Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.12.2014 23:13:50 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
libe, kuidas need 8 teist mängijat siis ikkagi nähtavad on? Näitab kaardil rohkem mängijaid ja siis kui ligidale jõuad näitab 8tk reaalselt?
8 mängijat on kaardil nähtavad ja markerid on ka nonstop näha
, kui markeerid mängija ära, siis võid tema poole sõita ja kokku saada - need 8 mängijat ei pruugi ühes kohas olla

seni maks 6 mängijat ühe koha peal näinud - ski jump skill, seal on alati rahvast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.12.2014 20:33:48 vasta tsitaadiga

Ja ringradadel on ka rahvast. Ma vist korraga näinud ka umbes 5-6 mängijat.

E:

Sai täna pisut mängitud ja mind kutsuti crew-sse. Kolmekesi sai ringi sõidetud ja mingit ühte ruutu driftitud jäises linnas icon_biggrin.gif Kui oled crew-s, siis saab pisut rohkem punkte.
Kahekesi olles saab x2.5 ja kolmekesi saab x3.0, ehk siis iga tegelase pealt saab 0.5 korda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2014 22:03:45 vasta tsitaadiga

see bussi takedown missioon ajas esimesel korral marru ja tundus võimatuna ning võtsin teise missiooni
täna siis lõikas ära ning tegin coopi
mente kõigile ei jätku ja sain vaid ühe tüübiga kokku, siis kohe esimese korraga sai buss küliti lükatud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.12.2014 22:28:02 vasta tsitaadiga

Ma tegin selle bussi missiooni ära mini cooperiga. Sellel kuidagi oli selline hea kiirendus, mis järgi jõudis sellele bussile hästi.
Mind kutsus ka keegi coopi ja tegin selle uuesti ära icon_razz.gif

Mängus ajab mind rohkem närvidele just see liiklus. Miks on vaja liikluses sõitvatel autodel lampi lihtsalt seisma jääda, kui ma neile lähenen.
Pidevalt jäävad kurvis ette ja oleks kurv ilusti läbitud olnud, kui need oleks edasi sõitnud ja alati jäävad ette kõige ebamugavamas olukorras icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2014 22:28:10 vasta tsitaadiga

nüüd oli järgmine, mingi kastide kogumismissioon, mida üksi ei suutnud, samas coopiga õnnestus mugavalt thumbs_up.gif

see crew element hakkab keerulisemates missioonides välja kooruma

betas nägin ka, et coopiga oli XP'd oluliselt lihtsam koguda, kõik XP rekordid olidki sisuliselt coopiga tehtud thumbs_up.gif

betas õnnestus samas coopi teha enamasti täisgrupiga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.12.2014 00:28:38 vasta tsitaadiga

Miski 170mb Update on välja tulnud täna ?
Ma ise tegin stoori läbi ilma kellegi abita. Coope teeks teistega küll, nüüd kui on kord läbi tehtud.
Kuid jah need kastide jne teemad on nõmedad küll.

Edit:
Korralik fail on vist update icon_biggrin.gif
Alt+tab ei tohi kasutada, sest mängu tagasi minnes jääb hiire kursor ekraanile ja klaveril ei toimi ükski nupp. Hiirel klik tehes ei toimu ka midagi.
Pean vist parem klik ja close tegema või control+alt+del icon_biggrin.gif Tundub et ei saa muudmoodi ja ma läksin välja ainult selleks, et fraps tööle panna ja mõni pilt teha. Kuna mängus ei leidnud nuppu
ja pole kindel kas nvidia experiance on automaatselt koguaeg töös. Ei tea kas seal ka üldse on screenshot nuppu või lihtsalt ei mäleta icon_biggrin.gif
Tuleneb vähe kasutamise pärast icon_razz.gif Krt see crew mäng läheb play nuppule vajutades oma paar minutit tööle, aga mängus loading on mingi paar sekundit. Jooksutan ssd peal seda ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.12.2014 00:28:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Miski 170mb Update on välja tulnud täna ?
Ma ise tegin stoori läbi ilma kellegi abita. Coope teeks teistega küll, nüüd kui on kord läbi tehtud.
Kuid jah need kastide jne teemad on nõmedad küll.
nõmedad on nad vaid solos
coopis on nad hulka lihtsamad, kuna loeb meeskondlik tulemus ja sihid on erinevad

eile sai ka PvP sõitudega raha teenitud, 16k sõit ja mingit ühenduvuse probleemi ei esinenud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 19.12.2014 00:42:27 vasta tsitaadiga

Pole ühetegi pvp sõitu teha saand, 1 co-opi sain läbi mingi ime tehtud a see kestis ka alla minuti, mingi lebo põgenemis missioon
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 02:27:35 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ei tea kas seal ka üldse on screenshot nuppu või lihtsalt ei mäleta icon_biggrin.gif

Uplay default nupp on F12.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.12.2014 21:20:12 vasta tsitaadiga

Nimetu mis net sul on ja kas pordid on avatud/suunatud ?

