Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis väärtusega käekella kannad?
Alla 50€
14%
 14%  [ 55 ]
51-100€
11%
 11%  [ 46 ]
101-150€
9%
 9%  [ 38 ]
151-200€
7%
 7%  [ 30 ]
201-300€
9%
 9%  [ 36 ]
301-500€
7%
 7%  [ 31 ]
501-999€
4%
 4%  [ 17 ]
1000€ või rohkem
5%
 5%  [ 20 ]
Ei kanna käekella
29%
 29%  [ 115 ]
hääli kokku : 388

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 22:43:18 vasta tsitaadiga

pacho, ma just sõpradele mainisin,
et on küll Tag-i hinnaga, aga kvaliteedilt on Rolex.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2014 03:36:22 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
On kellelgi kogemusi Skageni kelladega? Jube kenad näevad välja.


Olen kõige õhema Skageni omanik aastast 2010 - ei kurda millegi üle.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.12.2014 14:46:53 vasta tsitaadiga

Kellaspetsid, andke nõu.
Kuna see nn ujumiskindlus on nii 100 kui 200 tähisega, siis kuidas reaalsusega lood on? Pigem 200M vaadata kindluse mõttes?
Siit teemast käis tabel küll läbi kunagi aga lõplikku kindlust vist tookord ei saanudki.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 15:05:43 vasta tsitaadiga

100M on ok kui just sukelduja pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2014 16:14:56 vasta tsitaadiga

softis, enamjaolt on 50m ka juba ujumiskõlbulik.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 18:13:49 vasta tsitaadiga

eks ta ole:
"Suitable for swimming, white water rafting, non-snorkeling water related work, and fishing."
http://en.wikipedia.org/wiki/Water_Resistant_mark#Water_resistance_classification
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 19:35:03 vasta tsitaadiga

Sirvisin natukene seda teemat ning kuna jõulud tulemas siis mõtlesin, et võiks ka endale väikese kingituse lubada. Algselt oli plaan uus mobiil osta, kuid vaadates hindasid, siis otsustasin vana eksplutatsiooni aega pikenada.
Nagu ma aru sain, siis soovitakse välismaalt tellida: Valik suurem ning hinnaklass sobilikum.

Hinnaklassiks mõtlesin 100 +- 25. Välimuselt siis võiks sobida nii igapäevaselt kanda, kuid ka koos ülikonnaga viisakamal üritusel.
Ise mõtlesin mõne Fossili musta või hõbeda mudeli peale.

Keegi oskab veel mõnda firmat/mudelit soovitada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 17.12.2014 19:48:09 vasta tsitaadiga

Mõni automaatne Seiko näiteks oleks vahva.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2014 20:42:28 vasta tsitaadiga

webromps, võta kas siis Jaapani tootjatelt midagi või siis Swatchilt midagi. Fossil on risu oma odava kvartsiga.

Kui automaatset (mehhaanilist) asja tahad, siis mul on 2tk selliseid kellasid üle:
http://www.parniswatch.net/index.php?gOo=goodspic.dwt&goodsid=437
Väga korraliku automaatse mehhanismiga. Olgu, et HK-s tehtud, aga hacking seconds+kuullaagritega pendel ja muidu ilus.
44mm diameeter. 36mm klaas. Helendavad seierid ja indikaatorid, korralikult rahvakeeli meditsiinilisest happekindlast 316L terasest korpus.
Ja nahast rihm
Sellel kindlasti parem mehhanism kui odava otsa Miyotad (Jaapan)

Mulle väga meeldib selle kella sinise värviga AR klaasi peal.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.12.2014 22:11:41 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
webromps, võta kas siis Jaapani tootjatelt midagi või siis Swatchilt midagi. Fossil on risu oma odava kvartsiga.

