|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
30.11.2014 10:43:10
|
|
|
Xposed ei taha ART runtime'iga läbi saada, äkki selles asi? Kuigi ei usu, et uuendus Dalvik'i ART'i vastu vahetaks.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
30.11.2014 22:39:03
|
|
|
root sai kontrollitud, peaks igati ok olema (root checker pro'ga), busybox ka korras. samas kadus custom recovery ära.
sain ikkagi xposed'i käima, uus install ja restart aitas. recovery saab ka tagasi, tuleb uuesti installida ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
01.12.2014 11:37:32
|
|
|
Kas pärast rootimist X-Realityst ja Braviast puudust ei tunne?
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.12.2014 11:54:55
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Kas pärast rootimist X-Realityst ja Braviast puudust ei tunne? |
mul on stock rom, kõik funkab.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
05.12.2014 00:55:26
|
|
|
Võtsid ära midagi?
Sain pakkumise Brodit hoidja 46eurot ja mount 21 eurot aga ei raatsi väga maksta seda, kui kuskilt mingi odava alternatiivi saaks
| Super AMOLED kirjutas: |
| Proovin ära selle esimese aga varasem elu on õpetanud, et need odavad väsivad kiirelt. NOKIA oma ostsin vist 28 euroga ja see oli ikka solid asi. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.12.2014 00:57:20
|
|
|
| Ma otsustasin, et ei hakka jebima telefonispetsiifilise asjaga kuna nagunii kasutaksin seda paar kuud ja siis võtan mõne uue telefoni ning jääb kasutult vedelema. Pealegi ma ei viitsi autos seda hoidikut üldse kasutada. Telo vedeleb topsihoidikus enamasti
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
05.12.2014 00:59:08
|
|
|
| Pikal sõidul ju vaja laadida ikka
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.12.2014 01:00:25
|
|
|
| mul on magnetjuhe ja usb olemas. Saab hakkama. Kusjuures kolmest magnetjuhtmest on 1 alles... ma ei tea kuhu need saavad sahtlist kaduda
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
10.12.2014 21:44:39
|
|
|
| mingi teema sellest oli xda's vist, ei mäleta täpselt enam...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.12.2014 19:36:49
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Müstiline bug on klaviatuuriga. Tahan teha "Ä" tähte, siis mõnikord tuleb "Ö" või kui tahan "Õ" teha, siis tuleb "Ü" või "Ä"
Mingi hetk arvasin, et liigutan näppu kogemata valesti aga "Õ" asemel ei saa nii kuidagi "Ä" tulla  |
| softis kirjutas: |
| Mul on Xperia S'il sama kamm viimased pool aastat. |
Xperia SP sama kammiga.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2014 18:38:34
|
|
|
| Kas teil ka see tagakaane plastik nagiseb imelikult kui serva peale vajutada?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
28.12.2014 18:53:16
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kas teil ka see tagakaane plastik nagiseb imelikult kui serva peale vajutada? |
ei nagise, kuid olen näinud sama mudelit, kus oli mingi imelik hääl, kui peale vajutada.
Kui ma ei eksi, siis garantii korras on korda tehtud
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
28.12.2014 19:06:14
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kas teil ka see tagakaane plastik nagiseb imelikult kui serva peale vajutada? |
Ei nagise, vajuta vääna palju tahad
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2014 19:07:28
|
|
|
| Ok hetkel tõesti ei nagise aga paindub küll
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
28.12.2014 21:21:36
|
|
|
Mul ka nagiseb, aga mitte märgatavalt. Praegu proovides panin kõrva lähedale ja kuulasin. Muidu poleks aru saanud.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
09.01.2015 13:26:23
|
|
|
| kas kuskilt juba saab lollipoppi?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
09.01.2015 14:12:52
|
|
|
| ametlikku veel ei saa, muid versioone vist juba on.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
09.01.2015 15:56:56
|
|
|
| kas kellelgi on veel leviprobleeme, et heastpeast lihtsalt levi kaob?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.01.2015 22:19:53
|
|
|
On küll, üsna suvalistes kohtades. Ei saa Elisat ka süüdistada kuna kõrval oleval teisel Elisa kliendil oli levi...
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.01.2015 22:20:54
|
|
|
| EMT. Ei ole levi kadunu lambist
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
09.01.2015 22:41:44
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
On küll, üsna suvalistes kohtades. Ei saa Elisat ka süüdistada kuna kõrval oleval teisel Elisa kliendil oli levi...  |
On olnud sarnane probleem Elisa võrgus aga mitte Z1C-ga vaid vanemate Sony mudelitega.
