Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 20:50:09 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=QCCMQmOgCnE
Palju ka torus olemas, aga sõltub mida konkreetselt tahad.
Kõiki asju ei saa siiski maha.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 20:59:09 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
4G on jah nüüd ka teistes võrkudes kasutav

Jah, nüüd saan ka ise oma küsimusele vastata.

Tele2 ja LTE toimib kenasti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 08.12.2014 22:01:44 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=QCCMQmOgCnE
Palju ka torus olemas, aga sõltub mida konkreetselt tahad.
Kõiki asju ei saa siiski maha.


Mhm, kuid toetab ainult iOS 7.1.1. Enamustel peaks juba olema iOS 8
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 22:45:37 vasta tsitaadiga

Enamustel on küll suur liialdus.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 22:50:15 vasta tsitaadiga

http://www.cnet.com/news/ios-8-adoption-rate-inches-past-50-percent/ - juba oktoobri lõpus oli iOS8 osakaal üle 50%.

https://mixpanel.com/trends/#report/ios_8/from_date:-29,report_unit:day,to_date:0
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 12:26:14 vasta tsitaadiga

Läksin ka androidi pealt aiföönil(Õde kinkis icon_razz.gif ) Hetkel siis esimene isend - iphone 5.
Mõtlesin, et tulen ja elan enda pahameelt siin välja, vahest keegi oskab seletada, et miks just nii on nagu on...ja kiidan ka ikka icon_wink.gif
Ei teagi kust alustada, panen siis nii kuis tuleb.

*iphone kalender. Täielik jama. Ilus ja kena näeb välja küll aga kasutamiseks ei kõlba absoluutselt. Näiteks kasutan sellist asja nagu igakuine meeldetuletus, kindlal kuupäeval, ehk siis korduv sündmus. Eelneva telefoni peal(galaxy s2) oli väga hea süsteem. Valisid päeva, tegid korduvaks sündmuseks, sai teatud päevi esile tõsta(erinev taustavärv, ring ümber, täheke juurde...), eeldetuletuse sai sättida ka muuks ajaks kui: day before 9:00, week before 9:00. Ma ei taha meeldetuletust kell 9 hommikul icon_biggrin.gif ja kalendrit vaadates, ei erista üldse sündmusi.
*Telefon - hiljutised kõned. Kuna kasutasin androidi peal ka seda tihti, erinevate sündmuste meeldetuletamiseks. Näiteks vaatasin kõnede ja sõnumite historyt, kui oli vaja midagi meelde tuletada, et mis sellel hetkel juhtus, vestlusi, sündmusi meeldetuletada. Miskipärast ei näita aiföön recent´i all sõnumeid, vaid ainult kõnesid...kus on loogika?
*Helistamiseks peab täppima ekraani, ei saa libistada, nagu androidil icon_razz.gif
*Kontaktide list - OMG. Lihtsalt nimed Boldis... Ei mingit valikuvõimalust, et näitaks nime juures pilti. Jah, kui kõik lemmikuteks lisada ja seda listi kasutada, siis lahendab probleemi icon_biggrin.gif
*Koduekraani kujundamine. Miks kuradi pärast peavad ikoonid ülevalt alla ja vasakult paremale icon_biggrin.gif Ei saa nt 3 ikooni panna ülesse ritta ja siis ühte alla, peab minema järjest....

*Positiivset on ka. Üleüldine kasutus kogemus on hea. Meeldib. Ekraan, efektid, kaamera, "1 nupu süsteem", silence nupp..

Kokkuvõttes meeldib siiski.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 15:41:42 vasta tsitaadiga

metskotkas, Google'da ja leiad enamus oma "probleemidele" lahenduse icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 14.12.2014 15:49:46 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ifööni friikidele,et kuna iPhone 5s sai küünlavahaga üle valatud,siis kas kuularit või seda võrku vms saab vahetada või võib telefoni maha kanda?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 15:54:36 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Selline küsimus ifööni friikidele,et kuna iPhone 5s sai küünlavahaga üle valatud,siis kas kuularit või seda võrku vms saab vahetada või võib telefoni maha kanda?

Kõike saab vahetada. Telli aga sobilik jupp ja võta ifixit lahti.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 16:02:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
metskotkas, Google'da ja leiad enamus oma "probleemidele" lahenduse icon_wink.gif

Valgusta mind icon_smile.gif

Olen midagi ka guugeldanud...

