Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 21:14:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.12.2014 23:32:25 vasta tsitaadiga

Mõtlesin algul, et tuleb mingi animatsioon film, kuid siiski raamat.
http://www.starwars.com/news/star-wars-dark-disciple-cover-exclusive-reveal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 09:45:42 vasta tsitaadiga

Veidike ausust kah:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.12.2014 10:04:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


3D okse.gif
Loodetavasti tuleb parem kui 2012.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 12:17:06 vasta tsitaadiga

Mulle sellised filmid meeldivad. Hea heli ja pildiga vaja ainult vaadata. Ilma sügava sisuta. Aju puhkab ja meeled naudivad.
Temaatika alti hea sellistel katastroof filmidel.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 21:07:15 vasta tsitaadiga

ETV Päältnägija räägib IMAX-ist, kuskil saates (lõpusosas vist).
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 21:15:48 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
ETV Päältnägija räägib IMAX-ist, kuskil saates (lõpusosas vist).

tyr, muud vaadata pole saates, nüüd peab peale passima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 21:18:27 vasta tsitaadiga

nii on icon_neutral.gif
Käesolev teema: Kaunid ja rikkad vassiavd ja varastavad, mõni ime mida kajastada kui kurioosiumi icon_eek.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.12.2014 22:02:17 vasta tsitaadiga

Ma pole miski 2 viimast nädalat vaadanud seda saadet. Lihtsalt närvi ajab kohati kuidas inimestele osadel teemadel valetatakse ja propagandat tehakse ja siis reklaamivad ennast kui tõe toojat ja ikka on kinni makstud, nagu iga ajakirjandus on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2014 22:06:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2014 22:09:58 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
The Maze Runner.

Sai ka just vaadatud ja ootasin lõpust miskit teravamat iva. Kõik nagu viitas sellel, kuid siis sai film hoopis otsa. Kasvõi pisikene vihje siis...

Ilmselt sai filitegijatel idee otsa. Kolle oleks mitut sorti tõesti võinud olla icon_biggrin.gif

Aga üldiselt selline 7/10 küll. Hea oli ju tegelt! icon_biggrin.gif


Ma ise, enesest küll väga kahtlen, et teine osa tuleb, kuid... http://www.imdb.com/title/tt4046784/

Et siis ootame teist osa icon_lol.gif


No film lõppes ju nii,et teine osa on garanteeritud,pm jäi film pooleli ju,milles küsimus.hinnanguga ma nii helde pole ,7 on ikka liiga hästi pandud,pigem selline harju keskmine,ehk 5/10 pigistab välja,mis pole ju iseenesest paha

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 11.12.2014 00:48:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


NO, just NO.

Keeraku oma starwarid kääbikud ja muu porr kanni aga mitte Max. For F... sakes.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 00:50:39 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:

NO, just NO.

Keeraku oma starwarid kääbikud ja muu porr kanni aga mitte Max. For F... sakes.


Emm. Sa ikka tead, et asja taga on George Miller ning revüüd on ahem, stellaarsed?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.12.2014 10:59:03 vasta tsitaadiga

Kääbiku fännidele midagi sellel nädalavahetusel.
Martin Freeman juhib Saturday Night Live sel nädalal:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2014 03:42:38 vasta tsitaadiga

Täna siis Kääbik,loodan,et heli kõrva ei kriibi nagu Interstellar-is
edit: heli oli ok,täpselt piiri peal,film oli ok,täitsa mõnus vaatamine,panen 9/10 kuna osad võitlusstseenid olid ikka veidi ulmelised,nagu pisike kääbik viskab peopesa suuruse kiviga 150 kilose Ork-i siruli ja nii viis korda järjest.Aga jah tore film,ma nüüd mõtlen,et sõrmuste isand on läbi,kääbik on läbi,et mis edasi,tahaks nagu sarnast asja veel näha

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 02:49:40 vasta tsitaadiga

Panin pistyk postist ajendatult ka end täna seansile kirja.
Eks näis.
Sai hiljuti ka raamatut taas loetud... seoslikult peale lineaarsete süžeepunktide muud ei leia ja sellest on kahju. Originaalse kuvandiga Kääbikut kinolaval tänapäevases teostuses näha oleks privileeg.


