|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 10:18:01
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Ma küll mõistan teenusepakkuja jätkusuutliku eesmärgiga äri, aga kuram ikka häirib kui teenindaja ütleb mulle, et ei see mobiilne internet mis telefonile mõeldud on, ei sobi tahvelarvutisse mitte, see on hoopis teine internet? |
Tahvelarvutil on suurem ekraan ja seetõttu kuvatakse suuremaid pilte ja videosid. See omakorda vajab võimsamat internetti, et need suuremad pildid ja videod ära laadida.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 10:37:34
|
|
|
Teenindajalt võiks küsida, mis eristab tahvlit telefonist?
Ja kus on phablet paketid?
Kui mul dualboot arvuti windows + android + kõnede võimalus, siis peaks 3 SIMi võtma
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 10:54:12
|
|
|
Noselge, siis Dualsim ainuke variant. Või siis lepinguta ZEN kus net+helistamine mõlemad kõige odavamad
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.12.2014 12:07:20
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Ma küll mõistan teenusepakkuja jätkusuutliku eesmärgiga äri, aga kuram ikka häirib kui teenindaja ütleb mulle, et ei see mobiilne internet mis telefonile mõeldud on, ei sobi tahvelarvutisse mitte, see on hoopis teine internet? |
Tahvelarvutil on suurem ekraan ja seetõttu kuvatakse suuremaid pilte ja videosid. See omakorda vajab võimsamat internetti, et need suuremad pildid ja videod ära laadida. |
Ma reedan sulle saladuse... Youtube video võtab nii telefonis kui tahvlis sama palju sidemahtu.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 12:17:23
|
|
|
See oli nagu nali või nii
Hea et Eestis Hotspoti ära ei keelata.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cascada
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
03.12.2014 12:18:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Ma küll mõistan teenusepakkuja jätkusuutliku eesmärgiga äri, aga kuram ikka häirib kui teenindaja ütleb mulle, et ei see mobiilne internet mis telefonile mõeldud on, ei sobi tahvelarvutisse mitte, see on hoopis teine internet? |
Tahvelarvutil on suurem ekraan ja seetõttu kuvatakse suuremaid pilte ja videosid. See omakorda vajab võimsamat internetti, et need suuremad pildid ja videod ära laadida. |
Full HD video (1080 x 1920) on sama suur mahult nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis vaadates.
Lisaks võid sa telefonis/tahvlis ka interneti välja jagada oma läpakale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
03.12.2014 13:12:49
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Sellegipoolest, kui sa soovid eraldi SIM-kaardiga võtta, siis pole teenusepakkuja asi, kuhu sa selle topid
Sa ei pea talle mainimagi, et mingi konkreetne läheb tahvelarvutisse või mitte.
Siiski - pane tähele, et arvutitele mõeldud pakettidega EI saa helistada. Või kui saab, siis kõne minutihinnaks on 0.1€+, mis on kallis  |
mismõttes ei saa?
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/572
kuid jah kõneminut on kallis, samas on 5,93€ eest 30gb mahtu. See pole otseselt helistamiseks, aga häda korral saad ka seda teha
SIM-i kohta on jällegi mingis osas tähtsust. Kui on vana sim ja lõigata vaja. Minist mikroks lõigates öeldi et kui plätti läheb, siis pole vahet ja võib selle klammerdajaga lõigata, kui aifõuni tahetakse, siis see lõikatud ei pruugi toimida
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 13:28:02
|
|
|
| Miks Skype GSM kõnesid välja ei sureta? Liiga si** tarkvara veel?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 13:39:50
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Miks Skype GSM kõnesid välja ei sureta? Liiga si** tarkvara veel? |
Välismaal blokitakse (peamine põhjus) ja Eestis oli veel paar kuud tagasi Skype > tavatelefon/mobiil vs mobiil > tavatelefon/mobiil hinna poolest Skype'i kahjuks. Ja nüüd uuest aastast läheb Skype'iga helistamine veel kallimaks.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 14:21:03
|
|
|
Kuda nad blokivad?
If OS = Android then Block Skype?