Kui automaatset (mehhaanilist) asja tahad, siis mul on 2tk selliseid kellasid üle:
http://www.parniswatch.net/index.php?gOo=goodspic.dwt&goodsid=437
Väga korraliku automaatse mehhanismiga. Olgu, et HK-s tehtud, aga hacking seconds+kuullaagritega pendel ja muidu ilus.
44mm diameeter. 36mm klaas. Helendavad seierid ja indikaatorid, korralikult rahvakeeli meditsiinilisest happekindlast 316L terasest korpus.
Ja nahast rihm
Sellel kindlasti parem mehhanism kui odava otsa Miyotad (Jaapan)

Mulle väga meeldib selle kella sinise värviga AR klaasi peal.


Mis hinnaga ?

See sinine on kena küll.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2014 22:21:30 vasta tsitaadiga

Ertai, Kuna ta on täiesti kasutamata, kiled klaaside peal nii ees kui taga, siis sooviks sama palju saada nagu ma ise maksin ehk
90$ + post = 75€

Selle hinna eest paremat asja on raske saada. Põmst tootjahind.
Kui võrdluseks võtta näiteks mingi 100€ Fossil, siis see on odavast materjalist (korpuse omahind healjuhul 10€), siis mehhanism on kõige odavam kvarts (heal juhul 5€), klaas on kõige tavalisem klaas ilma mingi kriimustuskindluseta ning rihmad enamasti odavast kunstnahast või siis muust jamast.

Lisaks selle Marina Militare kohta veel seda, et rihmakinnitusvõllid on väga huvitavalt tehtud. Tuleb nõelaga ainult nii öelda "nupule" vajutada ja võll kukub välja. Mingit lisatööriista vms korpuse kallale minemist pole vaja. Nagu tavaliste vedruvõllide puhul.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 14:12:40 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:
Sirvisin natukene seda teemat ning kuna jõulud tulemas siis mõtlesin, et võiks ka endale väikese kingituse lubada. Algselt oli plaan uus mobiil osta, kuid vaadates hindasid, siis otsustasin vana eksplutatsiooni aega pikenada.
Nagu ma aru sain, siis soovitakse välismaalt tellida: Valik suurem ning hinnaklass sobilikum.

Hinnaklassiks mõtlesin 100 +- 25. Välimuselt siis võiks sobida nii igapäevaselt kanda, kuid ka koos ülikonnaga viisakamal üritusel.
Ise mõtlesin mõne Fossili musta või hõbeda mudeli peale.

Keegi oskab veel mõnda firmat/mudelit soovitada?

http://www.ebay.com/itm/WaterDawg-Momentum-Atlas-Solid-Titanium-Scuba-Dive-Watch-Black-SLK-Rubber-Strap-/251525465016?pt=Wristwatches&hash=item3a901603b8
endal see kell, Kanada toodang. Titaanist korpus, 100m veekindel, läbimõõt 41mm (kella "nupust" mõõdetuna!) jmt, lingil rohkem andmeid. Kindlasti veendu kõigepealt, millist kella läbimõõdult tahad, kuna olenevalt inimesest on siis kas "liiga suured" või "liiga väiksed" kellad. Kellegi jaoks läbimõõdult ideaalne kell on kellegi teise jaoks jällegi liiga väike või siis jällegi liiga suur. Mina maksin koos transpordiga natuke alla 80€.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 14:34:44 vasta tsitaadiga

Sirivisin siin paar päeva nüüd neid kellasid ja lõpuks võtsin UK Amazonist siise Seiko SNN241, kuna Jaapanit ja Seikot soovitati siin.
Eks ta küll natukene suuremat sorti asi on, aga eks näis. Kuna esimene "päris"(loe: mitte 5 eurone plastmass tükk) kell, siis kui pole suurem asi, eks järgmised jõulud annab viga parandada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 15:04:08 vasta tsitaadiga

Pole see Seiko sul nii suur midagi...

