absoluutselt balanseerida enam?
KÕIK vastased on kas PRIEST või MAGE... mitte kedagi muud icon_lol.gif Kuidas seda mõista? Algajatele vaid viable need kaks ning mitte midagi muud?
Kõige naljakam on muidugi see, et nii kui üks neist tuleb TEAD TÄPSELT ära mida nad mängima hakkavad ja keda neil vaja on... peale seda on lihtsalt lucki mäng, kes ennem õiged kaardid välja tirib või siis mõni tibla kuskilt Yasera vms saanud omale icon_lol.gif
Kurat võtaks, Arena on fun aga sinna saamiseks 150 kulda teenib teosammul.

Ehk siis... balancing, ever heard of it Blizzard?

Balancing ongi see, et kui sa kogu aeg ühte decki laod mängida, siis saad vastasteks ühte decki/chari kasutavad mängijad. tee omale 2-3 eri chari ja roteeri decke, saad ka erinevaid vastaseid ja näed rohkem. Ma ise küll ränk 14-st ei ole väga kõrgemale püüdinud (vb ka seetõttu et ei mängi preconstructed decke, vb seetõttu, et ei ole skilli), aga kuni 17-ni on suht mudarank nagunii. Seal peaks hea deckiga kõigist üle sõitma, piisab kui suudad aeg-ajalt 3-4seid winstreake teha.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 29.12.2014 12:35:19 vasta tsitaadiga

Minu kogemus on pigem selline: ranked - zoo või hunter. Arena - paladin, mage.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 15:19:04 vasta tsitaadiga

ma hulbin oma deckidega seal 20-18 vahepeal pidevalt.. katsetan eri combosid ja decke. viimasel ajal rohkem arena jaoks kulda grindinud. eile jäi 3-3 roguega mängides.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 16:28:02 vasta tsitaadiga

HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 18:52:13 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah, kui mängida veidikene mõistad, siis suht enamvähem iga deckiga saab kergesti rank8-11 kanti välja ning seal jooksed seina.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buld00zer
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 21:13:31 vasta tsitaadiga

Sain nüüd see kuu ka Legend ranki. Viimased paar ranki võttis küll natuke aega, kuid kui juba korra Legendi sisse saada, siis sealt enam välja langeda ei saa.

Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 01:59:19 vasta tsitaadiga

Trump üritab siis Handlockiga #1 saada seasoni lõpuks.

http://www.twitch.tv/trumpsc
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 01:59:54 vasta tsitaadiga

Rõõm ja kurbus käivad ikka käsikäes.
Arena viimane lahing, olen valmis vastasele lethalit tegema (mängisin Paladiniga), aga selle asemel et enda Boulderfist Ogrele 4/4 anda, libises hiir veidi kaugele ja vastase Ironbark protector sai omale statsideks 8/8 + 4/4 =12/12. Minu lethali tegemisest sai hoopis mulle lethali andmine. Siiamaani enda peale tige selle pärast

Samas, järgmine matš constructed ladderis.. maag vs. maag. Rappisime üksteist hoolsalt, mina enamuse ajast card disadvantages, kuidagi pean vastu... ja lõpuks peab veidi vedama ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 03:52:33 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga.


icon_lol.gif Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 04:38:11 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
eShelobik kirjutas:
HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga.


icon_lol.gif Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks..

Siin on asi sinus. Pole mõtet tulla ajama juttu, et teed hunnikus mänge ja igakord on halb draw.
Asi on pigem siis juba halvasti ehitatud deckis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 04:54:43 vasta tsitaadiga

brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole icon_biggrin.gif kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida icon_lol.gif whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 07:18:13 vasta tsitaadiga

HDTanel, mis tähendab "õigeid kaarte?" Skill peitubki selles, et panna toimima need kaardid, mis sul on, mitte see, et võtad netist mingi decklisti
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 30.12.2014 08:59:01 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole icon_biggrin.gif kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida icon_lol.gif whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist.