Seljuhul oleks full windowsiga telefonil mõte
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 14:23:23
|
|
|
Siis arvutis ka Skype ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
03.12.2014 14:33:58
|
|
|
Välismaailmas esitatakse hotspoti kasutamise eest tihti eraldi hinnaga arve, vähemalt pole meil asi sinnamaani jõudnud.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2014 14:34:56
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| DVDRW, akut sööb ja teiseks telekomid sõdivad sellele vastu (mitmetes riikides Skype kasutamise piirangud). |
Võtab tõesti palju akut. Android võiks mingisuguse "native VOIP" programmi teha, mis kõikidel Androididel default sisse ehitatud, aga see vist liiga ulme
Mingi Hangouts teema on, aga see pole ka päris hea. |
Täiesti stock dialer:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 14:38:17
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Aga no ma ei tea... on Eestis sellist asja siis juba juhtunud? Reaalselt poleks see ju lubatud? |
Iga operaator võib ühepoolselt lepingut muuta. Lugege väikest kirja lepingutes
Aga Eestis on hetkel endiselt telefonilt-telefonile helistamine odavam, mugavam ja töökindlam kui Skype'iga keberniitimine.
viimati muutis Betamax 03.12.2014 14:38:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
03.12.2014 14:38:27
|
|
|
mõnedes asutustes on jah skype keelatud ja kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 14:43:26
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Aga no ma ei tea... on Eestis sellist asja siis juba juhtunud? Reaalselt poleks see ju lubatud? |
Iga operaator võib ühepoolselt lepingut muuta. Lugege väikest kirja lepingutes
Aga Eestis on hetkel endiselt telefonilt-telefonile helistamine odavam, mugavam ja töökindlam kui Skype'iga keberniitimine. |
Lepingut võib muuta, aga Internetiteenuseid keelata konkurentsi tõttu on lubatud? |
Elisa võrgus on torrent blokitud. Problems? Samamoodi võib teha Skype'iga.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cascada
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
03.12.2014 14:48:41
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Aga no ma ei tea... on Eestis sellist asja siis juba juhtunud? Reaalselt poleks see ju lubatud? |
Iga operaator võib ühepoolselt lepingut muuta. Lugege väikest kirja lepingutes
Aga Eestis on hetkel endiselt telefonilt-telefonile helistamine odavam, mugavam ja töökindlam kui Skype'iga keberniitimine. |
Lepingut võib muuta, aga Internetiteenuseid keelata konkurentsi tõttu on lubatud? |
Elisa võrgus on torrent blokitud. Problems? Samamoodi võib teha Skype'iga. |
Kuidas nad selle blokeerinud on?
Kasutaja saab ju porte ise muuta, kasutada protokolli krüpteerimist jms ning kui miski muu ei aita siis VPN aitab alati.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 14:50:37
|
|
|
| cascada kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Aga no ma ei tea... on Eestis sellist asja siis juba juhtunud? Reaalselt poleks see ju lubatud? |
Iga operaator võib ühepoolselt lepingut muuta. Lugege väikest kirja lepingutes
Aga Eestis on hetkel endiselt telefonilt-telefonile helistamine odavam, mugavam ja töökindlam kui Skype'iga keberniitimine. |
Lepingut võib muuta, aga Internetiteenuseid keelata konkurentsi tõttu on lubatud? |
Elisa võrgus on torrent blokitud. Problems? Samamoodi võib teha Skype'iga. |
Kuidas nad selle blokeerinud on?
Kasutaja saab ju porte ise muuta, kasutada protokolli krüpteerimist jms ning kui miski muu ei aita siis VPN aitab alati. |
Su eelpool toodud tegevuskava viitab üpris selgelt, et torrent kui selline on blokeeritud operaatori poolt. Mis sest, et sellest saab mööda - point polnud üldse selles
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2014 14:54:11
|
|
|
| Hea tore illegaalne torrent jah. Mõtle vaid, sünkroniseerin andmeid eri seadmete vahel, laen tarkvara uuendusi alla jne.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2014 14:55:26
|
|
|
| ot: |
| Ära Linuxi distrosid unusta. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2014 15:16:40
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| ot: |
| Ära Linuxi distrosid unusta. |
|
No neid sikutab harva, pean silmas seda, mis aktiivselt taustal toimetab.
