|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
09.11.2014 11:40:57
Teema -:Katkine Nokia Lumia 820:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Katkine Nokia Lumia 820
Selgitus : "pakkuge" ei ole vist aksepteeritav hind?...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GinPenGuin
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2008
|
11.11.2014 14:13:40
Teema -:Asus N56VZ, kasutatud, garantiiga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: UUS OK HIND 620€
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Asus N56VZ, kasutatud, garantiiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
Palun muuta OK hind ära 620€ peale! Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
11.11.2014 15:14:20
Teema -:Õunamahl 100%, 3.7 liitrine kott:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Õunamahl 100%, 3.7 liitrine kott
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Kerge hulgiteema?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
11.11.2014 20:22:03
Teema -:Palju erinevaid sülerite osasid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele
Teema : Palju erinevaid sülerite osasid
Selgitus : hinnad...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
13.11.2014 00:09:30
Teema -:2x2GB DDR2, al. 2x 4GB DDR3, 256GB ja 500/512GB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : 2x2GB DDR2, al. 2x 4GB DDR3, 256GB ja 500/512GB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" "
Kasutaja karenche postituse võib kustutada. Las teeb ostu kuulutuse.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
13.11.2014 21:27:53
Teema -:Acer Aspire 5750G i3-2330M 540M 3Gb DDR3:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Acer Aspire 5750G i3-2330M 540M 3Gb DDR3
Selgitus : hind puudu...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
14.11.2014 10:08:21
Teema -:HP ENVY 14:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP ENVY 14
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
sounds legit
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.11.2014 23:42:20
Teema -:Sapphire X1950GT AGP:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Sapphire X1950GT AGP
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" Kaart nähtavasti ära antud, aga teema staatus on muutmata! "
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
16.11.2014 01:37:18
Teema -:Lauaarvuti dual core E2180, 1 Gb ram, HDD 160 Gb, 256 MB Club 3D 2400 Pro PCI:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Lauaarvuti dual core E2180, 1 Gb ram, HDD 160 Gb, 256 MB Club 3D 2400 Pro PCI
Selgitus : Legaalsest Windows 7 pole juttugi Tegemist on pigem pira tarkvaraga
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
17.11.2014 21:37:55
Teema -:bitcoin:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : bitcoin
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" puudub hind ja kogus "
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
17.11.2014 23:20:08
Teema -:Arc S:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Arc S
Selgitus :
mingi bug, et pealkirjas ei ole n2ha, kas tegu o:, m: v6i m/v: teemaga?...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.11.2014 12:51:25
|
|
|
Nagu oleks näha küll
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.11.2014 13:56:57
|
|
|
Betamax, eile oli puudu nii M:, kaubagrupp, tootja, asukoht
Parandasin ära
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
18.11.2014 17:02:45
Teema -:Thinkpad T61 varuosadeks (emmel vajab video küpsetamist):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Thinkpad T61 varuosadeks (emmel vajab video küpsetamist)
Selgitus : vale koht...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
20.11.2014 23:25:01
Teema -:Jõuludekoratsioonid: Käbi/kuusk:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Jõuludekoratsioonid: Käbi/kuusk
Selgitus : hind ja kogus...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
23.11.2014 18:30:17
Teema -:Arvutikomplekt MSI Z77A-G45,i5 3570K,280X ja 24" Samsungi monitor:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Arvutikomplekt MSI Z77A-G45,i5 3570K,280X ja 24" Samsungi monitor
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Müüa topib müüdavat kraami samasse teemasse, kuigi teises teemas on see olemas.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
br0ken
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2014
|
25.11.2014 18:13:07
Teema -:Dell AlienWare m14 Intel Core i7-2630QM, NVIDIA GeForce GT 555M:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell AlienWare m14 Intel Core i7-2630QM, NVIDIA GeForce GT 555M
Selgitus : Sooviks teemas alghinna muuta 500€-le, samuti lisada 500€ teema nimesse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.11.2014 00:12:28
Teema -:E3300, 5GB DDR2, toitekad:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : E3300, 5GB DDR2, toitekad
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Intel Celeron Dual Core E3300 10€
5GB DDR2 ram (2+1+1+1) 30€
Chieftec 350W toiteplokk 10€
Mainitud toodetele võiks hinna asemel märkida: MÜÜDUD
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
29.11.2014 13:49:24
Teema -:Võimekas Intel® Core™ i7-4770 baasil lauaarvuti.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Võimekas Intel® Core™ i7-4770 baasil lauaarvuti.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Miks kustutatakse minu loata postitusi? See juba ma ei tea mitmes kord
Tegemist minu raha eest tehtud müügiteemaga, ei aksepteeri sellist omavolilist käitumist. Eriti kui otsest põhjust polnud.