Ära poe kaartide taha, oskused-kogemused on need, mis selle mängu ilu on.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvEIxIeBRKSjoySmy-oP2xp5e0tbOB2Jz

Ise ei mängi pea üldse constructetit, kuid viimase 2-3 päevaga tegin tavalise Zoo warlock decki ja win rate on 70-80%, rank 9 tuli väga kiiresti. Küllap sealt edasi läheb ka raskemaks, kuid rank ~18 ei ole probleem mingi decki jaoks.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:27:51 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
eShelobik kirjutas:
HDTanel, probleem on sinus. Viimati kui veidi mängida viitsisin mängisin paladini rush deckiga rank 8ni ilma mingite probleemideta. Sealt edasi läks raskeks selle deckiga.


icon_lol.gif Kuidas saab minus olla viga kui vastased on ühed ja samad? Kellegi maha võtmisega erilis probleeme poleks KUI ÕIGEID KAARTE oleks..

No aga see kehtib ju kõigile, anna aga õiged kaardid kätte ja probleemid kaovad. Järelikult sul on kehvalt ehitatud deck, kui sa niipalju nendest "õigetest" kaartidest sõltud.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:43:37 vasta tsitaadiga

Kõige tavalisemad zoo ja hunter rush deckid on väga odavate kaartide peale üles ehitatud ja nendega jõuab kiirelt kaugele. Lihtsalt harjuta ja ära hala.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 13:26:39 vasta tsitaadiga

enamuse asjast otsustab see kuidas sa oma olemasolevad kaardid suhestuma saad panna omavahel. näiteks undertaker ja igast deathrattle kaardid on väga head hunteril, või maagil igast freeze spellid jne jne. Õigesti need asjad välja käid ja card drawiga veidi joppab, on kõik võidetav.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 13:27:29 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
brokenarm, oehh.. sa mõistad ka üldse kuidas Hearthstone käib? Kuidas sa saad üldse hea decki ehitada kui õigeid kaarte pole icon_biggrin.gif kõik on jumala lucki peale kuidas neid saad ning siis tuleb keegi nagu sina ja ülteb, et sul sitasti ehitatud deck, sa ei oska mängida icon_lol.gif whatever nagu...
Suhteliselt pay to win mäng teatud punktini.. kui kõik kaardid käes siis võid alles reaalselt skille näitama hakata aga seal on kindlasti ka luckil omajagu tegemist.

Pole ime, et keegi sind ei salli. Su jutt on nii debiilne lihtsalt. Ma ei pea ennast nii heaks mängijaks, kuna ei mängi aktiivselt constructed ja legendary pole olnud (ainult arena), aga isegi mina olen basic deckidega jõudnud rank 5.

Ja kui sul enda jutu järgi skilli on, aga meta kaardid puudu, siis miks mingi 3 arena runi jagu kulda ei kogu? Kui nii hea oled nagu sa väidad, siis arenat peaksid suutma ju kenasti lõputult mängida. Teed mingi 30-50 arena runi ja olemas kaardid decki jaoks. Pakun ikka, et asi on su oskamatuse taga kinni. Pole mõtet mängu süüdistada.


viimati muutis brokenarm 30.12.2014 13:38:09, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 15:15:29 vasta tsitaadiga

teine oluline asi, mida ma ka ignoreerin kohati: kui sitasti hakkab minema, pane mäng kinni ja tee midagi muud.
Combodest natukene:
Spoiler Spoiler Spoiler


Blessing of Kings & Blessing of MIght & Faceless Manipulator ja vastaspoolelt FLamestrike = 2x 13/4 ründevalmis asjandused.

Moraal tglt selles et ei pea alati neid spell kaarte või damaget vastse peal kasutama, võid ka enda minione buffida kui oled kindel et neist ilma ei jää.

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buld00zer
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 15:29:48 vasta tsitaadiga

Väga lihtsa Shaman deckiga võib kaugele jõuda. Mech mage deck (mis pole kallis) võib kaugele jõuda. Sama ka Ramp Druid (mis tegelikult ei vaja ühtegi Legendaarset kaarti). Kõik ei pea olema Zoo ja Face hunter. Peab oskama lihtsalt valida õiged kaardid, sest kokku saab ju ainult 30 kaarti valida, see-eest heade kaartide valik on väga suur.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 15:34:17 vasta tsitaadiga

buld00zer, mul pole hetkel vist ühtegi legendaarset pakkides... kuidagi palju funnim tundub theme deckidega mängida kus enamus kaarte soulbound või lihtsalt konkreetse klassi omad.

Näiteks üks erilistest lemmikutest on Mage Secret deck. Mõnus vastaseid mõistatamismänge mängima sundida. icon_cool.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 15:38:01 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:

Näiteks üks erilistest lemmikutest on Mage Secret deck. Mõnus vastaseid mõistatamismänge mängima sundida. icon_cool.gif


Seda peab proovima. Ladusid ainult secreteid täis?