Bittorrent Sync on üsna mugav programm andmete sünkroonimiseks eri kohtade vahel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.12.2014 15:19:35
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Ma reedan sulle saladuse... Youtube video võtab nii telefonis kui tahvlis sama palju sidemahtu. |
Teoreetiliselt on sul ju õigus. Praktiliselt jälle saab youtube aru, et vaatad videot pisikese ekraaniga ja vaikimisi näitab seda madalama kvaliteediga kui suurel ekraanil(tõsi, manuaalselt saad teda sundida ka telefonis full hd videot näitama).
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.12.2014 15:35:13
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Ma reedan sulle saladuse... Youtube video võtab nii telefonis kui tahvlis sama palju sidemahtu. |
Teoreetiliselt on sul ju õigus. Praktiliselt jälle saab youtube aru, et vaatad videot pisikese ekraaniga ja vaikimisi näitab seda madalama kvaliteediga kui suurel ekraanil(tõsi, manuaalselt saad teda sundida ka telefonis full hd videot näitama). |
Tõsi, manuaalselt sunnin alati kõik videod 1080P peale niiet vahet pole, millega ma vaatan.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.12.2014 16:18:07
|
|
|
Skype ilma akukuluta saaks teha nii, et kui keegi mulle SMSi saadab, siis skript paneb Skypei käima ja loob ühenduse
Hädapärast saab ka SMS saata: "kle pane skype käima, räägime".
SMS ju kõikidel netipakettidel olemas?
GSM kõned oleks vabalt võimalik välja suretada, kui keegi ainult viitsiks tarkvara kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
03.12.2014 16:26:08
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Ma reedan sulle saladuse... Youtube video võtab nii telefonis kui tahvlis sama palju sidemahtu. |
Teoreetiliselt on sul ju õigus. Praktiliselt jälle saab youtube aru, et vaatad videot pisikese ekraaniga ja vaikimisi näitab seda madalama kvaliteediga kui suurel ekraanil(tõsi, manuaalselt saad teda sundida ka telefonis full hd videot näitama). |
Tõsi, manuaalselt sunnin alati kõik videod 1080P peale niiet vahet pole, millega ma vaatan. |
Videod on küll sama suured, AGA veeb ei ole. Andmed, mida edastatakse YouTube rakenduse läbi on palju väiksemad, kui need, mis tulevad veebi kaudu.
Väike vahe, aga siiski olemas.
Mul endal võtabki enamuse ühendusest just Youtube ja Spotify. Videot ja muusikat väga enam rohkem ilma kaduta kokku ei paki...
| DVDRW kirjutas: |
Skype ilma akukuluta saaks teha nii, et kui keegi mulle SMSi saadab, siis skript paneb Skypei käima ja loob ühenduse
Hädapärast saab ka SMS saata: "kle pane skype käima, räägime".
SMS ju kõikidel netipakettidel olemas?
GSM kõned oleks vabalt võimalik välja suretada, kui keegi ainult viitsiks tarkvara kirjutada  |
Pigem on küsimus just native plug-and-play lahenduses. Kui näiteks iPhone ja Android pakuksid kohe otse out-of-box tasuta VOIP teenust, siis oleks algus juba vägagi lahti tehtud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 03.12.2014 16:27:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2014 16:29:59
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| DVDRW, akut sööb ja teiseks telekomid sõdivad sellele vastu (mitmetes riikides Skype kasutamise piirangud). |
Võtab tõesti palju akut. Android võiks mingisuguse "native VOIP" programmi teha, mis kõikidel Androididel default sisse ehitatud, aga see vist liiga ulme
Mingi Hangouts teema on, aga see pole ka päris hea. |
Enamustel nagunii kaabel kodun, võtate elioni lauatelefoni nr ja halloo äpiga nutifööni
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.12.2014 17:52:23
|
|
|
GSM kõne eelis on see, et GSM puhul on kanal garanteeritud. Skype puhul pole midagi garanteeritud ehk võib hakkima hakata kui masti piirkonnas palju kasutajaid on.