Kaks pilti ka.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler



Neid happekaid võiks vasakul pool kaarti rohkem olla kui ainult ühel käel üle loetavalt ja võitudest võiks olla summuti ka kuskil mujal kui ainult karjääris kus street ja perf autoga sügad mune ainult.
Täna on mäng mul ka juba 3-4 korda visanud errori, et stopped working pla pla pla.

Mäng läheb tööle peale Enteri vajutust ja esimese kohani kus mängus peab miskit nuppu vajutama 2 minutit ja 40sekundit. Kuigi mäng on SSD peal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 20.12.2014 13:02:25 vasta tsitaadiga

Kes tsipa selgemat pilti tahab võib oma mängul bloomi maha keerata.
Fail ise asub C:/Users/Kasutajanimi/Documents/The Crew/PCScalability.xml ja siis seal "Bloom=0" panna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.12.2014 01:05:46 vasta tsitaadiga

Nii, mängu story nüüd läbi. Tegin kogu mängu Mustangitega. Kuidas saaks new game teha, laseks ka poisi arvuti ligi lõpuks ja ta tahaks uuesti alustaada icon_smile.gif
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 01:30:13 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:
Nii, mängu story nüüd läbi. Tegin kogu mängu Mustangitega. Kuidas saaks new game teha, laseks ka poisi arvuti ligi lõpuks ja ta tahaks uuesti alustaada icon_smile.gif


Seda ei saagi teha vist.
Ma ise otsisin ka kohta kust saaks teha, aga seal ei lase.
Ma alguses paigutasin perke väga valesti ja ei lugenud neid kõiki mida võis saada.
Sain ainult 49 perki lõpetades kokku ja oleks vast tunduvalt rohkem saanud, kui kohe oleks vastava perk peale punkte pannud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.12.2014 01:45:34 vasta tsitaadiga

Mängu savegame-de kausta kustutamine ei aita või värske install?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.12.2014 01:56:38 vasta tsitaadiga

Kustutasin ära documents alt The Crew ja midagi ei muutunud. Save game on kuskohas?
Isegi U play teise kontoga sisse logides ei aita, sest tahab mängu koodi, aga kui sisestada siis ütleb, et code is not valid.
Eks siis fresh install aitab ainult.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 01:58:40 vasta tsitaadiga

HangOver, Ei aita ka see. Mul miski errori tõttu tegi reinstall, ehk siis tõmbas uuesti alla ja save oli alles.
Savegame on Uplay pilves.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 02:03:01 vasta tsitaadiga

Ubisofti foorumist:

However, restarting is not currently an option. The reason for this is that all missions are re-playable and no choices in the game are permanent. If you're wanting to restart the game because you feel you chose the wrong car, Bucks are easy to come by and you can quickly acquire enough to purchase and customize one of the other starter cars. This is why the starter cars are so expensive. We anticipated that players may not be happy with their initial choice and wanted to make it easy and affordable to get into a new set of wheels quickly.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.12.2014 02:12:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
HangOver, Ei aita ka see. Mul miski errori tõttu tegi reinstall, ehk siis tõmbas uuesti alla ja save oli alles.
Savegame on Uplay pilves.

