Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 01:12:02 vasta tsitaadiga

siin midagi märga läbi putukavõrgu surub, aga pigem vihm vast.
kohati tuul ulub küll võrdlemisi viisakalt. ja just nüüd avastasin, et toa temp langes alla 22C!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.12.2014 01:16:25 vasta tsitaadiga

Siin Otepäel sajab lume moodi asja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 01:29:28 vasta tsitaadiga

mingi lääne saab, nüüd ilge porno paanika yle eesti tekitatud icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 01:57:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mingi lääne saab, nüüd ilge porno paanika yle eesti tekitatud icon_neutral.gif

ehk jagub sulle ka icon_biggrin.gif Tallinn-Helsinki laevade kaptenid olid rohkem mures juba päeval kui saartevaheliste laevade omad icon_razz.gif ja torm pidavat Soome kolima, niiet ehk käib su'st üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 02:06:52 vasta tsitaadiga

sat-tv hakkab segast peksma.... pann on lörtsi täis ja pilt läbi ei jookse.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 02:44:01 vasta tsitaadiga

hakkab peaaegu eelmise tormi mõõtu võtma - 14,3m/s icon_lol.gif 3m/s veel, siis saab tasa icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 08:30:58 vasta tsitaadiga

pärnus küll marurahulik, ei mingit lubatud tormi..... lihtsalt sitt ilm on väljas.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 09:03:27 vasta tsitaadiga

mingi lume taoline asi on maha tulnud, mingi puu ka natuke liigub, horisontaalselt küll pole icon_rolleyes.gif
over and out

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 09:36:25 vasta tsitaadiga

jap, sama siin!
väideti, et torm võtab hirmsa kiirusega hoo ülesse. kui ta seda lõunaks teinud pole, siis IMO ikka räige diskrediteering EMHI suhtes icon_rolleyes.gif sellisel juhul võiks selle putka üldse kinni panna...

edit: wait, Sõrves on ühtäkki tuul keeranud 90 kraadi ja 21m/s, miskit ehk tuleb...

edit2: wut, pea 10m laine nii lähedal?! icon_eek.gif



edit3: sa raisk, tuligi jõle kiiresti! kuskil kellegi katus juba laperdab icon_confused.gif
pole näinud, et köögi akna alune (või ülene pigem) vaher nii painduks icon_eek.gif
julm mõrin ikka tuli sellega kaasa!

aga särtsuliinid on vist kesklinnas nii heaks ehitatud nüüdseks, et vaid korra vilkus, UPS-idki ei jõudnud vinguda thumbs_up.gif


viimati muutis arm2004 13.12.2014 09:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 09:56:18 vasta tsitaadiga

Viljandimaal on küll päris korralik möll juba käimas ja lagi pidi alles lõuna ajal jõudma
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:02:47 vasta tsitaadiga

kui EMHI näite uskuda, siis meil on päris erinev definitsioon sõnale "torm" icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.12.2014 10:23:31 vasta tsitaadiga

Otepäel siin ka miski tuuline ja öösel sadanud lumi, miski paar senti sulab täiega. Varsti sôidan Tartusse tööle, siis näeb kuidas seal ilm on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:33:08 vasta tsitaadiga

siin nii palju rahunenud, et hakid lendavad ringi. üritavad vastu tuult vent'ida, aga veel ei õnnestu icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:34:35 vasta tsitaadiga

Akna peal on piisad
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:34:43 vasta tsitaadiga

Sellist tünga pole veel saand.
Põhipauk läks jah Saaremaale, Eesti on suur ikka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 10:38:24 vasta tsitaadiga

Kui see on torm, siis sellises tormis ma tahaks elada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.12.2014 10:44:53 vasta tsitaadiga

Sai väike ringkäik tehtud. Puud, mis olid varem teiste puude peale kukkund, pole teiste puude pealt maha kukkund (krt) . Samas ühe männi koos juurtega oli metsas küll ümber lükanud. Tuul on raju ja ma pean veel hakkama tiiki veega täitma. Sai võetud võimas veepump, et 14m allpool olevast jõest tiik täis pumbata. Eriti suurt tahtmist küll õües viibida ei ole. icon_razz1.gif

