|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
06.12.2014 18:41:58
|
|
|
| mis see ps experience endast kujutab ? kas nagu e3 ainult playstationi jaoks või mis ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.12.2014 20:51:20
|
|
|
Uus PS4 ning konto, kui tahan midagi Sony poest osta, siis viskab errorit We've encountered an error while processing your order. The transaction has not been completed. Please try again later.
Help?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005

|
07.12.2014 01:31:24
|
|
|
kuidas tasuta saab? seal all on need lingid vajutan sinna ja viskab mängu lehele ja kõik nagu whaat?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
07.12.2014 01:46:07
|
|
|
Jahhh ja mina maksin ala £30+ paar kuud tagasi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.12.2014 05:20:01
|
|
|
| siven kirjutas: |
kuidas tasuta saab? seal all on need lingid vajutan sinna ja viskab mängu lehele ja kõik nagu whaat? |
PSN Store kaudu
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
07.12.2014 15:33:31
|
|
|
| Tekkis küsimus ,et kas UK PSN+ kood ka USA accoundil aktiveerub ? Tean et Raha koodid ei toimi nii aga kas ps+ koodid ka ei toimi ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.12.2014 16:06:13
|
|
|
mxr, ei toimi.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
annu333
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2009
|
07.12.2014 22:23:35
|
|
|
Tänud vihje eest.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.12.2014 06:11:21
|
|
|
| vaikselt ära tüütab et iga kuradi mängu jaoks on vaja kuskile mingit kasutajat regada, oleks jube raske olnud need kõik psni useri peal jooksma panna?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.12.2014 17:39:35
|
|
|
Sellega üritati väidetavalt konsooli turuhinda "üles kruvida" ja tegelikku omaniku vahetust ei toimunud + leiab kordades odavama osta kohe hinnaga pakkumisi eBay'st
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
12.12.2014 17:33:51
|
|
|
Kas keegi teab öelda, et kui on US konto, kas PayPali kaudu saab sinna otse raha peale kanda? Või kontrollitakse seal ikkagi selle kaardi päritolu, mis PayPaliga seotud on ja kui ta pole US, siis ei lasta?
Sest praegu pidi US kontodele selline diil olema, et kannad PayPalist 60$, saad 10$ tagasi: http://www.sonyentertainmentnetwork.com/us-paypal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
12.12.2014 20:30:59
|
|
|
Uk oli parem, laadisid £50 saad £10 juurde.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
14.12.2014 01:48:16
|
|
|
| kellelgi veel PSN sisselogimine ei tööta juba mitu päeva?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
14.12.2014 09:50:53
|
|
|
| Koguaeg töötab ilusti siiani
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
14.12.2014 11:24:17
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| kellelgi veel PSN sisselogimine ei tööta juba mitu päeva? |
Proovi psn käima panna kohe esimese asjana peale ps4 restarti. Mul see jama ja paljudel teistel kah ning see oli abiks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
14.12.2014 15:47:15
|
|
|
| V ta mul nagu sisselogitud on, aga ühendus ei toimi vms... kahtlane teema, aga proovin.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
14.12.2014 23:41:09
|
|
|
Miks ma alati headest diilidest ilma jään kurat küll.
Sony müüs 10ndal dets 20th aastapäeva versiooni 94 tükki hinnaga vaid £19.94 esimesele 94-jale kes teadsid paroollauset.
Ja uudistesse tuleb see info muidugi alles 4 päeva hiljem!?!? Fakk ma oleks seal kasvõi 3 ööpäeva istunud uksetaga et saada seda sellise hinnaga.