PreEdit:
See Kääbik oli nüüd bläkk.
Sellist kahe- mitmikvõitluste jada ma veel näinud ei ole, seega lahingust alates oli minu kannatus lõppemas

3/10, sest eelmised olid siiski toredad.

HFR on aga alati tore ja selge kogemus.
Usun, et Kääbuts on parem 2D's - sest tuleb tõdeda, et ruumilisus on, kuid ausaltöeldes on prillideta hulga huvitavam. Silm liigub üle kaadri, mitte sügavusfookuste vahel, ja kohtab enam detaile. Osaliselt vaatasingi prillideta.




Edit:
Aasta filmiks nomineerin "Only lovers left alive"
Head filmi korra ei vaadata ja punkte peale esimest vaatamist ei jaga, aga emotsioonid on suured.
Kordan nädalavahetusel ja tõenäoliselt mitu korda veel.

Sisuliselt sõnatu.

Tõenäoliselt tuleb siit ka parima filmimuusika tiitel aastal 2014. Minu poolt siis.

Spoiler Spoiler Spoiler



StarLight kirjutas:
Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


NO, just NO.

Keeraku oma starwarid kääbikud ja muu porr kanni aga mitte Max. For F... sakes.

I second that.

Treiler oli eriti selline, et ma klikkisin läbi ja logisin hoopis Facebook'i...




Edit2:

Vähe lihtsam kraam, kuhu numbreid loopida:/

John Wick - liked it 8/10 lihtne eskaleeruv jada pauku täismeestele, kõigi nende värviliste autode kõrval. Mida muud hing vahel ihkab.

Sin City - artistlik potentsiaal võiks ju 6/10 saada, aga sisuliselt alla arvestuse e viisakas 3/10

Predestination - Mulle meeldib, kui mind üllatatakse, eriti tüpaažide poolt 7/10

Guardians of The Galaxy - mida aeg edasi, seda enam on kordi, kus piiriks jääb 40min ja ALT+F4. That's it. 1/10

Boyhood 7/10


Before Sunrise ...
Sotisaalsemat tüüpi teos, kogu olemuselt, nüüdseks triloogia, mis saab minu poolt alati kõrgelt hinnatud, sai ka nüüd neljanda ringina uuesti vaadatud ja naudib esinduslikku 10/10 omas žanris. On, kuhu Allen sobib ja on, kust on parem ta välja jätta. See on see.



Jne
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:01:32 vasta tsitaadiga

Nullpunkt - nii halb, et oli isegi hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:33:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aasta filmiks nomineerin "Only lovers left alive"
Head filmi korra ei vaadata ja punkte peale esimest vaatamist ei jaga, aga emotsioonid on suured.
Kordan nädalavahetusel ja tõenäoliselt mitu korda veel.

Sisuliselt sõnatu.

Tõenäoliselt tuleb siit ka parima filmimuusika tiitel aastal 2014. Minu poolt siis.


Vaatasin enne lõunat ära icon_smile.gif. Oli teine üsna pikalt ootel.
6/10. Mul ei tekkinud emotsionaalselt sidet. Igav ja veniv. Jack White mainimise ja lapsepõlve kodu eest + 1 punkti. Emo tüüpi tegelastele suunatud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:37:50 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tsitaat:

Aasta filmiks nomineerin "Only lovers left alive"
Head filmi korra ei vaadata ja punkte peale esimest vaatamist ei jaga, aga emotsioonid on suured.
Kordan nädalavahetusel ja tõenäoliselt mitu korda veel.

Sisuliselt sõnatu.