Aga kui ma teen fresh installi ja login sisse teise u play kontoga ja siis redeem code panna kas siis algab uuesti...
Kui see ka ei aita siis on UBI vägeva kaitse pannud, et mängu peale läbi mängimist edasi ei saaks müüa.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 02:13:01 vasta tsitaadiga

Autode ostmise pärast ei alustaks mängu uuesti, aga perkide paigutuse pärast küll. Avastasin selle alles level50, kus enam perke juurde ei saanud ja CC punkte ka juurde ei tule mängimise eest, mis on nõme.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.12.2014 03:12:43 vasta tsitaadiga

njaa, double perk points tuleb kohe võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2014 12:28:07 vasta tsitaadiga

aga kui uplays save synchronization disableda ja masinast kõik saved kustutada vms?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 15:45:13 vasta tsitaadiga

Seda ma proovinud pole ja enam väga ei viitsi kah. Kellel vajadus uuesti alustada, see võib proovida ja siis meile ka teada anda kas töötab, kuid ma väga kahtlen selles.
Nagu ka Dj-E, välja tõi, siis erilist lootust otsast peale alustada ei ole. Loota võib, et mängurid nõuavad foorumis selle lisamist ja see tehakse, kuid siiani pole praktiliselt midagi tehtud isegi patchiga.
Mina tahaksin näiteks, et käigukast oleks semi-automaat, siis saaks vahepeal käiku alla tõmmata jne. Või siis et tehakse midagi selle traffic teemaga, kus öösiti oleks vähem liiklust ja need autod ei jääks lampi seisma kuskile.
Peeglid võiks ka korda teha ja kui auto sees on ekraan, siis nagu tdu-s sinna kaart panna.

Tegelikult on veel palju asju mida tahaks, aga need praegu ei tule ühe hooga meelde icon_biggrin.gif

Keegi mõnda easter egg-i ka näinud on ? Ma metsas nägin bigfooti, aga unicorni pole veel leidnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 21.12.2014 18:10:15 vasta tsitaadiga

neid perk pointe saab ju juurde osta crew creditsi eest.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 19:47:47 vasta tsitaadiga

m6mmix, Et maksta ubikottile juurde raha mängu eest ?
CC eest sai ka muid asju ostetud ja kui perkideni jõudsin, siis oli CC alles miski 3-4k ja 2k maksis üks perk.
CC on 5 euro ja 45k crediiti, millest saad 22 perki. 10 euro eest saad juba 100k aga ikkagi ajuvaba on see, kui sa mängu oled ostnud kogu viledega, siis võiks jätta sellise lolluse nagu raha juurde küsimise, mis on nagu cheat mängu jaoks.

Oleks mäng tasuta, siis oleks arusaadav, et sa maksab mingit kuutasu või krediidi raha. Neid perke kogub sul ka ainult level 50 ja siis rohkem ei tule, kuna leveleid ei ole rohkem.
Oleks võinud siis teha mingi süsteemi mängu kust saab neid crew krediiti ka teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2014 19:55:50 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
m6mmix, Et maksta ubikottile juurde raha mängu eest ?
CC eest sai ka muid asju ostetud ja kui perkideni jõudsin, siis oli CC alles miski 3-4k ja 2k maksis üks perk.
CC on 5 euro ja 45k crediiti, millest saad 22 perki. 10 euro eest saad juba 100k aga ikkagi ajuvaba on see, kui sa mängu oled ostnud kogu viledega, siis võiks jätta sellise lolluse nagu raha juurde küsimise, mis on nagu cheat mängu jaoks.

Oleks mäng tasuta, siis oleks arusaadav, et sa maksab mingit kuutasu või krediidi raha. Neid perke kogub sul ka ainult level 50 ja siis rohkem ei tule, kuna leveleid ei ole rohkem.
Oleks võinud siis teha mingi süsteemi mängu kust saab neid crew krediiti ka teha.
sa ei pea ju neid kõiki perke korraga kasutama, resetid perkid ja paigaldad nad nii, nagu hetkel vaja on

ümbertõstmine on paras piix, aga isegi, kui oleksid kohe alguses double perk'i aktiivseks teinud ja CC'de eest vaid perke ostnud, oleksid omadega jännis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2014 20:12:43 vasta tsitaadiga

Ei seda muidugi ja ma pidevalt tõstan neid ümber, kui auto poodi minek on või mingit juppi ostma icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.12.2014 01:45:37 vasta tsitaadiga

sai siin mingi 120km sõit tehtud, kui kuskil kolmveerandi pealt puldil akud tühjaks said ning peale akuvahetust enam pulti taha ei võtnud - pidin klahviga lõpetama thumbs_down.gif icon_evil.gif icon_lol.gif

nüüd sai veel üks 90km sõit tehtud, kus ei tohtinud kordagi crash cami aktiveerida, ma aga nii väsinud, et jäin roolis paar korda peaaegu et tukkuma, pildi võttis mitu korda hetkeks eest icon_lol.gif
ulme