@ Taevaskoja

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 10:51:31 vasta tsitaadiga

http://ilmateade.delfi.ee/uudised/delfi-fotod-saaremaal-mollab-kova-tuul-puud-on-murdunud-ja-laine-peksab?id=70357615
icon_lol.gif @pildid
Liiklus Saaremaal on ikka täiesti kinni, kõnniteed ka suletud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 11:02:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
http://ilmateade.delfi.ee/uudised/delfi-fotod-saaremaal-mollab-kova-tuul-puud-on-murdunud-ja-laine-peksab?id=70357615
icon_lol.gif @pildid
Liiklus Saaremaal on ikka täiesti kinni, kõnniteed ka suletud icon_razz1.gif

see on liiga hea icon_lol.gif

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 11:23:05 vasta tsitaadiga

Delfi jäi vist seepärast päästeametit ootama. Sääre merepildid olid tehtud juba valges tunde hiljem icon_lol.gif

Suvel olin rattaga Rimi 10€ telgiga Sääres. Öösel tuli ootamatu maru ja padukas. Telk lasi kohe läbi. Päris karm öö oli icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 11:58:57 vasta tsitaadiga

hetkel sajab lörtsi ja seda ka horisontaalselt. Pirnid aeg ajal vilguvad laes.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 12:01:35 vasta tsitaadiga

Ei tea, pole suurt miskit tormi, tuuleke puhub. Suvise pikse ajal kõvemini vist puhunud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 12:07:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tea, pole suurt miskit tormi, tuuleke puhub. Suvise pikse ajal kõvemini vist puhunud.

No tundub, et Eesti on ikka nii suur, et mõnel polegi nagu midagi (piisad aknal) teisel puud vastu maad. Kui tormihoiatust ei oleks antud oleks kõik ohkinud, et "oi kui tuuline".
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 12:16:14 vasta tsitaadiga

Tapal hakkas lund sadama icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 12:47:56 vasta tsitaadiga

naaber tõmabs maja koormarihmadega maa külge kinni icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.12.2014 12:52:36 vasta tsitaadiga

18m lipumast murdus, jõe ääres oli kuusk jõkke kukkund. Tegin pilti, kui samal ajal kõrval ragisedes suur kask pooleks murdus. icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2014 12:53:16 vasta tsitaadiga

Nüüd väljas midagi tuule moodi jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 13:03:32 vasta tsitaadiga

Tapal tuulevaikus icon_lol.gif
Õnneks lumesadu ka lõppes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:04:09 vasta tsitaadiga

Sai ka maale kaema mindud ega tuul kurja pole teinud. Aga ei - poolel teel suur puu üle tee käänatud. Päästeamet just õnneks oli kohale saabunud ja asus tegutsema.

Igatahes kiitus päästeametile kes igasuguse ilmaga peavad välja sõitma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:11:36 vasta tsitaadiga

Siin tuulevaikus ja löga juba sulab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 13.12.2014 13:15:53 vasta tsitaadiga

läksin teisele poole metsa ja järsku tuli siuke puhang, et 25-30meetrised männid olid 45 kraadi ja kõrval olev mänd murdus juurtega - plagasin nii kuis jaksasin icon_biggrin.gif. 5 min läksin tegin foto icon_biggrin.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:52:34 vasta tsitaadiga

Mühiseb vahel päris võimsalt, üks kuusk väntsub nii tugevalt, et pole teda nii kõverana veel siiamaani näinudki... ähvardab õue maha tulla. Ma pean sealt alt nüüd läbi käima kütet toomas paar korda, et tuppa sooja saada... Kui ma edaspidi enam foorumisse ei postita, siis teate mis juhtus... icon_biggrin.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 13:54:19 vasta tsitaadiga

sisehoovis lendasid suured prügikonteinerid ümber. varsti ilmselt lähen ja teen autoga linnapeal tiiru ja vaatan mis saand on. löga pole tulnd.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 15:05:37 vasta tsitaadiga

telefoniga läbi sitase akna, aga siiski midagi icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2014 15:11:24 vasta tsitaadiga