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 18:44:21 vasta tsitaadiga

flake,

Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 21:10:32 vasta tsitaadiga

hea deck. mul muidugi pooled kaardid puudu icon_biggrin.gif eks peab ootama sellega. Hetkel viskasin kõik deckid prügikasti endal.. peab midagi huvitavat välja mõtlema. Ladderis ei saanud kuidagi üle 17. Küllap on skill puudulik
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apexample
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2014




sõnum 31.12.2014 01:38:01 vasta tsitaadiga

Sai ka jõulude ja uus aasta vahelist perioodi "sisukalt" ära kasutatud ja legend rank ära proovitud. Varem pole selle lõpu grindi (5-lege) jaoks aega + viitsimist eriti olnud, aga mingi umbes 15 mänguline winning streak tegi suht lihtsaks selle, viimased 2 ranki tulid küll raskelt, aga siis oli mott juba nii laes, et puht tahtejõuga sai läbi pressitud.
Pilti kah:
Spoiler Spoiler Spoiler


ja kui kedagi deck list huvitab siis pmst sai sellega 4 kuni lege kõik mängud tehtud (pmst tavaline handlock). Alguses sai natuke ka ühte druidi buildi proovitud, aga see ei tundunud nii võimas:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 14:59:22 vasta tsitaadiga

Mängin peaaegu ainult arenat, kuid aegajalt panen constructed decki kokku, et mingi questijupp ära lõpetada vms. Olen siis rank 19 peal, no teeme Druidiga. Mul selline ladna deck, mis kõige vastu midagi suudab panna, vastane maag.

Vot sellist kombinatsiooni lollusest ja maksimaalsest joppamisest pole ma näinud, kui sel tüübil oli. Ma pikalt ei hakka lahti kirjutama, aga peale igatpidi kõige kummalisemaid käike tõmbas mees esiteks Unstable Portaliga välja Toshley http://www.hearthpwn.com/cards/12225-toshley ja järgmisena Leviathani http://www.hearthpwn.com/cards/12290-flame-leviathan. Sinna otsa 2-3 Ragnarose halba rng-d ja oligi tuuga. Täiesti sürr.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 06.01.2015 13:55:03 vasta tsitaadiga

Tervitus Hearthstone fännidele!
Tulin teatama järjekordsest Hearthstone turniirist!
Turniir toimub sellel laupäeval, kell 19:30! Registreeruda tuleb enne kella seitset, sest siis algab check-in.
Reeglid on samad mis alati! Soovitan üle lugeda kui ajadega kursis pole veel.
Registreerumine ja rohkem infot siin: http://www.ag.sulane.net/?page=tournaments&id=6

Uuel aastal uue hooga!
Näeme laupäeval icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 01:30:44 vasta tsitaadiga

Täna tuli 11 võitu ära esimest korda icon_biggrin.gif
Kuradi mõnus ikka kui okei deck on. Enamus olid suured minionid ja Druidi specialid. 12 mäng oli aga suht ulme, Rogue vastas kellel esimesed 3 käiku olid kõik perfektsed kaardid pm..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 23:56:41 vasta tsitaadiga

Sai üks aggro hunter netist võetud. 20 pealt 13 peale praegu. Enamik võite alla 10 turni. Winrate 80% kandis
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 16.01.2015 21:26:45 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Sai üks aggro hunter netist võetud. 20 pealt 13 peale praegu. Enamik võite alla 10 turni. Winrate 80% kandis


Tegin endale maagi, suhteliselt aeglase. Kõik peale hunteri ja zoo on võidetavad, kuid need kaks monkey.gif decki võiks ära bännida. Võita on kerge, kuid mängija on ka eluigav. Täpselt sama mängu kulg mängust mängu. kopp.gif

Samas, kui neid kahte monkey.gif ei kohta, siis on lahe. Palju randomnessi on sisse toodud, eriti portali näol, mis muudab iga duelli lõbusaks. Ja just see viimane nüanss ongi imo tähtis.

Kripp oma streamis on samuti arvamusel, et erinevad deckid on see, mis muudab ladderi lahedaks ning proovib erinevaid decke teha/mänigda. Mill druid, mis nüüd küll on populaarsemaks saanud, oli lahe. Handlock, mida on mängitud aasta+ icon_rolleyes.gif mnjah.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.