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 01:48:54 vasta tsitaadiga

Krt see AI cheat on päris nõme. icon_biggrin.gif

Krt vahest on nii, et kõik autod tänaval seisavad. Päris hea on niimodi challengeid teha. icon_razz.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.12.2014 17:25:18 vasta tsitaadiga

Keegi ehk oskab jagada mingit õpetust kuidas pordid suunata selles mängus ?
Ma pole kunagi varem teinu ja ei oska otsida ka midagi.

https://support.ubi.com/en-US/FAQ/9/3168/the-crew-launcher--multiplayer-connection-issues/kA030000000egQ7CAI

See on täielik BS. Saan teada ainult mis pordid ma tegema pean, aga kus ja kuidas ei ole kirjas.
Ma olen selles vallas täielikult beginner icon_biggrin.gif Vaja piltide ja asjadega. Ja ka kohta kust ma saan oma ruuterisse sisse logida ja neid paroole ja asju, kui varem pole seda teinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.12.2014 17:34:27 vasta tsitaadiga

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/

võid guugeldada "ruuteri nimi ja mudel forward port", vb leidub abiks youtube video
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.12.2014 17:36:47 vasta tsitaadiga

See portfoward maksab ja trialiga ei saanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 17:46:37 vasta tsitaadiga

lopes39, see nende mõttetu programm on jah tasuline aga juhendid ju ei ole. Valid aga oma ruuteri tootja ja mudeli välja ning järgid piltidega juhendit.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 23:04:44 vasta tsitaadiga

Mis moodi või kust kohast leiab need Monthly Challenged? Tahaks seda uPlay Actionit ära teha. Ei leia küll sellist kohta kusagilt. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 25.12.2014 23:44:15 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/

võid guugeldada "ruuteri nimi ja mudel forward port", vb leidub abiks youtube video



http://www.simpleportforwarding.com/download

Töötas mu Elioni Thompsoni peal ja tundub, et on ka tasuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 26.12.2014 01:43:37 vasta tsitaadiga

njh ma läksin firefoxiga ruuteri seadistamisse ja tegin manuaalselt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2014 03:17:12 vasta tsitaadiga

ja ma isegi ei suunanud ning eeldan, et windows firewall sai asjaga ise hakkama, vähemalt pvp's on hoobilt lobby rahvast täis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauam
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2014




sõnum 27.12.2014 22:16:37 vasta tsitaadiga

Long shot, aga kas keegi tahaks teha platvormivahetust või teenida äkki väike kasum?
Nimelt on mul 360 karbiversioon the crew'st, aga mängiks seda parema meelega PC peal, sest telekas on enamus aega hõivatud. Plaati ennast kasutatud ühe korra tund aega, olemas ka tšekk. Ostsin mängu Euronicsist 26.12, PC versiooni tahaks koodi, mitte füüsilist plaati. Oskab keegi suunata äkki kuhugi? Vaatan, et G2A saab praegu 43 dollariga PC versiooni kätte, xbox füüsiline maksis poes 60 euri.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 22:23:48 vasta tsitaadiga

rauam kirjutas:
Long shot, aga kas keegi tahaks teha platvormivahetust või teenida äkki väike kasum?
Nimelt on mul 360 karbiversioon the crew'st, aga mängiks seda parema meelega PC peal, sest telekas on enamus aega hõivatud. Plaati ennast kasutatud ühe korra tund aega, olemas ka tšekk. Ostsin mängu Euronicsist 26.12, PC versiooni tahaks koodi, mitte füüsilist plaati. Oskab keegi suunata äkki kuhugi? Vaatan, et G2A saab praegu 43 dollariga PC versiooni kätte, xbox füüsiline maksis poes 60 euri.


http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xebay+nvidia+crew&_nkw=ebay+nvidia+crew&_sacat=0
http://www.kinguin.net/category/11796/the-crew-uplay-key/
jne
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauam
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2014




sõnum 27.12.2014 22:25:10 vasta tsitaadiga

Sooviks vahetada oma füüsilise 360 mängu PC koodi vastu, ei soovi sama mängu omada kahel platvormil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 22:38:23 vasta tsitaadiga

rauam kirjutas:
Sooviks vahetada oma füüsilise 360 mängu PC koodi vastu, ei soovi sama mängu omada kahel platvormil.


