|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
03.12.2014 21:19:14
|
|
|
kas tõesti olen esimene, kellele skype'i uus kujundus täiesti vastu hakkab? iga korraga kui nad välimust uuendavad, läheb asi ainult hullemaks ja hullemaks. siis lõpuks kuidagi harjud ära, ja siis tuleb uus käkk peale. nüüd siis suured smailid, imelikud jutumullid ja tekstikasti kõrgust ei saa enam muuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.12.2014 21:24:58
|
|
|
dvd vader, tänud, et uuendust mainisid. See krdi skype ju ise ei teavita, et uuendus saadaval.
Minule selline lahendus väga meeldib. Natuke nagu facebook messengeri moodi olemuselt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.12.2014 23:43:24
|
|
|
| Tomorrow, 6.22.0.107 ja desktop versioon windowsi peal ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.12.2014 10:21:31
|
|
|
| Tomorrow, njaa, mul teistsugune jah. Kontaktide pildid on ümmargused jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
04.12.2014 11:01:18
|
|
|
Eile paigaldus ka minu arvutisse (jookseb Windows XP SP3 peal) see viimane skype versioon iseeneselikult. Kontaktipildid ümmargused, välimus moodsam jne. Ainus ja suur jama selles, et ma ei saa enam mitte kellelegi helistada, sõnumeid saata, ega mitte kui midagi teha. Kõnet või vestlust teha püüdes kogu aeg loobib errorit...täpset sõnumit hetkel ei mäleta, kuna teise arvuti taga, aga oli midagi Error, failed to...
Veidi Googeldades paistab olevat mingisugune Direct X-ga seotud probleem.
Kas tõesti on Microsoft jõuga siis XP omanikke maha kandmas?
Lahendus oleks ehk mingi vanem skype peale lasta ja automaatsed uuendused ära keelata? Aga eks see lahendus toimiks ka vaid teatud ajani.
Kas on olemas ka alternatiivset suhtlustarkvara, kus saaks ka skype kontakte kasutada? Mäletan, et kunagi, kui Windows 98 peal MSN messengeriga sama jama tekkis sai üks vabavara tõmmatud, mis võimaldas msn-s edasi suhelda.
Ei tahaks ühe skype pärast kohe arvutile Windows 7 peale panema hakata, seda enam, et vanale riistvarale läheb siis koormus suuremaks, kuigi peaks välja vedama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
10.12.2014 12:22:59
|
|
|
| kas windows 8.1 saab ka smailid kuidagi väikseks teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
10.12.2014 13:02:48
|
|
|
| See facelift oleks võinud juba aasta tagasi tulla, maru hiljaks jäid, aga parem hilja..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.12.2014 14:46:43
|
|
|
isiklikult pole uuendanud ja olen teiste poolt ainult kiunu kuulnud selles suhtes
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.12.2014 14:52:49
|
|
|
rmc, ma tuttavate seas kuulen ka kiunu, aga suhtega 10-st 1, kellele ei meeldi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.12.2014 18:28:27
|
|
|
| Skype üks miinuseid on otsetee puudumine outlook.com postkasti ja koos sellega lugemata meilide näitamine. Nagu oli windows messengeril ja on siiamaani trillianil jmt. On ka skypes lootust taolisele featuurile tulevikus, liigub kuskil skypefoorumis selleteemalisi "saunajutte"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.12.2014 21:33:03
|
|
|
| See on miinuseks vaid outlook.com kasutajatele. Teised ei liiguta selle jutu peale kõrvagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
11.12.2014 10:40:21
|
|
|
Miks enam nii ei toimi, et kui kellegi akna valid, siis automaatselt kirjutada ka saaks? Praegu peab eraldi klõpsu kirjutamise kasti tegema.
Täis-porno on see uus Skype
EDIT: täiesti lampi kadus see probleem praegu ära. Nüüd on kirjutamise aken kohe "aktiivne"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.12.2014 13:32:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Loetud Facebooki konto vestlust ei märgi aeg-ajalt loetuks. |
Sul on Skype Facebookiga seotud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
11.12.2014 13:47:28
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Miks enam nii ei toimi, et kui kellegi akna valid, siis automaatselt kirjutada ka saaks? Praegu peab eraldi klõpsu kirjutamise kasti tegema.