Siin kandis ka mingi tuuleke tekkinud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 18:05:22 vasta tsitaadiga

sõbral oli räästakast minema lennanud. Tund tagasi oli tartus suht rahulik olnud, siin aga ikka krdi tuuline. Ei saa aru kuidas nii erinev saab ikka olla.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 18:36:05 vasta tsitaadiga

Sai ka väike tiir tehtud. Paar puud oli maha murdnud ja muud oksa sodi oli maha tulnud. Jõgi tiba kõrgem, kui tavaliselt. Aga ei midagi hullu. Meediast lugedes võis järeldada orkaani vms.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 19:22:37 vasta tsitaadiga

mul pole õrna aimugi mis väljas toimub, terve päeva toas passinud icon_biggrin.gif
_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 19:31:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis kategooria siis antaks, kui tuleks selline maru nagu USAs vahest on, et uhataksegi pool linna minema icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 21:31:50 vasta tsitaadiga

ära uhavad ikka tornaadod, mitte tsüklonid.
ja meie tsüklon oli nii nõrk, et sellele pole nimegi antud icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 21:37:27 vasta tsitaadiga

Raport Tallinnast (täpsemalt mustamäelt):
*Täielik vaikus, puud ei liigu, tuul on pea nullilähedane
*Väljas on soe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 21:52:44 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
mul pole õrna aimugi mis väljas toimub, terve päeva toas passinud icon_biggrin.gif

+1 icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 21:57:38 vasta tsitaadiga

F1ght3r kirjutas:
Raport Tallinnast (täpsemalt mustamäelt):
*Täielik vaikus, puud ei liigu, tuul on pea nullilähedane
*Väljas on soe icon_biggrin.gif


jep, käisin just koeraga jalutamas. Täitsa mõnus ilm. Isegi selget taevast paistis pilvede vahelt.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:07:21 vasta tsitaadiga

Nüüd on täielik tuulevaikus, taevas selge ja temperatuur vist suts alla nulli, sest rohi juba krõbiseb jala all. Kuusk ka endiselt püsti.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:35:27 vasta tsitaadiga

Käisin saunas. Jõetase oli tõusnud vees
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:44:16 vasta tsitaadiga

jõetase oli tõusnud vees?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2014 22:45:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Käisin saunas. Jõetase oli tõusnud vees

Pikka aega mõtlesin et midagi on mäda icon_biggrin.gif "veetase jões oli tõusnud" u mean ? icon_biggrin.gif
!Ei ole eriline kirjap**e, aga kriipis silma!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.12.2014 00:36:06 vasta tsitaadiga

Jõudsin just koju ja päev läbi Tartus olles küll väga julm ei tundunud. Samas mul oli ka sisetöö ja vahepeal oli tuule häält kuulda, kuid väljas koni tegemas käies polnud nagu häda midagi.
Põltsamaal oli tee jubedalt jääs. Käisin olerexis kohvi ostmas ja oleks paaril korral peaaegu käe maha saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 08:26:08 vasta tsitaadiga

tuleb pikk pikk tööpäev...... väsitav aga tulus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2014 01:33:43 vasta tsitaadiga

http://ilmateade.delfi.ee/uudised/soome-meteoroloog-aastaajad-kull-vahetuvad-aga-ohutemperatuur-jaab-samaks?id=70382141
tsitaat:

Huutonen toob näiteks kahe termomeetri pildid, millest üks on tehtud küll jaanipäeval ja teine detsembris, aga õhusooja näitavad nad enamvähem ühepalju, nimelt viis soojakraadi, vahendab Iltalehti.

Jaanipäevane ilm oli kraadiklaasinäidu järgi isegi terakese jahedam.

Huutonen märgib, et üks vahe tänavuse jaanipäeva ja jõulukuu keskpaiga ilma vahel siiski on - täna oli päikselisem.
icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.