|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
05.12.2014 10:57:36
|
|
|
Mul ka kutse puudu, oleksin tänulik
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marekito
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2014
|
05.12.2014 12:41:44
|
|
|
| Tellisin täna endale One ära, kui peaks mul midagi kutsetest üle jääma, jagan siin seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spunge
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2012
|
06.12.2014 16:49:31
|
|
|
Kus te küll kutseid saate...
Kui kellelgi peaks üle olema, siis oleks tõesti väga tänulik. Kutsed peaksid muidu aeguma 24h jooksul? Võin küll eksida.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krmk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012
|
06.12.2014 19:39:31
|
|
|
| Minu poolt siin teemas jagatud kutsed ka paraku aegusid kõik... Tundub et pakkumine on nõudlusele järgi jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spunge
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2012
|
07.12.2014 14:21:01
|
|
|
| Kuidas pikemaajalised kasutajad rahul on? Tõsine dilemma Nexus 5'e ja OPO'i vahel...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
07.12.2014 16:33:41
|
|
|
Vahetasin nexus 5 OPO vastu ja paari nädala jooksul mis kasutanud olen enam Nexus 5 tagasi ei tahaks küll.
Ma ei ole läpaka inimene ka ja kui kodus-kontorist väljas ainuke vahend on nutitelefon siis suur ekraan on ikka
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spunge
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2012
|
07.12.2014 17:46:34
|
|
|
| OPO'i on suhtelist keeruline kätte saada ja üldse keeruline võimalust ostmiseks saada. Kas on midagi muud erinevat ka peale suure ekraani? Nexuse saaks põhimõtteliselt kohe poodi minnes kätte, OPO saaks jumal teab kuna.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.12.2014 18:03:18
|
|
|
Kordades rohkem sisemälu, giga rammi juures, kohutavalt hea aku, mõistlik kaamera.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spunge
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2012
|
07.12.2014 19:19:55
|
|
|
Eks näis kui kiirelt invite tuleb, kuna kannatus katkeb
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
08.12.2014 08:39:56
|
|
|
Siin foorumis jagatud neid invite viimasel ajal ikka massiliselt, osta või tükki
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.12.2014 13:54:51
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Kordades rohkem sisemälu, giga rammi juures, kohutavalt hea aku, mõistlik kaamera. |
Üldjoontes on nüüd kolm kuud lill olnud see elu.
Cyan teeb uuendusi - enamus teevad ikka asja paremaks. Samas pean tõdema, et korra-kaks nädalas teeb ta ikkagi ise rebooti.
Võib olla olen ise süüdi, tegelikkuses OTA update'ga võiks kaasneda puhastus, aga ma laisaks läinud.
SUPER telefon, siiani uisutasin ostetud "uute" nutikate peal. Aga see investeering on läinud väga asja ette.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s2rav
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2014
|
08.12.2014 16:12:15
|
|
|
| Palun ka invite. Ostaksin kohe!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.12.2014 17:57:43
|
|
|
Hmm täitsa mõeldav. Olen siiani ennast tagasi hoidnud ja pole CM12 viitsinud proovida. See rom vist ei toeta F2FS-i, mul praegu CM11S ja F2FS formatitud partitsioonid. Kannatan veel veidi, ei viitsi kõike backuppida.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
09.12.2014 01:58:00
|
|
|
Jutu järgi töötab f2fs-ga. Katsetele!!!
EDIT
Mina seda F2FS-iga tööle ei saanud . Lasin puhtaks ja siis selle romi peale. Miks ma küll seda romi varem ei proovinud
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
09.12.2014 10:54:54
|
|
|
| Ega kellelgi kutseid ei ole üle?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
09.12.2014 19:54:57
|
|
|
| Tore oleks ka proovida seda Hiina imet. Kui kellelgi kutset jagada, siis on hea.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
09.12.2014 20:33:14
|
|
|
| Krt, oleks OPO-l vaid 800 Mhz LTE ja mõtleks ise ka N5-lt vahetuse peale.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
09.12.2014 22:41:22
|
|
|
Üks huvitav tähelepanek: ostsin ebayst 2m micro usb juhtme enda OPO jaoks, sest originaaljuhtmega ei ole just lihtne laadides telefoni kasutada. Huvi pärast siis mõõtsin, kui kiiresti laeb originaal juhtemaga ja ebay 2 meetrisega. Tulemuseks oli see, et OPO originaaljuhe laadis umbes 10-15 min 10% aga ebay juhtmel võttis 10% laadimiseks TUND aega. Kasutasin mõlemat juhet originaaladapteri taga. Alati arvasin, et asi on laadijas, poleks elu sees uskunud, et juhe mängib nii suurt rolli. Loomulikult eks pikkus mängi ka rolli.