Täis-porno on see uus Skype
EDIT: täiesti lampi kadus see probleem praegu ära. Nüüd on kirjutamise aken kohe "aktiivne"  |
see on selline kord on kohe trükkimise võimalus kord ei ole. Isegi teinekord hädas et trükid, vaatad ekraanile ja teksti pole tulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.12.2014 01:03:38
|
|
|
Krt ja ongi nii. Mingi hetk toimib, siis jälle tuleb eraldi klikk teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
12.12.2014 19:56:45
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Loetud Facebooki konto vestlust ei märgi aeg-ajalt loetuks. |
Sul on Skype Facebookiga seotud?  |
Mul oli ka, automaatselt kuidagi läks. Võtsin maha, sest fb's kirjutatud sõnumid skaibis ei kajastu. Ja ma elan fb's niikuinii
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.12.2014 13:56:09
|
|
|
Tegin ka väikse Skype 7 testi Win10 peal kuidas vaikimisi vaade on ja kui väikseks selle kokku saab suruda:
Spoiler 
Raisatud valget ruumi on tõesti mõttetult palju. Kontaktipildid mind ei huvita, kuna ei kasuta neid. Väikseim chat akna fondisuurus on 8. Millegipärast väiksemaks ei lase panna.
Reklaamid saam muidugi ära blokeerida HOSTS failiga, aga placeholder jääb. Sidebari võiks saada rohkem kokku suruda.
v6 välimus meeldis rohkem ja hetkel jäängi selle peale
Kes tahab, siis laadisin viimase v6 MSI installeri üles: https://db.tt/7Oc5eYPV
See peaks olema viimane vana kasutajaliidesega MSI installer. Need kes üle ei lähe hoidke siis alles
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.12.2014 14:48:10
|
|
|
Tomorrow, kas selle ka saaks "kinni keerata", et iga kord arvutit/skype avades uuenduse teadet ei viskaks?
EDIT: Skype Update service täitsa olemas. Keerasin kinni, ehk aitas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.12.2014 18:58:41
|
|
|
ja see aeg saabub arvatavasti üsna pea ...
| ot: |
mis on müstika, kuna hakkas huvitama ja proovisin sisse logida endal kunagi kasutuses olnud "ürgvana" WLM 7.5-ga. Töötab... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.12.2014 20:01:49
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Tomorrow, kas selle ka saaks "kinni keerata", et iga kord arvutit/skype avades uuenduse teadet ei viskaks?
EDIT: Skype Update service täitsa olemas. Keerasin kinni, ehk aitas. |
Minul sellenimeline teenus puudub. Mingit uuendamise teadet v6 peal veel ei viska.
| Betamax kirjutas: |
| Nii kaua toimib, kuni enam uuendamata sisse ei lase logida. |
| ewur kirjutas: |
ja see aeg saabub arvatavasti üsna pea ... |
Arvan, et see aeg on mägede taga. Alles vist keerati v4 versioonid kinni.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.12.2014 21:33:35
|
|
|
| Mis v.6 ja v.7 suurem visuaalne vahe on? Endal sinu eelmine nädal (pigem ikka üle-eelmine) lingitud kuues peal ja ei saa väga pihta, vaadates sinu ekraanipauku seitsmendast...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
17.12.2014 03:48:17
|
|
|
+ Failisaatmisel näitab previewi mida saadetakse mis meeldib mulle
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
17.12.2014 08:53:55
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Tomorrow, kas selle ka saaks "kinni keerata", et iga kord arvutit/skype avades uuenduse teadet ei viskaks?