Nimelt on kodukohas Elisal väga kehv 3G levi siseruumides. Ning seetõttu telefon koguaeg põrkas 2G ja 3G võrkude vahel ning tihti ei suutnud piisavalt kiiresti uude võrku end registreerida. Vahest olid leviaugud seetõttu kuni 5 minuti pikkused. Antud telefonid 4G-d ei toetanud. Elisa soovitus oli, et ostke 4G telefon, kuna seal kandis neil pole plaanis enam 3G levi parandada! :/
Hetkel sama telefon lukustatud 2G võrku ning probleeme pole.
Antud probleem on kestnud aastaid ning kõikvõimalike erinevate telefonidega nii tavaliste kui nutikatega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
10.01.2015 09:28:50
|
|
|
| Ei, asi pole operaatorites, endal emt. Lihtsalt kohapeal olles levi põhjas ja äkki näitab, et läinud ja levi pole minuteid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
10.01.2015 11:53:54
|
|
|
Mu telefon käis hoolduses väikese veaga, et mõni kord ei saa nulli vajutada numbrit valides, vahetati displei ära - mulle sobib
Leviprobleeme mul pole ka selle telefoniga kunagi olnud nagu siin eelpool räägitakse aga kui sain proovida Z3 compacti, siis sellega juhtus küll nii.
Operaatoriks on Elisa
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.01.2015 16:11:07
|
|
|
Stamina mode pointist aru ei saanud. Aku oli ikka õhtuks tyhi. Ainus erinevus selles, et sõnumid-mailid tulid vaid siis kui ekraan sees.
nüüd juba teine päev järjest kui kaotab SIM kaardi ära. Viskab selle SIM ikooni millel rist peal ja aitab vaid kaardi väljatõmbamine ja tagasipanek. Ikaldus. Peab ikka uue fööni ostma
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
12.01.2015 12:09:11
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Stamina mode pointist aru ei saanud. Aku oli ikka õhtuks tyhi. Ainus erinevus selles, et sõnumid-mailid tulid vaid siis kui ekraan sees.
nüüd juba teine päev järjest kui kaotab SIM kaardi ära. Viskab selle SIM ikooni millel rist peal ja aitab vaid kaardi väljatõmbamine ja tagasipanek. Ikaldus. Peab ikka uue fööni ostma |
SIM kaardiga probleem ilmselt. Lõigatud? Vaheta välja. Ja igaks juhuks puhasta kontaktid ära.
Mul pole sellega kunagi probleeme olnud. Ja pole ka mujalt lugenud sellisest probleemist. Niiet tüüpveaks seda küll pidada ei saa.
Aku pidamisega, vaata mis rakendused protsessorit söövad. Ise kasutan telefoni suhtkoht "rahulikult" ning peab vahel kuni 6 päeva vastu. "Normaalsema" kasutuse juures peaks 2 päeva kindlasti. Kui mobiilne 4G data sees on, siis sööb akut päris kiirelt. Selle vastu ei saa ilmselt miski. 3G võttis tuntavalt vähem akut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.01.2015 12:40:02
|
|
|
| Sim on murtud suuremast täpselt nii nagu peab. Siiamaani viimased 7 kuud probleemi ei olnud ja polnud siiamaani kordagi sim'i luuki lahti võtnud. Samuti ei saanud telefon põrutada vaid täiesti tavaliselt peos olles ja netis surfates kadus järsku levi ära
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
12.01.2015 13:57:20
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Sim on murtud suuremast täpselt nii nagu peab. Siiamaani viimased 7 kuud probleemi ei olnud ja polnud siiamaani kordagi sim'i luuki lahti võtnud. Samuti ei saanud telefon põrutada vaid täiesti tavaliselt peos olles ja netis surfates kadus järsku levi ära |
Kui see on Elisa, siis levi kadumine pole mingi ime. Isegi sellega vahetevahel (harva) hädas. Seda eriti 4G võrgus.
Aga SIM kaardi pidev "ära kukkumine" on kindlasti tehniline viga. Äkiste tasuks garantiiremonti viia?
