Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 110, 111, 112  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.12.2014 13:29:02 vasta tsitaadiga

... kui nüüd täitsa tehniliselt rääkida, siis pole vahet, kui palju kaadreid sinna video sisse mahutada. Sekund on sekund ning kaader ei ole ajaühik - sekund on. 120FPS puhul on lihtsalt pilt palju sujuvam, kui 30FPS puhul, aga 1 sekund 120FPS on sama palju, kui 30FPS (seda eeldusel, et väljundseade suudab 120 kaardit sekundis kuvada).

Aga 120FPS video lindistamine oleks just vajalik sellepärast, et 120 kaadrisest sekundist saab teha 30 kaadriga 4 sekundit ehk videot saab 4 korda aeglustada - slow-mo.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 16:48:40 vasta tsitaadiga

Mina tegin selle timeshift videoga esimese katse, kui panin lindistama, kuidas näiteks auto tuledepesur välja kargab stangest, tuleklaasi märjaks pritsib ja peitu poeb.
Kõrval seistes käib asi nii kiirelt, et ei saa arugi, mis toimub. Lihtsalt üks urinahääl ja juba klaas tilgub. Antud videot vaadates, kui on aeglustatud, päris huvitav näha, mis seal toimub ja kui ettevaatlikult tuledepesur lõpuks tagasi end stange sisse uputab. icon_biggrin.gif
Sama video ka arvutis, suvalise playeriga sellele failile "play" ja kogu tegevus käib aeglaselt nagu vaja.
Ei ole vaja kuskilt midagi playerist timmida ega midagi...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 11.12.2014 22:16:56 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
cbr kirjutas:
Nii, turule tulekust on nüüd veidike möödas. Kuidas selle klaaskorpuse vastupidavus siis on (praod/täkked)? Potentsiaalne stsenaarium, mida olen hetkel oma Samsaga praktiseerinud, on siis selline: mitte mingeid kilesid ei ole, kannan niisama teksa/pintsaku/dressi taskus. Kuidas Z3C sellele vastu peab?

Kuuaega kasutanud ja kannan samamoodi nagu sina, vedeleb laua peal (pole vaadanud kas on piinlikult puhas), laen dockis ja siiamaani nagu karbist äsja välja võetud.

Mkei, netist otsides leidis mingeid teemasid, kus inimestel on lambist temperatuurikõikumisest klaasi mõrad tekkinud jne. Aga ju siis tegemist on mingi väikse protsendiga, kes ühte foorumiteemasse kokku sattunud. Samas kiip.ee katses ka oli mingi rändom-mõra. Sellepärast mõtlesin küsida, et kas kellelgi on veel juhtunud või võib lugeda halva õnne kategooriasse.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridiculous
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011




sõnum 12.12.2014 00:09:33 vasta tsitaadiga

Et mitte igapäevaselt laadimisklappi torkida ja nii veekindlust vähendada, oleks ka doki oma Z3C-le muretsenud. Iseenesest eelistaks dokile isegi seda magnetjuhet. Aga küsimus selles, et kuidas nende hiina aftermarket dokkide ja magnetjuhtmete töökindlus on? Ehk siis kas keegi on uurinud või kuulnud, et mitteoriginaali kasutamine võiks pikemal kasutamisel aku vastupidavust kärpida, niisama ei lae korralikult täis vms? On see üldse loogiline hirm? Iseenesest kuna neil on akud mittevahetatavad veel ka, siis 15 euri säästmiseks ei tahaks nagu akut rikkuda.

Aga kes kahtlevad Z1C ja Z3C vahel, siis ma ka operaatorite võistupakkumise raames sain mõlemat näperdada. Alguses Z1C, aga no suht kiirelt tekkis arusaam, et selle mõningase lisaraha teeb disain juba tasa. Eks ta subjektiivne on, aga no tõesti tunduvad nagu eri kvaliteediklassi telefonid. Noja aku, kaameratarkvara, ekraani suurus, kergem, õhem jne on juba puhas boonus.