Kasutasin siis seda juhet: http://www.ebay.co.uk/itm/231095630274?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=530267274457&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Tuleb ikka korralikkudesse juhtmetesse investeerida Tellisin nüüd selle: link Vaatab, mis tulemused sellega on
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
09.12.2014 23:39:44
|
|
|
Miks üldse mingit juhet tellida, need siin eestis ka odavalt saada. Photopointist(kampaania) sain alla 1€ juhtme ja nexus 7 esimene gen. seinalaadija 5V 2A siis originaaliga küll vahet ei märganud, sama kiiresti laeb.
Mingi yeint poest ostetud 0,5m kaabel laadis samuti väledalt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
10.12.2014 00:31:51
|
|
|
Kui kiirelt sul "ärkab" ja lockscreen ette tuleb kui vajutad nuppu? Mul läheb mingi müstiline 3-4seki, enne kui pilt saabub. Suht nagu veider. Muidu töötab ja on päris hea, aga selle probleemi tõttu võibolla panen CM11 tagasi.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
10.12.2014 09:15:52
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Miks üldse mingit juhet tellida, need siin eestis ka odavalt saada. Photopointist(kampaania) sain alla 1€ juhtme ja nexus 7 esimene gen. seinalaadija 5V 2A siis originaaliga küll vahet ei märganud, sama kiiresti laeb.
Mingi yeint poest ostetud 0,5m kaabel laadis samuti väledalt. |
Soov on osta just 2m juhet. Nii pikal juhtmel on AWG näit juba tunduvalt olulisem. Autosse mingi lühema kaabli plaanin kuskilt Eesti poest osta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jynger
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2009
|
10.12.2014 16:58:07
|
|
|
https://oneplus.net/
mine osta, tänasest "The gift of One" kampaania, invite pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
10.12.2014 19:51:37
|
|
|
Keegi ruttu mailboxde kaudu tellimist viitsib seletada?
Tahaks nüüd ilma kutseta ära osta selle lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
10.12.2014 20:17:53
|
|
|
| kui palju teil eurodes täpselt maksma läinud on koos postikulu ja kõigega kokku? Ja mis mudeli korral?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
11.12.2014 00:20:24
|
|
|
Proovisin kuskil 18:00 osta. Ainult Usa ja Kanada sai valida aadressiks.
edit:
Oh jummel, ma oleksin pidanud lehe altosast teise riigi valima. See tilluke USA lipp jäi alla peitu. Vaikimisi oli seal millegi pärast USA.
viimati muutis kriimsilm 11.12.2014 11:25:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
11.12.2014 09:01:23
|
|
|
episooditi ikka saab jätkuvalt veel euroopasse ka neid sandstone. miski tund aega tagasi tellisin. see näib rohkem mingi loterii moodi asi olevat..
| raciocinio kirjutas: |
| kui palju teil eurodes täpselt maksma läinud on koos postikulu ja kõigega kokku? Ja mis mudeli korral? |
tellisin prooviks ühe, siin on näide arvest:
Spoiler 
mailboxde.com lisab sinna veel eestisse saatmise kulu otsa, umbk. ~20€
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
11.12.2014 16:47:38
|
|
|
| Kas tavaliselt lähevad läbi mailboxde tellitud UPS eeldatavad kättetoimetamis ajad täppi, või on mõnele ka varem/hiljem kätte toimetatud?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marekito
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2014
|
11.12.2014 18:12:00
|
|
|
| Nii palju kui mina sealses foorumis ringi olen liikunud, siis kui tellid Oneplusile veel midagi lisaks, siis läheb veel kauem aga, neil niigi praegu tarneraskused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv0308
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2006
|
12.12.2014 12:35:18
|
|
|
Transpordiga tegeleb praegu vist mingi päkapikkude armee. Saadetis tõmbas alla 12 tunni Londonist - Helsinkisse ja seda läbi Saksamaa. :O
Spoiler 
_________________ http://www.youtube.com/z4nn1n |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
15.12.2014 14:57:45
|
|
|
Vahepeal siin oli uputus kutsetest - hetkel nagu vaikus.
