Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 12.09.2014 19:23:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi Linnateatris ka käpik on? Voi kuskil mujal kust teatripileteid annab sebida (eelkõige Linnateatrisse)? Eelisjärjekorras ei soovi odavamalt pileteid vaid etendusele mis ametlikes kanalites välja on müüdud.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 22:18:09 vasta tsitaadiga

Talverehe soodsamalt kuskilt kellegi kaudu - 205/55/R16. Kehvemal juhul sobib ka 225/45/r17
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 13.10.2014 22:08:35 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Talverehe soodsamalt kuskilt kellegi kaudu - 205/55/R16. Kehvemal juhul sobib ka 225/45/r17

Sama küsimus, aga 225/55/R16 kohta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.10.2014 14:44:20 vasta tsitaadiga

SR'i foorumis on vastav spets olemas.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 11:56:38 vasta tsitaadiga

Elumaja välisuks?
Äkki keegi pakub. Saaks tellida jne.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.10.2014 08:09:49 vasta tsitaadiga

Pakettaknaid teeb keegi kuskil odavamaks?

Vaja 8tk. 1000mm laius ja 1200mm kõrgus. 4tk vasakult avatavad ja 4tk paremalt avatavad. Kõikidel ka ülalt tuulutamine. Valged.
Paigaldus ja transport ise.

Juurde võib muidugi pakkuda ka aknalaudu ja aknaplekke, aga enamasti on need nii kallid, et loosi ei läheks. KUI teete hea hinna aknalaud ja -plekk, siis võib pakkuda.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.10.2014 19:34:28 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi, siis valmistan puituksi, aknaid, saunu. Restaureerin ka uksi, aknaid jms.
visake p.s.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 06.11.2014 15:59:25 vasta tsitaadiga

Keegi paberist/pvc'st posterit/plakatit saab teha? 50cm * 150cm mõõtudega. tänud!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 11:02:24 vasta tsitaadiga

BK Eesti AS'is töötab keegi või on tutvusi? Info ps'i.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.11.2014 20:53:11 vasta tsitaadiga

Rehve vaja .... on kellelgi käpp sees kuskil?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:16:03 vasta tsitaadiga

Tahaks ühte teise generatsiooni Moto G'd osta paari nädala jooksul, kas keegi saab kuidagi odavamalt pakkuda kui poes nt?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 23.11.2014 20:54:55 vasta tsitaadiga

Kas EMT/Elionis müüdavate telefoni hinnad ongi "nagu on" või saab tutvustega alla ka?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:07:10 vasta tsitaadiga

tahaks ka teada sama, mis "-KRANTS-"
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 23.11.2014 23:25:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas EMT/Elionis müüdavate telefoni hinnad ongi "nagu on" või saab tutvustega alla ka?


saab alla
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 16:47:19 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, nii ja naa, S4 müüdi "alla oma hinna" ehk odavamalt, kui reaalne hetke sisseostu hind oli, mingi hetk. Niiet sõltub telefonist.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 24.11.2014 16:52:10 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kas EMT/Elionis müüdavate telefoni hinnad ongi "nagu on" või saab tutvustega alla ka?

On omatöötajate hinnad (osadele toodetele), kehtivad katseaja läbinud ja mitte klienditeeninduses töötajatele.
Hea hinnaga toodete arv, per inimene, on piiratud.

Mida sa täpsemalt tahad?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:52:27 vasta tsitaadiga

Photoexpress -20%
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 12:37:51 vasta tsitaadiga

Arvutitark? Või muu taoline pood Tartus?
Või kui annaks paremini tellida kuidagi läbi neti, sobib ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 16.12.2014 14:27:11 vasta tsitaadiga

mida sa sealt arvutitargast tahad? Mul on üks tuttav, kes saab sealt asju soodsamalt vahest. Uuriksin asja. Küll paraku tallinna omast vist.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 16:35:32 vasta tsitaadiga

On kellelgi võimalus autocadi faili järgi üks lihtsamat sorti detail 10mm paksusest metallist välja lõigata?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 21:27:27 vasta tsitaadiga

Keegi K-rautas töötamas ? Oleks vaja kindla asja soetamisel suts alla saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 22:32:29 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Keegi K-rautas töötamas ? Oleks vaja kindla asja soetamisel suts alla saada icon_razz.gif

Mine erakliendi teenindusesse, üldjuhul teevad kaubast alla. Ise olen üldjuhul ca 18-20% alet saanud. Vajalik on kliendikaart.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.12.2014 08:13:40 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
miga kirjutas:
Keegi K-rautas töötamas ? Oleks vaja kindla asja soetamisel suts alla saada icon_razz.gif

Mine erakliendi teenindusesse, üldjuhul teevad kaubast alla. Ise olen üldjuhul ca 18-20% alet saanud. Vajalik on kliendikaart.