Nüüd siis Gamest jahtime £399 eest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
15.12.2014 10:38:42
|
|
|
10.10.10, meedias oli sellest juttu päris mitu päeva enne asja toimumist. Näide.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.12.2014 20:29:45
|
|
|
| millest selline pettumus? Ps4 peal pole ju midagi mängida, peale ostu olen tubli 3 tundi kasutanud mis teeb umbes 1 tund kuus.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
15.12.2014 20:41:17
|
|
|
| See, et Sina midagi seal ei leia ei tähenda, et midagi mängida poleks. Mänge palju, igaühele oma.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
16.12.2014 14:55:18
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| V ta mul nagu sisselogitud on, aga ühendus ei toimi vms... kahtlane teema, aga proovin. |
Sõbral oli sama probleem (ma eeldan, et põhjus on sul ka sama), kopeerin tema tsitaadi (tal on mobiilne internet kasutusel vaid):
| tsitaat: |
see sony accountide häkkimise teema
hellasin eile EMT'sse
tuli välja et sony on muutnud endal peale seda häkkimise teemat mingit protokolli
teatud IP pealt on kas blokitud ühendused või läbi mingi X filtri suunatud
mis on panges koguaeg
lahendus on selline et mobiilse interneti kasutajad peavad staatilist ip'd kasutama
suht ok uudis
6.40 iga kuu lisaks neti hinnale |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
16.12.2014 17:06:16
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
| V ta mul nagu sisselogitud on, aga ühendus ei toimi vms... kahtlane teema, aga proovin. |
Sõbral oli sama probleem (ma eeldan, et põhjus on sul ka sama), kopeerin tema tsitaadi (tal on mobiilne internet kasutusel vaid):
| tsitaat: |
see sony accountide häkkimise teema
hellasin eile EMT'sse
tuli välja et sony on muutnud endal peale seda häkkimise teemat mingit protokolli
teatud IP pealt on kas blokitud ühendused või läbi mingi X filtri suunatud
mis on panges koguaeg
lahendus on selline et mobiilse interneti kasutajad peavad staatilist ip'd kasutama
suht ok uudis
6.40 iga kuu lisaks neti hinnale |
|
Türjurr mis huinamuina nad sinna kokku keeranud on. Sama probleem jah.
viimati muutis jaank 16.12.2014 17:22:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
16.12.2014 17:15:11
|
|
|
| tsitaat: |
see sony accountide häkkimise teema
hellasin eile EMT'sse
tuli välja et sony on muutnud endal peale seda häkkimise teemat mingit protokolli
teatud IP pealt on kas blokitud ühendused või läbi mingi X filtri suunatud
mis on panges koguaeg
lahendus on selline et mobiilse interneti kasutajad peavad staatilist ip'd kasutama
suht ok uudis
6.40 iga kuu lisaks neti hinnale |
Elisa 4G ja kõik toimib, pole ka statilist IPd minu teada
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
18.12.2014 18:29:43
|
|
|
Tere,
Mis headset'e te kasutate oma PS4 peal st. mida soovitaksite? (võiks tallinnas/eestis saadaval olla)
Tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
18.12.2014 19:10:31
|
|
|
viimati muutis Mario153 22.12.2014 10:26:54, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
18.12.2014 19:21:54
|
|
|
| tyler kirjutas: |
Tere,
Mis headset'e te kasutate oma PS4 peal st. mida soovitaksite? (võiks tallinnas/eestis saadaval olla)
Tänud! |
PS3 stereo headset kasutan, vana on teine aga töötab(aku olen ära vahetanud), soovitaks pulsesid, neil parem bass. See ühe kõrva Sony bluetooth headset kahjuks veel ps4 peal ei toimi ja arvatavasti ei hakka kah toimima.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
18.12.2014 19:27:26
|
|
|
Mario153, paistab selle Denoniga on probleeme nii PS3, PS4 kui ka Xbox One'il.
Siin teemas saadi see PS4'ga tööle, erinevaid seadeid näppides.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
18.12.2014 19:37:16
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Mario153, paistab selle Denoniga on probleeme nii PS3, PS4 kui ka Xbox One'il.
Siin teemas saadi see PS4'ga tööle, erinevaid seadeid näppides. |
Tegelikult ei ole probleemne Denon vaid väga paljud ei saa just PS4-ja tööle ei Denoni, Onkyo, Pioneeri jne ressiiveritega.
Selles teemas räägitakse rohkem nagu audio puudulikkuse üle.....mina ei saa piltigi ette. Enne PS4ja uuendust isegi toimis aga peale seda enam mitte. Safe modes olen ka uuenduse uuesti teinud aga kasu miskit.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
18.12.2014 21:47:27
|
|
|
Minul töötab PS4 läbi denon avr x 1000 läbi nagu vanem mees.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2014 23:47:56
|
|
|
Ps3 taga sain oma microlab solo 6c kenasti tööle, ps4 küljes ei saa mitte mingi nipiga neist heli kätte
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
19.12.2014 19:51:27
|
|
|
Kui Inglismaalt tellida ps4, siis konsool töötab Eesti energiaga tavaliselt v ei ole vaja mingi trafot vms. Ainult pistiku üleminekut?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
19.12.2014 20:22:38
|
|
|
Isegi üleminekut pole vaja, leiad selle tavalise otsaga 8 juhtme ja voila.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
19.12.2014 21:27:56
|
|
|
Töötab. Ise tellisin ka UKst, kuna meilpolnud saada, võtsin mingi vana konsooli juhtme vist või ostsin uue ei mäleta...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
22.12.2014 16:42:20
|
|
|
Okei, USA ja UK versioonidel on ainult see juhtme asi erinev?