On kellelgi äkki pakkuda kutset - oleks ülimalt tänulik : )
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ergon
HV vaatleja
liitunud: 05.03.2005
|
15.12.2014 15:15:29
Kutse |
|
|
| Tere, ootaks endale ka kutset. Vahepealse kutsevaba perioodil ei õnnestunud ka mujale tellida kui USA ja Kanada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
daddo
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002
|
16.12.2014 19:05:54
Mikri või softi probleem... |
|
|
Kas veel mõnele OPO omanikule on kõnepartnerid kaevanud, et kõne kvaliteet on väga halb, nagu kuskilt kaevu põhjast ja hakib osad silbid üldse ära? Samal ajal ise kuulen teist poolt ideaalselt ja levi on ka. Samas seda kaeblemist ei ole iga kõne puhul, vaid ainult osal. Samas on olnud seda erinevate isikutega, seega tundub ikka OPO poolne probleem olema. Ka tilk tõrva meepotis...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtamm
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2007
|
16.12.2014 20:33:23
Re: Mikri või softi probleem... |
|
|
| daddo kirjutas: |
| Kas veel mõnele OPO omanikule on kõnepartnerid kaevanud, et kõne kvaliteet on väga halb, nagu kuskilt kaevu põhjast ja hakib osad silbid üldse ära? Samal ajal ise kuulen teist poolt ideaalselt ja levi on ka. Samas seda kaeblemist ei ole iga kõne puhul, vaid ainult osal. Samas on olnud seda erinevate isikutega, seega tundub ikka OPO poolne probleem olema. Ka tilk tõrva meepotis... |
Tarkvara uuendused tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
16.12.2014 22:21:52
|
|
|
| Oman kahte OPO't ning kuulen esimest korda sellisest probleemist.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carpediem
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2004
|
16.12.2014 22:26:15
Re: Mikri või softi probleem... |
|
|
| daddo kirjutas: |
| Kas veel mõnele OPO omanikule on kõnepartnerid kaevanud, et kõne kvaliteet on väga halb, nagu kuskilt kaevu põhjast ja hakib osad silbid üldse ära? Samal ajal ise kuulen teist poolt ideaalselt ja levi on ka. Samas seda kaeblemist ei ole iga kõne puhul, vaid ainult osal. Samas on olnud seda erinevate isikutega, seega tundub ikka OPO poolne probleem olema. Ka tilk tõrva meepotis... |
Vastupidi. S3-lt üle minnes kadusid kõiksugu kõnekvaliteedi anomaaliad.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxMattias
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2014
|
16.12.2014 23:03:11
|
|
|
Palun kutset 64GB olevusele
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddo
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002
|
17.12.2014 09:50:04
|
|
|
| xman2009 kirjutas: |
| Oman kahte OPO't ning kuulen esimest korda sellisest probleemist. |
Õnneks pole ma vist üksi, aga kahjuks tundub, et probleem on juba pikemalt üleval ja pole eriti tõsist suhtumist kaasa toonud. Jama on seegi, et pole veel selget ühist nimetajat nende vahel telefonide, kel see probleem esineb, vahel leitud/teadvustatud.