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 19:52:15 vasta tsitaadiga

Mõne asjaga tuleb lihtsalt ümber harjuda. Kõned ikka kõnede ja sõnumid sõnumite listis. Ja ega kontaktilist mingi facebook ole. Mulle näiteks meeldib, et ei ole.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 20:06:54 vasta tsitaadiga

Mulle tundub jälle loogilisem ja mugavam, et "hiljutised" näitab nii kõnesid kui ka sõnumeid (: Sõnumite seast ju keerulisem ülevaadet saada. Näiteks loen ma vahest, mitu sõnumit saatnud olen viimase nädala jooksul või nii. "hiljutiste" listis oli jõle hea ja mugav ülevaade icon_wink.gif
Selge see, et kontaktide listi suhtes on igalühel oma arvamus. Eelistaks valiku varianti icon_wink.gif Ma ka kõigile lõusta pilte ei paneks, aga mõned märgiks ära, lihtsamaks leidmiseks. Ju tuleb siis "lemmikud" kasutusele võtta.

Üks asi veel mis häirib. Kasutades stopperit, kustub siiski mingi aja pärast ekraan ära, ca 5-6 minuti peal. Sooviks, et ekraan on sisselülitatud niikaua, kuni stopper aktiivne on. Näiteks mõnd harjutust tehes, kasutan seda süsteemi. automaatne ekraani väljalülitus on 1min peal, aga android vaatas sellest mööda, kui stopper aktiivne oli.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 20:17:05 vasta tsitaadiga

Ilmselt oled lihtsalt Samsungi nägemusega telefonitarkvarast ära harjunud, paraku erinevad tootjad teevadki erinevalt icon_smile.gif
Lihtsalt natuke harjumist vajab ilmselt küll. "Hiljutiste" taga ehk see loogika, et tegu on telefonirakenduse alamkategooriaga, seega telefon = kõned ja sõnumid = sõnumid.
See, kuidas mugavam on, on üsna suhteline icon_wink.gif

Üleüldiselt kehtib see, et iOS-i tasubki suhtuda kui ülimalt lihtsustatud opsüsteemi. Paljusid konkurentide (häid) lahendusi ei ole implementeeritud, et ka tädi Malle saaks kasutamisega hakkama ilma, et mingit segadust tekiks. Kõnelogi vaadates sõnumite nägemine võiks ilmselt segadust tekitada küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 20:24:59 vasta tsitaadiga

Nojah, ma esimest korda mersuga sõitsin, siis ka kirusin, et mis mõttes pole kojameeste kang parema käe all? Ja et Audil liigub see kang üles- ja Renault'l allapoole. Mõne asjaga on mõistlikum kohaneda kui võidelda. icon_smile.gif

BTW, ma kasutan hetkel Samsungi nutikat ka. Peale mersu ja Renault'. Ja üks Nokia telefon on ka kasutusel. Aga see on nii loll, et pakub kontakti salvestades iga kord 8 tehases valmis joonistatud näo seast valida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 21:38:50 vasta tsitaadiga

Harjuda võib ja peabki, selle puhul lihtsalt mugavus, kuna nagu mainisin, kasutasin seda listi meenutamiseks (:
See selleks. Seletage kalendri ja stopperi probleemi icon_razz.gif Kalendri saab üldjuhul ju miski muu äpi ka tõmmata, aga veel alla ei annaks. Äkki ma lihtsalt ei jaga matsu ära icon_eek.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 22:25:39 vasta tsitaadiga

metskotkas, kalendri ja stopperi puhul võid otsida teisi äppe, kui apple omad ei sobi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 11:41:27 vasta tsitaadiga

Jamh...
Kalender,stopper,kalkulaator,notes...meeldiks default omasid kasutada.
Eks ma hiljem guugeldan kalendri kohta- miks meeldetuletus ainult kell 9 hommiku panna saab o.O


Näide: 3dets on minu lisatud sündmus, 25 ja 26 riiklik püha. Aga kõik on märgitud ühtmoodi halli täpiga? icon_confused.gif Kuidas ma kuu vaates asju eristada saan, ilma peale klikkamata. Näiteks kui sündmusi ca 10?
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: iphone 5 eestikeelseks, kuidas? (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 13:04:36 vasta tsitaadiga

Ma tegelikult ei saa hästi aru, mida sa kalendri puudujäägi all mõtled (peale värvide järgi eristamise, mille järele isiklikult puudust ei tunne). Võtan hetkel kalendri ette, vajutan plussi, kirjutan title asemele "test", määran Starts: 15 Dec 2014 14:35, Repeat: Every Month (Monthly) ja saan seejärel Alert alt "At time, 5min, ... 1 week before" valida. Sul on ehk "All-day" nupp sees?