Peaks enda oma ara kaaluma.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.12.2014 15:12:04 vasta tsitaadiga

käsi pole roheline ju ka veel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 17:32:04 vasta tsitaadiga

XR, ma võtaks jaanuaris sult ühe Marina Militare ära, kui enne proovida ka saab et kas see mu randmel liiga jabur pole. Nagunii mõtlesin ühe neist Panerai homage'idest võtta järgmisel aastal.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2014 17:41:33 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, ma Tartus. Kui siiakanti satud, siis lasen proovida. Midagi väga jubedalt suurt see küll ei ole. See on 44mm nii öelda PAM, mul on veel 47mm ja olemas on ka 50mm ja ka 60mm icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 23:42:01 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/sinuwooch

mingid õpilased teevad puust kelli.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 19.12.2014 23:57:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.12.2014 23:51:38 vasta tsitaadiga

namstoop, tore, et inimesed asju teevad icon_wink.gif Puit kahjuks ei ole veekindel (vbl tolmukindel?) ning liikuvad rihmadetailid kuluvad kiirelt.
Samas puit on väga lihtsasti töödeldav materjal ja poisid saavad reaalse kogemuse kuidas on midagi nii öelda toota.
Käekellakorpust ennast on üsna lihtne teha, aga kui plaan on teha juba midagi täielikult veekindlat, millega saab ka vabalt ujuda, siis läheb asi keerulisemaks.

Ma olen neid puidustkellade kavandeid ja variante palju näinud, aga kellegi käe peal kahjuks mitte.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 23:58:28 vasta tsitaadiga

No eks see jah mingi igapäevakell ilmselt ei saa olla. Rohkem selline vahel kandmiseks.

Aga muidugi on tore, et huvitavaid asju tehakse.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.12.2014 00:59:55 vasta tsitaadiga

Tag Heuer on oma smartwatchi arendanud viimased 4 kuud.
Panen oma spekulatsiooni ka. Ma arvan, et see tuleb midagi sellist, millel on ühel pool viisakas ning korralik mehaaniline kell ning teisel pool ekraan.
Umbes midagi sellist:
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 16:53:44 vasta tsitaadiga

Isale synnipaevaks. Pole aimugi, kas vaart voi mitte. Ode valis valja. 225 EUR.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 12:47:00 vasta tsitaadiga

Kuskohas internetis on viisakas valik kellarihmasid, ei mõtle ebayd, tahaks vastupidavat rihma.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.12.2014 12:58:57 vasta tsitaadiga

Braien, ebays on väga seinast seina asju. Vastupidavaid ja isegi Rolexi originaale on ka icon_wink.gif
Muidu ma soovitan strapcode.com-i

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.12.2014 13:12:47 vasta tsitaadiga

Midagi erilist
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.12.2014 14:53:35 vasta tsitaadiga

Ulysse Nardin Marine Chronograph icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.12.2014 16:15:16 vasta tsitaadiga

Markos, sul on Marine Chronograph?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.12.2014 18:50:52 vasta tsitaadiga

Jah on küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.12.2014 21:54:18 vasta tsitaadiga

Markos, wristshot ka paluks icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.12.2014 22:21:09 vasta tsitaadiga

Netist ei sobi vaadata või icon_wink.gif?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.12.2014 23:05:11 vasta tsitaadiga

no see ju vaadata sexy lingeried naise seljas, kuidas välja näeb,
mitte et ainult vaadata trussikute ja rinnahoidjate pilte
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.12.2014 00:46:18 vasta tsitaadiga

Heaküll
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 01:42:51 vasta tsitaadiga

Kas see ongi nii suur või on see lapse käsi?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.12.2014 01:46:29 vasta tsitaadiga

See on suur ja see on ka raske.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.12.2014 01:55:40 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
See on suur ja see on ka raske.


sellise kella kandjad tunneb kaugelt ära tänaval icon_lol.gif
liiga raske et kanda
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 31.12.2014 00:45:44 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Isale synnipaevaks. Pole aimugi, kas vaart voi mitte. Ode valis valja. 225 EUR.
Spoiler Spoiler Spoiler