Tõenäoliselt tuleb siit ka parima filmimuusika tiitel aastal 2014. Minu poolt siis.


Vaatasin enne lõunat ära icon_smile.gif. Oli teine üsna pikalt ootel.
6/10. Mul ei tekkinud emotsionaalselt sidet. Igav ja veniv. Jack White mainimise ja lapsepõlve kodu eest + 1 punkti. Emo tüüpi tegelastele suunatud.

Kuidas kellelegi.

Nii humaansena ei ole vampiire kunagi kujutatud, irooniline oleks öelda - nii inimlikuna, aga tõsi. Film loob sügava empaatilise kogemuse ja portreteerib just meie kollektiivset ignorantsust päris hästi (kuigi taktitundeliselt minimaalselt); tegu on siiski romantilise teosega.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:52:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


2015 hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2014 23:01:29 vasta tsitaadiga

Forrest Gump II ?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 00:14:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


2015 hevi.gif

ilus pilt, kevade2?

vaatasin nvember man filmi, 6/10
vaatasin ka Lucyt 5/10, selle sita eest mis filmi venitas. mõte oli hää, aga toodang nagu alati krd ajalooga thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chewbacca
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2013




sõnum 14.12.2014 00:29:13 vasta tsitaadiga

Left Behind 1/10. Pool punkti sisu, teine pool härra Cage eest. Muidu rämps
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 01:19:34 vasta tsitaadiga

Kas härradel on lugemisvõime ära kadunud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 02:28:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif korralik film
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 03:22:19 vasta tsitaadiga

lucy-oleks saanud teha asja 10 koda paremini 4/10
movembri mees-5/10
ninja kilponnad 6/10 polnud õnneks igakordne algus ja lõpp

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.12.2014 04:06:45 vasta tsitaadiga

Let's be Cops,
midagi erilist seal ei olnud, aga kuna teadsin juba, et see film on maha tambitud ja väidetavalt sitt, siis ootusi ei olnud, samas suutis veidigi lõbustada 5/10

Ninja Kilpkonnad - üldiselt päris halb 4/10 , kahju, häid kohti oli ka, aga üldine tattnokkadele suunatus jne rikkus ära.
see uus Heracles, sorri, pask 3/10
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 14:50:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


2015 hevi.gif


pabahhh tffff tšffff hevi.gifhevi.gif
Märgan täis ennast kohe
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.12.2014 14:58:07 vasta tsitaadiga

ei loe välja mis film see on
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 15:03:51 vasta tsitaadiga

Poh ju...see on EPIC film!!!!!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 15:12:11 vasta tsitaadiga

Pole sellest multikast midagi kuulnud, aga arvatavasti sama kõva üllitis nagu multika järgi tehtud Space Battleship Yamato, mida üle 15 minuti vaadata ei suutnud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 16:35:07 vasta tsitaadiga

Vaegnägijad, aasta number "2015" on Scart postituses IMDB link ju. icon_rolleyes.gif

Attack on Titan (2015)
"Shingeki no kyojin" (original title)
Action | Adventure | Drama - 2015 (Japan)

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 19:14:53 vasta tsitaadiga

Lucy - algus paljulubav. Lõpp oli pehmelt öeldes mindfucki minev. 5/10 - Scarlet toli muidugi hea, see hüppav rinnapartii icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.12.2014 22:42:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaegnägijad, aasta number "2015" on Scart postituses IMDB link ju.


mul mustvalge lampidega teler monitoriks

adding,
icon_lol.gif
klassika
http://teamcoco.com/video/robert-patrick-t2-look
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 00:45:19 vasta tsitaadiga

http://www.screengonzo.com/2014/12/14/scoop-a-meeting-of-the-minds-to-occur-between-marvel-sony-early-next-year/

Nagu oligi oodata, on Sony oma fiasko järel loobumas Spidermanist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007




sõnum 15.12.2014 08:50:23 vasta tsitaadiga

Gone Girl Fincher tegemas väga hästi seda, mida oskab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 15.12.2014 09:02:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.screengonzo.com/2014/12/14/scoop-a-meeting-of-the-minds-to-occur-between-marvel-sony-early-next-year/

Nagu oligi oodata, on Sony oma fiasko järel loobumas Spidermanist.