Jah, panin puusse, sest ei lugenud korralikult innocent.gif Igatahes, kui vahetuatud ei saa, siis paar kohta juures, kus vajadusel ostmist kaaluda.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 22:38:45 vasta tsitaadiga

Arvatavasti lihtsam müüa 360 mäng ja osta PCle.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.12.2014 19:34:42 vasta tsitaadiga

Mängu vist kõige mõttetum auto on Ruf CTR3. Ei ta sõida kiiresti ja vaevu saab 320km/h sisse ja siis ta ei keera ka üldse.
Maksis ka mingi üle 300 tuhande ja oleksin võinud selle paigutada mingi aston martini või mersu asemele. Nitro on ka ilu efekt sellel porcshel, mitte mingit kasu tast pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.12.2014 20:13:55 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mängu vist kõige mõttetum auto on Ruf CTR3. Ei ta sõida kiiresti ja vaevu saab 320km/h sisse ja siis ta ei keera ka üldse.
Maksis ka mingi üle 300 tuhande ja oleksin võinud selle paigutada mingi aston martini või mersu asemele. Nitro on ka ilu efekt sellel porcshel, mitte mingit kasu tast pole.
nitrot tuleb klõbistada peale käiguvahetust
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.12.2014 20:48:05 vasta tsitaadiga

Ma tavaliselt lasengi peale käigu vahetust ja mitte korraga tühjaks. Vahel lasen ka kiirema käiguvahetuse pärast.
Sellel RUF CTR3-el lihtsalt ei olnud vahet kuidas lasta. Kiirus kasvas ikka ühtlaselt sama kiirelt kui ilma laskmiseta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 29.12.2014 19:32:53 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi vene keyde on kogemust? Kuidas võimalikult odavalt see pela saada, et ikka töötaks ka hiljem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 29.12.2014 20:22:00 vasta tsitaadiga

AnduLamer kirjutas:
Kas kellelgi vene keyde on kogemust? Kuidas võimalikult odavalt see pela saada, et ikka töötaks ka hiljem.


http://www.allkeyshop.com/blog/buy-crew-cd-key-compare-prices/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 21:51:49 vasta tsitaadiga

Kuna Hawaii ja Alaska ka USA osad, siis tegelikult võiks ju need kaks ala panna eraldi DLC-dena mängu. Hawaii eelkõige et meenutada TDU seeriat ja võib olla lisada nagu tournament/championship seeria (V10 ja V12), kus sõitude eest saaks punkte. Ja Alaska puhul võiks olla eriti hardcore Raid/Dirt rajad, sest minu üks eelistatumaid tegevusi ongi Dirt spec Focusega lihtsalt mööda maailma rännata.
Muidu lisage RSaaremaa, saab vähemalt factionite pealt teenida icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 30.12.2014 17:28:40 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
AnduLamer kirjutas:
Kas kellelgi vene keyde on kogemust? Kuidas võimalikult odavalt see pela saada, et ikka töötaks ka hiljem.


http://www.allkeyshop.com/blog/buy-crew-cd-key-compare-prices/


Väga kasulik on see, ma ei oska ise üldse otsida neid.

G2As on vene key, 16 eurot. Kas mäng tuleb VPNiga aktiveerida ja siis inglise keelde ümber modida?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.12.2014 17:34:47 vasta tsitaadiga

AnduLamer kirjutas:
karvane kirjutas:
AnduLamer kirjutas:
Kas kellelgi vene keyde on kogemust? Kuidas võimalikult odavalt see pela saada, et ikka töötaks ka hiljem.


http://www.allkeyshop.com/blog/buy-crew-cd-key-compare-prices/


Väga kasulik on see, ma ei oska ise üldse otsida neid.

G2As on vene key, 16 eurot. Kas mäng tuleb VPNiga aktiveerida ja siis inglise keelde ümber modida?
ära hakka nende vene keydega üldse nussima
kogu parem raha ja osta endale mingi eu või worldwide

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnduLamer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2012




sõnum 30.12.2014 20:02:20 vasta tsitaadiga

Iseenesest mäng tundub hea, map suur aga ma pole seda proovinud, ma ei tea kuidas see juhtimine seal on, Forza oli Xboxil ikka hea, freeroam aga samas realistlik juhitavus. Kui keegi laenaks mingilmoel mulle mängu siis tõmbaksin kiirelt ära ja proovin. Kas steamis gameshare töötab sellega?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.