Stopperi valgustuse kustumine on tõenäoliselt puhas kasutaja kaitse, et aku ootamatult tühjaks ei saaks. Mingeid seadeid ei ole meelega lisatud, et OS oleks lihtne. Suurem osa kasutajaid on ju siiski tumbad, mitte IT-lõvid. Lülitavad midagi kogemata sisse ja siis on paanika "kuidas ma tagasi saan!?" või "telefon on katki!".

Eestikeelne on maitse asi. Mul näiteks on eesti keele võimalusega androidikas teadlikult kasutusel inglisekeelsena. Nii ma ei pea mõistatama, mida mingis kontekstis tähendab "seaded", "sätted" või "suvandid".
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 15:58:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma tegelikult ei saa hästi aru, mida sa kalendri puudujäägi all mõtled (peale värvide järgi eristamise, mille järele isiklikult puudust ei tunne). Võtan hetkel kalendri ette, vajutan plussi, kirjutan title asemele "test", määran Starts: 15 Dec 2014 14:35, Repeat: Every Month (Monthly) ja saan seejärel Alert alt "At time, 5min, ... 1 week before" valida. Sul on ehk "All-day" nupp sees?

Stopperi valgustuse kustumine on tõenäoliselt puhas kasutaja kaitse, et aku ootamatult tühjaks ei saaks. Mingeid seadeid ei ole meelega lisatud, et OS oleks lihtne. Suurem osa kasutajaid on ju siiski tumbad, mitte IT-lõvid. Lülitavad midagi kogemata sisse ja siis on paanika "kuidas ma tagasi saan!?" või "telefon on katki!".

Eestikeelne on maitse asi. Mul näiteks on eesti keele võimalusega androidikas teadlikult kasutusel inglisekeelsena. Nii ma ei pea mõistatama, mida mingis kontekstis tähendab "seaded", "sätted" või "suvandid".


Jepp. Määratud oli all-day. Jõudsin juba ise ka seda mõelda, et paneks siis, mitte all day vaid kellaajaliselt, aga ei jõudnud veel vaadata (: Polnud kindel ka, kas seal ka olemas võialus monthly, aga nagu näha siis on icon_smile.gif Aitäh!!!
Ja puudust tunnen eristamise osas küll. Kujuta nüüd ette, et kuu peale on 5-10 märget kalendris, oleks tore, kui halli täppi saaks muuta värviliseks, et kiirelt eristada mis on mis. TEgelikult ju seal kalndrite valiku all on võimalus erinevaid kalendreid valida ja ka värvi juurde. aga seda värvi näeb siis, kui konkreetse päevaplaani avad.

Noojahh, vb tõesti "kasutajate kaitse". Siis võiks ju juba veelgi vähem valikuvariante anda icon_wink.gif Einoh, elab üle.

Eestikeel on tõesti maitse asi. Jällegi oleks tore kui saaks valida (:
Täna nuputasin, kuidas google map´i juhendeid andva hääle eestikeelseks saaks. Õnneks sellekohane valik on olemas, et kasutab äppe ja veebilehti eelisjärjekorras nt eestikeeles (: Pole veel eriti telegoni näppinud peale seda, et kuidas muudes äppides ja veebis reaalselt on. Aga google mapsis hakkas küll naishääl kenasti eestikeeles juhendma icon_razz.gif Muidugi juutuubis vastavad videod ka olemas, kuidas nt ainult ühe äpi keelt muuta.(mis muidugi toetavad erinevaid keeli)

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 00:41:52 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
metskotkas,

oh issver kes elisat siis kasutab...

Pole ime et sa frustreeritud persoon oled... thumbs_down.gif


Zen kõnekaart. Pole viga, nagu iga teine.

Vastupidi, ma lihtsalt peegeldan sind ennast (: I feel gooood.

Ps: Mulle ka aiföön meeldib, lihtsalt meeldib icon_smile.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 09:37:10 vasta tsitaadiga

Telefonioperaatorite jaoks on teised teemad, see on siin iPhone oma.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 11:51:00 vasta tsitaadiga

Skyline kirjutas:
Sai just liigutud elisa>emt ning vahe märkimisväärne, aga loomulikult igapäevane tegutsemisraadius on kõigil erinev.

ise liikusin just Elisa > EMT ja esmamulje on positiivne kuna tagasi on tekkinud 2G, 3G, 4G lüliti. Ja kuna ma olen pool kuust kohas kus ei ole mul grammigi 3G/4G-ga mitte midagi teha siis ma hoian märgatavalt akut kokku "tugevama" võrgu otsimisega.