Telefoni mudel, kui selline, on kindlasti hea valik. 100% toimivat seadet ei tee keegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
13.01.2015 20:45:14
|
|
|
| EMT ja kah aegajalt "leviaugud", samas paraneb "mure" iseenesest mõne sekundiga, st viskab pulgad põhja tagasi ja teinekord on vahetult peale "iseeneslikku paranemist" sõnum tulnud, et sulle helistas see jateine ja ei jätnud sõnumit...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.01.2015 23:55:27
|
|
|
| Ei. Mul ei kao vaid levi vaid tuleb konkreetselt ka SIM kaardi ikoon ristiga notification barile ja ytleb no sim vms.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
14.01.2015 00:02:54
|
|
|
| Mul on ka paar korda seda juhtunud, aga 10 sekundi pärast on hakanud jälle tööle.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
14.01.2015 12:48:23
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Stamina mode pointist aru ei saanud. Aku oli ikka õhtuks tyhi. Ainus erinevus selles, et sõnumid-mailid tulid vaid siis kui ekraan sees.
|
Midagi sul kalab vist. Enda omal STAMINA sisselülitatud ja tel. 24/7 4G peal. Ega ma üliaktiivne telefonis elaja pole, loen kirju, veidi surfan, veidi pildistan ja kõned. Kohe saab 5 päeva viimasest laadimisest ja akut näitab veel 37 protsenti.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.01.2015 13:21:44
|
|
|
| Mul päevotsa foorum lahti telefonis.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
16.01.2015 20:34:05
|
|
|
| Kas Eestis on kuskil saadaval seda magnetiga laadimisjuhet (magnetic cable)? Senised otsingud ei ole tulemusi andnud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.01.2015 20:55:19
|
|
|
Minul kapi otsas 2tk vedeleb.
Aga ma alla 5€ ei viitsi neid tasku pista ja linna kaasa vedada
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
23.01.2015 22:42:28
|
|
|
| Peale tehase seadmete taastamist tekkis selline probleem et WiFi lülitab ennast ise sisse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
23.01.2015 22:48:31
|
|
|
| DevilsCry kirjutas: |
| Peale tehase seadmete taastamist tekkis selline probleem et WiFi lülitab ennast ise sisse. |
Asukohapõhine wifi on välja lülitatud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
23.01.2015 23:11:24
|
|
|
| Mmm, oli küll sisse lülitatud aga peale välja lülitamist ikka lülitab WiFi ennast sisse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
06.02.2015 23:22:43
|
|
|
Raadio signaal mingi aeg läks väga kehvaks, saatsin telefoni garantiisse, tehti tarkvara uuendus, kasu ei miskit.Hiljem hakkas ka kõrvaklapi auk jamama ja ei tunnistanud seda, kui klapid järgi ühendasin, saatsin garantiisse.Tuli tagasi ja klapid töötavad nüüd nii nagu vaja, raadio signaal ikka kehva ja ekraan kolmest nurgast lahti, saatsin tagasi garantiisse.Eks paistab, mis nüüd tagasi tuleb.
Edit; kui oleks korralik töötav isend oleks kindlasti üks parim aparaat hetkel
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
08.02.2015 22:22:38
|
|
|
| Kui sa juba nii palju seda garantiisse saatnud siis on parem juba uus küsida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaileen555
HV vaatleja
liitunud: 09.02.2015
|
09.02.2015 23:56:58
|
|
|
Tere!
Kuidas olete rahul Sony Xperia Z1 Compacti kõne kvaliteedi ja kuuldavusega ? Minul on selline mure, et ostsin endale eespool mainitud telefoni, kuid tuttavad kurdavad, et mind on halvasti kuulda ja ma ka ise kuulen teisi suht halvasti, kõne tuleks nagu maa alt. Saatsin telefoni juba korra garantiisse MTTC OÜ-sse, seal tehti talle tarkvara uuendus ja mehaaniline remont (lahti ei kirjutatud kahjuks, et mida täpsemalt remonditi), kuid ega midagi paremaks ei muutunud. Kas nendel veekindlatel telefonidel ongi see kuuldavuse probleem ? Kusagil mingeid kaitsekilesid ega takistusi ees ei ole, mis segaksid. Kas on veel keegi sellise probleemiga kokku puutunud või on mulle sattunud lihtsalt kehva telefon ? Ostetud sai see 2014. aasta novembris Elisast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
10.02.2015 10:07:38
|
|
|
| kaileen555 kirjutas: |
Tere!