Úldjuhul tasub kullatud kelladest eemale hoida. Tissot'st olen siin varem kirjutatanud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 17:25:22 vasta tsitaadiga

Sain USAst uue kella lõpuks kätte. Tegu küll veidi odavama kellaga, kui siin enamasti näidatakse, kuid enamik pole vist sellise brändiga nagu Cadence tuttavad. Sattusin juhuslikult Redditit lugedes sellise firma jälile ning otsustasin ühe kella ära tellida:

Spoiler Spoiler Spoiler


Hinnaks ~32€ + ~6€ mida toll nõudis, seega kokku umbes 38€. Kell ise on igati korralik ja kena, aga üpris kerge. Igapäevaseks kasutuseks aga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2015 18:07:00 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
See on suur ja see on ka raske.

No kui raske?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2015 18:10:09 vasta tsitaadiga

SKG, tal on lihtsalt väike käsi icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 22:53:08 vasta tsitaadiga

Kuna Casio on mind jubedalt ära tüüdanud, otsin omale uut igapäevakella.
Tahaks ilgelt tagasi pöörduda Seiko juurde. Samas võiks ka midagi muud proovida? Kindlasti metallrihmaga.
Mida keegi soovitab ja mis kanaleid tasub praegu tellimiseks kasutada, pole ammu käekellasid tellinud? Äkki mingi sooduspakkumine kuskil mõnele põnevale asjale. icon_cool.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2015 23:04:14 vasta tsitaadiga

Black66, soovitan vaadata 316L terasest, safiirklaasiga ning mehhaanilisi kellasid. Rihma on väga lihtne vahetada.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.01.2015 00:24:22 vasta tsitaadiga

Black66, kui palju raha tahad raisata?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 18:25:08 vasta tsitaadiga

no üle 150€ ei tahaks kulutada tegelikult. Samas kui midagi ülipõnevat, võiks ka natukene rohkem hakkama panna.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.01.2015 00:46:46 vasta tsitaadiga

Kvaliteetne kvartskell on mõistlik valik. Seiko, Bulova, Citizen, Pulsar, Tissot, Swatch, Casio ja mõned butiikbrändid. Üldiselt on sellise raha eest väga raske leida kvaliteetse metallrihmaga kella.
Sügavama huvi korral võib ka mehaanilise kella poole vaadata. Tahavad regulaarset hooldust ja pole täpsuse poolest kvartsiga võrreldavad. Korraliku hoolduse puhul võid lapselapsele pärandada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 00:59:43 vasta tsitaadiga

Ega ma just mingit ulmekvaliteeti taga ei ajagi 150€ eest, samas praegune Casio on ära tüüdanud ja vähemalt kui ma võrdlen Casiot Seikoga, siis viimane on ikka peajagu üle. Casio on mul hetkel mingi Edifice seeria oma ja Seiko oli 5 sports seeria oma. Mehhaanilist kella tegelikult väga ei taha, ma olen liiga laisk, et igapäevakella hommikuti jälle üles keerata. Seiko oli mul automatic, ehk ise üles keerav, aga selle miinuseks on jälle see, et ei kannata põrutamist, tööst tulenevalt seda ikka juhtub ja lõpuks ta otsad andiski.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.01.2015 01:09:07 vasta tsitaadiga

Enamus mehaanilisi kellasi keeravad end automaatselt ülesse.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 01:50:44 vasta tsitaadiga

Ma natukene pelgan neid automaatselt üleskeeravaid kellasid, kuna eelmine Seiko oli selline ja eriti kaua just minu elustiili juures ei kestnud. Vist 3 aastat kokku.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2015 09:01:53 vasta tsitaadiga

Black66, seda Seikot saab suure tõenäosusega parandada.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 09:13:35 vasta tsitaadiga

Paranduse hinnaks öeldi 55€ ja kella eest maksin ise 75€, ei näe väga mõtet. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.01.2015 10:20:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
No kui raske?


ca 150-160g.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.