Lisaks 4G on ikka üllatavalt stabiilne ja kiire iPhone6-s
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 17:19:57 vasta tsitaadiga

Kuidas iPhone 4S-l helinaid juurde panna saaks ilma iTunesita?
Või ainult iTunesi kaudu saab? Ma proovisin, aga saab ainult muusika playliste
vist juurde teha. Androidis on selles mõttes lihtsam, et kui lisad mingi helina
juurde arvutiga, siis läheb see ise kohe õigesse kohta menüüs.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 19:08:40 vasta tsitaadiga

Jah. Paneks ka aiföön5 ele miski oma helina (:

Edit: Siin üsna selge õpetus. On küll aiföön5ele aga vast töötab ka 4 puhul icon_smile.gif
http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/audio/3274143/make-song-your-iphone-ringtone/

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 06:10:17 vasta tsitaadiga

Saab ka erinevaid äppe tõmmata helinate jaoks.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 10:53:32 vasta tsitaadiga

Maci rakenduse "Garage Band"iga on kõige lihtsam. Kuid muidu saab jah mingi äpiga või ituunsiga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.12.2014 11:06:31 vasta tsitaadiga

kui on jailbreak tehtud siis tõstad lihtsalt ringtones kausta oma helina näiteks ifunbox'iga
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 18.12.2014 18:10:57 vasta tsitaadiga

Õpetus:

Link
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 13:11:12 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/3032737/emtst-ja-elionist-ostetud-iphone?-id-vabanesid-vorgulukust
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2014 13:40:10 vasta tsitaadiga

sellest karjumisest meediast oli kasu icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 16:25:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sellest karjumisest meediast oli kasu icon_biggrin.gif

Miskipärast jääb mulje, et lugu eemaldamiseks andis nõusoleku tootja ehk Õun.
tsitaat:
Teise operaatori SIM kaardi sisestamisel ühendub kasutaja telefon Apple serveriga, misjärel hakkab telefon uue SIM kaardiga tööle.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2014 16:40:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sellest karjumisest meediast oli kasu icon_biggrin.gif

Miskipärast jääb mulje, et luku eemaldamiseks andis nõusoleku tootja ehk Õun.
tsitaat:
Teise operaatori SIM kaardi sisestamisel ühendub kasutaja telefon Apple serveriga, misjärel hakkab telefon uue SIM kaardiga tööle.

andiski, aga küsimus ongi selles, kas see lugu sai alguse sellest artiklist.
näiteks peale selle loo ilmumist pöördus emt õuna poole, et äkki saaks selle piirangu eemaldada, kui inimene ostab telo välja jne.
puht teoreetiline jutt icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 20.12.2014 16:44:19 vasta tsitaadiga

Mis kasu Apple sellest lukust saab siin Eestis? See pigem lisakulu ja -vaev neile.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2014 16:50:48 vasta tsitaadiga

ot:
läheb küll OT-ks, aga mulle lukk pm ei istu, ma isegi ei tea miks.

on mulle yritatud pähe määrida igasuguseid pakette soodushinnaga, millel 12, 18 kuu lukud peal jne.
Alati olen öelnud, et ok, ma võin seda võtta, aga ilma ilma võrgulukuta. ma 15 aastat klient olnud, pole veel ära läinud kusagile , putsi mulle seda lukku vaja.
Ja alati on vastu tuldud ja ilma lukuta pakette antud, siiani emt-s icon_smile.gif
Telosid ma pole kunagi järelmaksuga võtnud nn kohustusliku lepinguga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 20.12.2014 16:59:14 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Mis kasu Apple sellest lukust saab siin Eestis? See pigem lisakulu ja -vaev neile.

Ma arvan, et see on hoopis EMT'i ja teiste ISP'e teema, et hoida kliente jõuga enda juures. Lõpuks saadi aru, et ifööne ostetakse mujalt ja nad lhstalt jäävad rahast ilma.
Ma otsin ka oma iphone teisest kohast just sellepärast, et poleks mingit sundi emti kasutada ja oleks lukuvaba.
Igate tervitatav nähtus!

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 20.12.2014 18:55:51 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:

Ma otsin ka oma iphone teisest kohast just sellepärast, et poleks mingit sundi emti kasutada ja oleks lukuvaba.
Igate tervitatav nähtus!