Kuidas olete rahul Sony Xperia Z1 Compacti kõne kvaliteedi ja kuuldavusega ? Minul on selline mure, et ostsin endale eespool mainitud telefoni, kuid tuttavad kurdavad, et mind on halvasti kuulda ja ma ka ise kuulen teisi suht halvasti, kõne tuleks nagu maa alt. Saatsin telefoni juba korra garantiisse MTTC OÜ-sse, seal tehti talle tarkvara uuendus ja mehaaniline remont (lahti ei kirjutatud kahjuks, et mida täpsemalt remonditi), kuid ega midagi paremaks ei muutunud. Kas nendel veekindlatel telefonidel ongi see kuuldavuse probleem ? Kusagil mingeid kaitsekilesid ega takistusi ees ei ole, mis segaksid. Kas on veel keegi sellise probleemiga kokku puutunud või on mulle sattunud lihtsalt kehva telefon ? Ostetud sai see 2014. aasta novembris Elisast. |
Endal sedasorti probleemi küll ei tundu esinevat.
Remonti vii Elisasse. See on siis nende probleem. Ilmselt saadavad edasi sinnasamusesse MTTC putkasse. Minu kogemus ühe teise telefoniga näitas, et probleeme ei lahendatud, kui ise kohale viia. Ja asjad said korda, kui nõudsin Elisalt telefoni tagasiostmist peale mitmekordset remonti. Siis nad saatsid ise uuesti remonti ning said asjad lõpuks korda. Tuleb natuke lärmi lüüa, paraku.
See MTTC ei teegi tavaliselt muud, kui tarkvara uuendust. Neil ilmselt kohapeal remondivõimekus puudub ning remont väljaspool Eestit võetakse ainult erakorraliselt ette. Igasugused "pisivead" nagu kehv helikvaliteet ning levi kadumine paar korda päevas on sellised pisivead, et nende asjadega nad lihtsalt pühivad lapiga telefoni üle ning teevad andmete nullimise. Küll klient rahule jääb. Või siis tuleb tagasi, kui julgeb. Ja nii mitu korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaileen555
HV vaatleja
liitunud: 09.02.2015
|
10.02.2015 22:18:37
|
|
|
| Aitäh vastamast. Tegelikult Elisa kaudu saigi see telefon sinna MTTC OÜ-sse saadetud, aga ju siis tuleb seda uuesti teha ja kui ikka midagi ei muutu, siis vist tõesti nõuda telefoni tagasi ostmist. Jama ka kui telefon on, aga helistada normaalselt ei saa. Seepärast mõtlesin siin veidi uurida, et huvitav kas kellelgi veel on selline jama olnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
11.02.2015 01:11:21
|
|
|
| Enne võiksid veel teha screenshot-i "Call settings"-st ja seda siin jagada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
11.02.2015 01:34:23
|
|
|
Võrreldes Samsung S2-ga on Z1 ja compacti heli mõlemale poolele halvemini kosta, põhjuseks veekindlus.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
11.02.2015 10:30:19
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Võrreldes Samsung S2-ga on Z1 ja compacti heli mõlemale poolele halvemini kosta, põhjuseks veekindlus. |
Üks potentsiaalne põhjus mikrofoni osas on n.n. "abimikrofon" tagakaane ülaosas. Kui see kinni katta, siis muutub helikvaliteet vastaspoole jaoks kehvemaks.
Mul on seda juhtunud "handsfree" kõlarit kasutades, telefon lauale asetatuna. Asi paraneb oluliselt, kui vältida tagakaane mikrofonipoolse otsa sulgemist.
Muus osas ei oska küll kurta. Aga S2 võis siis olla erakordselt hea helitugevusega Või on siin miski sõltuvus kasutaja vanusest. Nooruses ikka rohi rohelisem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
18.03.2015 17:05:04
|
|
|
Kellelgi ekraani iseenesest mõranemisega probleeme pole esinenud?
Õde ostis eelmine suvi Elisast telefoni ja nüüd nädal tagasi lõi iseenesest ekraani ülevalt diagonaalis alla mõra sisse. Kaitsekile peal, plastist ümbris ka ümber koguaeg olnud ja põrutada pole telefon saanud. Garantii telefonil veel kehtiv ja sai Elisasse garantiisse viidud. Hetkeseisuga Elisa iseteeninduses kirjas, et lõpetavad garantii kehtivuse ja vahetavad ekraani 149€ eest. Selline nali üldse võimalik, et lihtsalt otsutavad garantiiaja lõpetada?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.03.2015 17:47:37
|
|
|
see ei ole normaalne, et garantii lõppeb peale ekraani vahetamist, ärgu olgu sellega nõus, ärgu alla kirjutagu. nõudku korras telefoni ja garantii jätkumist vähemalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|