EDIT: Skype Update service täitsa olemas. Keerasin kinni, ehk aitas. |
Minul sellenimeline teenus puudub. Mingit uuendamise teadet v6 peal veel ei viska. |
Mul win7. Service kinnikeeramine ei aidanud, pakub skype käivitades ikka update...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.12.2014 10:11:23
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Tomorrow, kas selle ka saaks "kinni keerata", et iga kord arvutit/skype avades uuenduse teadet ei viskaks?
EDIT: Skype Update service täitsa olemas. Keerasin kinni, ehk aitas. |
Minul sellenimeline teenus puudub. Mingit uuendamise teadet v6 peal veel ei viska. |
Mul win7. Service kinnikeeramine ei aidanud, pakub skype käivitades ikka update... |
Seadistuste alt on kah uuendamine kinni keeratud? Võimalik ka, et kusagile cache istutati idee uuendusest ära ja nüüd see kirebki iga kord.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
11.01.2015 12:14:46
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kas on võimalik veebilehitsejaga kasutada Skype CHAT/messengeri ilma, et peaks midagi lisaks installeerima? Logid sisse ja kirjutad. |
outlook.com kuidagi mul töötab
kuvab vanad messengeri kontaktid lisaks, saab lisada FB ja Googli kontakte
| LKits kirjutas: |
| Mul küsib seal mingi plugina allalaadimist. |
vaatasin, chrome laiendustest miskit outlooki asja ei leidnud ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
viimati muutis kfl 11.01.2015 12:24:59, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.01.2015 18:34:30
|
|
|
| üsna pea pidi veebiskype tulema, "väljavalitud" kasutajad juba katsetavad. Vast nagu trilliani puhul - logid veebis kontole sisse ja suhtled. Aga kes teab, microsoft ju ikkagi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.01.2015 22:22:45
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| üsna pea pidi veebiskype tulema, "väljavalitud" kasutajad juba katsetavad. Vast nagu trilliani puhul - logid veebis kontole sisse ja suhtled. Aga kes teab, microsoft ju ikkagi... |
Ei pea selleks just päris väljavalitu olema, IMHO...
http://bit.ly/1C4u3b6
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
12.01.2015 13:13:15
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| üsna pea pidi veebiskype tulema, "väljavalitud" kasutajad juba katsetavad. Vast nagu trilliani puhul - logid veebis kontole sisse ja suhtled. Aga kes teab, microsoft ju ikkagi... |
Sarnane ja täiesti toimiv lahendus on juba olemas. OneDrive.com laseb veebis Skype kontaktidega suhelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.01.2015 13:59:22
|
|
|
mhmh, outlook.com ka kui hotmaili/outlook.com aadressi kasutad ja MS kontoga enda skype ID sidunud oled
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
25.02.2015 11:15:59
|
|
|
| mul on jama. tegin uue skype konto ja kasutasin selleks facebooki kontot. nüüd kui tahan oma android telefoniga skype sisse logida ei saa ma seda teha. Saab kasutada kas microsofti kontot, mida mul pole, võï skype kontot, mida mul ka pole kuna regasin läbi facebooki. Kuidas ma saaks skypet nüüd telefonis kasutada. On kellelgi ideid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.02.2015 23:49:45
|
|
|
Proovi kasutajanimi kirjutada kujul..
fb:sinu-facebooki-login
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
25.02.2015 23:55:16
|
|
|
Proovisingi nii. Aga kuna regasin läbi fb siis tegi küll konto aga parooli ja muid asju ju ei kysitud. nüüd toksin sellisel kujul useri aga on ka sisselogimisel lahter parool ja sinn fb parooli trykkides ytleb et kas user või parool on vale. Täielik õudus kuubis see skype peale seda kui mikihiir selle ära ostis. Kuidagi ei sa teha lihtsalt skype kontot. On kas mikikontot vaja või fb kontot ja siis teed fb kaudu ja sisse ikka ei saa. Arvutiga saab aga telefoniga ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
07.03.2015 12:06:57
|
|
|
Saad sa seda veel jagada? Link ei tööta...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.05.2015 00:22:25
|
|
|
Kas enam sisse ei saagi logida ilma et veel ühe meiliaadressi andma peaks?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|