Või mis teema sellega veel oli, et paljud firmad eestis müüvad USA variante, et miks need palju odavamad on?
Ja siis tegelik küsimus, mida küsida tahtsin, et kuidas on lood Venemaalt ostetud PS4-ga? Kas seal pole mingeid probleeme? regiooniga või millega iganes..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.12.2014 16:43:27
|
|
|
PS4 pole regioone. USA oma ongi odavam sellepärast müüvad odavamalt, aga kui garantiid vaja siis ootad kuni asi usasse saadetakse ja tagasi, mitu kuud ootamist ei ole väärt seda väikest soodustust ju...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
22.12.2014 17:05:33
|
|
|
| iir kirjutas: |
| PS4 pole regioone. USA oma ongi odavam sellepärast müüvad odavamalt, aga kui garantiid vaja siis ootad kuni asi usasse saadetakse ja tagasi, mitu kuud ootamist ei ole väärt seda väikest soodustust ju... |
kas mitte dvd regioone pole? ehk välismaalt ostetud ps4'ga eestis bluray filme ja asju ei saa vaadata ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
26.12.2014 14:00:46
|
|
|
Eile tahan mängida ja piixu mingi "grupp" jälle oma paska leotamas ja PSN maas. Ei tea kas täna saab online või mitte?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
26.12.2014 14:47:06
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Eile tahan mängida ja piixu mingi "grupp" jälle oma paska leotamas ja PSN maas. Ei tea kas täna saab online või mitte? |
Tundub et PSN ikka maas...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.12.2014 15:06:24
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| 10.10.10 kirjutas: |
| Eile tahan mängida ja piixu mingi "grupp" jälle oma paska leotamas ja PSN maas. Ei tea kas täna saab online või mitte? |
Tundub et PSN ikka maas... |
Ei viitsi suurt konsooli sisse lülitada, kuid Vitaga saab ilusti sisse - seega maas ta küll ei ole...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
26.12.2014 15:33:35
|
|
|
Ps3 logib ilusti sisse ps4 mitte üks piiks!
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
26.12.2014 15:34:18
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| 10.10.10 kirjutas: |
| Eile tahan mängida ja piixu mingi "grupp" jälle oma paska leotamas ja PSN maas. Ei tea kas täna saab online või mitte? |
Tundub et PSN ikka maas... |
Ei viitsi suurt konsooli sisse lülitada, kuid Vitaga saab ilusti sisse - seega maas ta küll ei ole... |
No vot ei tea kuidas Vitaga aga siin teemas ja ps4-l on ta minul küll maas mis maas. Ja kolades netis siis tundub et ma pole kaugeltki ainus... Kui saad siis proovi ps4-l sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
26.12.2014 15:35:36
|
|
|
proovisin, korra sain store-i sisse ja siis paar minutit hiljem jälle error.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.12.2014 21:25:55
|
|
|
Süüdistage diblasi häkkereid kes jälle võtsid PSNi ja xbox livei maha.
link
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.12.2014 02:00:01
|
|
|
Jah teada see kõigil vast. Aga milleks see , või noh mis kasu neile sellest on ? ... kuulsus?
Rikuvad teiste jõulud ära lihtsalt, kes said jõuludeks PS4 või Xbox1 siis mängida online ei saagi , eriti tore.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
27.12.2014 16:33:46
|
|
|
Mõne aja eest veel ei lasknud, kuid nüüd saan vahelduva eduga Store'i sirvida.
Errorid, kui esinevad, on erinevalt eilsest maintenance-teatega asendunud — mina tea, ehk asi juba kontrolli all ja taastavad varasemaid sätteid...
Twitter oli hommikupoole igatahes paljulubav... https://twitter.com/AskPlayStation/status/548757917907034112
Plaanin BF4 diili võtta ja PS+ koodi lunastada, tea kas julgeb juba...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extsy
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2009
|
27.12.2014 18:26:14
|
|
|
Minul on teve päev store ilusti töötanud nii kolme kui ka nelja peal.
_________________ PSN:soap220 |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
27.12.2014 20:19:10
|
|
|
| Extsy kirjutas: |
| Minul on teve päev store ilusti töötanud nii kolme kui ka nelja peal. |
Ei toimi ikka.
CE-34861-2
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|