Ühest küljest oleks positiivne kui Marvel Spidey filmiõigused tagasi saab, Civil War tulemas ja Ämblikmehel seal üsna suur osa. Teisest küljest on oht, et hakkavad mingit Superior Spider-Man paska tootma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.12.2014 10:40:01 vasta tsitaadiga

kõik superherod kokku laduda is no go for me,
uksest tuleb Flash, aknast Spiderman, läbi seina Hulk ja peldikust Savisaar küsimas et mis te mu Tln 3ndas korteris teete,
krohv pudeneb laest ja lõpuks ka Superman maandub läbi lae
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 20:17:00 vasta tsitaadiga

Peter Jackson suutis lõpuks oma viimase Keskmaa filmiga täkkesse tabada ja ära teha. Viie väe lahing on by far kõige parem uue triloogia filmidest ning tõeliselt hea film.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 23:25:51 vasta tsitaadiga

The Equalizer
Pagan päris hea, tekitas sellsie 80-date feelingu nagu seriaali oleks vaadanud thumbs_up.gif
Soundtrack on ka päris kobe.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 23:52:38 vasta tsitaadiga

Equalizer oli tõesti mõnus, Washington on ikka tegija thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 00:17:45 vasta tsitaadiga

Nõus eelkõnelejatega. Equalizer üllatas natuke teise vaatenurgaga kui oleks eeldanud. Selles suhtes värskendav elamus. Põnevus oli algusest lõpuni üleval, pikka jobutamist polnud, film voolas kenasti oma loomulikku rada. Paar imelikku kohta oli, aga muidu igati vinks-vonks. Vanameister mängis osa hästi välja, nagu ikka.

10/8 vähemalt. Tasub vaadata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.12.2014 11:49:38 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
The Equalizer
Pagan päris hea, tekitas sellsie 80-date feelingu nagu seriaali oleks vaadanud thumbs_up.gif
Soundtrack on ka päris kobe.


Sellega hoiti päris hästi seriaali hõngu üleval tõesti.
https://www.youtube.com/watch?v=ljvdTh1jq-Y

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 15:29:01 vasta tsitaadiga

Gone Girl: täiesti igav ja mõttetu film.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 15:31:56 vasta tsitaadiga

wut, gone girl pakkus head vaatamist küll..

Mis te nullpunktist arvate? minuajoks oli ikka täielik saast. Raamatut ple lugenud kahjuks/õnneks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 17:52:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Peter Jackson suutis lõpuks oma viimase Keskmaa filmiga täkkesse tabada ja ära teha. Viie väe lahing on by far kõige parem uue triloogia filmidest ning tõeliselt hea film.


Reedest hakkab siis Kosmoses ka jooksma. Tea kas peaks kohe minema IMAXi ära proovima. icon_rolleyes.gif

Piletiostusüsteem on neil küll juba mõnda aega maas olnud icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 18:09:42 vasta tsitaadiga

Osad jäid ka piletita, delfis uudis üleval
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.12.2014 18:14:17 vasta tsitaadiga

http://elu24.postimees.ee/3028115/galerii-tana-algas-kosmos-imax-kino-piletite-muuk

Ma arvasin, et piletite hinnad algavad IMAX-is ikka kuskil 15 euro kanti, aga see ju tava kino hind.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 16.12.2014 18:20:48 vasta tsitaadiga

Imax 15 euri väärt ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.12.2014 18:37:19 vasta tsitaadiga

max hind 11.50, sellega kannatab ju täitsa käia, kuid selle HFR'i võivad omal põlema panna thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.