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.11.2014 13:52:25
|
|
|
| tsitaat: |
Eriti kui otsest põhjust polnud.
|
9. Teiste müügiteemades oma müügipakkumiste tegemine on keelatud ja vastavat reeglit rikkunud kasutajat karistatakse AM postituspiiranguga kuni foorumile ligipääsu piiramiseni välja.
Igaüks tehku omale ise äriteema
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.11.2014 13:54:41
|
|
|
| Mida seal uuendada vaja?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.11.2014 00:33:00
Teema -:2x2GB või 1x4GB DDR3 DIMM (lauaarvutile):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : 2x2GB või 1x4GB DDR3 DIMM (lauaarvutile)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ost"->" kinni "
olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
30.11.2014 19:56:30
Teema -:2x2GB DDR2, al. 2x 4GB DDR3, 256GB ja 500/512GB SSD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : 2x2GB DDR2, al. 2x 4GB DDR3, 256GB ja 500/512GB SSD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" "
Palun kustutada kasutaja argo postitus. Tehku ja maksku enda teema eest
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc999
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2014
|
01.12.2014 13:22:46
Teema -:Logokonkurss Terrassiklaasid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Töövahendus
Teema : Logokonkurss Terrassiklaasid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Töövahendus"->" "
Tere
Kas saaks selle logokonkurssi nüüd ära kustutada? Oleksin väga tänulik.
Ette tänades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.12.2014 14:36:48
|
|
|
inc999, ülalt kolase riba pealt saad ise teema staatuse ära muuta:
Muuda staatust
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
01.12.2014 15:58:53
Teema -: Canon EOS 100D + 18-55mm IS STM Kit peegelkaamera, ka muud.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EOS 100D + 18-55mm IS STM Kit peegelkaamera, ka muud.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->"kast "
"Küsige ka muud" st hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2014 12:15:06
Teema -:16GB (8GB x 2) KINGSTON 1600MHz DDR3 SO-DIMM 1.5V:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 16GB (8GB x 2) KINGSTON 1600MHz DDR3 SO-DIMM 1.5V
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" Lisaseadmed ja varuosad süle- ja tahvelarvutitele "
Sülearvuti mälud ju müügis.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
02.12.2014 12:53:59
|
|
|
| Go Kane! kirjutas: |
| Jah aga sain nõnda teemat vähemalt uuendada. Nüüd ei saa mitte essugi teha. |
Sul oli seal selline lause - "Küsimused PS.-i!!!! Hoiame teema puhtana " Tasub arvestada et mida rohkem poste teemasse tuleb, seda atraktiivsem teema on ja saad ka ise hiljem postitada.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2014 21:08:36
Teema -:DDR3 2x2GB + 2x4GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : DDR3 2x2GB + 2x4GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" Kasti"
Priva kaudu kaubitseb ja ei tasu HV-le toetust.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
03.12.2014 01:17:29
Teema -:Kingston 4GB DDR3 PC12800 CL9 Red Series:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Kingston 4GB DDR3 PC12800 CL9 Red Series
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Hind puudu
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
03.12.2014 09:29:55
Teema -:Dell Latitude D620 ekraanile hinged:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : Dell Latitude D620 ekraanile hinged
Selgitus : vale koht...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikkz
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2014
|
03.12.2014 17:56:45
Teema -:Dell XPS L502x i5-2410 8GB ram Full-HD:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell XPS L502x i5-2410 8GB ram Full-HD
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
Probleem: Ei ole millegipärast võimailk teemat modida ainult staatuse muutmise võimalus on. Lisaks pole teema nähtav ka oma postituste all.