https://forums.oneplus.net/threads/problem-with-microphone.148838/
https://forums.oneplus.net/threads/microphone-problem.91832/
Asi ei tundu olevat rauas, kuna kuulasin ühe call recorderi poolt salvestatud kõnedes (mida teine pool väidetavalt) ei kuulnud üldse hästi, oli ideaalne. Samuti viitab tarkvaralisele probleemile see, et ka probleemse kõne kestel, lülitades sisse speakeri, hakkab teine pool väidetavalt paremini kuulma.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
17.12.2014 15:16:49
|
|
|
| daddo kirjutas: |
| xman2009 kirjutas: |
| Oman kahte OPO't ning kuulen esimest korda sellisest probleemist. |
Õnneks pole ma vist üksi, aga kahjuks tundub, et probleem on juba pikemalt üleval ja pole eriti tõsist suhtumist kaasa toonud. Jama on seegi, et pole veel selget ühist nimetajat nende vahel telefonide, kel see probleem esineb, vahel leitud/teadvustatud.
https://forums.oneplus.net/threads/problem-with-microphone.148838/
https://forums.oneplus.net/threads/microphone-problem.91832/
Asi ei tundu olevat rauas, kuna kuulasin ühe call recorderi poolt salvestatud kõnedes (mida teine pool väidetavalt) ei kuulnud üldse hästi, oli ideaalne. Samuti viitab tarkvaralisele probleemile see, et ka probleemse kõne kestel, lülitades sisse speakeri, hakkab teine pool väidetavalt paremini kuulma. |
ega juhuslikult teine pool tele2 polnud?
Mul pole küll OPO-ga seda muret olnud, aga taoline mure oli MI3-ga - tele2 kasutajad said ainult kaevupõhjast kuulda mind.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
17.12.2014 15:36:31
|
|
|
HD kõne tugi võiks küll olla
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ergon
HV vaatleja
liitunud: 05.03.2005
|
17.12.2014 16:38:38
|
|
|
| Seoses One+One sünnipäevaga saab telefone taas ilma kutseta tellida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusd
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2002
|
17.12.2014 17:02:59
|
|
|
| jtamm kirjutas: |
Üks huvitav tähelepanek: ostsin ebayst 2m micro usb juhtme enda OPO jaoks, sest originaaljuhtmega ei ole just lihtne laadides telefoni kasutada. Huvi pärast siis mõõtsin, kui kiiresti laeb originaal juhtemaga ja ebay 2 meetrisega. Tulemuseks oli see, et OPO originaaljuhe laadis umbes 10-15 min 10% aga ebay juhtmel võttis 10% laadimiseks TUND aega. Kasutasin mõlemat juhet originaaladapteri taga. Alati arvasin, et asi on laadijas, poleks elu sees uskunud, et juhe mängib nii suurt rolli. Loomulikult eks pikkus mängi ka rolli.
Kasutasin siis seda juhet: http://www.ebay.co.uk/itm/231095630274?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=530267274457&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Tuleb ikka korralikkudesse juhtmetesse investeerida Tellisin nüüd selle: link Vaatab, mis tulemused sellega on  |
Kel veel huvi kaablitesse investeerida siis täna ostsin OnOffist defenderi 1.8m juhtme. Laeb 10 minutiga umbes 10% (ehk nagu orginaal kaabel) Maksis 3.90 Eur.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
17.12.2014 17:14:05
|
|
|
Sain ka nüüd enda telefoni kätte. Eks ta alguses natuke harjumatu ole kuna eelmite telefon oli 4.0 ekraaniga . Kas keegi mõnda head kesta ka soovitada oskab? Kui tüliks ei ole siis ka lingiga, kus osta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
17.12.2014 17:23:33
|
|
|
| ergon kirjutas: |
| Seoses One+One sünnipäevaga saab telefone taas ilma kutseta tellida. |
Tänud vihje eest - tellimus läks teele
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
17.12.2014 19:20:30
|
|
|
| tiido kirjutas: |
| ergon kirjutas: |
| Seoses One+One sünnipäevaga saab telefone taas ilma kutseta tellida. |
Tänud vihje eest - tellimus läks teele  |
Sama siin, tegin tellimuse just ära, kuna selline ilma kutseta tellimise võimalus täna.
Enne seda vaatasin veel võrdlusvideot iphone 6+ga ja lappasin selle teema läbi, ning kõik kahtlused kadusid
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.K
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2001
|
19.12.2014 23:05:06
|
|
|
| Kui kellelgi veel kutset üle, siis võtaks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|