Ei ole kliendikaart vajalik. Oleneb muidugi mida ja kui suure summa eest osta. On hetki, kus saab isegi rohkem soodust, kui oma töötaja kaardiga.
Mul muidu üks sõps töötab. Mis sealt vaja? Kas tasub üldse jahmerdada.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.01.2015 18:07:12 vasta tsitaadiga

kas keegi puiduga tegeleb siin foorumis
Oleks tarvis üks tööpind puidust eritellimusena saada
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 01.01.2015 18:23:55 vasta tsitaadiga

Kui juba puidust juttu, siis 1-2 tahvlit mööblikvaliteediga vineeri oleks vaja.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 20:26:56 vasta tsitaadiga

Tere,kas keegi siin tegeleb sauna keriste valmistamisega. Leiliruumi maht on 10 m.3. Otsin ikka korraliku ja mõistliku hinnaga. Tänades mihkel7
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 14:35:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit on või teab keegi kedagi, kes saaks aeroc plokkidele head hinda teha? icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2015 20:23:43 vasta tsitaadiga

neile ei saa keegi head hinda teha.
Ainuke variant on oodata kevadist tootjakampaaniat.
Suvi ei ole enam kaugel icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 20:32:42 vasta tsitaadiga

Loodame, et tuleb mõni kampaania icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 13:30:04 vasta tsitaadiga

Oleks vaja jalutuskäru soetada. Kindel valik tehtud. Kellelgi beebipooiddes tutvusi icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 11:46:09 vasta tsitaadiga

ehk teeb keegi pakkumise tänase päeva jooksul.
vaja Steelseries Siberia V2, värv ei ole oluline, kuid toode peab olema kasutamata. (pakkumisel eelistan firmat eraisikule) homme tahaks ära osta Tallinnas
Seni parim pakkumine: Arvutitark [Magistral] - 60€

EDIT:
AHV'id tõesti ei tegele hea kraami müügiga ? pidin ikkagi AT ronima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.01.2015 12:26:46 vasta tsitaadiga

Kes viitsiks. Enamus soodukaid käib kampaania põhiselt...saan isegi vahepeal 15-20% soodsamalt, aga see 1-2X aastas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.01.2015 09:09:44 vasta tsitaadiga

Garmini spordikellade ja lisavarustusega tegeleb keegi?
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 29.01.2015 21:20:11 vasta tsitaadiga

Kellel siin see Carolim autopood allkirjas oli ? Pagan, ei leia üles. icon_sad.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.01.2015 23:27:25 vasta tsitaadiga

maxtor1 kirjutas:
Kellel siin see Carolim autopood allkirjas oli ? Pagan, ei leia üles. icon_sad.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=70292 <-- tema?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 31.01.2015 12:14:30 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
maxtor1 kirjutas:
Kellel siin see Carolim autopood allkirjas oli ? Pagan, ei leia üles. icon_sad.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=70292 <-- tema?

Äkki tõesti icon_biggrin.gif aga justkui ei mäleta et kasutaja samanimeline oleks olnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.03.2015 09:01:13 vasta tsitaadiga

Keegi siit velje/rehvi autovärgendusega tegeleb?

Oleks vaja hea hinnaga 16 valuvlejepolti + 4 turvapolti (Esmane eelistus Simbolz ja teine Mc Card). 2008 Kia Cee'd
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 17:17:02 vasta tsitaadiga

Konkreetne ostusoov olemas aiakärule, suure mahutavusega, sinna 200L kanti, kahe rattaline ja kahe sangaga - kellelgi käsi sees või oskab soovitada icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 14:33:37 vasta tsitaadiga

Vabakutseline Norra-Rootsi-Taani-Eesti tõlkija pakkuda. Kodulehed, reklaamid, teksid, manualid jms.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 14:49:03 vasta tsitaadiga

Notari juures ka käid?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.03.2015 09:11:43 vasta tsitaadiga

Kes võlaõigusseadusega "kodus" on? Nimelt vajaks laiemalt lahtiseletamist "Nõude Aegumine". Suhtleks erasõnumi teel edasi. Olenevalt projekti edukusest, mõeldav ka mingisugune "tasu" icon_smile.gif

PS! Et mingid turumutid klatšima ei hakkaks, siis mina ei ole kuskile võlgu icon_biggrin.gif beer_yum.gif