+1
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 19:11:33 vasta tsitaadiga

Sama siin kuna vaja erinevaid kaarte kasutada ja samas emt tulid nad müüki ka palju hiljem.
Ja enamus kalad mis lambist neil olnud on on ka suuremjaolt olnud võrgulukuga tel vähemalt mulle on nii tundunud
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.12.2014 20:04:35 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Kuidas iPhone 4S-l helinaid juurde panna saaks ilma iTunesita?
Või ainult iTunesi kaudu saab? Ma proovisin, aga saab ainult muusika playliste
vist juurde teha. Androidis on selles mõttes lihtsam, et kui lisad mingi helina
juurde arvutiga, siis läheb see ise kohe õigesse kohta menüüs.

Kasutan iTools-i.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 21.12.2014 20:43:25 vasta tsitaadiga

EMT on hetkel ainuke olnud, kes on kõik oma võrglukus olevad iPhoned võrgvabaks teinud. Näiteks naaberriikides on võrgulukud veel alles.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 02:38:29 vasta tsitaadiga

telefonide väärtus käib nüüd järelturul plaginal alla tüüpidel, kes ostsid vörguvabalt. Päris nöme lüke tegelt
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 03:24:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
iCloud luku vabastamist

Ma pole viimaste uudistega kursis. Kas jailbreak tõi ka mingi trikiga iCloudi unlocki või usuvad kõik seda scami, mis ringi liigub?
Slazenger kirjutas:
telefonide väärtus käib nüüd järelturul plaginal alla tüüpidel, kes ostsid vörguvabalt. Päris nöme lüke tegelt
Väga tore lüke. Jääb igasuguseid hangeldajaid vähemaks.
Kas sa ostad telefoni mingit väärtust koguma või siiski kasutamiseks?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 03:56:00 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
telefonide väärtus käib nüüd järelturul plaginal alla tüüpidel, kes ostsid vörguvabalt. Päris nöme lüke tegelt

Suurt õuna järelturg nagunii ei huvita
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.12.2014 17:40:47 vasta tsitaadiga

vähemalt OK et ikka EMT hinnad samaks jättis, ma olin kindel et nüüd viskab 699.- asemel kohe 729.- peale
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 18:05:16 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Harjuda võib ja peabki, selle puhul lihtsalt mugavus, kuna nagu mainisin, kasutasin seda listi meenutamiseks (:
See selleks. Seletage kalendri ja stopperi probleemi icon_razz.gif Kalendri saab üldjuhul ju miski muu äpi ka tõmmata, aga veel alla ei annaks. Äkki ma lihtsalt ei jaga matsu ära icon_eek.gif

Overview calendar hetkel tasuta saada muidu on 5$ selle hind proovi ehk meeldib
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 22:58:16 vasta tsitaadiga

Kas iPhone-l ei saagi mingi "file exploreriga" pilte/videosid võrgukettale kopida?
e.
Ise soperdasin. icon_smile.gif Mis võiks olla hea ja tasuta "file explorer"?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 22.12.2014 23:08:06 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Kas iPhone-l ei saagi mingi "file exploreriga" pilte/videosid võrgukettale kopida?
e.
Ise soperdasin. icon_smile.gif Mis võiks olla hea ja tasuta "file explorer"?

Proovi iToolsi.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 00:01:53 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
spezwend kirjutas:
Kas iPhone-l ei saagi mingi "file exploreriga" pilte/videosid võrgukettale kopida?
e.
Ise soperdasin. icon_smile.gif Mis võiks olla hea ja tasuta "file explorer"?

Proovi iToolsi.

See ka asjalik, Thanks. Tegelikult pidasin silmas telefonile app-i, et külapeal saaks kiirelt failid uploadida "oma pilve".
Leidsin sellise app-i nagu "Documents 5" (free) mis haldab USA suuremaid pilveteenuseid ja ka oma WebDAV toimib täitsa hästi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 19:32:33 vasta tsitaadiga

Kes siin vahepeal tiblastanist fööni tahtis osta, palun väga icon_biggrin.gif http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=70431035 luksuskaup on see nüüdsest kohalikele
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 15:38:10 vasta tsitaadiga

Jama ju

https://www.youtube.com/user/TechRax

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 20:47:38 Aku %. vasta tsitaadiga

Mul on iPhone 4S ja tal aku ei näita kunagi 54%, 30% ja vist veel 27%.
Kas see on aku probleem või on see tarkvara probleem?
Näiteks kui laen täis, läheb 53% pealt 55 peale. 54 nagu ei eksisteeriks.
Muidu on igati ok telefon.
Olen väga rahul, ainult huvitav on see aku % näit.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.