Paar miinust ka, mida netist kuskilt enne ostu ei leidnud. Ehk siis nendele vanakoolikatele, kes raadiot ja taskulampi kasutavad, siis nt vanale Galaxy SII-le jääb raadiolevi kõvasti alla ja sama on LED-i tugevusega. Annab ehk raadiolevi parandada kuidagi? Mingi asisema handsfree-ga ehk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.12.2014 10:17:39 vasta tsitaadiga

ridiculous kirjutas:
Ehk siis kas keegi on uurinud või kuulnud, et mitteoriginaali kasutamine võiks pikemal kasutamisel aku vastupidavust kärpida, niisama ei lae korralikult täis vms


Huvitav kuidas saab juhe mõjutada laadimise tulemust, siiamaani on selle eest vasutanud laadija ise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 12.12.2014 11:30:13 vasta tsitaadiga

wello kirjutas:
ridiculous kirjutas:
Ehk siis kas keegi on uurinud või kuulnud, et mitteoriginaali kasutamine võiks pikemal kasutamisel aku vastupidavust kärpida, niisama ei lae korralikult täis vms


Huvitav kuidas saab juhe mõjutada laadimise tulemust, siiamaani on selle eest vasutanud laadija ise


Saab ja kuidas veel. I=U/R, I on laadimiseks sama oluline komponent kui U, nendest kahest kokku tuleb P.
R aga kipub seda takistama. R jällegi sõltub näiteks juhtme materjalist ja ristlõike pindalast. Tule ma näitan sulle kuidas ühe juhtmega on vool 100mA ja teisega 900 mA.

EDIT: Aku eluiga see pigem ei mõjuta. Aku saab täis ikka, lihtsalt aega läheb kehvema juhtmega kauem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2014 13:48:47 vasta tsitaadiga

ridiculous kirjutas:
Et mitte igapäevaselt laadimisklappi torkida ja nii veekindlust vähendada, oleks ka doki oma Z3C-le muretsenud. Iseenesest eelistaks dokile isegi seda magnetjuhet. Aga küsimus selles, et kuidas nende hiina aftermarket dokkide ja magnetjuhtmete töökindlus on? Ehk siis kas keegi on uurinud või kuulnud, et mitteoriginaali kasutamine võiks pikemal kasutamisel aku vastupidavust kärpida, niisama ei lae korralikult täis vms? On see üldse loogiline hirm? Iseenesest kuna neil on akud mittevahetatavad veel ka, siis 15 euri säästmiseks ei tahaks nagu akut rikkuda.

Aga kes kahtlevad Z1C ja Z3C vahel, siis ma ka operaatorite võistupakkumise raames sain mõlemat näperdada. Alguses Z1C, aga no suht kiirelt tekkis arusaam, et selle mõningase lisaraha teeb disain juba tasa. Eks ta subjektiivne on, aga no tõesti tunduvad nagu eri kvaliteediklassi telefonid. Noja aku, kaameratarkvara, ekraani suurus, kergem, õhem jne on juba puhas boonus.

Paar miinust ka, mida netist kuskilt enne ostu ei leidnud. Ehk siis nendele vanakoolikatele, kes raadiot ja taskulampi kasutavad, siis nt vanale Galaxy SII-le jääb raadiolevi kõvasti alla ja sama on LED-i tugevusega. Annab ehk raadiolevi parandada kuidagi? Mingi asisema handsfree-ga ehk?



Ise tellisin ka aint juhtme, siit: http://www.ebay.co.uk/itm/181531171966?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Ootan huviga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2014 14:32:34 vasta tsitaadiga

... kes on juhtme kätte saanud, võiks kommenteerida, kas magnet hoiab korralikult ja kui lihtne seda ühendada on. Päris palju virinat on nende kohta neitis, üsna viletsad pidid olema ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 12.12.2014 15:32:51 vasta tsitaadiga

Julgen väita, et tegemist on "mitte kooskõlastatud" vidinatega,
sest toote disainer on lähtunud nõuetest,
mis peavad ühtima mõne teise kindla tootega.
See vidin aga ei kuulu nende hulka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 12.12.2014 16:06:24 vasta tsitaadiga

Kasutan Hiina magnetjuhet. Üldjuhul töötab hästi. Ühe korra friisis display korraks ära ja üks kord ei hakanud konkreetselt laadima kuigi näitas laadimist. Ega see magnet eriti tugev ei ole, aga hoiab kinni piisavalt kõvasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.12.2014 19:24:11 vasta tsitaadiga