E: Lisaks küsiks, mille järgi arvestatakse sissenõutavaks muutumise aega? Kui maksehäiretes on näiteks üleval mingi sms kiirlaen oü 394€ võlgnevus, alates 11.03.2008 siis kas see ongi sissenõudmise kuupäev või laenu võtmise?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arcar
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 10:25:03 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kes võlaõigusseadusega "kodus" on? Nimelt vajaks laiemalt lahtiseletamist "Nõude Aegumine". Suhtleks erasõnumi teel edasi. Olenevalt projekti edukusest, mõeldav ka mingisugune "tasu" icon_smile.gif

PS! Et mingid turumutid klatšima ei hakkaks, siis mina ei ole kuskile võlgu icon_biggrin.gif beer_yum.gif

E: Lisaks küsiks, mille järgi arvestatakse sissenõutavaks muutumise aega? Kui maksehäiretes on näiteks üleval mingi sms kiirlaen oü 394€ võlgnevus, alates 11.03.2008 siis kas see ongi sissenõudmise kuupäev või laenu võtmise?

võim minu tytrele helistada 56277525 kristina,ta just lõpetas koolis selle teema !

_________________
www.arcar.eu 56291000 Allar. Odavad rendiautod al.5 euri päev.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.03.2015 10:33:11 vasta tsitaadiga

arcar kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kes võlaõigusseadusega "kodus" on? Nimelt vajaks laiemalt lahtiseletamist "Nõude Aegumine". Suhtleks erasõnumi teel edasi. Olenevalt projekti edukusest, mõeldav ka mingisugune "tasu" icon_smile.gif

PS! Et mingid turumutid klatšima ei hakkaks, siis mina ei ole kuskile võlgu icon_biggrin.gif beer_yum.gif

E: Lisaks küsiks, mille järgi arvestatakse sissenõutavaks muutumise aega? Kui maksehäiretes on näiteks üleval mingi sms kiirlaen oü 394€ võlgnevus, alates 11.03.2008 siis kas see ongi sissenõudmise kuupäev või laenu võtmise?

võim minu tytrele helistada 56277525 kristina,ta just lõpetas koolis selle teema !

Mingit meiliaadressi pole jagada? Kuna jutt niisama oleks suht laialivalguv, siis oleks teemat hea toetada mõningate failidega.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arcar
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 10:34:09 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
arcar kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kes võlaõigusseadusega "kodus" on? Nimelt vajaks laiemalt lahtiseletamist "Nõude Aegumine". Suhtleks erasõnumi teel edasi. Olenevalt projekti edukusest, mõeldav ka mingisugune "tasu" icon_smile.gif

PS! Et mingid turumutid klatšima ei hakkaks, siis mina ei ole kuskile võlgu icon_biggrin.gif beer_yum.gif

E: Lisaks küsiks, mille järgi arvestatakse sissenõutavaks muutumise aega? Kui maksehäiretes on näiteks üleval mingi sms kiirlaen oü 394€ võlgnevus, alates 11.03.2008 siis kas see ongi sissenõudmise kuupäev või laenu võtmise?

võim minu tytrele helistada 56277525 kristina,ta just lõpetas koolis selle teema !

Mingit meiliaadressi pole jagada? Kuna jutt niisama oleks suht laialivalguv, siis oleks teemat hea toetada mõningate failidega.
'christinarebane@gmail.com
_________________
www.arcar.eu 56291000 Allar. Odavad rendiautod al.5 euri päev.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.03.2015 10:38:16 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 10:45:50 vasta tsitaadiga

Keegi klaasist dušivaheseinte valmistamisega ei tegele?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arcar
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 13:05:41 vasta tsitaadiga

pakun autosi oksjonitelt,kel huvi ps või email.
_________________
www.arcar.eu 56291000 Allar. Odavad rendiautod al.5 euri päev.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 15:45:11 vasta tsitaadiga

ot:
arcar, kiikasin www.arcar.eu lehte uudishimust, silma jäid nii mõnedki grammatikavead. Soovitus - lase leht mõnel "grammari natsil" üle vaadata...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 22.03.2015 16:41:34 vasta tsitaadiga

Pangas tuttavaid? Swedbank eelkõige..
Liisingu saamisel + lepingutasud + muud hüved... icon_question.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.03.2015 19:00:57 vasta tsitaadiga

Kes tegeleb alkoholikaubandusega?

Oleks vaja pulmaks viint 0,7l pudelid (vb viru valge), veini 0,75l pudelid(punane ja valge Monte Christo) ja Martini Asti't (0,75l pudelid).

Äkki kellelgi hulgiladu vms "hea" koht?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.