Oleks vaja kas probleem korda saada, või muuta alghind 300 euri peale märkega "Senise huvipuuduse tõttu".
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
04.12.2014 01:19:04
Teema -:Originaal PC mänge: SETTLERS IV, ET:QW, OP FLASHPOINT RH, PLATOON:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Originaal PC mänge: SETTLERS IV, ET:QW, OP FLASHPOINT RH, PLATOON
Selgitus : Vale koht!
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.12.2014 15:07:55
Teema -:Apple TV MD199KN/A:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Apple TV MD199KN/A
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" kast "
Hind puudu
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
06.12.2014 11:46:59
Teema -:HP ProBook 4525s (emplaadi veaga):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : HP ProBook 4525s (emplaadi veaga)
Selgitus : vale koht...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
08.12.2014 13:40:39
Teema -:dell d630 emaplaadi.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : dell d630 emaplaadi.
Selgitus : tehku oma teema...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
09.12.2014 00:53:15
Teema -:Pesukuivati Cylinda TK40:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pesukuivati Cylinda TK40
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incc
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2011
|
10.12.2014 17:31:10
Teema -:1150 emaplaat ja pentiumi protsessor + muu kraam:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : 1150 emaplaat ja pentiumi protsessor + muu kraam
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" Arvutitehnika ost "
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.12.2014 12:17:03
Teema -:Logitech G25 Racing Wheel:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Logitech G25 Racing Wheel
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Reegel nr. 22
Spoiler 
| Tomchuu kirjutas: |
Hetkel juba kahjuks parim pakkumine tehtud teisest foorumist. 180 tuli ära ja hetkel mõtlen, kas läheb müüki või vaatan selle nädala lõpuni, kas keegi pakub rohkem kui küsinud olen, et senist parimat pakkujat üle lüüa.
Hetkel on plaanis reedeni hoida ja kui selle ajani üle ei tõsteta siis müün reedeks ära rooli.
Rool on müügis ka okidokis, hydras, f1cel jne. JNE.
Hetkel juba 3 kasutajat kaklevad selle pärast ja postkast on punane mul igasugu vahetustest ja teistest samasugustest kes pakub 100, kes 120, 125, 150 jne. |
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scrooge
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2002
|
11.12.2014 21:17:04
Teema -:Nikon D5100 KIT ja Tamron teleobjektiiv - väga vähe kasutatud:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Nikon D5100 KIT ja Tamron teleobjektiiv - väga vähe kasutatud
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Kuidas saan selles kuulutuses olevaid andmeid muuta? Ei leia ühtegi nuppu selle tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
11.12.2014 21:48:39
|
|
|
Ei saagi, annad siin teemas teada mida muuta tahad.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
11.12.2014 22:24:38
Teema -:iPhone 6; Space grey; 16GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 6; Space grey; 16GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->"Üks pakub seal võrgulukus olevat telefoni! "
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
12.12.2014 16:29:35
Teema -:HP Pavilion 15-b100sy 15,6" LED-display:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ost
Teema : HP Pavilion 15-b100sy 15,6" LED-display
Selgitus : sylearvuti...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
13.12.2014 12:41:31
Teema -:HP ProBook 4525s (emplaadi veaga?):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : HP ProBook 4525s (emplaadi veaga?)
Selgitus : vale koht...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
14.12.2014 18:44:33
Teema -:Dell Latitude D830 kaasa aastane garantii:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell Latitude D830 kaasa aastane garantii
Selgitus : dafuq selle tyybi probleem on?...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
15.12.2014 13:35:18
Teema -:Ilutulestiku pakett FiREWORKS SHOW:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Ilutulestiku pakett FiREWORKS SHOW
Selgitus : p. 24...
|
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
15.12.2014 22:53:10
Teema -:AKG Q701:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : AKG Q701
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"
Vale koht.
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.12.2014 09:35:49
Teema -: Nokia Lumia 925 ekraaniveaga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Nokia Lumia 925 ekraaniveaga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
Käseb ainult PM kaudu pakkumisi teha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.12.2014 21:31:10
Teema -: Samsung Galaxy S5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Samsung Galaxy S5
Selgitus : Tundub järelmaksuga toode ärifoorumis
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|