Mina tellisin selle paar kuud tagasi: http://www.ebay.co.uk/itm/111476358157?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ja siiamaani olen kasutanud. Laeb mu arust sama kiiresti kui originaal. Magnet on kehva, samal ajal telefoni kasutada ei saa, tuleb kergesti tagant ära. Parem kui telefon oleks kuskil kapi peal. Öiseks laadimiseks sobib küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 12.12.2014 19:59:02 vasta tsitaadiga

Niikaua kui z3 turul, soetatud üks esimesi telefone tartu lõunakast, laaditud ainult noname hiina magnetiga, siiani alati aku täis, isegi reisil autos saanud täis teise. Ei usu et orig laadijal oleks tugevam magnet.

kpihus oomi seadust jagan isegi, kui tõmbad laiali ühe orig juhtme, tõmban laiali ühe oma noname ja teeme selgeks palju on pingelang 5v korral, usun et läheb tarvis , 3 kohta edasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.12.2014 17:57:09 vasta tsitaadiga

2p ja 19h aku. Piinasin normaalselt. L9 aku pidas kuni 10h sama kasutuse juures.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridiculous
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011




sõnum 14.12.2014 21:08:06 vasta tsitaadiga

3 päeva normaalse piinamise korral? Mulle tundub, et kolm päeva saaksin enda omast kätte siis, kui ennast normaalselt piinaksin... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.12.2014 22:03:24 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks teada, mida sa nutitelefoniga teed?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 14.12.2014 22:33:40 vasta tsitaadiga

Sul seisab lauapeal, andmeside ja kõik väljas ning ekraan miinimumi peal?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.12.2014 07:42:06 vasta tsitaadiga

Mul tarbibki ekraan kõige rohkem akut- 39%

Kahjuks seoses aastalõpuga tuleb mu telefoni kümneid sms-e ja teen päevas 50 -100 telefonikõnet. Käin HV foorumis ja pelan CandyCrushi. Seega tarbin telefoni kõvasti üle keskmise intensiivselt icon_rolleyes.gif
Mõnel korral päevas juhtub, et on vaja ka navigeerida, aga seda juba pigem mingi majanumbri peale, kui tänava peale, mis tähendab, et navigeerimisetsüklid on pigem paariminutilised.

Pidevalt syncab ka Facebooki ja Gmaili kahte kontot ja toitehaldus toob erilise röövline veel välja FB messengeri, mis ka tiksub (syncib).

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridiculous
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2011




sõnum 15.12.2014 19:43:42 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Mul tarbibki ekraan kõige rohkem akut- 39%

Kahjuks seoses aastalõpuga tuleb mu telefoni kümneid sms-e ja teen päevas 50 -100 telefonikõnet. Käin HV foorumis ja pelan CandyCrushi. Seega tarbin telefoni kõvasti üle keskmise intensiivselt icon_rolleyes.gif
Mõnel korral päevas juhtub, et on vaja ka navigeerida, aga seda juba pigem mingi majanumbri peale, kui tänava peale, mis tähendab, et navigeerimisetsüklid on pigem paariminutilised.

Pidevalt syncab ka Facebooki ja Gmaili kahte kontot ja toitehaldus toob erilise röövline veel välja FB messengeri, mis ka tiksub (syncib).


Ega ma Sinuga vaielda ürita. Pigem olen üllatunud, et kuidas sellise kasutuse juures kolm päeva kätte saad ja tahaks ka nippe teada. No Sinu kirjelduse pinnalt ma küll ei ütleks, et ma rohkem kasutaks või et palju lisasyncimist või taustaäppe mul jookseks. Kui sellise kasutamise juures saadki pidevalt kolm päeva kätte, siis on Sul kas oluliselt akuga vedanud või mul mitte vedanud. Siit tundub, et Sul on vedanud: http://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-Z3-Compact-battery-life-test-results-the-new-champ-welcomes-us-to-the-era-of-two-day-battery-life_id60955.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.12.2014 19:46:51 vasta tsitaadiga