Aga skype puhul on veel üks prob. Teisele skype kasutajale on helistamine tasuta, aga mobiilile on mõtet vaid välismaal olles helistada, Eestis on tõenäoliselt isegi kõige kallima minutihinnaga paketid oluliselt odavamad kui skype
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matik
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2008
|
06.12.2014 01:26:17
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
GSM kõne eelis on see, et GSM puhul on kanal garanteeritud. Skype puhul pole midagi garanteeritud ehk võib hakkima hakata kui masti piirkonnas palju kasutajaid on.
Aga skype puhul on veel üks prob. Teisele skype kasutajale on helistamine tasuta, aga mobiilile on mõtet vaid välismaal olles helistada, Eestis on tõenäoliselt isegi kõige kallima minutihinnaga paketid oluliselt odavamad kui skype  |
Eesti operaatorid pole skype blokeerinud järelikult mitte trafficu järgi, mis on tehniliselt isegi kallis lahendus - vaid lihtsalt kirve kõnede termineerimishinnaga võrkudes.
Nii et - see pole skype prob. vaid operaatorite prob, mis lõhnab isegi kokkuleppe järgi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.12.2014 01:30:11
|
|
|
See on ikka otseselt skype prob.... operaatorid on ju rahul ja neil probleemi pole Samas aja küsimus millal üks kartelli murrab ja soodsamalt pakub....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
08.12.2014 11:51:25
|
|
|
Lisatud.
Naljakas on see, et nii Super, kui ka Simpel kõnekaardi Interneti tellimine on täpselt samasugune. Samad numbrid, samad ID koodid jne, AGA Super kõnekaardil on suurem kiirus (5Mbit/s) ning 4G.
Ehk siis Simpel iseenesest on mõttetu. Mõlemad on EMT levialas, samad hinnad, aga üks on kiirem+4G.
EDIT: Ah ei olegi sama, sorry Simpel on number 143, aga Super on 147. Aga hinnad on ikka samad
| Tanel kirjutas: |
EMT 4G Superit polegi, saab selle ka ehk lisada?
https://www.super.ee/
3€ 250MB
8€ 5GB
Ainult 4G internet
Internet 250 MB 1€
Internet 1GB 2€
Internet 3GB 3.99€ |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
08.12.2014 13:13:45
|
|
|
| ZEN 1€ päevapilet on 50GB/päev. Siis kuus peaks olema 30€ ja 1500GB?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
08.12.2014 13:23:58
|
|
|
No seljuhul saab alati ka 30x stardipaketti võtta
viimati muutis DVDRW 08.12.2014 13:26:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cascada
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
08.12.2014 13:24:54
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| ZEN 1€ päevapilet on 50GB/päev. Siis kuus peaks olema 30€ ja 1500GB? |
Aga kas ikka on? See ei tundu loogiline... äkki jaotub ikkagi see 50GB kuu peale, pole vahet, kas tellid näiteks 10-ndal ühe päeva ja siis 15-ndal uuesti ühe päeva - kokku äkki ikka 50GB kalendrikuu arvestuses.
AGA! Kui ei ole ja keegi reaalselt järgi viitsib katsetada - andke teada! See oleks väga jõhker auk neil  |
http://www.zen.ee/et/Hinnad/137/Konekaart
Kui see õige on siis saab 1€ eest 100 MB päevas, mitte just palju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
08.12.2014 13:46:13
|
|
|
Ilma mingi piletita on vist 100mb/päev
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
08.12.2014 13:49:03
|
|
|
1€ päev 50GB päevas, 1500GB kuus ei toimi ju, kui kiirus kuni 2 Mbit/s
50GB tirid selle ühendusega ~2.5 päeva
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
08.12.2014 14:38:32
|
|
|
Siis peaks tabelis märkima 500GB kuus saab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spanjel
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2005
|
11.12.2014 11:02:17
|
|
|
| olen 2008.a saadik elisa mint pulka tarbinud ja novembris siis pandi see esmakordselt mahupiirangu ületamise eest kinni mul u. kuuks ajaks, arve pidin muidugi ikkagi ära maksma. siiani polnud mingit piirangut mul olnud, ei lepingus ega mujal. see ei tundu õige.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|