Hetkel intensiivne kasutuspäev seljataga ja kulunud 24%. Ööga kulub veel mingi paar prossa ehk. Tõenäoliselt tiksub jälle sellise rütmiga kolm päeva ära.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 15.12.2014 20:02:36 vasta tsitaadiga

ridiculous kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Mul tarbibki ekraan kõige rohkem akut- 39%

Kahjuks seoses aastalõpuga tuleb mu telefoni kümneid sms-e ja teen päevas 50 -100 telefonikõnet. Käin HV foorumis ja pelan CandyCrushi. Seega tarbin telefoni kõvasti üle keskmise intensiivselt icon_rolleyes.gif
Mõnel korral päevas juhtub, et on vaja ka navigeerida, aga seda juba pigem mingi majanumbri peale, kui tänava peale, mis tähendab, et navigeerimisetsüklid on pigem paariminutilised.

Pidevalt syncab ka Facebooki ja Gmaili kahte kontot ja toitehaldus toob erilise röövline veel välja FB messengeri, mis ka tiksub (syncib).


Ega ma Sinuga vaielda ürita. Pigem olen üllatunud, et kuidas sellise kasutuse juures kolm päeva kätte saad ja tahaks ka nippe teada. No Sinu kirjelduse pinnalt ma küll ei ütleks, et ma rohkem kasutaks või et palju lisasyncimist või taustaäppe mul jookseks. Kui sellise kasutamise juures saadki pidevalt kolm päeva kätte, siis on Sul kas oluliselt akuga vedanud või mul mitte vedanud. Siit tundub, et Sul on vedanud: http://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-Z3-Compact-battery-life-test-results-the-new-champ-welcomes-us-to-the-era-of-two-day-battery-life_id60955.


Mis see käin HV foorumis ja pelan CandyCrushi endast kujutab? Vaatad HV's, kas on uusi sõnumeid või midagi pikemalt ja kaua CC mängid? Kas ekraani heledus miinumis? Wifis või mobiilne internet? Minul z3c nii hästi igatahes vastu ei pea icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 15.12.2014 20:15:26 vasta tsitaadiga

Hv-e vaatan uusi sõnumeid ja postituste vastusel. Vajadusel kirjutan mingit infi ka välja. Candycrushi mängin täiega. Kõik mängin ära kuniks levelod otsas ja pean mõne päeva kuni nädal uuendust ootama (sel ajal parandan vanu skoore) seda selles ulatuses kuni elusi jätkub, siis ootan kuni mäng teavitab "full of lives" ja hakkan jälle icon_biggrin.gif ekraan on mingi 45-50% vahel (kiirseaded ei näita protsentuaalselt.
Kuna liigun enamuse päevast ringi siis ikka mobiilne nett. Wifisse läheb ise automaatselt kui koju tulen (st väljaspool kodu ta ei otsigi vist võrke. Reageerib ainult salvestatud wifile)
Tõmbasin nüüd ka snapdragoni ja vaatab, kas aitab veel kaasa või ei.


Mina alguses seda teemat lugedes kartsin, et see akude kaks päeva on siin ilmselgelt üle paisutatud ja kaalusin seadme ostu kaua.. Aga olen väga üllatunud üle ootuste hea aku pärast.
PS. Ma ei tegele nena de maaletoomisega ja mulle ei maksta selle reklaami eest...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2014 12:38:51 vasta tsitaadiga

Keegi teab head ümbrist pakkuda?

Ideaalne on:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 16.12.2014 12:53:49 vasta tsitaadiga

http://www.dx.com/p/rock-protective-flip-open-pu-pc-case-cover-for-sony-z3-compact-black-349343
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 16.12.2014 14:21:17 vasta tsitaadiga

ma tahaks ka ümbrist, aga pigem just sellist, mis ei ole klapiga. Mingi silikoonümbris, et kataks nurgad ja servad/taguse vms. Ekraan peaks avatuks jääma.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.12.2014 14:25:27 vasta tsitaadiga

Kuidas seda korpust/kaasi nimetatakse, kus on see pisikene ava ning sulgemisel tekib siis sinna kellaaeg? Kas Z3 compactil on see üldse võimalik?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 110, 111, 112  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.